Új privát üzeneted érkezett!

30perces foglalkozások? Csütörtökön is mentek?Akkor lehet,hogy el tudnánk menni.
Vendég
 


Nem, azt hiszem 45 v 50. Vszinu h megyunk csuton is, de meg a Jatszohazat egyeztetjuk Ilbaekkal.

zsanett
 
 


Akkor vszinű egy korábbi időpont lenne jó.

Játszóházba is tudom már vinni? Mert akkor inkább először azt próbálnám ki.
Vendég
 

 
 

Zsanett,
Beninek nem jött be teljesen a Csiri-biri, ahhoz meg nem olcsó, hogy a felét elunja. Szóval oda nem megyünk.

Sissi,
a játszóházba már szerintem simán hozhatod, vannak néha egész pici babák is.
9-12-ig van, de 10ig oda kell érni mindenképp a létszám miatt.
Az ebédhez meg szólsz, hogy tejmenteset kérsz, mert Márk gondolom még nem kap tejet.

A csütörtök egyenlőre úgy néz ki nekünk okés.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Akkor vszinű mi is megyünk csütörtökön.

Ilba: meddig jártatok tücsök-zenére?Mert nekem nagyon ismerős a kisfiad.
Vendég
 


Jo reggelt mkinek!
Kislanyom meg mindig alszik...Lassan ebresztem, h meg odaerjunk.

Ilba!
Igazad van, ha nem tetszene Lilinek, en sem hordanam (lasd Helen Doron).
Akkor csutortokon jatszohazazunk inkabb egyet egyutt, az ugyis tetszik majd mkinek. :lol:

zsanett
 
 


Sziasztok!
Hú nem győztem visszaolvasni, nagyon pörgött a topik :) !
Zsanett: bocs tegnap már nem néztem vissza, mert délután mikor hazajött a férjem elmentünk telefont intézni, pontosaban új előfizetést. a régi nagyon sokat vacakol már (Szilvi és olgi tapasztalhatták :( ), aztán meg vásároltunk egyet.
Most meg csak most néztem be, így Kori épp visszaaludt, a mai nap így ugrik. Ha jól olvasom akkor csütörtökön bölcsis játszóház??? Oda ha minden jól megy mi is szivesen elmennénk. Solymár utcai?

Kép
timcsi73
 
 


Sissi,
talán októberben hagytuk abba.

Timcsi,
igen, Solymár utca.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Most ertunk haza Csiri-biri ota :oops:
Persze keddenkent nincs 3. foglalkozas, igy csak a masodik vegere ertunk oda, kb 15 percre....De inkabb bementunk es kifizettem a teljes arat is, m Lilka annyira orult mikor beleptunk a Muvhazba. Tudta miert megyunk es nem akartam elkeseriteni, plane h nem is ertette vna.
De igy kisse draga oradijra jon ki :?

Akkor csuton fel10-kor talizunk a bolcsi elott v majd inkabb bent?
Ki h gondolta?

Vali!
Te beirattad mar az oviba? Mikortol megy? Szentendrere?

zsanett
 
 


Zsanett,
mindegy hol talizunk, csak megismerjük egymást. :lol:
Papucsot hozzatok magatoknak, gyerekeknek váltócipő, és nem lehet behozni semmi kaját, piát és cumit.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Merre van pontosan a Solymár utca? Mindenképpen kell váltócipő?
Márk még inkább mászik és nem lenne elég a harisnya?
Olgi: tali neked mikor lenne jó? Esetleg holnap?

Ilba: gratu a kistesóhoz!!
Vendég
 


Sissi,
Köszi! :)
Solymár utca: a Zápor utca-Föld utca kereszteződéstől már látni a bölcsit, ha a Vörösvári úttal szemben állsz, akkor jobb kéz felől. A parkoló utcai sarok felöli első bejáratnál van kiírva, hogy játszócsoport.
De felőlem talizhatunk a pék előtt is a Föld utcában, azt bizti mindenki ismeri.

Ha Márk még mászik, akkor én hoznék +zoknit neki, mert nem mindenütt van szőnyeg.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ok igy már tudom hol van. Akkor a bölcsi előtt találkozunk? Hánykor?
Vendég
 


Ilba!

Ne haragudj, ha a figyelmetlensegem miatt most hulyeseget kerdezek de Neked 2 sor volt eddig is az alairasban ? :D
Mindenkepp grat :)

Jo lesz a Fold utcaban az a kisboltnal, m en pl nem tudom hova kell menni. :oops:
Nekunk piros babakocsink van es epp mosas elott all :D

zsanett
 
 


Zsanett,
eddig 1 sor volt. :wink:

Akkor csütörtök, fél10 a Föld utcai pék/kisbolt előtt?
Mi már babakocsi nélkül, ismertetőjelem a fiam. :lol:

Ki jön még?
Sissi, Zsanett, ???

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Én viszont nem tudom,hol van a Föld utca. Bocsi a tudatlanságomért :oops:
Vendég
 


Sissi,
akkor Veled a bölcsi előtt fél után 3 perccel. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sissy!
A Kiscellivel parhuzamos. A SAN Marco-s keresztezodes sarkan van a kisbolt.

III Flórián tér (Budapest) Térkép... 18 m
2. III Pacsirtamező utca (Budapest) Térkép... 131 m
3. III Flórián tér (Budapest) Térkép... 52 m
4. III Pacsirtamező utca (Budapest) Térkép... 148 m
5. III Kiscelli utca (Budapest) Térkép... 232 m
6. III Szőlő utca (Budapest) Térkép... 152 m
7. III Föld utca (Budapest) Térkép... 132 m
8. III Zápor utca (Budapest) Térkép... 4 m
9. III Föld utca (Budapest) Térkép... 162 m
Budapest III. Föld utca Térkép... 1.033 km
Összesen 1.033 km
min. 15p


Hmmm probaltam bemasolni, de ha nem erted igy (amin nem csodalkoznek :) ), a www.utvonalterv.hu - n erthetobb.

zsanett
 
 


Ilba!
Akkor csak nem vaok hue :lol:
Ezer grat! Miota tudod? Veletlen volt v terveztetek?
Huhh ugy latom majdnem pont 3 ev lesz koztuk... :D

zsanett
 
 


Zsanett,
na ez alapján én se találnám meg. :lol:
Tervezett volt és kb. másfél hónapja tudom. Azóta vagyok rosszul. :?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!
Pedig csak jot akartam :oops: :lol:
De ereztem h nem az igazi :lol:
Akkor meg1x ezer grat!
Beni tudja mar?

zsanett
 
 


:lol: :lol: :lol:
Még nem. Majd személyesen elmondom miért ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Hú mennyi minden!
Irigyellek kicsit Titeket a zenés programok miatt, már mi is mennénk szívesen, cak kicit még ceperedünk...

Nem tudom tudtok-e róla hogy a kerületben 3 helyen is van ingyenes babamasszázs tanfolyam, 5 alkalmas, védőnéni tartja.
Holnap mi elmegyünk a Római teren "túli" máltai játszira, utolsónak befértünk, Kaszásdűlőre már nem, csak 1 hónap múlva.
Ajánlom figyelmetekbe:www.obudaivedonok.mlap.hu

10re kell mennünk, hát kalandos erőpróba lesz...Az időpont és a busz is kihívás...

Szilvi, ha vége lesz a masszírnak, és hazajöttünk és ettünk, és még tudok járni, menjünk játszira! vagy valahova sétálni. Remélem mondjuk nem fog zuhogni, ma is egy gyors flórián+piac kört szaladtunk.

Szerintetek nem gond hogy még nem fordult meg Laura? ( 15.-én lesz 4 hónapos)

Üdv.mindenkinek:Olgi és Laura
3sütike
 
 


Mindjart vege a meccsnek es megyek aludni.
Nagyon jo meccs :D
Jo ejt mkinek!

zsanett
 
 


Húúúú de jó, hogy így felpörgött a topik :D Tök jó olvasni, hogy ennyit szerveződtök. Kár, hogy 2 éve teljes pangás volt, így anno róhattam egyedül a köröket a babakocsival :(

Ilba: Akkor most már nyilvánosan is nagy-nagy gratula a kistesóhoz :D
És hogy nagyon bölcs legyek és okoskodjak kicsit, tuti lány lesz ha ilyen szarul vagy, én is csak Alizzal voltam rosszul.
Viszont a terhesség szempontjából jót jelent, azt jelzi, hoyg dolgoznak a hormonok rendesen :) De ezt már lehet, hoyg írtam, bocsi ... :oops: :roll:

Ovi: Most, hogy írjátok kaptam észbe, hogy tényleg lépnem kéne valamit, ha azt akarom, hoyg Aliznak jövőre tuti biztos helye legyen. Szentendrében gondolkozom, de fogalmam sincs az itteni viszonyokról :( Ráadásul sajna időm sincs nagyon utánajárni :( Na majd lesz valahogy ...

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 



Sziasztok!
Ilba: először is nagyon nagy gratula neked pontosabban nektek, mert hát ugye a férjednek is van némi köze a dologhoz ugye :lol: .
Vigyázz magatokra, jó egészséget a továbbiakban is nektek.
Bölcsi: képzeljétek tegnap úgy véletlenszerűen elsétáltunk a Mókus utcai bölcsibe. A védőnénink mondta, hogy próbáljam meg még máshol is a beíratást. Nem akartam hinni a fülemnek, szememnek... 5. vagyunk 2009. szeptemberére. Mikor óvatosan rákérdeztem, hogy akkor most ez azt jelenti, hogy....Akkor azt mondta a vezetőnő, hogy igen, anyuka, azt jelenti fel van a kicsi lány véve. Be is robogtunk rögtön a szomszédbe a védőnőhöz, pont bent volt, elújságoltam neki is a hírt. Hát én ezt nem értem, a Solymárba az ez évre és a jövőre szóló jelentkezések alapján talán 237. lehettünk, itt meg simán befértünk, bőven, jövőre. Mondjuk a Solymárba nem is értettem, miért egybeírják az összes jelentkezést, itt külön vezették. Háát ez van.
Olgi: majd írdd meg, hogy milyen volt a babamasszázs. Majd megpróbállak én is keresni egy sétába mi is benne vagyunk, akkor legalább tudsz mesélni. Átfordulás? Szerintem nincs lemaradva. Először is minden baba más és más. Másodszor Kori úgy emlékszem tavaly júniusban fordult meg először. Január végén született, tehát nem volt még 5 hós, 4-5 hó között.
Zsanett: milyen házat néztek és hol?

Kép
timcsi73
 
 


Zsanett: Na mesélj, mi volt!!!!! Minden részlet érdekel! :wink: :lol:

Timcsi: Gratula a bölcsihez! :) Nekem egy ismerősöm kisfia járt oda - na jó, kb 5-6 éve - de akkor ő nagyon meg volt velük elégedve!
Esetleg tudjátok azt is, hogy melyik gondozónőhöz kerültök? Mert akkor megpróbálok nála infókat gyűjteni róluk.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Timcsi,
ezek szuper hírek!

Zsanett,
na, költöztök? :)

Akkor holnap? Megyünk?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Úgy néz ki,hogy mi megyünk :) remélem nem alszik el a drágám.
Vendég
 


Nem koltozunk :(
Sajna katasztrofalis volt az elso haz.
A masodik kicsi, a harmadik draga :(
Csodalkoznek is mar ha talalnank...

Ilba!
Persze h megyunk :) 9:30 San Marcos kisbolt elott :)

Sissyekkel hol talizunk akkor?

zsanett
 
 


Én a bölcsi előtt várok rátok. :) Lehet,hogy jön még velem egy babás ismerősőm.De Ő még nem biztos
Vendég
 


Oke, akkor holnap.
Megyek aludni, m esemenydus napunk volt es tok elfaradtam.
1-tol uton vtunk es nemreg ertunk haza.
Jo ejt mkinek!

zsanett
 
 


Jó éjt!
Vendég
 


sziasztok!

Timcsi: jó volt a masszázs, csak rövidke...de tanulságos volt olyan szempontból, hogy azonos korúakkal volt Laurám.majd mesélek.
Ahogy hazajöttünk, jó idő volt nagyon, így spontánul Szilvivel és Márkkal sétáltunk egy nagyot. Kerestünk az obiban muffin sütő-alapot, a piacon meg csiperkét. A két gyerkőc meg hihetetlen édesen és mélyen bealudtak. Mikor értek rá, menjünk!Van már új telefonod?


Zsanett: mi az otthon centrummal találtuk ezt a kis helyes lakást, ahol lakunk, profik voltak és gyorsak én elégedett voltam. Mondjuk folytattam előtanulmányokat az ügyben, megmondtam hol mennyiért milyet szeretnék, de meg is találta a srác. (Papp Nándor 06704540315) Jó két hónap alatt megvoltunk. Költözéssel együtt- 38-39. hétben...Mindig mondtam a picurnek hogy ezt még várja meg, meg azt még várja meg, aztán 42. hétig adott is időt...

Lehet hogy jelentkeznem kellene már a bölcsibe?

Átfordulással kapcsolatosan Szilvitől kaptam jótanácsot: az ágy puha, nehezebb így neki, bekeményítünk...

Jó éjt mindenkinek!
3sütike
 
 


Oké, ott leszünk! 8)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Huhhh, ez a korai keles....

Timcsi!
Ti nem jottok?

Olgi!
Probaltuk veluk, majd elmeselem, most rohanunk, m Ilba var :)
A lenyeg h durvan nehez esetnek szamitunk :lol:

zsanett
 
 


Sziasztok!
Hát ahogy látható mi nem mentünk, nem is mertem nagyon bevállalni, ugyanis Kori általában délelőttönként még csucsukál egyet. Úgy fél 10-10 körül szokott bealudni. Úgy voltam vele, ha mégsem, akkor mi 5 perc alatt ott vagyunk, és akkor találkozunk majd. De bejött a szokásos menet. Lassan-lassan kitolódik majd a délelőtti alvás (el is marad majd, mondta a védőnénink), de még most általában szokott Kori aludni. Majd legközelebb, biztos mentek még. Egyébként ha jól tudom, csütörtökönként a Solymár utcai máltain is van játszóház, mondjuk 3/4 órás, de ingyenes. De oda sem jutottunk még el, pont a délelőtti alvások miatt.
Zsanett: sajnálom, hogy így jártatok, de kitartás, egy jó családi házat még nehezebb megtalálni, s még körültekintőbbnek kell lenni. Ismerőseink vettek egy házat, amiről csak az adásvétel után derült ki, hogy részben vályog és vizesedik.... Pedig jó drágán vették. Be sem költöztek. Elkezdtek pereskedni, 2 és fél év után most ott tartanak, hogy kaptak 2,5 milliót, a javítások egyrészére. Közben persze pereg a hitelük, stb. stb. stb.... A lényeg, jól meg kell nézni mindent.
Vali: köszi a segítséget. Nekem is szimpi volt a bölcsi. Mondjuk még közel másfél év. A gondozónőt még nem tudjuk ki lesz. Mondta a vezetőnő, hogy jövő nyár elején kell érdeklődni a részletekről, meg, hogy mikor lesz a beszoktatás.
Olgi: megvan az új telefon. Majd hívlak. Hú tegnap mi is nagy kört mentünk. A végén a Solymár utcai máltain kötöttünk ki. Alig tudtunk eljönni.... Ráadásul gyalog jöttünk hazáig, én meg húztam-vontam a babakocsit :D . Este mikor hazajött a férjem fél 6 körül, még lementünk, virágládát venni. Persze Kori megint gyalog. Nagyon menne-menne. Ha alakulna az idő, a hajógyárit bevállalhatnánk, ott tudna jókat gyalogolni :D .
Fordulás: nekünk kókuszmatracos az ágy, az keményebb mint a szivacs, de én ilyenkor Korit már lettem a földre, plédre, habtapira illetve a bébijátszószőnyegre. Nem fázott egyáltalán, biztonságos, nem tud hova esni, mintha egy nagy ágyon lenne. Nekem bátran javasolta a védőnő.

Kép
timcsi73
 
 


Jó volt találkozni Veletek, pont ma volt ez a vendég, így alig lehetett beszélgetni, na majd legközelebb. :)

Timcsi,
mi is a Solymár utcain voltunk tegnap. Beni bordó-fekete kockás vastag kardigánban volt, én fehér kabátban. Nem láttál minket? :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Most h ilyen szep idot mondanak nem megyunk holnap Hajogyarira?

zsanett
 
 


De jó nektek, hoyg taliztatok megint! :)
Én meg csak bámulok ki az ablakon, hogy milyen gyönyörű idő van, és még a madarak is csiripelnek! Ez borzasztó! :evil:

Ingatlanügynökségeket szerintem jobb elkerülni, mert hiába mondják, hogy a vevőknek ingyenes a szolgáltatás, az eladó úgyis rátesz annyit az árra, hogy behozza a vevőn a költséget.
Mi több mint 1 millát adtunk az OC-nak, persze ennyivel drágábban is adtuk a kéglit, mint ha közvetlenül talált volna meg bennünket a vevő.
Egyébként nekünk is egy nagyon jófej srác árulta az OC-nél a lakásunkat, nagyon tudom ajánlani bárkinek akinek szüksége lenne ilyen segítségre. Neki Óbuda a körzete.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Nekünk holnap nem jó. :(
Torta magvan? :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vali,
nem KB?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ha az OC-s srác monogramjára gondolsz, akkor nem, ő PJ :lol: :lol: :lol:
De tényleg nagyon jó fej volt, tök lelkes, igazán megdolgozott azért a pénzért. Na jó, annyiért talán mégse, de hát ez van ...
Mi hiába hirdettük, a kutya se érdeklődött, pedig sokkal olcsóbban volt fent a hirdetés. :shock:

Milyen torta????

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!
Akkor ahogy olvasom azért jól sikerült a találkozó :D .
Zsanett: mi benne lennénk a hajógyáriba. Mikor gondoltátok?
Ilba: mi tegnap úgy fél 2 és fél 3-3/4 3 között voltunk a máltain. Nem sokan voltak, de én rátok akkor nem emlékszem, de lehet, hogy csak nem figyeltem jól. Nem tudom, ti mikor voltatok?
Torta? Ki ünnepel?

Kép
timcsi73
 
 


Vali,
igen, a monogramjára gondoltam. :D

Zsanett férjének ma van a születésnapja és bölcsi után a Daubnerhez tartott épp egy meglepi tortáért. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Timcsi,
ja, akkor nem is, mi 3-5-ig voltunk.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Boldog szülinapot neki!
Nekem kedden volt, a 35. :D .
Én is kaptam egy tortát a férjemtől. Hú én nagy édesszájú vagyok, s ettem már sok finomat, de ez.... Isteni volt. A Vörösvári úti cukiból hozta. Sima és csoki piskótalapok csokikrémmel, köztük egy marcipán réteggel, karamell habos krémmel a tetején, mandulaforgáccsal....Hmmm. Ja és nagyon kellemes volt az ízhatás, egyáltalán émelyítően édes.

Kép
timcsi73
 
 


Timcsi,
boldog szülinapot Neked is! :D
Enyém vasárnap volt, Daubneres Esterházy tortával. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Na akkor pont elkerültétek egymást :?

Ha már torta ... Kicsit dicsekszem, ilyen szép volt Aliz 2 éves szülinapi tortája :) Nem én csináltam!!!! :wink:

Kép


Kacsa a jele a bölcsiben :)

Nagyon tetszett neki, én egy falaltot nem bírtam enni belőle egyébként, mert úgy sajnáltam, hogy "le kellett vágni" :(

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: