Új privát üzeneted érkezett!

tÉNYLEG KÖVETKEZŐ TALI MIKOR LLEGYEN?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Szép napot lányok :)

Hettie,
szerintem most mi is kihagyjuk a babaklubot, mert pénteken kell vinnem a suliba a beadandó dolgozatokat, és háát minden percre szükségem van, hogy elkészüljön :roll:
A fűtéssel mit csinálnak nálatok? Most építitek ki, vagy csak áttértek valami másra?
Mi is nagyon tervezgetjük, hogy a konvektorokat lecseréljük központi fűtésre. Van egy csomó égetni való is, legalább adna egy kis meleget :)
Meg már a konvektorok 10-12 évesek, és itt-ott eresztenek egy kis gázszagot :shock: , eléggé zavaró és félek is tőle, hogy egy reggel már nem ébredek fel. :shock:

TÉNYLEG, TALI MIKOR LEGYEN???

Sziszkó,
kérdezni akartam, hogy akkor tudsz is maradni betegállományban? A főnököd rendes volt, hogy nem bánta, ha nem mégy vissza idén :D

megyek, kicsit dolgozatírni :roll:

cuppantás

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Szilvi! :)
Majd várom a tapasztalatokat a tállal kapcsolatban. Nekem nincs, de ha Neked beválik, lehet, hogy én is kérek majd egyet a köv. szülinapomra.

Melinda! :)
Én nem vagyok kezdő háziasszony, de a kifli receptjét elkérném Tőled. Szívesen kipróbálnám én is. Neked hogy sikerült?

Hettie! :)
Ugye nem tudott túl messzire szökni a kisfiad? Ki tud menni a kertből az utcára? Én is attól félek, hogy Lili ha egyszer elindul, majd nem lehet vele bírni. Bár a kilóimnak jót tesz majd, ha utána rohangálok. :oops: Már most annyit jár a keze és a lába, sokszor mondom is neki, hogy estére megjárja Gy.patát oda - vissza. :lol:
Nincs fűtésetek, vagy csak javítani kell? A felfordulásért nem írigyllek. Hozzánk hetente jött a szerelő a kazánhoz, mert mindig leállt. Se fűtés, se melegvíz nem volt. Mondtam neki, hogy amennyi alkatrészt már kicserélt benne, ahelyett inkább hozoztt volna egy komplett kazánt. Na de nem eszik olyan forrón a kását, ugye! :?
A lényeg, hogy sikerült megjavítani.
Milyen utalványról van szó?

Heni! :)
Köszi a bókot! Újévi fogadalmat én fogok tenni, és azon leszek, hogy be is tartsam. Szeretnék lefogyni arra a súlyra (vagy legalább megközelíteni), amennyivel anno férjhez mentem. Nem kis meló lesz. :? De a gyerek miatt az utóbbi pár évben már nem fogtam vissza magam, fogyózni meg pláne nem fogyóztam, így most rendesen gurulok. :cry:

Beus! :)
Legközelebb szívesen látlak, ha gondolod... :wink:
Remélem tudtok még a hóban sétálni. Én is szívesen mennék, de mi még kicsik vagyunk hozzá. Majd jövő télen bepótoljuk! Triciklivel kapcsolatban miért bizonytalanodtál el?

Ancsi! :)
Jó móka lehetett a gyerekekkel elsétálni az oviba, meg aztán este hazahúzni őket. Nagyon edzett anyuka vagy! :)
Tudtál tanulni az éjszaka? Nekem is ezt kellene csinálnom. Gyerek lerak, anya tanul. Csak anya egy "kicsit" lusta, meg fáradt és így inkább alszik éjszaka. Te már az utolsó évedet gyúrod? Már csak házi dolgozataid vannak, vagy még vizsgáznod is kell?

Na megyek, mert a csajszi felébredt, és már hangoskodik. Utál egyedül lenni, nagyon társasági ember a szentem. :wink:

Szép napot!
Vendég
 

 
 

Ancsi

Mégsem jönnek holnap, majd csak hétfőn, mert 2 ember is beteg :( Ugyhogy ha felébredünk akkor megyek a klubba. :)
Most nekünk is konvektor van a hálóban meg a gyekszobában,a nagyszobában kandalló van, az előszobában meg cserépkályha. Máshol semmi. És ez a baj. ugyhogy központit csináltatunk.

Ágota
Nem ment messze, utánamentem, itt meg nem jár se autó semmi, csak ritkán, még szerencse.
Libero utalvány a dm-be meg a tescoba. Mindkettő 400ft-os ha jol emlékszem.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok Lánykák!

Ágota!
Én ma ki is próbáltam a tálat.Sertéscombot sütöttem benne.Holnap ebédre csináltam,még nem kóstoltuk meg,de az illata,az isteni lett.
Beáztattam a tálat egy jó órán keresztül.Ezt így kell sütés előtt,hogy a kaja így jobban párolog sütés közben és állítólag hamarabb megsül benne a cucc.És mindenképp hideg (nem előmelegített) sütőbe kell rakni a tálat,hogy a hírtelen nagy hőtől ne repedjen meg.
Ja,hozzá köretnek csináltam sajtos-sült krumplit.Egy jénai tálban sütöttem.azt azért megkóstoltam,nem bírtam neki ellenállni. :oops:
Naon finom lett! :wink:

Ancsi!
A háziorvosom december 3.-ig ír ki a jelenlegi műtét utáni állapotommal.Tovább sajnos nem tud.Írt egy beutalót az ideggyógyászatra.Holnap délelőtt megyek.eglátjuk mi lesz. :)

Melinda!A kiflis recept engem is érdekelne! :wink:

Lányok egy körkérdés!Karácsonykor milyen sütit süttök?

Következő baba-mama tali:
Még karácsony előttre gondoltátok vagy inkább már januárban :?:
sziszkó29
 
 


Cinix,hol vagy?????
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
Küldöm a receptet,de előtte a képet....
Nem sikerült elrontani,de egy jó tanács.a virslire nyomhattok mustárt vagy valamit,csak én még nem mertem.... :oops:
Nekem jó a tali akármikor,mondjatok ti időpontot.
Sziszkó majd írj ,hogy mi lett....
Lehet,hogy ma megyünk Pestre,kinéztem egy jó mosogatógépet,azt kértük a családtól karácsonyra. Inoxos Siemens,extra csendes. Berágtam,hogy nem vagyok ki a konyhából sosem. Ennyivel is több időt töltök a családdal.14 litert meg én is elhasználok,hát akkor mosogasson a gép.... :lol: Kép
Vendég
 


Ágota!
Nekem van itthon a fagyasztóba pár liter tej steril Medelás tasakba, szívesen odaadom,mert nekünk nem kell szerencsére.
Anyatejgyűjtőbe is adom le, szóval tuti jó a tej, úgy fejtem, hogy magunknak,előtte agyonra lemosakodva.
Odaadom ingyen,ha kell,csak írj. Sajnálnám kidobni....
Vendég
 


Sziszkó

Biztos finom lett a husi. :)
Karácsonyi sütit még nem tudom. De a tiramisu a világ legfinomabb sütije. Manó szülinapjára majdnem olyan is lett mint amit olaszban ettünk. Az itt ehető tiramisuknak közük sincs az igazihoz, de remélem egyszer sikerül kikisérletezni.

Tali legyen nemtommikor, mert sztem e jövő hét még nekem nem jó, mert ma nem jöttek a fűtést csinálni, majd csak hétfőn :( És az eltart akár 1 hétig is. Szóval a 8-ai hét az jó lenne.

Melinda
Jól néz ki a kifli. :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak a vendégágy a számítógép előtt volt, és a szék már nem fért oda, így nem volt kedvem állva írni, de olvastalak titeket :P .

Melinda: Én is kérem a kifli-receptet. Én is szoktam csinálni, úgy, hogy veszek leveles tésztát, abba teszek mustárt és virslit, összehajtogatom,megkenem a tetejét tojással, és be a sütőbe.
Én is, én is, én is, én is szeretnék mosogatógépet!!!!!!!!!!!!

Ágota: Gratulálok Lilihez!! Nagyon édi! Végre már ketten vagyunk lányos anyukák. A fogyást hogy akarod elkezdeni? Van valami recepted vagy ilyesmi?

Sziszkó: Nekem nincs ilyen tálam, de lehet, hogy beszerzek egyet.
A karácsonyi sütit anyósom csinálja, én majd valami sós sütit fogok.
Lehet, hogy juhtúrós pogácsát.

Hetti: köszi a kupont, de a Libero nekünk sem vált be.
A csirkecombos sztori tök kellemetlen lehetett. Nem irigyellek....

Ancsi: Sok energiát kívánok a tanuláshoz, neked is és mindenkinek aki tanul (magamnak is).

Beus: Megvagy még? Suli? Jössz szombaton? Ti hol szoktatok lenni?

A tali felőlem bármikor lehet, csak most nem mert iszonyú náthás vagyok, már Emma is elkapta.
Szerintem bízzuk megint Sziszire majd eldönti Ő két perc alatt, amin mi két hétig filózunk :P .

Puszi mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Melinda! Kérem a receptet, iszonyatosan jól néz ki ez a kifli! :)
Én nem nagyon szoktam főzni, mert lusta vagyok, de amúgy tudok meg néha rámjön és akkor kotyvasztok. Az almáspitém nagyon fincsi. :wink:
Mosogatógép jöhet ide is! Bár én most kapok új konyhaszekrényt és abban már nem lenne helye. :(

Cini! Most nem lesz suli. Jövőhéten meg én nem megyek, mert szombaton megyünk Bécsbe. Amúgy mindig máshol vagyunk, de általában a 2.valmelyikben. :D

Kupont én sem kérek, mert nálunk sem jött be, inkább Pampers.

Karácsonyi kajákkal kapcsolatban: a nőklapjacafénak van most adventi különoldala és nagyon sok jó dolog van fent pl: pulykasültek meg gyerkőcöknek kifestő is. Van játék is, de én még nem nyertem semmit...

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Hettie!
A házi tiramisu szerintem mindíg isteni! :lol:
Nem úgy,mint a cukrászdában készült.
A husi fini lett,amit tegnap sütöttem.Legalábbis nekem ízlett,a párom meg ha nem merte megmondani,hogy rossz,akkor így járt. :oops:

Cini!
Nem írtad,hogy hol voltatok bulizni a hétvégén??? És,hogy sikerült?
Köszi a megtiszteltetést a tali időpontjával kapcsolatban! :wink:

Mosogatógépünk még nincs,de amikor a konyhaszekrényt csináltattuk,ki lett neki hagyva a hely.Majd ha lesz baba,akkor megvesszük.Addig nem használnám ki,csak évente kb kétszer,mikor összejön a család.

A juhtúrós pogi is biztos fini lehet.Én sima túrós pogit szoktam sütni.Annak nagy keletje van nálunk. :oops:

Na,voltam ma dilidokinál.Írt fel receptre 2 féle gyógyszert,de nem hinném,hogy kiváltom.Meg írt egy orvosi javaslatot a házidokimnak.Az van ráírva,hogy a munkámat nem tudom elvégezni,pihenésre javasolt.
Azt mondta,hogy karácsony előtti napokban menjek vissza hozzá.

Na,mindenkinek szép jó éjszakát!
sziszkó29
 
 


Sziasztok,

Úgy látom nem járt itt ma senki, akkor majd én megtöröm a csendet. :)

Melinda! Sikerült megvenni a mosogatógépet? Szerintem minden háziasszony álma, főleg ha napi szintű program a főzés!

Hettie, végül két helyre is megyünk Mikulásünnepségre: Férjem munkahelyén lesz 5-én, és itt a faluban is másnap.
Nem irigyellek a fűtés miatt! Remélem gyors és zökkenőmentes lesz az átalakítás!

Következő tali: én nagyon örülnék, ha még idén találkozhatnék Veletek! Nekem 13-án lesz elvileg az utolsó idénre tervezett vizsgám (már decemberben csak beadandóim lesznek - Ancsi együtt érzek Veled!!). Viszont lehet, h már akkorra mindenki lázasan készülődésben várja a Karácsonyt..
Tényleg! süti ügyben én is érdekelt vagyok. Van vkinek vmi jó receptje?
Általában én mézes kalácsot, gyümölcskenyeret sütök Karácsonyra, lehet nagyon elcsépelt, de mi szeretjük. Tavaly narancsos-csokis kekszet is sütöttem ezek mellé. Ilyenkor jobban megy a nem túl krémes, kevésbé tömény édesség, főleg a finom fűszeres sütiket szeretjük, amik pár napig elállnak (persze ha van idejük) , sőt még finomabbak is! és olyan jó illat van tőlük a lakásban!

Tegnap megkapta a fiam a 15hós kötelező oltást. Az én drágám ismét hozta a formáját, ő volt a tanácsadóban a legnagyobb növésű fiatalember, de a leghangosabb is! :roll: Mint egy igazi oroszlán! Szerencsére nem lett semmi következménye a szurinak, reméljük már nem is lesz.

Lányok! holnap szorítsatok, mert reggel vizsgázom. A tanár annyira kedves volt, h az előadás anyagán felül még 12 tételcímet sikeres összehozott, mondván, h egyetemi képzés és mindenki nézzen utána. Baromi jó fej, nem?! Én ezen teljesen fel vagyok háborodva, mert könyörgöm akkor minek fizetem a tandíjat???!! Még egy nyavalyás irodalomjegyzéket sem mellékelt hozzá.
Na ok nem morgok, inkább megyek is.

Kellemes hétvégét!
o.heni
 
 


O.Heni!

Megy a drukk :!: :!: :!: Ügyes légy!
Majd írj,hogy sikerült!Amúgy miből vizsgázol?

Lányok!Nagyon lustálkodtok!Tudom,hogy hétvége van,de azért írjatok :!: :!: :!:
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
Nem felejtettem el a kifli receptet,holnap tényleg leírom!
Megvan a mosogatógép!!!!!!!!Úgy örülök neki!Megnéztem mit bír,pár extra szennyes büdös nagy lábast betettem és voalá=> sehol egy kajamaradék => szóval csak ajánlani tudom. Amíg az güzül én lógatom a lábam!!! :lol: :lol:

Heni!ügyi legyél holnap!!
Cinix! Engem a juhtúrós pogácsa érdekelne....
Vendég
 


Melinda

Nekem is keeeelllll. UUUtálok mosogatni. Amugy nagynéném azt mondja ő el szokta öblíteni az edényeket mielőtt beteszi, mert nem jön le. Ugyhogy akkor ti jó gépet vettetek, hogy lejön róla minden. :)

Heni

Valahogy most lehetsz vizsgázni. Biztos menni fog. :wink: Remélem én is hogy hamar meglesz a fűtés.

Tali ügyben: Nekem bármikor jó, kivéve a jövő hét, a fűtés miatt, remélem 1 hétnél nem tart tovább. :roll:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Én a mosogatással úgy vagyok,hogy szívesen megcsinálom.Én porszívózni és port törölni úúúúútálok! :twisted:

Tali nekem bármikor jó!Hettie azt mondta,neki a jövőhét nem jó.Akkor az utána való hét.December 8 és 12 között valamelyik nap,ha mindenkinek jó.De pontosan még addig megdumáljuk.Kérlek jelezzetek,hogy nektekk jó e 2 hét múlva vagy valakinek van valami extra kívánsága?

Látom lányok,nagyon lustultok,megyek én is!

Kellemes hétvégét! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Virslis kifli:
3 dl tej, 1 kk cukor, 5 dkg élesztő, 50 dkg fliszt, 1 kk só,1,5 dl olaj
töltelék:6 virsli
Tepsi kikenéshez 1 ek olaj
lekenés 1 tojás
tetejére 10 dkg trappista
A tejet meglangyosítjuk a cukrot belekeverjük,az élesztőt belemorzsoljuk, meleg helyen kb 10 perc alatt felfutatjuk.
a lisztet a tálba szitáljuk,sóval összeforgatjuk,azután a tejes élesztővel és az olajjal bedagasztjuk. akkor jó, ha könnyű, az edény falától elváló kelt tészta lesz. letakarjuk meleg helyen 50 perc alatt a duplájára kelesztjük.
ezután 3 kis cipót furmázunk,meglisztezett gyúrólapon kb 20 centi átmérőjű kerek lapokká nyújtjuk. 8-8 részre vágjuk.
a virsliket 4-4 darabba vágjuk. minden kis tészta háromszög szélesebbik oldalára 1-1 virslidarabot rakunk, és egyenként a tészták csúcsa felé fellcsavarjuk. így helyes kis kifliket kapunk. tepsibe rakjuk. a tetejüket a togással megkenjük,majd a reszelt sajttal megszórjuk. előmelegített sütőbe (légkeverésesbe 170 fokon ) 20 percig sütjük.
24 db lesz belőle.


Na ennyi tellett most tőlem,megyek,bezuhanok az ágyba....
Jahhhh én porszívózni utálok a legjobban....
Vendég
 


Van egy nagyon fini receptem

A neve baconos csirkemell

1 csomag bacon szalonna,
100gr fokhagyma (tubusos)
Na ezt nemtom mennyi csirkemell., ja és filézett, amennyit gondoltok, olyan 1kg, vagy kevesebb
fehérbors

Bacont felkockázzuk, megpiritjuk olajon, ebbe belenyomjuk a fokhagymát, majd a husit , sót, és a borsot. Isteni finom. Szerintem.
Bocs hogy csak igy írom, de nincs leirva nekem, csak egyszer hallottam rádióban. Úgy csináltam én is.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok lányok :)

Úgy látom, fincsi dolgokat sütöttetek, főztetek, míg nem voltam :)
nyami-nyami :)

Melinda,
gratula a mosogatógéphez! :) azt hiszem, ha nekem egyszer lesz egy új konyhám ( :roll: :roll: ) akkor én is akarok egy mosogatógépet!
Naponta kb háromszor állok a mosogató mellett, hihetetlen hogy milyen hamar tele van :? , poharat annyit összekennek a fiúk, mintha egy egész szülinapi buli után lennénk.....mindig másik poharat kapnak elő :evil:

Ágota,
nem is tanulás volt még ez igazából, hanem dolgozatkészítés. Három tárgyhoz volt beadandó, azokat szerkesztgettem, hja, meg a netről ollózgattam :oops: (halkan mondom, nehogy a tanárok fülébe jusson, mert az önálló gondolatalkotás a cél.... )
Mivel apa is tanul, neki is vizsgaidőszak van, természetesen :evil: én vagyok aki az éjszakába tolja a tanulást.
Gyerkőcök álomországban, anyuci meg nekilát dolgozatírni.
Két éjszaka kellett, hogy a három dogát megírjam.
Persze reggel azért csörömpöl a telefonom :x
Na, mind1 én vállaltam.

Hettie,
remélem gyorsan megcsinálják nálatok a fűtést, és nem csinálnak nagy fennforgást.
Én legalábbis nem bírom az ilyesmit.

o.heni,
hogy ment a vizsga??
Írni akartam már, hogy olyan tündéri a Barnuskád, édi kis arca van!
Rólad is láthatnánk fotót?

Cini,meggyógyultatok már? Mivel kúráltad magatokat?
Buli végülis volt, vagy a náthára való tekintettel elhalasztottátok?

Beus,mit csináltatok Bécsben? Az adventi vásárra mentetek?
A karácsonyi oldaltippeket köszönjük, én meg is fogom nézni! Valami jó kis üvegmatricát akarok a fiúk szobájába.
Na, meg egy kis recept sem árt :)

Sziszkó,érdekelne, hogy a dilidoki milyen diagnózisra írt fel neked gyógyszert?????? :twisted: :twisted: Miért???
Remélem, a háziorvos azért a szakorvos tanácsára még pihentet otthon! :wink:


jóéjt, cuppantás

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Melinda, Hettie! Köszi a recepteket! Én a baconos dolgokat nagyon imádom. Főleg ha aszaltszilva van beletekerve és megsütve! :D

Ancsi! Igen, a vásárba megyünk. Már nagyon várom, nagyon régen voltam. Remélem, nem fog esni az eső. Ha hideg lesz az nem baj, csak ne essen.

Sziszkó! A dilidokiknak az a dolguk, hogy felírjanak valamit, neked meg, hogy ne szedd be!
Tali szempontjából nekünk jó a jövőhét, majd szóljatok! :)

Voltunk tegnap Mátraházán szánkózni...vagyis szánkózni nem nagyon tudtunk, mert tapadt a hó, de azért jó volt.

Kép Kép

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy sokáig nem voltam, de nem volt netünk két napig meg sok volt a dolgom is.

Emma is elkapta a betegséget, most voltunk dokinál mert belázasodott, és a fülére is ráment a nátha(nem fáj neki), úgyhogy ki vagyok. Én is beteg vagyok még, köhögök,folyik az orrom, fáj a fejem, szóval sz@rul vagyunk.

A bulit elfelejtettem leírni. Jó volt, a Remetébe voltunk ami elég sz@ar hely(többet nem teszem be oda a lábam), de jó volt a társaság.

A hangulatot az rontotta csak el, hogy másnap kiderült, hogy a barátnőm párja csókolózott ott egy hülye kurvával. Persze a fiú segg részeg volt, de akkor is!

Beus: Marci olyan édes így nyakig beöltöztetve!

A jövöhét nekünk jó talira, ha meggyógyulunk. Ha nem akkor majd csak jövőre.

Pusszancs mindenkinek!!!!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Elkezdték a fűtést, ugyhogy kosz, faldarabok, széjjelség. Holnaptól nem lesz melegviz és fűtés, ugyhogy megyünk apához. Most még épp mosok egyet mert manónak az összes harisnya koszos. Csütörtök vagy péntekre készen lesz, ugyhogy jövőhéten jó lesz a tali. De jó lenne ha már készen lenne..... Mondja az egyik ember hogy legalább meglesz a nagytakarítás karácsonyra....ja az biztos. :lol:

Ancsi

Jöttök csütörtökön babaklubba?Jön a mikulás :D Kiváncsi leszek manóra hogy tetszik neki majd.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Hát én ma jól kitakarítottam magam.Ablakot is pucoltam.Pfff... :twisted: :twisted: :twisted: De legalább már ezen is túl vagyok!Ragyog minden.A kari díszeket is kiraktam az ablakokba! :lol: :lol: :lol:

Hettie!
Nem irigyellek a nagytakarítás miatt! :?
Köszi a rengeteg receptet!Most szülinapomra választok is egyet-kettőt és megcsinálom! :lol:

Cini!
Jó kis buli lehetett akkor. :wink:
Én is voltam már párszor a Remetébe,de én már kinőttem a diszkós korszakomból.Ha buli,akkor házibuli,vagy olyan zenés hely,ahol lehet kajálni és mulatós zene is van.Ez jön be.

Beus!
Nagyon édes a Marci a pufikabátban!Biztos élvezte a havat! :wink:
Hát a dilibogyókat tényleg nem szedem be.A végén még tényleg bediliznék tőlük! :oops: :lol: :oops:
A tüzijátékról majd emailben írok!

Ancsi!
A doki ezt írta a papírra,amit adott:Diagnózis: Közepes depresszió és egyéb meghatározott szorongásos zavar.
És erre írt nekem xanax-ot és cymbalta-t.De ki se váltom a receptet.Holnap kell visszamennem a háziorvosomhoz.De ezt az évet még kihúzom.A dilidoki azt mondta,hogy karácsony előtti napokban menjek vissza hozzá és pihentetést javasolt.
A munkahelyemen hallom,egyre rosszabb a helyzet.Ki tudja,mi lesz még a jövő évben!

Melinda,Ágota,O.Heni! Hol vagytok?????

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Melinda!!!


Boldog névnapot kívánok neked!!!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!!!



Ide értem én is:))


Melinda!! boldog névnapot !!!!!!


Cini!!!!!!!!!!!!
Mi zu? Betegeke vagytok??? Anna is:(( Elment a hangja de nem volt lázas ezért is nem hívtalak!




Húúúú lányok jól be indult ez a topik:)) levagyok kkicsit (nagyon) maradva. Remélem akad majd időm vissza olvasni. Most mennem kell mert Anna épp fürdik nagyival de már megy a hiszti!

Szép estét mindenkinek!
Vendég
 


Szia Enikő!

Mi nagyon betegek vagyunk. Emma hány, megy a hasa, náthás, de szerencsére már nem lázas. Enni eddig sem evett, de most már semmit nem eszik. Szerintem fogyott is szegény :(

Remélem, hamarosan jobban leszünk, és találkozhatunk megint.

Most azt hiszem mi leszünk a soronkövetkezőek ugye?

KépKép
Kép
cinix
 
 


Cini!

Igen ti lesztek:)
Doki mit mondott? Kinél voltatok?
Nem baj ha most nem eszik a lényeg hogy sokat igyon!!

Remélem hamar meggyógyul Emma.
Vendég
 


Melinda!

Kicsit megkésve,de annál nagyobb szeretettel kívánok Neked nagyon boldog névnapot!!!


Sensi!
Üdv újra itt!Mostmár látogass ide sűrűbben!Meg a jövőhétre tervezzük a következő talit,remélem eljöttök!
De csak ha senki nem lesz beteg! :wink:

Cini!
Jobbulást Emmának,vigyázz rá!Reméljük hamar meggyógyul és jövőhéten mehet a tali! :lol: :lol: :lol:

Most megyek,mert sztrapacskát csinálok ebédre!Imádom!!! :P :P

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok,

Köszönöm, h gondoltatok rám, sikerült is a vizsgám. Szerencsére a tanár sem volt olyan szőrös szívű, mint ahogy én azt feltételeztem róla. :)

Legközelebb 13-án megyek, addig van egy kis szusszanás. Most próbálok inkább már a Karácsonyra hangolódni, kigondolni ki, minek örülne igazán...már megvettem a képeslapokat, előkészítettem a díszeket, hétvégén pedig megyek ajándékot vásárolni.

Melinda, én is köszi a receptet, megőrzöm és ha lesz konyhám, majd egyszer kipróbálom. Kicsit megkésve: nagyon boldog névnapot kívánok!

Beus, nagyon jó Nektek, h mentek az adventi vásárba, nagyon szép, csak ne lenne akkora tömeg! Mi utoljára két éve voltunk, arra határozottan emlékszem, h végig ettem az egész vásárt: mindent megkóstoltam, jól bepuncsoztam - már akkor Barnus a pocakban volt, csak még mi nem tudtuk róla. :roll:
Nagyon édes Marci a szánkón! Élvezte a havat? Jól látom hógolyózott is?

Hettie, nem irigyellek az átköltözés + felfordulás miatt. Nálunk sem egyszerű a helyzet, itt élünk az anyéknál, de konkrétan dobozokból, sokszor az sem tudom mi hol van. Már alig várom, h kész legyen a házikónk, és átköltözhessünk. Végre lesz mindennek helye (vagyis remélem :roll: )

Ha senkinek nem kell a libero kupon, és még most decemberben fel lehet használni én szeretném kérni, ha lehet. :) Mi még igen aktívan liberozunk.

Cini, gyors gyógyulást kívánok Nektek! Sajnálom, hogy ilyen beteg Emma..

Sensi, Szia itt! :)

Sziszi úgy látom hamarosan Téged is lehet köszönteni a 30-asok táborában. :) Lányok! Tényleg jövőhéten lesz akkor tali? lehetne Sziszi szülinapját is ünnepelni. :wink:

Még annyit akartam írni, h Barnám újabban bukfencezni tanul. Persze még egyedül nem megy, de annyira élvezi a kis drágám! csak az a baj, h képes bárhol, bármikor terpeszállásból a fejét a földre tenni és rugózni, mint aki lendületet vesz..ez akkor mókás amikor pl. a hűtővel szemben próbálgatja képességeit, mert úgy tűnik, mintha fejen akarna állni. :lol:

Puszi, jó éjt!
Heni
o.heni
 
 


Sziasztok!

Már egy kicsit jobban vagyunk, de ma kell újra a dokihoz mennünk.
Majd meglátjuk mit mond.

A Ti gyerkőcötök mit fog kapni Mikulásra, Karácsonyra?

Tegnap voltunk a Corában, és néztünk Emmának kis babakocsit, de ami jól nézett ki az 10 e Ft. volt vagy annál is több. Annyit meg nem akarunk kiadni érte, mert egy igazi babakocsi is annyiba kerül.
Végül egy ugrálós labdát vettünk neki Mikire.

Megyek mert Emma sír. :(

Puszi nektek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Enikő: Pelle doktort most Molnár doktornő helyettesíti, nála voltunk.
Kedvesnek tűnik, de mégis jobb lenne a mi orvosunk. Azt mondta, már márciusban dolgozni fog. Remélem, így lesz.

Heni: Gratula a vizsgádhoz! Ügyes csajszi vagy. Ti most építkeztek? Hol?Barni édes lehet ahogy bukfencezik :D .

Hetti: Ma mentek a Mikuláshoz? Majd írd meg, hogy milyen volt.

Sziszkó: A sztrapacskából nekünk is küldhetnél, mi is szeretjük, de olyan macerás, és sokáig tart mire elkészítem, hogy ritkán van nálunk.
Én úgy szoktam, hogy juhtúróval, tejföllel meg sajttal összesütöm egy kicsit a sütőben.

Legyen szép napja mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Heni!
Gratula a vizsgádhoz!Én is kérdezni akartam,hogy hol építkeztek?
Igen,tényleg jövőhéten lesz a a szülinapom,de a Hettinek is! :wink:
Csak az a gáz a jövőheti talival,hogy még egy jó páran nem írták meg,hogy jönnek e.Például:Ancsi,Ágota,Melinda,Cini,Sensi. Eddig csak Neked,Beusnak,Hettinek és nekem jó.
Te mennyi idős vagy?
Gratula a Barni bukfenceihez!Biztos nagyon élvezi!Csak össze ne törje magát! :wink:

Cini!
Jó ötletet adtál,legközelebb a sztarpacskát én is összesütöm tejföllel meg sajttal.A túrót nem szeretem. :oops:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a köszöntést!!! Tali nekem bármikor jó!!! Most megyek is, de még ma jövök!!!
Vendég
 


Sziasztok!!


Tegnap még szórakozott velem ez a net írtam nektek de úgy látom eltűnt:( na mindegy.

Voltunk ma védőnéninél elment a fél nap hazafelé Anna bealudt, most meg alvás helyett itt rohangál.


Sziszkó!
Talira mi is mennénk :lol: de a kedd nekünk nem jó :roll: :cry:

Cini!
Normaflort adsz Emmának?? Az helyre rakja a a kis pociját
:wink:
Vendég
 


Sajnos nem voltunk a babaklubban, mert még mindig csinálják a fűtést és nem lehetett itthagyni őket. Laci meg hiába van szabadságon ma is meg tegnap is dolgozni volt. :(
Remélem már kész lesz, ma már nincs melegvíz sem. meg ez a széjjelség, kosz.... mikor lesz már kész :?: :roll:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Enikő: Kösz a tippet! Vettem is ma Normaflort.

Nekünk szerintem jó lesz a tali, mert már meggyógyult Emma , csak én köhögök még, de ez is elfog múlni jövőhétre.

Mikor lesz a tali? Kedden vagy szerdán? És hány órakor?

Hetti: Nyugodj meg, egyszer csak kész lesz az a fűtés!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Cini!
A Sensinek a kedd nem jó.Nekem meg a csütörtök.Úgyhogy eddig marad a hétfő,szerda, vagy péntek.Mivel a Beus a múltkor mondta,hogy nekik a kora délután nem jó,így szerintem 5 körül lehetne,nem?De nyugodtan mondjatok Ti időpontot,Ti függtök a babáktól! :lol:

Hettie!
Kitartás!Csak végeznek azzal a fűtéssel már! :wink:
A takarításért pedig nem irigyellek! :oops: :oops: :oops:
Te mit tusz Ancsiról?Ők tudnak jövőhéten jönni?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!!!!


Mi ez a nagy csend????

Hol vagytok?????

Hetti! háááát nem irigyellek, de karácsonyra csak kész lesz :wink: :D


Tali: nekünk az 5 óra már késő :cry: :oops: esetleg délelőtt???


Csajok hozzátok(ill a gyerkőkhöz) megy a mikulás???
Anna most rajztáblát kap és mesekönyvet. Hogy ne a falon élje ki a művészi hajlamait :roll:
karácsonyra még nem vettünk neki semmit. Igazából ötletem sincs. Láttam egy egész jó baba szettet kisággyal babakocsival a metró újsába és nem is volt horror az ára. Lehet hogy az lesz.

Valaki tud egy olyan baba boltot Gyöngyösön vagy a környéken ahol jó gyerek bútorok vannak???


Cini!

Hogy vagytok? Emmának megy még a hasa? eszik már? Alvás??





Tessék jönni és írni!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok lányok! :)

Csak egy gyors bejelentkezés: még élek :) csupán krónikus időhiányban szenvedek :roll:

Írom a dolgozataimat, holnap jogból vizsgázok, arra is készülök, ráadásul holnapig még be kell fejeznem a Balatont bemutató dolgozatomat.... :roll:
Képzeljétek, az egyik dolgozatom kapcsán írt a tanár, hogy késve adtam le - valószínűleg el sem fogadja :twisted:
Órán dec. 6-ot beszéltünk meg, erre valakinek email-ben írta, hogy nov.29-ig kell leadni....hivatalos közzététel mi a fenének :twisted:
Ja, nov.28-án ugyan leadtam személyesen, de ő csak email-ben küldve fogadta volna el.... :roll:
nemvagyokidegesnemvagyokideges :oops:

Babaklubba mi sem jutottunk el :oops: , de este személyesen eljön hozzánk a Télapó és már nagyon várjuk :)

A jövő heti tali persze nekem is jó - szerda, péntek kivételével - , legalább kicsit kiengedem a gőzt :wink:

Bocsánat, hogy nem szóltam senkihez személyreszólóan :oops:
inkább csak úgy mindenkihez :)


Gyermekeinknek nagyon boldog Mikulás-napot kívánok!
Kép

cuppantás,
szép napot nektek,
Ancsi
:)

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Na kész van, de még holnap be kell kötni a szakembernek, ugyhogy melegvíz, fűtés nincs még.

Akkor ugy néz ki hogy csak a hétfő maradt tali ügyben. Nekem jó.

Most épp melegítem a vizet a fürdéshez manónak, lehet hogy a szobában lesz a pancsi mert itt van csak fűtés, itt van kandalló.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Hát igen,csak a hétfő maradt.De nem tudom,hogy fogjuk összehozni,mert a Sensinek a délelőtt lenne jó,a Beusnek meg a később délutáni időpont.

Beus!
Nektek nem jó a délelőtt?

Én hétfő reggel megyek be a munkanélkülibe,de szerintem 10 körül végzek.Legalábbis nagyon remélem! :twisted:

Az Ágota még nem írt.Tudtok Róla valamit?Én írtam neki privit is,hogy jönnek e ,el is olvasta,de nem válaszolt. :cry:

Mindenkinek sok szép dolgot és sok finomságot hozzon a Mikulás!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
Na most kerültem géphez, anyumék itt voltak, neki néztünk állást itt a környéken és önéletrajzot is írtam helyette :oops:
Nekünk mindegy mikor lesz tali,mert még mindig nincs napi ritmusunk,de van vegyi fegyverem....és ez a mellem....bevetem, ha kell és már alszik is.....szóval nyűgösek nem leszünk....
Megyek,mert most megfőzök vasárnapra is. Képzeljétek a férjem munkahelyén 4 műszakról átálltak 3-ra,csak épp látszatja nincs,mert ugyanúgy járnak 4-be...
Kiírták a falra,hogy most MINDENKINEK szabad hétvégéje lesz,erre ma szóltak,hogy holnap mennie kellene.Most ért haza éjszakásból,ráadásul 3 hete éjszakás, mondtam a férjemnek, ha bemegy dolgozni a válóperes ügyvédnél találkozunk.....
De nem megy,meg is mondta odabent. Egész nyáron nem vett ki szabit,menjen az dolgozni aki 2 hétig a Balcsin volt...
énsevagyokidegesénsevagyokideges....
Na megyek csajok,majd este jövök...
Vendég
 


Sziasztok!

A tali időpontja, nem éppen kedvező nekünk, mert Emma 12-től alszik,és ha 10-re megyünk akkor nem biztos, hogy hazaérünk akkorra.

De végül is 1 napot kibír, ha később alszik.

Még nem biztos, hogy megyünk, mert én még köhögök. Ha hétfőre minden oké lesz, ott leszünk.

De hol is? A Teaházban megint?

Puszi

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!


Húúú de nehezen akar összejönni ez a tali :cry:

Hetti! kitartás nálunk is ez volt ősszel pont mikor bejött a rosszidő akkor nem volt fűtésünk:( de előbb utóbb csak meg lesz már, még jó hogy van kandalló :lol:



Milyen volt a mikulás???
Annának nagyon bejött mikor elment még sírt is utánna:)
Megpróbálok rakni képet Kép

Az ajándékért puszi is jár:)
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Van egy kis gond.A hétfő se jó nekem,mert Pesten leszek.Reggel korán megyünk és valamikor csak késő délután érek haza.
Úgyhogy én most a taliból kimaradok. :cry:
Majd legközelebb! :lol:
Nektek jó beszélgetést,babázást! :wink: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Megvan végre az egész, ma egész nap takarítottunk, anyós is lejött segíteni. A fürdőt 4 óra hosszáig pucoltam.
Holnapra is jut még, na meg a mosás....

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

A holnapi taliból én is kimaradok, mert beteg lettem. :(
Úgy fáj a torkom, alig birok nyelni.
Tegnap nagyon jó volt. A vásár nagyon szép, csak időben kell menni, mert akkor kevesen vannak még. Délután 3-tól lépni sem lehet. Nem igazán változatos a kínálat. Nem tudom pontosan mennyi bódé volt (kb. 50), de csak kb 7féle (puncsos, fa játékos, hotdogos, mézeskalácsos, kötött sapkás, plüss állatos, karácsonyfa díszes). Azért elköltöttünk egy csomó pénzt.
A puncs borzalmas, legalábbis nekem nem jön be az alkohol melegen. A kaják finomak, csak a mustár csípős. :D
Ja, Bécs tele van kutyakakival...csak kétszer léptem bele... :evil:

Marcinak hozott pénteken a Mikulás egy tanulós telefon, meg egy zenélő farmot (állatok vannak rajta és ha megnyomja akkor vagy adja a hangját vagy zenél), meg egy csomó csokit, ami persze a miénk. :D

Szép napot!

Kép
Kép
beus.
 
 


Akkor holnap nem lesz tali:(

Nem tudom ki irta hogy kell neki a liberós kupon. Most néztem hogy 12-ig jó! Találkoznunk kellene és akkor odaadom! Mert lejár!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Heni

Megtaláltam, te kérted. Találkoznunk kellene akkor valamikor a héten!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: