Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Ildi! De sajnálom szegényt. De ahogy elképzeltem olyan aranyos lehetett. Bele gondolni se jó mennyit törte rajta a kis agyát mire megkérdezte.
Egyébként jól vannak a pocakok mindenkinél? Mikor találkozunk újra? Ildi, mikor is jön az új szállóvendég?KépKépKép
Norcsi! Hol merre kódorogtok? Megint nincs internet?
tettem egy csibész képet a profilomba.

pussz
tikk
 
 


Tikk!

Gyönyörü a kisasszonyKép ÉS nagyon szép enve vanKép

pusz
sasha

Kép
sasha
 
 


Tikk!

Gyönyörü a kisasszonyKép ÉS nagyon szép enve vanKép

pusz
sasha

Kép
sasha
 
 

 
 

Ehh

enve=neveKép

Kép
sasha
 
 


köszikösziKép
tikk
 
 


Id!

Annyira megkivántam a mekis fagyit, hogy ma én is lementem bûnözni egy kicsit a mekibeKép Baromi jól esettKép Nálad is voltak slágerek kaja ügyben??
Nálam az elsõ 10 hétben az erõspista, pokol szalámi meg társai( hozzátenném elõtte és most utána sem birom megenni a csipõs dolgokat, de még a nagyon kicsit csípõset semKép), utána jött a kakaóscsiga kakaóval és most 1 hete a FAGYI!Kép

Lánykád megnyugodott tegnap óta? remélem igenKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Norcsi biztos megint lekapcsolódott télleg, mert nagyon eltûnt!
Júli 9-re vagyok kiírva, de Kri is késett 11 napot, tehát még ráérek egy darabig nyomkorászni a billentyûket. Amúgy már csak 2 napot tervezek melózni, hétfõn van még egy értekezlet, arra még bemegyek (mi a fenének?), oszt keddtõl pápá meló...
És nem bosszantásképp, de kitaláljátok, honnan írok, ha ma szabin vagyok????
ld
 


Id!

Fogaggyunk hogy elmentél egy netkávézóbaKép
Amúgy nem értem hogy Norcsinak miért nincs net nekem meg 2 lépcsõházzal odébb meg van! Jól emlékszem a hogy itt lakik mellettem?Kép Agyam mint a rosta likaKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Id!

Küldjél nekem mailt!!! Bármirõl, csak vélelenül kitöröltem az emilcimedKép a többi megvanKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Id!

Szeretnék kérdezni valamit! Te ugye a Sz. Imre pártján állsz??? Küljél mailt! pls!

sasha

Kép
sasha
 
 


Halihó!

Megjöttem!
Na nem derült ki hogy mi volt a bibi, de igencsak forró nyomon jártatok hogy a netünk szarozott. Hát a modem lehet a ludas, nem értem mi a fenének jó, hogy ott van lent elzárva, de csak elõlünk van elzárva, az nem fér hozzá aki nem akar. És aki egy kicsit is szemétkedni akar, hát van rá lehetõsége bõven. Szóval állandóan akadozik a kapcsolat, ma is meg már egy hete, hétvégén egyáltalán nem volt kapcsolatunk, ma végre közölték hogy kicserélik a modemet. Azóta mondjuk egész jól mentek a dolgok, de sajnos most az elõbb megint volt egy órás kapcsolatmentes idõszakunk, úgyhogy szerintem még mindig nem klappol valami.

ld. Hát hallod nem akarlak elkeseríteni, de lesznek itt még cifrább kérdések, és fõleg tettek is a kistesó megszületése után. Én azon lepõdtem meg, mikor mostanában kezdi a Julcsi hangoztatni, hogy én csak az õ mamija vagyok. És mikor kérdezem, hogy és a Bánké meg az Annáé akkor ki, erre csak megvonja a vállát, és megismétli.
Hát hiába, eddig õ volt a kicsi, most meg már azért nem egészen így mûködik a dolog.

Sasha. Hát kívánóssággal azért vigyázz, fõleg az édességekkel, mert a vércukorszint bekavarhat ha elkezd megugrani. De azért néha nem rossz egy kicsit bûnözni.

Panaszkodni fogok egy kicsit.Tegnap voltunk egy nagyon dícsért szemésznél és annyira ki vagyok akadva!Kép(Ugyanis meglehetõsen bicskanyitogató stílusban közölte hogy a lányomnak +4, illetve +3,5-es lencséjû szemüveg kell.) Nekem sohasem volt szerencsére szemüvegem, úgyhogy ettõl kiakadtam, és mikor kérdezni merészeltem olyanokat vágott a fejemhez hogy én egy klinikai pszichológiai eset vagyok, meg hogy csak egyedül jöttem a gyerekkel, más nem kísért el minket akinek elmagyarázhatná a dolgot? Mintha legalábbis értelmi fogyatékos, vagy korlátozottan cselekvõképes lennék. Aztán lealacsonyodott az én szintemre és elmagyarázta amire kíváncsi voltam, hogy a lányom állítólag szemüveg nélkül nem lát, és azért kancsalít mert olyankor próbál látni. Ehhez annyi, hogy a múltkor, mivel éppen a kancsalítás miatt vittem el, közölte hogy nem kancsal, erre most mondja, hogy hát igen, tényleg kancsalít de amitt mert akkor próbál látni. És hogy bûn lenne ebbõl a gyerekbõl tompalátót csinálni, meg ilyesmiket vágott a fejemhez. Meg mikor kiderült hogy már csak májusban rendel itt, utána csak a magánrendelõben, és megkérdeztem hogy az hol van és mi a száma, akkor mondta az asszisztensnõnek aki készséggel sietett a segítségemre, hogy miért adja meg a számot, már amúgyis tele vannak?! És mikor azt merészeltem kérdezni, hogy akkor most célszerû lenne a nagyobb lányomat is megnézetnem, erre azt mondta, hogy erre inkább nem is mond semmit! Na erre mit lépsz? Milyen stílus ez? Azért mert itt nem a pénzes magánrendelõben voltunk? Na és még tetõzte kicsit, nehogymár ennyivel megússzam, mondja hogy lehet hogy sohasem fogja kinõni a szemüveget, és hogy a különféle csökkentképességûek között ez a legkevésbbé csökkent képesség, meg hogy egy nagyobb betegség, vagy erõsebb láz hatására teljesen bekancsalodhat. Komolyan mondom még most is leginkább sírni volna kedvem dühömben. Ezek után pénzért tudod mikor megyek hozzá? SOHA! Ma viszont elmentünk a Heim Pálba, ahol ajánlottak egy normális orvost, most még amíg ki vannak tágítva a pupillái. Ott is ugyanezt mondta a dokinõ, csak egészen más stílusban, partnerként kezelt, elmagyarázta a dolgot. És az Annát is elvittem, de szerencsére neki rendben vannak a szemei.
És a szemüveget megcsináltattuk ma, hogy minél elõbb hordhassa, "csak" 20.000.- Ft. volt mindenféle kedvezményekkel, egyébként 29.000.- lett volna. Egy gyerek-szemüveg! Azért ilyen árakon az ész megáll!(Egyébként tettem fel szemüveges képeket is a fényképes topicomba.)

Tikk. Meglestem ám a vagány képet!Kép Nagyon édi!

Na bocs, hogy ilyen hosszú lettem, de ezt el akartam mondani, mert hiába nagyon jó szakember valaki ha egyszer a stílusa ilyen!

Pussssz, remélem mostmár fogok tudni majd jönni, mert hátha jól fog mûködni az új ketyere!

ld. Nem irigykedek! Azértse!!!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Kérdezhetek valamit? Miért nem küldted ki a lányod és olvastál be neki??? Lehet hogy bennem annyi türelem nem maradt volna, hogy kiküldjem a gyereket és elõtte teremtem le! Felháboritó, hogy mert egyáltalán igy beszélni veled???? Na jó nem mondom tovább de a szememben az az orvos nem ember!

sasha

Kép
sasha
 
 


nacsaksorban...
Sasha, benéztem az Éjszakázókhoz az elõbb, olvastalak. Még mindig tartom az álláspontom a kórházzal kapcsolatban: az Imrét nem ismerem (a barátnõm 11 éve szült ott=régi infó), de a másikat igen. KERÜLD EL. ez az orvos pedig, bár az elején nagyon szerettem, mert ha õ nincs, tán Kri sem maradt volna meg, a szülésemre akkor fáradt csak be, amikor már majd' egy napja vajúdtam, pedig többször is hívtam. Én voltam a hülye, hogy a végén mégis adtam "hála"pénzt. Az egyik lányt, akivel együtt szültünk, meg szülés közben hagyta ott, mert nem akart késni az SZTK-s rendelésérõl, nehogy kirúgják.
Mélt majd küldök, de még ma el kell intéznem az azonosítást hozzá a kábeltévéseknél. A benti meg már csak hétfõig él Kép

Norcsi, a szemügépes képeket megnéztem, nem rontottak a Lányodon a lencsék Kép Én a Véghseõ (asszem, így írja) doktornõnél voltam a Heim Pálban, amikor a Kri 5-6 hónapos volt. Mondta, hogy túl korán vittem, de megértette, hogy aggódom (Zso kb. -7 dioptriás, én -1,75), alaposan megvizsgálta a csajszit, megnyugtatott, hogy nincs baja és javasolta a 2 éves kor körüli kontrollt. Már ideje is lenne elvigyem a cunikát, ma be is jelentkezek idõpontért, minden szerda délután ugyanis õ rendel az SZTK-ban, a felnõttszemészet helyiségeiben, de persze gyerekeknek. Mondd, hogy nem nála voltatok szerdán!!! Ekkorát nem változhatott!
A lányom kérdései! Készülök, ha lehet az ilyesmire készülni...Mindig mondom Neki, hogy az egyik kezemet Õ fogja, a másikat majd a tesója, mert egyformán szeretik az anyukák a gyerekeiket, de Te mit kínálsz a harmadiknak, AZ EGYIK LÁBAD????? Kép Kép Kép Kép Kép Kép És most a saját poénomon röhögök majd reggelig, mert vizuális típus vagyok. Kép
Na, másról: a mi modemünk a lábamnál pihen, nem t'om, Nektek mé nem ilyet adnak? Ehhez max. mi férünk hozzá, elsõként is természetesen Kriszta. Jaj, azt mondta ma reggel, amikor a házat karbantartó srácot meglátta, hogy "Úúúgy heretem aszt a herelõ bácsit"-aztán elbújt a praclijai mögé. Lebukott! Lehet, hogy pasizik, amikor nem vagyok itthon?

No, jó éjt, vagy inkább jó reggelt!
ld
 


Sziasztok!

Na szóval nem a Véghseõ doktornõ volt, hanem a Pálfia. Mindenesetre az volt még a legszebb az egészben, hogy a rendelés úgy zajlik, hogy amíg vizsgál egy embert, addig már bent ül legalább másik három, vagy mert pupillát tágítanak neki, vagy akármi más miatt, a lényeg, hogy eme kedves mondatokat rajtam és rajta kívül legalább öten hallgatták végig ha jól emlékszem. Most olvastam másik topicban hogy magánrendelésen egy vizsgálat 6.000.- nála, és hogy másfél hónappal elõtte be kell jelentkezni, úgy tele vannak. Hát gondolom ott nem enged meg magának ilyen hangnemet. A Heim Pálban aztán tegnap a Juhos Piroskánál voltunk, õ nagyon aranyos volt.

Sasha. Hogy miért nem olvastam be neki? Hát mert igyekeznem kellett azon hogy el ne bõgjem magam. Ilyen állapotban nem annyira szoktam tudni beolvasni.Kép

ld.Anna másféle volt, õ nem olyan mint Julcsi. Vele anno sokkal könnyebb volt, nem voltak ilyen nagyléptékû féltékenységi jelenetek. Julcsika már egészen más. Abból is látszik hogy féltékeny (annak ellenére hogy a picit imádja) hogy egyszercsak fel-felajánlja elvitelre a Bánkot. "Neked adom ezt a Bánkot" felkiáltással szokta pl. Anyukámnak felajánlani.(Nem mindenkinek akarja ám odaadni, ez haladás!)Aztán mikor ilyenkor mondom, hogy ugye azért nem gondolta komolyan, akkor visszakozik, és azt mondja hogy "csak neked adom a Bánkócát!". Na szóval ilyenformán vagyunk mi.
Poén jó volt, tetszett!KépKépKép Hidd el, annyira természetes lesz majd hogy hogy kezeld a helyzetet. Anna mikor a Julcsi megszületett és bejöttek a kórházba látogatni, nem volt hajlandó puszit adni nekem, nem ült az ölembe, haragudott rám. Aztán mikor hazajöttünk, azért csak megváltozott a dolog. Mikor a Bánk megszületett, akkor Julcsi nem igazán értette a dolgot, hogy most akkor bent van még vagy kint van-e a baba (megjegyzem ezzel még most sincs egészen tisztában bármilyen furcsán is hangzik), látta a babát, de azért megkérdezte hogy a Bánkóca a pocakban van-e. Mostanság is pl. mikor szemésznél voltunk és az ölemben ült megkérdezte hogy a Bánk a pocakomban van-e. Erre mondom neki, hogy dehát otthon van a Nagymamival, erre a válasz:"Jaaaaa!".
Köszi a dícséretet a kép miatt, szerintem is nagyon aranyos benne, de nagyítja a szemét a lencse, és ez olyan furcsa. Egyébkén meg küzdünk, mert le akarja venni. Remélem hamar megszokja.
Szóval Kriszti már ilyen korán pasizik!Kép Hát el kell azt kezdeni idejében.

Hogyhogy nektek nálatok van a modell? Látod tudtam én hogy protekciósok vagytok!Kép Lehet hogy elõbb-utóbb már nálunk is egyszerûbbnek fogják majd tartani ezt a verziót, mert így állandóan piszkáljuk õket, persze jogosan.

Na megyek, mert áll a bál.
Pusssszancs:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Id!

Nos jó, végülis nem titok! Szóval, csak azt szerettem volna kérdezni, hogy mindez annak a bizonyos ismerõsének mennyibe fájt??? Ugyanis én egyeztettem idõpontot egy Imrés dokival és mivel nem abba a körzetbe tartozom, csak a magánrendelõjében tud ellátni. Ez természetesen fizetõs! 3500-tól vizsgálatonként. (szerencsére a legtöbb vizsgálaton már túl vagyok, de lehet hogy álmodik a nyomor) De!!! Jó fej volt a doki, mert mondtam neki telefonban, hogy ugye nem ismerjük egymást, most beszélünk elõször, talán meg kéne "ismernünk" egymást, mert mi van ha mégsem õ lesz a doki akit választok és ezért most nincs kidobni való akármennyi lóvém. Beleegyezett és a XI. ker SZTK-ban fogad hétfõn. No de kérdem én, ha ennyi egy vizsgálat, mennyibe fog kerülni a szülés??? Szerintetek tényleg nem TB alapú ha más kórházban szeretnék szülni, más orvossal? Ti tudjátok a legjobban milyen sok egy baba összes "felszerelésének" a beszerzése...Kép A párom felhomályositott, hogy szivem! tudom hogy mit gondolsz errõl, de nem biztos, hogy meg tudjuk oldani....Kép

Nos igy áll a helyzet, akármennyire is ilyen-olyan az István, de lehet hogy kénytelen leszek ott szülni, ingyé...

Puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Perrrsze, hogy protekciJósok vagyunk!!!! (Meg tudod, nálunk körfolyósó van, máshogy van leosztva a csillagpontos, mint Nálatok, nem úgy mennek a felszállóvezetékek sem, mint abban a 30 lakásos lépcsõházban, ahol csak 3 kéró/emelet.)Két fiatal srác volt kint, olyanok voltak, mint a villám. Most már csak arra kell vigyáznom, hogy meg ne vakuljak a monitor elõtt!

pusz
ld
 


Lányok!

Nehéz dolgok lehetnek ezek, de aranyosak is egyben.
Hanna baba jelentem elkezdte a fözeléket. Én ugye mint a nagy könyvekben, sima anyatejes krumpli 3-4 kanál elöször stb. na olyan hisztit csapott hogy nem kapott többet, rendesen sírva fakadt. Hívtam a védönöt, hogy mit csináljak, mondta, hogy ne idegesítsem már, annyit adjak amenyit kér.Kép Amúgy nagyon jófej, szeretem és örülök, hogy õt kaptam annak idején. Úgyhogy ma alma-krumplit fõztem meglátjuk mennyit bír megenni belõle. Amúgy csuda aranyos, alig hallom a kis hangját, csak ha nagy gond van. De föleg ha fáradt.
sziasztok
Tikk
tikk
 
 


Sasha!

Hát nem tudom, mert ahol Tikk meg én szültem (ez nem a reklám helye) szóval ott vidékiek is voltak, akik végig a kórházba jártak vizsgálatra, ingyér (mármint sokan közülük). Az orvossal kell megbeszélni, szerintem rajta múlik. Akit írtál hát nekem már ez a hozzáállás nem szimpi így az elején. Nehogy azt hidd hogy a vizsgálatok oroszlánrészén már túlvagy!

Na mentem, pussssz, sziasztok:Norcsi.

Hanna nagyon ügyes!Kép
norcsi
Lenti
 
 


Tikk! Az enyém is imádta/ja a krumplit, adj csak neki nyugodtam, a kisbabák még tudják, hol a határ. Nem fog többet enni, csak amennyi jólesik neki. Kép Biztos megeszi az almát is! Én annakidején a változatosság kedvéért adtam Neki fõve és nyersen is, egyiket jobban szerette, mint a másikat. Na meg persze a sárgarépát. A napokban (a túl sok sóskától) hasmenése volt, ellensúlyozásként fõztem krumplit répával, hát csak úgy csillogott a szeme, hogy ezt ehet! (Mintha szegény árva máskor nem kapna zöldséget!)

Szóval elõre, itt a nyár, jön a szezon, megismerhet Hannád minden zöldséget-gyümölcsöt!!!! Jó étvágyat!

szia: ildi
ld
 


Sziasztok!

Norcsi!

Én úgy tudom, hogy Törökbálint is a Sz. Imréhez tartozik, ezért lehettek ott vidékrõl.

Micsoda meglepi, ma akárhányszor jövök ide mindig van itt valakiKép Nem hiába, hiszen már mindenkinek van netjeKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha.

Csakhogy mi a Schöfiben szültünk Tikkel, az pedig a IX. kerület közepe, úgyhogy oda vidék nemigen tartozhat.
Szerintem ne add fel, mert ott szül az ember ahol csak akar, mindössze egy normális doki kell hozzá.

Na most kaptam párat, Bánk az ölemben és egy papírlappal ismerkedik, jól pofánvágott.Kép

Puszi:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

KépKépKép Bánk! Most használd ki az alkalmat, mert késõbb már nem lesz ilyen elnézõ az anyukád, ha pofin akarod vágniKépKépKép

Köszi a biztatást és azt hiszem inkább beszabadulok a kórházba és kihorgászok egy orvost, elvégre van TB-m!!!!

Sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha! Hívd fel a kórházat és kérdezd meg attól, aki felveszi a telefont, hogy mimódon járhatsz be oda TB alapon! Ebben nincs semmi ciki, sõt, még akár az orvosok közt is lavírozhatsz - ingyen. Próba cseresznye!
ld
 


Sasha! Ne hagyd magad! Szerintem is biztos ami biztos alapon kell próbálkozni, és ha végre egy szimpatikus dokiba botlasz, akkor annál megmaradni. Én annyira nem reklámozom a kórházat ahol szültem (mivel annyira nem voltam lenyûgözve tõle még harmadszorra sem, sõt), de a dokim nagyon aranyos, gyerekkora óta ismerem.

Azóta elaludt!Kép

Pussssz:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi, kikapcsoltad a pofozógépet? Kép
ld
 


Ki!KépKépKép
Egyébként tud ám karmolni is, ezt kivédtem mert levágtam a körmeit. Aztán rágni is tud a két fogacskájával, elõszeretettel nyomja a kezemet a szájába és akkor rágja (a mellemrõl nem beszélek, mert az nagyon szörnyû). Ma is eljátszotta ezt hogy rágta a kezemet, ezt észrevette Julcsi, és a segítségemre sietett azzal, hogy "Mami, várj, segítek!". Na szegény Bánk kapott volna azt hiszem ha rábízom.Kép

Most már felébresztem, mert ilyenkor bezzeg ha valahova mennünk kellene, akkor meg alszik mint a bunda! (Megyünk vásárolni, de még mindig alszik.)

Pusssz:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


A ciciharapó fogakat én is ismerem ám! 11 hónaposan az volt a kedvenc szórakozása, hogy összezárta az állkapcsait és hátravetette a fejét. Sejtheted! Egy darabig tûrtem, aztán pár nap után rákiabáltam, mert már nagyon vérzett a táplálékforrás. Erre úgy megsértõdött, hogy 2 napig nem is akart szopni. Aznap vittem egészséges-rendelésre, dokinéni biztonság kedvéért írt is egy HA tápszert. Csakhogy vki beteg gyereket hozott le ide és Kri is kikapta a nyavalyát, hát kénytelen volt gyorsan visszaszokni rám, ha hamar meg akart gyógyulni! Nem mondom, hogy elsõre bíztam benne, de többé nem harapott nagyot, csak amolyan kis jelzésértékût, hogy tudjam, sorsom a kezében (szájában) van. Kép

Készülõdök, fél hatra biztos ideérnek, hogy hazavigyenek. (A baba meg az apa.)

és most nem köszönök el hétfõig, be-be-be
ld
 


Szia Sasha!

Bocs, most vettem észre egy hozzászólásod, ami még tegnap reggelrõl való (09:43). Azt kérded, mennyire fájt az ismerõsömnek, hogy szülés közben hagyta ott a doki? Hát annyiban, hogy hozzá járt 9 hónapig, õt fogadta meg a szülés levezetésére, mert benne bízott, és persze õt pénzelte a terhesrendelésen is, SZTK ide vagy oda. Erre õ válaszként rábízta egy tök idegenre. Más tészta, ha az ügyeletre mész szülni, meg más, ha a fogadott orvos otthagy, bár elvállalt! Amúgy nekem tökmindegy, hogy hol szülsz Kép Csak azért mondtam, hogy próbálkozhatsz még máshol is, mert írtam Neked mélben is, hogy én sem a maszek rendelésére járok a Kútvölgyis orvosnak, hanem TB alapon a nõgyógy/kórházi rendelésre. És ez az Orvos nagyon korrektnek tûnt, mert nem is pedzegette, hogy járjak maszek alapon, pedig az neki 6.000 bevétel alkalmanként! Ehhez képest még a Te dokid 3.500-a nagyon olcsó. És persze megint más ügy, ha elvileg nem fizetõsként jársz, de mégis csúsztatsz, ha nem is mindig. Én így gondolom, de tiéd a választás Kép

szia
ld
 


Id!

Nagyon szépen köszönömKép Ennyi elég is ahhoz, hogy lesz..jam azt a fizetõs dokitKép

Köszi!!!!

sasha

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha! (elõbb már írtam, hát nem elszállt az a dög!)

Szóval megint sikerült elijesszelek Kép nem azért mondtam! A lényeg, hogy úgyis csak utólag leszünk okosabbak. (sajnos)

Mellesleg szeretném félve megkérdezni: jó, hogy lesz jam, de milyen jam? Orange jam? Apricot jam? Sour cherry jam? HE?

No, inkább segíts kicsit (nagyot): van egy mélcímem, amit a kábelesek a központjukban tegnap már beélesztettek, de mégsem tudom beüzemelni, mert tök béna vagyok. Van Ms Outlook-om és Outlook Express-em is, de hogy fenébe kell beállítani? Még ennyit se tudok Kép Kép Mond valami nagyon okosat és hasznosat, lécci! Tudom, hogy 100x annyit értesz ehhez, mint én.

köszi
ld
 


Hahó!

Sziasztok!
Vendégeink voltak, de már elmentek. Még romos a lakás, de nincs erõm nekiállni eltüntetni a nyomokat.

Olyan szép idõ van, és mi ma nem voltunk kint!Kép
Na majd holnap.
ld. hát ilyesmihez én is analfabéta vagyok sajnos.

Összes gyerekünk nagyon fáradt, mert nem aludtak egyáltalán, illetve Bánk pár percet, hát ez neki nagyon kevés. Legalább ma majd talán elõbb le lehet õket tenni este.

Puszi, és jó hétvégét nektek!

Norcsi.

ld. Most már nem fogsz dolgozni? Mert akkor majd séták lehetnek!!!
norcsi
Lenti
 
 


Ld
Outlook Expressbe :
Tools Azon belul Accounts es ott Add. Felteve ha angol programjaid vannak. Kell hozza ismerned jelszavad, es POP3 es SMTP szervered nevet. Ha leirod pontosan hol akadsz el akkor probalok konkretabban segiteni.

Napocska
napocska
 
 


sziasztok!

Hogysmint vagytok? És merre? Nálunk semmi különös. Fõzés, mosás közben futam-nézés, aztán vasalás.
Manóka ma sütõtök-krumplit evett nem sokat na de teljesen új íz volt neki, majd holnap benyomja a többitKép
most alszik én meg ügetek tovább a lakásban.
pussz

Tikk
tikk
 
 


Szia Napocska!
Magyar nyelvûek a progik, de biztos így is megtalálom ezeket a menûpontokat. Leveled alapján felhívtam a szolgáltatót, ott végre megmondták, mi a POP3 meg az SMTP neve. Kár, hogy nem közölték (állították be) kérés nélkül, amikor nálunk jártak. Lényeg, hogy este hazamegyek és megpróbálkozom újra. Ha elakadok, kereslek! Õszintén köszönöm!!!!

szia: ld
ld
 


Sziasztok!

ld. Hogy te miket el nem vársz tõlük! Írtam hogy nálunk immár 8 hónapja lóg a kisszobában az a drót, amirõl azt mondták hogy másnap visszajönnek és felfúrják. Na azóta jönnek...

MI újság van veletek? Hogy bírjátok a szemét-hegyeket az ablak alatt amivel ez a lomtalanítás jár? Itt elképesztõ milyen állapotok vannak/voltak. A férjem reggel alig tudott elmenni a kocsival a guberálók hadától.

Velünk semmi különös nincs, játszótereztünk, stb. Szokásos.

Pussssz:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Csajok!

Tikk: én akkor ettem a legjobbakat, amikor Krinyó kezdte a fõzelékeket, mert olyan pici adagot képtelenség fõzni, ha meg több volt, legalább jutott nekem is a jó kis répakajákból. Jobban szeretem, mint a húsokat. De jó is lenne ebédre egy kis céklafõzelék! Hótt éhes vagyok.

Norcsi: franc a pofámat, hogy szolgáltatást szeretnék a pénzemért!!!! Ismerem a stílust, csak nem szeretem. A lomizásról meg ne is beszélj, a járdánkon péntek(!) óta nem lehetett közlekedni, ma reggel fél hattól hétig kerregett a kukásautó a házunk elõtt, mire belapátolták az összes szemetet. Viszont, ha a Kisztán múlt volna, ezidõt végig a folyósón töltjük a mûveletet nézegetve. Kép

Jaj, ez itt az ucsó napom, tiszta lámpaláz vagyok miatta! Olyan fura, hogy most évekig nem jövök dolgozni! Krisztivel ezt nem éltem át, mert ott délelõtt elmentem a dokihoz egy kis hasgörccsel, aztán többé nem is engedett dolgozni, mert félõ volt, hogy elveszítem Õt. Szóval ott adott volt a helyzet, három hét múlva kelhettem föl annyira, hogy legalább a cuccom összeszedhessem bent és szólhassak a fõnökeimnek Kép Hááát... nem örültek a hírnek! Kép

Sok tervem van a következõ napokra: séta a családdal és óriási délutáni alvások a csajszimmal. Vásárlás a piacon, ebédfõzés, mosás, ne adj isten még vasalás is. Ugye, milyen hétköznapi dolgok? Mégis ezekre vágyom most leginkább, biztos megértitek, hogy miért. Kép

sziasztok:

ildikó
ld
 


Sziasztok lányzókKép

Szeméthalom és a rajta trónoló kiskakasok????Kép Igen én is utálom, de hát egy évben egyszer ki lehet birni nem?
Péntek óta nyomnám az ágyat, ha lenne hozzá kedvem, mivel a sok fagyi megártott és fáj a torkom meg csúnyán köhögök, a váladékról nem is beszélve ami jön mindenhonnan, illetve csak a nózimból, meg a torkomrólKép Mindenesetre szombaton elmentünk egy kerti grillpartyra ahonnan egy fehér kisággyal tértünk visszaKép És hatalmas steak-eket ettünk. Ezért a kettõért megérte elmenniKép Mondjuk azt nem értem, hogy a torkom fáj és csak teát birok inni, azt is melegen, de az étel az lemegy, sõt ugyanúgy mint elõtteKép Tegnap du. 4-ig aludtam!!! utána meg elmentünk a párom unokatesójának a szülinapján felköszönteniKép Ott sem éppen keveset ettemKép Jaj képzeljétek tegnap lõrincen diónyi jegek estek!!! Ott lakak az Unokatsói a páromnak és õk mondták, szerencsére mi lemaradtunk a mûsorrolKép

Puszi mindenkinek
sasha

Kép
sasha
 
 


Napocska!
Köszi, köszi! Mûködi k a postám, eszt aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lánnnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyom írgjas, na visszaszereztem a tasztatúrát, bár k özelharc dúl értedl,123é
ld
 


Na, kissé érthetõbben:
Napocska, örök hálán, mert segítségeddel tarthatom a kapcsolatot a Világgal - Veletek - magánlevelekkel is. Kép

Lányok!
Aztán éljen a szabadság! Holnaptól itthon vagyok!!!!!

Az elõbb Krisztim kijelentette, hogy én is tudok "hámítódzni", nem csak te - és átvette a hatalmat. Egy darabig még azokat a billentyûket pötyögtette, amiket megmutattam Neki, aztán stílust váltott Kép Kép Kép
Most inkább az ágyamon ugrál, de semmi nem elég Neki, vinni akarja a féli telt tejespoharat is. Megyek és lefogom!

Sziasztok
ld
 


Id

Orulok, hogy sikerult. Kép
Kicsi lanyodnak meg ahogy elnezem lassan ideje lesz sajat gepet kapnija. Vagy legalabb egy kicsit hibas billentyuzetet es egeret.

Napocska
napocska
 
 


sziasztok!

Ildi, akkor jó pihenést itthon. Még ne kezdjél ablakot pucolni meg szekrényeket tologatni.Kép Én a végén már annyira untam magam itthon, hogy minden napra kitaláltam valamit, így sikerült összetörni magam és a pelenkázót és egyéb esetek.KépKép Ha meg van kedved eröd, akkor sétálhatunk is valamikor. Szívesen látnálak benneteket. Norcsi! Mi is régen találkoztunk már. Sasha! Mi még nem is találkoztunk.KépKépKép
Hannácsak is ügyesen kalimpál a klaviatúrán, de még a space gombot éri csak el, azzal meg nem sokramegy, ugye.

Mindenkinek kellemes napot!

Tikk
tikk
 
 


Tikk!

Valóban nem találkoztunkKép De szerintem a következõ napokba nem is talizzunk, hacsak nem szeretnétek tõlem ajándékba egy jó kis náthát, torokfájással, orrfolyással és olyan köhögéssel, hogy a tüdõ is megfájdul tõleKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!

Tényleg tönkrevágott a fagyi rendesen. Gyógyulj meg hamar!

Tikk
tikk
 
 


Milyen fagyi???? Azt még én ettem a múlt héten a mekiben! Ellenben nem kellett volna részegen annyit üvöltözni az asztal tetején táncolva!!!

találdkihogyki Kép
Névtelen
 


Jaj, ki irhatott Neked ilyet, Sasha! Micsoda emberek vannak! Szóhoz sem jutok!

Gyógyulj meg hamar!
ld
 


Halihó!

Sasha tessék gyorsan meggyógyulni, irgumburgum teringette!!!

Szóval velünk nem sokminden van. Szerencsére szemüveg úgy látszik hogy hamar családtag lesz, az idõ gyönyörû volt ma is, és hétvégére még melegebbet mondanak. Ilyenkor már nem is jó dél-idõben kint lenni, így nagyon jó hogy az ovi-menet miatt amúgyis elõbb kényszerülünk útrakelni.

Úgyhogy lányok lehet csatlakozni, mi 9-re oviba kell hogy érjünk, utána meg készek vagyunk a sétára (általában).


Pussssz, jó éjt, sziasztok:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Norcsi! Id! Tikk!

Köszi, igyekszem!Kép
Kamillatea, hársméz, c-vitamin bejátszikKép Sokat alszom is, persze, ha tudok és néha nem jut eszembe a babanet, mert nem birom ki hogy ne nézzem meg, hogy mi újság vanKépKépKép Na meg persze a kutyit is én viszem napközben, mert nincs már itthonKép Esküszöm, az utszán jobb idõ van mint itthon, lehet hogy leköltözöm a kutyafuttatóra melegedniKép Vicceltem, megteszi az erkélyKép

Nektek jó szórakozást kivánok, ha "randiztok"Kép

Puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Ma már úgy-ahogy jobbacskán vagyokKép Reggel felkeltettek fél nyolckor, de a délelõttöt végigaludtamKép Most keltem felKép Nem mondom tudnékmég aludni, de akkor mit csinálok magammal éjszaka?
Na jó befogom a lepénylesõmetKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha!

Csak így tovább, tessék gyógyulgatni!
Olyan szél volt reggel hogy majd elfújt minket. Mostanra meg olyan meleg lett hogy még itt bent is meglehetõsen nehezen viseljük!

ld. hogy élvezed a szabadságot?

Sziasztok, pussssz:Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


elszállt, újra Kép Kép Kép

Roppppantul élvezem! Nem is érek még rá talizni, mert elfoglal a család. Bocs, sorra kerültök majd Ti is, de most még csak Õk, jó? Kép
holnap este hosszabban...
sziasztok:

ildi
ld
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: