Új privát üzeneted érkezett!

ez bazi drága (ráadásul nem kívánt reklám)... jól sejtem, hogy a Hádánál veszed a cuccot és azt nyomod tovább dupla annyiért?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Jó rég írtam már ide, de én is beteg voltam meg vizsgáztam.
Bogyó Verus üdv itt! Bogyó nagyon szépek a fiaid!
Februárban még én sem jártam errefelé. Verus írhatnál magatokról! Mennyi idős a babád?

Csakegy, a Fábián volt aki nem tudott így vállalni, hanem adott egy beutalót a Szabolcs utcai kórházba. Akkor nagyon szarul esett, de így utólag már nem bánom.

Kár, hogy szerdán nem jöttetek sétálni, mert a sétát összekötöttük a vásárlással. (több bababolt, cipőbolt, közért) Sylvie milyen zsákot vettél Márkónak? Elfelejtettem megnézni!

Erika már én is nagyon kiváncsi vagyok, hogy fiú vagy lány lesz!

Kitta jó nagy lehet már Csenge! Mentek úszni?

Jövő héten megint mehetnénk sétálni ha az idő engedi! Kinek mikor lenne jó?

Orsi
kissnyuszi
 
 


Próba!

Orsi
Kép
kissnyuszi
 
 

 
 

Sylvie,

www.babaholmiolcson.hu és jatekfutar.hu.

Orsi
Kép
kissnyuszi
 
 


Sziasztok!

Most én vagyok beteg. Megfáztam, de szerencsére nem komoly. Krisztike új ágyat kapott, kisheverőt, amin leesésgátló van. Eddig nagyon tetszik neki. Az első éjszakát úgy végigaludta rajta, hogy este 8-tól reggel 8-ig egy pózban aludt. Igaz előtte nem aludt délután. Másnap sikeresen aludt délután is rajta, utána este is. És most megint alszik. Én úgy látom, hogy tetszik neki.
Lehet, hogy már a rácsosban nem is aludna. De jobb így, mert előbb utóbb úgyis meg kell szoknia.
Nem tudom, hogy tudok -e menni sétálni veletek, de ha mentek mindenképpen írjatok.

Köszi,
Sziasztok,
Erika Kép Krisztike pár naposan még a kórházban Kép Krisztike nem régen
eileenerika
 
 


A szöveg kicsit rossz helyre került. Az első a kórházas, a második , ami nem rég készült. :D
Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok!

Orsi: képzeld, éppen hogy csak jó Márkóra a téli zsák... Megszoktam, hogy annyira pici, hogy minden ruha nagy rá, de mostmár rá kell döbbennem, hogy iszonyatosan elkezdett hosszra nőni :lol: Kis drágaság...
Egyébként szép kék - természetesen... És egy kutya van nagyban rajzolva az elejére, a hátuljára pedig a kutyus hátulja... Nagyon cuki benne!!!! Majd megpróbálom lefényképezni és láthatjátok... Ha még belefér :wink:

Kitta: már jó régen találkoztunk, ha van kedvetek, akkor a héten talizhatnánk mindannyian...

Mit szólnátok a péntekhez??? Nekem sajna addig programjaim vannak...

Holnap gondoljatok ránk, vagyis Márkó babára... Négy hónapos oltás :cry:

Sylvie
sylvie26
 
 


Orsi: köszönöm a címeket... Képzeld, mindegyikre sikerült visszaemlékeznem!!! :wink: Már találtam is rajta jó dolgokat... Valószínűleg egy két héten belül elmegyünk és bevásárolunk mindenből Márkónak. Úgy döntöttem, hogy mindenképpen veszünk neki gurulós járókát is... Hátha egyszer a huginak is jó lesz :wink:

Sylvie
sylvie26
 
 


Szép reggelt mindenkinek!!

A pénteki séta nekünk jó lesz szerintem. Hánykor? Jókain, a szokott helyen? Remélem,találunk mindenkinek megfelelő időpontot, és az idő is kellemes lesz.
Mi kihasználva a tegnapi light-os napot, tettünk egy 1 órás sétát. Csenge kész van az overáltól meg a zsáktól is, mindegy, melyikbe rakom, nem tud benne rendesen mozogni, mindegy, melyikbe teszem. Viszont imádja csócsálni. Na persze újabban mindent rág, és csorog a nyál, lehet, h fogadzás megkezdődött??
:shock:

Erika: Jobbulást!! Ha Krisztike ilyen jól alszik az új ágyikóban, akkor biztosan jól érzi benne magát!!

Orsi: vizsga sikerült? van elég időd felkészülni a vizsgákra Danika mellett? Nem tom, nekem lenne-e kedvem, időm rá...
úszás: nemsokára kipróbáljuk!! már várom nagyon, kíváncsi vagyok, hogy fogja magát érezni :lol:
a vonalzód nagyon aranyos! én is csináltam, de valami miatt nem tudom feltenni. pedig a másik topicban volt a terhességem alatt, és azt sikerült. :oops:

csakegy: ez aranyos volt :lol: :lol: :lol: jót vidultam rajta

Szylvie: Drukk az oltáshoz! nálunk volt nagy sírás :cry:
Miket szeretnétek venni Márkónak? Kép jöhet! én is dobok majd zsákosat, úgy néz ki benne pötyikém, mint egy hógolyó :lol: :lol:

Verus_: Ti merre laktok? írj magatokról!!

na, megyek, hunyok még egy kicsit, míg a kisasszony fel nem kel :wink:

Kitta
kitta
 
 


ma reggeli kép:
Kép

Kitta
kitta
 
 


Kitta!

De drága Csenge baba! Mennyit változott mióta utoljára (és először :lol: ) láttam!!! Nagyon drága!!!

Éppen oltáshoz készülődünk... Bár Márkó lehet hogy tudja, hogy hova megyünk, mert megállás nélkül alszik... Most persze simán megy neki :wink:

Erika: neked lenne kedved a péntekhez??? Remélem, hogy addigra teljesen rendbe jössz...

Kitta: Márkónak több minden is kell... Venni akarunk neki egy új ülést a kocsiba, mert ez a hordozó már kezd kicsi lenne. Úgy gondoltam, hogy megvesszük neki a 0-18 kg-os ülést, az elvileg három, négy éves koráig jó lesz neki. Mostmár megvesszük neki a gurulós járókát is + etetőszéket...

Szép napot mindenkinek!!!

Sylvie
sylvie26
 
 


Kép Gorgeous smile from baby Marco

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!

Nekünk a péntek sajnos nem jó! Megint suliba kell mennem. Azért nektek jó sétálást, majd gondoljatok rám!
Azért ha valakinek van kedve holnap vagy holnapután is sétálni az szóljon mert ráérünk! főleg ha ilyen szép idő van!

A vizsgám szerencsére sikerült. A 7 vizsgámból már kettő megvan! Az igazság az, hogy nekem sincs túl sok kedvem tanulni, de muszáj, ha többet akarok majd keresni. Csak akkor tudok tanulni amikor Dani alszik, ha ébren van egyfolytában a nyomában kell lenni. Baromi gyorsan tud már kúszni és mászni, meg mindenbe belekapaszkodik és feltérdel, feláll. Aztán meg elengedi azt amibe kapaszkodik és elvágódik. Nem mindig sikerül elkapnom így jó nagyokat koppan a feje aztán meg üvöltés van.

Sylvie olyan járókát vegyetek aminek állítható a magassága, mert amíg nem tud felállni neked sokkal kényelmesebb, hogy nem kell akkorát hajolni.

Nagyon édesek a babák, Csenge is és Márkó is milyen sokat nőtt! Krisztikének pedig olyan huncut tekintete van!
Kép Sylvie, csak nem ilyen rucitok van?

Orsi
Kép
kissnyuszi
 
 


Dani egy hetesen
Kép

Dani tegnap
Kép

Orsi
Kép
kissnyuszi
 
 


Sziasztok Lányok!

Voltunk ma a színházban mama-baba klubban! Nem volt Valaki közületek???? Nagyon jó volt, csak ajánlani tudom mindenkinek! Minden kedden 10-12 óra között van, és teljesen ingyenes. Most éppen adventi koszorúkat és képeslapokat készítettünk, de egyébként egy témáról szoktak beszélgetni a kismamák. Hatalmas szőnyeg van, sok játékkal, nagyon jól el voltak a gyerekek.


Kisnyuszi!
Tényleg hatalmasat nőtt Danika. Nagyon aranyos huncut mosolya van! :lol:


Erika!
Jobbulást Neked. Az nagyon jó ha így bevállt az új ágy. :lol: Más fél évig ismerteti a gyerkőccel, mire alszik benne! :roll:
Nagyon tündéri Krisztike! :lol:

De egyébként mindegyik kisbaba nagyon szép ezen a topikon is!!! :lol: :lol: :lol:

Ha nem zavarunk Mi is csatlakoznánk pénteken! :roll:


Szép napot mindenkinek!

bogyo75
 
 


Sziasztok!

Orsi: sajnálom, hogy a pénteki talihoz nem tudtok csatlakozni :cry:
Igazán passzolhatnád értünk a sulit :wink: (just joking...)

Ezt nem hiszem el!!! Pont ugyanilyen rucit vettem a Márkó babának is... :lol:

Bogyó: jó ötlet ez a baba mama klub... Milyen idős kortól visznek oda babákat???

Jó éjszakát mindenkinek!

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!

Szerintem a péntek nekünk sem lesz jó, de csütörtökön jó. Akkor mehetünk sétálni.

Ez a baba-mama klub engem is érdekelne, lehet, hogy kedden megnézem.

Sziasztok,
Erika
eileenerika
 
 


Helló!

Sajna muszáj suliba mennem, zh-t írunk.
Sylvie, a Rákóczi úton merre felé van a gyerekruha turi? Kéne bélelt nadrág Daninak.

Erika holnap találkozhatunk, nektek mikor lenne jó? Mi 10 óra után ráérünk! Meggyógyultál már?

Engem is érdekel a baba-mama klub! Sokan szoktak lenni?

Bogyó csak nem 75-ös vagy? :lol:
Dávid miket eszik? Adsz már neki tejterméket? Nekem a védőnő azt mondta, hogy csak 1 éves kora után kaphat. Én szertnék mér neki hamarabb is adni csak nem tudom, hogy mikortól!

Orsi
Kép
kissnyuszi
 
 


Szia Orsi!
Holnap délelőtt megyek a háziorvoshoz, de amint hazaérek mehetünk sétálni. Felhívlak, hogy mikor talizzunk.
Erika
eileenerika
 
 


Orsi!

Ha az Örstől megyünk a város felé, akkor rögtön a Keleti pályaudvar után van a Rákóczi elején (balra...) Én általában jobbra lefordulok az első utcába (kocsival) és ott parkolok le...


Valaki benne van egy holnapi sétában??? Írjátok meg, hogy nektek mikor és hol lenne jó...

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos nem tudtunk menni sétálni pénteken, mert Dávidkám beteg lett. :cry: Csak egy kis vírusos takonykornak indult, de ma megyünk vissza a dokihoz, mert úgy tűnik Ő is kruppos, akárcsak a nagyfiam volt! :cry: De ezt kinövik!!
Ebbe a baba-mama klubban, már 4-5 hónapos babát is hoznak a 2-3 éves tesóval! :lol:
Most elég sokan voltak, kb 15 gyerek!
Szerintem nézzétek meg, ha véletlen nem értek oda időben közbe is lehet csatlakozni! Holnap lesz 10-12-ig!Mi most kihagyjuk, de talán jövő héten már el tudunk menni!
Ezen kívűl, szokott még lenni szerda délelőtt manómuzsika is. Igaz Mi ott nem voltunk, de a barátnőm szerint nagyon jó volt!
Majd megkérdezem mennyibe kerül!


Mindenkinek szép napot!

bogyo75
 
 


Kisnyuszi!
Tejpépet adtál már neki, ami nem hypoalergén? Én a milupát szoktam venni, nagyon fínom ízekben van. Dávidnak a sztracsatellás a kedvence! Ezenkívűl ritkán adok neki túrórudit, de a csokit én eszem le róla! Meg danoninót is adtam neki egy időben, de aztán kirobbant ez a guargumi botrány. és azóta nem adom neki! Szerintem, ha nincs a családban tejérzékeny, nyugodtan adhatsz Neki már tejet!
Mostanában egy új kajával etetem esténként! Ez egy nestlés, kész tápszer, (folyékony) és nagyon sűrű, és nagyon finom! Van gyümölcsösbe, és kekszesbe! Azt is érdemes lenne kipróbálnotok, bár lehet hogy neked még szerencséd van, és van tejed? :oops: Mert akkor tárgytalan!!!!

Voltunk orvosnál! Nem kruppos Dávid, hanem a vírus ráhúzódott a felső légutakra!!! Halixolt kell adnom neki, és ennyi! :lol:

bogyo75
 
 


Sziasztok!

Ma megyek ultrahangra, és kiderül, hogy mi lesz a pocaklakó.
Majd este írok, hogy mi volt.

Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok!
Voltam ultrahangon, és eddig úgy néz ki, hogy lány lesz. De ez még nem 100%.
Egyébként minden rendben van.
Sziasztok!
Erika
eileenerika
 
 


Orsi!


Voltunk ma a Rákóczi úton levő angol ruhás boltban... Sajna semmilyen bélelt nadrágot nem találtam, bár túl sok időnk nem is volt szétnézni... Inkább pulcsikat vettem Márkócinak.
De egyébként mindenképpen érdemes bemenni, mert nagyon jó dolgok vannak... Legalábbis szerintem :)
Az árakat pedig össze sem lehet hasonlítani a Centin levővel...

Jó hétvégét neked... És jó tanulást (ha lehet ilyet kívánni)

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki!

Orsi: Dani jobban van már???


Találtam egy jó oldalt: BABAWIW

Jó böngészést!

Sylvie
sylvie26
 
 


phpBB: KépKép

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Kellemes Karácsonyt, és Békés, Boldog Újévet Kívánok!!!

Erika
eileenerika
 
 


Csajok!

Nagyon kellemes karácsonyt kívánunk mindannyiótoknak!!!

Kép

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?
Mi jól vagyunk, de én már kezdem únni ezt az időt. Most, hogy már elmúltak az ünnepek jöhetne a tavasz. De még milyen messze van.

Nem tud valaki valamit a kismamabérletről? Én mikor meghallottam hogy lesz, nagyon örültem neki. Remélem lesz is.

Írjatok ti is , hogy mi van mostanában veletek. Hogy teltek az ünnepek, stb.

Sziasztok,
Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok!
Mi is a XV.ker-ben lakunk, de ahogy látom eléggé kihalt minden Újpalotai topic. :(

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Szia Timi!

Én is XV. kerületi voltam, a szüleim még mindig ott laknak, de most a XVI. ker.-ben lakom.
Szoktam arra járni, elég gyakran, valamikor ha van kedved talizhatunk is.
Ha gondolod írj magadról valamit. Merre laksz Palotán?

Te nem tudsz valamit véletlenül a kismamabérletről?

Szia,
Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok!

Nézzétek meg a köv. oldalt!
Gyerek mondókákat találtok rajta.

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Vagy

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Szaisztok!

Üdv.
maci1981
 
 


Remélem nem bánjátok, hogy egy picit bepofátlankodok, de szeretnék ajánlani Nektek is termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű magyar tisztítószereket, élelmiszereket és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ... www.bogen.5mp.eu ... nekem nagyon tetszenek a termékek, biológiailag lebomlanak...
Szép hétvégét: bogen@tvn.hu

Kép
bogen
 
 


Szia Erika!

Éppen ma találkoztunk Orsival és beszéltünk rólad - vagyis Orsi sem tudott sok információval szolgálni... :)

Hogy vagy??? Jó lenne már összehozni azt a megismerkedős találkozót... Pocaklakó??? Krisztike???

Jövő héten szerdán találkozunk Orsiékkal megint, ha gondolod akkor szívesen látnánk titeket is!

Sylvie
sylvie26
 
 



OFF
Ha van kedvetek kitölteni ezt (nagyon rövid), az segítség lenne nekem. Köszönöm szépen!

hordozo
 
 


Szia Sylvie!
Szerintem jó lesz a szerda, akkor talizhatunk.
Írjátok meg hol és mikor pontosan, és akkor még írok, de biztos, hogy jó lesz.
Jól vagyunk, Krisztike is jól van, csak ez a bilire szoktatás nem akar menni, pedig már két éves lesz jövőhét csütörtökön. Úgy látszik későn érő típus. Nem baj, majd csak lesz valahogy. Ha valaki a környezetedből tud jó ötletet erre, az jó lenne.

Akkor majd írjatok, hogy mikor.
Köszi,
Erika
eileenerika
 
 


Szia Erika!

Azt beszéltük meg Orsival, hogy ezen a héten ők jönnek el hozzánk. Én mindenképpen elugrok értük és megbeszélhetjük, hogy Titeket is felveszlek az Orsiéknál... Természetesen a visszaút is biztosítva van :wink:

Szerdán egyébként valamikor 10-11 körül... De azt beszéltük meg, hogy aznap reggel még egyeztetünk...

Örülnék ha sikerülne végre találkozni :D

Sylvie
sylvie26
 
 


Szia Sylvie!

Ne haragudj, hogy én nem mentem veletek, de mindig közbejön valami. Az igazság az, hogy mostanában a hét elején mindig elviszem Krisztikét anyukámékhoz, és általában ilyenkor mindig megyek elintézni dolgokat. Pl. az apasági nyilatkozathoz kellett a népességnyilvántartási igazolás, meg orvosi igazolás, most azokat intéztem. Ezenkívül szobát rendeztem, meg pakolgatok a táskába, mert lassan meg kell lennie, amit viszek a kórházba. Mindig úgy jön ki a lépés, hogy hétfőn és kedden anyuéknál van, szerdán délután szoktam értemenni.
Pedig tényleg jó lenne talizni. A múltkor mikor csütörtökről volt szó, akkor gyerekorvoshoz mentünk délelőtt.
De azért szóljatok, ha taliztok Orsival, mert még mindig szívesen mennék én is.
Köszi,
Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok, mindenkinek csajok....

Hát én már nagyon régen nem írtam semmit, mert sajna pár hónapig nem volt netem, de hála ma már van ismét.
Szóval a lányom már 7 hónapos és gyönyőrű, de nagyon hisztis.
És képzeljétek el , hogy már kibújt az első fogacskánk, és megvolt az első esése is az ágyról, sajna, de nem lett semmi baja hál istennek.
Nem tudom, hogy van -e valakinek olyan problémája, hogy a picurja nem akar esténként elaludni, mert nekünk rendszerresen éjfélig bírja a drága.Bár nagyon eleven baba, mert hónapok óta kúszik, mászik és állandóan jár a keze-lába.
Ha valakit esetleg érdekel akkor megtudja róla nézni a babanet fotóalbumában a képeket, amelyek Tóth Csenge: Csenge babaképek alatt. Bár igaz ez még elég korai képek.
Sajna nem tudom, hogy hogyan kell feltenni képeket ide, mert ugyan láttam, hogy sok édes baba képe fent van, de én nem tudom.
tóthné ildi
 
 


Sziasztok lányok!
Csak azért írok, mert megszületett a kisfiam Balázs, március 31-én, 3700 g-mal és 54 cm-rel. Szombaton haza is jöhettünk.
Megpróbálok feltenni képet róla.
Sziasztok,
Erika
eileenerika
 
 


Bazsika Kép Bazsika
eileenerika
 
 


Sziasztok!

Van ma Magyarországon egy olyan befektetési forma, melyet az állam nem nagyon reklámoz. Ennek az a lényege, hogy folyószámlánkon havonta elhelyezzünk összeget és a 30%-át az állam melléteszi (alanyi jogon jár mindenkinek).
És még kamatozik is a pénzünk.
Amennyiben nem hallottál még róla írok részletes tájékoztatót.
Akit tudsz értesíts erről a lehetőségről, hogy minél többen ki tudják használni a lehetőségeket.

Miller Krisztina
70/317-4947
mkrisz
 
 


Sziasztok!

A XVI. kerületben lakunk mi is és szívesen ismerkednék kismamákkal.

Ábel kisfiam 2007. decemberében született. Sokat sétálunk. Ha valakinek van kedve csatlakozni, csak szóljon nyugodtan :)

Az e-mail címem: fvikic@freemail.hu


Üdv:

Viki
fvikic
 
 


Szia Erika!!!

Nagyon nagyon gratulálunk nektek Balázshoz!!! :)


Annyira édes!

Orsitól hallottam hogy nagyon jó babóca - te kis mázlista ;)
Orsi most szegény gőzerővel vizsgázik, majd júni 19én lesz az utolsó vizsgája és utána találkozunk vele...

Ha gondolod és ráértek a gyerkőcökkel akkor a Jókain egy sétára találkozhatunk hamarabb is...

Nagyon sok egészséget és örömet kívánunk nektek :P

Sylvie
sylvie26
 
 


Kép Már ilyen nagy fiú vagyok :)

Sylvie
sylvie26
 
 


Szia Viki!

Üdvözlünk a többiek nevében is :)

Ti merre laktok??? Mi általában a Jókai környékén szoktunk találkozni... Természetesen ha van kedvetek és időtök akkor szívesen megismerkednénk veletek is!!!
;)


Üdv, Márkó mami

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!
Remélem még lehet csatlakozni hozzátok, bár látom elég rég óta él a topicotok. Most találtam ezt az oldalt, mert éppen nőgyógyász választás előtt állok. Másfél éve költöztem Sashalomra (akkor még kijártam Dunakeszire a régi dokimhoz), most házasodtunk össze a párommal. Nagyon szeretnénk már kisbabát, ezért is szeretnék olyan orvost találni, akinél később szülhetek is. A kerületi orvosok közül ti kit ajánlanátok? Hallott vagy tud valamelyikőtök mondani nekem vélemyényt Dr Boros Gyögyről?
Előre is köszönöm!

Ebi
ebi85
 
 


:P Kismamák Figyelem! FÜLBELÖVÉS Újszülötteknek illetve csecsemőknek! Speciális EU. által szabadalmazott,nikkelmentes orvosi titánium és orvosi plsztik fülbevalókkal.Szép svarowsky kristályosak több merteben,nagy szinválasztékkal,kifejezetten a babák igényeinek megfelelően kialakitott ún. pillangós hátsó résszel ami nem szúrja a picik fülét.(Egyedi eldobható kapszulás rendszerrel,100%sterilitással)Érdeklődni telefonon:30/2468247 Kecskésné Timinél lehet. :) Kép http://www.hu.blomdahl.com/
loricska
 
 


Szia Ebi!

Én sajnos nem ismerem az általad említett dokit, de én nem régen találtam egy fantasztikus doktornőt - Kovács Rékát... A Kistarcsai kórházban dolgozik és a Népstadion mellett van magánrendelése. Először nagyon idegenkedtem a női orvostól, de ... Egyszerűen egy angyal... Ha érdekel, akkor megadom neked a telefonszámát.

Üdv, Sylvie

Sylvie
sylvie26
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: