Új privát üzeneted érkezett!

Rosie,
Én nagyon tudom ajánlani az Újhegyi sétányon Fodor doktor urat. Most ismertem meg, a férjem felhívta, hogy itthon vagyok kisbabával, és görcsöl a gyomrom - és mivel még nem voltunk bejelentkezve nála, kérés nélkül kijött és megnézett. Le a kalappal előtte!
Andi
Vendég
 


Sziasztok! Kép

Andi! Jobban vagy már? Miért kell menned arra a kimondhatatlan nevű kivizsgálásra (gasztroenterológia)? Kép
Lassan kellene gyerekorvost keresnem, nem gondolod? Mi alapján válasszak?

Ildi

delfinke
 
 


Szia IldiKép,
Jobban vagyok. Pár napig olyan gyomorgörcseim voltak, hogy a falat kapartam. Mivel régebb óta refluxom van, a doki arra gyanakodott, hogy megint kiújult és ezért adott egy beutalót. Gondolom, megint lesz jó kis gyomortükrözésKép.

Én gyerekorvost nem igazán választottam, oda mentünk, akihez tartozunk, ő pedig Rajháthy Beatrix. Nagyon meg vagyunk vele elégedve. Alapos, de nem tömi a gyereket gyógyszerrel. Szerencsére nem vagyunk betegesek, így pl. a 8 évesem még csak egyszer látta. A többiekről nem tudok semmit, de őt merem ajánalni.
Andi
Vendég
 

 
 

Trompipi, köszönöm, legalább kiindulópont. Gyerekorvosra csak fél év múlva lesz szükségem - remélem, akkor sem soxor - de a házban az Újhegyi sétányon "lakó" gyerekorvost favorizálják (sajnos a nevét elfelejtettem), viszont a Zsivaly utcában lévőtől mindenki óvott. Szép hétvégét mindenkinek!
rosie
 
 


Sziasztok!
<!--attachment: csoda-194997.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*1.3**csoda%2ebmp --><center><pre>
Kép
csoda.bmp (1.3 k)</pre></center><!--/attachment-->
Hova tünt mindenki?Ufók jártak erre? KépMindegy, én itt vagyok?
Gyerkőcök hogy vannak? Az én drága kiskölköm már nagyon rosszul érzi magát, már jó lenne ha kibújna! Már csak egy hét, és ismét kórház!Ebben mondjuk az lesz a jó, hogy onnan már csak gyerekkel jövök haza, nélküle nem raknak ki!<!--attachment: vigyor-194999.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*1.3**vigyor%2ebmp --><center><pre>
Kép
vigyor.bmp (1.3 k)</pre></center><!--/attachment-->

Na pusz nektek, majd jelentkezzetek!

Ildi+Marcika

delfinke
 
 


Valóban nem nagy a forgalom. De ne csüggedj, Delfinke! Irigyellek, hogy már itt tartasz. Én így félidőben még mindig nem igazán tudom felfogni, mi történik velem. Pedig már kapirgál a kiscsávó! Csak fájdogál a pocakom, amikor sietek vagy ráz a busz. Rá kell szokjak, hogy semmi sem sürgős. De olyan nehéz időben elindulni! :o(
Szép estét mindenkinek!
rosie
 
 


Szia Rosie!<!--attachment: kacsint-195291.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*1.3**kacsint%2ebmp --><center><pre>
Kép
kacsint.bmp (1.3 k)</pre></center><!--/attachment-->

Neked is első baba? Hányadik hétben vagytok?
Én már akkor irigyelném magam ha Marcika már a kezemben lenne! Kép
Már nagyon nehéz, alig bírok aludni, hulla vagyok! De megéri, mert ennél szebb dolgot el sem tudok képzelni!
Már csak két hét és ANYA leszek! Kép
Tök hihetetlen az egész!

Te meg csak nyugodtan éld az életet, semmi rohanás, minden ráér!

Na pusz

Ildi

delfinke
 
 


Hello! MOst a 20. héten vagyunk. Kedden mozdult meg először, egy teaházban üldögéltem a kishúgommal, nagyon vicces volt, nem tudta, mi bajom. Csak néztem magam elé üres tekintettel, annyira meglepődtem!
Szerintem már most is anyuka vagy. Meg én is. De tényleg nagyon fura. Az szokott eszembe jutni, vajon milyen ember lesz? Lehet, hogy szófogadatlan, verekedős lesz, kicsapják a suliból... Miért, lehet, nem? Persze, ne legyen. Na mindegy, ez majd kiderül. Azt megkérdezhetem, hogy merre laksz? Gondolok ám Rád, hogy minden rendben legyen. Hátha segítenek a pozitív hullámaim :-)
Most dolgoznom kell, írom a szakdolimat. Szia Mindenki!
rosie
 
 


Sziasztok!
Tényleg anyukák vagytok már most!!! De persze egészen más lesz minden, mikor a baba a kezeitekben leszKép.
Tegnap kibújt Pipike első foga (még csak az éle látszik/érződik, de néha szopinál már egész kellemetlen tud lenniKép).
Ma megyünk vidékre a szüleimhez. 220 km autóval - és szakad a hó. Remélem, odaérünk.
Vigyázzatok Magatokra!
Andi
Vendég
 


Sziasztok!

Jajj, Andi nagyon vigyázzatok!Én ma voltam orvosnál, minden oké! Ha nem bújik ki manó jövő héten, akkor legkésőbb 17.-én megmcsászároznak! Akkor igazán ANYUKA és APUKA leszünk; Tibi már teljesen be van sózva! Kép
Rosie!Mi is sokat gondolkodunk rajta hogy milyen lesz, de mindig oda jutunk, hogy GYÖNYÖRŰ és OKOS!!! <!--attachment: kacsint-195712.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*1.3**kacsint%2ebmp --><center><pre>
Kép
kacsint.bmp (1.3 k)</pre></center><!--/attachment-->

Na sziasztok!

Ildi

delfinke
 
 


Hahó, hol van mindenki?
Vendég
 


Sziasztok!

Örömmel tudatom mindenkivel hogy 2005 március 10.-én 21 óra 42 perckor 4320 gr-mal és 55 cm hosszúsággal Gurzó Marcell Tibor! Sajnos ő még kórházban van, mert besárgult; de remélem minél előbb meggyógyul és jöhetünk haza!
Addig is egész nap vele vagyok a kórházban!
Majd jelentkezem!

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Ha valaki tud hasznos infókat Dr Nyitray Gáborról, azt megköszönném. Jó ideje jó dokit keresek, Őt ajánlották. Köszi mindenkinek!
kriszta82
 
 


Delfinke!
Szívből gratulálok! Gondolom, már a baba is otthon van Veletek. Sok örömet hozzá!!!
Trompipi
Vendég
 


Delfinke!

Sok boldogságot, örömöt, egésséget!

Üdv, Kriszta
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Hát mégis van élet; hipp-hipp-hurrá!
Köszönjük a jókívánságokat!Mi már jól vagyunk; csak én vagyok hulla fáradt!Manó nem akar szopizni, így fejnem kell a tejcsit; de az a lényeg hogy Ő megkapja a kaját! Alapvetően nyugodt baba, csak a pocija legyen tele és tiszta pelus legyen!
Nehéz de csodálatos érzés ANYÁNAK lenni!

Ildi

delfinke
 
 


Ugye?Kép A legjobb dolog a világon!
Vendég
 


Szijjasztok!
Én is Nyitray dokiról érdeklődnék!?Orvosváltásban vagyok éppen Kép
köszönöm előre is a véleményeket

KépKép
christinbaba
 
 


Ildi,
Hol vagy? Szoktatok járni sétálni?
Andi
Vendég
 


Szia Andi!

Itt vagyok, élek még!
Kép
Mi már sétálunk minden nap, ilyen gyönyörű időben egy órát is akár; Manó nagyon élvezi! Az időpont még nem állandó, ez attól függ mikor kel fel fiatalember és mikor végez a kajcsival! Kép

Ti hogy vagytok? Gyerkőcök?
Rékacs is jól eltünt! Találkoztatok már?
Ti mikor szoktatok sétálni kb? Vagy ez nálatok is változó?
Most már tényleg jó lenne összefutni! Nem?

Na puszi!

Ildi

delfinke
 
 


Igen, azért kérdeztelekKép.
Nekünk egy séta a tuti naponta: mikor megyünk a lányomért a suliba. Ez is egy órás séta, mert az Erzsébet-telepen jár iskolába. Kb. 3-1/2 4 körül szoktunk indulni. Ha rossz az idő, akkor kocsival megyünk, de ilyen szép, napos időben vétek autóba ülni!
Ezen kívül délelőtt is le szoktunk menni, ha dolgunk van, pl. posta, bolt, zöldséges...
Van már kismama, akivel összebarátkoztál, vagy csak egyedül mentek?
Andi
Vendég
 


szia!

sajnos még magányosan sétálgatok! Kép
ma 1 órától 1/2 3ig sétáltunk.
De azt pl. megbeszélhetjük, hogy megadom a mobilom, és amikor ti indultok sétálni rámüzensz; és én visszaüzenek, hogy mi mikor tudunk menni!így okés neked?

Ildi

delfinke
 
 


IldiKép,
Igen, így jó lesz. De pl. ma is megyünk a suliba Nikiért 3-kor, ha Neked jó, csatlakozhatnál. Az én számom: 06-70-623-3927.
Előtte is le kell szaladnunk postára, zöldségeshez, de szerintem ez csak egy gyors séta lesz.
Megnéztem a képeket az albumodban, édes a babuszod!!!Kép
Vendég
 


Szia!

Köszi a számot és a bókot! Kép
Az én számom: 70/241-29-61.3 óra előtt rádüzenek, hogy tudunk-e menni, ez attól függ, hogy törpe mikor kel fel kajálni.Külön a séta miatt nem akarom felkelteni!

Pusz

Ildi

delfinke
 
 


Persze, megértem (ismerős a helyzet)Kép.
Vendég
 


DelfinkeKép,
Megkaptam tegnap az sms-edet, csak le van a kártyám teljesen merülve. Ma nem tudunk menni, mert Niki bábszínházban van és apa megy érte 6-ra. Most az erkélyen levegőzünk, ahogy a mellékelt ábra mutatja.
Holnap?
Andi
Kép
Kép
Vendég
 


Delfinke,
merre vagy?
Vendég
 


Szia!

Bocsi, de bekrepált a gépem! Édesen levegőzik gyerkőc az erkélyen!Amíg ilyen esős idő van addig randi lefújva! Kép
A hideg nem baj(tegnap is voltunk lennt, kell a levegő); de esőben nem akarom levinni! Remélem a hét második felére már jó idő lesz és akkor tudunk sétálni!
Voltatok mostanában a parkban(uszoda mögött)? Tök jó játszóteret építenek; remélem nem lesz tönkretéve!Mi pénteken voltunk arra apával, nagyon jól néz ki!

Na pusz, majd jelentkezem!

Ildi

delfinke
 
 


Mellette szoktam elmenni a Harmat utcán, mikor megyek Nikiért a suliba, de még nem néztük meg közelebbről. Majd ha jobb idő lesz, sort kerítünk rá.
Mi voltunk lent ma esőben isKép, ugyanis tegnap óta megint "nagylány" vagyok...vennem kellett "felszerelést" a dm-ben.
Vendég
 


Szia!

Gondolom örülsz, hogy nagylány lettél! Kép A terhesség egyik legjobb oldala, hogy nincs ilyen gond! Kép
Remélem hamar vége ennek a mocsok időnek, már úgy mennénk sétálni! Nem merem levinni most, félek hogy elkezd zuhogni az eső! Napsütést akarok és meleget! MOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja és valaki mondja meg, hova dugtak a fiamon a kikapcsológombot! Vagy legalábbis mondja meg neki valaki, hogy egy 5hetes csecsemőnek még nagyon sokat kell aludni! Ő egész nap pörög, alig alszik valamit!
Kép

delfinke
 
 


Nyugi, Lili sem aludt/alszik olyan sokat. Biztos nincs akkora alvásigénye, mint ahogy az a nagykönyvben meg van írvaKép.

Én sem merek sétálni a nagyért, úgyhogy autóval elugrom érte.

Reméljük, a hét további részében jobb lesz az idő, és akkor talán mi is összefuthatunk a babákkalKép.
Andi
Vendég
 


Tegnap elmentünk az új játszótérre, nagyon jó. Igaz, a kisgyerekeknek való része Lilinek még nagy, Nikinek már kicsiKép, de a másik részen Niki jókat tud játszani.
Andi
Vendég
 


hát a játszótér még Marcinak is nagy, de majd belenő! Kép
Pont ma sétáltam arra, jó sokan voltak!Az egész park kezd tök jól kinézni; én minden nap oda sétálok ki!de sajna itt a jó idő, megjelentek a hajléktalanok is!Kép
holnap megyünk a dokihoz Marci ellenőrzésre, kiváncsi vagyok mit mond!
Remélem jövő héten már össze tudjuk hozni a baba-mama találkozót! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Megint esik az eső...Kép.
Áruljuk a lakást, nem tudsz vkit, aki 3 szobás lakást keres a környéken?
Andi
Vendég
 



Szia!

Na végre, két napja nem tudok üzenni, mert nem jelenik meg! Kép
Miért költöztök el?Hova mentek? Én nem nagyon tudok senkit aki lakást akar venni, de azért körbenézek!
Nekem pocsék a hangulatom, Marcika beteg volt(most kezd kigyógyulni), három napig alig aludtam valamit!Elpusztult az egyik tengerimalacom; fáradt vagyok és nyűgös! Kép
De legalább a jóidő is közeleg, remélem! Már nagyon utálom ezt az időt! Kép
De azzal vigasztalom magam, hogy minden rossz után jön valami jó! Kép
Ti hogy vagytok? Gyerekek?

delfinke
 
 


Szia!

Remélem, Marcika jobban van és Te is. Sajnálom a tengerimalacodatKép.

Jó lenne az idő, ha nem fújna ekkora szél...

Vidékre fogunk költözni, ha összejön (Hajdúszoboszlóra, én onnan jöttem Pestre 6 évvel ezelőtt, de lég volt).

Lányok jól vannak, köszi. Pipike most épp alszik, Niki suliban, én meg kezdek vasalni.

Puszi,
Andi
U.i.: Nagyon úgy nézem, hogy döglődik a Babanet.
Vendég
 


Szia!

Hát igencsak döglődik a babanet! Kép
Marcika már jobban van, de még nem tökéletes!Már három napja nem voltunk lent, nem akartam ilyen szélben levinni! Talán holnap nem lesz szél, és akkor végre lemehetünk; már nagyon nyűgös! Kép

Hogy-hogy visszamentek Hajdúszoboszlóra?
Kicsit elkeserítettél! Végre valaki akivel összejárhatnánk, erre tessék! Kép De remélem addig még sikerül összehozni valamit; nekünk lassan kezd kialakulni a napirend; bár még néha azért összekavarodik! De már lehet valamennyire időzíteni!Kép

Puszi!

Ildi

delfinke
 
 


Na, örülök, hogy végre taliztunk. Hiába, a spontán dolgok mindig hamarabb összejönnek.
Sokáig aludt még Marci baba? Pipike, mikor hazaértünk, olyan hisztis levágott, hogy csak néztem! Adni akartam neki kekszes tejpépet (ami mellesleg a kedvence), de alig evett belőle, inkább sírt. Úgyhogy vettem a lapot és nem etettem tovább, inkább beraktam a bébikomp-ba, onnan meg le a játszószőnyegre. Most tök jól elvan magánakKép. Vagyis volt. Megint nyafizik. Na, mentem!
Puszi,
Andi
Vendég
 


Megkaptam az sms-t, oké, majd holnap üzenj, mikor mentek le. Arra gondoltam, ha esetleg be van kapcsolva a géped nap közben, akkor olcsóbb lenne emailt írni, mikor megyünk sétálni, nem?
Az én email címem: trombitasandrea@tvnetwork.hu.
Üdv,
Andi
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy eltünt innen mindenki.....!?

üdv:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Sziasztok!

Van itt még valaki? :>

Lir
lirian
 
 


Lirian szió...én még elvileg itt vagyok.
Csak nem vagyok "még" anyuka,de bármikor kibújhat már a baba Kép
Ja,és nemsoká el is költözünk Kép

Rólad mit lehet tudni?

üdv:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Szia Kép

Az én kislányom 6 és fél hónapos nagylány Kép
A Szent László térnél lakom.. reméljük már nem sokáig Kép
Hol fogsz szülni?

Lir
lirian
 
 


Szió!

A Bajcsyban fogok...de igazából ma "kellene"....csak még sehol semmi,pedig már olyan jó lenne túllenni rajta!
Amúgy a Sörgyár utcában lakunk,itt a kórház két utcasarokra Kép
Gratula a kislányodhoz.hol szültél?Hogy hívják a manót? Kép

pusszz:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Köszi Kép
Daniella Lilinek hívják, de csak Lilinek szólítja mindenki Kép
A Schöpf-Merei-ben szültem Kép

Tudjátok már,hogy fiú lesz-e vagy lány? Kép

Lir
lirian
 
 


Szió!

Kisfiú lesz,s Krisztiánnak fogják hívni,mint az apukáját. Kép
Még mindig sehol semmi...mától naponta kell mennem a kórházba.
Nagyon izgulok már...

Szoríts légyszííí!
üdv:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Nagyon szorítok!!!

ha valami van, azért kérj majd meg valakit, hogy értesítsen Kép))
Vagy legalább, ha hazajöttök, akkor jelentkezz Kép

szorítok Nektek Kép

Lir
lirian
 
 


Szió!

Mindenképpen jelentkezem,de szerintem csak kórház után Kép
Nagyon nem akar még a manó kijönni Kép

pussz:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Christin Kép
Persze, én is úgy értettem, hogy a kórház után Kép
Továbbra is szorítok nagyon Nektek Kép

Ki fog jönni, ha itt az ideje szerinte (vagy az orvos szerint Kép)
vigyázzatok magatokra addig is

Lir
lirian
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: