Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak bekukk, élek ám, olvasok is, csak írni nem mindig tudok!

Sziszike, üdv itt isKép

Réka, Pomázon merrefelé laktok? Bocsi, ha írtad már!

Lányok, megnéztem a fiúkákat, nagyon édik! Csengének úúúgy szeretnék egy kisöcsit, de nagyon! Apa nagyon lányos, ő azt szeretné, ha a tesó is kiscsaj lenne! Végül is mindegy, csak legyen minél előbb! Kép

Pusszantás:

Philissa

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
philissa
 
 


Kép Kedves Réka!

Örülök,hogy megint írtálnekem pár sort.

Én a két nagyobbikkal a terhességet 67-68 kilóval kezdtem és én is 80 körül fejeztem, be, lehet, hogy Benikével még egy kicsit többet híztam, de a végefele már nem mertem ráálni a mérlegre.Kép

Most azt volt a célom, hogy 60 kg körül kezdtem a terhesééget, de 62-63 kiló alá nem tudtam tornázni a súlyomat. A végcél az max 75 kg lett volna de lehet, hogy ismét túlfogom haladni.
NA ENNYIT A SÚLYRÓL!

Réka, olvasd el az én történetemet, elég hosszan ecseteltem a császár utáni szülés élményeit a Anyasá-Szülés-Szülési esélyek császár után című topikban, - egyébként én is csak tegnap néztem oda be, ésn nem is hittem volan, hogy Bellana be fog oda nézni, de nagyon örülök, neki,hogy ő is hozzászólt a történtekhez.
Kérlek ovasd el, ha lesz egy kis időd! Ok !

Most csak röviden ennyi! Nagyon várom a válaszodat!

Vigyázz magadra, és a kis csemetéidre!

Szia

Puszi

Sziszike

*************************************************

Kép Kedves Philissa!

Nagyon örülök, én is, hogy itt is összefutottunk!

Nagyon megilyesztett az amit a másik topikban írtál.

SZÉTNYÍLT A SEM????????????

Ezt hogy kell érteni?
A külső varrat nyílt szét varratszedés után???

Nekem a császárnál be volt gyulladva a sebem ( nem mintha a gátsebem nem lett volna begyulladva Kép Kép ) és úgy engedtek haza, hogy ki sem szedték a varratokat, mert nálam is fent állt volna a szétnyílás veszélye, úgyhogy inkább visszamentem varratszedésre.

Mit csináltaka sebbel? Mennyire nyílt ki?
Nagyon fájt?

Én ha császár lesz akkor most is inkább varratokkal együtt távoznék a kórházból és inkább visszamennék varratszedésre !

Most már mennem kell!

Szép napot! Vigyázzatok magatokra!

Szia

Puszi

Sziszike

Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Sziszike,úgy akadtam rá az írásodra, hogy én az bal oldalon lévő felsorolásból mindig rámegyek a "Társalgás" alatt lévő "Elmúlt napon"-ra és végignézem melyik topikba írtak és kik. Így láttam meg az írásod. A gátsebbel rettenetesen megkínlódtam én is már több topikban is leírtam. És nekem akinél szültem nem csinált semmit. A következő doki szerint 1 hétre be kellett volna feküdnöm a kórházba, amit nem vállaltam egy csak szopó babával... Mert, hogy őt nem vihettem volna.És ekkor írtam a Kismama c. újságnak..Ők ajánlottak dokit és gyerekkel és férjjel együtt feküdtünk be a kórházba. Életem legfájdalmasabb 3 hónapjának lett ott vége. A sztorim be is tették az újságjukba, azt hiszem a 2002-es decemberi számba. Én most is inkább a gátmetszéstől félek igazán. Mert a szülés bakfitty volt ahhoz képest amit utána kínlódtam! De hát neked magyarázzam? Kép Haragszol amiért elolvastam az írásod a másik topikban? Más:
A mosolygó arcokat én is innen töltöttem a babanetről. Van 1 olyan topik, hogy Gifek és feltöltésük-onnan vettem. Meg ha más topikban látok jót akkor onnan is.

Réka, drukk megy, hogy a kedves lepény arrébb másszon! A sógórnőmnek annó arrébb ment, úgyhogy hajrá!! Réka, te, hogy bírtad a pelenkázást? Én elpusztulok...

Mindenkinek puszi:

Bellana
bellana
 
 

 
 

Sziasztok!

Bellana,
pelenkazas KépKépKép hat igen. Ha tomoren akarom osszefoglalni, akkor a nagyon rosszul a legmegfelelobb szo. Komoly okloendezesek jottek ram, foleg mert mi moshato pelenkat hasznaltunk, amit utana meg ki is kellett obliteni. Gyorsan attertem az eldobhatora, de igy is eleg vacak volt. Nem tudom erre gondolsz-e. Szerencsere elmult. Most attol szenvedek, hogy izgaga gyermekem rendszeresen hasba/mellbe rug pelenkazaskor. Igyekszem felreurani, de nem mindig sikerul. Kép
Bar ma kibufizett egy adag tejet, es elgge rosszul lettem attol is, amig takaritottam. Ez van.

Phillisa,
Pomazon a Szelistye fedonevu teruleten lakunk, kozel a muvelodesi hazhoz. Szerencsere innen minden kozel van (bolt, Hev, posta, stb.)

Sziszike,
most eppen nem vagyok a halozaton (amig irok), de ha elkuldtem ezt a par sort, megnezem az irasodat. En nagyon szerncsesnek erzem magam, eleg nagy gatseben volt (tovabb is repedtem), plusz a szuleszno atvagott egy eret is, de ugyes kezu doktorbacsi ujjavarazsolta. Kép
Iszonyu tortura lehet ez frissen szulten, amikor az embernek amugy is van eleg baja. En a szoptatassal kinlodtam sokaig (es kuzdottem a gyerkorvossal es aggodo nagyszulokkel, mikozben magas is folyton bizonytalan voltam es sirtam), de ez egy masik tortenet. Ha ehhez tarsult volna meg egy problemas seb is, ha nem tudom....

Bellana, kosza drukkot, mostanaban azon idegesitem magam, hogy nem erzem a baba mozgasat. Illetve gyanus rezulesek vannak, de nem az igazi. ezert is nagyon varom mar a hetveget.

Na, bucsuzom, mindenkinek sok jot a karacsonyi keszulodesben. Jut eszembe a heten valamikor mezeskalacsot kell sutnom. (Most mar jobban vagyok, mert a dolgozatom 95%-os keszultsegben van. Kép)

Reka
Reka
 


Sziszike,
A kilokrol csak meg annyit: nekem 18 hetesen akkora a hasam, mint neked a kepen, ugyhogy kicsit aggodom (nagyobb a hasam, mint az elozovel ilyenkor). A vegere olyan leszek, mint egy elefant. Kép Remelem azert sikerul 80 kilo alatt maradnom!

Reka
Reka
 


Réka, pont erre gondoltam pelenkázás ügyben. Kép
Te már érezted a babát ezelőtt, nem csak mostanában kezded el érezni? Én úgy emlékszem, hogy a rezdülés, csikizés féle már Ő! Ne aggódj!
Mondom én aki dettó Kép
Ügyi vagy a szoptatással kapcsolatban! Neked nem mondta a dokid, hogy állj le vele?
Pocak: én úgy tudom, hogy a második, ill. többedik babánál már hamarabb meglátszik a terhesség, mert a szervezet már be van járatódva. Lehet, hogy marhaság, de így hallottam.
Megy az erő a maradék 5%-hoz ami a dogához kell!!Kép

Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de nem jutok könnyen ide. Olvasni még néha van időm, de írni már nem nagyon. A párom influenzás, ennek ellenére nagyon sokat dolgozik és nagyon keveset van itthon, a pici napok óta nyűgös, nekem meg fáj a torkom. Sajna Miksa orrát is ki kellett már szívni néhányszor, de láza nincs szerencsére.

Sziszike! Üdv itt, gyönyörűek a csemeték! Én a helyedben nem aggódnék a súly miatt, hiszen magas vagy, és nem sok ez a kiló egyáltalán. És különben is, terhes vagy, nem balettelőadásra készülszKép

Hízás: én 13-at híztam, azt nem mondom meg, mennyiről indultam, mert még én is meglepődtem, amikor először megmértekKép Császárral szültem, mert Miksa rosszul fordult be a szülőcsatornába. Az szerintem tény, hogy csaszinál jobb lett volna, ha nincs rajtam plusz súly, mert így meggyőződésem, hogy nehezebben gyógyul a seb. Nekem ráadásul begyulladt a sebem, mert a zsírszövet elfolyósodott. Ennek a cuccnak ki kellett folynia, és ez napokig tartott. Lázam is volt, nem volt leányálom, de a kisfiam tényleg mindenért kárpótol. Miksa 3 nap múlva lesz 2 hónapos, és mi Horányban lakunk, a Szentendrei-szigeten.

Most ennyi, mert ébredezünk.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Bellana,
Koszi, ramfer minden plusz energia tanulas ugyben.

Igazabol en is gondoltam mar erre, marmint, hogy azert nagyobb a hasam, mert mar ki vannak lazulva a szovetek a hasfalamban, meg ilyenek. Kosz a megerositest.

Hat en nagyon remelem, hogy ezek az apro rezdulesek, mar az o jelzesei, csak az ember varja azt a hatarozott rugast, ami mar nem osszetevesztheto. Kép

Szoptatas ugyben: odaig azert nem jutottunk, hogy le kene allni vele (Jezusom, neked ezt mondtak???), csak hogy a hianyzo x grammot potoljam ki tapszerrel(regi vagasu doktorbacsi kiszamolta, hogy a testsulyahoz merten mennyit kene szopnia Kép). De ez egy nagyon hosszu tortenet, ha elkezdem meselni, sose lesz vege.

Megyek, mert ma este vendegek jonnek, a lakas meg romokban hever.

sziasztok,

Reka
Reka
 


Kép Szia Bellana!

Egyáltalán nem gond, hogy elolvastad az írásomat a másik topikban, sőt kifejezetten örülök neki, így legalább te is hozzá tudtál szólni az eseményekhez.
Olvasd el bátran amiket írok oda is, így legalább te is elmondhatod a véleményedet, nem egyszerű mindkét helyre leírni ugyanazt! Kép !

Pontosan mi is volt a gond a gátsebeddel?
Az enyém be volt gyulladva, valószínű egy ideget is megtaláltak a varrásnál, és azért fájt olyan nagyon és sokáig.
A varratszedés után bőgtem mint a záporeső! Kép Kép
Azt nem tudom, hogy a belső izomvarrat egyikét miért nem fogadta be a szervezetem???
Egy biztos miután kimetszették azt a kis zsírmirigyet, ami a fel nem szívódott varrattól keletkezhetett, megkönnyebbültem.

A császár után én nem szenvedtem ennyit, mint a gátsebemmel, miután kiszedték a hasi varratot, már szinte semmi bajom nem volt. Szerintem gyorsabban felépültem utána, mint a sima szülés után.

Erről ennyit!

Várom a válaszodat!

Puszika

Szia Sziszike

*************************************************

Szia Réka!

Remélem sikerült elolvasnod a másik topikban a történetemet.
Ami a poci növekedést illeti, Benikével az 5. hónapig jóformán csak a fenekem nőtt, meg a csípőm szélesedett, a hasam csak utána kezdett el nőni. Domikánál nem híztam annyit fenékre és combre, ezt azért is tudom, mert belefértem a nadrágomba, csak nem tudtam begombolni.
Olivérrel már elég korán elkezdett nőni a pocim, és csak nő, nő, nő Kép!!!!!!!!
Néha úgy érzem nem olyan vészes, de este hálóingben már úgy nézek ki, mint aki holnap szül.


SZOBATISZTASÁG: Kép

A szobatisztaságról annyit, hogy Domikám napra pontosan a második születésnapján lett szobatiszta, minden előzetes szoktatás nélkül, ahogy egyszer belepisilt a bilibe onnantól kezdve egyáltalán nem pisilt be.
A bilit is csak nagyon rövid ideig használta, mert átváltott a wc-re!!! Kép
Hihetetlen, de egyik napról a másikra lett szobatiszta, annyira, hogy többet éjszaka sem pisilt be.

Benike 26 hónaposan lett szobatiszta, nappalra, kb. két hét szoktatás után, de őt éjszaka elég sokáig kellett még pelenkázni, kb. fél év ( 2-3 nem pisilt be, utána meg megint bepisilt ).
Dominiknak egy hónapig attam még éjjel pelust, de soha nem volt benne semmi!

Szia

Puszi

Sziszike

************************************************

Kép Szia Szirom!

Köszi a bíztatást ami a kg-kat illeti. Nagyon igyekszem odafigyelni magamra, elég keveset eszem, nekem nem megy a napi többször pici evés, hanem általában 1-szer, vagy kétszer eszem egy nap, és igyekszem a vacsit kihagyni, amennyire tudom, de nagyon nehéz úgy, ha a családnak vacsorát kell adni, és ott van előttem a terülj terülj asztalkám!

Örülök, hogy tetszenek a fiacskáim!

Remélem még írsz nekem!

Szia

Puszi

Sziszike

*************************************************

LÁNYOK!!!!! Kép

Küldök neketek egy olyan képet, ahol Domikával vagyok kb. 36-37 hetes kismama, itt már rendesen látszik a pocim!!! Kép

Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Kép Bellana!

Hol van az a topik, hogy Gifek és feltöltésük???

Kép Kép Kép Nem találtam segítenél???

Köszike

bedoli
 
 
 
 
 


Kép Réka!

Én a 18. héten éreztem előszőr határozottan Olivér mozgását Kép , azátán egy hétig nem Kép, meg is ilyedtem rendesen Kép , mert aznap amikor előszőr éreztem Domi ráugrott a pocimra Kép, és nagyon aggódtam, hogy minden OK-e, de mindenki azzal bíztatott, hogy más jelei is lennének, ha bármi gond lenne!

Most csak ennyit akartam még mondani!

Szia Sziszike

Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Sziasztok, hú nagyon sokat írtatok.
Bellana, akkor legalább már vannak jelek! Eddig az volt a baj, hogy nem érzel semmitKép
Én még emlékszem, a topic elején, amikor Réka panaszkodott a pelenkák miatt. Tényleg húzós lehet, nekem még attól is hánynom kellett ha megkentem egy kenyeret vajjal.
Réka, te szeretnéd tudni, hogy fiú lesz vagy lány?
Hogy fogják hívni?

Zit, jó ha szerdán 10-kor találkozunk, mindegy hol Szentendrén belül, de oda lehessen menni kocsival. Nem tudom, hol szoktatok sátálni. Nekem pl. a dunapart jó.
s.kata
 


Sziasztok!

Lakas rendben, ugyhogy irok gyorsan mielott betoppannanak a vendegek.

Sziszike,
elolvastam a masik topikot, es ujra csak azt tudom mondani, hogy piszok szerencses vagyok. Nekem meg varratszedes sem volt, felszivodo varratokat kaptam.
Nekem eddig mas elkepzeleseim voltak a csaszar utani szulesrol, most viszont az a velemeny alakult ki bennem, hogy a huvelyi szules csaszar utan kesz eletveszely. No, de itt azert meg nem tartok, sot.

Szobatisztasag az nekem egy mumus (foleg mert anyos nagyon erolteti). Kivancsi leszek, hogy nalunk hogy fog mukodni, a fiamat ismerve szerintem konnyen, de ki tudja. Egyelore ugy vagyok vele, hogy mindent a maga idejeben.

Na, megyek, mert felebredt az utod.

Reka
Reka
 


Kata,
mar kiderult, hogy nagy valoszinuseggel fiu lesz. De azert en is kivancsian varom a megerositest (utoljara a 14. heten volt UH).

A nevet ne is kerdezd.....
En mar feldobtam par otletet, de mindig le lettem szavazva (pedig olyan jokat talaltam ki!). Apanak meg nics ideje az utonevkonyvet bujni. Ugyhogy most varok..... Vegul is messze meg a majus... az apak valahogy egeszen maskent mukodnek.

Lakas, hogy all?

Szia
Reka
Reka
 


Sziasztok csajok!

Sziszike itt vannak a gifes topikok címei:

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/284/28011.html?1071136871
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/284/45433.html?1070808102

Az én gátamat rosszul varrták össze és végig vadhús nőtt rajta a hüvelyben is. Ki kellett metszeni az egészet, és akkor én is megkönnyebbültem. Amúgy nekem sem felszívódó varratot csináltak. A műtét után már azt kaptam. Igaz az már egy másik kórház volt.


Kata! Na,látod milyen vagyok?Kép Nekem semmi sem jó! Kép Amúgy valahogy megnyugtatott a rosszullét.

Réka, milyen volt a vendégség?

Szirom, szia! Gartula a nagy fiúhoz!

Zit, merre vagy??

Csajok én megzakkanok a szomszédtól. Illetve a szüleitől.
Már hónapok óta "lakástfelújítanak". Ez azt jelenti, hogy reggelente idejönnek elszöszölnek valamivel majd délben nekiállnak és ütvefúróznak, kalapálnak...És persze a fiam nem tud aludni, vagy ha még elötte elaludt akkor a rémülten sír fel a zaj miatt...Már ezerszer kértem őket és a férjem is, hogy legyenek már belátók ne fúrjanak már dél és három között, de reménytelen. Nem az a baj, hogy fúrnak, de miért pont csak dél körül kell ezt elkezdeni??!! Kezdem azt hinni, hogy direkt. Ma is előadták a műsor. A férjem ment át hát ne tudjátok meg mit elő nem adott az a nő! Végül rávágta a férjemre az ajtót szó szerint, mert nem igaz, hogy a gyerek nem tud a kalapálásban aludni! Meg, hogy ez nevelés kérdése. ???? Ráadásul a tulaj csaj sosincs itthon, nem tudja, hogy mi folyik itt, bár gondolom nem is érdekli. Én viszon már minden délben rettegek, hogy most letehetem e a kicsit, vagy ne. Nyáron még inkább lemenekültünk az utcára sétálni és a kicsi a babakocsiba aludt, de mot már ez nem megy. Sötét és hideg van. Állítólag nem tehetek semmit, de azért marha jó, hogy ennyi jó érzés sincs azokban az emberekben.
Kivagyok miattuk én sem tudok pihenni és felrobbanok a méregtől!
A múlt héten este 10-kor merészeltünk szólni nekik, hogy ne kalapáljanak...

Ne haragúdjatok a szóömlésért, de már nagyon tele a hócipőm velük.Mit nem adnék 1 kertesházért!

Bellana

Kép
bellana
 
 


Szia Bellana!

Köszike a címeket! Sikerült is felmennem az oldalra, és letöltenem azokat, amik tetszettek. Én az incredimail-en keresztül írom az e-mailjeimet, és oda tette a gif-eket, amikor letöltöttem őket.
E-mail írásnál tudom is használni őket, de azt, hogy itt hogyan kell beilleszteni a szövegbe azt nem tudom!
Próbáltam beírni az aktuális gif számát, de semmi!
Leírnád nekem, hogy hogy kell!

Kérlek?

Pl. ez a felhőcskéset, hogy illesztetted be? Mit írtál be?

Sajnállak a szomszéd miatt, mi kertes hában lakunk, de itt is nagyon bukó a szomszéd.
Állandóan beszólogatott, hogy miért kiabálok annyit a gyerekekkel, hogy én nem vagyok normális stb. - UTÁLOM Kép Kép Kép !!!

Azóta nem is köszönünk egymásnak!

A legnagyobb baj az, hogy azt utcánkban a telkek egymás felett vannak, és a két telek között két méter a szintkülönbség, úgyhogy belátnak hozzánk.
Borzalmas, négyméteres kerítés kellene, hogy nem lássanak be.

Borzasztó a helyzet, ha elköltöznék, csak miattuk!

Hát ennyi!

Én is utálom a szomszédomat.

Beszólt nekem, egy éve, hogy a 21 éves gyereke nem bír reggel hétkor aludni, mert én már kora reggel a gyerekekkel veszekszem! Szegény kislányka!

Hát ennyi!

Kérlek írj!

Szia Sziszike

Puszi

Jó éjszakát!

bedoli
 
 
 
 
 


Szia Bellana, ne mérgelődj! Nekem volt egy nyaram, megboldogult ifjúkoromban, amikor még nem dolgoztam, baba se volt csak buliztam, minden vasárnap reggel 8 órakor arra ébredtem, hogy a csöveket verik kalapáccsal. Egész nyáron, minden vasárnap. Aztán 10 körül abbahagyták és utána csönd volt. Arra kell gondolni, hogy te is kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy fúrni kell nálad és legyen ez a napnak bármely szakában, valakit mindenképp zavarni fog. Persze azért bunkónak nem kéne lenniük, de próbáld meg nagyvonalúan felfogni. Tudom hogy nehéz, nekem se sikerült, de tanácsot könnyebb adniKép
A kertesházról annyit, hogy nekünk az van, de mi is folyamatosan fúrunk, kalapálunk. Misi már a hasamban hozzászokott és ma is édesdeden aludt miközben a nappaliban téglát vágtak flexel.

Réka, nálunk is annyi gond volt a névválasztással. Ami nekem tetszett, az neki nem, de persze ő csak egy nevet tudott mondani a Mihályt, ami nekem nem tetszik csak a Misi. Így lett kompromisszumos megoldásként Áron Mihály, de nem tudom fogja e még valaki Áronnak hívni, ami nekem nagyon tetszik.
No mindegy, akkor már nem valószínü a kislány? Még egy fiú lesz a topicon? Hova mennek majd ezek a szegény fiúk csajozni?

Zit, mi lesz a bizniszünkkel? Jól vagytok?
Beírom az e.mail címem, írd meg a telefonszámod és akkor megbeszélhetjük.

Szirom, Miksa ennyire igénybe vesz mostanában? Ha kell valami jó tanács, csak szólj! Képzeld most vettem csak észre milyen iszonyú magas a dokink. Eddig mindig ülve láttam, vagy úgy hogy lehajolt.

Sziasztok, jó éjt
s.kata
 


Sziasztok!

Köszi Kata, lehet, hogy élek majd vele, és kérdezek, de most nincs ilyesmiKép A doki tényleg nagyon magas, de nekem már akkor is feltűnt, amikor bejött az ajtón. Mi kisebbek vagyunkKép

Miksa sajnos nincs jobban, tele az orra és köhög is, éjszaka nem sokat aludtam, mert úgy aggódtam miatta. Ráadásul most is egyedül voltunk, mert a párom éjszakás volt. Szegénykém aludt, de forgolódott, nyögdécselt, szörcsögött, köhögött. Láza viszont szerencsére mostanára sem lett, így az orrát kell szívni és csöpögtetni sós oldattal. Ha holnap sincs láza, akkor megkapja a 2 hós oltását.

Bellana! A szomszédokat nem cserélheted le, hacsak nem tudsz annyira zajongani, hogy ők költözzenek el előbbKép Nálunk pedig alig vannak szomszédok, éjszaka azért nem leányálom egyedül lenni, bár nem vagyok félős, de időnként már belegondoltam... Szemben viszont lakik egy nyugdíjas házaspár. Csak egy apró sztori: a bácsi összeveszett a szippantyússal és áthívta a páromat, adott neki másik telcsiszámot, hogy ez az új szippantyús, a régi egy szemét, mi se dolgoztassunk vele. De mi nem hívtunk másikat, és amikor ezt látta, akkor halálosan megsértődött és közölte, hogy nem ilyen embernek képzelte a páromat. De ezeket a dolgokat nem kell fölvenni, mert segíteni úgysem lehet, kész, passz.

Sziszike! Ne kiabálj a gyerekkelKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Bocsi, bocsi, de párom készül a vizsgáira, amikor tudok, jövök. Most pl bement a melóhelyre ebédelni. Kép

Szomszédok:
Nálunk sem jobb a helyzet, ezekre mindig 21 után jön rá a kalapálás, húskloffolás (így kell írni?), meg a fúrás is. A múltkor csak akkor hagyta abba a buzi szomszéd valami vaskorlát ütlegelését, amikor papim kettőt belerúgott idegből a falba. Azt hittem átmegy Kép). Mármint a falon. Én nem értem különben, mert ez egy téglaépület, de mindent hallunk, ha tüsszögnek, ha sírnak, ha nevetnek, gondolom minket is hallanak, bár mi halkan élünk, nem üvöltözünk. És az is jó, hogy mindkét oldalon gyermektelenek élnek és sz@rnak bele mindenbe. A múltkor a ház pletykafészkének direkt elmondtam a véleményem ezekről, remélem visszajut a fülükbe. Legszívesebben elmennék, de nincs 30-40 milliónk egy házra, sajna.

megyek, felébredt a kisfickó, majd még írok

pussz
zit

kata: ment emil
zit
 
 


Sziasztok!

Kata: Én belegondoltam abba, hogy mi is kerülhetünk olyan helyzetbe, hogy fúrni kell és kerültünk is. CSAKHOGY mi mégis megtudtuk oldani, hogy ne délben és este 10 körül álljunk neki. Sőt mi még odáig is elmentünk, hogy a közvetlen szomszédnak szóltunk, hogy most kb fél óráig ez lesz! Jó, hogy nem értem, hogy mi a sz*rt csinálnak ezek, ülnek délig aztán rájönnek, hogy most állnal úgy a csillagok, hogy akkor hajrá?
És valahogy nem látom a végét. Mikor lakásfelújítások voltak akkor eddig mindenki ki bírt tenni egy cetlit a faliújságra, hogy kb. ettől-eddig lehet számítani a zajra. És azt jobban viseltem, mert azok az emberek gondoltak a többiekre. Amúgy ez egy kis 4 emeletes panel, nem kéne bunkózni. Főleg, hogy itt sem laknak és így jár a szájuk. Tényleg olyan érthetetlen volna a kérésünk miszerint ne délbe kezdjék?????
Nekünk ezek a mi falunkat fúrják ám ütvefúróval ami írtó hangos, még a saját hangom se hallom tőle, nem hiszem, hogy erre bárki is aludni tudna.
Mindenesetre engem nem érdekelnek ezentúl, én nem fogok leállni 2 ilyen primitív és rosszindulatú emberrel harcolni, nem fogok az ő szintjükre lesülyedni. Csak bízom a jósorsomban, hogy mielőbb elkotródnak a saját lakásukba.
És még valami:szanaszét hordják a lépcsőházban a sittet és még egyetlen egyszer sem takarították el. Ezt is vagy én vagy a szomszédasszonyom csináljuk...
Amúgy a kertesházról eltudom képzelni, hogy mindig van valami dolog, de egy kis panelról már nem. Na, azért próbálok "nagyvonalú" lenni, ami ált. addig megy míg Dani rémülten fel nem sír...

Sziszike, én úgy töltöm fel, hogy a levél alatt van a melléklet feltöltése címszó. Arra rámész, majd kiválsztod a tallózást és megkeresed,a kívánt képet a gépeden és rákattintasz, majd ha akarod akkor megnyomod a feltöltést és kész is.

Szirom, sajnálom a picurit, mielőbbi gyógyulást!!
Meddig lesz a párod éjszakás?

Mindenkinek puszi:
Bellana
bellana
 
 


Bellana, tök igazad van én csak arra gondoltam, hogy nem kéne így felhúzni magad. Előbb-utóbb biztos vége lesz, nyilván nem szórakozásból csinálják.

A következő baba meg már úgy megszokja majd a fúrást a hasadban, hogy meg se fog neki kottyanni.
s.kata
 


Kata!
Neked is igazad van, mert nagyon hamar felhúzom magam és igen sokáig tudok az ilyen szemétségeken kérődzni. Ami leginkább nekem árt, tudom én. Ma még nem volt semmi, remélem nem is lesz. Nem téged akartalak bekapni a szónoklatommal, ne haragúdj! Kép

Bellana

Kép
bellana
 
 


Kata!
Neked is igazad van, mert nagyon hamar felhúzom magam és igen sokáig tudok az ilyen szemétségeken kérődzni. Ami leginkább nekem árt, tudom én. Ma még nem volt semmi, remélem nem is lesz. Nem téged akartalak bekapni a szónoklatommal, ne haragúdj! Kép

Bellana
bellana
 
 


Na ez elment kétszer! A mosolyos az igazi! Kép Kép
bellana
 
 


Szia Bellana!

Ugye milyen édi???

Ezt neked küldöm!

Szia

Sziszike

Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Szia Sziszike!

Köszönöm! Kép
Bellana
Kép
bellana
 
 


Kép

Szia Bellana!!!

Úgy nézem, most már nekem is menni fog a hozzászólások cifrázása!

Kép

Szia

Puszi

Sziszike

Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Látom Sziszike belejöttél! Kép
Tényleg neked nem fájt a fejed az első időkben? Én már nagyon unom, és nem merek bevenni semmit, de fáj főleg esténként. Ötlet?????

Bellana
bellana
 
 


Kép

Szia Bellana!

Nekem szerencsére nem fájt a fejem, nem mondom néha szokott, de nem vészes, viszont, ha úgy érzem, hogy kezd elmérgesedni, akkor én vagy Algóprint, vagy Panadolt szoktam bevenni.

Kép

Remélem hamarosan jobban leszel!

Hulla fáradt vagyok, de a gyerekek még pörögenk körülöttem:

Kép


Szia

Puszi

Sziszike

bedoli
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Dani ma ismét nem hajlandó aludni.
Elegem van már ebből. ez az 1 nyomorult órám lenne pihenni, de nem lehet. Fáradt vagyok.
bellana
 
 


Szia Ballana!

Kép Mikor szokott kellni a fiad, és este mikor fekteted le? Dél körülre nem fárad el egyáltalán?

Mi általában 7 óra körül kellünk, Domi 11-12 óra fele már maga mondja, hogy fáradt, 1-2 órát szokott aludni Kép !
Benike az oviban alszik 13-órától háromnegyed háromig, de este 10 óra körül is még ezerrel pörög Kép !

Akkor sem bír elaludni, ha teljes a sötétség, és nem megy a tévé. Vol már rá példa, hogy 9-kor lefektettem és 10 korm ég mindig csak forgolódott! Kép

Benike éjjelente még fent is szokott lenni!

Hát nálunk ez a helyzet alvás ügyben!

Most már megyek is! Kép

Kép

Szia

Puszi

Sziszike

bedoli
 
 
 
 
 


Szia Sziszike, úgy tűnik ma csak mi tartjuk a frontot. Kép
Dani este 9-fél 10 körül alszik el és jó sokáig akár 8-ig is alszik. Nem régóta, de Isten tartsa meg jó szokását. Tudom, hogy sokan irigyelnek emiatt, de azért jó lenne nappal is egy kicsi nyugi.

Többiek, mi van veletek?

Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Ma megint voltunk zenebölcsiben Csengével Szentendrén! Nagyon élveztükKépKépKép!!!

Csenge egész nap pörög, és ezért már 7-kor szinte összeesik. Fél 8-kor már aludni szokott. Általában 7-1/2 8 körül kel, majd dél vagy ebéd után 1 fele alszik egyet, de az sem sok. Hát, így van ez nálunk.

Na, megyek, mert sülnek a mézeskalácsaim, és egy adagot már kiszárítottam Kép

Philissa

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
philissa
 
 


Szia Phillissa!

Érdekes lehet a zenebölcsi. Dani is szereti az énekeket, meg a zenét. Kár, hogy olyan messze van.
Remélem sikerültek a mézeskalácsaid? Kép

Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Tegnap, tegnapelott kicsit suru napom volt, azert nem voltam.

En is folyton tervezem a babatanchazat (itt lenne a kozelben), de valahogy eddig meg nem jott ossze. De januartol mindenkeppen akarok menni, az en fiacskam is odavan a zeneert. Bellana, Vacon nincs ilyen??

Bellana, egyutterzesem. Vigaszul csak annyit, hogy minden lakasfelujitas veget er egyszer. De megertelek, en is a falra masznek. Plusz a terhesseg elso harmada amugy sem az az idoszak, amikor az ember mindent vidaman fog fel. Az en fiam pont ekkor talalta ki, hogy nem alszik delutan. Mire a parom este hazajott, en mar csak ultem es neztem ki a fejembol. Kép

Mostmar alszik delutan is, de most meg en nem vagyok annyira faradt. Sebaj, legalabb van idom takaritani/ablakot pucolni/mezeskalacsot sutni, stb. Kép

Azt mar el sem merem mondani, hogy altalaban 9-ig alszik reggel (szegyellem, de en is Kép). Ez azert nem a legjobb, mert igy nagyon elmegy a delelott, de ugy vagyok vele, hogy majustol ugysem lesz ilyen jo vilag, addig legalabb kihasznalom.

Megyek is mert var a konyhablak. Kép Vegre tok jo meleg van, nem fuj az a csunya szel.

Udvozlet,

Reka
Reka
 


Sziasztok!OFF:Bellana!Bocs, hogy idepofatlankodom, csak Miattad jöttem...Kép Mert most meg TE nem irsz nekem!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Még nem volt időm végigolvasni a fórumot. Kép Esztergom még a Dunakanyarhoz tartozik? Akkor csatlakoznék én is! Kép
ecsv
 


Kukacz megpróbálok küldeni mailt!!! Amúgy teljesen meghatódtam, hogy megkerestél!:Kép

Ecsv! Gyere bátran! Írj magadról pár szót! Esztergom nagyon szép hely Kép Jó oda hajókázni. Kép

Bellana
bellana
 
 


Kukacz, mail ment! Kép

Csajok hol vagytok? Csak nem maradok itt egyedül magnak???

Kép
bellana
 
 


Szia Bellana!

Kitartas, en meg itt vagyok. Bizos mindenkit elkapott a karacsonyi laz es szorgoskodnak. Kép

Megpucoltam a konyhaablakot, es raragasztottam a csini kis hopelyheket. Nagyon jo lett, csak a kinti ho hianyzik. Azt hittem iden feher karacsony lesz. Kép

Holnap mezeskalacssutes, szombaton meg vasarlas. Kivancsi vagyok, egy nap alatt meg sohasem szereztem be ennyi ajandekot. Nem tudom most hogy fog sikerulni. Azt tervezem, hogy kimegyek a Vorosmarty terre. Magamnak biztos rengeteg mindent fogok talani. Kép

Szia Ecsv,
persze, hogy oda tartozik, szivesen latunk!

Sziasztok

Reka
Reka
 


Sziasztok! Kép

Szia Ecsv! Üdv köreinkben! Gyere sűrűn!

Bellana:
nem maradsz egyedül, ne aggódj. Beni amúgy megőrjít pár napja, nem tom mi van vele, tiszta hiszti az egész gyerek. Ma végre aludt délután két órát!!! Kép Viszont nem tudom evésileg mi van, mert a 12, 15 és 18 órai evésnél csak 3-4 percet eszik és kész. Hiába kínálgatom még, nem kell, eltolja, sír. Vagy lehet, hogy átáll? Nem tom és olyan tanácstalan vagyok. Szerinted mi lehet?

Sziszike!
Jól belejöttél a Gifekbe! Kép Aranyosak. Benike hogyhogy csak ennyiket alszik? Hál istennek az én Benim átalussza az éjszakát, tegnap is, már este fél kilenckor beájult, csak hatkor ébredt fel. Azt viszont tartja rendesen.


Na, most ennyi.
További szép délutánt!
zit
zit
 
 


Zit, most írtam. Mi lesz holnap?
s.kata
 


Sziasztok,
tegnap vizsgáztam, ma meg próbáltam beszerezni az ajándékokat. Most értünk csak haza (bent aludtunk Pesten, pontosabban fogalmazva bent töltöttük az éjszakát, mert Misikém egész éjjel csak nézelődött.) hulla vagyok, itthon meg iszonyú kupi, lakás még mindig romokban.
s.kata
 


Kata!
Mindjárt olvasom. Áll még a dolog Kép
zit
 
 


Kata:
Hogy sikerült a vizsga? Itt is kupi van Kép Most akarok porszívózni Kép
zit
 
 


Kép

Sziasztok lányok!

Zit! Kép

Az én Benikém még este 10-kor is úgy pörög, ahogy ezek a figurák képen Kép!
Az oviban alszik, és este egyáltalán nem fáradt, azzal vígasztalnak, hogy majd, ha iskolás lesz, akkor megoldódik ez a probléma.
De hiába van 9-kor lámpaoltás, még 10 kor is van kérdése, amikor én már majdnem elaludtam!
Akkor a guta ütöget, hogy hogy lehet az, hogy még mindig nem alszik.
MÁr csecsemő korában is alig aludt, soha nem volt olyan, hogy 1-2 órát végigaludt volna napközben, csak 20-30 perceket aludt 2-szer, 3-szor.
MINIMÁLIS AZ ALVÁSIGÉNYE SAJNOS!!!
Domika valamivel jobb alvó, mint Beni, de már előre félek, hogy mi lesz ha a kicsi megszületik! Kép - hogy fog az alvás alakulni!

Nekünk csak két szobánk van, van egy étkezős nappalink, szegény férjecskémet oda túrtuk ki, és ott alszik, és van egy nagy hálószobánk, ahol én alszom majd a három fiúval!

Szia

Sziszike

Kép

bedoli
 
 
 
 
 


Szia Sziszike!

Ami a nappali alvást illeti, az nálunk sem volt nyerő soha, mostanában (kb 2-3 hete) kezdte el, hogy séta alatt alszik 2 órát. Van, hogy többet, de van olyan, hogy csak felet. Az a jó, hogy azért éjjel már nem ébred fel. Amúgy a 8 órás alvás még csak álom nekem is. Kép Remélem azért egyszer eljön az az idő is, hogy jól ki tudom aludni magam. Kép

Pussz!
zit
zit
 
 


Sziszike
Majd írd meg légyszi a gyerekek születési dátumát, jó? Meg hogy mikorra várod a picit! Köszi! ( A táblicskuhoz kell)

Ecsv:
Te is írd meg, hogy ha van babó, hogy mikor született, vagy azt hogy mikorra várod! Köszi!

zit
zit
 
 


Egy friss tábla:

<pre>
Nick Lakhely Gyermek Szül. idő
Bellana Vác Dani 2002.06.27
Ecsv Esztergom ? ?
Philissa Pest / Szentendre Csenge 2002.09.23
Réka Pomáz Kristóf 2002.06.25
? 2004.05.14
S.Kata Dunabogdány Misi 2003.06.30
Szirom Horány Miksa 2003.10.18
Sziszike Pilisszentkereszt Benjámin ?
Dominik ?
? ?
Zit Szentendre Benjámin 2003.08.09
</pre>
zit
 
 


Zit, már megint írtam, remélem már nem módosítok többet.
Kata
kata
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: