Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lehet többet is, csak be kellett állítani, hogy 10 képet töltök fel egyszerre, és utána lehetett Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Fent vannak a képek!
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=13074
(Köszi Timi...próbáltam úgy is, de nekem mindig csak egy képet enged kijelölni..de sebaj, lényeg, hogy fent vanKép

Ma megyünk Hévízre és csütörtökön jövünk...

Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 


Csibe, nagyon jók lettek a képek Kép.

Kép
Kép
timóca
 
 

 
 

Sziasztok!

Mizujs?
Andi gratulálhatunk????Kép Majd írj, ha már tudsz valamit!Kép
Hévízen tök jó volt..jót tett nekünk egy kis relax...
Többiek hogy vagytok?

Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Nálam minden változatlan. Kép Péntekre jelentkeztem be orvoshoz, az Istvánba megyek egyből. Amúgy a gyomrom szinte folyamatosan fáj, ha eszek, azért, ha nem, akkor azért. Emellett mindig álmos és fáradt vagyok. (A ház meg persze szalad...) De ez már Boga-várásomkor is így volt.

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

AndiKép: majd mesélj, mit mondott az orvos Kép.
Gyomorra: nekem az segített, mikor elkezdtem diétázni. Úgyhogy Neked is javaslom, többször enni keveset! Amúgy meg pihenj, amennyit csak tudsz Boga mellett. Bár most otthon van a férjed is, délutánonként dőljél le picit pihenni! Használd ki, amíg lehet, aztán majd két gyerek mellett úgysem lesz erre lehetőséged Kép.

Múlt héten Gyöngyösön voltunk suliban. Livike egész jól bírta, apával voltak végig a baba-mama szobában, játszottak. Persze volt ott más gyerek is az apukájával Kép. Szünetekben meg rohangáltunk szoptatniKép. De tetszett neki az ottlét, voltak játékok, haverkodott a kisfiúval, meg kint a nagy fűben is mászkált Kép.

Képzeljétek, szülinapomra kaptam egy új fényképezőt Kép, most azzal élvezkedek Kép.
Ezt reggel csináltam:
Kép
(ez most az új, hogy állandóan nyújtogatja a nyelvét Kép)
Ja, hétfőn már 10 hónapos lett a kis nőcim, 8,5 kg és 74 cm.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Timi! Milyen suliban voltál???
Csibe! Baba-mama klub terveink füstbe mennek?

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

AndiKép: elkezdtem egy új fősulit, humán erőforrás menedzser.

Baba-mama klub terve ne menjen füstbe, olyan jó lenne! Segítek én is valamit, ha tudok, csak szóljatok!

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Halihó!

Bocsánat, hogy eltűntem, de Anyukám szemét műtötték és nekem kellett egy hétig fuvarozgatnom
kontrollra, meg aztán Émikével is jártunk pár dokinál..semmi extra csak sok időt elvett...
Andi jövő héten felhívlak a baba-mama klub ügyében, aztán talizhatnánk és ha jutunk valamire akkor bevonjuk Timit is ok? Meg Mariannt, ha van kedve szervezkedni...
Addig törpöljetek az öteleteken nyugodtan, hol, mikor, mit, kivel stb...
Andi mi volt a dokinál? Minden ok? Hány hetes a piciri-miciri?? Jól vagy??

most megyek Émike hív
Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Timi! Ez igen, bátor csaj vagy, hogy belevágtál a suliba a babó mellett!! Kép Sok sikert! Kép
Csibe! Oké, hívjál bátran, aztán talizunk.
Amúgy épp ma töltöttem be a 8. hetet, pénteken voltam UH-n, minden oké eddig. Jövő héten valszeg kedden megyek a védőnőhöz kiskönyvet csináltatni, ha addig tudunk beszélni a klubbról, akkor esetleg a felmerülő kérdéseket vele is meg tudnám beszélni - már amiben ők illetékesek/kompetensek. De majd meglátjuk.
Mariann, hol vagy?

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Andi,

Ki lesz a védőnőd?
Akkor talizhatnánk hétfő délelőtt át tudtok jönni
vagy mi menjünk? (Émike többnyire alszik egy nagyot délelőtt ezért írom, hogy jobb, ha Ti jöttök. Persze Bogát is hozhatod nyugodtan, de ha a férjed tud rá vigyázni, akkor lehet, hogy úgy jobban meg tudjuk tárgyalni a dolgokat...
Mit szólsz? (majd írd már le az email címedet is lécci)
Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 


Csibe,
e-mail címem a profilomban megtalálod. írd már meg légyszi a telszámod, hogy én is el tudjalak gyorsan érni, ha van valami.
A hétfőt egyelőre még nem tudom, majd jelentkezem addig még, mert meg kell beszéljem Tomival, mit tervez.
A védőnőm a Marika néni...
Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Majd azért írjatok Nekem is, hogy mi újság. Bár én a közelben senkit sem ismerek, így ilyen téren nem tudok segíteni...

AndiKép: Majd írjál mindig, hogy vagytok Kép. Rosszullétek vannak?

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Hétfőt halasszuk, mert betegek lettünk...
Andi ha van kedved kérdezz rá a Marika néninél, hogy jó ötelet-e, ki tud e adni címeket, hogy tudjunk üzenni a többi kismamának, helyet tud-e? stb. De várhatsz is amíg átbeszéljük..rád bízom

Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Jobbulást Csibe és Émike! Reggel Boga is 2x hasmenéses tüneteket produkált, de szerencsére azóta semmi. Lehet, hogy a reggeli pirítós használt. Kép
Majd megemlítem a Marika néninek az ötletet, és meglátom, hogy reagál, egyáltalán érdekli -e a dolog, mert ha nem , akkor nem fogom eröltetni nála. Legfeljebb akkor majd másik védőnőnél próbálkozunk.
Timi! Hááát néha nem vagyok a topon. Kép Sajnos a gyomorfájások még megvannak, bár (kop-kop-kop) már nem annyira. Lehet, hogy az Elevit segít. A laborleleteim szerencsére mind jók lettek. Kép
És ti hogy vagytok? Tanulsz folyamatosan, vagy majd csak a vizsgákra? Livikével mi újság?

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Halihó!

Andi mi volt a Marika néninél? Mondott a dologra valamit? És hogy vagy amúgy? írj, hogy milyen érzés a másodikkal, más?
Kezdünk gyógyulni..Majd jövő héten már talizhatunk...Én meg közben már belevágtam megint az angol tanításba, már 10 éve tanítok...
Most is van két új tanítványom..hát remélem bírni fogja Émike...mondjuk Anyukámmal lesz szóval biztos minden ok lesz.

Legközelebbi tali?
Mariann merre jársz?

Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

AndiKép: Livike jól van, vagánykodik, állandóan áll egyedül Kép. Már integet, puszizik, (köhögést is utánoz Kép), nyávog, minden félével vicceskedik Kép.
Tanulni még nem tanulok, legalábbis a fősulira. De viszont járok Kreszre. Úgyhogy hulla vagyok. Szerencsére nem tart sokáig Kép.

Csibe Kép: rám is rámférne az angol tanulás Kép. Idén már nincs rá kapacitásom Kép, de lehet, hogy jövőre rászánom magam Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek a klub gondolata nem új! Állítólag már 2x is próbálták összehozni, csak nem volt rá kereslet... Biztos kellően meghirdették, mi?! Kép Csibe, a te védőnőd, a Szilvi már a polgármesterrel is beszélt ezügyben, de azt a választ kapta, hogy nem tudnak helyet biztosítani erre a célra. De szerintem kicsit összeszedettebb módon előállva, tervekkel, támogatókkal nem reménytelen az ügy. Majd szóban a többit, mindenesetre a védőnők támogatják az ötletet, de címeket nem adhatnak ki, persze a személyiségi jogok miatt.
Angol tanítás? Ez igen, én meg állandóan csak tanulom... Kép, mégse tudom. Legközelebb majd beszéljünk angolul, ha találkozunk, jó? Kép
Timi, kitartás a kreszhez!!

Most mennem kell, anya-anya van.Kép

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is utána jártam egy kicsit ennek a baba mama klubnak.Mi nagyon sokat járunk ki a játszótére,ott is az a gond mi lessz télen,hova mennek majd.
Piroska néni azt mondtta hogy a Stofának kell irni egy kérvényt aláírásokkal,és ezt a testület megszavazza,akkor mehet a dolog.A testületet szerintem megtudom oldani.Azt mondtták akár még a katolikus templom aljában is lehetséges(állitolag a cserkészek is ott vannak).A polgármesterünk velami miatt érdektelen ezen a téren.Bölcsi azért nics mert szerinte nics rá igényKép Pedig nagyon lenne,ahogy atöbbi anyukával beszélgettem.Van olyan anyuka aki kispestre hordja bölcsibe a gyereket, mert ott volt hely.Elégg aggasztóKép
Vélemény?

Mi jol vagyunk Bibi egyre többet dumál.Kicsit megvan fázva.

Mariann
biankap
 
 


Sziasztok!

Én is elég sok babakocsival közlekedő anyukát szoktam napközben látni Kép. Úgyhogy én is biztos vagyok benne, hogyha meg lenne hirdetve, akárcsak védőnők által, akkor lenne rá kereslet.
Eléggé furcsa szerintem is, hogy nincs itt helyben bölcsi (hátmég játszóház v. baba-mama klub). Igaz ugyan, hogy én nem sokat tudok hozzászólni, mivel még 1 éve sem lakom itt Kép.
De pl. Budaörsön is volt mindig is bölcsi, ovi több is, még gyerekkoromban is, pedig akkor csak egy pici kis falu volt (időközben lett szép nagy város). Ilyesmire mindig van igény. Bőven elkélne itt egy bölcsi is, és ahogy hallom, még egy ovi is, mert mindig teltház van Kép.

Hallom ismerőseimtől is, hogy mennek manómuzsikára, játszóházba, egyéb érdekes helyekre, nekünk meg tényleg nincs itt semmi Kép.

Szóval segítek szívesen, ha tudok Kép.

Livike már ügyesen álldogál:
Kép
(nagy nehezen sikerült lefotózni), de menni egyáltalán nem hajlandó, inkább mindig mászik Kép.
Kifáradtam, hogy a héten minden nap 9-re értem haza. Jó lesz majd egy kis pihenés hétvégén Kép.

Ja, a katolikusék nagyon kedvesek Kép, biztos megengednék, hogy legyenek ott foglalkozások (ráadásul a hitoktatónak is lassan megszületnek az ikrei Kép) - Livike-keresztelés ügyben járunk odaKép.

Aláírást könnyen össze lehet szedni, ha máshogy nem, a védőnőknél hagyjuk a papírt, és úgyis aláírkálják a kismamik Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Piroska néni elintézte nekünk a temolomot, mehetünkKép Kép Kép Kedden megtudok mindent.

Mariann
biankap
 
 


Sziasztok!

Na lányok ezt így kell csinálni...mire én belemelegedtem volna az intézésbe, már van is megoldás!!Kép Most ez akkor a félgömb alakú Római katolikus templom alja?? És ott mekkora hely van?

Mi lenne akkor, ha szerdán délelőtt átugranátok hozzánk, és akkor megbeszélnénk, hogy mi merre hány méter, Mariann meg beszámolna a kedden intézett dolgokról....
Szerda 10 körül jó Nektek?
üdv
Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 


Ja meg még az jutott eszembe, hogy jöhetnétek/hozhatnátok babakocsit és elsétálhatnánk a templomhoz megnézni a helyet.
Hmm?
Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 


Én benne vagyok Kép.

Kép
Kép
timóca
 
 


Nekünk is oké.

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma megnézni Piroska nénivel a helyet.Jónak tünik.
Azt mondtta piroska hogy kipréselnek a költségvetésből egy szönyeget és megveszik a diégoba.Egyépként nagyon rendesek voltak a "katolikusék" tökre lázban van ö is mert tényleg ikrei lesznek.
Csináltunk plakátot:<!--attachment: Baba-mama_klub-269354.doc*mime_msword.gif*application/msword*27.1**Baba%2dmama+klub%2edoc --><center><pre>
Kép
Baba-mama klub.doc (27.1 k)</pre></center><!--/attachment-->
biankap
 
 


szuper a plakát Kép

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Holnap jöttök?

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Hahó!!

Ezt a pangást!! Remélem azért mindenki jól van.
Mi sajnos nem annyira, úgyhogy a holnapi klubot biztos kihagyjuk. Kép Majd írjatok, hogy milyen volt, meg hogy van-e valami fejlemény.
A múltheti alkalmom után Bogán már estére kijött a takonykór, de szerencsére 1-2 átkínlódott este után jól javult. Utána jött a párom enyhébb tünetekkel, és most úgy 2 napja én szenvedek rendesen. Meg sajnos picit Boga is visszamászott Kép - ez elkerülhetetlen, mivel egész nap együtt vagyunk. A gáz ugye az, hogy a kamillateán kívül más ötletem nem nagyon van, mivel kúrálhatnám magam, így a 12. héten. Valami ötlet esetleg? MÁR NAGYON FÁJ AZ ORROM!!!!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Andi jobbulást Nektek...Ha tudsz esetleg gőzölj mentolos kamillatea felett (vödörben...)
Többiek pedig gyertek ma a klubba!!!!

Viki

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Timi köszi a képeket aranyosak!!Kép
Ma is lesz babaklub akit érdekel, azt hiszem 10től...inkább már a futkározós gyerekeknek...

Ki hogy van amúgy?
Üdv
Csibe/Viki (Most akkor melyik is???Kép

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Livike mászik ki a takonykórból, úgyhogy jövő; héten már biztos tudunk menni Kép.
Livike jól van, leszámítva, hogy tegnap szerzett két bibit a buksijára Kép. Majd még pont a keresztelőre lesz ilyen csúnya Kép. Remélem, addig elmúlik neki.
Kép
(ezt nyugodtan vegyétek meghívásnak, csak túl nagy a meghívó, ezért nem tudtam csatolni Kép)

Livike még nem futkározik, úgyhogy inkább nem megyünk ma Kép.


Mariann, neked is küldenék képeket, de nem tudom az e-mail címedet Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok,

vagyunk mi is, csak én még szarul. Kép Szerencsére Boga jól van.
Holnap megyünk a 12 hetes UH-ra, már várom, hogy lássam minden rendben van-e.
Csibe, Tomi mamájával nem beszéltem a másik hellyel kapcsolatban, mert nem akarok bekeverni, ha Piroska néni szervezkedik.
Remélem jövő hétre meggyógyulok...

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk kicsi fázvaKép
Timi az e-mail cimem: biankap@freemail.hu
Kiváncsian várom a képeketKép

Mariann
biankap
 
 


MariannKép: küldtem képeket Kép. Remélem, tetszenek.

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?? Andi, Timi meggyógyult mindenki??
Remélem, holnap találkozunk...
Ritáék beszéltek a polgármesterrel és tök pozitív volt...alakul egy másik helyszín is..ez télen tuti nem lesz jó, szerintem ott fáztak meg a gyerekek..a Rita fia is beteg lett másnap..

üdv
Viki

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy Livike jól van, úgyhogy megyünk holnap Kép. Majd jobban felöltöztetem. Bár akkor nem éreztem, hogy hűvös van.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


<font color="0077aa">Sziasztok!

Hol bújkáltok?

Ma jöttök? Mi igen, csak azt szeretném kérdezni, hogy vigyem magával apát, vagy nem ma van az a nap? Remélem, odatalálok az új helyre Kép.

Timi</font>

Kép
Kép
timóca
 
 


Szia Timi! Igen gyertek csak! Szerintem nyugodtan hozhatod apát is.

Mariann, boldog névnapot kívánunk Biusnak!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Andi nagyon szépen köszönjükKép Kép
biankap
 
 


Sziasztok!

Csak hogy ne izguljatok Kép:
Tegnap végül du. elmentünk a szemészeti klinikára. Kaptam antibiotikumos szemcseppet + egy kenőcsöt. (kikapart a szememből egy adag hámsejtet) Ma se nagyon látok, éjszaka is szenvedtem, plussz estére rámjött a migrén is (olyan volt, mintha egész nap sírtam volna). Éjszaka is alig aludtam Kép. Most a férjem itthon maradt, mert nem nagyon tudok Livikével foglalkozni (tisztába tenni, meg ilyesmi).

CsibeKép: délutánra remélem, jobban lesz a szemem, akkor letöltöm a képeket, és átküldöm e-mailen :d. (még megnézni se tudtam Kép). Még jó, hogy vakon tudok gépelni Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Timi, hát azért ez nem semmi a szemeddel..remélem hamar rendbejönKép
Megkaptuk a képeket, köszi, tök jókKép...

Holnap délelőtt tudtok jönni a klubba?
Mi elnézünk...csak az alvástól függ, hogy hánykor...vettem pár dolgot..virágot ezt azt azokat el akarom vinni...

Viki

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Mi mindenképp megyünk 10-re, de lehet, hogy kicsit előbb is. Kép
Remélem nem leszünk egyedül! Kép

Timi, hogy vagy?

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is akartam menni, de most jutott csak eszembe, hogy csütörtök van, és így az előadást is elfelejtettem Kép. Remélem, majd meséltek, mi volt.

Már jobban vagyok sokkal, de még nem az igazi. Még vörös, nem bírom a fényt, picit fáj. De nem könnyezik egyfolytában, tudom mozgatni... Szóval tényleg hamar gyógyul.

Úgy sajnálom, hogy elfelejtettem az előadást, pedig annyira el akartam menni.

Viki Kép: a képeket Te csináltad Kép. Jó, hogy jók Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Hahó!!

Nagyon nagy a csönd!!! Kép
Remélem mind jól vagytok!

Oliviának nagyon-nagyon boldog első születésnapot kívánunk!!!

Kép

Andi, Boga és Tomi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

AndiKép: köszönjük a jókívánságokat Kép.

Közben eszembe jutott, hogy sem kedden, sem csütörtök nem tudunk menni a klubba Kép, mert suliban leszünk Kép.

Andi, Viki, megkaptátok a fotókat?

Pénteken buliban voltunk Kép, akikkel együtt született Livi, megünnepeltük a hármas szülinapot Kép.
Gyertyafújás:
Kép

Livike kapott egy puszit Kép:
Kép

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Mi is boldog szülinapot kívánunk Livikének!!Kép
Olyan hamar elment ez az egy év, nem?
Kár, hogy nem tudtok jönni a klubba...
Már annyiszor akartam mondani, hogy még múltkor mikor nálunk voltatok itt maradt egy lilás hajgumi lepkével a tetején, szerintem Livikéé lehet, most takarítás közben megint megláttam....majd akkor legközelebb odaadom amikor találkozunk.

Andi már elég jól haladok a cikkel...holnap délelőtt át tudsz jönni megnézni/átbeszélni? Meg a Ritának is szólok. Holnap le is kell adni, mert 8.-a lesz.

Na most megyek tornázok egy kicsit

Viki

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

VikiKép: igen, az Livike gumija Kép. Kettő volt belőle, de a másikat se találom Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Milyen volt a héten a babaklub? Kedden hányra menjünk Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Szia Timi!

Kedd délután elég gyér volt a klub, de csütörtökön a szokásos sereg. Így a keddi alkalmakat is inkább áttesszük délelőttre. Terv szerint 9-12 ig, de lehet, hogy a 9-es kezdésből ott is 10 óra lesz. MAjd kiderül.
Hogy telt a hetetek? Suli?

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: