Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ildi! Hát úgy látom, a gyerekek mindenütt gyerekek Kép Most szerencsére a kicsi alszik, de Bence is itt lóg a nyakamon. Játszani akar a géppel. Kép Szóval megint rövid leszek.
Ma voltunk doki néninél. Állítólag már jól vannak, de oviba még nem mehet a nagy. Jövő héten menni kell vizeletvizsgálatra (vesekárosodást kizárni) és Bencének EKG-ja is lesz. Mert ez a skarlát a szívet is bánthatja. Kép Remélem minden rendben lesz. Már csak arra leszek kíváncsi, hogy hogyan sikerül Matyit rávenni, hogy zacsiba pisiljen. Mert hogy kaptunk ilyen pisigyűjtő zacsit, de az más kérdés, hogy hajlandó lesz-e rá. Valaki használt már ilyet?
Kinga! Én múltkor összeszámoltam: Ildi+2 gyerek, Zita+1 gyerek, én+1 gyerek és Enikő+1 gyerek (de ő még nem fog teázni Kép ) Tehát 3 felnőtt 4 gyerek plusz akik még ott lesznek. Kép Hányra menjünk?
Hajni
cshajni
 
 


Na, tessék. Egyszer nem akarja elküldeni, egyszer meg duplán küldi Kép Bocsi lányok! Kép
cshajni
 
 


Sziasztok!

Kinga én is köszi, hogy bevállalsz minket és ha időm engedi, majd azért valami nasit viszek, bár a kuglóf nagyon kecsegtető Kép

Tehát: remélve hogy Enikőt s pocaklakóját addigra a vendégsereg "átjárta" akkor leszünk összesen 7-en mint a gonoszok? Na jó, csak vicc. Köszi Hajni, hogy összeszedted helyettünk is!
Remélem a fiúknál minden rendben lesz, nem is tudtam, hogy ez a skarlát ilyen veszélyes is lehet?!

Ha délig lesz a játszóház, akkor ugye olyan 10 óra felé mehetnénk? Vagy ti előbb gondoltátok? Mert ha mindet végigondolok, talán van egy vonat, ami 9.30-ra ér a délibe? szerintetek ez késő? Mert akkor csak busszal tudok, az óránként van! ezrét lenne jó, ha írnátok hogy mikor keljünk útra Pestről és ahhoz hogy tudok buszt keríteni?

Ildi: ti hogy vagytok? Remélem a javulás tartós maradt és már egész jól aludtatok, még Csenge is!

Kellemes napot, Zita
zitus
 
 

 
 

Sziasztok!
Azert,ahogy igy visszagondolok,egesz hamar osszejott ez a tali,nem?marmint ahogy most all a dolog..mert nem is olyan reg volt,hogy kitalalta Hajni..most ugy nez ki,hogy a szuleim marc.elso heteben jonnek,de meg semmi nem biztos,s nem is lesz meg kb.egy hetig...
Akkor Ratok(a soforokreKép)bizom,hogy engem ki vallal be,meg azt is,hogy mikor induljunk,nekem gyakorlatilag senkihez nem kell alkalmazkodnom,ugyhogy rugalmas vagyok.
Jo hetveget mindenkinek,Eniko.
dorka34
 
 


Sziasztok!
Zita! Mi aránylag már jól vagyunk. Azaz a fiúk már nem fertőznek, de én most keztem el lefújni. 2 napja csak szédelgek és örülök, ha leülhetek. Kép Na, kell 1-2 jó alvás és rendben leszek Kép
Kinek van még autója rajtam kívül? Ugya, nektek Ildi? Akkor ezt is meg kéne beszélni. Mert ha én bevállalom Zitát és Matyit, akkor nálam már nincs több hely. Ugyanis 4 személyes a kocsi. Ildi, te be tudod ültetni Enikőt?
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Természetesen én hozzám jöhet Enikő,nyúgodtan elfér,már akartam ajánlani csak vártam,hogy döntődtön már el,hogy ki jönn?Tehát Enikő szívesen láttunk nálunk!
Én is megszeretném köszönni a Kingának,hogy fáradozik velünk,és neked Hajni,mert ha te nem vagy akkor tali sem,minden neked köszönhető meg a Kingának!Volna egy javaslatom Zita,ha lehetőség van rá akkor a Népligetbe gyertek mert a délibe én soha nem voltam,fogalmam nincs,hogy kell oda eljúttni,tudom hol van csak ezt nem tudom honnan kell megközeliteni,és tovább menés szempontjából is jobb a Népliget.
Remélem,hogy nem isszunk előre a medve bőrére és valóban meg lesz ez a tali!
Hajni neked jobbulást,ugy láttom te sem kerülheted el a betegséget!Kép
Ja nekem vannak tapasztalataim a zacsiba pisiléssel kapcsolatba,képzeld el egy lánnyal ugyanezt,mert egy fiúnál sokkal könnyebb,nálunk startból a gyógyszerész 3 zacskót javasolt,hogy vegyünk,hát nem is lett volna elég az egy.Nehéz esett de túl kell lenni rajta!
Ildi
dildi
 
 


Szia Ildi!
Örülök, hogy nálad van még egy hely. Akkor Enikőnek is van helye Kép
A zacsiba pisilést csak holnap próbálom meg, mert nem akarom a hűtőben tárolni, ha mégis összejönne elsőre. De mindenképpen tájékoztatlak titeket a sikrröl Kép Ha az lesz. Kép A doki néni nekem is azt ajánlotta, hogy legalább 4-et vegyek, mert az első biztos nem sikerül, de a patikában össz-vissz 1 volt. Remélem azért elég lesz Kép
Egyébként, nem hiszem, hogy olyan nagy érdemem lenne ez a tali. Én csak bedobtam és ti meg ráharaptatok Kép De Kinga tényleg hős, hogy bevállal minket Kép
Hajni
cshajni
 
 


ejnye-ejnye....mire ez a sok fényezés kedves anyukák??
Akinek ekkora buli az élete, mint az enyém, persze hogy bevállal ilyesmit, nagyon szívesen, mert én is kíváncsi vagyok mindőtökre!!
Tehát köszi, hogy ilyen lelkesen eljösztök falura, hogy lássuk egymást és valóban Hajnié az érdem az ötletért!
Tehát teljes gőzzel a talira koncentrálunk-addig kéretik senkinek nem megbetegedni!!
Hajni. a pisis zacsinál a rögzítés fontos, no meg hogy észrevedd, mikor pisil, mert a pelusban való mozgástól képes minden csepp visszakenődni a zacsiból.
nekem sem ment elsőre, sőt...de bele lehet jönni!
az emeleten kész a festés-takarítás, marad a rámolás...csupa vigalom az élet, lányok!
Na tűnök aludni.
Kinga
pkinga
 
 


Szia Kinga!
Na, most mindannyian hárítunk Kép De még mindig nem írtad, hogy hányra legyünk ott. Még mindig festés? Kép Hogy bírod?
Pisizacsi: Hogy figyeljem meg amikor pisil? Nem látok át a peluson! Kép De akkor majd fél óránként kikapom a pelusból és lesem a termést Kép Istenem, csupa macera az élet! Na, de nem panaszkodom.
Lányok! Mit tudtok a skarlát utáni takarításról? Mert a doki nénik azt mondta, hogy 1 évig él még a baci, ha nem fertőtlenítek ki. De hol? A falakat is? Egy ismerősöm szerint ki kell hívni az ÁNTSZ! Ez komoly? Azaz a skarlát csak smafu volt a takarításhoz képest? Megőrülök. Én, aki soha nem voltam egy házitündér... Kép
Hajni
cshajni
 
 


-
A pisit úgy gondoltam, hogy figyeld, hátha van valami jele a kispasin, ha kicsordult-nálunk megrázkódtak picit olykor...ezt lestem volna én is...
A játszóház10-kor kezdődik de odatudunk menni akár 9-re is!
nálunk is volt az oviban skarlát, de soha nem mondtak semmit az ilyen zord utómunkálatokról...méghogy aNTSZ-ne viccölj már!
pkinga
 
 


Szia Kinga!
Szerintem a 10 az jó lesz. VEgyük figyelembe, hogy Zitáék messziről jönnek. És persze nekünk is oda kell jutni valahogy. Remélem nem tévedünk el Kép
ANTSZ: Hát én is dobtam egy hátast. AZ lesz a mérvedaó, hogy most pénteken mit mond a doki nénink. Szerintem ha ő azt mondja, hogy nem kell, akkor nem lesz Kép Én még a fertőtlenítést sem tudtam eddig. Pedig Bence egyik kisbarátja már januárban túlesett a skarláton és az anyukája nem is szólt róla. Mármint a fertőtlenítésröl. NA, mindegy.
Ildi! Neked van olyan járatod, amivel 9-re Budapesten tudsz lenni? Emlékeim szerint a buszok óránként jöttek. De lehet, hogy neked a vonat jobb? És az hova visz?
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Hajnikám én autóval megyek ,nem kell semmilyen járathoz igazodnom.Biztos Zitát akartál írni.Szegény fejed ki lehetsz most,én sem tudok ilyen drasztíkus takarításról,én voltam skarlátos,és semmi ilyenről nem volt szó,de ez a Balkánba volt,ilyenről szerintem ott nem is hallottak!Egy biztos a szívet valóban károsíthatja,erről majd beszélek,hogy rám milyen hatással volt,egyre nagyon figyeljetek a Bence semmivel ki ne fárassza magát a napokba,nagyon sokat pihenjen.
Gyerekek akkor hajnalok hajnalán kell elindulni,mondjuk nekünk nem gond mert nálunk minden reggel 6-kor van ébresztő,hol az egyik gyerek,hol a másik ébred.
Hajni vigyek autós ülést vagy van neked,mert ha nem múszáj akkor nem teszem be,szűkös lesz a hely az Enikőnek,ha még azt is berakom!
Ildi
dildi
 
 


Sziasztok!
Kicsit eltuntem,mert nem mukodott 4 napig az internet nalunk,mar a parom is rohogte,ahogy mondtam,hogy milyen ideges vagyok,hogy az erdelyi baratneim mar nem tudjak,hogy mi van velemKép
En is koszonom mindenkinek,hogy kozben szervezitek a talit,meg az en szallitasomat,remelem,nem fog bekavarni semmi,bar felo,hogy tenyleg beigazolodik,amitol tartottam,hogy marcius elso 2 hetere torlodnak a vendegek...Meglatjuk,hogy a szuleim mennyi idore tudnak jonni,mert,ha egy hetre mondjuk,akkor abba talan belefer nehany ora kulonprogram...
Na megyek,inditom a napom,3 napja semmit nem mozditottam itthon,lassan mar tiszta tanyerunk sincsKép
Eniko.
dorka34
 
 


Enikő-most pihenj, ha kibújik a csimota, nem lesz időd és nem árt, ha hozzászokik férjuram a kupihoz-első kisbaba mellett semmire nincs ideje egy kismaminak!!
Szép napot mindenkinek-mi d.u. megyünk dokihoz, Kadosa 10 napja tartó takonykórja ronda köhögést hozott ma reggelre, kicsit táppénzre megyek.
pkinga
 
 


Sziasztok!
Már nem tudom hányszor próbáltam elküldeni az üzenetemet és mindig elszállt hibaüzenettel. Remélem most menni fog, mert már nem sok idöm van a gép elött ülni.
Ildi! Tényleg Zitára gondoltam, ezért elnézést kérek! Van autósülésem, de köszi, hogy gondoltál rá Kép
Zita! Milyen gyerekülést hozzak? Dönthetö támlájú (kissebb gyerkekenek való) vagy elég az ülésemelö?
Enikö! Tényleg pihenj és tanítsd meg a párod önellátónak lenni. Szülés után örülni fogsz neki Kép
Hajni
Nekem nem írja ki a hosszú ékezetes betüket (ö, ü) Nektek igen? Muszály volt visszajönni javítani Kép
cshajni
 
 


Jo reggelt!
Hat,nagyon jolesik a lelkemnek,amiket irtok,nekem folyamatosan lelkiismeretfurdallasom van amiatt,hogy nem csinalok semmit,csak itthon novelem a fenekem,es meg a lakas sem ugy nez ki,ahogy kene...pedig az erombol most meg kitelne,mi lesz akkor kesobb?
Egy kerdes:Ti jartatok terhestornara?es hanyadik hettol?En annyira lusta vagyok elkezdeni-itthon akarom,kazettara-elotte sem mozogtam semmit,ugyhogy egyaltalan nem hianyzik...vagyis csak a lelkemnek nem,mert amugy meg erzem,ahogy naprol-napra erotlenedem el,ahelyett,hogy fizikailag is keszulnek a "nagy menetre"Kép
Na,bizva abban,hogy erre is azt irjatok,hogy "Eniko,pihenjel csak,az most a legfontosabb"Kép,mindenkinek szep napot!
Eniko.
dorka34
 
 


Szia Enikő!
Rám ne számíts a lelkes terhestorna hívők között. Egyik gyerekemmel sem tornáztam. AMi nem jelenti azt, hogy nem kellett volna. Bár még így is aránylag gyors szüléseim voltak. De én sem bírtam rávenni magam ilyenekre. Örültem, hogy ha pihenhettem. Bár a Matyival eljártam úszni, de nem rendszeresen és nem sokáig. Azt hiszem 5 hónapos terhes voltam amikor abbahagytam. De mégsem írom neked, hogy pihenjél csak. Csak akkor pihenj, ha te is úgy érzed. Kép
Hajni
cshajni
 
 


en nagyon ugy erzemKép
koszi HajniKép
dorka34
 
 


Sziasztok!

Hajni: olyan édes vagy, hogy így gondolkodsz helyettünk is. Autósülésből mi még ezt a dönthetőt használtuk, már amikor valaki vitt bennünket valamerre, és köszi, hogy hozol, mert innen ugye nemigen tudtam volna cipelni.Kép
Busszal tudok 9-re fennt lenni, az a Népligetbe érkezik, onnan merre mozduljak, vagy az útba esik?

Mi lett a takarítás vége? ÁNTSZ? Jessszus ez a skarlát ilyen "vérengzős" betegség?

Enikő: szerintem is most olvass, tévézz, sétálj, vásárolgass, nézegess, kirándulj, kirakatokat nézegess, mert jó pár hónapig(talán többbiek már azt is mondanák évekig?) nem lesz rá módod. Én nem jártam tornára, viszont minden nap legalább 2x megjártam még nagy pocival is a 4 emeletet. Nem vagyok egy sovány alkat, így sose szerettem a sok-sok mozgást, de járkálni, sétálni, néha tornázni, biciklizni nagyon szerettem és szeretnék, de most egyik sem műkszik az idő és Matyi miatt sem. De ha lenne rá módod akkor járj el, mert szerintem jót tesz az izmoknak és az agynak is!!!

Kinga: hogy bírod? én az éjszakáink miatt, délelőtt olyan vagyok mint egy mosott sz.r, de talán csak túljutunk ezen a fogzáson már egyszer... Mi lett a dokinál? Hogy van a fiad?

Ildi: Látom nagyon odafigyelsz, hogy a talival kapcsolatosan rendben menjenek a dolgok, köszi neked is az autósülés felajánlást, no meg, hogy Enikőt is eljuttatod majd, és remélem tud is jönni! Ti merre mentek Németországba? És meddig? Gyerekekkel?

Bocs, hogy nem jövök túl sűrűn, de az éjszakák miatt csak olvasni jövök, mert mire írnék vagy elálmosodom vagy Matyi sír fel.

Legyetek jók, jó egészséget, vigyázzatok magatokra, családra, mert állítólag közeledik az influenza KépKép

Zita
zitus
 
 


Sziasztok!
Enikő! Ha úgy érzed, tedd! Kép De Zitának is igaza van. Ha van erőd, járj el otthonról. A séta még nem igazi sport, de nagyon nyugtató Kép
Zita! Akkor a kissebb ülés jön Kép És nagyon szívesen hozom, hiszen azt azért tudom, hogy te onnan gyerekkel, busszal nem hozhatod. Nekem meg van. Csak át kell rakni a férjem kocsijából. Egyébként nekem nagyon útba esik a Népliget! Kép És a 9 óra is tökéletes. A takarítás még nem kezdődött el. Remélem nem kell az ÁNTSZ, mert nem szeretek ebbe a kupiba még nagyobbat csinálni. Holnap reggel kell mennem a dokinénihez és akkor megkérdezem, hogy milyen szigorú takarítás kell. Egy barátnőm, akinek a kisfia nem régen volt skarlátos, azt mondta, hogy nekik nem is mondta ezt senki. Akkor most mit higgyek el?
Mennem kell, mert Matyi valamiért nem akar aludni Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
A MATYIKNAK NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!Most mennem kell mert a fiam csak ennyi időt engedélyezett.Később még majd ha tudok jelentkezem!
Ildi
dildi
 
 


Ildi!
Nagyon szépen köszönöm Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Ismét pipa vagyok délelőtt megírtam egy hosszú levelet és nem ment el,nem tudom mikor lesz ennek már vége?
Kinga remélem jobben van Kadosa,és a többiek sem kaptál el tőle.Vigyázzatok magatokra,és influenzásokat elkerülni!
Enikő én sem tornáztam de nekem meg volt a napi gyakoltatom,mert reggel 7-től délután 5-ig minden nap kint voltam dolgozni,na nem nagyon megerőltetőt csak olyan nekem való mozgást.Aztán megfogadtam,hogy a második gyerekkel tornázom,nem ugy lett,de állitom,hogy mozogtam annyit a lány után mint ha egy órát tornáztam volna minden nap!Nekem nagyon hiányzot a mozgás mert én sportoltam lány koromban,atlétikáztam és teniszeztem,na meg úszni is nagyon szerettem.Ugyhogy a mozgást ne hagyd ki,igaz most nem a legjobb idő van rá,de ha jönn a jóidő,megláttod kimondottan,jót fog tenni egy kis séta!
Zita,én is előre félek a fogzási időszaktól,én a Csengének minden este Panadol szírupot adtam,Dentinosszal kentem az innyét,és állitom,hogy nyúgodtabbak voltak az éjszakáink,mikor mikor még nem használtuk,nekem a védőnő ajánlotta a Panadolt.napközben pedig németből hoztam homeopátiás gólyókat,és azt adtam neki,biztos itt is lehet kapni,próbáld meg,hát ha túdsz szerezni.Hegyeshalom fele megyünk,és Nürnberg mellé,ugyanis ott laknak az uncsimék.Igen a gyerekeket is visszük,bár kicsit irtózom az úttól,mert rém hoszzú!Kép
Nekem is jó a népliget,10-re ott is tudnánk lenni,reméljük a Kingáék is meggyógyulnak addig!
Hajni neked meg szúrkolok,hogy felmentsenek a takarítás alól,nem hiányzik gondolom?
na ha most sem megy el beledőlök a nagykésbe!Kép
Ildi
dildi
 
 


Sziasztok!

Csak Hajni Matyijának szeretnék BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNNI!
Kép
Majd hétvégén próbálok jönni, mert most itt lóg rajtam Matyi!
zitus
 
 


Ildi! Köszönjük a köszöntést! Pusz, Zita
zitus
 
 


En is puszilom a Matyikat,boldog nevnapot nekik!
dorka34
 
 


Kedves fórumozók!

Nagy segítség lenne számomra, ha kitöltenétek az alábbi oldalon található kérdőívet:
www.sammm.fw.hu
Családon belüli megszólításokról készítek felmérést, magyar-norvég viszonylatban.
Segítségeteket előre is köszönöm!

- Adrien
ui: Remélem, senki nem veszi zokon, hogy beírtam ide, de az aktív témáknál nagyobb eséllyel találok válaszadókat.
sadrien
 
 


Sziasztok!
Én már a késembe dőltem, mert tegnap egész nap nem ment el egyik levelem sem. Kép Teljesen ki vagyok tőle. Már írtam az adminisztrátornak is, de eddig nem felelt. Szerintetek mitől van ez a sz..rság? Kép
Én is akartam küldeni Matyinak egy szép képet névnapjára, de ezek után este olyan mérges lettem, hogy kidobtam minden levelemet és megfogadtam, hogy többet ide nem jövök. Aztán reggel elkezdtetek hiányozni Kép
És most (idézet Ilditől) késembe dőlök, mert megint nem fog elmenni Kép
Hajni
cshajni
 
 


Nem hiszem el! Kép Elmenet!!!!!!!!! Kép
Zita!Akkor most nagyon sok boldogságot kívánok Matyinak! A kép sajna letörlődött Kép
Hajni
cshajni
 
 


Na én ezt nem bírom tovább cérnával, először megnézzem el megy e?
dildi
 
 


És elment!!!!!
Hát én megértem,hogy szerverátállitás van,de eddig?KépMegírtam ismét egy levelet és nem ment el,elegem van!Kép
Lányok ti nem szoktatok "Nők lapja cafe"-n,írni,nekem az jobban tetszik,és nincs ennyi gond vele!Mit szóltok hozzá?
Hajni voltatok dokinál?
Zita,milyen volt az éjszakátok?Szünnek már a fogzási fájások?
Mi nálunk is ma 5-kor ébresztő volt,de ilyen még nem volt,hogy a Gergő először 5-kor ébredjen,igaz nem is aludt vissza,és a Csenge is negyed óra múlva ébredt.Igy ép,hogy ki tudtam volna pihenni magam,ha nem kellett volna olyan korán kelni!Kép
Május 14-én lesz,bababörze,nem jöttök?Én lehet megyek árúlni,van néhány dolog amire már nincs szükségem.
Ildi
dildi
 
 


Szia Ildi!
Nem voltam még a Cafén, de lehet, hogy megnézem azt is. Azért én ezt szeretem. Régebben nem volt gond vele, remélem tényleg a szerverváltás okoz gondokat és akkor hamarosan minden rendben újra. Kép
Még nem voltunk dokinál. Azaz voltunk, de ki van írva a rendelőre, hogy ma kivételesen délután lesz rendelés. Kép Szóval, most alszik Matyi, de utána beülünk a váróba Kép A babaruhabörzére mennem kellene. Szinte mindig megyek, ha tudok. Eladni még sosem adtam el, mindig veszek. Az az igazság, hogy vagy elajándékoztam eddig, vagy félretettem a következőnek. De most lenne mit eladni, csak kedvem nincs kiállni. Kép
Kinga! Jól vagytok? Vagy mindenki lebetegedett nálatok is? Kép
Hajni
cshajni
 
 


hahó!

Nekem is elszállt naaaagy, hosszú levelem, pedig éjjel is direkt jöttem küldeni, hiába.
nem vagyunk betegek, oltást kapott mind az 5 fiú influenza ellen még szerdán.
Tegnap játszóház, ma készülnöm kellene a holnapi farsangar, felnőtt buli régi váradi osztálytársnál, immár hagyomány...Most először kötelezően egységes a beöltözési téma.ringyók és papok....
jó ugye??
Tiszta Bridget Jones...csak sajna alkatilag nem vagyok az a mindent a placcra mutatós típus---tenném én, de vétek a közízlés ellen!
apának mára varrattam meg lepedőkből a papi csuhát, szerzetes lesz a lelkem, már mosógépben meg is festettem barnára...
könnyű neki!
arra gondoltam, hogy lehetnék "domina", de itthon nem szoktunk ilyet "játszani" nincs hozzá semmi kellék...és most egy farsangi buliért több 10 ezerért bevásárolni....
Na majd kitúrok valamit a szekrény aljából, ami rám jön.
Remélem elmegy ez a litánia, ha nem....irány a nl-café
pkinga
 
 


ja , a Matykókat sem felejtettem már el, az is elszállt, de most van remény a célbajuttatásra:Isten éltesse őket és boldog családjukat soká-soká.
pkinga
 
 


Hű Kinga! Képek lesznek??? Kép Erre kíváncsi lennék. Férjed "barát" te meg kurva? Kép Jó móka Kép
Köszönöm a Matyi nevében Kép
cshajni
 
 


Hajni-ha sikerül nekem is rendesen beöltöznöm, lefényképezzük, ha nem , akkor is kurva jó barát i lesz a hangulat!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép:
pkinga
 
 


Kinga! Ez jó KépKépKépKép
De jöjjenek ám a képek Kép
cshajni
 
 


Sziasztok!

Remélem Kingáék jól érzik magukat a farsangon és kép is készül! Kép

Köszi a névnapi köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok!

Hajni: mi lett a diko végkifejlet? Kell takarítani? És teljesen jól vagytok már?

Ildi: én már néha írtam a dunaújvárosianak a Nők lapja cafén, de mostanában nincs oda is időm. Te ott hova írogatsz?


Enikő: remélem már jön a jó idő és akkor neked is több kedved lesz ide-oda menni, illetve lehet, hogy a tornához is megjön a kedved. Én már alig várom a nyarat, a meleget. Ti hogy vagytok ezzel? Én akár a 30 fkokat is szívesebben viselném, mint ezt a hideget. Bár tegnap és ma is szuper idő volt, így már mentünk is ki matyimmal várost járni, de akkora sár és latyak van, hogy hamarosan haza is jöttünk.

Már várom a talit! Írjatok ám, hogy mi van veletek! És Enikő, hogy alakul a szülők látogatása?

További kellemes hétvégét, holnap Oscar díj, bár ha Matyi nem ébred fel, akkor lehet, hogy én is alszom inkább.

Jó éjt, Zita
zitus
 
 


Szia Zita!
NEm kell takarítani. Azaz nem kell az a nagy felhajtás. Az ágyneműt kell kifertőtleníteni, meg a Matyi miatt a játékokat, amikkel ebben az időben játszott (azaz szinte mindent). De ez is óval kevesebb mint amire vártam. Kép
És ti hogy vagytok?
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Tegnap annyira sietnem kellet, hogy elfelejtettem írni, hogy Matyika elindult! Kép Jár az én kis babám Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Bocs,hogy igy eltuntem,de kb.egy hete lerobbant a gepunk,es mindent ujra kellett telepiteni,es csak vasarnap volt ideje ra a paromnak...
Nincs is turelmem visszaolvasni,mert azt se tudom,hova kapkodjak,a sogornom telefonalt reggel,hogy holnap jonnek-eredetileg ugy volt,hogy csak hetvegen-hat nem tudom,hogy lesz ebbol egy nap alatt vendegfogadas,se takaritva,se vasarolva,se fozve,raadasul holnap delelott kellene menjunk a genetikai ultrahangra,ugyhogy asszem ma le se fekszem...
Anyamek meg nem dontottek,sajna pont az a legvaloszinubb,hogy jovo csutortokon jonnek,hacsak apam be nem kavar,mert o inkabb a tavaszi szunetben jonne,ugyanis olyan fajta,hogy egy napot se hianyzik szivesen a munkahelyerol,pedig mar nyugdijas,es csak nehany oraja van az estiben...Anyam viszont mar nagyon jonne,hat,a heten ez is kiderul...
Na,rohanok,legalabb a nagyjat csinaljam meg a takaritasnak..
Eniko.
ui.Hajni,gratulalok a fiadhoz!
dorka34
 
 


Szia Enikő!
Nagyon sajnálnám, ha nem jöhetnél a talira. De hátha apukád az erősebb Kép Egyébként ne nagyon erőltesd meg magad a takarítással. Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!!

Hajni-Gratula a járáshoz, nagy dolog ám ez!!

Enikő-remélem úgy alakul minden , ahogy akarod, ha nem tudnál jönni, az sem baj, remélem tetszeni fog a lányoknak az ittlét és esetleg áprilisban megismételjük, addigra levonul a családKép
Minden esetre főzz gyors, egyszerű kajákat, ne a töltött káposzta meg a rántotthúshegyek marasztaljanak a konyhában!!
Hétvégén itt ebédeltek a szüleim +a hugom családostul, azaz 13-an voltunk!
Elvittük a fiúkat traktort nézni a felvonulás térre , nagyon élvezték, de nekem meg sírhatnékom volt, többször is...ráfogtam a hidegre.
A farsangon jól éreztük magunkat és itthon sem volt gond a fiúkkal, képet nem én készítettem, de remélem elküldi majd, akik lefotóztak és akkor magánban esetleg...
a párom nagyon élethűen volt szerzetes én meg merészen céda . Kitettem mindent, amit lehetett!!

Megyek olvasgatok, kaja még maradt holnapra is, nem kell főznöm. itt nagyon hideg van, arra is?
Ne fázzatok meg, ha lehet, holnap már március.
Tavaly kaptam a kedvestől "mörcisort"-emlékeztek még rá??
A leg fénykoromban 38-at kaptam, az volt a csúcs!!
nagyon szerettem annak idején kicsi trafikokban böngészni őket, néha vettem is 1.70 lejest, az se volt kevés pénz...
Az utolsó sulis években meg már Kristófiék által gyártott kerámiacsodát is kaptam-az volt menő, még monchichi is volt, talán ma is megvan valahol nekem...
Szép, boldog, gondtalan évek....
pkinga
 
 


Szia KInga!
Olyan jó, hogy neked ennyi energiád van. Úgy irigyellek. Kép
Egyébként várom a képet Kép)
A családod itt lakik? MErt hogy azt írod, hogy ebédre ugrottak be. NAgyváradról ebédre kicsit nehézkes lenne Kép ÉS miért könnyezted meg a traktorokat?
A mörcisorra én is emlékszem. Anyukámmal is erről beszélgettünk tegnap. Mondjuk 38-at sose kaptam, de jó volt tudni, hogy melyik fiúnak tetszel. Kép Itt nagyon hiányzott ez a szokás. Giccses meg minden, de szerintem jó kis párösszehozós szokás, nem? Egyébként itt a Valentin nap az ilyen.
Te is hiszel a tavasz kezdetben? Kép Mostanában ez már nem így működik, sajnos. Hideg lesz. Sajnos akkor is hideg lesz, amikor megyünk. Kép Szóval addig még beüthet az influenza is. Remélem nem Kép
Na, megyek, mert én meg a "Szép, boldog, gondtalan évek...."-et siratom meg.
HAjni
cshajni
 
 


Sziasztok!
hat,muszaj nehany sort irjak,mert olyan jolesett,hogy eszembe juttattatok ezt a marciuskat...egeszen meghatodtam,Kinga,ahogy a regi Ady-s evekre,Kristofiekra gondoltam..ismertem am en mindenkit,aki 1-2-3 evvel folottem jart,ez altalaban igy van,"felfele" megy a csodalat,nem "lefele"Kép
A paromnak mutattam tavaly ilyen morcisorokat otthon,nagyon elvezte,sose latott ilyet...tenyleg,Kinga,a ferjed honnan szerezte be az iden?
Na,megyek tovabb,mert delben jonnek a vendegek,es nem sokkal vagyok beljebb,mint tegnap ilyenkorKép
Eniko.
dorka34
 
 


Enikő!
A te férjed sem erdélyi? Az enyém már a márciuska lényegét sem értette Kép De azért azóta fejlődik Kép Tényleg, ki hogy házasodott közületek? Otthon, itt? Én itt találtam meg a szerelmet. Szerencsére, mert már apáca akartam lenni Kép Sajnos a család fele otthon maradt. Hiányoznak is cefetül. De legalább a bátyám Budapesten lakik. Kép
Szép napot
Hajni
cshajni
 
 


Kép

Hajni!

Gratula Matyinak a járáshoz! Nagyon ügyi kislegény!Kép

Márcisor: nos én nem dicsekedhetem ennyi hódolóval, de egy fiútól minen éven kaptam, amire nagyon büszke voltam, bár sosem jártunk együtt. Az én férjem sem erdélyi, én is megmutogattam neki ezeket, és neki jobban tetszett, mint az itteni valentin nap. De szerintem el is felejtette, mert sose lepett meg csak virággal vagy csokifélével.
Kinga: a férjed honnan szerezte be? És odahza még mindig dívik ez a szokás?

Enikő: remélem a mai napod már sokkal pihisebb volt, és ha kiderül mikor érkeznek a szüleid, szólj ám!

Megyek, fürcsizünk, jó estét, Zita
zitus
 
 


Sziaszto!
Zita! Köszi, Matyi nevében Kép
Hogy nektek milyen gáláns férjetek van. Az enyém még a szülinapomra is ritkán hoz valamit. Nem mintha nem szeretne, de ő olyan hogy ezek a dolgok nem érintik meg. Kép Nem romantikus egy szikrányit sem. Na, de így szerettem meg, így mentem hozzá, tehát ne panaszkodjak.
Tényleg, akkor egyeztessünk újra, ha Enikőnek kiderül, hogy tud-e jönni. De Zita, te akkor ott tudsz lenni 9-re a Népligeti pályaudvaron, ugye?
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Hajni: szerintem nem gáláns, inkább valahogy megérezte, hogy nekem jólesik. De nehogy azt hidd, hogy a szülinapomra vesz valamit! Inkább megkérdi mit szeretnék és aztán vegyem csak meg, én úgy is jobban tudom. Csak egy-egy ilyen valentin meg nőnap alkalmából meglepizik, virágot meg talán évente 5x kapok: e két ünnepen, a névnapomon, anyák napján (most már Kép ), és a megismerkedésünk napján. Hát ennyi. Amúgy ő is elég kis figyelmetlen, mert pl most a valentin napot 12-én "ültük", mert azt hitte szombaton van Kép

CSAJOK! Szóval én ott tudok lenni! Remélem nem lesz lebetegedés! Én elküldöm a mobilszámom a levélcímetekre a profilból, és ha bármi van tudunk értekezni!Szerintem ti is küldjétek már el, mert sosem lehet tudni!

Zita
zitus
 
 


Csak Hajni címét találtam Kép
zitus
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: