Új privát üzeneted érkezett!

Barbara: GRATULÁLUNK!!!!!
Sok boldogságot az Új családnak és sok tejcsit!!!
KépKépKépKép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


GRATULÁLUNK BARBARA!Kép

Jó egészséget mindkettőtöknek és sok anyatejcsit!!!!

Adrienn: Hogy vagytok? Jövő héten valamelyik nap jó nektek? Mi volt a dokinál?

Virág: Nagyon szépek a gyermekeid! Szép kis csapat!!! Kép Tényleg tök jó, hogy 2-2!
Mi megállunk azt hiszem a kettőnél. Nem mernék bevállalni még egy fiút. Így is teljesen kimerülök estére.
20-án megyek én is a börzére, remélem találkozunk. Kép
Itt lesz a József Attilában?

Rita: Teszek fel képet rólam és a másik fiamról, hátha úgy beugrik. Egyébként a kicsi Gergő a nagy pedig Dani.

Most mennem kell, mert leragad a szemem, mint mindig, mire ide tudok ülni.

Jó éjt mindenkinek, utána pedig Szép napot!!!

GyöngyiKép

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


És akkor a képek:

Kép

Én és Gergő, aki nemsokára 20 hónapos lesz.
Ez még karácsonyi, fel is raktam már ezt a képet egyszer, de rólam nincs más kép a gépben.

Kép

Õ pedig Dani, aki 7 éves és most fog iskolába menni.

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 

 
 

Gyöngyi: Dani látom szeret gépezniKép
Érdekes, hogy nálunk Patríciát (11) nem érdekli a szgép, lehet majd később.

Barbara lassan hazajön a kórházból (gondolom)Kép

Ma kiderült, hogy Dorina nem féltékeny Bettinára.
Vendégségben voltunk és Peti felvette az ottani két éves kislányt az ölébe. erre Dorina teljesen kiakadt. Utána Bettinát vette oda Peti, de annak meg örült és simogatta a kicsitKép
Mondjuk itthon is nagyon aranyos vele, még jóéjtpuszit is ad neki ha megy aludniKép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Már szombat délelőtt hazaengedtek minket Kép
Minden a legnagyobb rendben. Mosoly, szopi minden van Kép
Egyenlőre szokom az anyaszerepet, de majd utóolvasok, hogy mik történtek.

Valaki látt a médiaszereplésünket?

Szép napot mindenkinek
Barbara és Angi Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!!!!

Üdvözlünk Barbara újra itthon!és köszöntjük a Picurkádat,Angélát! KépKépKép
örülök,hogy jól vagytok és szépen szopizik a Pöttöm.
szívesen nézünk fényképet a kisbabáról... Kép
milyen médiaszereplés?!

Gyöngyi:Dani nagyon vagány!! Kép
nekem a jövő hét lenne jó,mert most zenekar,meg esküvő Szegeden,meg kórház,doki...
múlt heti ctg jelzett jóslófájásokat(én nem éreztem..),úgyhogy azóta magne b6-ot kell szednem.méhszáj zárt és jól vagyok,csak nyugdíjas pingvin módjára közlekedem KépKép

Tündi:édes lehetett Bettina Kép

Adrienn
lufi
 
 


Már volt védőnő és dokinéni is. Hű micsoda mennyiségű dolog és szer!

Nagyon jó itthon, s az én csajom a világ legrendesebbje Kép KOMOLYAN!!! Olyan nyugodt, türelmes, hogy el sem hiszem, hogy ekkora ajándékot kaptam Kép

Tünde! éljen a testvérszeretet!
Átküldenéd nekem Nagymaros telszámát? Esetleg címet is. A dokinéni csak a nevét tudta.

Adrienn!
képeket ígérek, de még nem jutottunk el a szortírozáshoz.
médiaszereplés: Május 11.én mi voltunk a háttérkép az RTL híradójában. A Szent Imrében volt egy riport a Születés Hete kapcsán.
Te hanyadik héten vagy?

Rita?

Virág! tényleg édes a csapat! Kép

napos napot mindenkinek
B

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!
Barabara! Jó, hogy minden ok, további jó babázást! Élvezzétek a kis AngélátKép))
Baba-mama klubba most mi nem megyünk. Kata fél év alatt másodszor kapta el a skarlátotKép Már nem fertőz, de még nem megy oviba. Elég izgi szokott lenni 3 gyerekkel is bevonulni.
A szombati börze is inog számomra, apósom 60. szülinapját ünnepeljük.
Vera! Itt vannak a cipők, csak nagyon kapkodósra sikerült az indulás, meg tegnap az orvos... Megkaptad a teszveszest? Megpróbálom beadni, vagy ha Ida elhoz este, ti is beugorhattok. Bár ezek tényleg hordottak.
Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Sziasztok!

Na, megjottem a dokitol es UH-rol. Kisse el vagyok keseredve. Kép Igaz a babaval minden rendben 3300 gr korul van, a fej kormerete 33 cm. Kb. akkora lesz mint Lili. Kép Csakhogy az elmult par napban megfordult, tehat most farfekveses. Kép A doki szerint ha nem fordul vissza, akkor csaszar lesz. Kép Kép Nagyon nem szeretnem, ugyhogy most imadkozom, hogy forduljon vissza. Mehszajamat nem vizsgalta meg, majd Vasarnap, mert akkor megvizsgal megegyszer hiszen ugyeletes es nyugodtabban meg tudunk beszelni mindent, hogy mi lesz ha..

Barbara: Gratulalok Angi-hez. Kép Es kulonosen ahhoz, hogy minden rendben. Kép

Gyongyi: Most pofatlan leszek, de nem ismerlek meg a keprol. Kép De ha talalkozunk, biztosan fel foglak mar ismerni. Kép Fiuk nagyon helyesek. Dani tiszta te vagy. Kép

En megyek penteken a baba-mama klubba ha minden jol megy. Kép Remelem veraek is jonnek. Kép Es Szombaton megyek a borzere. Kép

Na megyek magamat vigasztalni es szoktatni a gondolathoz, hogy lehet, hogy csaszar lesz. Kép Szornyu erzes. Kép

Sziasztok Rita

Kép
Kép
trita
 
 


az én angyalkám:Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Barbara:ez a kislány tényleg angyal!! KépKép
gyönyörű!
Nagymaroson milyen doki van?

Rita:azért ne keseredj el teljesen,még van remény,hogy visszafordul a kis kópéd!

mi is ma voltunk uh-n,minden rendben,3200 g-ra saccolták a "kis tököst" Kép

Üdv
Adrienn
37+3
lufi
 
 


Rita! szerintem se törj le! még bármi történhet!!! Hallottunk már utolsó pillanati fordulókról Kép

Adrienn! köszi Kép
Nagymaroson van a csipőszűrés.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


ma pici lányom megmutatta mit tud, s mit nem egy kezdő anyuka: hallottam kaka van, no irány új pelus, szopi tovább, hallom megint kaka van, no irány megint, szopi ismét, s megint több trotyos hang. Röhögve tettem tisztába amikor is pisilt egyet a levegőbe Kép én szétröhögtem magam Kép

Tünde hol vagy? vedd fenyegetésnek, hogy lassan fel foglak hívni!?!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara:KépKépKép
vicces ez a gyerek!

Többiek?!
lufi
 
 


Sziasztok!

Barbara: gyönyörű angyal Angéla!!! :)

Boldogasszony háza: 06/27-350-056
Most költöztek el a régi helyről, ha nem jó a szám, akkor hívd fel a tudakozót.

Ilyen égbe pisilést a lányaim is csináltak, ennél az a mókásabb, amikor sugárban lekakiltak :P
Volt olyan, hogy Bettina a pelenkázótól a kádig a földre és a ruhámra trottyolt!
Úgyhogy lesben kell állni a pelenkacserénél! :)

Rita: nekem az utolsó két hónapban hetente váltott irányt a baba, végül az utolsó héten fordult be fejvégűre!

Adrienn:örülök, hogy minden rendben!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Szoval voltunk ma dokinal. Nos, megvizsgalt, a mehszaj teljesen zart, a fajasok ellenere is, es teljesen fent van a baba, igy majus 29-ere, hetfore irt ki csaszarra. Hacsak addig magatol meg nem indul. CTG-n meghallgattuk, minden rendben, a feje meg fent van. Picike esely van meg, hogy megfordulhasson. Bar a doki szerint minden lehetseges. A csaszar elott meg lesz egy UH a biztonsag kedveert. Jovo heten kedden kell mennem ujbol ctg-re, belgyogyaszhoz es altatoorvoshoz. Majd penteken utoljara ujbol egy ctg-re, vizelet, vernyomasmeresre. Es vasanap este kell befekudnom, majd hetfon delben csaszaroznak spinal erzestelenitessel. Papa bent lehet. Utana 6 ora megfigyeles, majd lehetek a babaval, de ejszaka intenziven kell lenni. Majd 5 napot kell bent lennem es penteken mehetek haza. Ez a szabaly, meg ha jol vagy akkor is. Nagyon rossz erzes ez nekem, de azzal biztatom magam, hogy majd tulleszek ezen, es ha annyian vegigcsinaltak ezt, akkor en is vegig fogom.
Rakerdeztem, hogy mivel nem eloszor szulo vagyok, nem lehetne-e farosan megszulni, de szokasos szoveg, hogy ok ezt nem tamogatjak, es ha egy ici-pici esely is van, hogy serules tortenjen, akkor mit valasztanek. Szoval, maradunk a csaszarnal, foleg, hogy bizok a dokimban. De meg remenykedek, hogy magatol indul be a szules, vagy esetleg ami a legjobb lenne, hogy Kitty megfordulna.
Szoval ennyi. Nem tul rozsas a kedvem, de tul leszek rajta.

Barbara: Gyonyoru a kislanyod es milyen bekesen alszik! :)

Tunde: Csak a profeta beszeljen beloled! :)

Adrienn: orulok, hogy minden rendben volt az UH-n. :)

Sziasztok Rita
trita
 
 


Rita: ha nem fordul be, akkor annak oka van, úgyhogy emiatt ne izgulj!!! Tényleg túl fogod élni és a lényeg, hogy hamarosan a kezedbe foghatod Kitty babát! :P

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 



Sziasztok!

Barbara!

Gratulálok Angélához tényleg kis angyal :D
Az smsedet megkaptam,kezdtem válaszolni is de a végére nem jutottam :( Sajna a médiaszereplésetekről is lemaradtam :(
Engem Míra le nem pisilt,lekakilt párszor :D nem lehet elég korán kezdeni :D
Szüléstörténetet azért majd írjál.Lett harmadik neve Angélának végül?És hogy nevezzük lányodat,Angéla vagy Angi?

Rita!

Minden rendben lesz a szülésnél stramm csajszi vagy:)

Lufi!

S a ti babátok neve mi lesz?Sikerült megegyeznetek?

nálunk diliház volt/van/lesz még júli 1-éig.Akkor fog férjhez menni húgom,kertiparti lesz nálunk :D
Öcsém kiutazott Svédországba dolgozni azon a héten mikor Angéla megszületett.Mi esküvőre készültünk ahol MÍra koszorúslány volt.Én meg megvarrtam magamnak a ruhát,mert iszonyatos árakat láttam,meg nem találtam olyat amibe beleszerettem volna.

rakok fel pár képet magunkról :D

Pusz vera
Kép
Kép
Kép ez a kedvencem :D mint egy angyal




viranka
 
 


Vera: tényleg tündéri Míra!! Te sem panaszkodhatsz:O nagyon szép lett a ruhád, ügyi vagy. Én is tudok úgy-ahogy varrni, de most nincs arra sem időm, hogy a varrógépet eőbányásszam

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Hello Lányok!
Angéla gyönyörű!
Míra is gyönyörű! meg a mamája :lol:
Rita fel a fejjel! Drukkolunk!
Virág
virágocska
 
 


Sziasztok! Csak nemrég kaptam az üzit a babanetről, hogy változtak a dolgok...
Köszönjük a dícséreteket :)

Tünde! Köszi a számot . Már sikerült bejelentkezni :)
Sugárkaki is már megvolt :O de nagyon fair a lányom, mert apát és engem is megajándékozott az akcióval két különböző napon. Nálunk egyenjogúság van :)

Rita! Hát sajnálom a híreket, de ne adjuk fel!!! BÍZZUNK!!! Mellesleg hol fogsz szülni?
Ezer százalékban csatlakozom Tündéhez: mindennek megvan az oka :) Ha úgy is alakul ahogy leírtad, bizti meg fogod csinálni, s minden rendben lesz :O

Vera! Angéla és Angi is jó :) születéstörténet már fogalmazódik...
Nagyon csinik vagytok :D , s a ruhák is jól sikerültek :) mindig szerettem volna megtanulni varrni, de valahogy mindig elkerült... talán egyszer...

Ja és hogy Virág jóhírét fokozzam: képzeljétek, kezdő anyuka lévén nem jól mértem fel a ruhakészletünket, s kiderült kevés a rugink. Felhívtam Virágot, hogy tudnék-e tőle venni valamit, s ANNYIRA KEDVES volt, hogy kölcsönbe felajánlott párat. No mit szóltok milyen rendes csajszi??!!! Azóta már kiegészítettük a ruhatárat, s nemsokára el is sétálok majd Virághoz, hogy visszaadhassuk a rucikat. Még nem tudom mikor, mert egyenlőre még csak egyutcás a sétautunk :)

Szép napot
B & A
gödibarbi
 
 


Csajok! Van egy óriási diófánk, ami felnőtt a magasfeszültségig, s szükségünk lenne valakire aki megnyírbálja. Tudtok valakit?

Barbara
gödibarbi
 
 


Barbara: Önkormányzat nem vágja le az ágakat? Így talán ingyen lenne :)
Ejnye-bejnye!!!: nekem miért nem szóltál ruha ügyben???
Persze hülye vagyok hogy nem ajánlottam magamtól!

Egyébként Virág tényleg nagyon rendes csajszi és ezt nagyon komolyan gondolom!!! :P

Rita: hogy álltok??
Adrienn: és Ti???

Gyöngyi: Ti jól vagytok?? Srácok??

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde! mivel telken belül van ezért gondolni sem mertem az önkormányzatra... :shock:
gödibarbi
 
 




Barbara!

Fodor Attila:0630/275-8444 Hivatkozz Kajári Ferencre(apukám)
Nálunk asszem ő vágta ki a fát.

vera



[/b]
viranka
 
 


Vera! Kösziiiiiiiiiiii!!!

bemutatom milyen jól van tartva a leányzó:
fókuszáljatok a pocakra :lol: Kép pocis
gödibarbi
 
 




Csendben röhögök :D :D nagyon jóóóóóóóóó
v.
viranka
 
 


Vera! még aznap beszéltem a palival, s a részleteket már le is beszéltük. KÖSZÖNÖM MÉG EGYSZER!!! :lol:

Csajok!
Kinek mi a véleménye a baba folyadékbeviteléről szopi mellett? Kell-e? Ha igen, akkor mikortól. S a nyár befolyásol a döntésben?
Én úgy gondolom - s van amelyik szakirodalom megerősít - hogy anyatej mellett nem kell.

üdv mindenkinek
A kezdő
gödibarbi
 
 


Sziasztok! Lufi (alias Adrienn) férje vagyok. Remélem sikerül tudatnom Veletek, hogy 26-án pénteken megérkezett Benedek 2950g és 54 centivel!!!!!! :lol:
lufi
 
 




[color=darkred]Lufi és családja!


gratulálunk Benedekhez :D Sok boldogságot és tejcit kívánunk :D
Képeket kérünk majd.


Barbara!

Örülök hogy sikerült beszélnetek,megegyeznetek.
Szerintem nyáron bőven elég lesz ha szoptatod.Max gyakrabban teszed cicire.Ha iszonyatosan meleg lesz akkor se cumisüvegből adjál vizet Angélának ,hanem fecskendőből cseppengtess a szájába,vagy kiskanál.

Holnap pedig örülhetünk Rita Kitty babájának :D

Virágról meg én is csak jókat tudok mondani :D
tényleg nektek gyerrmekeitek nem nyűgősek nagyon?MÍra már 2-3 napja nagyon hisztis,tuti ettől az időtől :twisted:

Virág,Gyöngyi,Tünde merre vagytok?


vera




[/color]
viranka
 
 


Csajok!

Nincs véletlenül ismerősötök akinek bontott cserépre lenne szüksége?
Van vagy 2000 db...

vera
viranka
 
 


Sziasztok!

Rita írta pár perce:

Helló!
Kitti vagyok 3200gr-mal 52cm-el láttam meg a npvilágot 10:40-kor.Mama és papa szerint gyönyörű vagyok nagy gönör szőke hajjal.Mama is jól van még lábadozik.

Gratulálok és sok tejcit,jó egészséget kívánunk nekik

Míra Vera
viranka
 
 


micsoda hírek!!! ÉLJEN! ÉLJEN! tüzijáték, torták s mindenféle jó.
Nagyon jó egészséget és sok boldogságot mindenkinek!!!
pont írni akartam,hogy beelőzött Adrienn, oszt Kitty baba is rágyorsított :lol:
Vera! azt nem írta, hogy császár lett-e vagy természetesen?

csajom felébredt
L
gödibarbi
 
 


Rita, Adrienn: GRATULÁLOK!!!! Micsoda babaeső!!

Kép

Barbara: megzabálom a hordóhasudat!!! :P
Nekem Patrícia volt ilyen nagypocakos :lol:
Tessék most már erre sétálni!! Vagy mi menjünk? Ahogy Nektek jobb!!!!!

Vera: nekem Dorina is nagyon nyűgi, mondjuk ő nem bírja a bezártságot, legszívesebben állandóan úton lenne, hozzáteszm én is!! :D [/url]

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Barbara: 6 hónapos korig még a nagy melegben is elég az anyatej. Ilyenkor ha fent van, akkor meg kell kínálni egy kis cicivel többször, mert a tej "eleje" úgyis vizesebb, tehát szomjoltó.
Egyébként hideg-esős nyarat jósolnak...

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


De örülök, hogy egyet értetek velem :lol: néha kell egy kis megerősítés :D
KÖSZÖNÖM

Vera! nem lesz se cumi, se cumisüveg :P

Tünde! hogy vagy hol lehet ezt a gyermeknapokat számolást megcsinálni? már másoknál is láttam,s később már bizti nem leszek olyan naprakész mint most, s könnyebb csak odakukkantani, mint számolgatni :wink:

Amióta itthon vagyunk folyton ilyen kakás az idő! Angéla sokat van kézben, mert nem lehet letenni.
Tegnap nem tudtunk felétek sétálni, mert nővéremék érkezését vártam,s nem tudtam mennyi időm van. Előtte két napig nem mertünk kimenni (eső és szél), előtt meg nagymamival sétálgattunk.
Ma ismét elindultam hozzád, de végül csak a kertbe jutottam, mert Angi csak kézben maradt meg, no meg tartottam tőle, hogy megázunk :cry:

napocskát mindenkinek! :!:
gödibarbi
 
 


Az aláírásommal most ne törődjetek!!
A 2006. tavaszi babásoknak lesz talija és azt reklámozom :P

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Barbara:
http://www.lilypie.com/first_birthday.php?

igy tudod megcsinálni:
- beírod Angi szül. dátumát
- kiválasztod a vonalzót és a babát
- Select Wording: Angéla (pl.)
- kiválasztod a képet
- Create Ticker
- a középső (BBC) kódot bemásolod a Babanet profilod aláírás részébe

Én is visszaállítom majd az én vonalzómat később :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Most látom, hogy nem is muszáj aláírás :oops:
tünde_szõd
 
 


Hello lányok!
Telis tele voltam külföldi rokonokkal :D
Közben meg agyondicsértek itt... :oops:
Barbara: a rucikat addig gondoltam kölcsönbe, amíg ki nem növitek. Éppen a hollandiából hazalátogatott unokatesómnak rakosgatom félre a rucikat, de még csak tervben van a baba.
Mindenkinek gratulálok

Adrienn, Rita :D

Engem is érdekelne, hogy Ritának sikerült-e simán szülni.
Tünde, a babaesős "kép" csúcs, honnan szedsz ilyeneket? Ha éppen nem éjféltájt kukkantok ide, és a gyerekek is látják, mindig örülnek ezeknek (Micimackó pl).

Barbara: ha ilyen nyarunk lesz, tuti elég az anyatej. Én Katát itattam vízzel, de ő júni végi, és akkor kánikula volt. Többi: csak szopi 8)

Napot és MELEGET kívánok !!!

Virág
virágocska
 
 


Sziasztok!


Rita császárral hozta világra Kittit.De már nagyon jól vannak,sok a teje fejni is tudott 40gr-ot :D Ezt írta reggel :D

Tünde!

kezdtem meglepődni milyen talit szervezel a Ligetbe :D
Azt tudod hogy ott van egy nagy és emlékeim szerint nagyon jó játszótér?Valahol a Dózsa Gy út felől van ha viszitek a nagyobb gyerkőcőket akkor ott tuti ellennnének :D

Barbara!

Míra sem használt soha cumisüveget,csak játszik vele de nem tudja hogy igyon belőle.A cumit meg én lüke 2 hónapos korában adtam neki :twisted: .Azóta cumizik,de szerencsére csak alváshoz kell neki,vagy ha nagyon nyűgös.

Kép



Vera
viranka
 
 


Virág:

Itt lehet ilyeneket találni:

http://gribedli.eblap.hu/babaweb.htm

http://www.loogoos.hu/php/anigif.php?number=30

http://animaltgif.lap.hu/

Ma láttam élőben Barbara gyönyörű Angyalkáját, igaz, hogy csak az arcának egy részét, de nagyon cuki!! :)

Vera: köszi, úgy gondoltuk, hogy valami jó helyen letelepszünk (ahol lehet szoptatni is)
tünde_szõd
 
 


SZIASZTOK!

Jó régen voltam felétek. Annyi minden történt azóta, hogy most nem fárasztalak benneteket a nyavajáimmal.

GRATULÁLUNK ADRIENNÉKNEK ÉS RITÁÉKNAK!!!!
Kép :lol: SOK BOLDOGSÁGOT ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNUNK!!!

Barbara: Nagyon édes ez az Angyalka!
Itatással kapcsolatban, csatlakozom az előttem szólókhoz. 6 hónapig csak anyatejci.
Gergő sem ismeri a cumisüveget és a cumit.
És még mindig szopik rendültelenül, pedig már 20 hónapos elmúlt.
Ha mindenképpen szüksége lesz folyadékpótlásra, akkor se cumisüvegből add neki, ahogy Vera is írta.

Tünde: Hogy vagytok? Mikor talizunk már?
Mivel van már bringánk el is tudunk felétek kerekezni és talán láthatnánk Barbara és Vera lánykáját is.
Na és persze Virágékat. De majd ha egy kicsit jobb idő lesz, mert ez még nem igazán nyár. :(

Egyenlőre ennyi. Holnap jövök.

Jó éjt mindenkinek!

Gyöngyi :P
kgyöngyi
 
 


Sziasztok

Vera mondta, hogy van egy ilyen topik. :lol:
Nem tudtam, pedig mar 5 eve irogatok a babanetre, igaz, masik topikba. Mi is Godon lakunk, a Kalman utcaban es ismerlek nehanyotokat a baba-mama klubbol Felsogodrol.
Ketto gyermekem van ,Emilia, es Danny.Ez utobbin azert ragadt rajta az angol becenev, mert az apukajuk, a ferjem angol allampolgar.
Tok jo hogy van ez a topik, mert ugyan mar 3 eve lakunk Godon es a kislanyom most jarta ki a kiscsoportot az oviban, de meg mindig nem ismerek tul sok embert.

Meg gyorsan gratulalok Barbaranak a kislanyhoz! Koppany fiad ma kozelharcba kerult a lanyommal nehanyszor a baba klubban egy jatekbaba miatt... :lol:

Most megyek leteszem oket aludni aztan visszaolvasok kicsit

meg jovok

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Hali

Azt hiszem tevedtem, Barbara megsem az akit gondoltam...hihi. Bocsanat, jol bemutatkoztam, de mar tudom o nem lehet az, hiszen azt irta kezdo anyuka. :lol:
Gratulalok a masik ket anyucinak is, Adriennek es Ritanak!
Sok tejcsit es oromet a babakban.:)
Mit szoltok ehhez a nyarhoz/ :cry:

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Szia Nyuszi!! örülök, hogy Te is idetaláltál!!
Melyik oviba jár Emília?? Mi a véleményed az oviról?

Gyöngyi: köszi, jól vagyunk, kisebb nyűgiket és Dorina kis hisztijeit leszámítva :P
Mi történt Veletek??
Bármikor jöhettek, hívj fel előző nap. Mostmár lassan vége a sulinak és Patrícia is itthon lesz, így nekem könnyebb lesz.

Szervezhetünk Gödi babanetes anyukák találkáját is! :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Ja, a számom: 06-20-230-1178
tünde_szõd
 
 


Tunde

EMike a Lenkey oviba jar. Sok minden nem tetszik ott, pl. kicsit kemenyek az ovonenik, legalabb is a mienk, mert enyim jany eleg nehezen szokott be. Extra felos es ragaszkodo, igaz igy is nekem engedtek, hogy a egtovabb maradjak bent vele, de masban is eleg kemenyen kezelik a gyerkocoket. Nem tetszik, hogy a kiscsopi nem mos fogat es ezt szova is tettem az elso szuloin, hiaba. A szuloket sem nagyon erdekelte, vagy nem hittek benne,, hogy ki tudnank harcolni, nem tudom. Nem tetszik a kaja, nagyon sok puffaszto zoldseg van es amin teljesen kiakadok, az a kolbaszkrem, meg a zsiroskenyer lilahagymaval.... De lehet ez csak az en izlesem. Amugy valszeg mashol sem sokkal jobb, legalabb is az alapjan, amiket masik topikbeli ismeroseim irnak. Azert probalok tenni valamit, de nem mindig sikerul. Vittem be rengeteg gyumolcsot, meg meg osszel egy pledet, mert az udvaron a lanyom csoportja egy agyonmosott kopott szakadt szazeves pokrocot teritettek a fube lecsuccsenni... :cry: eleg gaz. Tudom, penzkerdes sokminden.
Meg az a diszkriminacio amit a gyeses anyukakkal muvelnek. Nem aludhat ott a gyerek ha anyuka kistesoval van otthon, meg majus 31-ig van csak ovi. Na nem akarom mindenaron lepasszolni a lanyt, csakhat mint emlitettem marha nehezen szokott be, de mostanra megszerette es tessek, 3 honap szunet.:(

Es Te mennyire ismered az ovit? Kivancsi vagyok en is.

AMugy nagy faba keszulok vagni a fejszemet, gyerekcipoboltot szeretnek nyitni az ADy E. uton hamarosan. AKit erdekel kukkantsa meg ezt:
1149262542.03.doc

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Igen!!!

Legyen tali, most hogy nincs ovi elkel a szorakoztatas a gyerkocoknek es legalabb megismerkednenk...
Epp most szervezek egy talit a sajat topikosaimnak junius vegere, ide hozzank.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Szia Nyuszika!

Éljen éljen bővül a topik!!! Vera lett a nemhivatalos kerítőnk :wink: :lol:

Én egyszer lenéztem a baba-mama klubba, s emlékszem Koppány anyukájára! bár nem tudtam, hogy ő is Barbara.

Ez az ovi sima állami, ugye? A lilahagymás kenyére tényleg gáz! No meg a többi sem szívderítő :? Ha ennyire elégedetlen vagy miért nem választasz másikat?

Hajrá cipőbolt!!!

Tünde! Egész délután karban kellett lennie Anginak is. Szerintem ne is nyilatkozzunk többet erről az időről :twisted: Hátha attól jobb lesz :lol:

Ja, és nagyon tetszettek a linkjeid! El is mentettem őket :wink:

napos hétvégét (juszt is ellentmondok :D )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: