Új privát üzeneted érkezett!

Oxi!! te nem raksz nekünk képet Vikiről??????
lmkata
 
 


Sziasztok LányokAsszonyok :wink: !!

Kicsit más téma de fontos nekem - SEGÍTSETEK HA TUDTOK! LÉCCI...
keresünk valakit aki vállal takarítást. Fót-Öreghegyen, tehát nagy előny ha autóval tud közlekedni.

Ha esetleg ismertek valakit aki vállal ilyesmit szóljatok nekem légyszíves !!!!!


elég S.O.S. ...

Előre is nagyon köszi!! :lol:
Kata
lmkata
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk!
Kata: Nagyon szépe fejlődik a nagylány, és ez a mancs... :D
Henci: Üdv! Mi is az Öreghegyen, Kőbánya u. A Völgy utca az melyik? :)
Kati: A pihenés hiánya mindenképpen csökkenti a tejcsit, próbálj meg pihenni, amennyit csak birsz!

Képek Vikiről: http://pg.photos.yahoo.com/ph/vikkababa/my_photos

Takcsinéni nekünk is kellene... :D

Pusszanat, majd jövök a Mikuval! :D
oxigen
Györköny
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!A völgy utca az ahogy mész fel az egyenes dülöre és az első utca jobbra bara pedig a mezösor utca van.
hencike
 
 


Henci: Akkor mi nagyon egyfelé lakunk, mi az Egyenes dűlőn járunk le, szinte minden nap :)

Mi van csajok, lefárasztanak a kicsik? :D

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia!Mivel szoktatok járni milyen autoval?Mert lehet hogy szoktuk egymást látni.
hencike
 
 


sziasztok,


hát én igen levagyok fáradva :) a kicsit most szoktatom hogy ne csak ölben legeyen el mert a nagynak meg fáj a lába .

más: felső gödön van egy készség és mozgásfejlesztő játszoda. ha ismertek olyanokat akiknek szüksége lenne rá szóljatok léci mert ha lenne több érdeklődö jönnének fótra is. idősebbeket is vállalnak.

szóval nem egyszerű az élet de majd túl leszünk ezen is:)
remélem ti jól vagytok.

pusza mindenkinek

Beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


sziasztok anyucik!

én épp most mondom magamban: na írok a topikba hogy mizu veletek mert napok óta csend van :lol:

erre tessék! :lol:

én be-be néztem minden nap de lévén h senki nem volt itt, mentem is... :oops: :roll:

Beus! de jó hallani rólatok! rakj fel képet lécci!!! :wink: :wink:
mi ez a készségfejlesztő amit írtál??
ha példul egy baba mozgása nem úgy fejlődik ahogy a korának megfelelően kéne??

hát szerencsére nálunk épp az a helyzet h nagyon ritkán szeret ölben lenni Liza... nem is bírnám egész nap hurcolászni.
a tesóim ki is vannak akadva hogy nem hagyom őt dajkálni.. azaz nyügi lesz egy idő után - jobban elvan a kiságyában ha valaki beszélget vele.

nagyon ügyesen tud már figyelni, rakok fel egy képet amit tegap csináltam:
Kép


Kati !!!!!!!!!!!!!!!
???????????????

Beus, Kati !!! jártok ki sétálni ilyen ramaty időben is a csajokkal??

én nem merek, most is csak ide az ajtóba tettem ki, jól bebugyoláltam és kinyitottam at ajtót - úgy aludt a babakocsiban Liza. Már behoztam de még alszik :lol:

Pusszok
lmkata
 
 


sziasztok,


Kata, igen ha nem úgy fejlődnek vagy ha mozgáskorlátozott stb.
voltunk kint csak az arcára kell rakni mondjuk egy pelust hogy a hideg levegő ne érje közvetlenül a kis tüdejét.
bár nekem most mindkettőnek folyik kicsit az orra így most egy kicsit bent maradunk.
majd jó lenne egy talit szervezni csajok babák nagyobbak :)

pusza mindenkinek

Beus és Kép

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Szia Beus!Nagyon aranyos babád van bárcsak az enyém lenne ilyen pici.Hamar megnönek.Én most szültem nem rég és már a lányom januárba lesz 2 éves igy elszalat az idő.De nagyon aranyos szép babád van.
hencike
 
 


jaaaaj Beus de édes ez a tündérke!! nagyon rákoncentrál arra a hatalmas cuclira a szájában!!! :wink:
jó lenne talizni majd... megbeszéljük... :roll: :wink:
puszik és jobbulást az orrfolyásból !!!!!!!!!!!
lmkata
 
 


sziasztok,

köszönjük a bókokat :)

hencike az én "nagyobbik" gyermekem 18hónapos ;) valóban repül az idő

ok Kata mondjuk valami jó helyen :)

a Katalinoknak ezúton küldok sok sok puszit nevenapjuk alkalmából

Kép

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !!

Na végre eljutok ide is !!!

De jó mindenki jól van !!! Mi is jól vagyunk !! Ámbár van ill. volt egy kis szájpenészünk , de már talán túlvagyunk ezen is !!!

Kata ! Hát igen , egy kicsit fáradt vagyok , sajna én inkább csak este tudok aludni , tudod a többieknek kajcsi , Merdzsóval is lenni ...stb az esi alvás meg annyi amennyi .

A tali jó dolog , már ideje lenne !!! Bár ebbe a szutyok időbe én sem viszem ki Diát.

Mi még nem voltunk kint az utcán !! :? Jövőhéten csütörtökön megyünk fel a védőnénihez akkor bizti kimegyünk , de izgi !!

hencike !! Üdv . köztünk !!! :lol: Örülök ,hogy bövülünk !!!

oxi ! Remélem ti is jól vagytok !!

Puszi minenkinek !!

Kati, Merci, Dia
kati16
 
 


Beus de édes vagy ! köszi!!! :lol:

hát Kati mi sem gyakran megyünk utcára... csak itt kerítésen belül :? de rossz idő miatt ma sem vittem ki csak nyitott ablak, stb.......


tali majd ha szebb idő lesz?? addig van idő kitalálni hol, stb... igazán az lesz klassz ha nagyobbak lesznek és majd játszótér, stb de ez még naaaaaaagyon arréb van, nem is beszélek róla azt hiszitek hülye vagyok - olyan mintha a gimijét intézném, mi?
:lol: :lol:

pusszok Mindenkinek!!! :lol:
lmkata
 
 


arrébb és többi helyesírási hibáért sorry csak rohanok :?
lmkata
 
 


Sziasztok!Boldog névnapot kivánok minden Katalinak.Örülök hogy neten tudok beszélgetni veletek.[/img]
hencike
 
 


köszönjük szépen :lol: :lol: :lol:

ezúton ragadnám meg az alkalmat hogy hasonló nevű topik-társamnak én is nagyon boldog névnapot kívánjak !!!!!!!!!!!!
:wink: :wink: :wink:

pussssssz
Kata&Liza
lmkata
 
 


Sziasztok!

Katákok: Nagyon boldogot, igy utólag! Tegnap nem értem el idáig, de gondoltam rátok! :)

Henci: Fehér Puntóval szaladgálok.

Beus: Végre egy kép a te babódról is!
Játszóház ügyben irtam wiwen is!

Mi nagyon jól vagyunk Vikiileg, sajnos rólam ez nem mondható el, begyulladt a műtött porcom, most szedem a gyógyszereket, remélem nem lesz nagyobb baj.
Vizsgáim haladnak, nemsokára vége a félévnek, lassan gyűlnek a karácsonyi ajándékok is, szóval néha felnézek a könyvekből :)

Remélem ma mindenki kihasználta ezt a kis napsütést a babókkal!

Pusszanat!
oxigen
Györköny
 
 
 
 


HAHÓ!

Oxi, köszi :wink:
de ez a gyulladt porc nem hangzik jól, gondolom nem is az... :? :?

Te, ami a wiwen van fotó Vikiről, az ..... nem találok szavakat azokra a gyönyörűséges grandiózus hatalmas világoskék!! szemekre !!!!!!!!!!! én ilyet még nem is láttam, de komolyan !!!!!
életben is ennyire szép vagy a fotón azért kékebb??
:lol:

karácsony???? olyan is lesz idén??? :shock:

pusszok :lol:
lmkata
 
 


szia oxi,


hát azt nem mondtad hogy te vagy ;) még csak most esett le

de lesz ám karácsony :) a nagynak 500ér vettünk egy tök jó nagy tűzoltó autót a vaterán írtó jól néz ki

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok!

Kata: Tényleg ilyen :) Ritkán lehet ennyire tisztán lefényképezni, de hihetetlenkék szemei vannak.
A nagymamámé volt ilyen, remélem megmarad ez a szin. :)

Beus: Gondoltam a becenevem elég jellemző rám, ezért nem magyarázkodtam :)
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok !!

csak gyors bekukkantok !

Puszi mindenkinek és köszönjük szépen a névnapi gratulációkat !!!

Nagyon gyönyörűek a babák !!!


Puszi, igyekszem jönni addig is vigyázzatok magatokra

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok !!

Jaj !! Kata !! Most nézem, én még nem kívántam neked NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT !!!!! :shock: Ennyire nem lehetek elhavazva !! Bocsika :oops:

Na mizujs lányok , senki ???

Ma én vagánykodom, apa quad túrán , ebéd maradt tegnapról , és Diával babakocsistúl besuhantunk !!! :lol: (Ami mellesleg nehezen ment , mert elég szűk a bejárati ajtó, úgy-hogy majdnem kint maradtunk, deee nem adtam fel !!! )
Szépen alszik itt a nyitott ablaknál .

Szóval csütörtökön felsuhantunk a védőnénihez,ami azért érdekes mert most voltunk elösször az utcán !! Tök jó volt egy kicsit kimozdulni kerítésen kívülre !
(na már ezt is írtam nektek , bocsi az agyam kb. ezen a szinten stagnál nem tudom, hogy fog-e javulni,mert ezt már kinőni nem tudom)

Kedden meg megyünk pestre a doktor nénihez , egyedül !!!

Lányok nektek van bébiőrötök ??

Szeretnék venni , de ha van valami tapasztalatotok azt szívesen fogadnám , mert nekem semmi !!
Egyáltalán kik foglalkoznak evvel ?? Baba boltokban nem nagyon láttam , bár nagyobb üzletekben nem voltunk még .

hencike ! Képet nem teszel magatokról? Én sem tudok ide , de van itt fotoalbum amit tudol csinálni fönt a segédleteknél ahol a privát üzid van, ott a jobb sarokban.

Az enyémet megtudod nézni lent az aláírsom alatt a pü mellett van egy www-s valami , na az az albumunk.

Kata !!! GyönyörűLizababám + a keze !!!! :lol: Én speciel a lábakat imádom , azok akicsi kis falat lábak !!!
Tudod miyen hamar játszózni fogunk!!???
Most élvezd ki amíg ekkora, mert többet nem látod csak egyre nagyobbnak !! :wink:

Én úgy gondoltam a jóidőt , ha már egy kicsit látjuk a napot , már a talihoz hozzászólva . Ti tavaszra gondoltatok ???

Oxi Jobban vagy már?? Ti is milyen gyönyörűek vagytok !!

Beus !! Remélem ti is jól vagytok és bírod a strapát !! :lol:
Ti is nagyon szépek vagytok !!

Na puszi nektek , tovább nem untatlak titeket !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Szia kata16!Nekünk is van már ott a fotoalbumba képünk ha meg akarod nézni úgy tudod hogy Hencike fotok néven.Én meg megnézlek titeket.
hencike
 
 


Sziasztok !!

hencike ! Meg akartam nézni a képeket , de a hencike kijön a képek viszont nem !! :shock: ???????????

Kata !! Mi van veletek ????

Oxi ????

Beus ???

Na, most mi tartjuk a frontot hencikével !!!

Puszi nektek!! Remélem mindenki jól van !!!


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


sziasztok !!

itt vagyunk ám mi is csak néha csak az olvasásig jutok el aztán mennem kell ... :lol:

Hencike,
én is próbáltam, régen még volt ott kép de tényleg amit kati mond: fotóalbumra rá lehet lelni de a képek nincsenek benne... :shock:

Kati,
holnap ügyik legyetek a nagy kalanddal ! és te vezetsz és ő meg melletted lesz az autósülésben??
majd írj hogy ment!
(én egyszer próbáltam berakni a hordozót az autómba de vagy béna voltam vagy tényleg nem éri át az öv, nem tudtam bekötni :twisted: :?
gáz ha nem fog menni, akkor itt ragadunk végleg a házban +kertben :shock:
jaaaaaaaaaaj neeeeeeeeeeee :lol:
meg is kérem apát hétvégén tesztelje nekem le ! ...

Bébiőr: légzésfigyelős angelcare van nekünk. namármost a légzésfigyelő első éjjel min. 6szor riasztott :arrow: azóta be sem kapcsoltam, ne idegesítsen.
amúgy egy csepp parám sincs miatta, hülyeség volt venni elég lett volna sima bébiőr.

arra gondolsz Kati, amiben hallod ha sír a baba ugye?

mi ezt a részét használjuk, nagyon muszáj itt, és imádom!

de mivel egyben légzésfigyelős a kütyü, drága volt: 36 000 asszem mediamarktban anno.
mai eszemmel csak bébiőrt vennék azt meg lehet olcsóbban.
mediamarktban amúgy volt nagy választék !!
ha még kerestek.... (Pólusban voltunk)

Tali: ha látjuk a napot oké. de lehet h csak tavasszal fogjuk :P :wink: :lol:
amúgy talira is csak autóval tudok menni szal muszáj lesz apának itt intézkedni hogy be tudjam kötni azt a nyamvadt hordozót!
(vagy az autóm a nyamvadt mert rövid az öv benne??)

amúgy mai eszemmel hordozót sem vennék csak sima autósülést! de pszt.... apa meg ne hallja.... ő ezzel jött nekem mindig h minek..

babakocsim isten, imádom! ma itt teszteltem nem betonúton is :)
jól bírta.. remélem lizu is, bár ő békésen szunyt :)

karácsonyi ajándékok: nulla.
Oxi te nagyon jól csinálod !!!!! :)
sztem könyvet + vásárlási utalványt kapnak idén :lol: mert hogy shoppingolni nem lesz se időm se kedvem az holt ziher!
főleg már a tömeg is nagy gondolom...

na rakok nektek fel képeket is :)

1. "kiskarácsony-nagykarácsony" a mi RudiRénszarvasunkkal
Kép

2. lizi-tappancs Katinak :wink:
Kép

3. anya nagyon boldog mert ilyen ügyesen figyelem már a távol lévő forgót is :wink:
Kép
lmkata
 
 


Sziasztok mostmár van fent a Heniről képek mostmár meg tudjátok nézni.De csak ezt a 3képet tudtam felteni a tőbbit nem engedi.
hencike
 
 


Sziasztok!

Szolgálati közlemény! :-)

Ha valakinek van védőnő ismerőse aki esetleg állást keres, netán Dunakeszin szeretne dolgozni, van egy szabad körzeti védőnői állás.
Itt van telefonszám: http://www.dunakeszi.hu/palyazatok.html
cocas
 
 


hát sziasztok,


az élet nállunk jó zűrös ma pl gödön voltunk gyógytornán Baluval. holnap mikulás ünnepségre megyünk. mindig van valami. :)
kicsi lány egy tündér egyedül alszik éccaka. erre azért vagyok olyan büszke mert a nagy még mindig a hitvesi ágyban alszik :(
naggyából átalusszuk az éjszakát 3kor eszünk vissza alszunk és hétig szunya.
a talit majd megszervezzük az ünnepek miatt most egyébként is macerás lenne.

na jó mikulást mindenkinek

pusza


Kép

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


jó ez a miki, beus :wink:

mikor eszik utoljára adrienn? lizi úgy csinálja hogy pl. 8-kor kaja akkor hajnali 1-2 közt vmikor aztán 4-5 között.... szóval a vacsi után van nagy szünet és utána 3 óránként. napközben meg megint van 1 alkalom h kimarad 4-5 óra is. de átlag 3 óránként eszik még mindig :lol: kis beles :lol:

kati nálatok ???

és mennyit esznek a csajok? csak kíváncsi vagyok, na! :) :oops: :roll:
remélem nem baj... :)

tejcsi is visszaállt már 2-3 hete nem pótlom az esti kaját - előtte kellett néha mert estére megcsappant a hozam :wink: de hát ez van. inkább adtam a tápit mint hogy szenvedjünk mindketten attól h ő nem lakik jól... :roll:

beus és ilyenkor ha mentek el, akkor viszitek picilányt is?

pusszok
lmkata
 
 


sziasztok,

Kata,
Adrienn este úgy eszik h 10kor utánna 3kor és 7-8kor de ha a tizes kajálás csúszik előrre vagy hátra akkor a többi is :) de napközben 3óránként.

igen ha megyünk jön ő is hisz ő is a család tagja ;)

viszont fiam ölben alszik el napközben tök jó megyünk vissza felé. de hát szegény féltékeny nem baj akkor ölben alszik el :)

pusza

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !!!

Kata ! Végre !! (Bocsi)

Elösször is , köszi a Lizi lábikát!!! :lol: Imádni való , nem ???
Gyönyörűek vagytok !!

Mi is pont így eszünk ahogy ti !!! A tejcsi : nekem sajna csak 30-40 van már , sőt van ,hogy annyi sem .
De olyan 100-120 at eszünk általában .(és mostanában igen gyakran bealszunk és egy negyed fél óra múlva folyt. köv. :shock:

Köszi a bébiőrt !!Remélem hamarosan veszünk ,mert sokkal könnyebb lenne az életem vele !!

Na ! A kocsikázás sikeres volt !! Tök jó , féltem töle , de ahogy elindultam elmult minden és mindenre tudtam figyelni !
Az ülés elég gáz !!
Ha bekötöttem rendesen a biztonsági övvel nem tudtam előre húzni az ülést , hogy a müszerfalnak támaszkodjon !!! :shock:
Ja és azt is nehezen ! Egy kicsit meg kellett döntenem , hogy hátul betudjam rakni a helyére !!!
Úgy-hogy végül is így mentünk !!

Másnap lementünk Zsoltival a Corába , hogy kipróbáljam hogyan is tudom a bevásárlókocsiba rakni az ülést (ne bénázzak már egyedül )
Szóval úgy sikerült , hogy ahova hátul tesszük az övet azt belelehet akasztani a kocsi oldalába , de a másik fele így is kicsit előre csúszik . :shock:
Kicsit ferdén állt de ez van ! Legközelebb jól megnézem mások hogy csinálják !! :lol:

Lányok ti, hogy csináljátok ???

Ja és apa teljesen másképp kötötte be az ülést nekem a kocsiba !! :?
Ő teljesen előre húzta az ülést , addig hogy a babaülés neki tudjon támaszkodni a müszerfalnak és nem rakta mögé az övet (mivel nem ér odáig, ugyebár, legalább is a Daewo Matízba biztosan nem )
és csak elöl húzta át .

(hát nem tudom értitek-e amit itt össze hordtam ???? :? )
Ha nem akkor bocsi , kérdezzetek bátran !!

Viszont nemtudom eldönteni, hogy is biztonságosabb ???

A hordozót én nagyon szeretem !!! Avval közlekedünk ha nyügi es nem szeretne egyedül maradni !!Jön velem a konyhába főzni, mosogatni , és szépen elnézelődik benne,elhintázgat ! :lol:
Ma kipróbáltam beletettem a babakocsiba ! Nagyon jó volt úgy is végre láttam szemtől szembe és tudott volna nézelődni , ha nem aludt volna el !!

hencike ! Megyek megnézem a képeket !!!

Beus !! Szia ! Remélem rendben hazaértatek !! :lol:

Ugyan is tegnap a gyógyszertárnál találkoztunk !!
Tündéri mind a két gyerek !!!

Puszi nektek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok lányok!Tud nekem valaki tanácsot adni hogy a lányomat hogy tudnám a bilire szoktatni?Az a baj hogy a lányomat nem lehet leültetni egy kis örökmozgo.A bilire ráül de nem hajlando bele wc-ni.Elöre is köszönöm a segitséget.
hencike
 
 


hencike, hát én tuti nem :wink: :lol: ............
de hátha a tapasztaltabbak :wink:
lmkata
 
 


Sziasztok !

hencike ! Hát az az igazság , hogy én sem emlékszem már !
De vannak ilyen jopofa bilik amik zenélnek ha belepisilnek ! (asszem ) mintha úgy rémlene , régen láttam ilyet

Ha eszembe jut valami jövök ,addig is kitartást !

De ha sikerült valahogyan te is írd meg nekünk !!


Puszi, Kati és !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!Köszönöm azért a segitséget.Majd valahogy megprobálom.
hencike
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk, megvagyok :)
Félévem majdnem megvan, a kórházi ellenőrzésen túl vagyok, ott is minden rendben, jöhet a karácsony!

Babóitok gyönyörűségesek! Az enyém is sokfogú lett, sokbeszédű, naponta újat produkál most, alig győzzük szusszal! :D

Pusz!

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Henci: Sajnos ilyesmiben én sem tudok segiteni még. V sem marad meg a bilin, nem is nayon erőltetem

Kata: Ne bénd a hordozót, az a legbiztonságosabb ebben a korban. Ugyan nagyon hamar kinövik, de én nem sajnáltam sosem, annyi hülye van az utakon!

Kati: Vagyányság :) Sűrűbben told be azt a kocsit a szgép elé, el vagy tűnve :)

O.
oxigen
Györköny
 
 
 
 


sziasztok,

na én kitaláltam, hol találkozhatnánk.
meséltem h járunk gödre na ott meg kérdeztem és lehetne baba-mama tornát csinál és akár a nagyobbak is jöhetnek nem egy hilton szálló de nagyon kedvesek és a balázs nagyon imád oda járni. és ez egy heti program lehetne akkor tudnánk trécslni is ;)
szóval ha szerintetek is jó ötlet szóljatok és akkor megszervezem.

pusza
Bea
Kép

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


ja az email címem :

branne.b@invitel.hu
msn címem: bnbeatrix@hotmail.com
skyp: bran.csalad


itt keressetek léci

pusza

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !

beus ! Szóval tornázzunk együtt ??? Részletek ?? Korhatár nincs ??? Mi is mehetünk kb. 2 hónaposan ?? Melyik napokon van ?? Ez fizetős ???

Oxi !!! Te sem voltál sokáig ! Bejelentetted nekünk, hogy elmész ??

Na de most már van bébi őrünk !!! :lol: :lol:

Philips , egész jónak tűnik. Így sokkal könnyebb lesz !!! :wink:

Kata!Hol vagytok ?
Lizikém jól van ??

MI jól vagyunk igazából nagy változás nincs nálunk, kivéve,hogy van fülcsink már egy kicsivel több mint egy hete!!!
És jelentem túléltük !! :wink:

Kata ti nem rakattok be fülbevalót Lizának ??

Beus, nektek már van ugye ??? Vagy nem jól emlékszem ???


Puszi mennem kell

Kép


Kép
kati16
 
 


pusza,

pont az a lényeg h kicsikkel fizetős de még nem tom mennyi mert ahhoz kellünk egy páran de ha van érdeklődés akkor mindent megmondanak


nekünk niiiiiiiincs fülcsi.

eszembe se jutott majd ha nagyobb lesz és szeretne akkor kifuratjuk


pusza

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziaszitok!

Kati: Perszehogy bejelentetem! :) Vizsgáztam ezerrel, készülni is kellett, nem is mertem bekapcsolni a netet, nehogy elcsábuljak :)

Beus: egyszer veletek tartanánk Vikivel Gödre. Úgy is nagyjából egyidősek a kőceink. Nekem most Dkeszin is jaánlottak egy játszóházat, az talán még közelebb lenne, nem?
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok !

Oxi ! Bocsi , ha bejelentetted akkor az más !!! :lol:

hencike ! Hogy álltok bili ügyben ??? Nem írtam még, megnéztem ám a képeket !!! Csoda szépek vagytok !!!!

Beus! Úgy emlékeztem ,vagy nem is beszéltük róla ??
Mi is mennénk persze !

Kata ??????????????????????

Lányok, hogy álltok a vásárlással ??? Nálunk apa fog ajándékokat venni ma és holnap !! ????????????????? :shock:
Nem tudom elmerjünk-e menni vele Diával ebbe a tömegbe ???

Kata, Beus ti voltatok ???

Puszi nektek !


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziastztok lányok remélem mindenki jól van és az aproságok is.Hát a bilire ülés nem igazán megy de azt már elértem hogy egyszer bele pisilt csak álva mint a fiuk.Nem baj de már eddig elértünk majd jön a többi apránként.mutkor meg már rá ült és ott alut el de nem wczet bele.Nehéz de vele jár ami nem baj.
hencike
 
 


Sziasztok!

Mi ez a tömeg nyomor itt ?????????????

Lányok !!!!

Biztos mindenki készülődik , ugye ???

Hát akkor ezúton megragadom az alkalmat és NAGYON BOLDOG BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK !!!!!!

Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Békés, boldog, áldott karácsonyt kivánunk!

Viki és Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok


Nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánunk mindnekinek
Kép

Bea és a picik

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok! Mindenkinek Boldog Karácsonyt Kiván a Henci család.
hencike
 
 


Szerbusztok anyukák !!

Nagyon Boldog Békés Új Esztendőt Kívánok Nektek !! :lol:

Remélem gyakrabban sikerül majd beszélgetnünk is !!


Sok puszi nektek !


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: