Új privát üzeneted érkezett!

okes akkor holnap bevagodok:)majd irok azert elotte.

Kép
monyo83
 
 


Ok.De 9korul mar tuti fenn zsibbadunk
krisztina29
 
 


Hello!

Monyó, a dokim tüdpembóliát kapott állitólag egy nem kifeküdt tüdőgyulladástól! Azt mondta sajnálja, hogy nem tud most segiteni, kórházban van, forduljak másik orvoshoz. Már a munkahelyen is rémhire kelt hogy mi történt vele.
Holnap megyünk Pécsre, már várom, ez mindig egy kis kirándulás-a vizumunk pedig 1 hó múlva lejár, úgyhogy lehet, hogy hamarjában ez az utolsó alkalom.
Krisztina, még nem találtam új melót. Csak akkor megyek el, ha találok olyat amihez kedvem is van-mert ehhez nincs! Ja, és jó pénzért :wink:

Üdv,

Zsuvi
zsuvi
 
 

 
 

sziasztok.

krisztina nem am elkeseredni,bizni kell es nem feladni.

zsuvi ja az mas,azt hittem hogy csak ugy lelepett mert talalt mashol melohelyet.
akkor hamarosan felepul es bir kezelni teged.
neked mikor kellene tesztelned?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Az elobb volt egy kis melypontom,de most mar kicsit jobb.A paromnak nem mondtam,hogy tesztelek,mert o nem szereti.Most pedig ertetlenul nezi,hogy az elobb,meg jo kedvem volt,most meg banya vagyok.Ha lenne annyi felesleges penzem amennyi nincs,mar aprilistol kernem a lapart.Megbekeltem vele.Szoritok zsuvi,hogy talalj egy jobb melot,ahol nem idegesitenek,es akkor talan a baba is konnyebben osszejon.Majd jelentkezz,hogy mit mondott a doktor bacsi.Es te is monyo!De remelem a paroddal most a tettek mezejere leptetek :wink:
krisztina29
 
 


Sziasztok!

Monyó! A Kaális híreket hozhatod, mert nem tudom azt sem hogy lehet odajutni és mit kell tenni!
Ha ti úgy döntöttetek hogy ott próbálkoztok, sok sikert hozzá és várom az infókat!

Egyik ismerősöm most volt ott inszemen, ma tesztelt és kíváncsian várom mit ír vissza, bár még reggel érdeklődtem sms-ben az eredmény után...ha pozi lenne, szerintem már visszaírt volna.... :cry:

Krisztina!
Sajnálom.....és ti mennyiért tudjátok a lapart? Nagyon drága???
tea77
 
 


sziasztok.

tea neem mi nem megyunk egyenlore a kaaliba,csak erdeklodom ha odajutunk akkor mennyit kellene fizetni.
hat mit is mondjak eleg huzas,baris nekunk feletebb az.
na bemasolom.ez a budapesti intezet de szegeden is ennyi.
Érvényes 2006. július 1-től



Konzultációs díj: 12.000,-Ft

Hormonvizsgálatok

(4 alaphormon: FSH,LH.E2, PROL.+vérvétel 14.000,-Ft

Nőgyógyászati vizsgálatok

(nőgyógy. Vizsg., UH, cytológia) 16.700,-Ft

Spermiogramm 12.000,-Ft

54.700,-Ft



Fagyasztott ET 50.000,-Ft

Préembriók fagyasztása, tárolása 1 évig 20.000,-Ft

Homológ insemináció 40.000,-Ft

Heterológ insemináció (donor spermával) 60.000,-Ft


Nem TB finanszírozott pácienseknél



Komplett IVF ET

(mely tartalmazza az 54.700,-Ft-ot) 380.000,-Ft

ICSI (Mikromanipulációs eljárás) 110.000,-Ft

AHA (Asszisztált hatching) 50.000,-Ft

Kép
monyo83
 
 


szoval csak a kezdet 54ezer forint,es ez csak a kezdet :roll:

zsuvi nagyon szoritok mara,gyere a hirekkel hogy mit mondott a doki.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Friss arat meg nem kerdeztem a laparnak,de valami 30ezer dinar dereng a legutobbrol(mar egy ideje ezzel gyozkod a doki).Azt monyotol tudom,hogy az o tarifaja 100euro,a zsebbe.O mut meg.Mas kiutat nem nagyon latok,sokszor voltam csunyan felfazva,vissza-vissza ter idonkent,mar csak ha megfuj a szel,lehet el vagyok zarodva mindket oldalon.Majd egyszer kiderul.Ahogy megtudom a pontos arat leirom.
krisztina29
 
 


sziasztok.

3szepseges tuszom van 19mm esek.endo 9mm

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Monyo gratula :D !Ezek szuper eredmenyek.Zsuvi mi volt a dokinal?Nem tetszik ez a hulye ido.Vissza a napsutest!!!!!!
krisztina29
 
 


Haliho!Valaki?
krisztina29
 
 


Sziasztok!

Az árak borzalmasan hangzanak!

Monyó!

Nagyon szupi az eredményed, biztos rá is dolgoztatok rendesen :wink: , úgyhogy mennek a drukkok!!!!

Puszi
tea77
 
 


Sziasztok!Monyo,hozzad lenne par kerdesem.A repiszurit nem adjak be ott a klinikan?Keresnem kell valakit aki beadja?Remelem mindenkinek jol tellik a hetvegeje :D 8)
krisztina29
 
 


szioka.

krisztina,de beadjak,200din.Csak ha szerdan delelott megy akkor nincs ott noverke.delutan 1tol adjak be a szurikat,csak en 10 re kesz voltam es nem akartam varni.
vettem fecskendot meg tut es beadattam itt lent(csak kell orvosi papir)meg jo hogy a dokim rairta a papirra.

Kép
monyo83
 
 


Koszi monyo!En mindig fel vagyok valamin akadva
krisztina29
 
 


te is szeretnel repiszurit?
megmutassam milyet tesztet csinaltam repiszuri utan? :lol:

Kép
monyo83
 
 


na itt van.

a legfelso tuszorepi utan 2 oraval(terhesteszt)
utanna lh teszt(ovulacios teszt)
az also pedig tuszorepi masnapjan,terhesteszt.
jo mi?ilyet akarok 11 nap mulva is:)

Kép
monyo83
 
 


kép törlése
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára monyo83 2008.12.30 19:40-kor.

Kép
monyo83
 
 


krisztina itt nem sokan vagyunk,ha gondolod gyere a A Clostybeg topikba is.ott nagyobb a forgalom.

Kép
monyo83
 
 


Hello!Azta,en meg sose lattam 2 csikot!!Nem semmiket produkalsz.Kivanom,hogy 10nap mulva ismeteld meg a zebrakat.Nem tudom szukseg lesz e repiszurira,minden esetre veszek majd.Hetfon mar mehetek is uh-ra.Neked valtozik a verzes erossege klomid utan?Nekem most brutalis volt,mar kezdtem megijedni,hogy sose mullik el.A tesztek csucsszuperak :D :shock: 8) :wink:
krisztina29
 
 


Sziasztok!Igaz mindenki eltunt,de lehet azert meg bele olvas valaki a topikunkba.Szoval mindenkinek kellemes husveti unnepeket kivanok!Hozzon nekunk a nyuszi sos-sok kisbabat
krisztina29
 
 


Nem szabad letünnünk csajok!!!!! :wink:
Mondja az aki már egy hónapja nem volt.... :oops:

Újabb vizsgálatok előtt állunk....apánál nem találnak semmit, minden eredménye eddig negatív.
Holnap Újvidéken vagyunk egész nap, két labort is bejárunk.
Vér, vizelet, törletek és spermaminta....szegénykémet holnap kikészítik...csütörtökön két Uh és azonnal konszult is lesz.
Szurkoljatok majd, hogy találjanak valami bacit amit ki tudunk könnyen irtani!!!!

Cupp
tea77
 
 


Ja, ha árat akartok hallani:

MEDLAB
vérvizsga - 1.300
spermaminta - 1.300
--------------------------------
MC CENTAR
Uh 1 - 2.100
Uh 2 - 2.100
Konszult - 2.300

+ A vizeletet és törleteket beutalóval, de az is lesz 3-4000...

:shock: :shock: :shock:
tea77
 
 


Szia mindenki!Szerintem se tunjunk el!Hat tea ezek az arak agyon nyomnak bennunket.Tegnap voltunk babalatogatoba,olyan edes kisfiu.Amikor hazaertunk az en ferjem most eloszor kerdezte meg tollem,hogy mikor lesz nekunk egy ilyen babank?Azt hittem a szivem kette hasad.Hat,nem tudom,lehet soha.Tegnap megjott,mindenfelekeppen depis hangulatban vagyok! :cry: Tea szoritok,hogy csutortokon minden okes legyen
krisztina29
 
 


Sziasztok!

Krisztinka, köszönöm a drukkokat, én is remélem csütörtökön mostmár mondanak valami konkrétat!
A páromat ma jól megkínozták, azt mondta ide többet nem jövünk! Elhiszem neki...nagyon sajnáltam.

Lesz babátok Krisztina, nem szabad ilyet mondani, mert fenéken billentelek!!!!!
Nem adjuk fel soha!!!!
Sajnálom a pirit :( , koncentrálj a következő ciklusra!!! :wink:

Nekem sem tesznek jót a babalátogatások... :cry: . Előre félek a rámtörő érzelmektől ha picibabához megyunk.... :cry:

Ti hol tartatok most???? Mennek tovább a kivizsgálások?
Most hallottam valamelyik topicban egy olyan vizsgáról, hogy a permákat összekeverik a nő vérével... :shock: Valami antitesteket néznek így, amiért nem maradnak meg a babák.... :roll:
tea77
 
 


permák= spermák :lol:
tea77
 
 


sziasztok.

tea hol olvastad ezt az osszekeverosdit?engem erdekelne.
Orulok hogy haladtok.A fejednek az izejebol vettek torletet? :shock:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Hat,nekem ez lesz a harmadik stimus honapom,es a kovetkezoben jon a lapar.Sokaig idegenkedtem tolle,de most mar at akarok esni rajta!Tudom,hogy nem szabad feladni,de neha annyira besokalok,gondolom ismeritek az erzest,es a fazist amiben most vagyok.Szegeny parod,le a kalappal elotte,hogy ennyi mindenre kepes a babaert.Errol a osszekeveros dologrol nem halottam :roll: Ma 6-5ig dolgoztunk,nagyon zokni vagyok agyilag.
krisztina29
 
 


Sziasztok!Tea eredmenyek?
krisztina29
 
 


Na megint magamra maradtam! :( Egyke vagyok,megszoktam.Csak vicceltem,irjatok lanyok,barmi is van.Es monyonak jon egy nagy koszontes:nagyon boldog szulinapot,kivanom minden almod valjon valora.Na jo a mind tulzas,akkor legalabb ketto,pusszancs :D
krisztina29
 
 


hy.

krisztina koszi:)igaz csak holnap lesz de bezsebelem ma is:)

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
Szeretnék ajánlani nektek egy forradalmian új, és nagyon jó termékcsoportot, a mikroalgákat.
Jelenleg por, és energiaital koncentrátum formájában kapható.
Leírom, hogy eddig mik a tapasztalatok, miben segít:
-magas vérnyomás, vércukor szint normalizálás
- allergiák, ekcéma
- idegrendszeri problémák
- szív és érrendszeri problémák
- fejfájás, migrén
- bőr,köröm, haj problémák
- gyomorfekély és más gyomor, bél,-és emésztési problémák
- máj és vese problémák
- rákos megbetegedések
- ízületi, reumás problémák
- csontritkulás, érelmeszesedés
- teherbeesési gondok, nőgyógyászati problémák.
Ezenkívűl, ha foglalkozol a dologgal heti 2-3 órát, jelentős jövedelemre is szert tehetsz.
Bővebben a http://gyogyalga.gportal.hu címen tudtok olvasni róla, érdemes kipróbálni!!
nyusszancs
 
 


Sziasztok!

Antibiotikum-kúránk van, még egy hét maradt hátra. Azt követően serkentő-bogyók....kivi vagyok mit ír ki a doki...
Úgy látszik, örülhetünk, ha idén sor kerül a lombikra.... :(
Piri megjött...elléggé hosszú lett ez a ciklusom.

Mindenkinek drukk!

Nem tudom hol olvastam ezt az összekeverőset....valamelyik fórumon... :roll:
tea77
 
 


Sziasztok!Tea nagyon remelem,hogy meglesz az a lombik(eredmenyes lombik) meg az iden.Hogy utalom az idohuzast :evil: !!!Miert lett ilyen hosszu a ciklusod?Vagy ez mar elofordult?Nekem 6an kell,hogy megjojjon,es utanna lapar.Hat ez is eljott!De csak batran elore 8) Most setaltunk egy nagyot a parommal a faluban,ez a masodik hagyomanyos vasarnap delutani seta.
krisztina29
 
 


Sziasztok!

Érdekelne, hogy nálunk kapható-e a gynevac????

Monyó, ha jól emlékszem te akartad megkérdezni a dokitól....

Mindenkinek nagy pusszancs!


Ki hol tart???? (nálunk várakozás van.......)

Kép
tea77
 
 


SZIA TEA.

ha jol tudom nalunk nem kaphato a gynevac,en magyarbol szereztem be,de jo ha van egy jo kis patikus ismerosod mert recept nelkul nem adjak ki.

nalunk kov ciklustol kezdodik a fogigatlo,aztan a tobbit meglatjuk.

Kép
monyo83
 
 


Szia Monyó!

És te beadtad magadnak a gynevac-ot ?
Párod is szurizott? ( Mert én úgy tudom hogy páros-terápia :roll: ...)

Orvos felügyelete alatt tettétek, vagy csak úgy...?

Rohadt egy dolog, hogy nálunk még nem kapható.... :x én már régen voltam dokinál....most készülök az általános kontrollra, lehet megkérdezem én is, mert orvosi felügyelet nélkül én nem merném szurizni magam.... :roll:

Sajnálom hogy fogigátlóznod kell....csak bár tudnánk hogy tényleg megéri és eredménye egy bömbölőke lesz... LEGYEN ÚGY!

Puszi...
tea77
 
 


tea.

Nalunk ez ugy volt hogy eldontottem hogy beadatom.Elmentem a nogyimhez akinek megemlitettem a gynevac nevet es vartam a reakciot,igen o is hallot mar rola es tudta hogy magyaroknal ezt mar alkalmazzak ,elmagyaraztam neki hogy nagyon szeretnem mert ha masert nem is de szeretnek megszabadulni a gombaimtol.
beleegyezett,es ott ahova jarok privat dokihoz, megbeszeltem a noverkekkel hogy hetente egyszer jovunk beadatni az inekciot.
A ferjem es en is kaptuk a vakcinat,400 dint fizettunk minden allkalommal az oltasert osszesen.Azt nem tudom hogy allami helyen beadjak-e en nem probalkoztam mert nekunk ez igy sokkal kenyelmesebb volt mert a parom is kiszalad 10 percre a munkahelyerol es cio utan mar ment is vissza.
Bar baba nem lett a dologbol nem bantam meg,azota (kopp-kopp)nem voltam gombas ami nalam sajnos eleg surun elofordult.
Azert persze szolj a dokidnak ha szeretned mert allitolag allergias reakciot is kivalthat es akkor gaz van ha az orvosod nem tud rola.nalunk semmien problemat nem okozott kiveve hogy az elso brutalisan fajt a tobbi mar nem.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Van már közöttünk kétcsíkos????

Monyo83 - Ismét húgyhólyag és vesegyulladásom van. Nagyon gondolkodok a Gynevac-on. A GYNEVAC honlapra írtam a doktornőnek és válaszolta, hogy az itthoni receptet is el kellene fogadniuk a szegedi patikákban.
Te recepre váltottad ki? Mennyibe kerül? Azóta jelentkezett neked felfázás?

Puszi mindenkinek.

Rólunk - Utóbbi konszulton kaptunk egy csomó vitamint, azt kell kapkodni három hónapig...úgyhogy 2008-ban nem lesz lombik... :cry:
tea77
 
 


Sziasztok!En ket csikot egymas melett csak a zebran latok!Tea probaltad mar az uva teat,borzaszto az ize,de segit.Meg a cickafarkos ulofurdo,persze elhiszem,hogy a legjobb lenne gyorsan,es orokre megszabadulni a franya baciktol.Sajnalom,hogy nem lesz lombik,szivbol.Annyit keszultetek ra.Ti kaptok ra valamilyen tamogatast,vagy sajat zsebbol kell fizetnetek?Nalunk a korhazba,ha minden igaz januarban indul a lombik program,utanna dol majd el,hogy megkapjuk e a tamogatast,es,hogy hanyadikok leszunk a listan.Siralmas.
krisztina29
 
 


Ez jó hír hogy nálatok is indul a lombik-program!!!!
Ennek örülnötök kell!!! Nincs rengeteg utazgatás...stb. Az hogy ki mikor kerül sorra, az sajnos már nem ilyen reménydús... :cry: :x
Sok sikert!!!!!

A medveszőlőt ( uva tea) ittam, tényleg borzalmas ízű.... bár kismamiknak nem ajánlatos, ezért inkább a feketeáfonyát ( brusnica ) iszom.
tea77
 
 


Újabb információ...

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=206638

Monyo83 - Miért kell ilyen hoszú ideig szedned a fogamzásgátlót???? :( :( :( :(
tea77
 
 


tea77
 
 


sziasztok.

Komolyan mondom hogy a hanyinger elkap mar ettol a hulye szeditestol.Ingyenes....folyton ezt szajkozzak de mint ugye tudjuk ez rohadtul nem igaz.Mire elersz arra a szintre hogy kiderul hogy gaz van az mar egy vagyonba kerul,arrol nem is beszelve hogyha netan laparra van szukseg lombik elott.
meg ugye menj el novi sad-ra es kivizsgalnak es feltesznek a varolistara igen am de menyit kell fizetned azert hogy kivizsgaljak mi a baj,es erdekes modon ugye a verveteltol kezdve mindenert fizetned kell.na meg ugye a varolista...persze,megint azok jarnak jol akiknek tomve a zsebuk mert hipp-hopp a varolista elejen lesznek..ez tuti.Hisz ha torvenyben azt irja hogy 35 ev a korhatar akkor megis hogy nyilatkozhat egy 40 eves no arrol hogy mennyibe kerul a beultetes stb.Valoszinuleg nem egy szegeny asszonykarol volt szo.
Az meg megint egy mas kerdes hogy vajon hanyan fogjak birni tankolni az orvost hogy bevegyek a programba.
bocsi csak ez most kikivankozott.

tea 3-6 honapot mondott a doki,en a 6ot valasztottam.januarban megyek kontrolra es csakis akkor fogom abbahagyni a fogit ha megfeleloen lemegy a tesztom,ha nem akkor szedem tovabb.biztosra akarok menni.

Kép
monyo83
 
 


Hello!En csak annyit tudok mondani a cikkekre,az egyik szemem sir a masik nevet.
krisztina29
 
 


Koszi tea,hogy kozolted a cikkeket,dicseretes,hogy kibovitettek a tamogatottak listajat,bizok benne,hogy valoban ingyenes,es sok gyermektelen hazasparon segitenek majd.Ti jelentkeztek ra?En meg nagyon messze vagyok tolle,annyit tudok a laparnak koszonhetoen,hogy gyulladas miatt balrol teljesen,jobbrol majdnem teljesen elvagyok zarodva.Meg semmilyen vizsgalaton nem voltam,meg atepites alatt van a korhaznak az a resze ahol majd a meddosegi lesz,es ezert tolodik minden
krisztina29
 
 


Sziasztok!Nagy itt a pangas!Ejnye-bejnye!Senkivel nem tortenik semmi erdekes?Amugy velem se.Tegnap olvastam a neten,hogy meg ebben a honapban elindulhat a lombik program a szabadkai korhazban.Ciklusom kozepen ugyis mennem kell uhura,majd kifaggatom a doktor bacsit.Ja,es a multkor a doktor bacsi azt mondta,hogy ,ha elnyerem az allami tamogatast akkor teljesen ingyenes a lombik.Most azt volt a cikkben,hogy a lombikhoz szukseges eredmenyeket a pacensnek maganak kell osszeszednie,es magaval vinnie,es persze barmelyik labortol elvallaljak.Mindig van aprobetus resz.Azert persze ez is valami.Elkezdtem a mult honapban akupunkturas kezelesekre jarni.Es ennyi.Tobbiek?
krisztina29
 
 


Te jo eg,itt en irogatok zsinorban!Mint egy kis tudathasadasos :D
krisztina29
 
 


Sziasztok!

Krisztina! Bemásolád nekem a cikket? Vagy hol lehet ez után érdeklődni. Ha ez állami szintes, akkor nem csak Szabadkán szedik a jelentkezőket.

Igen. Ingyenes. De csak a megtermékenyítés, a spermiumok és a petesejt előkészítése és a benfekvés. Az előttelévő kivizsgálások és gyógyszerek még mindig a mi zsebünket terhelik. Ez sajnos így van. :?

Hoztam én is nektek hírt. November 1-ig kell jelentkezni!!!!
www.perinatal.co.yu/aktuelno.html

Sok szerencsét, akinek kell!
tea77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: