Új privát üzeneted érkezett!

Kata,

Reméjük minden ok nálad is, meg nálam is.

Szerdán ugyis megyek uh-ra, azért nem bánnám, ha lenne egy kis kicsike szívhang.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, nem akarok én titkolózni hidd el, de ezt se akarom hogy lépten nyomon a barátaink azt kérdezzék van már baba stb.

26 vagyok amúgy :)

madiani
 
 


 
 


Ani,

Hidd el, jól teszitek, hogy senkinek nem szóltok róla.

Én sem örültem volna neki, ha mindenki kérdezgetett volna, na meg mondjuk sajnálkozott volna, hogy jaj szegény, még mindig nincs babó.

Mi sem mondtuk el senkinek, és a család még most sem tudja. Majd a 12. héten akarom közölni. Ha már minden tuti lesz.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Csajok itt vagyok!!!!! :lol:

Üdv Madiani!

Már csak én nem tom ki a dokid :roll: :(

Nem léptem le,csak nem értem rá a hétvégén.Meló. :evil:

Ma reggel voltam vérvételen,22.napos.Hát tök gáz ez a fvári kórház gyerekek :? Ha nincs ismrősöm a laborban,még most is ott állok sorba.Röhej.Nekem a régi magándokim sk.levette a vért és nem küldözgetett laborba sorbanállni.Akkor mi a szösznek fizetek?????? :twisted: :shock:
És az én kis drágám végre valahára elment katonanézőbe ma!!!!! :P
És megsúgta a doki,hogy igazi tenyészcsődör :oops: :lol: :lol: :lol:

Szóval velem lesz a gáz :cry:
A görbém is csapnivaló,fel sem teszem :?

Pusszantás.
Kismamáknak sok gratula ismét!!!!! :D

Madiani!! :P fel kell zárkóznunk!!!
Vendég
 


Na tessék!!!

Ha én vagyok,senki sincs itt.Reggel meg milyen nagy nyüzsi volt :?
Vendég
 


Szia Vicuska!

Most te vagy a soros (gondolom párod nagyon büszke magára). Sikerülni fog meglátod. Amúgy mióta próbálkoztok és hány éves vagy?

Jut eszembe csináljak táblát mint a többi topicba már láttam? Vagy ezt nem igy kell? Szivesen vállamra veszem ezt a feladatot :)

Magamról, küldök privit, ott leírok mindent.

madiani
 
 




Ani, csinálhatnál táblát, ha van kedved és időd :lol:
Mondom az adataimat:

próbálkozás kezdete: 2004. október
kor: 32 leszek dec. 11-én (nem tudom kell-e, de azért leírom)
"Segédanyag": Closty, Choragon injekció (dupla adag), E vitamin
uccsó mensi: 2007. május 21.

Kell még vmi??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt,

Vicuska,

Én is többször tapasztaltam már a fehérvári kórház hátrányait, de mit tudunk csinálni. Ha menni kell, akkor menni kell.
Amugy nagyon örülök apa eredményéhez, gratulálok neki. :lol: :lol:

Ani,

A tábla jó ötlet. Megadom az adataimat.

33 éves vagyok
3. baba, de ezt tudod
próbálkozás 2007. áprilistól.
Elevitet és folsavat szedek.
Utolsó mensi 2007 május 16
szülés 2008. febr. 20

Reggel enyhe émelygés formájában meglátogatott kis vuk. Már itt volt az ideje. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csinálom a táblit, igyekszem, lehet nem lesz olyan profi mint máshol de majd megpróbálom egyre szebbre csinálni.
Mivel hogy csak 4 vagyunk (egyenlőre), csak egy táblát csinálok amibe minden bent lesz. Ami nem aktuális (pl. nálam a szülés várható időpontja) az egyszerüen ki lesz húzva. Remélem érthető.
Várom a tanácsokat, ha meg lesz az első változat felrakom.

Na igen a fehérvári korház, én se vagyok megelégedve vele, de nem nagyon van más lehetőség. Különben szerintem az egész egészségügy egy nagy ka.i. Párom áprilisba allergiavizsgálatra jelentkezett (gyógyszert íratni) július 20.-ra kapott időpontot. Addig dögöljön meg, bele se gondolok egy gyermek ezt hogy bírja kivárni.

Na pusz, jelentkezem

madiani
 
 




Sziasztok!!!!

Elsőre egész jó :lol: a tábla Madiani :P

Rólam:uccsó mensi 2007.06.04.
ciklushossz ált.28 nap.
gyerek még nincs
doki dr.rubliczky levente
próbálkozás: végülis 2005.jún.óta :oops:
Segéda.:hömérö,lh teszt,aloe berry gél,aloe multi maca,
aloe royal jelly
szül:03.25.

Mindenkinek drukk!!!

Nekem már görcsöl a hasam :?
Vendég
 





na ez talán már olvasható. Sajna több adatot vagy képeket csak méretcsökkenésel együtt tudok felrakni. Akkor meg szinte olvashatatlan. Ha valami nem jó kérlek szóljatok (nem mindig figyelek kellőképpen)

Nagyon egyszerű lett a tábli, mert ha bonyolítom vagy szép képeket rakok fel akkor nem jól olvasható a sok adat miatt. A betüket is ezért választottam mert másik joban tetszett csak az olvashatatlan.

Na mindegy ez van, várom az ötleteket :)

madiani
 
 


Szia,

Ani, nagyon jó a táblicsku!! Köszönjük!! A hiányzó adataim: ciklushossz:31-x (változó)
Hét+nap még ne írjuk be, csak, ha lesz szívhang...
Ja, segéda még nálam is folsav.
Gyerkc: remélhetőleg folyamatban :lol:
Doki: Dr. BataBarnabás the best

Megyek, majd holnap jövök, bocs, senkinek nem írok most külön!
Puszi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 




Madiani

vasárnap fog nem megjönni :P

6.napon csak nincs péd? :roll:

Judy 8)

Uh-on voltál ma?Mit láttatok??

Hoppá

hogy van a másik kismamánk?? :wink:

Madiani

bocsika,nem emlékszem,hogy veled akkor most mi a helyzet?mi a gond nálatok?
Vendég
 


Sziasztok,

Judy uh-n mi volt?? Azt tudom, hogy este voltál, úgyhogy gyere, és mesélj!! :roll:

Vicuska, jól látom (vagy csak az én gépem nem mutatja?? :shock: ), hogy hányadk napon vagy? Már a végét járod.. mármint nemsokára tesztidő!! (Én azért töröltem a vonalzómat, mert nem láttam rajta a feliratot, csak a vonalzót.. Ti sem látjátok, vagy tényleg csak a gépem hülyült meg??
A kérdésedre válaszolva, köszi minden oké, legalábbis eddig. A gyomrom sokszor sz@r, néha öklendezem, a cickóim fájnak, más nincs. Már nagyon várom a jövő heti uh-t!!

Ani, lehet, hogy tényleg volt most pé-d???? :shock: A lényeg, hogy dolgozzatok rá mindenképp!! Bár tudom, nagyon el tudja rontani a kötelező eksön a dolgokat, de megfelelő intelligenciával túl lehet rajta lépni. Én két éven keresztül részese voltam a "ma ne hagyja békén az urát..." utasításnak, miután az uh-n érett tüszőt látott a dokibácsim. Nem volt leányálom, de túléltük. Hál istennek nem rontotta el a kapcsolatunkat.

Na, lassan átmegyek zsemléért a boltba (szerencsére 3 háznyira van csak tőlünk :wink: ), tegnap este 1 kg padlizsánból csináltam padlizsánkrémet. Nyami-nyami... :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Judy hol vagy már?

Vicuska, tudomásom szerint nincs semmi bajom még csak 3-4 hónapja próbálkozunk. Az első ciklusom igen hosszú volt, de az csak a fogigátló elhagyása miatt. Ott rendesen 15 napos volt a luteáris fázis. A második ciklusnál 15 napon volt pé-m, már pontosan nem tudom hanyadik dpo-n csináltam terhességit (talán 12) halványan pozitív volt, aztán csak csináltam a teszteket de egyre halványabb lett. 5 nap késéssel megjött, a másik topicba azt mondták a csajok valószínű biokémiai terhesség volt. És most tartunk a 3 ciklusnál és nagyon bizakodom. Amikor abbahagytam a gyógyit voltam a dokibácsimnál, mindent rendbe talált, bár csak sima "kezes" vizsgálat volt.

Nem hinném hogy most volt pé-m mert semmi jelét a hőn kívül nem mutatta, se tojcsi se hasfájás.
Ja és ma már csak 36.7. Majd meglátjuk. :)
A kötelező szexet pedig csak én tudom, párom nem nagyon tudja ezeket a dolgokat követni, így nincs gond mert imádja ha kezdeményezek. :)

madiani
 
 


Sziasztok Lányok,

Hát nincs túl jó hírem, sajna.
Tegnap este voltam magánrendelésen, hasi uh volt, ahol mért egy 20 mm-es petezsákot, de semmi mást nem látott.

Visszarendelt ma reggelre a kórházba egy hüvelyi uh-ra, ahol 2 mm-es szikhólyagot is látott.
De azt mondta, hogy a 20-22 mm-es petezsákhoz, ami ugye 5-6 hetes terhesség már 5-6 mm-es embrio dukál.

1 hét mulva visszarendelt, ha emmi nem változik, akkor sajna be kell fejezni a terhességet.

El vagyok keseredve, nagyon írni sincs kedvem. Nagyon élni sincs kedvem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Drága Judy,

nem is tudom, mit mondjak... :cry: Azért még reménynek kell lennie, a csoporttátsammal történt hasonló, kapott valami gyógyszert, és most éppen otthon szuszug mellette a babája. Szóval, lehet, hogy jövő hétre azért beindul! Kérlek tarts ki!! Tudom, ilyenkor rettenetesen nehéz, de kell hogy legyen remény!!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


szóval Judy fel a fejjel, csak pozitív gondolatok, és minden rendben lesz!!
Puszillak és drukkolok++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szióka!

Judy, ilyet ne írj, az élted a legfontosabb, gondolj a két csodaszép kisfiadra. Ne ad fel, bizz hogy minden rendbe lesz egy hét múlva. A remény örökké velünk van.
Nagyon drukkolok, gondolok rátok. Pusz

madiani
 
 


Judy, ezt most találtam neked:

http://www.babaszoba.hu/topics/9month/week/6

egyből jobb kedved lesz!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Judy!!!!

Ne keseredj el.Biztos elszámolták a terhesség idejét,lehet később volt péd :wink:
Jövőhétre be fogja hozni magát a kisbaba a pocidban.NEM LESZ SEMMI BAJ!!!! :D

Nekem mindjárt megjön.Fáj a hasam,hö 36,3 :?
Vendég
 


Sziasztok!
Másik fórumban szoktam irogatni, de szeretnék megismerkedni a fehérvári babapróbálkozókkal, kismamákkal.
2 éve költöztem fehérvárra (eredetileg szeged környéki vagyok), szeretnék információt gyűjteni az itteni kórházról, orvosokról, magánrendelésekről stb.
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

A tegnapi letargia után ugy döntöttem, hogy ma elmegyek a Nővédelmi központba, mert ott jó uh gépek vannak.

Mondtam, hogy mit mondott a dokim, rögtön meguh-zott, és még a könnyeim is kijöttek amikor azt mondta a doki, hogy ez egy 6 hetes élő terhesség, és hogy sajna a kórház kapacitása nem olyan jó, és nem mindegy milyen géppel uh-nak.
2 hét mlva újra kell mennem, azt mondta akkor megcsinálják a terhes könyvet is.

Egy kicsit megnyugodtam, bár fellélegezni ezek után majd csak akkor fogok, ha meghallom a kicsi szívverését.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Most látom, hogy gyarapodott a topic-unk.

Üdv Jeges macika, másik topicban már olvastam rólad.

Vicuska,

Tuti megjön??Mostanában nem láttam görbét tőled, meg a vonalzódat sem látom valamiért.

Kata,

Te hogy vagy???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

:lol: :lol: látod,z nagyon jó hir!!!Örülök nektek!!!
Most már tessék megnyugodni :D

Jegesmaci

üdvözöllek!! :P
ti mióta próbálkoztok?mit lehet tudni rólatok??

rólam:cn.1. :cry: :twisted:
Vendég
 


Madiani

táblába beirhatod hogy Gynevac inj. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Most gyűrközünk neki a babának. 11én megyek endokrinológiára, mert a szívem hevesebben kalapál, ott dől el, mi lesz a bogyóimmel, szednem kell-e. 1 hónapja hagytam abba a fogigátlót.
Mit lehet rólunk tudni... Nemsokára 29 leszek, a nagy kéknél 3 műszakozom, informatikusként. A párom kamionozik, már van 1 fia, no meg 1 zátonyra futott házassága. 3 éve vagyunk együtt, másfél éve élünk együtt. Röviden ennyi....
Vendég
 


Vicuska,

Sajnálom azt a fránya pirit.
Most hogy kiderült apa egy "TENYÉSZBIKA" mi lesz a következő lépés amit csinálni szeretnél?

Jeges macika,

Az én pulzusom is magasabb az átlagnál, általában 80-90-et ver, de ha mozgok, vagy lépcsőt mászok ennél még sokkal gyorsab is szokott lenni. Gondolod szólnom kellene a dokimnak??

Kata, Ani

Mi van veletek??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok!!

Nekem meg szívritmuszavarom van :roll: nem tudják mér,a stressz miatt állítólag :shock:

Judy :D

csütörtökön megyek a dokihoz,akkor tudom meg a 2.napi hormonokat 8) aztán ha rendben,valszeg feliratkozom laparoszkopra őszre :evil:

Úgy látom,ez a baba spontán már nem fog összejönni,muszáj lépni valamit előre :roll:

Veletek mi zujs????
Vendég
 


Jó estét lányok!!!

Nagyon pang a topic,remélem csak a hétvége miatt,és miután mindenki kinapozta és kifürödte magát,jelentkeztek!!! :lol:

Mindenki adjon hírt magáról :P :wink:
Vendég
 


Hello csajok,

Jeges macika, üdv itt a fehérváriak között :wink:

Vicuska,
bacca meg piri nénnnyye :twisted: :evil:

Judy, nagyon örülök, hogy rendben van minden!!Szerdán hányra mész uh-ra, és hova?? Én is akkor megyek, du. 3-ra, a maszek dokimhoz! Nem tudom, lesz-e addigra szívhang?? 6 hét+1 napos leszek aznap! Én azt néztem, hogy elvileg a babó 22. napjától ver a szíve, amit pár nap múlva már lehet (jó!!) uh-n látni! Te is aznap voltál, ugye?

Madiani, veled mi újság??

Mentek valahová nyaralni? Merre felé? Mikor??

Képzeljétek tegnap délután elkapott egy NAGYRÓKA :lol: Annyira, de annyira örültem neki... Persze, amíg nálam volt, addig nem volt olyan jó... :lol: Most is émelygek, remélem lesz is eredménye!!

Ti is jelentkezzetek!! Puszi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Csajok, hooooool vvvvvvvvvaaaaaaaaaaggggyyytttoooookkk??????????????? :roll: :shock:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Bocsika hogy csak most jelentkezem, de nem voltunk itthon a hétvégén. Melóhelyemen meg sok a munka (a főnököm nyaralni van).

Judy, :D, látod nincs semmi gáz. Pihenj sokat!

Vicuska, sajnálom hogy megjött, beírtam tábliba az injekciót (bár én nem tudom hogy mi az) :)

Hoppá, örülök hogy igy örülsz a vuknak. Én is találkoztam vele a hétvégén de sajna én nem a baba miatt. (egy kis gyomorrontás :D)

Jeges macika, üdv köztünk. :)

madiani
 
 



Sziasztok,

Kata,

Szerda reggel 8-ra kell mennem a kórházba uh-ra, hát megmondom őszintén nagyon félek, hogy azon az uh gépen megint nem fog látni semmit. Elvileg már szívhangnak is lennie kell. Pont 7 hetes leszek szerdán mensi szerint.

Ne izgulj, minden ok lesz nálad. Egyébként én is 6+1-nél voltam uh-on a kórházban, és ugye akkor nem látott még szinte semmit. Másnap a Nővédelmiben már élő 6 hetes terhességet állapított meg a doki.

Ani,

Mi a frászt ettél, hogy elrontottad a gyomrodat? Edzést tartasz a babóra??? :lol: :lol: :lol:

Vicuska,

Ha csütörtökn tudod már az eredményeket, mindenképpen írd meg. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hali lányok!!!

Kata

örülök,hogy örülsz a rókádnak :lol: ez is azt jelzi,minden rendben

Judy

drukk uh-hoz!!! :P

Madiani

a gynevac inj.egy védöoltás tulajdonképpen,lactobacillusokat tartalmaz,aminek normálisan lennie kellene a hüvelyflórában is.mindenféle nögyógyis gyulladás,ismeretlen eredetü meddőség kezelésére jó lehet.Mi kipróbáljuk,baj biztos nem lehet belőle,ha meg segít,az király lenne 8)

Ja,és 22.napi hormoneredményért megyek-nem 2.napi :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

:) Javítom a hibákat a táblicsekbe, csak most melóhelyen vagyok az meg az otthoni gépemen van...

Judy, Horvát országba voltunk, halakat ettünk, na igaz ami igaz ittam egykis gin-tonicot is :roll: lehet az tett be :wink: (azaz ki)

Vicuska, köszike az infót, biztosan segíteni fog!!!!!

madiani
 
 



Ani,

Sajna egyenlőre nem tudok sokat mondani a görbédről, mert pé-nek a 11. nap szerintem korai, bár lehetséges, a mai hőd viszont elég magas ahhoz, hogy pé után legyél. Szerintem várjuk meg a következő pár napi hődet.

Hüvelyi nyálkát szoktál figyelni??
Hol méred a hődet?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: