Új privát üzeneted érkezett!

Szia Andi!

Én cumisüvegből adtam nekik, de mára már maguktól nem akarnak inni napközben belőle (csak reggel/este a tápszert), inkább a csőrös pohárból szeretnek inni, rövid idő alatt megtanultak szépen inni belőle, pohárból elég malac módon isznak néha, de már az is megy. Egyébként Humana HA2 tápszert adok nekik, mert tejet nem javasolják túl korán, bár néhány hónap múlva megpróbálom, hátha ki tudjuk váltani a tápszert mással.

Nálunk a társasházban egyértelmű volt mindenkinek, hogy minden lakásnak saját kukája van, amiket minden héten más visz ki és hoz be. Fel sem merült, hogy nem vesz valaki. Igazán nem nagy összeg a szállítás, csak a kukát kellett megvenni.

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


ennn írta:Csillesz, nem tudjátok az udvarra berakni????? Ha a boltos házban laktok, akkor ott oldalt van kert körbe. Valamelyik utca felöl be lehetne rakni, és akkor nem férnének hozzá illetéktelenek. Esetleg vmi egyszerű kukatárolót eszkábálni neki, és azt zárhatóra. Baromi tapesz emberek vannak.
Mi is ültettünk ccsomó fát már a kipusztított erdősávba. Erre nem ott játszatják a kölkeiket ( bocs az erős kifejezésért, de nem kisgyerekekről van épp szó), azok meg persze töri le az ágakat, meg a szines kötözőket tépik. Most tehetünk arról, h ez egy szemétmentes része alagligetnek???? Ebből is látszik, h nem ott vannak ahova sz-nak.


Sajnos eddig még nem volt füvesítve a kert, most fogjuk csinálni (csak előbb vizet eszkábálunka locsoláshoz), aztán leviacoloroznak egy részt az építtetőék és berakjuk a kukát, addig ez van :(

Az embereket általában semmi nem érdekli, úgy tűnik mi a kevés kivétel egyike vagyunk..
20170214131721
 
 


Enn, mi volt a dokinál?
20170214131721
 
 

 
 

Csillesz, a dokinál annyi volt, h láttam a töpikémet. 3,2cm. Ott voltak a kis lapátocskái is már. Dobog a szive is. h9-2ig ücsörögtem a kórh
zban , ebből kb 2x15perc volt vizsgálat. :evil: Sajna nagyon magas a vérnyomásom, ezért elküldött az ottani öreg belgyógyászhpz. Ami baromi megalázó volt, meg nagyon bunkó.
Írtak fel gyógyszert, a gombára is. De a vérny.csökkentőt még a házidokimmal is megbeszélem.
A héten megyek a saját dokimhoz uh-ra. És innentől csak oda szeretnék járni már.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ti hova jártok gyerekorvoshoz???? Őt meddig kell, és hogyan felkeresni??? Majd megyek, ha megvan a gyerek, vagy elötte?,?
Itt Keszin ismertek dokikat? Vagy inkább pestre viszitek?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 



Szia Ennn!
Van már valami pocakod is? Én elhatároztam, hogy 12 hetes korig nem szólok, de nehéz volt ezt betartani, mert hamar látszott rajtam, egyik gatyámat se tudtam begombolni :)

Orvos: nekem az a véleményem, hogy jobb helyben, eleinte úgyis sokat kell menni, arról nem is beszélve, hogy ha valami komoly baj van csak jobb, hogy közel van.
A másik, hogy mindenképp válassz a szülés előtt, utána szerintem nincs is erre ideje az embernek, meg akkor rögtön kijön ahogy hazamentek, én meg a szülés előtt kaptam egy csomó receptet tőle,amit rögtön első nap kellett kiváltani.
Dokikat nem ismerek, így én azt választottam aki a védőnői körzethez tartozik (Gauland), sokan nem szeretik, de nekem még nem volt gondom vele. (erről már itt is írtunk egyszer azt hiszem)

Kép
anda01
 
 


Köszi anda a választ!
Voltunk 12hetes uh-n. A picim behozta az 1 hét lemaradását, szépen megnőtt. A nyakiredő és az orrcsont is rendben. Szófogadó a babuci. Már csak pihiznem kell, mert az utóbbi 3napom kissé mozgalmasra sikeredett.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Most találtalak meg titeket!

Gratulálok ennn! :) Pihenj sokat!

Mi lassan fél éve lakunk itt, az erdősáv Fóti út felőli oldalán. Elvileg kb.egy hónap múlva megérkezik az első manónk. :)

Anita
anta77
 
 


sziasztok!
A gyerekorvos téma engem is érdekelne. A többieket nem ismeri valaki? Én azon is gondolkodom, hogy maradunk a mostaninál, Pesten, csak az a bajom, hogy ha sietni kell, akkor mit csinálok...
Szia Anita, örülök, hogy többen lettünk.
Remélem, jól telt a Húsvét mindenkinek!
Sziasztok!

adaka
 
 


Sziasztok!!

Szia anta!!! Üdv itt!! :) Én is örülök, h bővülünk.
Jól meg lettetek locsolva????!!! :lol: én egy fecskendőnyi vizet kaptam apától.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


sziasztok! Üdv Anita!

Újra itthon, a gép is működik újra.
Ennn, csak így tovább a babucival, remélem jól vagytok.
Sajnos a párom még mindíg kórházban van, már 3 hete van ebben a 3. kórházban.Itt már legalább kiderítették mi a baja, de lassú folyamat a gyógyulás sajnos.
A gyerekekkel sem könnyű, most kezdődik a legnehezebb időszak (legalábbis amíg kicsik), azt hittem, hogy az újszülöttkor lesz a legnehezebb, de most 1 éves kor után iszonyú nehéz. Biztos közrejátszik a párom betegsége is, ők is nyugtalanok, én is elég fáradt vagyok idegileg/lelkileg is, de remélem mielőbb túl leszünk rajta.
Az esküvőt sajna le kellett mondanunk, mert nem tudni, hogy hogyan lesz a párom addigra, sebaj majd jövőre.

nekünk is a Gauland az orvosunk, én sem vagyok elájulva tőle: kedves a gyerekekkel, de mindenre az a válasz, hogy a foguk miatt van, vagy mindenre rögtön antibiotikumot ír fel, semmi más alternatívát nem ajánl. Az iwiw-es fórumon olvastam, hogy van egy új doktornő, aki bárhonnan fogad pácienseket, de nem olvastam azóta, hogy hogyan vannak vele megelégedve. Sokan az Ercsei doktornőt dícsérik, de ő már nem vállalt új gyerekeket, amikor nekünk kellett választani.

Anda!

Nálatok mi újság? Emese? Jártok még úszni? Nálunk mindkét csajszi megy már egy ideje, egész nap mennének, mint két bolygóhollandi.

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!
Dunakeszin lakunk, így a Váci kórházhoz tartozunk. Tud valaki ajánlani szülész-orvost a környéken?
Előre is köszönöm!

Üdv.:
Sh.
sharon01
 
 


Sziasztok!!

Megint nagy itt a csönd! :?
Sharon én nem tudok neked senkit sem ajanlani, de nem feltétlen kell oda menned. Bár nem tudom, mikor szándékozol szülni.
Viszont megkérdezheted esetleg a váci kórházas topicba itt a babaneten. Van ilyen, talán több féle is. :) Ott tuti tudnak neked segíteni.
Én nem vagyok ide bejelentve, és jó darabig nem is áll szándékomban, apa sincs.

Többiek: Megérkezett az első koraesti, menetrend szerinti trágya szag. :D Hogy némmi vidék "fílinget" lopjon a lakópark meleg napjaiba. Továbbiakban, minden melegebb napon várható a koraesti órákban, de kb 11-12re elmúlik általában. Ez végig kíséri a nyarat errefelé. :o
A hétköznapi negró, és eprescsoki illatot váltja fel. :lol:
Nem alag, hanem szaglag lakóparknak is hívhatnánk :lol: :lol: :lol:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
Sharon, a múltkor az nlc-n is találtam egy topicot, esetleg nézd meg azt is. Sajnos, én sem tudok többet.

Hát ez remek, úgy is régen éreztem már trágya szagot, hihihi!
De majd nemsokára. Már nemsokára csinálják a burkolatokat. Szerintem juniusban már költözhetünk.
Ja, amit még akartam! Szerintetek van rá esély hogy legyen egy játszótér a közelben? Nem lehetne valamit tenni ezügyben? Mi mindennap járunk, és nagyon hiányozna, ha nem lenne hova.

adaka
 
 


a fenyő lakóparkban van 1 pici. Amikor mi anno kérdeztük, az volt a válasz, h itt mindenki maga oldaja meg. Sok építtető tesz a társasház udvarára. A fenyős 10-15perc séta. Az lenne jó, ha a sweetpoint-nál át lehetne menni, akkor kb 5 perc lenne.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Rég nem írtam, de nálunk is zajlottak az események. Emese húsvét után kicsit beteg lett, nem volt vészes, csak köhögött meg folyt az orra, de mint aggódó kezdő szülő levittem az orvoshoz. Kiderült, hogy Gauland szabin van és a Tábor u.-ba kell menni, ahol másfél óra után, amikor szegénykém már ordított kijött a doktornő, hogy bemehetek vele. Azóta jól van, csak állandóan szívogatjuk az orrát és ez nem tartozik a kedvenc programjai közé :)

Eszter!
Köszi, hogy kérdezted, Emese tegnap lett fél éves, szinte hihetetlen! Most már aktívan forgolódik az ágyban meg a járókában, de a mászás még nem megy. Úszni továbbra is lelkesen járunk, én úgy látom, hogy egyre jobban tetszik neki.
Sajnálom, hogy el kellett halasztani az esküvőt, remélem a férjed mihamarabb meggyógyul!

Sharon!
Sajnos én sem tudok semmit, de légyszi írd majd meg, ha ajánlanak valakit, mert sajnos nekünk is Vácon kell szülnünk a jövőben.

Szép hétvégét nektek, mi holnap megyünk először kirándulni hármasban, kíváncsi vagyok hogy viseli majd a nagylány!

Andi

Kép
anda01
 
 


Sziasztok!
Enn, örülök, hogy jól vagytok.Olvastam a trágya szagott, ez tényleg igaz?De mitől van?Tényleg nagyon büdi?
Andi, nálatok az úszáson van víz alá merítés?Az, hogy tetszik Emesének?Márk egyik héten elviseli másikon meg üvőlt.Most kihagytunk egy alkalmat, meg most még sajna kettőt, mert elutazunk.
A játszótér szerintem is nagyon jó lenne, ha lenne.Mondjuk nálunk lesz a kertben, de a játszótérnek is más a fílingje.Mi is járunk naponta játszótérre a nővéremmel ott meg csak egyedül játszhatnak majd.

Andi

matumik
 
 


Nagy megelégedéssel nyugtáztam ma, h az egyik nagy társashéz az utcánkban szépen perkosított. 4 fát tettek, meg nagy bokrokat. Hozattak földet és azt hiszem füvesítettek is. DÍCSÉRETES!!! :D
(azt is láttam, h volt akinek nem tetszett :lol: akik eddig parkolónak használták, nem is érti senki miért, amikor a saját porájuk elött is van 2x annyi hely, mint amennyi lakás). Ez van. A lényeg, h remélem ragadós a parkosítás. :)

Trágyaszag? A temetővel szemben a fatelep mögött van vmi telep. Már többször volt szó arról, h a régen állattartó övezetnek minősített területet átváltoztatják sima lakó övezetté, de ha jól tudom nem lett belőle semmi. Az önk. meg szokásához híven sz-.-ik bele. :roll: Mint sok egyéb dologba is.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Nagy húsvéti vendégeskedés volt nálunk is, azért nem jelentkeztem idáig.

Eszter, hogy van a párod? Tudom, hogy kórház meg minden, nem lehet egyszerű, ráadásul Ti is nagyon hiányozhattok neki, de nem mindegy hogy el van keseredve, vagy azért viszonylag pozitívan áll a dologhoz. Neked sem könnyű.. Van, aki segít?

Ez a parkosítás nekem is tetszik. :-) Azóta a szomszéd házban a második autókat beállították az erdőbe. Mintha nem férne el kettő egymás mellett...

Engem még egy dolog zavar itt. Vannak kutyák, akik azt hiszik (mert a gazdájuk ezt mutatja), hogy a másik háza előtti rész a wc. Ahhoz képest, hogy nálunk egy kutya sem lakik, érdekesen néz ki a zúzott kő a ház előtt. Gondolom a füves részek sincsenek jobban kímélve...

Anita
anta77
 
 


Ezt a kutya témát már kibeszéltük. De sajan sosincs vége. Én is kb hetente 1 szatyornyi!!! :!: kszart szedek össze a kinti fűből. Elképesztő, h vannak, akik nem képesek hazavinni a terméket.
A fehér házban nem értem mg mindig h miért nem képesek leparkolni. 11lakáshoz 11 beálló van, ha 2 kocsija van valakinek, hát a sajátja mögé áll. az azt jelenti h van 22 hely. És senki sem más mögött/elött áll. Szóval érthetetlen a parkolási képtelenségük. :o

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Jól vagy, Ennn?

Tudom, tudom... Csak az új élmények. Ma megint láttam 2-3 kutyasétáltatót. De nem szólhatok rájuk, ha éppen nincs "akció"...

A férjem azt mondta, gondoljak bele, hogy sokkal egyszerűbb ám úgy leparkolni, hogy nem kell végiggondolni hazaérkezéskor, hogy ki indul el korábban másnap. Lehet, hogy van benne valami... :-)

Anita
anta77
 
 


szia Anita!

Köszi a kérdést, most egyenlőre jól van a párom, ha a hétvégén is így marad, akkor hétfőn lehet, hogy kiengedik és ha rosszabbul érzi magát, vissza kell menni a kórházba. De legalább otthon lesz. Lassú a gyógyulás, de remélem tényleg javul, gyógyul.
Segítségem úgy van, hogy pár napot otthon vagyok a lányokkal, majd átjövök anyukámékhoz-nővéremékhez (nővéremék anyuék házára építették meg a tetőteret) és itt vagyunk pár napot, így minden nap be tudok menni a kórházba. De eléggé megvisel mindenkit ez az állapot, nagyon nehéz. A gyerekeken is látszik, de sajnos nem tudok mit tenni, túl kell lennünk ezen.

Szerintem a kutyások nagyon kevés %-a szedi össze a kutyakakát, nálunk is sok a kutyás. Bár engem inkább az zavar, hogy se egy játszótér, óvoda stb. Egy normális bolt is jó lenne, ez lehetne a SPAR, de nem úgy néz ki, mintha bármi is történne vele kapcsolatban. Pedig nekünk nagyon közel lenne, a bolt előtt futó úttal párhuzamosan lakunk a lakóparkon belül.

Babaúszás: most kaptam egy jó tippet: a 16. ker-ben - nem messze a Pólustól - van egy családi vállalkozás, ahol a saját házukban van kialakítva babaúszásra alkalmas medence, ahol max. 5-7 gyerekkel foglalkoznak egyszerre. Szépen van kialakítva, bár nem olcsó 2500,-Ft egy alkalom, 45 perc egy foglalkozás: babamasszázzsal kezdenek, majd a vízben folytatják. Lehet idősebb gyerekekkel is elkezdeni az órákat. A szomszédasszonyom volt és nagyon jó: mondókák, gyerekdalok... ilyesmi. Ha valakit érdekel: www. babauszi.hu

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Itt is jelentem , h nő a parlagfű és a vadkender a lakópark bizonyos részein. Aki teheti ragadjon kapát, kaszát, de leginkább vmi permetezőt és írtsa.

Jut eszembe, nem tud vmi allergológust??? A karomon vörös foltos pöttyös ragya jelent meg. a két karom csupa piros, meg a kézfejeim is.
Folyik a himlők kizárása, de lehet, h allergia. Kicsit parázom, h ugye nem rubeola. :(

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ezt az ovit most találtam http://vgya-ovi.hu erről nem is hallottam eddig.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ennn írta:ezt az ovit most találtam http://vgya-ovi.hu erről nem is hallottam eddig.


Én régebben mintha azt hallottam volna erről, hogy külsősöknek fizetős.

Mi ma voltunk beiratkozni az Eszterláncba, majd eldől felveszik-e, ha nem akkor már szerencsére van tuti. Igaz egyelőre biliproblémáink vannak, de remélem nyáron ez is megoldódik egyik napról a másikra mint jaunárban a szopi.
20170214131721
 
 


Sziasztok!

Most találtam rátok. Mi is hamarosan itt fogunk lakni a lakóparkban. Mit tudtok a helyi ovikról? Az Eszterlánc annyira nem tetszett :( Az Alagi jobban, de nem oda tartozunk, lehet nem veszik fel oda Adrit. Van más ötletetek?

Ennn
Ez a vasutas ovi nincs túl messze, hol van a Mindszenty sétány?

Köszi előre is a segtséget!

chincho
 
 


Üdv itt!!! :D

A vasutas ovi nem tudom merre van, de seytem, h a "vasutas városban". Én így hívom azt a részt, ahol régi házak, meg a műv.közp, van. Azt hiszem Dunakeszi-Ipartelep megállónál van. A Bombardier-nél. Kis utcákon, keresztbe nincs elvileg messze.
Igen ott van, most néztem meg a térképen.

www.dunakeszi.lap.hu itt találsz több térképet.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szia Csilla, üdv minálunk!
Nem tudtok baba-mama tornát Dunakeszin? Én a Brendonba járok, de jobb lenne valami közelebbi, akkor talán gyakrabban is lemennék, mert nagyon hiányzik a mozgás.

Kép
anda01
 
 


http://www.vokejamk.hu/ ez a művház. Őket lehet h érdemes lenne felhívni. Mert ugyan a lapon nem látok, de tavaly mintha a keszis teletexten hirdettek volna baba-mama tornát.
De a védőnők is tuti tudnak vmit mondani.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Újra itt. Üdv Csilla!

Hál'istennek a párom újra itthon van, egyenlőre jól van, persze még nem a régi, de szépen lassan erősödik, a jövő héten megy már dolgozni is. Így már azért sokkal könnyebb, valamennyire már megnyugodhatok.

Andi, az iwiw-es fórumon mintha olvastam volna róla, hogy van valahol baba-mama torna, majd megnézem, hogy jól emlékeztem-e.

Ennn!
Mi újság? Jól vagy (vagytok?), bár ezt a többes számot sok kismama egyenesen sértésnek veszi, nem szeretik általában (engem nem zavart). Az ikreseknek is sok hülye kérdést tudnak feltenni, főleg azt utálom, amikor mindkettő rózsaszínben van és megkérdezik, hogy fiúk vagy lányok? Rózsaszínt csak nem adnék a fiamra, nem? Kéket még igen a lányokra, de rózsaszínt fiúra, nem hiszem.

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Köszi, jól vagyunk!!
Már várom h mocorogjon. :)

Megy valaki a repülős vagy a lovas majálisra??? Mit lehet idén tudni ezekről?? Ha vkinek van infoja, légyszi írja meg.
Ismeritek a Pékfutárt????? Én baromira csípem. 40perc alatt kihozzák, amit rendelek. Én neten szoktam rendelni, de telefonon is lehet. Friss, sokszor meleg a pékárújuk. És friss Tehéntejet is árulnak. Én kb heti szinten szoktam rendelgetni. www.pekfutar.hu
Ja, és ami még jó, h keddenként jöna z Algida-s kocsi a lakóparkba (ált. délután). Olcsóbb mint a familyfrost, és ezt tudom, h minőség. CatredOrfagyit vettünk múltkor, de ugyanúgy vannak mirelit dolgaik és félkész sütik is.
Ezeket nem árt tudni, itt a prérin. :lol:
Főleg elfoglalt anyukáknak jó segítség. Ja és a pék cuccai nem azok a hipermarketes "másnapra ránkszárad, és föl van fújva a semmi" cuccok. :wink:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Ennn
Szerintem az az ovi azért egy kicst messze van. Legalábbis messzebb, mint az Alagi vagy az Eszterlánc, nem is értem, mi miért nem az Alagiba tartozunk. Ez a pékfutár nagyon jól hangzik!! Lehet én is kipróbálom.

Anda
Sajna nem tudok, mi még olyan újak vagyunk itt, hogy még a védőnőnk, dokink is Pesten van.

Eszter
Bocs még nem volt időm visszaolvasni, mi is történt a férjeddel. :oops: Jobbulást neki, és kitartást neked!

Nincs még valami ovi tippetek? Nem hallottatok vmi pletyit, melyik jó, melyik nem?

chincho
 
 


Mi csak a vasutas sportpályán tartandó majálisról kaptunk szórólapot, ott délelőtt 100 Folk Celcius (10.45) du. Roy és Ádám (14.00) déltől kora délutánig tánccsoportok bemutatói,kutyakiképző iskola bemutatója meg a gyerekeknek a szokásos kreatív programok, játszóház, ugrálóvár, kisvonat ilyesmi. Ez ennyi.
A lovasról és a repülősről sajna nem tudok semmit, de talán érdekesebb programokat kínálnak, ki tudja. A csajokat mi is lehet, hogy elvisszük majálisozni, bár elég nehezen lehet velük bárhová is menni, egy idő után mindenhol "fesztiváloznak". Most nagyon édesek is tudnak lenni, ahogy "kínaiul-svédül" próbálják magyarázni, hogy mit szeretnének. Egy-egy szót már gagyognak, de nem túl sokat. Igazi kis cuki-mukik (csajszik).

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Sziasztok!

Na, jól eltűntem én is..

Eszter, örülök, hogy jobban van a párod, és végre újra együtt lehettek! Remélem, hogy most már minden rendben lesz!

Mi most kihagyjuk a majálisozást, úgy néz ki. Már nem nagyon mennek nekem ezek a hosszabb kiruccanások. Azt mondta pénteken az orvos, hogy most már készen van a lakó, innentől kezdve rajta múlik, hogy mikor bújik elő. :-)

Ma vettem észre, hogy már ki van írva a Cseri csemege mellé, hogy Ágnes Gyógyszertár! Ebből előbb-utóbb lesz valami.

Ennn, jól gondolom, hogy a barnás színű ház a tiétek az egyik piros-fehér mellett? Mert akkor szomszédok vagyunk. Bár a távolság akkor sem lehet túl nagy, ha rosszul gondolom.. :-)

Anita
anta77
 
 


Sziasztok!!

Anta izgi nagyon, h hamarosan jön a baba nálatok. :D :D
Majd írj. Beszámolót, stb.
Mi nem a piros-fehér ház mellett lakunk, azok az utca elején vannak. De tuti nincs nagy távolság köztünk. :D
Jó volt tegnap a kis eső. Már ráfért a környékre. Igaz ez vmi bermuda háromszög. Mert tavaly is sokszor jöttek a felhők, itt max picit esett, de Fótot és Mogyoródod eláztatta rendesen. Valamiért ezt a részt kikerüli, vagy csak a szélét kapjuk. Remélem májusban azért lesz némi eső. (((ha megnézitek a házak tetejét, sokkal élénkebb a színük, mint volt az eső elött. Lemosta a nagyja port.)))

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok,üdvözlök mindenkit!

Kata vagyok Sz-Sz-B-megyéböl és csak véletlenül találtam rá erre az oldalra ugyanis a sógornömék most költöztek oda a lakóparkba,a Babizs Béla útra.És csak azért regisztráltam mert anda01 kislánya teljesen ugy néz ki mint azö kislányuk Hannácska,igaz ő még csak 5 hónapos.De biztos vagyok benne h majd a védönéninél fogtok vele majd találkozni.Nekem is van egy 15 hónapos kislányom.És jövőhéten majd utazunk fel oda Dunakeszire!Ne haragudjatok h ezeket itt leirtam de nem tudtam már visszatartani.Mindenkinek további jó egészséget és babázást kivánok! Ja és drukkolok játszótér ügyben.

Puszilok mindenkit:Kata
katica87
 
 


katica87 írta:Sziasztok,üdvözlök mindenkit!

Kata vagyok Sz-Sz-B-megyéböl és csak véletlenül találtam rá erre az oldalra ugyanis a sógornömék most költöztek oda a lakóparkba,a Babicz Béla útra.És csak azért regisztráltam mert anda01 kislánya teljesen ugy néz ki mint azö kislányuk Hannácska,igaz ő még csak 5 hónapos.De biztos vagyok benne h majd a védönéninél fogtok vele majd találkozni.Nekem is van egy 15 hónapos kislányom.És jövőhéten majd utazunk fel oda Dunakeszire!Ne haragudjatok h ezeket itt leirtam de nem tudtam már visszatartani.Mindenkinek további jó egészséget és babázást kivánok! Ja és drukkolok játszótér ügyben.

Puszilok mindenkit:Kata
katica87
 
 


Sziasztok!
Eszter, örülök, hogy rendeződnek a dolgaitok.
Chincho, üdv, ti honnan költöztök? Mi Angyalföldről, itt is nagyon jó, csak jó volna egy kicsit csöndesebb.
Egyébként merre vannak ezek az ovik, amit irtatok? A Dunakeszis térkép nem akar bejönni. Az alapitványi ovikba hogyan kell fizetni? Kevesebbet, mint a magánoviba?

adaka
 
 


Sziasztok!
Én is jól eltűntem, mostanában nem jutottam a gép közelébe.
Anita!
Nagyon drukkolok, olyan izgis ez az időszak! Már most tiszta nosztalgiával gondolok rá, pedig még csak fél éve volt.

Mi végre beszereztünk az erkélyre székeket meg egy asztalt, azóta állandóan kint vagyunk, imádom!
Örömmel olvastam, hogy Hanna hasonlít Emesére, majd figyelek az orvosnál! :)

Szilvi!
Mi is Angyalföldön laktunk még régebben egy évet, a Gyöngyösi utcában, nagyon szerettem, mert minden közel volt, de ott nem tudtunk volna egy ekkora lakást venni, meg azért itt nyugisabb is az élet, az biztos.
Sziasztok!
Andi

Kép
anda01
 
 


Sziasztok!

Katica
Mi is abba az utcába költözünk.

Szilvi
Rákospalotán (XV.) laktunk egy darabig, egyébként belvárosi (VI.ker) vagyok, már egy éve újra ott lakunk a kislányommal. Ez egy hosszú történet, éppen válok... :(
Az ovikat meg tudod nézni a www.utvonalterv.hu -n vagy a www.ovoda.lap.hu -n
Ahova mi tartozunk az Eszterlánc, de nekem az Alagi tetszik az Ovoda közben. 1 hónapon belül fognak válaszolni, hova veszik föl. A magánovi nagyon jó de iszonyat drága. Az alapítványi nem tudom mennyi, de úgy látom térképen, nekünk messze van és a képek alapján az Alagi szerintem jobb.

chincho
 
 


Sziasztok!

Most volt itt a védőnéni (Melinda, gondolom mindenkinek ismerős :lol: )
Csak némi helyzetjelentést akart. 10percig volt csak. Jól kikérdeztem a környék pocakosairól. Mármint h hol laknak pocakosok, és körbe minden hézban :lol: Nem leszek egyedül. Mondjuk itt ez egy darabig senkit nem fenyeget.
Tegnap voltunk Afp-n. 4 kémcsővel vettek le. 2 hét múlva eredmény elvileg. a 12.heti genetikán a down is megvan, 1: 3000valamennyihez. Szóval csekély, tehát negatív. :D
A vericella, és a parvovírus is ok. mind2-n túlvagyok.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a tippeket, megnézem az ovis oldalakat, bár biztos, hogy nincs minden ovinak honlapja, és volt olyan is, hogy hónapokig szerk. alatt van...Csilla, a te lányod már oviba megy?

Andi! Mi meg a Madarász utcában lakunk!
Most beszéltem egy anyukával a játszótéren, ők is mennek Dunakeszire, csak nem Alagra. Erről a környékről nem egy család megy Dunakeszire. Legalább lesznek ismerős arcok...
Örülök, hogy minden rendben van Enn. És mi a helyzet a vérnyomásoddal? Kordában tudják tartani?

adaka
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek találtam itt Keszin egy új 4D-s rendelőt. ott 12000ért tokkal-vonóval megvan minden. dvd felvétel, vizsgálat, szakorvosi vélemény, állóképek a dvd-re és színes kép. És itt van közel. Ahogy átmegyünk a vasúton ott kell balra fordulni. Majd beszámolok róla, h milyen volt a hely. És ha lesz jó kép, felteszem. :D
Anita veled mizujs??? Babázol már????? :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Ma erre tévedt a védőnénink és azt az infót kaptam bölcsi/ovi ügyben, hogy a bölcsi felejtős az ovival kapcsolatban azt mondta, hogy valószínűleg javulni fog a helyzet a jövőben, a Posta u-ban most épül az ált.iskola, ahol 3 ovis csoportot is indítanak, illetve a beígért Toldi lakóparkos ovi (állítólag a vállakozó lépett meg) ügyében az egyház próbál valamit tenni alapítványi pénzekből.

Mindenki jól van? Szerencsére a párom már jól van, jövő hét kedden kell kontrollra mennünk, utána már rendesen dolgozik.
Csajok édesek és nagyon rosszak, vagyis inkább kópék. Időnként kiborítanak, mert rongyosra beszélem a szám, de hiába. Kiröhögnek és csinálják tovább, jó sok türelem kell most hozzájuk, az biztos. De haragudni sem lehet rájuk sokáig, mert annyira cukik is tudnak lenni, hogy meg kell őket zabálni.

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Sziasztok!

Ennn, Eszter, ezek csupa jó hírek!
Kíváncsi vagyok, milyen lesz az ultrahang!

Még nem babázok, de az orvosom szerint Hanna már pakolja a bőröndjét. :-)
Reggel voltunk CTG-n, már vannak kontrakciók, amikre a szülésznő azt mondta hogy fájások, én keményedésnek éreztem. Tudjátok esetleg hogy a 80-as körüli, az mennyire számít erősnek? Bár gyanítom, hogy keményedéssekkel nem fogom megúszni a dolgot...
Holnap reggel megint mennünk kell.

Anita
anta77
 
 


Anta én sajna nem értek az erősségekhez. Viszont iszod a málnalevél teát???? Meg tudod a jó régi praktikák: lépcsőzés, sex stb. Hol tartasz most pontosan?? (hét+nap)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szia Ennn! Ismerem ezeket. :-) Iszom a teát is.
Ma töltöm be a 40.hetet.

Anita
anta77
 
 


sziasztok!
Én is ittam a málnalevél teát, de nem sok haszna volt. Úgy imádkozták ki belőlem a drágámat, a negyvenegyedik héten... De ha már készülődik, akkor már biztos csak pár nap van... Drukkolok!
Örülök, hogy nálatok is rendeződnek a dolgok, Eszter! Édesek lehetnek a lányok, mi is mostanában igy vagyunk, néha teljesen kikészit, néha meg egyszerűen tündér. Mondanak már valamit?

adaka
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a kuksizásból.
Megmutatta a lényeget. KUKAAAAAAACCCCCC
Minden a legnagyobb rendben, csoki ellenére is alig mocizott. 1héttel nagyobb a méretei alapján, mindene megvan, szép kezecskéje stb. Nem negyon fotogén, nam akarta mutogatni magát.
BPD(fej keresztbe) 4cm
HC (fej kerület) 14,06cm
TAD (mellkas átmérő) 4,07cm
AC (has kerület) 12,03cm
FL (combcsont) 2,40cm

Végül csak 11et fizettünk, de ezért kaptunk egy dvd-t, egy cd-t 18állóképpel, amiket ki lehet nyomtatni, szakvéleményt, és egy 9x13as nagy színes képet. És baromi rendesek voltak.
És ha legközelebb megyöünk esetleg, akkor már kedvezmény is van. Ez sem utolsó. Nagyon jó ez a hely.
http://www.hepinet.hu/

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: