Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta!
Bocsi, az előző hozzászólásomban "lenyanyáztalak" Kép

Amíg nincs vele problémád, ne félj! Ha meg egy ici-pici kis gyanú is felmerül, hogy "na MOST van benne egy kis bódító", akkor ki is fordulhatsz a rendelőből.
Ha valamikor a váltás mellett döntenél.... Nem kell megindokolnod NEKI, hogy miért mész máshoz. Ez úgy működik, hogy keresel egy új dokit, aki praxisba veszi a gyerkőcöt, és ő, mármint az új doki hivatalosan átkéri a kartont. Vagyis utána többet nem is kell találkoznod a régi dokival. Esetleg az új fogja megkérdezni, hogy miért váltasz. Ezt meg megindokolhatod azzal is, hogy csupa jót hallottál róla (újról), valamint a rendelési ideje is jobb Neked. Ilyen esetben elnézhető a kegyes hazugság Kép

Titati
titati
 
 


Titati

hisz nyanya vagyok Kép

Indoklás, na jóóóóóó, de csak úgy a tudta nélkül, ezt nem bírnám megtenni. Tudom, hogy nem muszáj, de akkor is. Hacsak nem csinál valami nagy bakit, de akkor meg többet teszek annál, minthogy átkérem magam másik dokihoz. Kegyes hazugsággal egyetértek.
Kriszta
Nyanya
 


Szerintem nem kell megindokolni, hogy miért kéred vissza a kártyát. Én már váltottam egyszer felnőtt háziorvost, és csak annyit mondtam, hogy kérem a papírjaimat vissza, mert átviszem máshoz. Nincs joga megkérdezni, hogy miért.
Az ember nem lehet szemérmes, ha a gyerek egészségéről van szó.
rjuli
 
 

 
 

Kriszta!
RJulinak igaza van, hisz szabad orvosválasztás van! Egyébként mint írtam nem feltétlenül Neked kell kikérned a fiad papírjait, hanem azt már hivatalból az új doki fogja intézni.

Titati
titati
 
 


Igazatok van

rjuli "Az ember nem lehet szemérmes, ha a gyerek egészségéről van szó." ez nagyon tetszik, megfogadom Kép
Nyanya
 


Szia Pocok!

Még akár ő is lehet, a nevét sajnos nem tudom. De sebaj! Egyébként valóban nem minden a kedvesség, de azért az a szitu elég érdekes volt. És ha jól emlékszem, nem is a szakmai tudásáról írtam.
Túl vagyunk rajta Kép
A dokikról általában: szerintem a személyes tapasztalat a legfontosabb!

Titati
titati
 
 


Nicsak a Pocok! KépKépKép
kíváncsi
 
 


Gabi!
Én már elég régen jeletkeztem, de most olvastalak és szívesen sétálgatnék veled. (Meg persze, aki még itt lakik a környéken)
Mi a Szent László utcában lakunk, a Frangepán utcánál. Nem tudom ez mennyire van messze, de elég mobil vagyok.
Az én kisfiam igaz egy kicsit idősebb, 7 hónapos, de azért még őt is sétálni kell vinni babakocsival és ez tényleg eég uncsi egyedül.
Bár most elég hideg van, de szerintem rövid sétákat összehozhatnánk.

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Van valaki szintén a Madarász házakból?

Trixike23
Trixike
 


Réka
Én is a Szent László úton lakom, Újpesthez közeli részén.
Kriszta
Nyanya
 


Kriszta!

Ez nagyon szupi. Tavasszal már a játzótereket is járhatnánk együtt, mert Danim lassan elindul.
A te kisfiad (jól tudom, ugye?) mennyi idős? Ti merre szoktatok sétálni? BAbakocsival?
ÉS ilyen hidegben is lenne kedved sétálni? Mert nekünk mindig kell menni valahova, mert a lakásban nem lehete a sráccal bírniKép

Réka
muki
 
 


Réka
Ha még csak az én kedvemtöl függne. Balázs (1 éves volt dec. 2.-án) nagyon bírja a hideget, ezért kénytelen vagyok velemenni Kép Szívem szerint téli álmot aludnék és csak tavasszal ébrednék fel.
Patak fele szoktam sétálgatni, vagy csak itt a környéken körbe-körbe. Mikor hogy. Megbeszélhetünk egy találkát.
Kriszta
Nyanya
 


Kriszta!
Én is gyakran járok a patak felé, már csak a gyógyszertár miatt is. Az nekünk gyalog kb. 10 perc.
Találkában én is benne vagyok.
Az én kisfiam, Dani dec. 2-án volt 7 hónapos.

Réka
muki
 
 


Réka!
Mi is abba a gyógyszertárba járunk.

Írd meg mikor mentek sétálni

Kriszta
Nyanya
 


Kriszta!

Szerintem nekünk a szerda és a csütörtök is jó, úgy délelőtt körül.

Réka
muki
 
 


Réka
OK
küldök mailt
Nyanya
 


Sziasztok!

Réka, Nyanya: én is beszállnék a sétába! Ha jól értem, nagyon közel vagyunk egymáshoz. A pataknál lévő gyógyszertár pedig a Penny mellett van! Tőlünk az 5 perc. Szóval nagyon jó lenne KépKépKép

Az én kisfiam 3 hónapos lesz szerdán, de ez nem gond. Kérdés: Ti hol tároljátok a babakocsit? Nálunk a házban van gyerekkocsitároló, de az tele van biciklikkel... És nem is igazán merem lent hagyni a babakocsit, félek hogy ellopják. Ezért aztán anyukám cipeli le a kocsit a 3. emeletről Kép

Akkor én is csatlakoznék, irjátok meg, hogy hol és mikor találkoztok! Mail cimem is van a profilomban. Nagyon örülök!!! KépKépKép

Jó éjt:
Gabi

pgaboka
 
 


Gabi
Nekem az elözö lakhelyemen ellopták a biciklimet a tárolóból. Azóta bicikli babakocs a lakásban. Nem túl ideális, de legalább tuti nem lopják el. Még jó, hogy csak az elsö emeleten lakom Kép

Szerdán 11-kor találkozunk Rékával. Örülök, ha Te is beszállsz. Mail megy.
Kriszta
Nyanya
 


Gabi!
DE jó, de jó!
Ahogy Kriszta is írta, holnap 11 órakor a pataknál, a Szent László utcai részénél.
A helyzet nagyon hasonló nálunk is, csak nekünk még tároló sincs. Így mi is a lakásban tároljuk a babakocsit. Mi is a 3. emeleten lakunk. Én azt szoktam csinálni, hogy kenguruba belerakom Danit, hátamra a hátizsák, kezemben a kocsi és szépen megszakadok. Engem az az egy dolog éltet, hogy nemsokára elköltözünk és ott már lesz lift és saját, zárt tároló. Nem megyünk messze, maradunk a Szent László utcánál, csak a mostani 35 m2-ből,nagyobba megyünk. Szóval a közös séták és jövőbeni játszóterezések hosszú távra szólnak!!Kép (Ezek a mondatok valahogy nagyon nem magyarosak, de most már így maradnakKép)

Réka
muki
 
 


Réka,
én is nagyon örülök, végre lesz társaságom! És az is nagyon jó, hogy közel maradtok. Itt a lakótelepen egész jó játszóterek vannak, a mi házunk előtt is: zárt, nincs kutya és tiszta. Bár mi még nem használtuk... Én lassan mindenképp lent fogom hagyni a babakocsit, mert az nem állapot, hogy egyedül nem tudunk lemenni sétálni.

Kriszta, mail ment!

Most már mennem kell Zsoltikához, holnap találkozunk!
Gabi

pgaboka
 
 


Réka, Nyanya, Gabi!

Sziasztok Viola vagyok.
Nyanyával már váltottam néhány emilt, arról, hogy én is szívesen csatlakoznék a csapathoz.
a Keszkenő utcában lakom, van egy majdnem 1 éves kislányom. Flóra szilveszter éjjel született.

Sajnos az Outlookot nem tudom megnyitni, így emilt nem tudok írni, de ha ezen a fórumon megírjátok mikor tervezitek a találkákat, egyeztethetnénk időpontot.
a Vanilin cuki igen csábító. Mi is a Hegyihez járunk. Még nem éreztem rajta semmi jelét a piának. Bővebbet személyesen.

Jelentkezzetek: Viola
Viola
 


Szia Viola!

RÉszemről oké a tali, bár épp most jól megfáztam, nem fertőzök, ma nézett meg a dokinéni, de gondolom senki sem örül egy prüszkölő anyukának a gyerkőcök közelében.

Szilveszter éjjel az izgi lehetettKép
És végre egy lány a csapatbanKép Három sármos pasi is verseng majd a kegyeiért!Kép

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Viola, én nagyon örülnék, ha csatlakoznál hozzánk! Mi a Jász u-ban lakunk, úgyhogy közel lehetsz Kép A séta időfüggő is: nagy szél v. eső nem túl jó sajnos Kép Ma is csak rövid időre vittem le Zsoltikát, nehogy megfázzon.

Réka, neked jobbulást! Megvárunk a talival, ok?

Jó éjt mindenkinek:
Gabi

pgaboka
 
 


Viola. Réka, Gabi
Én csütörtökön és pénteken ráérek
Réka
rangidöseké az elsöbbség Kép már a sármos pasikat illetöen Kép
Kriszta
ui.
tel számot tudjátok, ha v.ki nem tudna írni, telefonnak is örülök
Nyanya
 


Viola
Holnap lehet, hogy megyek a Hegyihez tanácsadásra. Nektek mikor kell menni?
Kriszta
Nyanya
 


Kriszta, Réka, Viola
csütörtök és péntek nekünk is teljesen megfelelő Kép Jó lenne újra találkozni! Közben Zsoltika még a kiságyban kiabál, nem akar aludni... Hogy birja? Én már hulla vagyok Kép
Jó éjt!
Gabi

pgaboka
 
 


Kriszta, Gabi, Viola!
Én ma már jobban vagyok, szerintem péntekre teljesen elmúlik. HA nektek is jó!
Péntek, 11 óra, patak part, Szent László?

Gabi!
Zsoltika meddig szórakoztatott végül még Titeket?

Réka
muki
 
 


Lányok, nekem jó a péntek Kép
Nyanya
 


Sziasztok Lányok!

Akkor pénteken találkozunk Kép

Réka, végülis 1/2 1-kor aludtunk el! Viszont reggel 1/2 8-ig aludt Zsoltika, pedig nem szokta átaludni az éjszakát Kép Most persze megint alszik, mert ennyi azért nem elég.

Üdv mindenkinek:
Gabi

pgaboka
 
 


Péntek 11 pataknál, már csak Violát várjuk
Nyanya
 


Viola vagyok.
Péntek 11 óra jó. A patak és a Szent László sarkán van a találka?
Ott leszünk.
A Hegyihez csüt. 10-12ig megyünk.

Sziasztok.
Viola
 


Viola
Én is holnap megyek, mert ma nem értem haza idöben
Nem megyünk együtt? Hívjál fel vagy írj.
Kriszta
Nyanya
 


Kedves Kriszta !

3/4 10-kor találkozzunk a Vanilin elött.
Légyszi írj vissza, ha jó neked.
Viola
Viola
 


Kedves Kriszta !

3/4 10-kor találkozzunk a Vanilin elött.
Légyszi írj vissza, ha jó neked.
Viola
Viola
 


Kedves Kriszta !

3/4 10-kor találkozzunk a Vanilin elött.
Légyszi írj vissza, ha jó neked.
Viola
Viola
 


Viola
OK ott leszek Kép
Kriszta
Nyanya
 


Sziasztok!

Réka, Viola, Kriszta:
milyen volt a séta? Sajnálom, hogy mi nem tudtunk menni Kép Pont 11-kor még aludt Zsoltika, aztán meg szopizott. Hiába, nálunk ez még kiszámíthatatlan, hogy mikor fog enni.

Remélem hamarosan megint sétálunk együtt! Kép Addig is kellemes karácsonyozást, jó pihenést kivánok!

Gabi

pgaboka
 
 


Gabi
Neked is boldog karácsonyt. Jót sétáltunk, még a házatok elött is elmentünk. Majd legközelebb ti is jöttök Kép
Kriszta
Nyanya
 


Lányok!
csütörtök de 10 óra a pataknál jó nektek?

Sziasztok Viola
viola
 


Viola!

Nekem jó, de mi találkozhatunk 10 elött 10 perccel a Szent L. és az utcátok sarkán, hogy együtt menjünk a patakig.

Kriszta
Nyanya
 


OK!
Réka te ráérsz?
Gabi?
Viola
Viola
 


Sziasztok!

Mi sajna nem tudunk menni Kép Anyukám megfázott, már napok óta nem tudott meglátogatni minket. A babakocsit pedig nem tudom letenni a tárolóba, ugyanis televan, főként biciklikkel, egyedül pedig nem bírom el. Pedig már nagyon szeretném lent tárolni a kocsit, szólunk is a házban lakóknak, hogy szorítsanak helyet nekünk. Mindenképp muszáj megoldanom, mert pénteken már oltásra kell mennünk.

Most épp az erkélyen levegőzik Zsoltika, el is aludt Kép Ez persze nem az igazi. Remélem, a jövő héten már én is tudok csatlakozni hozzátok!

Üdv:
Gabi

pgaboka
 
 


Gabi
Ha a többieknek is jó, mit szólnál egy olyan megoldáshoz, hogy találkozunk a házatok elött és séta után visszakísérünk. Így egyikönk tudna segíteni mig a többiek a babákra vigyáznak.
Kriszta
Nyanya
 


Kriszta,
köszönöm szépen Kép, de igazán nem akarlak benneteket fárasztani. A megoldás tényleg a gyerekkocsitároló lesz, oda a férjem reggel leviszi a kocsit, este pedig majd felhozza. Igy én is bármikor le tudok menni Zsoltikával.

Még egyszer köszi!
Gabi

pgaboka
 
 


Réka, Gabi
Mi van veletek? Séta???
Kriszta
Nyanya
 


Szia Kriszta!

Mi megvagyunk Kép Jövő héten találkozzunk! Nekünk már a hétfő is jó Kép Lehetne a tali du. 1 körül? Mostanában akkor sétálunk. Már ha egyáltalán tudunk... Ugyanis Zsoltika utálja az overállt és a sapit, a babakocsiban pedig sírdogál. A múltkor már kénytelenek voltunk pár perc séta után feljönni, annyira kiabált szegényke.

Réka, Viola, nektek is jó lenne a hétfő 1 óra?

Kellemes hétvégét mindenkinek!
Gabi

pgaboka
 
 


Gabi
Mi 1 fél2 körül szoktunk ebédelni. Nekem az lenne jó, ha 1-re itthon lennénk. Egyébként jó a hétfö mondjuk 11-12 köröl, ha nektek is megfelel.
Kriszta
Nyanya
 


Sziasztok!

Nekem is inkább a 11 lenne jó hétfőn. A kedd nem jó, de a többi nap igen.

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Megpróbáljuk a 11 órát mi is. Ha esetleg mégsem sikerülne eljutni a találkozóhelyig, küldök SMS-t. Azért remélem, sikerül Kép Ma már egész jót sétáltunk, a megoldás pedig a cumi lett Kép

Üdv:
Gabi

pgaboka
 
 


Gabi, Réka
Akkor holnap 11 óra a pataknál.
Violának küldök egy sms-t
Kriszta
Nyanya
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: