Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bea! Gratulálok a kisasszonynak. Nagyon ügyes. Bianka még éjjel pelusozik.

Sziszi! Nagyon szépek a gyerekek.

Judit! Sok sikert a kilencven naposhoz és jan. 21 óta csinálom, bár mostanában már nem tisztességesen. A gyümölcsnapokat ugyanis nem bírom. Azért így is lement már legalább 14 kiló. Még van hátra bőven.

Házkérdés! Igényesek is vagyunk meg kevés a pénzünk is. A mienket sem vették még meg és így nehezebb is. Félek mi lesz ha az már le lesz foglalózva ez meg még itt van a nyakamon. Nagy a para. Az igazság az nagyon mennénk már de nem akarjuk azt, hogy pár hét múlva meg megbánjuk. Szóval csak abba ugrunk bele amire mind a ketten teljes szívből igent mondunk. Mert ugye egy ház az olyan mint a pénz nyelő. Nem akarok azon veszekedni, hogy én megmondtam, hogy ne ezt vegyük. Szóval érted. Most igaz panelban lakunk és a hátam közepére sem kívánom, de maga a lakás gyönyörűen felújított. Sajnálom elkótyavetyélni. Kb. hetente két-három házat nézünk meg. De még nem jött el az igazi. Biztos vagyok benne, hogy van valahol egy igazi.

Üdv!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Bebi: Sok sikert!:) Botond miket tud már?

Sebi felült tegnap:) Olyan ügyi, megzabálom, foga még nincs!:)

mamiblue
 
 


Sziasztok!
jöttem én is dicsekedni :) Bogi felül, oda-vissza forgolódik :)
A csirke nagyon megfogta a hasát, most kicsit hanyagolom, de egyébként minden oké... Hallottátok mennyire terjed a rota? :(

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 

 
 

Jazmin: Nem hallottam! Itt Miklóson? Vagy Pesten! Megfojtom a dokinőt , ha elkapjuk, az ő szarakodása miatt nem adattam be neki, meg mindig lebeszélt. Persze lehettem volna határozottabb is. :? Mondjuk nem viszem Sebit sehová!

Viszont Tildusom beteg! 39,2 volt ma a láza, holnap megyünk dokihoz! Torka piros, egyébként semmi más...

mamiblue
 
 


Ja, és grat a felüléshez! Sebi is felült már, de nem sűrűn ül fel, nagyon be van indulva a kúszásra...és olyan gyorsan halad:)

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Jöttem én is kicsit dicskedni.Lackó felállt.Teljesen kiakadtam tőle.És rögtön el is kezdett kapaszkodva araszolgatni.Ez nekem azért annyira hihetetlen,mivel Fanni 14 hónaposan kezdett el menni.
Bárcsak alvás terén haladnánk így.
De a fogai is 4 hónappal jönnek korábban,mint a kisasszonynak.

Tildusnak jobbulást!

Szebb napokat!
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Sziasztok,


Grarulálok minden kis ügyi babának, szépen fejlődnek, de így van ez rendjén.

Nos mi nagyon rossz napokon vagyunk túl, ugyanis Zsombi beteg, mégpedig valamiféle vírust kapott el. Péntek éjszaka hányt majd szombat délután hasmenés váltotta fel ami a mai napig tart még.
Két napig csak aludt a gyermekem, s persze a láz sem hagyott cserben minket.

Ma reggel már mosolyogva kelt, de még mindig nagyon gyenge. Szinte 2 napja nem is tud enni szegényke, még jó hogy mindig van tejcsim ez nagyon sokat segít, mivel bármikor elfogadja ill. meg is nyugszik tőle. Volt olyan is, hogy a teát alig tudtam beletuszkolni.

Szombat délelőtt vittem fel ide az ügyeletre, ahol közölték, hogy mandula gyulladása van s kap egy kis antibiotikumot, este még mindig öklendezés s már hasmanés ezért vittük a Heim Pálba, ott kikerekedett szemmel néztek rám mikor mondtam, hogy mit írtak fel a gyereknek. Szóval tanultam az esetből mostmár bármi lesz egyből utóbbi helyre megyünk.

Remélem mindenki jól van, vagyis jobban mint mi.

Tényleg szebb napokat kívánok én is: Ritus
ritus28
 
 


Hello

Ritus: DE végülis mi volt a baj? Rota? vagy vmi más vírus?

Gabi:Grat :) Hátha jobban kifárad estére.:)

Nálunk vírusos torokgyuszi.szerencséra csak tildusnak...na megyek, mert nem tudok írni sebitől

többiek? remélem más nem beteg!

mamiblue
 
 


Sziasztok lányok!

Nállunk minden a régi, rohannak a napok rendesen. Embertelen időjárás volt a hétvégén! :( Mondjuk nállunk nem csinált szerencsére kárt, de nagyon sok embernél igen! :( :(

Gratula minden kicsi babának aki éppen valami újat ügyeskedik! :) :)

Ritus: Zsombinak végűl is mi volt a baja?? Kiderűlt?

Judit: Nektek is jobbulást! :)

Gabi: Új autót megkaptátok már?? :D

Megyek mert készűlödnőm kell, megyünk a barátosnémhoz ő fog ma Kittire vigyázzni, én meg megyek a korházba uh-ra!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Sziasztok!

Barbara:lehet,hogy lemaradtam vmiről.Miért is mész ultrahangra?
Egyébként szombaton elhozta a férjem az új autót.Irtó furcsa még.Fanni hol örül az újnak,hol síratja a régit.Éjjel is sírva kelt,hogy ne adjuk el az autót.

Ritus:Zsombi jobban van már?Mi volt a baja?

Judit:Tildus hogy van?Sebi nem kapta el tőle?

Szép napot ebben a borongos időben!
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
felrobbanok!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ma reggel örültem, mint majom a farkának, hogy megjött a gyed. Lenulláztam a számlámat az erste automatájánál, megjött a terhelési sms, de pénz sehol!!!!!!!!!!!!!!!!
Lefagyott a gép, benne az összes pénzemmel. :twisted: :twisted: :twisted: Azt mondták S.O.S. intézkednek, de ez több ismerősöm esetében is minimum 3 hét volt.
Persze Bogi velem volt, kezdett már éhes lenni, cseppet sem voltam idegbeteg... :(

Na mindegy. Mindjárt lehiggadok! Legyen szebb napotok...

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok,

Jobbsn van már a kicsi fiam, tegnap este óta már a hasa sem megy, remélem már így is marad.

Az biztos, hogy valami vírust kapott el, ami a gyomrot célozta meg, de a doki nem mondta ki, hogy ez a rota lenne. De az sem kizárt, hogy rota volt.

Na megyek mert még igencsak szüksége van rám.

Ritus
ritus28
 
 


Bence új haja...

Kép

Kép

Jázmin: nem tehetik ezt meg! Azóta van vmi hír? Most miből fogtok élni, erre nem gondolnak, felháborító.

Ritus: örülök, hogy jól vagytok!

Gabi: milyen volt és milyen lett?

Zsolti is megsíratta a régit, amikor eladtuk.:( de azóta is örül az újnak, de emlegeti a régit, azt hiszem ragaszkodnak dogokhoz még nagyon ezért van.

Barbara: mi volt az Uh-on???
Minden rendben?


Szép napot:


Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Hello!

Gabi: Szerencsére senki nem kapta el! Vigyáztunk! :) Sebikét szerintem még védi az anyatej, viszont megint taknyos :(

Jazmin: Szegény, hát ez pech!:( Remélem gyorsan megkapjátok a pénzeteket!

Barbara: Én is kiváncsi lettem, miért is uh? Csak nem ???
Látom bent vagy messengeren, csak sajna most megyünk angolra Sebivel , pedig beszélhettünk volna :(

mamiblue
 
 


Bebi: Ma van az első gyüminapom, eddig nagyon jól bírtam! Te csinálod még?

mamiblue
 
 


Sziasztok!!

Ááá még nem az van amire gondoltok, jó lenne már baba a pocakomba! :) Mivel nekem vannak bizonyos gondjaim a peteéréssel, azért kellett mennem uh-ra, hogy megnézzék! Szerencsére sikererrel jártam mert a jobb petefészekben egy 18 mm-es érett PÉ-t talált a dokim. Így megkaptam a tüszőrepesztő szurimat és most már csak apa katonáira kell/kellett hagyatkoznunk! :)
Gabi: Remélem beválik az új autó, használjátok egészséggel!! :)
Jázmin: Van valami hír a pénzedről??
Sziszike: Milyen jóképű fiúcska Bence! :D
Judit: Angolra jársz Sebivel??? Milyen angolra? :roll:

További szép napot! Barbara
kutasi kitti
 
 


Sziasztok!

Ismételten elismerésem a háromgyerekes anyukáké ill. a dolgozó anyukáké...Nekikezdtem a nagytakarításnak,mivel jövő hétvégén ünnepeljük a kisasszony szülinapját.Hát jövő ilyenkorra talán sikerül befejeznem és a tortát se felejtem addigra talán el.
Lackót állandóan figyelni kell,mivel állandóan állni akar már és folyamatosan próbálkozik az új dolgokkal.Már csak egy kézzel kapaszkodik,a másikkal nyúl a dolgok után, és néha már a kapaszkodó kezét is elengedi.Nagyon benne van már,hogy menne Fanni után.Ha véletlenül nyugtan lenne kicsit,Fanni tuti,hogy elveszi,amivel játszott...szóval nem könnyű.
És mellette egy csomó dolgot kell,kellene intéznem.Tegnap okmányirodában voltunk a kocsi miatt,posta....hazaérve hulla voltam.
Sziszike:Opel astra kombit cseréltünk le új Skoda Fabiára.Hát még nem az igazi a vezetés.
Bence igazi "kis szívtipró pasi".

Jázmin:remélem,hamar a pénzedhez jutsz.Nekem mindig szerencsém van azzal az automatával:ugyanis sose működik.

Judit:Kitartást a fogyókurához.Nekem szerencsém volt mindkét terhességemmel.Mindig soványabb lettem szülés után,mint a terhesség előtt voltam,aztán szépen feljön az a néhány kg.Na nem a kényeztetéstől,hanem a rendszertelen étkezéstől...

Barbara:Köszi a jókívánságot!Drukkolok,hogy összejöjjön a kistesó.Most két barátnőm is terhes.Mindketten a 2.babát várják.

Szép napot!
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Barbara: Helen Doron, csajok is járnak már 1 éve!

Gabi : köszi, hát sok kitartásra lesz szükségem, mert sokat kell fogynom!!! Nagytakarítás...részvétem...

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Judit:Sebinek hogy tetszik az angol?Miket csináltok?Nem korai még neki?Mennyibe kerül most egy óra?
Ha Fannit sikerül beíratni óviba,akkor lehet,hogy Lackóval mi is el fogunk járni vhova.

Szép napot!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Sziasztok!

Pénz: 15 nap múlva elbírálják, hogy jogos-e a panaszom, addig volt arcuk felajánlani, hogy "gyorsan megvan, csinálunk egy hitelkártyát..." Basszus, nekem nem hitelkártya kell (óvjon tőle az ég) hanem a pénzem... :(

Mozgásfejlesztő: március 28-án vissza kell mennünk, mert "Nem kicsi a feneke, és azt bizony mozgatni is kell!" szóval lusta az én kis szemem fénye, de hálistennek szervi-izomzati gondja nincsen. Kényelmes :)

Ma elvitte a barátnőm Bogit, én meg írom a szakdolgozatot. Elvileg április 15-ig le kell adnom :(
Úgyhogy rohanok is tovább, ennyi volt a pihenő. Betegeskedőknek jobbulást!
sziasztok

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Csajok, aki be van regisztrálva a babavilágra, nem nyomna egy szavazatot erre a linkre?
Unokaöcsém, csudaszép kisfiú, lányak is elmenne, bár ez nem túl jó kép róla!
http://www.babavilag.com/pictures.php?g ... 2346#12346
Előre is köszi!

mamiblue
 
 


Gabi: Sebi sokat hallgatja a babytv-t, tetszik neki az angol! Sokmindent "megért" már! Nekünk 15% kedvezménnyel 7600/ 4 óra, de tudom, hogy nagy előny lesz nekik ez a tudás, ezért nem sajnálom rá a pénzt!

Jázmin: Szakdoli, Hajrá! :D
Bank: Bocsi, de én megmondtam volna, hova dugják a hitelkártyájukat...(persze nem, de legszivesebben tényleg) !

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Az egész család túl esett a fosós, hányós víruson ismét. Annyira utálom. Csak apa dolgozott a lányok is itthon voltak.

Botond is próbálkozik az üléssel, hamarosan menni fog. Amúgy meg kúszik ezerrel. Az egész lakást bejárja.

Gabi! Nagycsalásos mosás, főzés és takarítás titka??? Megsúgom: Minimális mennyiségűre zsugorítva. Csak éppen ami muszáj. A nap 23 órája a gyerekekre megy el.

Fogyókúra: A kilencvennapost felfüggesztettem, holnap inditom újra. Judit! Sok sikert neked.

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Hello!

Bebi: És híztál vissza vmennyit? Vagy azért sikerült megtartani a súlyt?

vírus :evil: Remélem csajok nem hordják haza oviból!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Nem, azóta is tartom. Nem szabadna annyit linkeskednem és menni tovább. Hiszen van még 25 plusszom.

Ma nem sikerült újra kezdenem. Volt itthon palacsinta. Meg egy csomó bableves. Na majd holnap.

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Olyan egy eltűnős dög vagyok!! Remélem nem haragszotok rám :? :oops:

Judit
Most olvastam a lázgörcsöt...jéézus és mit csináltál vele?
Mi József Attila lakótelep környékén körözünk :lol: persze, ha lenne társaság Dunapartra is szívesen mennék, csak oda egyedül a kutyák miatt nem szívesen indulok neki.

Szia Linda :)
Nagyon édes Barnó :) Lilla csak 1 hónappal fiatalabb :) A Petőfi út azt hiszem hozzánk közel van :) Mi Jókai :)
Babafarsang :lol:
Jéé most h írod a jógát :) akkor szerintem mi találkoztunk már :) asszem (remélem a fejemben jó kép van rólad, de ugye a múltkor ti voltatok mellettünk? Lilla a lányom mindjárt dobok képet) :) én is most akartam írni és én is nagyon szeretem a Kriszit mi még néha az Szúrjába is bejárunk (barátném is oda jár)
Nem is tudtam, h szülésznő volt :shock: :) tök jó

Biribon
Lopás :( az azért nagyon komoly :( biztosító fizet? Nálunk csak látszik, h megnézték a zárat, h mennyire könnyű kinyitni, de nem jutottak be. Remélem nem is fognak.
Szorítok a mindjárt érkező Sárához :) már tényleg nem sok van hátra :)
Nekünk is Brevi van :) sztem tök jó, mondjuk a kádat nem fogjátok sokat használni :) legalábbis mi nem sokat használtuk :)

Barbara
:( miért voltál depis? Tesóbaba miatt?
Nekünk is két év volt. Át tudom érezni mit érzel, de nekünk is akkor sikerült amikor a haragot és a fájdalmat le tudtam rakni, meg a depit is...amúgy nekünk orvosilag sem sok esélyt adtak a spontán babára és mééégis itt van tündérbogár :lol:
Tudom, h mindenki ezt írja, meg könnyű azt mondani. Azért sztem aktuális, h a pozitív gondolkodáson és reménykedésen kívül doki is lásson, mert sztem nekem azért az is segített, h Bromochriptint kellett szednem, mert az egyik agyalapi hormon, ami a beágyazódáshoz szükséges, kicsit alul működött.
No jó akkor már írtad....akkor semmi. Az Y elágazónál az új templommal szemben.

Taga
:( sajnálom, h a chamomilla nem jött be, nekünk szerencsére eddig igen..kitartás!!! Már mászik ez szuper!! Gondolom azóta tökélyre fejlesztette eme tudományát :)
Azért furcsa, h tőled várnák el, h te szaladgálj :(
Mi lett a fogaddal?
Lackó nem alvása, pont a mozgástól is lehet, h nem alszik, mert valamikor fel kell dolgoznia :(fúú nagyon gáz lehet félóránként. Akkor szinte semmit nem alszol :(
Lili 3 hónapos volt mikor pirkó beköszöntött szval nem :( és sokat szopizott akkor is.

Ritus
Klassz lett a szoba, tök jó ez a szekrény és Zsombi :) tehetnél még róla képet :)
Wow elkezdett járni :) az igen!!
Köszi :)

Ja igen anyu szerencsére már jól van, műtéten túl s lassan már a lábadozós időszaknak is vége. Mondjuk sajna most elég csúnyán megfázott, hangja alig, de a nehezén már túl.

Micimackó Yessss!!! Nekünk van már Malacka és Tigris :)

Bey
Végre, h lezártátok, gondolom óriási megkönnybeülés! Azért :(, h ez lett a vége, de gondolom idővel ő is másképpen látja majd.
Hát nagyon cukor a lányod :)
Jó kertészkedést :lol: engem sztem hét ökörrel sem tudnának a kerti munkához húzni :lol: max virágokkal lenne kedvem szórakozni. :)
Szobatisztaság nagyon ügyi Lillus :)

No hogy írjátok a kutyákat akkor én sem fogok a Petfői azon felén sétálni. Főleg, h én nagyon nagyon félek a kutyáktól és ezzel még plusz vonzom magamhoz őket.

Bebi
Tök jó, h már Boti is kúszik :) hogy viselte a fogas témát??? Lilla nagyon szenved tőle :(
Nekem van msn-em, csak olyan ritkán kapcsolom be :) de alul van az msn elérhetőségem.
wow 12 kg, írtó ügyes vagy :)

Jásmin
Képzeld tegnap nem vaniliás tejpépet kapott hanem Sinlacot és aludt fél 5 ig :) annyiraaaaa kösziiiiii :)
Nagyon jó volt találkozni amúgy :)

Tenger...jajj én is én is...nekem a szívem még mindig a majdnem Korfuért fáj ...(már be volt fizetve a nyaralás és utazás előtt egy nappal bénultam le úgy félig meddig :()
De az az igazság Lillával ilyen hosszú útra még idén nem merek elindulni. Majd jövőre. Idén asszem Balcsi vagy valami ilyesmi.

Diéta egy kicsi én sem bánnám ha lemenne, de most inkább tornázom, amúgy sem vagyok egy nagy diétázós, de ebben a 90 naposban látok némi fantáziát. :) de majd csak ha már nem szoptatok.
Addig mozgás :)

Ritus
Hát az itteni ügyelet tényleg nem semmi. Amúgy sem gyermekorvosok....

Ja az a szeles hétvége, hát itt a tetőtérben azt hittem komolyan, h benyomja az ablakot. Aludni sem bírtam annyira féltem.

Lilla már kis cirkáló, persze csak forog meg félülésbe tolja magát és hátrafelé tolat, de azt elég gyorsan. Szóval állandóan szedem ki a még nem babamentes övezetből :?
kapok frászt, h magára rántja a vasalóasztalt meg ilyenek.....de amúgy tündérke. Kis kacagós. Csak mostanában szenvedünk a foggal. Nálunk is volt nagy találgatózás, mert pont akkor kezdtük a gyümit is amikor ez a sírós időszak kezdődött.
Első tanácsra abbahagytuk, aztán jött vizsgálat és tejpép, mondván nem elég laktató a tejem. De nem használt. No akkor én azt mondtam sztem akkor is a foga, pedig mindenki azt mondja még nem jön neki.
És homeós bogyóval próbálkozunk, valamint Jázmin tanácsára tegnap váltottunk Sinlacra és úgy tűnik most ez jó. Amúgy is a Chamomillától már kevésbé volt zaklatott szóval még ha nem is aludt olyan jól, már fél siker volt.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok,

A fogyizóknak kitatrást kívánok, pláne az ünnepek alatt, ilyenkor én mindig kísértésbe esem. Anyós nagyon finom sütiket szokott készíteni, szinte etetik magukat.

Fleur tényleg jól eltüntél mostanába, most rakok fel pár képet tegnap készültek.

Utálom ezt az esős időt délelőtt felmentünk a Profiba, és pont akkor szakadt a legjobban mikor pakoltam be a kocsiba :evil: .

Jaj képzeljétek a Zsombi annyit gagyog, tegnapelőtt tanult egy újat is a mámámm, na ezt azóta is nyomja rendesen olyan édi, be nem áll a szája. Tud már ám telefonálni is tartja a telót a füléhez és magyarázik bele, meg kell zabálni.

Na megyek mert aludnia kéne már.

Eső mentes napokat kívánok: Ritus


Kép Az új járgánnyal Kép
ritus28
 
 


Ja felraktam én is az msn elérhetőségemet. :)
ritus28
 
 


Sziasztok!

Jártam erre vagy ezer évvel ezelőtt, valamikor nyár végén, lehet, hogy még valaki emlékszik rám..
Nyíregyházáról költöztünk ide, az októberi tervek helyett december elején.
Mamiblue - Judit! Ahhoz az orvoshoz járok, akit te ajánlottál. Tök normális doki, csak most kényszerpihenőre ítélt, kinyílt a külső méhszájam. :( Persze volt még egy csomó tervem, nagytakarítás, ilyenek. Húsvétra el akartunk utazni, de így minden lefújva.. :( :(

Látom, itt nagyon zajlik az élet, képtelen voltam ennyit visszaolvasni.. :oops: De ha jól látom, már mindenkinek megvan a babája.. :D Lassan én is beállok a sorba, remélem nem idő előtt.. :roll:

Minden jót nektek,

Üdv,
Erika

Erika

KépKép
taria
 
 


hmmm...én tegnap írtam, de látom, hogy nincs itt!:(

Taria: Azta már a 33. hétben vagy!? Tök jó, mindjárt szülsz...illetve remélem csak a 40. héten!

jajj és mennem is kell, Sebi kicsit nyüszi!
Remélem ez nem veszik el!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Bocs,hogy én is eltüntem egy kicsit.De a nagytakarítás és a készülődés Fanni szülinapjára minden percemet lefoglalta.Föleg azok után,hogy mára beszéltük meg az ünnepi ebédet anyósomékkal és a sogornőmékkel,férjem pedig csütörtökön közölte,hogy nem fog hazaérni.Szóval,gondolhatjátok...
Viszont a gyerköcökre egy szavam sem lehet,irtó rendesen viselkedtek.Csak addig vittem át őket a szomszédba,amig az ajándékot megvettem ill.amikor a tortáért mentem.

Lackó is összeszedte magát,és csak 3-szor kelt éjjel,csak már én nem tudtam aludni,mert annyira beálltam arra,hogy kb.2-3 órát alszok egy éjjel,azt is több részletben.

Ti,én tuti hülye vagyok.Most,hogy több barátnőm is babát vár,én is elkeztem irigyelni őket.Normális dolog ez?

Szép estét!
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Ritus
Köszi a képeket :) nagyon édes a kicsi fiad.

Msn-em nem működik a gépemen, remélem ma este a férjem megjavítja nekem. Valószínű csak valami beállítás dolog

Taria
Hát azt én is remélem, h nem idő előtt. Ráér még az a baba :) Pocakos fotó?

Taga
Boldog szülinapot Fanninak!!
Kép
Szerintem igen. Én is írigykedem a pocakos barátnőimre. De azért még fél évet várunk a tesó projektig minimum :)

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok,


Felur, köszi Lilla is nagyon édi kis csaj. Majd ne lepődj meg felvetelek msn-en partnernek.

Gabi én is Boldog szülinapot kívánok utlólag is Fanninak, s a pocak kérdéssel kapcsolatban én is így érzek. Szerintem nagyon nem vagy egyedűl.

Erika szorítok én is a babyért!!!!!!!!!!!!

Na megyek, mert Zsombi nagyon beindult.......

Csáó
ritus28
 
 


Sziasztok!

Zsombi és Bence nagyon helyes! Ezek a frizurák... :lol:
Taria, drukk a babához! Már csak pár hét... Ne aggódjatok lányok, a pocakkal kapcsolatban szintén zenész :lol: Hiányzik, hogy valaki rugdosódjon odabent :)
Taga, boldog szülinapot Fanninak! Milyen volt a buli? :)

Jajj lányok, segítsetek! Bogi katasztrofálisan alszik éjszakánként :( Olyan éles hangon sír fel éjféltől cirka óránként, mintha beütötte volna magát. Képtelenség nem felkelni hozzá. (Már hallottam, hogy a szomszéd becsapta a szobaajtajukat, ami Bogi szobája mellett van, hogy tompítsa a hangját). Van itthon Viburcol, de nem használ. Talán a foga lenne? De hát fogatlan a drága, és ez az állapot már lassan 3 hete minden éjjel fennáll. Éhesnek nem éhes, csak felriad, mintha rosszat álmodna. Aludtunk együtt is, de nem változott a helyzet, sőt, mintha akkor még kevesebbet aludt volna. Napközben kétszer alszik, teljesen nyugodtan. Mit tegyek? Találkoztatok már ilyen helyzettel?

Na, megyek takarítok kicsit, amíg alszik (6-kor adtam neki tápszert reggelire és visszaájult :))

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok!
Töltök fel pocakos fotót, bár az egyik 2, a másik egy hetes, de számottevőt azóta se nőtt.. :lol:
Mindenki azzal jön, milyen pici pocakom van, de amilyen kicsi, olyan kemény.. :( Az tényleg olyan gáz, ha folyton kemény? Nem fáj, nem is szakaszokban keményedik, hanem állandóan az. A fekvéstől már rosszul vagyok, pedig még csak 1 hete "művelem".. :? Köszönöm mindenkinek a drukkolást.. :D
Hmm.. Pocakra irigykedősök.. :lol: Én meg rátok irigykedem, mert ti már tudtok olyanokat csinálni a babával, mint pl. ölelés, puszilás, szagolgatás, stb.. :D De a mocorgás az tényleg csodajó.. :D :D
Nem tudtok ajánlani valami megbízható kozmetikust? Szőrügyileg kicsit elfajultam.. :oops: Eddig havonta jártam haza Nyíregyházára valami ügyintéznivalóval, ott mindig elintéztem, de most már nem mehetek. Ahhoz meg most nem nagyon van energiám, hogy végigpróbálgassam, ami útba esik..

Erika

KépKép
taria
 
 


Szóval az a fotófeltöltés valahogy nem megy valami jól.. :oops: :oops:
Le kellett vágni a fejemet, hogy beleférjen a méretbe.. :D :D
Kép

Erika

KépKép
taria
 
 


Ritus
Ok. Msn-em még mindig nem működik vmiért :(

Jásmin
Ja azt elfelejtettem mondani Chamomillát próbáltátok? Nekünk attól rendeződött Lilla hasonló állapota. Fogzása és bizonyos alvási problémákra is jó.

Taria
Nagyon csini pocak, sztem pont jó. Kár, h le kellet fejezned magadat..

Én sem unatkozok, Lilla elkezdett mászni és egyre nagyobb szeletet csíp le a világból. Tegnap este már eljutott a lakás túlsó pontjára és nem is volt olyan lassú.
Amúgy 6850 gramm és 67, 5 cm :)

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a gratulációt!Ahhoz képest,hogy mindent egyedül csináltam,jól sikerült az ünnepi ebéd.

Jázmin:én alvással kapcsolatban inkább nem ajánlok semmit,mert nálunk az katasztrófa.Semmi nem vált be,most volt itt a védőnő is,aki szintén azt mondta,hogy az ilyen babáknak hiába adunk bármit,semmi nem fog használni.Sok sok türelmet!Én megértelek!!!

Taria:nincs is kis hasad!Legalábbis ahhoz képest,ami nekem volt.Főleg Fannival volt kis hasam,szomszédjaimnak akkor fel se tűnt,hogy babát várok.De akkor diétáznom kellett,és kb.7-8 kg-t híztam.

Tegnap voltunk egészséges rendelésen.Lackó 75,5 cm és 9100g.Fanni pedig olyan hisztit levert,hogy meg se tudtuk mérni.Irtóra égtem,de a védőnéni vigasztalt,hogy ez általános ebben a korban.Mondjuk,nagyon azért nem nyugodtam meg.

Szép napot!
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Sziasztok!

Miis itt, nagyon zajlik körülöttünk is az élet, majd megpróbálok sűrűbben jönni.

Taria, tényleg szép pocid van.:)

Fanninak : boldog szülinapot, utólag is.

Jázmin: ilyenkor már álmodnak...lehet rosszat álmodik, az időjárás is hozzásegít, sajnos.

Ritus, aranyos a kis huncutkádról a kép.

Most mennem kell, holnap folyt.

Kép
sziszike1000
 
 


Hello!

Gabi: Gondolj arra, hogy mi van ha ikrek és mind a 2 olyan "jó" alvó mint Lackó...szerintem gyorsan elmegy majd tőle a kedved! :)

Sebi felkelt...:(

mamiblue
 
 


Kép

És pár firss kép Lilláról :)
Ezek a napokban készültek

Anya jövöööök

Kép

Csíííz
Kép

Éés meg kellet kóstolnom a répát is
Kép

Apa vicces vagy
Kép

Elbüvölően tudok mosolyogni
Kép

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!
Biztos, hogy csak én járok rossz patikákban, de sehol nem volt Chamomilla :(
Fleur, Lilla beindult ahogy látom! :) Utólagos engedelmeddel felteszem a képeket, amikor itt voltatok :)

Kép
Bogi és Lilla


Kép
Most én kóstolom meg!


Kép
Sütőtök után :)

Az éjszakáink hol jobbak (2x kel), hol rosszabbak (5-6x kel). Még bírom, amíg van itthon kávé... :)

Na szaladok tovább, remélem jól vagytok :)

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Hello!

Jazmin: És nem is hoznak? Szerintem rendelésre már mindenhol lehet kapni, homeos cuccokat, csak akkor van gáz, ha a nagykerben sincs!

Fleur: Nem mondod, hogy Lilla már mászik? Nagyon édesek egyébként!

Kellemes húsvéti ünnepeket!
(majdnem utólag) :)

mamiblue
 
 


Dobok én is képet!

Kép

itt fel is állt, csak azt pont nem tudtam lekapni, mert elengedte a rácsot és már dölt is!

mamiblue
 
 


Sziasztok,

húsvét alkalmával meg látogatuk a debreceni zárt csúszdaparkot a családdal. Dobok fel pár képet, hát mit is mondjak nagyon jól sikerült. A manó élvezte nagyon páne a csúszdát apával, melyről egy kép árúlkodik.

Jázmin, Felur a csajszik nagyon édesek, s hogy milyen nagyot nőttek, Judit a Sebiről nem is beszélve.

Na remélem sikerül a kép felrakás.





Kép [img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 1.9203.jpg[/img] [img]
ritus28
 
 


itt a többi

Kép Kép
ritus28
 
 


Jázmin
Tök jó, h feltetted a közös képeket :)ééédesek :) éjszakák már jobbak?
Hogy van a térded? Az enyém már sokkal jobb.

Mamiblue
De mondom :) de még hogy :)most már állandóan valami vezetéktől kell elszedni :lol: de az semmi mert most már feltérdel ahol csak tud, meg amúgy szombaton fel is állt (szerencsére az állást azóta hanyagolja így nem kell szívrohamot kapnom hol vágódik el)
Cukiii és ez a száj csücsörítés :)

Ritus
Nagyon jók a képek :) hát látszik, h teljesen odavolt :)

Nekünk a tegnap esténk elég gáááz volt, de valami biztos megint volt a levegőben, mert több ismerősöm babája is furán viselkedett. 1 órától 6ig nem volt hajlandó aludni. No jó kocsiban aludt egy fél órát fél 3 és 3 közt.
Aztán 6-tól próbáltunk altatni. A végén már üvöltött mint a sakál, úgyhogy végső megoldásként séta lett a vége, mert se cici, se cumi, se tea, se anya, se apa, semmi nem volt jó.
A kocsiban aztán elaludt és sikerült úgy még le is vetkőztetni fent, h nem nagyon ébredt fel és vissza tudott mélyen aludni. Csak 10kor kelt fel aztán meg fél 5kor, szóval kicsit kidőlt.

Ma sincs a legjobb hangulatban. Most éppen alszik, szóval remélem ha felébred minden ok lesz....
Nagy garázda a csaj, egyre jobban pakol és rámol és írtózatosan kíváncsi :) ő mindent meg akar fogni nézni és rágni, vagy asszem inkább fordított a sorrend. A mászás egyre jobban és persze gyorsabban megy.
Mindenhova követ minket, a vezetékek, számítógép, telefon, papucs teljesen elbűvölik :lol: szóval nem nagyon van unatkozni időm :)

Pusszantás

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Hello!

Fleur: Jah...ügyes! Mindig elfelejtem,hogy a lányok általában ügyesebbek! Mondjuk Sebi sincs lemaradva semmiről! :wink:

Ritus: Szuper lehetett ez a csúszdapark! Sokan voltak?
Én most éppen nyárra keresek vmit...lassan lemaradunk az összes jó helyről! :?

mamiblue
 
 


halihó,

Judit: tényleg szuper volt, nekem is sikerült egy kicsit kikapcsolódni hosszú idő után. Mi csak egy napot voltunk, de nem voltak sokan. Azt mondták, hogy hétvégén és ünnepek alatt sokan szoktak lenni.

Hát igen már a nyárra is kell gondolni, mi lehet Horvátországba töltünk egy hetet, de még nem bizti. Remélem összejön.

Fleur, amiket írtál nálunk is így történt emlékszem mikor a Zsombi fürdéskor a vízfolyást meghallotta s már csatogott is a keze a járólapon. Sietet fürödni, most meg úgy kell utána szaladni mindig kergetőzünk esti tornaként.


A héten már elég jó idő lesz összehozhatnánk egy talit. Vagy ha rossz az idő szívesen vendégeskedünk is, nálunk nem sok hely van sajna. :oops:

Ritus
ritus28
 
 


Judit
hát tényleg nincs lemaradva semmiről :) és addig sem kell a lakásban fel alá rohangálnod és kárelhárítani egész nap :lol:

Ritus
Taliban én benne vagyok :) sztem Jázmin is :) egyeztessünk egy napot.
Ezek szerint Zsombi most már elszalad a fürdés elől?? :lol:
Na az jó lesz :)

Nálunk helyzet változatlan...trappolás minden mértékben. Reggel már gyorsan fel kell ébrednem :) 6 kor :lol: mert rögtön neki indul az ágy szélének és elég magas az ágyunk ...:? szóval foghatom a lábát, mert valahogy még nem fogta fel, hogy ha leesik nagyot fog koppani. És különben is anya mindig fogja a lábát így biztonságban érzi magát :) már azon kezdtünk gondolkodni ma reggel, hogy hogyan kellene kipárnázni az ágy mellett, hogy ne üsse meg magát és akkor elengedni. Így az eséstől tuti megijed, de ettől nagyobb baja nem esne....
Mindent összevetve nagy betyár a csajszi :) és kezdem felfedezni, h már mennyi mindent megért.

KépKép
KépKép
fleur
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: