Új privát üzeneted érkezett!

Csajok... kár volt mondanom! Ma mentünk oviba, és mikor érte mentem, akkor mondta az ovónő, hogy be van dugulva az orra és egész nap köhögött. Viszem is az orvoshoz, ma 18-19:30ig rendel. Úgyhogy nyugodtan menjetek most nélkülem, talán majd legközelebb csatlakozunk!!!
Vio

Kép
vio
 
 


Csajok,
én itt vagyok. Akkor mi legyen? Nálunk teljesen felborult a napirend, ha lesz tali, akkor majd megpróbálom úgy időzíteni a kajálást.

Vio,
sok-sok gyógyító puszi Áronnak. Jelentkezz mindenképp, hogy mit mondott a doki!!!

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Vio,
sajnalom Aront meg a talit is!!!!!1

Lara,Mona,
en is azt kerdem,hogy mi legyen akkor,de. vagy du.? Ma 10-re ertunk az oviba,Csongi delig aludt.Lehet,h megis jobb a du. Kb.hany ora jo nektek? Nekunk fel 4 utan.

Inimma
inimma
 
 

 
 

Sziasztok!
Gyors gyógyulás kívánok Áronnak. Õszintén sajnálom, hogy így alakult :-( Doki mit mondott?

Nálunk a következő a helyzet. Délelőtt és délután is le szoktunk menni, ha az idő engedi (és az ebéd is elkészült már). 9-11 között, illetve 15-17.30 közt akkor megyünk, amikor Ti is ráértek. Bármelyik nap megfelel, kivéve szerdán.Remélem sikerül összehozni!

Móna
mmóna
 
 


Sziasztok, voltunk a dokinál. Gennyes váladék folyik hátra, attól köhög. Hogy ez az előző betegség folytatása-e, vagy egy újabb nyalánkság, azt nem tudta megmondani, úgyhogy csak reménykedek, hogy inkább folytatás legyen, mert így Kira nem kapja el. Felírt egy szemcseppet, amit az orrába kell csepegtetni(?!).
Valami antibiotikum. És mondta, hogy a tengeri sóoldatos orrcseppet vegyem meg. Este olyan szinten bedugult az orra, hogy a bal orrlyukában se ki-se be. Na, Inimma, most már tudom, miről beszéltél. Ez iszonyat. És az a pláne, hogy végre megnyugszik, és akkor megint elkezd üvölteni, és kibőgi az orrcseppet az orrából, mégjobban bedugul a bőgéstől és kezdődik elölről az egész!!! Képzeljétek, annyit szívtam az orrát, hogy túlforrósodott a porszívó... és átmenetileg nem üzemképes... Igy aludt el 23 óra után, csak azon imádkozom, nehogy felébredjen éjjel!!! Ti használtok ilyen porszívó-orrszívót? Lehet, hogy én béna vagyok, de igenis időnként belemegy a csőbe is az "anyag". Ez hogy lehet?!
Azért, ha összejön a találkozó, valamelyikőtök csinálhatna 1-2 képet...
Vio

Kép
vio
 
 


Vio,
szegeny Aron es Te is! Nagyon vigyazzatok,probald szivni az orrat amilyen gyakran csak lehet!!!!! Es az orrcseppet meg nagyon bele kell varazsolni,jo hatra,hogy ne jojjon ki. Tartsd a fejet egy darabig oldalra-hatra.
Nalunk is bemegy a trutyi a porszivoba,onnan szoktuk eszrevenni,hogy nagyon budos lesz. Ilyenkor nagytakaritunk. Marmint a porszivot.
Szoval,vigyazz,mert ebbol a bedugulasbol lesz a szovodmeny.Valami koptetot nem kapott? Nekunk a dokineni a Fluimucilt ajanlotta.Jobban kijon a valadek,mert fellazul belsoleg.

Csajok,akkor most mar eroszakos leszek!!!! KépPentek delelott 9 korul a jatszoteren es kesz. Kép (Persze lehet reklamalni. Kép
Na mit szoltok?
Bar mindket gyerek oltast kap csut.du,remelem nem lesz semmi gond.

Inimma
inimma
 
 


Vio,
szegénykéim Kép Ez nagyon gáz, remélem hamar megjavul és kilábal ebből a fránya bajból. Szörnyű lehet.

Csajok, mi 8-kor ettünk ma is, próbálom ezt tartani, úgyhogy olyan 1/4 10, 1/2 10 körül érnénk oda. Ja, melyik játszótér?

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lara,
a tonal levore gondoltam. delelott meg nincsenek sokan.

Mona,Vio,
nezzetek meg legyszi a www.fabula.hu-t! lenne kedvetek mazsolazni egyet a gyerekekkel? Kép

Inimma
inimma
 
 


Mona,
akkor nektek is jo pentek 9 korul?
Ismertetojel? Rekat mar ismerjuk. Kép

Vio,
hogy van Aron?

Inimma
inimma
 
 


Jóóóóó, pénteken ottleszünk! Rékát megismeritek, valszeg a focipályán motorozik majd narancssárga "Cs. Réka"-s motoron. Engem meg a pociról lehet megismerni. Nem túl nagy de látszik már. Egyébként szőke hajam van és lófarokban szoktam hordani - ja és előbb-utóbb felbukkanok Réka mellett!:-) És én honnan tudom majd, hogy Ti vagytok?

Vió! Áronnak és Neked is kitartást kívánok. Reméljük Kira nem kapja el és a legénynek sem tart már sokáig. Én itthon szoktam orrcseppet csinálni Rékának. (Simán felforralok sós vizet és ezzel csöpögtetek.)

Inimma! Csani jól van? Engedték oviba?
Megnéztem a fabula.hu-t. Mi még ugyan sosem voltunk bábszínházban, de mostanában annyira imádja a meséket, hogy talán meg lehetne próbálni. Megint csak a mikor a kérdés. Nekem szinte minden szombaton suli van. Meg aztán azt hiszem a délutáni a szerencsésebb előadás, mert a délelőtti végére lehet, hogy elaludna. Beszéljünk még róla!

Móna
mmóna
 
 


Móna! Amúgy ez a keresztneved, vagy becenév? Tényleg, most akkor kit és hogy is hívnak?
Leírnád nekem, hogy mennyi vízbe mennyit és milyen sót teszel? Valamint hogy hányszor lehet ezt alkalmazni? Mert hallottam már erről...Köszi!!!
Remélem, jó időt fogtok ki pénteken! Akkor fényképezzetek!!!
Áront ma direkt le sem tettük aludni, de úgy képzeljétek el, hogy EGÉSZ NAP NEEEEEM TUDTAM KIDUGÍTANI A BAL ORRLYUKÁT!!! Locsoltam bele a Nasivint, semmi. Sterimart, semmi! Szívtam, mint a bolond, semmi! Mondom ennek a gyereknek már lassan nem lesz orra (de a takony az ott lesz)!!! Aztán hála a jó Istennek, estére már valami csodával határos módon kidugult!!! Észrevettem, hogy amikor elkezd tüsszögni, akkor fellazul. A kis lökött meg addig ficánkolt, míg a sterimar orrspray a szemébe ment az orra helyett... de nem lett gáz, mert becsukta, csak oda fröccsent. Már iszonyúan idegesíti, hogy folyton az orrát abajgatom. Remélem, ez után a nap után már könnyebb lesz a többi napja.
Képzeljétek, a héten lövik Kira fülét!!! Mármint a fülbevalót bele... Majd csinálok képet!!!
Jó éjt!!!

Kép
vio
 
 


Sziasztok,

Ujabb kepek a csaladrol. 5. oldal vegen es a 6 oldal.

Inimma

http://kep.tar.hu/wilhelm-ritus/50132043#2
inimma
 
 


Móna,
nekem az albumom a profilomban van, az alapján már nem nehéz megismerni Kép

Vio,
az én böcsületes nevem Andrea. A tiéd?
Örülök, hogy alakul ez a fránya orrdugulás Kép Nagyon csini kiscsaj lesz Kira a fülbevalókkal Kép Alig fogod tudni levakarni a kispasikat róla a játszón Kép

Inimma,
nagyon helyesek a srácok Kép

Csajok,
és meddig maradtok a játszón?

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Vio,
na latod ,megy ez! Kép Nekunk is megy mindenfele a Sterimar meg az orrcsepp is,plane a barna szinu,hogy meg jobb legyen a feeling...
Tovabbi javulast Aronnak!
Nana,hogy fotozunk! Kép Mar pentek este lathatod a kepeket,ha bekukkantasz!

Lara,
az en nevem Rita,mit ezt mar kileshettetek a keptar cimbol. Sotetkek babakocsival leszek,benne egy pihes feju husgomboccal. Kép Akinek mellesleg tuti a szajaban lesz a keze.Kép
Rovid barna hajam van,hat ez nem tul szokatlan,de majd a dedrol megismertek.
Kb.11-ig tudunk maradni,bar Csongi addigra uvolteni fog a faradsagtol.Tizorait viszek neki es majd egyfolytaban szorakoztatni kell,hogy birja.

Mona,
Csani jol van,oviba eddig is jart,mert igazibol az utobbi napokban nem volt baja,csak a horkolas. Holnap hallasvizsgalat,ha van elteres,kell a mutet. Mar adagolom neki a dolgot,hogy de jo jatek lesz ,beulunk egy hazikoba,jonnek majd hangok es te szolsz amikor hallod... De szerintem barmit mindhatok,ott biztos sirni fog. Nem is tudom,hogy lesz igy meg a vizsgalat.

Csajok,
asszem mi is kb.negyed 10 fele erunk oda. Mi lenne,ha a kis csuszda tajekan lenne a bazis?
Es mit szolnatok,ha telszamokat cserelnenk vesz esetere? Persze emilben.

Inimma
inimma
 
 


Helló lányok. A Vio, az nem Viola, hanem Violetta, de az túl hosszú lett volna...
Áron éjjel fent volt fél 1-3/4 3-ig!!! Jól hangzik??? A bal orrlyuka úgy bedugult, mintha beton kötött volna bele, már nagyon féltem. De reggelre megfordult a helyzet, a bal dugult ki, viszont a jobb be... ez legalább annyit jelent, hogy csak ki tud dugulni a másik is.
Inimma, azt szerettem volna kérdezni, hogy a fül-orr gégére mindenképp kell beutaló??? Mert éjjel azon járt az agyam, ha nem változik, elviszem. Persze nem a Kordához...Kép
Most asszem jobb már valamivel a helyzet.
Móna, nagyon várom a só-oldatos házi receptedet!!!!!
Lara, neked lesz a legkönnyebb, a bébi végig alussza majd a traccspartit!!!Kép
Vio(letta)

Kép
vio
 
 


Helló lányok. A Vio, az nem Viola, hanem Violetta, de az túl hosszú lett volna...
Áron éjjel fent volt fél 1-3/4 3-ig!!! Jól hangzik??? A bal orrlyuka úgy bedugult, mintha beton kötött volna bele, már nagyon féltem. De reggelre megfordult a helyzet, a bal dugult ki, viszont a jobb be... ez legalább annyit jelent, hogy csak ki tud dugulni a másik is.
Inimma, azt szerettem volna kérdezni, hogy a fül-orr gégére mindenképp kell beutaló??? Mert éjjel azon járt az agyam, ha nem változik, elviszem. Persze nem a Kordához...
Most asszem jobb már valamivel a helyzet.
Móna, nagyon várom a só-oldatos házi receptedet!!!!!
Lara, neked lesz a legkönnyebb, a bébi végig alussza majd a traccspartit!!!
Vio(letta)

Kép
vio
 
 


Vio,
nem kell beutalo! Csak a TB-kartya.
Asztalos drno ma du.2-7-ig rendel.
En tudtam,hogy Violetta,megneztem a profilod. Kép
A ferjem unokatesoja szinten,ot Violnak hivjuk.

Inimma
inimma
 
 


Húú mennyi levél lett tegnap óta. Ki ne hagyjak valamit!

A keresztnevem Mónika, a gimiben hívtak Mónának, aztán valahogy elkopott, de szeretem.

Az orrcsepp: kb 1dl vízbe kell egy kiskanálnyi (bármilyen)só. Ezt még a szüléselőkészítő tanfolyamon javasolta nekünk egy gyermekorvos. Mivel a gyógyszeres orrcseppeket csak napi 3* szabad alkalmazni, különben szárít - ezt meg akár egyfolytában - ezért szoktam rá. Nem csodaszer, de nekünk bevált. Egy két perccel porszívózás előtt cseppentek, így fellazul kicsit a váladék.Persze a "betont" sajnos ez sem oldja :-(

Rékának 5 hónaposan lőtték ki a fülét. Persze sírva fakadt az első lövés után, de mire kijöttünk az üzletből már el is hallgatott. Szerintem ez a legkevésbé fájdalmas módszer és semmi perc alatt megvan. Sok sikert Nektek is, biztosan nagyon csini lesz a kisasszony!

Pénteken mi is kb 11-ig tudunk maradni, utána már ebéd és szunya. Lesünk mindenkit a csúszda mellett :-)(Telcsiszámot elküldtem mail-en.)
Móna
mmóna
 
 


Lanyok,
a hallasvizsgalaton azt tortent,amit vartam.Nem tudtak megcsinalni,Csani magankivul orditott,fetrengett az olemben. Kép
Azt mondtak,beszeljem meg vele es par nap mulva menjunk vissza.De en napok ota mostam ez agyat es nem segitett semmit. Tuti nem lesz hajlando hagyni magat,barmit mondhatok neki,ismerem.

Vio,
hogy van Aron??

Inimma
inimma
 
 


Vio,
gyönyörű neved van Kép
ÁÁÁ, Andor nem az az alvós baba. EL-elszunyókál a kocsiban, de inkább nézelődik, szórakozásra vágyik. Már kaják után sem alszik el, van, hogy 1 órát is eljátszik a járókában.
Voltatok tegnap dokinál? Hogy van Áron?

Inimma,
ez szívás. Szegény Csani, akkor most mit fogtok csinálni?

Móna,
telcsiszámot én is küldtem, és akkor valahogy 9 és 11 között érkezünk Kép

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Helló csajok, Áron végre aludt éjjel és most már délben is elaludt. Viszont... felhívtam a kórházat, és meg kell ismételni a Dopa-tesztet, mert alacsonyak az értékei. Tudjátok, ez a növekedési hormonszint vizsgálat. Szoval elég gáz volt, mert harapófogóval szedtem ki az asszisztensből, Õ csak elkérte a telefonszámomat (?!), hogy visszahív, de fel kell hívnia az orvost, mert most nincs még bent... gondoljátok, hogy belém hozta az ideget. Erre én kérdezem, hogy most ez azt jelenti, hogy nem stimmel valami? Erre fel mondta, hogy "Nézze anyuka, alacsonyak az értékek"!
Na mondom... később visszahívott, és november 2-án kell menni megint, szegény kap egy branült a kézfejébe (múltkor 5 percig kotorásztak a kezében a tűvel, mert nem találták a vénáját...), és 3x20 percenként levesznek vért. És inzulint adnak neki... csak azt tudnám, hogy ezekután be kell-e feküdni majd a kh-ba, mert akkor nem most venné ki a szabadságot a férjem.
Vio

Kép
vio
 
 


Szisztok!

Inimma! Sajnálom a hallás-mizériát. Nincs erre valami más módszer? Nem ülhet az öledben? Drukkk, hogy legközelebb sikerüljön - Te is bízz benne kicsit jobban!

Vio! Nagyon örülök, hogy Áron jobban van. Használt az orrcsepp, vagy már anélkül is gyógyult?
Miért kellenek a vizsgálatok? Szegényt eleget "kínoztátok" mostanában a betegség miatt, és mellé még ez is:-(

Akkor holnap! Ha el nem felejtem viszem a fényképezőgépet!

Móna
mmóna
 
 


Móna, hát sajnos ez növekedési hormon vizsgálat volt. Karácsony óta nem nőtt, talán most 1-2 centit nyár végén. 3 éves és 88 cm.
Amúgy jobban van, de csak hétfőn viszem vissza a dokihoz (mármint a háziorvoshoz)!
Inimma, ez durva. Nem tudom, mit kellene tenni, de nehogy már csak a Te fiad csinált ilyet! Nincs valami taktikájuk erre?!
Vio

Kép
vio
 
 


Hahó!

Örülök, hogy összejött a találkozó! Csinálhatnánk ilyet rendszeresen is, pl minden második hét vmelyik nap. Ha rossz idő lesz, akár nálunk is szívesen látunk Benneteket!!!
Réka üzeni Kirának, hogy bánhatja, hogy nem jött - nagyon jó pasik voltak!!! :-)
Feltöltöttem a képeket:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=13638

Vio, hát Áron tényleg nem egy égimeszelő :-) (Réka most 85 cm), de remélem ennek semmi komoly oka nincs. Annak meg kifejezetten örülök, hogy jobban van és ugye Kira nem kapta el.


Móna
mmóna
 
 


Helló lányok, jók a képek! Most akkor 3-an mentetek?A legközelebbi talira megpróbálok elmenni, hát azt nem ígérem, hogy ha 2 hetente lenne, mindre elmennék, mert az ovi is 20 percre van, és a Kosztolányi is gyalog 20 perc nekünk, villamossal pedig 2 megálló, de én nem szállok 2 gyerekkel villamosra!
Szoval majd meglátjuk...
Vio

Kép
vio
 
 


Nem is arra gondoltam, hogy kötelező, csak így tervezhető lenne. Aki akar/tud/ ráér... jön, aki nem, nem. És csak egy ötlet. Nem muszáj megvalósítani :-)

Móna
mmóna
 
 


Csajok,
itt a tobbi kep!

http://kep.tar.hu/wilhelm-ritus/50151556#2

Holnap irok,most zuhi az agyba,holnap kirandulunk.
Orultem a talinak!

Inimma
inimma
 
 


De jók a képek!!!
Lara, ez a legény nagyon nagy!!!!!
Okt. 20. körül el fogunk utazni vidékre, de majd be-be nézegetek ide. Ja, képzeljétek, ma jön a védőnő Kira fülét lőni...délután.
Izgulok! 3 fülbevalóból lehet választani.
Kirának folyik az orra... így megy ez már egész évben! Hallottatok a BRONHOVAXOM immunerősítő kúráról???
Vio

Kép
vio
 
 


Felállt a lelkem!Kép

Kép
vio
 
 


Vio,
hogy ment a fulloves? Milyen a fulbevalos kiscsaj?
Hany honapos most Kira? Nagyon ugyi! Kép
Irtad a Broncho-vaxomot,igy esett le ,hogy ezt IS elfelejtettem megkerdezni a dokinenitol csut-on!!! Kép Tiszta hulye vagyok,egy csomo mindent elfelejtettem kerdezni. Csaninak az Asztalos drno ajanlotta.En szedtem egyszer regen.

Mona,
szerintem jo otlet a rendszeres tali,en benne vagyok!!
A jatszora meg most mar ha nem esik, minden delelott elviszem egy kicsit Csongit,annyira imadta a hintat!!!! Kar,hogy homokozni mar nem nagyon lehet.

Lara es Mona,
tenyleg orulok,hogy talalkoztunk! Mi mindenre jo az internet! Kép

JA!!!! Csongi eddig is megtett par lepest egyedul nagyon batortalanul,de tegnap este nekilodult es szinte szalad! Direkt elvezi!!!!!!!!!

Inimma
inimma
 
 


Halihó!

Vio!Grat Kirának!!! Nagyon ügyes! Hogy bírta a fülbelövést?
Erről a kúráról már én is hallottam jókat, de közelebbről nem ismerem.

Inimma! Csongornak is gratula! Örülünk, ha többször látjuk a játszón a kislegényt!!!
Köszi a képeket. Nagyon jók.
A kirándulás hogy sikerült?

A rendszeres tali csak rajtunk múlik. Beszéljük meg!

Mi ma a sebészeti ügyeleten voltunk. Semmi komoly szerencsére; csak lépcsőzött a kisasszony.
Móna

Kép
mmóna
 
 


Sziasztok!
Az én nevem Annamária én a Fadrusz sarkán lakom a Mónaval és a Rékával egy emeleten. Nekem két lányom van a nagyobbik 10 éves a kicsi pedig 14 hónapos. Inimma velem találkoztál a játszótéren amikor a Mónáékkal lent voltunk. Nagyon remélem én is jó beszélgető társ leszek.
tanni
 
 


Sziasztok!

Én is örültem, hogy tudtunk találkozni Kép Nálunk utána hatalmas hiszti kerekedett, mert Andor ilyenkor még aludni szokott. Teljes volt a felháborodása Kép

Móna,
szegény Réka, jól beüthette a kis fejét.

Inimma,
nagy-nagy gratula Csonginak Kép

Vio,
Kirának is gratula, nagyon kis ügyes Kép

Tanni,
üdv köztünk Kép Hogy szólítsunk?

Na pusza, megyek pihenni, mert a pasik is alszanak.

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Helló csajok, megvolt a fülbelövés. Most 7 és fél hónapos amúgy.
Ime a kép....Kép

Kép
vio
 
 


Itt még kissé vörös volt, kb 20 perccel a lövés után. De hogy jobban lássátok,itt egy másik.Kép

Kép
vio
 
 


Helló, Szomszédasszony! Örülök, hogy írtál - már kezdtem azt hinni, hogy mégsem "vágsz bele".

Lara! Sajnálom Andor hisztijét... szegénynek még jóval kötöttebb a napirendje (gondolom). Mi meg jól bezavartunk neki:-( Remélem azért nem fog sokáig haragudni ránk :-)

Réka sebe nem vészes. Kb 1 cm hosszú lehet. Inkább csak azért akartam megmutatni dokinak, hogy ne maradjon nyoma. Õk mégiscsak szakszerűbben össze tudják húzni, mint én. A kötés miatt látszik inkább nagyobbnak. Kedden kell visszavinni, de gondolom akkor már nem lesz újabb kötés.

Vio! Kira nagyon csini lett - igazi csajszi!!!!!!

Móna
mmóna
 
 


Annamaria,
orulok,hogy csatlakoztal!! Kép Gyere soxor!

Mona,
jol all Rekanak a kotes eloben is. Kép
Ha Csongor nem lesz tul almos,holnap delelott is megyunk a jatszora.

Lara,
szegeny Andor!Utana azert aludt egy jot?

Vio,
nagyon jol nez ki a nagylany!!! Kép
Kepzeld,Csani csopijaban van egy kissrac,aki januarban lesz 4 eves es legalabb fel fejjel kisebb nala.
Nem tudom,hogy jartak- e orvoshoz,nem mertem megkerdezni az anyukajat.
hat,nem semmi,ami Aronra var! es mit jelent az,hogy alacsonyak az ertekek? Orvossal beszeltel?

Inimma
inimma
 
 


xfhx

Kép
vio
 
 


Helló Inimma, igen. Igaz, egy ismerőssel, de endocrinológus. 10 alatt kóros, és nekünk 2 egész volt tabletta bevétele előtt, utána meg lement 0 egész valahányra.....
Szóval elég egyértelmű. Azt mondta, csak nagyon ritkán fordul elő, hogy a második inzulin teszt meg jól sikerül. De nem hinném, hogy ilyen rossz első teszt után.....

Kép
vio
 
 


Lara,
Aninak szólíthattok mindeki így hív.Még gyakorlom a levelekből,hogy ki kicsoda.
Vio,
nagyon csini lett a lányzó, Brigi fél éves volt amikor kilövettük a fülét.
Inimma,
olvasom,hogy Csongi is elindult a Brigi is szalad de itthon még sokkal bátrabb mint a játszin.
Móna,
az előbb találkoztunk de azért szia!
Sziasztok!
tanni
 
 


Jaj, Vio, nem túl bíztató, amit írtál Kép Ezek szerint inzulinnal tudnak segíteni? És akkor ez mit jelent? Időnként kezelésre kell majd járni? Vagy van valami gyógyszer.
Bocsi, nem akarok tolakodó lenni - de (szerencsére) foggalmam sincs, hogy mivel jár az ilyesmi.
Kitartás Áronnak és Neked is!!!

Inimma! Megvan a pohár. (920 Ft)Kedden biztosan nem megyünk a játszira délelőtt, mert vissza kell vinni Rékát a sebészetre kontrollra. De a többi nap elég valószínű. Nálam lesz, és, ha sikerül összefutni odaadom.
Móna
mmóna
 
 


Helló lányok, üdv Ani! Képet tudsz feltenni rólatok?
Móna, nem, rosszabb a helyzet. Egyébként nem veszem tolakodásnak, legalább kiírom magamból. Az inzulint csak most (nov. 2) adják be neki, az ITT-teszten. És úgy mérik megint a hormont, ez pontosabb értéket ad. De majdnem 100 %, hogy az is rossz lesz. Hormont kell kapjon, inzulinos tűvel, minden nap, 18 éves koráig!!!
De állítólag megszokja (kénytelen lesz, de eleinte lesz nagy ordítás, habár állítólag inkább csak kellemetlen, mint fáj), és nem lesz később zavaró. fél perc az egész, és ennyi.
Ha belegondolok, hogy másnak meg leukémiás a gyereke, ez tényleg semmiség ahhoz. Én már olyan szinten ki voltam bukva azon, hogy az ismerős gyerekek, akik közel egymagasok voltak vele, most egy, másfél fejjel magasabbak, hogy már nagyon kellett valamit lépni. És hiába mondták, hogy ugyan már, ne aggódjak. Áh, nem aggódok, csak éppen érzem, hogy valami nem ok. Ennyit az anyai megérzésről. Mindenki ellenem beszélt, és mégsem hagytam magam. Folyton azon jár az agyam, hogy mi lett volna, ha........
Vio

Kép
vio
 
 


Sziasztok küldök képet a Regiről és a Brigiről rólam nem nagyon találni mert mindig csak én fényképezek, de azokon a képeken amik a játszótéren készültek én is látszom (Móna és az Inimma töltötte fel).Kép
tanni
 
 


Vio,
hat ezek szerint jol tetted,hogy nem hagytad magad...Belegondoltam,hogy vajon hany gyereket nem kezelnek... es akkor veluk mi lesz?? Egyebkent mennyire (hany centire) van lemaradva Aron a korahoz kepest?
Nagyon rossz lesz neki biztos az elejen,de majd meg tudja erteni idovel,hogy az egesz miert van.
Tudsz talalni hasonlo cipoben jaro csaladokat,akikkel lehet tapasztalatokat cserelni?

Mona,
szerdan de. megyunk a jatszora asszem. Addig is koszi a poharat!

Ani,
Te nagyon fiatalon szultel eloszor ugye,ha mar 10 eves a nagyobbik lanyod?

Inimma
inimma
 
 


Vio! Nem is tudom, hogy mit mondhatnék... Nagyon jól tetted, hogy utánajártál a dolognak. Az anyai megérzés sosem téved. Inkább mondják akár ötször is az embernek, hogy "Hülye anyuka, mit aggódik fölöslegesen!" - minthogy csak egyszer ne vidd el, amikor szükség lenne rá. A lényeg, hogy mostmár tudod, hogy mi a helyzet és van rá megoldás.
Reméljük Áron hamar hozzászokik ehhez a nem túl kellemes dologhoz - a gyerkőcök olyan ügyesek tudnak lenni ilyen téren! Mi mindenesetre szorítunk Nektek!!!

Többieknek is pussz! Lara! Inimma! Hová lettetek? Mindenki jól van?
Móna
mmóna
 
 


Upsz Kép Mire elment az üzenet,akkor láttam, hogy Inimma is írt. Szóval máris aktualitását vesztette az előbbi kérdésem. Kép
Móna
mmóna
 
 


Inimma! Júniusban múlt 3 éves, és 88 centi. Tavaly Karácsonykor 86 cm volt. 2 évesek ekkorák, meg magasabbak. Nagyon gondolkodunk az ovin, egyelőre csak az októbert mondtuk le, a gyerekorvos azt mondta, a héten még ne menjen. Aztán mehetne egy hetet, de el fogunk utazni, és ha visszavinném, pont megint elkapna valamit, és lebetegedne az útra. Utána meg vigyázni kell, nehogy beteg legyen, mire megyünk a tesztre, ezért nem merem vinni oviba. Szóval egy nagy kérdőjel, hogy ne toljuk-e el az ovit egy évvel...addigra felzárkózna, megszokná a kezelést, megnőne és meghízna.
SAJNOS hiába nézegetek én bármilyen oldalt, eddig egyetlen anyukát találtam, akinek növekedési hormon hiányos a lánya, de nekik genetikai dolog. Viszont a kezelése ugyanolyan. Ha láttok ilyen oldalt, vagy bármit, szóljatok, kérlek! Nem túl gyakori ezek szerint! Topikokat is nyitottam, senki nem írt!!! Pedig jó lenne beszélgetni valakivel erről....
Azt írtam, hogy ez a kislány, mikor elkezdték kezelni, az első évben 20 centit nőtt????
Vio

Kép
vio
 
 


Mona,
ma mentek delutan a jatszora? Mi megyunk 4 korul. Ha Ti is jottok,lecci hozd a poharat,jo?
Leszedtek a kotest a buksirol? Van nyoma a balesetnek meg?

Vio,
nem akarom az eszt osztogatni,de en se vinnem oviba Aront.Foleg a korulmenyekre valo tekintettel. Meg kicsi is meg,raer jovore.
Csaninak nem jott be az ovi tavaly,ereztem,hogy gyenge meg lelkileg hozza. Most minden oke.
Szoval tobb oka lehet a nov.hormon hianyanak? Aonnak vegulis mi okozta? Es genetikailag,az mit jelent?Mit mondtak,kezeles nelkul hany cm-re none?
Te tanulod meg beadni neki az injekciot?
Majd figyelek a neten,hatha talalok sorstarsat.
Es a kislany,aki 2o cm-t nott,nem lett vegul oriasi?

Inimma
inimma
 
 


Sziasztok!

Mennyit termeltetek, alig győztem visszaolvasni.

Vio,
sajnálom, hogy ilyen tortúrákon kell keresztülmennetek. A szurizás tuti nem lesz kellemes, a lombik miatt én is inzulinos tűvel kaptam minden nap a hormonokat, hát nem volt kellemes, de én is hozzászoktam. De talán Áron könnyebben megszokja, a gyerkőcöknek ez jobban megy. De az a lényeg, hogy van megoldás és hamar utoléri a társait. Azért ez a 20cm elég durva, nem?

Ani,
nagyon helyesek a gyerkőcök, bár a kisebbet már élőben is láthattam Kép

Andor mostanában délután elég húzós tud lenni. Tegnap 4-től este 9-ig (fürdésig) állt a bál. 8-kor már beraktam a kenguruba és lementünk az apája elé a villamoshoz. Akkor azt hittem ennél rosszabb már nem lehet. De aztán lefekvéskor rácáfolt erre. Szerencsére a Viburcol kúp és még egy kis cici elrendezte a dolgot. Kép

Na megyek is, mert lassan ébred és kajál, aztán megyünk sétálni. Ha nagyon nyűgösködik, akkor lehet, hogy mi is kinézünk a játszóra. Inimma, meddig maradtok?

Pusz:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Vio,
én 5 éve még Tatabányán laktam ott volt egy kislány akinek ha jól emlékszem ugyanez a probléma állt fenn mint nálatok sajnos azóta nem tartjuk a kapcsolatot de valahogy megpróbálom megtalálni ha gondolod.
Inimma,
igen 18 múltam mikor szültem a Regit.
Sziasztok!
tanni
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: