Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hajni, Zsófi,
ha van kedvetek, talizhattok nálunk is. (Megnőtt a fűKép) Délelőtt úgy 9 és 11 között valamelyik nap. Meg persze a többiek is.

Tüni,
nem mi voltunk, mi délelőtt megjártuk. Meg este kettesben kimentünk nosztalgiázni egy kicsit, de olyan vacak volt az egész, hogy inkább lementünk a Dunához. Ott meg sötét volt és szúnyogok. Nagyon romantikus voltKép
Nem akarok most indiszkrét lenni és rákérdezni a vezetéknevedre, de te fenn vagy a wiw-en? Találtam egy Sz... Tündét, Tüni fedőnéven, aki miklósi, és te ugrottál be. Még volna is közös ismerősünk.

Virág,
ti honnan jöttetek?

Vica
mvica
 
 


Sziasztok!
Vica! Köszi a felajánlást! Kép Beszéljük meg! Zsófi?
Virág! Régóta nem láttunk erre! Ti merre laktok?
Mennem kell, mert Matykó baba nem akar aludni. Kép
Hajni
cshajni
 
 


VicaKép

Igen, az én vagyokKép (mármint a wiw-en) Ki a közös ismerős? Jó régen nem jártam már arra. De most akkor felmászokKép És ha nekünk is lenne kedvünk nálatok talizni?Kép

HajniKép
Jobban vagy már? És akkor most építkezni fogtok, vagy bővíteni?

VirágKép
Akkor vszeg elég közel lakunk egymáshoz. Mi sem lakunk a J.A sulitól messze. Legalábbis egyelőre, mert el kell innen költöznünk (béreljük, és szept. 15-ével felmondták)

Pussssz
Tüni
tüni
 
 

 
 

Tüni, szegény!Kép
Pedig azok elég jó kis lakások. Hova szeretnétek menni?
Közös ismerős: feladvány. Mindjárt megyek, bejelöllek, aztán megkeresheted!Kép

És persze, persze, gyertek! Mi már úgyis vagy három topikban összefutottunk, most még a wiwen is, naná, hogy kíváncsi vagyok!!!

Vica
mvica
 
 


Sziasztok!
Tüni! Akkor most mit csináltok majd? KErestek másik albérletet? Mi most épp a nappalival való bővítés kellős közepén tartunk. Azaz vettünk egy régi házat és hozzáépítünk egy nappalit. Nagy része már megvan, de vártuk a szocpolt hogy befejezzük. Na, jó, ehhez hozzátartozik az is, hogy 1 éve adtuk be az igénylést. Kép A bank malmai lassan őrölnek. Ja, és én már jól vagyok. Persze kikészít ez a nagy meleg...
Vica! Mi az a wiw?? Hülye vagyok én ezekhez Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Kicsit régen jártam már erre és örömmel látom, hogy van életKép

Hétvégén a nővéremnek gépeltük a szakdogáját, így kicsit már undorom volt a géptőlKép

Vica! Én benne vagyok a nálatok való találkozásba. nekem ezen a héten már csak a péntek jó,a jövőhetet még nem tudom.

Virág! Tünde, Hajni üdv nektek is.

Írjatok és hozzunk össze egy találkozót!!!

Zsófi
gezso
 
 


HajniKép

Igen, most másikat keresünkKép Az a baj, h. mi ezt nagyon olcsón béreljük, és ennél már csak 15-20 ezerrel többért vannak. Viszont leginkább olyat szeretnénk, ahol nem kell kaució, de ilyen sajna elég ritka (mondjuk tök meg tudom érteni...) Bár nem engem kérdeztél, de a wiw.hu egy olyan weboldal, ahol regisztláhatsz (pontosabban kapsz egy meghívólevelet egy ott regisztrál felhasználótól), és kereshetsz ismerősöket. Én pl. most találtam rá egy nagyon régi (15 évvel ezelőtti) barátnőmre, akinek elhagytam a tel. számát, címét, én pedig elköltöztem, tehát ő sem tudott megtalálni. Ha gondolod, szívesen küldök meghívóleveletKép

Pussssz
Tüni

Ui.: Amúgy már csak Miattatok jövök ám a BabanetreKép
tüni
 
 


Sziasztok!
Zsófi! De rég láttalak! Hogy vagytok? Mikor talizunk már??? A fiad biztos jókorát nőtt! Õ hogy viseli ezeket a melegeket? Mi megőrülünk Matyival. Kép
Tüni! Köszi a magyarázatot. Még nem tudom, hogy érdekel-e engem ez a keresős dolog. Így is annyi dolgom van, hogy elég kevés időm marad netezni. De ha már kíváncsi leszek rá, akkor hozzád fordulok. Kép És még egyszer köszi! Albi ügyben nem tudok segíteni. Kép De szurkolok, hogy sikerüljön jót találni!
Hajni
cshajni
 
 


Helló!

Ez a hetünk elúszott, jövő hétre várom a javaslatokat. Mit szólnátok egy csütörtök 9-hez?

Tüni,
ja, én ős vagyok, és a Zsöci a tesóm osztálytársa volt. Csomót jártam velük kirándulni, sőt a Zsöcit addig készítettem elő az angol nyelvvizsgára, hogy majdnem felvették angol szakra is (szerencséjére végül nem, de ez akkor is nagy sikerélmény volt nekem). Viszont már száz éve nem láttam. Volt egy időben a Westel Pressnél, de gondolom, az már nincs.
Te, ugye nem azt akarod mondani, hogy a Sz. Peti tesója vagy???

V.
mvica
 
 


Sziasztok!

Vica!

Nekem előre láthatólag jó a csütörtök. Majd csak azt írd meg (emailban is jó ) hogy hol laktok.

Hajni!

Mostanában olyan gyorsan telnek a hetek, hogy hihetetlen. Mi szerencsére jól vagyunk. Mi is csinálgatjuk a keritést, meg mindig van valami teendő. Eddig úgy látom, hogy Barnus jól viseli ameleget. Jókat alszik,mert elpilled. Hétvégén (múlthéten) pancsoltunk a teraszon, na azt nagyon élvezte, aztán persze bevágta a szunyát.
Ti hogy vagytok?

Olyan jó lenne ha összejönne a csütörtök találka.

Üdv
Zsó
gezso
 
 


VicaKép

Nem, nincsen Peti nevű tesóm... Viszont akkor már nagyon kíváncsivá tettél, h. ki a te tesód? Te angoltanárkodsz? Egyszer, ha sikerül majd megírnom a szakdolimat, kéne majd nekem vki, aki segít egy kicsit felkészülni a szakmaival bővített középfokú nyelvvizsgára. Van egy sima közepem, de az nem jó, meg már régen tettem le, és azóta sokat felejtettem. Na, meg persze kell egy másik nyelvből is, de szerintem az a német lesz, mert azt legalább tanultam 3 évig. Ja, és minderre lesz kb. 2 évem... Zsöcit meg a múltkor az RTL-en láttam kommentátorkéntKép

Hová szerveződik tali csütörtökre? Lehet, h. érdekelne...Kép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan írok, mert teljesen el vagyok úszva! Ferit most műtik orrsövény ferdülés miatt és ezért 3 napig kórházban van. Persze pont most jönne a vállalkozó nappalit csinálni és pont most csinálják előttünk az utat is. Kép Szóval Matykónak az alvása... Na, mindegy. Szóval csütörtök! Nem biztos, hogy nekem összejön. Mert aznap engedik ki Ferit és érte kell mennem. De azért szervezzétek. Úgy értem, ha kiderül, hogy csak délután jön ki, akkor jó a délelött és fordítva! Most megyek, mert mindjárt itt a vállalkozó..
Hajni
cshajni
 
 


Lányok!

Mailek mentek, csak Hajninak nem, te majd konzultálj Zsóval. Ha véletlenül Katit is el tudod csábítani, jöjjön ő is, legalább kiokosít nagycsaládosilag!

Puszi:
Vica
mvica
 
 


Szia Vica!
Megpróbálom Katit is beszervezni, de nem tudom, hogy elmegy-e. Õk is építkeznek. De ígérem, szólok neki. Sőt, küldök neki mailt. Kép
Megyek, mert csak 1 pillanat időm akadt.
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Vica!

Remélem magkaptad az emailom és nem hargszol, amiért nem tudtam menni.

Szörnyen unom már ezt az időt. Remélem hamarosan igazi nyári idő lesz és tényleg összejönn egy tali.

Zsófi
gezso
 
 


Sziasztok!
Bocsika én is, hogy nem mentem, de Ferit 10-kor engedték ki. Gondolom amúgy is elmaradt a tali az eső miatt. Vagy nem? Akkor viszont meséljetek! Kép
Feri aránylag jól van, csak nem merem egyedül hagyni, mert félek, hogy esetleg elindul az orra vére(ami veszélyes) és amilyen gyerek nem megy azonnal orvoshoz. De egyébként mindenki jól van. Csak utáljuk ezt a nagy esőt.
Mit szóltok az új utakhoz? Én megőrültem, mert 4 hétig marták, légkalapálták, takarították és megint kezdték előröl. Most végre egyenes az út, de nem tudom meddig, mert állítólag kimaradt egy réteg a tetejéről, plusz (hozzá nem értő módon) hidegen fektették az aszfaltot és ezért nem tudták rendesen tömöríteni. Hát kíváncsi vagyok!
Na, de most megyek, ápolom a férjecskémet Kép
Hajni
cshajni
 
 


Helló!

Zsó, megkaptam a mailt, meg amúgy is gondoltam, hogy ebben az esőben jobb otthon. Nagyon sajnálom, amit írtál.
Tényleg, akkor most biztos eljöttök a templomba, ugye? És a keresztelőt mikorra tervezitek?

Hajni, Ferinek gyógyulást. Nagyon ismerős a fényképről, talán egy busszal jártunk be vagy ilyesmi.

Talit máskor bepótoljuk, de várjuk meg, míg megjavul az idő!Kép

Tüni,
neked is megírtam a címünket, de visszajött a levél, mert tele van a freemailes postaládád. IRRGUM-BURRRGUM! Hogy fogsz így idetalálni??!Kép

Puszi:
Vica
mvica
 
 


VicaKép

Pont utána töröltem, miután olvastam, h. küldtél leveleket. Aztán már nem nagyon akartam reklamálni. De megmondom a tutit: tundeszabo@invitel.hu ez nem nagyon bír betelniKép Van már megcélozva köv. időpont?

Én most egy kripli vagyokKép Fel sem sorolom, mi minden bajom van. De igyekszem hamar összeszedni magamKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!
Vica! Nem hiszem, hogy a buszról ismernéd Ferit. Mi kevesebb mint 2 éve élünk itt és Feri mindig autóval közlekedik! Esetleg doki? Vagy üzlet? Megpróbálok egyébként email címet bevarázsolni a profilomba, de eddig nem sikerült. Nekem nincs olyan sorom, ahova ezt beraknám. Nektek hogy lett?
Hajni
cshajni
 
 


Elvileg nyitottam egy új sort, de ez nem az igazi. Kép Majd ha rájövök javítok. De az email cím érvényes Kép
Hajni
cshajni
 
 


HajniKép
Én most bementem a profilomba, és a legtetején van olyan, h. az Ön adatai - Azonosító- Teljes név - E-mail cím. Nálad nem ez van?

Tüni
tüni
 
 


De megvan Tüni, de valamiért nem jeleníti meg az oda beirtakat. Kép Hát, nem értem!
cshajni
 
 


Sziasztok!

Vica!

Amint láttad igen voltunk templomba. Hát nem volt valami jó, annyira rám törtek az emlékek.
Barnuci olyankor aludni szokott, de mire odaértünk felébredt és hát kicsit nyűgöske volt. Persze mire hazaértünk bealudt és fél kettőig szundizott. De hát ez volt az első templomi élménye és minden olyan érdekes volt.

Hajni!

A férjednek mihamarabbi gyógyulást kívánok.

Remélem hamarosan tudunk majd találkozni

Üdv Zsófi
gezso
 
 


Sziasztok!
Mit szóltok megint itt a meleg. Kép
Zsó! Feri jól van már. Azaz fogjuk rá. Még semmi olyat nem tehet amitől vérbősége lehet. Tehát nagyrészt én csinálok mindent, de legalább itthon van és van rá remény, hogy előbb-utóbb minden rendben lesz.
Megyek, mert olyan fáradt vagyok, hogy csak aludnék!
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Cím ment, várlak szerdán. Azért nem bocsátottam most szavazásra, mert Zsófinak csak ez a jó. Már tegnap akartam szólni, de lerobbant a netem, még jó, hogy mára megjavult.
Remélem, mindenki tud jönni, és Tüni is meggyógyul.

Zsófi, nem értem, miért mondod, hogy Barnus nyűgös volt. Ennél nyugodtabb, jobb babát még nem is láttam! Nem mondom, az ikrek elég elevenek voltak, dehát ők még nagyon picik.Kép És hogy milyen gyönyörűszépek! Az a kislány, mint egy tündérke!

Hajni, Feri nem foglalkozott régen népzenével vagy néptánccal?

Aki tud, jöjjön! Puszi:
Vica
mvica
 
 


Szia Vica!
Írtam mailt is, de itt is megemlítem, hogy valszeg késni fogunk. Azaz nem tudunk ott lenni 9-kor, ugyanis akkor alszik Matyi.
Ja, Feri nem szeret táncolni. Kép Szerintem csak úgy jártál vele, ahogy én Zsó férjével. Az egyik képről olyan ismerős volt, de ahogy megláttam az esküvői képeket máris tudtam, hogy összekevertem valakivel. Majd teszek fel még képeket az albumomba és akkor rájössz, hogy ismered-e.
Hajni
cshajni
 
 


Szia Vica!

Megkaptam a leved. Akkor holnap reggel 9-re megyünk.
Majd holnap kiboncolgatjuk a rokoni szálakatKép

Üdv Zsófi
gezso
 
 


Hát akkor gyertek! Tüni, nem is tudtam, hogy a szájpenész babáról babára fertőz. De azért persze jobb a biztonság. Remélem, jól ellevegőzgetünk itt, és máskor is jöttök majd.Kép

Nagy felhajtásra ne számítsatok, most vagyunk a borsó-kapor-szezon kellős közepén, azt se tudom, hova kapjak. Lesz alma meg gyümölcstea, azon felül ami kell, azt hozzatok.

Puszi:
Vica
mvica
 
 


SziasztokKép
Na, milyen volt a tali? Élménybeszámolót kérek!Kép

VicaKép
Miért, hogyan tud még terjedni a szájpenész? Minket a hugomék ajándékoztak meg veleKép

HajniKép
Fogok neked küldeni e-mailt.

Üdv
Tüni
tüni
 
 


HajniKép
Küldtem levelet a profilodban levő címre.
tüni
 
 


Szia Tüni!
Élménybeszámoló? Én még mindig csak pihengetek. Kép Na, azért nem. Jó volt! Matyi azóta is csak azt meséli mindenkinek, hogy "vau-vau" volt. Kép És annyira kifáradt, hogy alighogy letettem ebéd után már aludt is. Kép Látszik, hogy nekünk még nincs kész a kertünk. Nem szokta a gyerek a szántást. Kép
Na, de most meg nem alszik. Kép
Hajni
Majd jövök még
cshajni
 
 


Sziasztok!

Tüni, úgy értem, hogy babáról cumira/kanálra..., arról a másik babára persze, de ha nem nyalogatják egymás cuccait? Mindegy, én ehhez nemértek, hálistennek még sose volt nekünk. (Húgomnak sajnos nincs még gyerekeKép)

Vica
mvica
 
 


VicaKép

Ja, értem... Hát igen, csak nálunk nyalakodás is voltKép Akkor én vagyok túl óvatos, és nyugodtan mehettünk volna hozzátok? A múltkor kérdeztem már, de lehet, h. nem olvastad: ki a hugod?

Üdv
Tüni
tüni
 
 


Egyszer már megírtam, csak elszállt az a hozzászólásom, és aztán azt hittem, már megírtam. De inkább mailben, nehogy indiszkrét legyek. Õt is megkérdeztem különben, és azt mondja, halványan rémlesz neki, de nem az ő osztályukba jártál. Õ meg a Zsöci némettagozatosak voltak.

Vica
mvica
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak így bejöttem, de
egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és teát,cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a baba?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 


A válaszokat erre a címre küldjétek: munkacsi.petra@freemail.hu
anyatigris2
 
 


Sziasztok lányok!
Olyan nagy a csend itt. Mit csináltok? Hogy bírjátok ezt a meleget?
Mi megvagyunk. Bencének szünete van. Matyi utálja ezt a meleget. Persze én is. Kép Megkaptuk a szocpolt, de teljesen elköltöttük (mint utólag kiderült) már előre. Kép Azért még marad belőle annyi, hogy épp lakhatóvá tegyük. Remélem őszig sikeül összegyüjtenünk még egy kevés pénzt, hogy teljesen befejezzük. Bár lehet, hogy saját kezüleg csináljuk meg. Kép
Na, megyek, mert a párom kéri a gépet. Én meg megyek aludni. Kép
Hajni
cshajni
 
 


Itt vagyok.

Csak el vagyok havazva. Lehet, hogy tartok egy kis nyári szünetet: oltás, Balcsi, kéthetes szállóvendég... majd néha bekukkantok, de nem ígérek semmit.

A melegnek most vége, remélem, örülsz!Kép (Én igenKép)

Vica
mvica
 
 


Szia Vica!
Na, megjöttünk a "nyaralásból". De úgy megkavartuk szegény Matyit, hogy alig eszik és alig alszik. Kép Ezért alig marad időm bármire is, mert folyton nyügös. Ja, és a 15 hós szurija miatt még lázas is. De ezektől függetlenül mi jól vagyunk.
És ti?
És a többiek?
Hajni
cshajni
 
 


Hát mi pocsékul, már két hete betegek vagyunk, nyaralni se tudtunk elmenni. Ma már Iminek csak egyszer volt 40 fok fölötti láza (biztató), három napja szedjük az antibiotikumot, lassan remélem, hogy helyrerázódunk. Zsuzsinak el is maradt az 5 hónapos oltás.

Ennyit rólunk. Kép
mvica
 
 


Sziasztok!

Vica!

Remélem már minannyian meggyógyultatok. Azt lehet tudni, hogy mi okozta nálatok a betegséget?

Hajni!

Mi újság van veletek? Hogy haladtok az építkezéssel? Hogy van a kis Matyi?

Mi szerencsére jól vagyunk. Még mindig a kerítés építéssel és a kert rendezgetéssel vagyunk elfoglalva. Lassan, de azért haladunk.
Barnus szépen növekszik. Naponta kétszer kap valamilyen gyümi pépet. Nagyon imád enni.

Írjatok egy pár sort, hogy mi van veletk!!!
gezso
 
 


Sziasztok!
Bocsánat a hosszú szünetért, de ebben a hónapban nem igen volt időm semmire. Az első héten Kolozsváron voltunk. Utána itt volt anyukám 2 hétre. Közben a szocpolt felhasználtuk és valamennyire megcsináltuk a nappalit. Olyan kosz volt itt napokig... Kép Azóta próbálok 5-ről a 6-ra kerülni, de nehezen megy. Matyi a nagy meleg miatt alig alszik. És én is kezdek kiborulni. Szóval velünk csak annyi jó történt, hogy félig-meddig kész a nappali. Kép
És veletek?
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Hajni!

Örülök, hogy végre kész a nappalitok! Mi még mindig a kerítést csináljuk. A férjem a múlt héten szabin lett volna de helyett sajnos betegállományba volt,mert nagyon fájt a torka és magaz láza volt. Szerencsére mi nem kaptuk el.

Barnus jól van szépen fejlődik, már egyre ügyesebb a kezével és most a forgolódást gyakorolja ezerrel. Ülni is nagyon szeret, de az még nem megy neki önállóan.
Mi nagyonkat pancsoltunk a nagy melegben a "kerti" medencében. Szerencsére elég nagy így én is tudtam benne hűsölni.

Vica!

Mi van veletek? Voltatok valamerre nyaralni???
Remélem jól vagytok és jól telnek a napjaitok.

Üdv mindenkinek

Zsófi
gezso
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy így eltűntem, de hosszú ideig nem írt senki és bizony azt hittem, hogy kihalt a topik.
Zsófi!
Örülök, hogy Barnus ilyen szépen fejlődik. Kép Biztos már igazi nagyfiú. Kép Ti hogy viseltétek ezeket a frontokat. Hol meleg volt hol hideg, most megint meleg. Nekem folyton fáj a fejem, Matyi meg hisztis és nem alszik. Na, de nem akarok panaszkodni, végül is egészen jó fiú. Kép Egyre aranyosabb, már megérteti magát. Egy csomó "szót" mond. Pl. ha sétálni akar, vagy azt szeretné, hogy valahova menjek vel azt mondja, hogy tétá. Vagy: ízz=víz, hamm=enni, kakka=kacsa, kuka=kutya, ótó=autó, aó=halló, stb. És egyre többet "játszanak" Bencével. Bár most is inkább szétszedik a nappalit. Kép Megyek állagmegóvok. Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy nem kisbabás a kérdésem, de kisbabám miatt nem igen tudok kimozdulni napközben egyedül a városból, így itt keresek fodrászt. Tudom, hogy millió van belőlük, csak egyiket sem ismerem. Tudnátok ajánlani valakit?
Előre is köszönöm!
minerva
 
 


Hahó, hahó!
Jár még erre valaki Miklósról? A kezdetekben olyan szépen pörgött ez a topik, most meg már fél éve ül.
Annyi babás van kis városunkban, talán van némi esély arra, hogy feléledjen a fórum.
A József Attila lakótelepen, a Deák F. utcában lakom Csenge lánykámmal, aki 11-én tölti be a 11 hónapot.
Jövő héten elnézek a Sárgaház felé, hátha akkor lesz baba-mam klub (még sosem voltam, így fel kell derítenem, hogy mikor is tartják pontosan).
Valaki nem akar még írni ide rajtam kívül? :-)
Üdv.
Judit
Vendég
 


Sziasztok!
Gabi vagyok. Télen költöztünk Miklósra, a lehető legrosszabbkor.Ismerkedési lehetőség semmi.A netet 3 hónap után Picur névnapjára sikeresen beüzemelték.A kicsi lány 14-én volt 1 éves.
Judit! Mikor és hol szokott lenni a baba-mama klub?Lehetőleg utca nevet írj, mert még elég vakon tapogatozok itt.
Szívesen megismerkednék más kismamákkal, akiknek hasonló korú lurkójuk van.
Üdv.
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Szia Gabi!
Utánajártam annak, hogy mikor van baba-mama klub. Minden kedden 10-12-ig a Könyvtár és Művházban (ismertebb nevén a Sárgaházban) /címe: Tököli u. 19., a posta mellett van közvetlen, de gondolom már jártál arra párszor/.
Ha minden igaz, életünkben először holnap elugrunk oda. Úgy olvastam jelen fórum elején valahol, hogy anno 1-2 éve 200 Ft volt alkalmanként a beugró és hogy sok játék áll a picik rendelkezésére, míg a mamák beszélgetnek az élet nagy dolgairól. :-)
Állítólag van egy játszóház is a Batthyány gimi környékén, annak még utána kell néznem, hogy hol is van pontosan.
Lehet, hogy holnap találkozunk? :-)
Mellesleg merrefelé laksz?
Üdv.
Judit
Vendég
 


Márminthogy a baba-mama klubba ugrunk el életünkben először. A Sárgaházban már babával is milliószor voltam. :-))))
Vendég
 


Bővítettem a profilom, ha valakit érdekel egyáltalán. :-)
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: