Új privát üzeneted érkezett!

Kati!
Üdv közöttünk!!!
Gyere sűrűn jó hosszú írásokkal szeretünk ám mindenről tudni :wink: :D 8)
Nekem most Vencelt nem látták 4-5hetesen 6-7héten mutatta meg magát igazán

Orsi,Tündi,Judit!
Ja én így tudom hogy öregség és megnevezés fokában mérik a díjat 8) ,és ügye mi főorvosnál voltunk...............

Judit!
Hát igen nem egyszerű két gyerkőccel,én a főzéssel kacérkodom,már tegnap normálisan ment minden fesztivál nélkül,így ha belerázódunk ebbe is akkor nem hordjuk tovább a konyhait-mert azért nem olyan finom,sőtt néha pocsék :roll:


Szilbee!
itt Tiszasülyön is farm mánia megy,mindenki farmozik,nekem nincs 8)

Hajni!
Ez biztos így van megérzi a gyerek ha a szülő fél,vagy tart valamitől
Francinak jobbulást!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is,csak bementünk a városba kicsit bevásárolni,de jobb lett volna ha ki sem teszem a lábam :roll:

Hajni,sok idő az még :? de már nem oylan sok,mint ami mögöttünk van! :D Jobbulást Francinak!!!!
Klasszak lettek a vonalzók! :wink:

Szilbee,Levente biztosan segítségedre lesz a nagy munkálatokban! :wink: Jól tettétek,hogy tegnap még starndoltatok egyet,mert már nagyon rossz időt mondanak!ITt már esik,és olyan sötét van,mintha este lenne :cry:

Katlina,menni fog az a főzés is,ne aggódj! :D Mi lesz a mai menü? :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Katlina! Robikának nagyon sok boldog szülinapot kivánok! Kép

Késöbb próbálok majd jönni, de mindig van valami. Inkább csak olvasgatok megint.

Kép
Kép
mongi
 
 

 
 

Na megint szuper időnk van! :evil:

Szilbee! Még jó,hogy beiktattátok tegnap a strandolást!Ki tudja megint mikor lesz jó idő!
Franci a bioparoxot nem nagyon díjjaza,de mondtam neki,hogy ez nagyon fontos,úgyhogy hagyja magát de azért közben nyafog!

Mongi! Azért próbálj meg kicsit írni is! :wink: :D Gyerekek jól vannak?

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Ja,és Tündi köszi a vonalzós dicséretet! :D

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Sziasztok!

Most délelőtt baba-mama egészségnapon voltunk a művelődési házban. Volt Ringató is, ami nem volt annyira jó, mert folyamatos zsongás volt, a gyerekek kiabáltak, egy-kettő pedig sírt. :(
Utána játszóház volt, ovónők hoztak játékokat, azt élvezte Ati egy darabig. Meg babaruhabörze 3 db anyukával... Szóval elég szerény volt.

Strandra nem merek még menni Atival (nyilván sajnos az idő sem jó), mert kuncsorog ennivalóért aki eszik (a piacon is úgy kell elvonszolnom az emberektől), meg sztem a plédeke, törölközőkön hagyott játékokat is összeszedné. :lol: Én meg égnék... :oops:

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Orsi!
Én úgy örülnék neki ha a gyerekem néha kuncsorogna a kajáért,mert Robika az a tipikus nem szeretek enni gyerek


Szilbee!
De jó volt nektek akkor tegnap,én is úgy mennék már valahová,de ez idén sajnos elmarad :(


Képzeljétek Robika ma is bilibe trotyizott,olyan boldog voltam hogy madarat lehetett volna velem fogatni,viszont a déli alváshoz még kell pelus

Tündi!
Ma nem kellett főznöm tegnapról maradt:) :wink:

Mert mi volt a városban hogy már bánod hogy bementetek?

Kép

Kép
katlina
 
 


Orsi!
Dávid is olyan, de ezért van nálam mindig vmi kedvence (alma, banán, keksz..), amit olyankor a kezébe nyomhatok. Hidd el tök jó egy másfél évessel strandolni. Annyira tudják imádni a vizet. Nagy élmény nekik is és nekünk is, ahogy csodáljuk őket közben. :lol:

Kata!
Gratula! Én is így éreztem mind a két gyereknél... Ez az a pillanat, amikor az ember egy adag k@kinak is iszonyat tud örülni, de még a bili mosásnak is. :lol:

Mongi!
Néztem az iwiw-en a képeket! Nagyon szépek vagytok!! 8) Azért írhatnál pár sort magatokról!
szilbee
 
 


Katlina,elköltöttem egy csomó pénzt :roll: Ha itthon maradtunk volna,megmaradt volna a pénzem is :P
Majd a helyén lesz az a kaka is!Engem meg éjszaka Luca felkeltett,hogy pisilnie kell,de hogy álmodtam-e vagy tényleg így volt azt nem tudom :roll: Mondjuk reggel azt mondta,hogy szólt nekem :?

Orsi,szerintem menjetek nyugodtan a strandra! :wink: Mindent úgy sem fog összeszedni Ati! :)Sajnálom,hogy a ringató nem sikeredett vmi jóra,1x mi is elmentünk egy ilyen össznépire,de az sem volt vmi tutkó! :? De a széchenyin ahova jártunk az jó volt!

Letti,Anta jár még oviba?Lakás adás-vétel hogy halad?Írj azért kicsit magatokról! :wink:

Szilbee,Leventének most tartjátok a névnapját?Nagyon sok boldog névnapot kívánunk neki!
Kép

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi!
Mi a felh.neved a farmoson?

Köszi a köszöntést! Március 1-én tartjuk, de elspájzolom!! ;)
szilbee
 
 


Szilbee:

Eddig csak az jutott eszembe, ha nem éhes agyerek, nem fog kérincsélni. :oops: Kaját nem nagyon tettem a táskámba (eddig). Csodálkoznak is ismerősök, hogy pl. csokit egyáltalán nem adok neki, igyekszem kevésbé kalóriadús nasikat választani, mert enni és rágcsálni ugye kell. :lol: De látom, te is ilyeneket soroltál, amiket én is szoktam adni. :lol:

Katlina:

Ez sem jó, hogy Ati meg mindent és mindenhol képes enni. (félek is tőle, nehogy dagi legyen :oops: ) Gratula a sikeres bilizéshez! :lol:

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Szilbee,lucaeszsombi a felhasználó név :D

Orsi,nálunk is mindig van nasi!anélkül+üdítő nélkül el sem indulunk sehova :wink:

Itt ömlik az eső!!!!!Elég legyen már belőlle! :cry:

Németek úgy néz ki kikapnak :( :( :( :( :( :(

Kép
Kép
tundi24
 
 


Orsi!
Nagy élmény pedig a strandolás,szerintem próbáljátok ki!Meg egyébként szerintem minden gyerek olyan ,hogy a más kajája mindíg finomabb meg érdekesebb!

Katlina!
Gratula Robikának,látod lassan minden a helyére kerül! :D A kajálás miatt se aggódj Dávidom volt ilyen,de aztán ott is a helyére kerültek a dolgok! Nekem mindíg azt mondta a doki,hogy amit megeszik még ha kevés is azt jól hasznosítja a szervezete,és elég neki.Megtömni úgysem lehet! És szerintem Robika jól néz ki,nem sovány egyáltalán!
Vencel baba,hogy van? Jó kisbaba,eszik alszik ahogy kell? :D
Képeket nem tennél a gyerkőcökről?? :D

Tündi!
Na én is szoktam így járni,hogy mikor hazamegyek arra gondolok jobb lett volna otthon maradni! Semmi nem olcsó sajnos,és ami kell az kell!

Itt is volt egy nagy zuháré!!!Spórolós időjárás,az ember nem mozdul ki a lakásból! :D

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Orsi!
Egy kisebb snack-es dobozban szoktam tartani. Úgy még csak helyet se nagyon foglal.
Nálunk mindkét gyerek köpcös volt 2-2és fél éves koráig. Pedig nálunk nagyon kevés nasi van. Aztán megnyurgultak. 8)
Ja egyébként strandra (is!) úgy viszünk játékot, hogy bedobjuk a "közösbe", csak hogy legyen mit cserélni... már ha olyanok a többi szülők is, hogy nem bánják.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Hajni:Gratulálok Anna Sárához. Örülök, hogy minden oké veletek. Az Aloe firts-t l kapcsolatba a nagynéném is 6000ft körül tudja megvenni de azt nem tudta megmondani, hogy mikor jönnek Abonyba ha meg postán rendelném akkor meg jóval többe kerül. De ha jönnek és még nem vetted meg akkor majd beszélünk hogy kell-e vagy itt megvette neked Tündi.
Nagyon szupik a képek én is ahogy néztem a nagyfiadat nekem is lepörgött előttem ahogy Szilbeenek is hogy az én Dávidom milyen is nagykorában.

Tündi: Jó volt kicsit dumcsizni. Bocsánat amiért ilyen kis sírós lett a végére Dávid. Mi is voltunk ma a városba kár hogy nem taliztunk.

Szilbee: Szép nagyok lettek a fiúk. Olyan édes az a koncentrálós kép.

Orsi: Dávid is nagyon imádja a vizet úgyhogy ma vettem is neki úszópelust és ha visszatér a jó idő akkor én is viszem strandolni. Ja és ő is nagy kunyuzós de engem ez nem igazán zavar vagyis egy időbe engem is zavart de már nem. Nekem mindig azt mondják ha azon valaki besértődik hogy odamegy hozzá egy gyerek és kunyizik akkor az nem szereti a gyerekeket. Persze én se engedem azt hogy elvegyen másoktól valamit olyankor én is nyomok valamit a kezébe amit viszünk magunkkal. A csoki nálunk sincs még persze van aki ezért meg is szólt de úgy vagyok vele hogy majd még ehet eleget ha nagy lesz legalább most egyen még gyümit meg babapiskótát csoki helyett.

Katlina: Boldog szülinapot Robikának. Milyen apró dolgok örömet tudnak okozni. :wink:

Kata: Üdv közöttünk. Írj jó sokat és gratula a pocaklakóhoz és sok-sok pihenés.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Kriszti!
Köszi ,hogy megkérdezted! Voltam itt a Sanitasba,és mondta is a hölgy,hogy szokott lenni.Na de milyen az én formám,most nem volt.De mondta,hogy hétfőn menjek vissza mert meg van rendelve! :) Addig meg ha ilyen marad az idő mint most,nem lesz gondunk a meleg kiütéssel!

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Szilbee,üdv a szomszédságban! :)

Hajni,most pedig csak tényleg olyanokat vettem ami kell :wink: de a híradó hallatán nagyon bepipultam...hogy már 202ft körül van a svájci frank,mi még a hitelt 168ft-tal kezdtük!Totál kiakadtam!!Remélem vmi nagyon kedvező áron lehet átmenni majd a fonrint alapúra,vagy felemelik a támogatást...mert már írtó sok a részletünk,de gondolom ezzel nem csak mi vunk így! :evil:
Nektek emelkedett?

Kriszti,én is örülök,hogy eljöttetek egy kicsit!Jöv héten majd mi is elmegyünk hozzátok! :D Az meg hogy Dávid már fáradt volt a végefelé,hát istenem,akkor szokott aludni,ezt tiszteletben kell tartani! :wink: :D Ők és az ő szokásaik az elsők! :P
Mehetnénk majd együtt is strandra!SZólj ha mentek :wink:

Kati,hogy telt a mai napod?Hogy érzed magad?Volt ma is pecsételésed?

Nóri,legalább annyit írj már,hogy minden OK veletek!

Móni,hétfőn jössz a szülőire?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Hahóóó..hétvége van,de azért ne haljunk már ki! :wink:

Az új kismamánk sem jelentkezik :?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Bocsánat,bocsánat,bocsánat :oops: :oops: Megint eltűntem,mentségemre legyen a meló,na meg lustaság is van benne :oops: Szinte napi szinten ide ülök,de csak olvasásig jutok :? Most megpróbálok írni néhány sort...

Először is,minden kicsinek és nagynak aki mostanában ünnepelt sokat és boldogat :) Bocsánat,hogy csak így... :oops:

Hajni:Tiszta szívből gratulálok a pocaklakóhoz :) Nagyon helyesek a gyerekek,hatalmasat nőttek...nagyfiú hová megy tovább?

Tündi:Zsombinak boldog hófordulót :) Sajna a szülőire nem tudok menni,hosszúzok hétfőn :( Apa meg ugye gyerekezik...megtennéd,hogy jegyzetelsz részünkre is,ha lesz most valami fontos...jövőhéten valamelyik nap elugornánk hozzátok,ha nem gond,csak Lucim van itthon...

Judit:Tünemény Milla baba :) Hogy telnek a napjaitok?Marci belerázódott már a tesó szerepbe?

Katlina:Vencel is nagyon helyes kispasi :) Robikának gratula a bilizéshez,meg sokat és boldogat :) Ahogy olvasom még mindig nem szeret enni...Luca sem :( Én már teljesen kész vagyok tőle :( Robikának megy a tesó szerep?

Erika:Veletek mizu?Hogy telnek a napjaitok?Ti belerázódtatok már az új helyzetbe?Nálatok is gyönyörűek a gyerekek :) Réka mint nagylány,hogy viseli a tesót?Ja,jut eszembe,kérhetek meghívót az új bloghoz?Email cím:lucuska3@gmail.com

Kriszti:Szupik a képek :) Azért nekem van szerencsém személyesen is találkozni a nagyfiúval :)

Orsi:Atid is szépen növöget,nagyon cuki :) Te mikor kezdel melózni?

Letti:Jó volt olvasni rólatok is,képeket is tehetnél ám :)

Szilbee:Nálatok is hatalmasat nőttek a fiúk :) Nagyon helyesek.Dávid még olyan babás volt,mikor utoljára képet láttam róla,most meg kész nagyfiú :)

Nóri:Veletek mizu?Te is rég írtál már :( Lilcsi??

Linda:Nálatok mi a helyzet?Lassan te is kezdesz melózni..Várod már?Valamiért nem tudom olvasni a blogodat :(

Kati:Üdv közöttünk :) És gratula a pocaklakóhoz :) Barnázásom nekem is volt a kicsiknél,Lucánál nagyon is,volt amikor azt hittem már nincs is baba :( de azóta már "nagylány" :) Sok-sok pihi és nyugalom!!!++++++

Remélem nem hagytam ki senkit :oops:

És akkor rólunk pár szó:Nekem keményen beindult a meló...12 órában dolgozom...Eleinte elég nehéz volt,de azt hiszem mostmár kicsik is belerázódnak,hogy nemmindig vagyok itthon.Mondjuk Luca kegyetlen hisztis lett :( Néha csak úgy rájön és üt engem :( volt,hogy visszaadtam neki,de nem hagyta abba úgy sem :cry: Mit tehetnék vele?Bántani nem akarom,de azt sem,hogy kedvére engem pofozzon :( Aránylag jó a beosztásom,ebben a hónapban csak 9 napot kell menniük oviba-bölcsibe,Zolcsinak már ugye szünet van,júliusban mindenki itthon lesz,augusztusra a kicsiket behúzattam,de ha még a mostani melóhelyen leszek akkor itthon lesznek amikor én is.Na ezt jól leírtam... :lol: Tehát még mindig nem tudom,hogy mikor kezdek az új helyen...még mindig nagyon dolgoznak az épületen.Igazából ez sem túl rossz így,mert több szabadnapom van,a héten is csak szerdán dolgoztam,jöv.héten 3 nap meló lesz,mondjuk abból 2 éjszaka...
Júliusban elmegyünk kicsit pihenni,azt hiszem ránk fér majd egy kis nyugalom,habár nem akartak elengedni szabira,de csak meggyőztem a főnővért :P Most meg csak Luca van itthon,fiúk mamáznak...Zolcsi már kedd óta,Milánt meg ma hagytuk ott,már most hiányoznak :oops:
Na azt hiszem egyenlőre elég lesz belőlem ennyi...ha lesz majd időm és energiám teszek 1-2 friss képet is...
Addig is puszi mindenkinek :)

Kép
Kép
Kép
lucuska
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Olyan undorító idő van,hogy az hihetetlen :cry: Mikor lesz már végre igazi nyár? :roll:

Móni,persze,hogy fogok jegyzetelni! :wink: Gyertek el nyugodtan,várunk benneteket/előreláthatólag a szerda nem jó/de ha a fiúk is itthon vannak akkor is el lehet ám jönni,nemcsak ha Lucussal jössz! :wink:
Nem tudom mikor fog felépülni ez az eü centrum,de nagyon sok gond van vele,ahogy hallom,olvasom :cry: Szerintem nagyon trehány módon építik...állítólag vmit ki is kellett bontaniuk,mert a röntgen gép nem férne be :roll:
Szurkolok,hogy minél előbb átjöhess!!!Magam szempontjából pedig nagyon örülök,hogy nem épült még meg,mert akkor a doktor néninek is ott kell majd biztos rendelnie,és az már nem lesz ilyen családias szerintem,tömegnyomor lesz mindig,agyerekek nem tudnak majd játszani a váróban...áááá.....szóval ezmiatt egyáltalán nem várom!De neked tényleg szurkolok! :wink:
Várjuk a képeket,és tessék többet írni,ne a lustaság uralkodjon! 8)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Jó reggelt,sziasztok!

Tényleg ocsmány egy idő van :?

Tündi:Előre is köszi a jegyzetelést :) Megbeszéljük majd a jövőhetet :) Én egyébként nem az Újszászi úti eü centrumba fogok menni,hanem ami itt épül,vagyis átalakul a volt kötöde helyén.Ennek a neve:Gyógyászati központ lesz.A nyarat én sem bánom,hogy itt kell melóznom még a kórházban,mert így többet vagyok itthon a kicsikkel :) Egyébként nem lenne kire hagyni őket,apa sem jöhet el egész nyáron,ő meg egyedül van,nincs kollégája :( Azt nem tudtam egyébként,hogy majd a doktor néninknek is át kell menni az eü centrumba...háát igazad van,ha már muszály menni hozzá,itt legalább jól érezték magukat a kicsik... :? Egyébként én már januárt is hallottam az eü centrum nyitásáról..Lucusom még alszik,én meg lustizok :lol: Nálatok mikor kelnek a kicsik?Képekkel igyekszem,meg nem lustának lenni :oops:

Kép
Kép
Kép
lucuska
 
 


Sziasztok!

Robikának boldog szülinapot kívánunk!!!

Mi itt vagyunk a Balatonnál, de itt is esik :cry:
ezt jól kifogtuk...
Tegnap sem volt kimondott strandidő, de Réka meg én bementünk a Balatonba, jó volt a víz, úszáshoz persze, de nem gyereknek pancsolni. Réka még akkor sem akart kijönni, amikor már reszketett a szája, a hisztijétől zengett a srtand :lol:
ma meg állatkertbe akartunk menni Veszprémbe, de ilyen esőben :? :(

Móni, hát egy kicsit várom már a munkát, de félek is, mert kicsit elszoktam attól a fajta nyomástól, meg stressztől... remélem nem purcanok ki egy hónap után :P

na befejezem,

Kép
pimelinda
 
 


Móni,az biztos jó munkahely lesz :) Azzal szépen haladnak azért! :) Tök jó,hogy rendbe teszik,és valami hasznos dolgot csinálnak belőlle! :D
Lucusod jól bírja az alvást! :) Nálunk reggel 6-7 közt van kelés :? Fekvés változó,Zsombi általában már 7-fél8körül alszik,Luca meg mikor hogy.Ha délben nem alszik,akkor ő is kidől fél8 felé,de ha alszik 10nél előbb nemigen :roll:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Linda,jó,hogy jelentkezel..a vizsgák hogy sikerültek?Bátrak avgytok,hogy belementetek a vízbe!Tavaj Luca meg az apja belementek amikor rossz idő volt,én meg kint vacogtam a parton :oops: A gyerekek jobban bírják a hideg vizet,mint mi :wink:
Hűha..márcsak 4 nap és melózol!Biztosan hamar visszarázódsz majd!!És tessék jönni a beszámolóval!Bölcsiből kaptatok már értesítést?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Köszönjük, jól vagyunk (nagyon jól :wink: ), csak ezer a dolog és nincs időm meg erőm írni már ide.

Úgyhogy pussz mindenkinek! :)

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,remélem ez a "nincs időm meg erőm írni már ide"-ez nem azt jelenti,hogy nem fogsz többet írni! :cry: :cry: :cry:
De nagyon örülök,hogy minden oké veletek! :D :P :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk a Balaton partjáról, nekünk mákunk volt, mert pont nem esett egy csepp eső sem tegnap. Ma reggel sátorbontás közben kezdett cseperegni, de mire tényleg nekikezdett, már úton voltunk haza. Nem fürödtünk nekünk nagyon hideg volt a víz. Ati is jól érezte magát a mamánál szerencsére, semmi gond nem volt. :lol:

Linda:

Ti melyik részén vagytok a Balcsinak? Sajna ilyen rossz időt mondanak még napokig, meg hűvöset. :cry: :cry: :cry: Mi Aligán voltunk.

Móni:
Szept. végén tölti Ati a két évet, akkor kiveszem a szabimat, és kb. november körül megyek vissza ténylegesen dolgozni. Én is ezért szeretem a 12 órás munkarendet, mert nem kell minden nap dolgozni. Nekem még annyi előnyöm lesz, hogy helyben van a kórház és nem kell másik városba ingázni.

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Orsi,de jó hogy megúsztátok az esőt!!!Nálunk délután akkora jégeső volt,hogy szétvert mindent...A terasz tetőnkön lyukakat csinált,az ebédlőnk beázott :roll: Az összes virágomat kiírtotta :cry: Az ereszből kb 6kg jég gyűlt össze,öntötte magából a csatorna :? Borzalmas ami itt volt :cry:
De ez az árvízesekhez képest szerencsére semmi...

Kriszti,Linda,Móni nálatok volt jég?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi:

Jól megkaptátok a vihart! :cry: Nálunk "csak" az eső esett dörgés-villámlással. Én is nagyon sajnálom az árvizeseket, nekik tényleg mindenük odalett.
Itt meg beposhadt a Berettyó, az egész város büdös. Most hoztak szerkentyűket, amivel frissítik a vizet, de egyenlőre még büdösebb van.

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Orsi,jó lehet azt is szagolni :? Amikor menyünk anyósomékhoz apa mindig megjegyzi,hogy "ó birittyóba belefele" :wink:
az egyik haverja+ a felesége odavalósiak,már pesten élnek egy jó ideje.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Móni!
De jó,hogy írtál! :D Én megértelek,mikor dolgoztam nekem sem nagyon volt erőm írni,(nem is írtam :oops: ) olvasgattam de aztán soha nem jött meg az írói kedvem.Dávid a Petőfi suliba megy tovább!
Örülök,hogy jól vagytok,majd elcsendesül ez a hisztis időszak Lucánál! Franci is hisztis volt mikor bölcsis lett,volt,hogy éjszaka is csak ordított vigasztalhatatlanul,alig lehetett megnyugtatni! :( Szerintem olyankor hagyd ott,és ne figyelj rá,nálunk ez bevállt! Ha kérdeztem mi a baj,és magamhoz akartam ölelni olyankor csak ellökött,és mégjobban belehúzott a hisztibe. :roll:
Most hol dolgozol?A Hetényibe?

Melinda!
Voltatok állatkertbe,vagy elmosta az eső a tervet? A melóhoz egy kalappal,a kezdet biztos nehéz lesz de majd belerázódsz!++++++++++++
Rakhatnál képet Rékáról,én maár annyira régen láttam,biztos rengeteget nőtt. :D Nemsokára szülinapoztok! :D A blogodba sajna nincs bejárásom! :(

Orsi!
De jó,hogy nem esett az eső nektek a hétvégén! :D Képek készültek????

Tündi!
Az igen még jég is!Itt szerncsére jég nem esett,legalábbis itt a szecskán nem csak szakadt az eső. :evil: Egyre félelmetesebb ez az időjárás,micsoda károkat tud csinálni! :cry:

Nóri! Örülök,hogy jól vagytok! :D

Kati????????????? Remélem nincs semmi gond???

Mi a hétvégén nem voltunk sehol,a szokásos meló volt,na meg lustálkodás ezerrel!De nem volt kedvem írni :oops: :oops: :oops: Franci is jobban van már eltünt a sűrű zöld trutymó az orrából! :evil:

Na lépek! Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Jó reggelt,sziasztok!

Kb mosott rongynak érzem magam,olyan álmos vok.Későn fekdütem le,Zsombi meg korán kelt :?
Ma megyek akupunktúrára és 4órára szülőire! :)

Hajni,ez az időjárás tisztára meg van hülyülve :? Nem tudom lesz-e igazi hosszú meleg nyár...de nem ártana ha már az lenne!!
Örülök,hogy Franci jobban van!

Lindáék naplójában már jó ideje nincs bejegyzés.Na nem mintha a mienkben lenne :roll:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Szegény Tündi! Délután ha alszanak egyett a gyerkőcök pihenj le velük te is! Éjjel Franci is elég ramatyul aludt,nem tudom mi volt vele! :?
Na az én blogomat sem lehet naprakésznek nevezni mostanság! :roll:
Ez lesz életed első szülői értekezlete!!! :D :D :D Majd számolj be mi volt! :D

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Hajni,amikor ők alszanak,mondjuk mostanában ha úgy jön ki egy időben alukálnak,de akkor meg mást csinálok...mondjuk néha tv-zek:D az is kikapcsol :wink: Csak az olyan rossz,hogyha én is elalszom és felébresztenek.. :D
Szülőiről beszámolok majd,azon gondolkodom mi legyen a jele.Kérdeztem apát mit válasszunk neki..erre ő: géppuskát,pisztolyt,repeszállót,kardot,magyar címert :oops: Mondtam neki,hogy jól kisegített :D :P :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Hajni:
Örülök, hogy jobban van Franci. Sajnos leejtettem a hiperszuper fényképezőnket, és nem lehet megcsinálni, így telós képek készültek, ami meg így aképen látom, hogy jó homályosak lettek. :( Lehet, hogy a bor volt az oka...

Tündi:
Úgy látom, Apa nagyon katona! :lol: Mi lesz, ha Zsombi is nagyobb lesz? :lol:

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Tündi!
Sajnálom, hogy így megrongálta a jég a teraszotok. Az ebédlő mennyire ázott be?

Nóri!
Én is hasonlóképp szoktam lenni... munkába elhavazva.

Mondjuk most bizonyos értelemben épp nem... Dávid ma reggelre belázasodott. Fájlalja a torkát a magas láz mellett. Viszont jól eszik és iszik is. Este doki... :(
szilbee
 
 


Orsi,még annál is jobban :wink: Én egyébként Lucából nézem azt ki,hogy katona lesz :roll: Zsombi nem hinném :wink:
A mi fényképezőnket Luca merítette el a felmosóvödörben :roll: :cry:

Szilbee,hát az egyik sarok egy jó nagy részen..felhívtam a biztosítót,majd visszahívnak...
Jobbulást Dávidnak!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Szilbee! Jobbulást kívánunk Dávidnak! Majd gyere,mi volt a dokkernál!

Orsi!De Káár! :( Pedig szivesen nézegettem volna!

Tündi! Mi volt a szülőin?Mi lesz a jele Lucusnak? :D

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Hajni,rögtön több,mint 2 órás szülői volt :wink: 2 kiscsoport fog indulni,Luca a kékbe fog járni,ez benne is volt a felvételi értesítőbe is.25en lesznek egy csoportban.Mi majd okt 19én fogunk kezdeni,mert előtte megyünk regenerálóra :wink: Beszoktatásra 2-4 napot szánnak.Aug 24ei héten jönnek családlátogatásra.Akkor választhatnak majd a gyerekek jelet maguknak.Leginkább a házirendet mondták el,olyan angyon érdekes dolgok nem hangzottak el :D Azt még nem tudni,hogy egész vagy fél napos lesz-e Luca,ez majd szeptemberben a rendes szülőin fog eldőlni.

Szilbee,mi volt a dokinál?Hogy van Dávid?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi!
Remélem fizetni fognak! Szorítok! xxxxx

Dávidnak hólyagos torka (szerencsére nem tüszős mandula, de nem sokkal jobb... fáj neki kegyetlen), ez okozza a magas lázat. Szolnokon ez elég elterjedt betegség közösségbe járó gyerekek között mostanság. :(
Pár napig még várható hogy lázas lesz. Láz és fájdalom csillapítás, Tantum verde, pénteken pedig ellenőrzés.

Hajni!
Örülök, hogy a csaszi is jobban van már!! :)
szilbee
 
 


Tündi! Szóval semmi érdekes,és még a jelet sem tudtuk meg! :) :wink:

Szilbee! Szegény Dávid :( ,remélem gyorsan felépül!

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Sziasztok!

Áh már megint de le vagyok maradva... :roll:
Hát nem eccerű itthon a két gyerekkel, de azért igyekszem. Ilyen időben kimenni sem nagyon lehet... Marcit muszáj lesz rákényszeríteni, hogy legalább alkalmanként aludjon délután, mert nagyon zizi lesz estére. Oviban ugye általában alszik, itthon nem, viszont hétkor kel :roll:
Amúgy nagyon aranyos, Millát szeretgeti, puszit ad neki, és nagyon büszke rá, hogy ő a tesója.
Én nem nagyon főzök itthon, csak hétvégén, vagy este egyszerű kajákat. Mostanában gyakran rendelek is, csak Marci elég válogatós.

Tündi! Gondoltam rátok, mikor láttuk a híradóban a nagy zuhét Abonyban. Mekkora jégeső volt. :shock:
Hát igen mi is 168 Ft körül kezdtük a svájci frankkal a kocsi hitelt... Most meg :(
Voltál futni mostanában? Én tegnap kezdtem újra és tök jól ment ennyi kihagyás után is, nagyon jól esett.
Eddig két kilót sikerült leadnom, még 3-at kéne :)

Mi lesz Lucának a jele?

Melinda! Tehetnél majd képeket a nyaralásról :) Sajnos tényleg nem jó időt fogtatok ki :( Talán a hétvégére már jobb idő lesz, legalább az állatkerthez.

Nóri! Én is örülök, hogy jól vagytok, de azért adhatnál némi helyzetjelentést :wink:

Móni! 12 órázás kemény lehet.. pláne gyerekek mellett. Lehet, hogy szegény Lucát is megviseli, azért hisztizik.

Orsi! Jó lehetett a Balatonon, kár, hogy nem lettek jók a képek.
Én is úúúúgy várom a júliust, mikor végre megyünk nyaralni.

Szilbee! jobbulást Dávidnak!

És végül pár kép (telefonnal készültek)

Kép Marci a gáton

Kép Sétálunk, sétálunk

Kép "Jaj! Letettek a kanapéra már megint!"

Kép"Ekkora nyelvem van!"
judit_79
 
 


Sziasztok Lányok!

Judit!
Nagyon szuperek a képek! :D Milyen nagyfiú már Marci! :D És Milla tényleg milyen kétségbeesetten tud nézni ahogy letettétek! :D Tényleg olyan mintha azt mondaná,hogy :Na most mi van ,mért tesztek le, ne már!!!! :D Cukker!

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Sziasztok!

Szilbee,gyógypuszák mennek Dávidnak!!Azért jó,hogy nem tüsszösmandula gyulladása van.Reméljük hamar meggyógyul!

Judit,nagyon jók a képek! :) Milla a kanapén,megint tiszta Marci,és megkaptátok a nyelvnyújtást azért amiért letettétek :D :wink: :P
Néha az én hajam is égnek áll a 2 gyerkőctől :) Most Zsombinak is kicsit nyűgibb napjai vannak,áttört a 7.ik fogacskája,így gondolom ez is bántja,meg lehet ez a dilis idő is :(
Futással haladok...ma kezdem az 5.ik hetet az edzésből.Vasárnap 10perc alatt futottam le 1,5km-t.Megállás nélkül,nekem ez már nagyon nagy szó!!!! :P :D Remélem jöv hét vasárnapra összejön az 5km-re,tehát fél óra egyben futás megállás nélkül...Na majd meglátjuk :wink:
Gratula a -2kg-hoz,de te csinos vagy így is! :D Én most olyan -7-8kg-nál tartok,és még kellene -8.Ha ügyes vagyok,mire apa hazaér meglessz! :wink:
Tegnap vettem hullahoppot is,mert a hasamról nem akarnak eltünni a zsírpárnák :?

Lucának még nincs meg a jele,mondjuk aki ragaszkodott valamihez az kérhette...én nem kértem neki semmit,de itthon szóvá is tette,hogy akkor napocska vagy katica lesz-e neki...Lehet majd szólok az ovó néninek,hogy a napocskát tegye már félre nekünk :lol:

Kellemes napot mindenkinek.Olyan ocsmány idő van :cry:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi! De édes Luca,hogy így kiválasztotta a jelét! :D
Szerintem szólj az ovónéninek,mert a napocska meg a katica elég kelendő szokott lenni!Nehogy másé legyen mire mennek hozzátok családlátogatásra!

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Szilbee! Dávid,hogy alakul? Milyen volt az éjszakátok?

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Sziasztok!

Szilbee:
Gyors gyógyulást Dávidnak!!

Judit:
Tényleg jól megrőkönyödött Milla! :lol: Biztosan töri a hátát az ágy... :lol: A plussz két kilót én sem látom, csinos vagy!

Tündi:
Hajrá, hajrá minusz kilók! Nekem ez a maradék 5 kg megy nehezen. Mert aaaaanyira szeretek enni... :oops:

Ati ma reggel 1/2 6 óta boldogított. De elképesztő eleven volt ma, nyilván azért, mert idebent vezette le az energiáit. De végre elaludt, egy kicsit kikapcsolok én is.

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Orsi,ma itt sem akar menni az alvás :? Zsombi extra nyűgös..már adtam neki nurofent :? Meg most kapott még egy kis tápit,remélem alszik egy jót!

Hajni,ovó néninek üzentem,hogy tegye nekünk félre a napocskát,ha már nincs meg akkor a katicát.Hátha valamelyik még meglesz :P

Megyek pihenek egy kicsit,hátha tudok :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Szilbee: Dávidnak jobbulást. Remélem legalább éjszaka tudot aludni.

Tündi: Erre is volt sajna jég én meg éppen a garázst festettem a kocsi meg az udvaron apánk meg készenlétbe volt valahol Dávid szerencsére átaludt a jeget. Szóval gyorsan széthózgáltam a garázsba mindent hogy visszatudjak állni az autóval de iszonyatosan fájt ahogy a jég ütlegelt. De hála Istennek nálunk csak a zöldséges kertet verte szét. Zsolti kollégaja a másik utcában lakik neki szétverte a jég a redőnyöket nekünk éppen hagyta. Sajnos mostanába nem megyünk strandra de majd szólok ha megyünk.Gyertek nyugodtan csak szólj hogy mikor jöttök mert sokat vagyunk a dédinél. Elöntötte a csirkéket meg a malacokat a víz és azt próbáljuk elvezetni. Tegnap szóltunk a Csabának is hogy nézze meg és küldjön szivattyút. Nem is olyan rég telefonált hogy fél4 körül megy.

Bocsánat de megyek mert felébredt Dávid és ő iszonyat nyügi.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Képzeljétek itt ovikezdés előtt nincs szülői :twisted: ,vagyis kérdezd meg a többi ovodás anyukát mi is kell a gyereknek odabentre,a jelét gondolom ősszel tudjuk meg
Nekem ez a rendszer már most nem tetszik-nem tudom mi lesz még később-én biztos a hárpiás anyukák közé tartozom majd akinek semmi nem jó :oops:


Tündi!
Gondoltam rád én is ahogy mutatták mekkora vihar volt!


Judit!
Szerintem sem látszik rajtad a 2kiló
Milla nagyon aranyos a képeken,Marci pedig tényleg sokat nőtt

Hajni!
Hogy birod a frontokat??

Kati???

Nóri!
remélem néha majd azért irogatsz!!!

Szilbee!
Dávidnak jobbulást!!!

Kriszti!
Akkor még jó hogy "csak"a veteményest nem a házat!

Linda!
Szolnoki hetényiben leszel most is??

Mi szülinapoztunk a hétvégén majd teszek képet is!

Amúgy jól elvagyunk,Robika BILIZIK!!!!!!!!!!Kaka gond megoldódott!!!!!!!!!!!!!!!
Vencel meg szépen növöget,nagy dumaláda a fiú,szeret gagyarászni,és még hogy milyen hanglejtésekkel :lol: .Éjjel egyszer kelünk,mondjuk erre az ídőre elég nyűgi

Kép

Kép
katlina
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?