Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Na hogy ne maradjak le, nehanmy Tunezias kep:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Barbara:
pont erre gondoltam, hogy papuccsal nincs gond a köveken :)
nagyon szép tiszta a tenger és látom nagyon jó időt fogtatok ki!!

Ágota:
merre voltatok? nem volt semmi hasmenés??
mi Sousse-ban voltunk nászúton, Peti egy napig haldoklott (alul-fölül... :oops: ), de amúgy nagyon király volt
persze leszámítva, hogy félek a repüléstől... :D :roll:

Vera:
köszi jól van, főleg, hogy elkényeztetjük... :lol: , csak egy fél vérnyomáscsökkentőt szed és halolaj kapszulát

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tunde

Mi is Sousse-ban voltunk.:)
Mar voltunk par eve a parommal es mindent megneztunk amit lehetett, volt folkklor vacsora is, kuszkusszal, na annak nalunk is fosi lett a kovetkezmenye....
Most is ott voltunk csak egy masik szallodaban es csak ott ettunk a szallodaban.Semmi baj nem volt, bar kicsit aggodtam en is a gyerekek miatt.Vittem gyogyszereket is, de nem volt szukseg ra.:)

Barbi

szuperek a kepek.Mi amugy hiaba mentunk homokos partra a gyerekek a medenceket preferaltak.:) Kicsit beszari mindketto a hullamoktol.

AMugy most jottunk haza Debrecenbol, amolyan masodik nyaralasfelebol. Rokonsagot is latogattunk, mivel oda valosi vonek, de szallodaban laktunk. Az ott elo rokonaim mar idosebbek, kicsi hazban, nehez lett volna 5-onket elszallasolni.(anyukam is jott velunk) :) Voltunk vidamparkban, a viragkarneval elokeszuleteibol is egy csomo programot lattunk, meg voltunk elmenyfurdoben. Ez utobbit kulonosen ajanlom, bar kicsit huzos az ara, a gyerekek imadtak. Ja es fedett, tehat nem idojarasfuggo, de van napozokertje is.

www.aquaticum.hu

Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 

 
 

Ágota:
mi a Riath Palms-ban voltunk, Peti azután lett rosszul, hogy egy utcai árustól vett pizzát...

A kedvencem az Aquaticum, mi 2 éve voltunk 4 napot télen, szuper volt!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tunde

Elmentunk mellette parszor.... :)
Mi lanykoromban a Chems El Hana-ban voltunk, most meg a Hotel Orient Palace-ban.
Hat igen, utcai kaja veszelyes lehet. :roll:

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Nyuszika! óóóóóóóó micsoda szuperképek!!! :lol: :lol: :lol:

BOLDOG SZÜLINAPOT MÍRA!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Üdv mindenkinek.

Gödi lévén csatlakoznék hozzátok. Friss babás, a vonalzómat mellékelem. Bébim remélhetőleg márciusi baba lesz, amit már nagyon várok. Kondér doktort választottam, ma fogok vele először találkozni, így minden részlet érdekel vele kapcsolatban. Így Vácon fogok szülni, ami azért kicsit aggaszt a sok rémtörténet miatt. De remélem minden rendben fog menni.

viranka. Szia örülök, hogy itt is találkoztunk. A matrac amiről beszéltünk érdekel, le fogom mérni a méretét és megírom majd. A kis Mírának utólagosan Boldog Szülinapot kívánok.

Lív
töri
 
 


Persze a vonalzóm lemaradt.
Kép
töri
 
 


Szia Töri! Üdv itt köztünk és gratula Pirinyódhoz!
Alsó- vagy Felsőgödön laksz?
Váci kórházról én nem tudok nyilatkozni, Pesten szültem mindkét gyerkőcöt. Egy nemsoká 6 éves fiam és egy 1 éves kislányom van.

Mírának nagyon sok boldogságot!!!

Hogy viselitek, h mindjárt vége a nyárnak? Én el bírtam volna még viselni egy-két hónapig! :wink: Keresek majd én is nyaralós képet.
A Tieitek fantasztikusak!!!
leovica
 
 


Ja!!! MAjdnem én is elfelejtettem.

Holnap, pénteken nyílt nap a Hotel Aphroditéban! 9-kor gyerekszemész, aztán lesz babaúszás-tájékoztató, -bemutató, kismama és baba-mama jóga, babamasszázs.
leovica
 
 


Kép
leovica
 
 


leovica: Felsőgödön lakunk.

Az UH-alapján minden rendben talált a dokibácsi, csak 1 héttel fiatalabb a picuri. Így változtatom a vonalzómat.
Kép
töri
 
 


sziasztok,

elnézésetek kérem a zavarásért
szeretném figyelmetekbe ajánlani az alábbi oldalt
http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=zantal

nagyon szép és klassz gyermekkönyve forgalmazásával foglalkozunk és így a nyár végével 15-50%-os kedvezményekkel kedveskedünk vásárlóinknak!
Fót és környékén ingyen kiszállítjuk a kiválasztott könyveket!

elérhetőségeink:
branne.b@invitel.hu vagy itt a babaneten :)

további szép napot és sok boldogságot a gyerekekhez (a pocaklakókhoz is :) )

Beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok!!!
Már jó régen írtam ide, látom mindenkinek szépen telt a nyár, nagyon jó kis nyaralós képeket tettetek fel!!!Nekünk 4 nap nyaralás jutott, de jó volt...
Jövő 7en indul az iskola, Andris elsős lesz, kezdek izgulni...már megkaptuk a könyvekeket, tök jók...
Pocaklakó iszonyat méretre növeli a kötrérfogatomat....4 hónapos létemre akkora vagyok, mint egy 6 hónapos!:)És rettentő mozgékony a bébi..:)
Töri! Üdv itt!! Örülök hogy itt is látlak!
Ma van Göd-kupa a dunaparton, le is megyünk mingyárt! Áll. fincsi gulyásleveske lesz, meg egyebek!
Jó 7végét mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!
Míra köszöntéseket köszönjük :)

Livi :) már lestem mikor írsz ide :) jól vagytok?

Verus!
sikerült találnod vkit a helyedre? dolgozol még? Andris teljesen megggyógyult?

Leovica!
én szerély szerint imádom és bírom a meleget rossz h. vége már,a hideget nem bírom :oops: de az ősz is szép :) :)

KépKép
viranka
 
 


Szia Viranka! Nem dolgozok, nem találtam még senkit, és keresnek a helymre akár férfit, akár nőt, aki ha januárig is, de menne dolgozni!!!Nagyon kell nekik ember!!!Ha valaki tud valakit, aki munkanélkül van, és dolgozna ideiglenesen a Dunakutatóban, és esetleg Gödi, vagy környéki, az szólon hamar nekem!!!!!!!!!!
Andris teljesen jól van, szólok neki 2 naponta, hogy menjen a WCre, és megy, és kakil....lustaság ám, azért kell neki szólni, de azonnal sikerül....szóval nincs gond!!!!!Néha meg tök magától megy, és intézi....pockügy rendben...most fütyiszűkületes gondunk van....már csak hab a tortán:):)
Nálatok mindenki jól van?
Jók a képeitek nagyon! Édipofik a csemeték!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Mi is voltunk nyaralni, vasarnap ertunk haza.

Megint kerdezni szeretnek :oops: nem huzom az idot, mert betegeskedig a gepem es felek, hogy barmelyik pillanatban bekrepal.
keresek egy informatikust, aki normalis arakon dolgozik. Valoszinuleg ujra kell telepiteni mindent a gepunkon :x Meg sosem volt ilyen gondunk, nem tudom hazhoz jarnak-e vagy szervizbe kell vinni a gepet??? Jo lenne valaki/valami a kornyeken. Szoval minden info erdekel, nagyon koszi elore is! :) irhattok privit vagy mail-t (sarahhh12@hotmail.com).

A masik dolog: Oktober vegen kapunk egy etetoszeket es azt szeretnem kerdezni, hogy addig tudna-e adni valaki egyet kolcsonbe :oops: Nagyon vigyaznank ra! :) Kicsit pofatlan keres, tudom, de erre az idore nem vennek, a kiscsajom viszont minden kajalasnal uvolt, mert o is az asztalnal akar ulni... :)

Verus, remelem jol vagy es az ikolakezdes es siman ment/megy....

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok.

Verus: csak véletlen keveredtem ide, de tők jó, hogy itt vagy te is. :lol: Nézegettem a neten: www.szopiparna.hu kiságyba való szetteket, és nagyon tetszenek, nem tudsz, vagy esetleg tud valaki olyat aki varrna olcsóbban, mert ugye mindenki ott spórol ahol tud. :) Tők jó színekben van, bár ha fiam lenne, baldachint biztos nem vennék, elég murisnak gondolom :lol: :lol: .

Ikverus: tudod már mikkor mész a Kondérhoz csütörtökön?

saara: sajnos nekem is vannak rossz tapasztalataim a számítógéppel kapcsolatban, ezért kénytelen voltam kicsit jobban megbarátkozni vele. A sajátunkat már vagy 4.szer formatáltam, ezért együtt érzek veled. Azt nem mondom, hogy profi vagyok, de vannak ötleteim arra, hogy biztosítsd be a géped a problémák elkerülése végett. Pontosan mi a gond vele, lassú, vagy vírusos, vagy csak folyamatosan lefagy?

Kép

Ime egy minta: Kép
töri
 
 


Szia Töri, udv itt es gratula a pocaklakohoz! :)

Koszi az egyutterzest!
Szerintem virusos a gep (van virusirtom, de nem a legjobb) + kitoroltem olyan fajlokat, amiket nem kellett volna. Nem tudok hozzaferni a kezelopulthoz, hozzaadni, torolni programokat. Plusz meg sok hasonlo hulyeseg van... :cry:

Nehez ujratelepiteni mindent? Elvileg van hozza lemezem csak nem tudom hogyan kell ezt lebonyolitani....

Szinagy, koszi a mailedet, majd irok! :)

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


saara: írtam e-mailt. Remélem meg tudod nyitni, ha nem akkor szólj és elküldöm ide.
töri
 
 


Töri, talan meg tudnam nyitni, de nem erkezett meg :(
Elkuldod a babanetre legyszi? Koszonom!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Saara, én Honffy Győzőt ismerem, azt hiszem , benne van a telkönyvben.

Etetőszéket sajnos nem tudok adni. épp nekünk is kéne egy rendes... :? Remélem, találsz majd!

Töri, én meg ALsón lakom. Látom, sokakat ismersz itt. Másik topikról esetleg?

Trapista, rég jártál erre! HOgy vagytok?
leovica
 
 


saara: este átküldőm...Remélem fogok tudni segíteni...
leovica: Nem nagyon ismerek itt még senkit, csak próbálok beilleszkedni.
töri
 
 


Sziasztok!

Ajándékba kapott, de méretproblémák miatt, nem megfelelő 120x60x7 cm-es, bordázott, levehető huzatú habszivacs marac, bontatlanul eladó!

Ha esetleg valakit érdekel a 30/6804003-as telefonszámon egyeztethetünk!

Üdv Mindenkinek!
Ágnes
leona01
 
 


Töri! Vmiért azt hittem, h már ismered némelyik topiktagot.
Sok hasznos babás-gyerekes infóhoz juthatsz itt, és csupa aranyos anyuka van itt! :D

Tényleg, lányok, gödi baba-mama klubokról tud vki infókat? Felsőgödön is van kettő, ahogy tudom, de nem voltunk még. Alsógödön a zenebölcsi után volt régebben, de nem tudom, most van-e.
(Ha vkit érdekel, én az aphrodités usziról és a thai babamasszázs-tanfolyamról tudok mesélni. Ja, meg a Helen Doronról és a Waldorf-oviról.)
leovica
 
 


Halihó

Bocs kicsit eltüntem :oops: , visszamentem dolgozni és nem nagyon volt erőm fórumozni . Viszont néha bekukkantottam , csak mire írtam volna már nem volt aktuális a téma.
Szóval most csak röviden (épp dolgoznék csak nem megy a szerverünk ) :twisted: ...
Minden elmaradt szülinapos gyerköcnek , utólag is nagyon boldog szülinapot,kismamáknak gratula a pocakodáshoz, új topikosoknak üdv itt, nyaralós képek szupik, babák édesek..... :lol: :lol: :lol:

Ami most aktuális : etetőszék . Nekünk van. , amit pont most készülök átmosni és elrakni és nagyon szívesen kölcsönadom .

KépKép
trapista
 
 


Kismama torna nincs véletlenül valahol gödön????Tudtok ilyenről???

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Töri:
szia köztünk!!!
Gratula a pocaklakóhoz!!!

Vera:
utólagos boldog szülinapot Mírának!!!!

Mi is megjöttünk a nyaralásból, igazából haza sem akartunk jönni... :)

Nálunk is kezdődött a suli, ovi, nekem 15-én a munka, a suli, úgyhogy van program bőven

Nekem babakocsim van eladó, egy terepjáró 3 funkciós 15-ért (ABC Design Premi alu) és egy kétfunkciós Hauck Ministar

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Ikverus!
Sajnos a JAM-beli megszűnt, Csenge, aki csinálta Vácott tart, úgy tudom. Van a JAM-ban anyuka-torna, ha majd megszültél, ott lehet a baba, figyelnek rá.
Az Aphroditéban van kismama jóga.
Jól vagy amúgy? Mesélj már! Hogy hívják a piciteket?

Trapista, jó, h jöttél! Bölcsit mikor kezditek?
leovica
 
 


Tünde, üdv újra itthon! Mennyi van még a sulidból?
leovica
 
 


Leovica:
még ez a tanév van, nyár elején fogok vizsgázni.

csajok, tudtok a környéken konditermet?

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Trapista istenno vagy, irok mindjart privit :D

Verus hogy vagy, tenyeg? Hanyinger elmult azota?

Leovica, engem is erdekelne a gödi baba-mama klub, tud errol valaki??

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Jól vagyok, hányinger elmúlt, most inkább a meleg nagyon rossz, kicsit rosszabbul viselem ezeket a dolgokat, mint első gyermekekkel...hát ez már csak így van. meg olyan feszülős vagyok hasban, meg nehéz magam cipelni....pedig még csak most leszek félidős..:)
Kismamajógához kell valami orvosi igazolás???
Mert én veszélyezetett lettem a vérzések miatt, bár érzésem szerint semmi bajom..

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!!!! Akit érint esetleg:
Felicitas ügyben kérdeztem a védőnénit, azt mondta áll. nincsenek szerződésben, ezért nincs ilyen könyv-osztás....Erre a felicitás azt mondta, hogy pl. alsógödre nemrég szállítottak, mert elfogyott, ezek szerint van aki osztja....felveszik a védőnőkkel a kapcsolatot, hogy mindenkihez eljuthasson a termék, mert hát ingyenes is, és jó is!!!!!

Aki mégse kap, és szertene, az ezen a honlapon: (http://felicitas.qwertynet.hu/index.php ... s_mamaknak) vegye fel a kapcsolatot a felicitassal, és írja meg nekik, hogy nem kapott, szeretne hozzájutni, és hol lakik, és esetleg azt, hogy már folyamatban van a védőnőkkel a kapcsolatéppítése a cégnek! Ill. van baba-csomag is, amit a kórházakban(szülés után) osztogatnak, és van olyan kórház, ahol nem, ezek a kismamák is írjanak nyugodtan, hogy megkapják!!!!!
Meg azok is, akik már szültek, de nem kaptak annak idején várandós csomagot, mert utólag is lehet kérni!!!!!!

Köszönöm a figyelmet, remélem tudtam vele segíteni!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ikverus: Aphrodite hotelben megmondják sztem Tünde számát, aki tartja, és tőle kérdezhetsz. Én sajnos csak azt tudom, h ki van írva.

Klub volt tavaly asszem keddenként az egyik templomban is, nem ismeritek?
És csináltak az Otthon segítősök is vmit, de nem szoktam mostanában találkozni velük, így nem tudom.
leovica
 
 


Ikverus, lehet ,h nem is olyan pinduri a Pinduritok? Sok erőt!
Suli hogy tetszik a fiúnak? Németes, ugye?
leovica
 
 


Sára, akkor most már Ti is a Nevelekben laktok? Milyen?
Ja ,és elvileg lesz az oviban babacsoport, ha jobban beindul az év. Mi is szeretnénk menni.
leovica
 
 


Sziasztok! Suli tetszik Andrisnak még....imádja a németet, jó is a tanárja.
Kiderült, hogy a kis lakó kisfickó!!! Csatolok róla egy helyes profilt, ha sikerül, bár annyira még nem látványos!
Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ikverus, gratula a kis gyönyörűhöz! Igenis látványos, nagyon édi!
NAgyfiadnak ki a tanára?
leovica
 
 


Sziasztok!

Én is felsőgödi vagyok, most várjuk az első gyermekünket a párommal. 33. héten tartok és kislány lesz. November 3-ára vagyok kiírva.

Ha valaki tud varrónőt az engem is érdekelne. Vissza kaptam azt a bölcsőt amit még anyumék kaptak mikor én születtem, de sajnos sem ágynemű, sem fejvédő nincsen hozzá, varratnék valami szép csipkéset....

Találtam egy ismerőst: Ágota üdv neked, látom jó volt Tunézia ! (egy utcában lakunk) Majd benézek a boltba, ha arra járok, még két hetet dolgozok, utána otthon várom a babót.

Heni
hhencsy
 
 


Leovica! Andris tanítónénijei: Marusz néni, és Judit néni. Ismered őket? Én nagyon meg vagyok elégedve egyenlőre...meg eleve Marusz nénihez akartunk kerülni...:)
Köszi a bókot, szerintem is édes...már csak a nevekkel vagyunk gondban...nem tudom mi illene hozzá...

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Szia Heni!

a mi Dorinánk nov. 3-án született :D

Verus:
van az osztályban Eszti nevű kislány? ő is németes elsős és rokonunk

Csajok:
a kozmetikus gyakorlatom pénteken délután 5-től 9-ig van Pesten az Oktogon környékén
a gyakorlatra idén vihetek modellt, akinek megcsinálok egy teljes kezelést, szempilla/szemöldök festést, időnként gyantázni is lehet
3000,-ot kell fizetni (kb. 15000,- a kezelés értéke)
persze ez egy suli és tanulok, de ha valakit érdekel írjon priviben!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Szia Tünde! Nem tudom van e olyan nevű kislány, de elvileg egy németes osztály van, valószínű, hogy eggyütt járnak....:)
Enegem érdekel az ajánlatod, nem árt rendbetenni a fejem....csak nem ebben a hónapban még...!Milyen termékkel dolgozol?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


sziasztok :lol: ! majd utóolvasok, de most nem megy sajna.

lkverus! priviztem neked.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


gödibarbi! köszi, megkaptam!
Mindenki jól van? Gyerekek egészségesek?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Aphriditében indul kismamjóga, de olyan hülye időpontban! Szombat délben! Hát én akkor nem tok relaxálni...egyszer azért kipróbálom!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


holnap esküvői tanu leszek (életemben először, nagyon izgi :lol: ), s nem hiszem, h idejutok, szóval előre is: BOLDOG 1. SZÜLINAPOT BÁLINTNAK!!!

bocs hogy még mindig nem vettem fel a fonalat (elgurult a kötőtűm :lol: :wink: ) :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


csináltam új tickert :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Bálint köszöni :)


S váuuuuuuuuuuuu :) de örülök neki :) tétényi? s pont 3 év különbség :) mesélj :)

KépKép
viranka
 
 


Viranka! Köszönöm :lol: naná hogy Tétényi 8) ! BS-en kívül csak a fiát tudnám elképzelni a szülésnél, s ő is ottan :wink: :D
s esküszöm nem centiztük a korkülönbséget! per pill mostan papíron kb. 2 hét lesz közöttünk.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: