Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Micuska!Végre valaki!Nem volt mindig ilyen kihalt a topik.Sajnos én is csak ritkán jutok ide.
Emesét bölcsibe szeretnéd majd járatni?Vagy csak oviba?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Szia Hajny!

Oviba szeretném és remélem, hogy nem csak álom. Már Szabival sem sikerült itthon maradnom, de egy barátnőm vigyázott rá a saját kislányával együtt, + magánoviba járt 3 hónapig, mielőtt betöltötte a 3-at. Most visszasírom, hogy nem én taníthattam meg bilizni, és az aktív beszédtanulást is a barátnőm élte át. Akkor (is) nagyon fontos volt a PÉNZ :evil: , de így visszatekintve: nem érte meg. Olyan sokszor fáj a szívem emiatt. Bízom benne, hogy megadatik, hogy 3 gyermek egész anyukája legyek.
Mindamellett igazán hiszem, hogy a kisgyermeknek min. 3 éves koráig az anyukája mellett a helye.
No, jól kipanaszkodtam magam...

Mivel foglalkozol a netezés helyett? :lol:

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Sziasztok!

Hááát,a netezés helyett?Két műszakban dolgozom,soxor csak alszom.Mióta tél van.Meg a háztartás elég sok időt elvesz a szabadidőmből.Szeretek új kajcsikkal kísérletezni,de csak lightosan.Annával foglalkozom,meg apával.
Jó is ha a lehető legtöbb időt töltöd a gyerekekkel,irigylem aki megteheti hogy 3 éves koráig otthon legyen a picurkával.A legjobb az tutti.A gyereknek.
Hagynak a gyerekek a gép előtt ülni?Vagy akkor szoktad amikor nincsenek otthon vagy alszanak?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 

 
 

Hali Hajny!

Akkor valóban a net a legutolsó, amihez kedved lehet. Már egyre kevésbé hagynak a gyerekek, de amikor suliban vannak és a pici is alszik, akkor lehet, meg késő este. Szépen beállt a napirendje.
Mostanában horgolgatok youtube-ról, és pihenésképpen el-eltévedek mindenfelé, így ide is.
Nincs időm semmire, de ha nem csinálhatok olyat is, amit szeretnék, akkor begolyózok.((ez most a horgolás)). Meg táncolnék, de az nehezen kivitelezhető csendben. 8)

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Sziasztok!

Tök jó a horgolás!Én kötni szeretek,míg pici volt Anna én is kötögettem.Neki pulcsit :lol:
A tánc nem is rossz!Miért nem a gyerekekkel együtt.Be kellene vonni őket,betenni vmi jó kis zenét,vagy DVD-t,vagy olyat amin tanítanak,had tanulják ők is!A léleknek naon jót tesz!A mozgástól mosolyog,nevet az ember,a nevetés meg gyógyít,karbantart! :lol: Na de most komolyan.
Bár Anna előtt ha elkezdtem táncolni,mai napig,soxor csak elkezd nyüszögni,hogy anya,ne mááááár!De párszor viszont be is kapcsolódott!Tod,ha a rádióban megy vmi jó zene,arra muszály táncizni!

Thymi
Gyopinak boldog szülinapot kívánok!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hát.... én a társastánc (standard-latin)verzióra gondolok. Amit ketten csinálunk apával, figurákkal.(és célirányosan csinosít) Amikor köztünk vannak, nagyon nem megy. Néhány hete a nagyokkal elmentünk bálba és vagy velük táncoltunk, vagy velük. A másik verziót nem díjazták. Volt, h. mindketten rajtam lógtak, merthogy én vagyok a lány. Boldog voltam, csak a vérem más ritmusban lüktetett, mint ahogy velük lehet lépegetni. A múlt szombati bálra ketten mentünk. Végigtáncoltuk. :lol:

Honnan látod, hogy kinek van szülinapja? Vagy Te tudod ismeretségből?

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Sziasztok!

Micuska
igen,Thymiéket személyesen is ismerem,tudtam hogy mikor van Gyopi szülinapja.Amúgy a vonalzón lehet látni mikor van a szülinapja valakinek,Levidnek nemsokára itt van! :lol: Tod mit kap már ajándékba?Ekkora nagy fiúnak már nem olyan könnyű mi?
Jó is ha el tudtok menni néha kettesben.Mi is szoktunk apával,De mi csak a Caribibe.Isteni bulik vannak.Bár legutóbb nem volt az igazi,a DJ nem volt az aki szokott. :)

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Szia Hajny!
Szabinak még hamarabb van ám! Már nem könnyű nekik ajándékozni, mert az osztálytársak értékrendje is befigyel. (és devalvál) Azaz inkább anyagilag egyre drágább nekik bármi, de valós értékét és értelmét tekintve, nokedli. So, nem tom.
Igazából nem kettesben voltunk, csak gyerekek nélkül. Apósék és sógorék voltak a társaság. Sőt! Ajándékba kaptuk a belépőket.
Hú! A Caribe. Még Emese előtt voltunk utoljára. Nincs kedvem oda menni így kövéren. Nincs ruhám. Bár már 7 kg-ot fogytam, de hát még min. 11 van hátra. Tényleg meghatározó a DJ. Nagyban tudja befolyásolni a hangulatot. Azért szólj, ha mentek, jó lenne megismerkedni személyesen is.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Sziasztok!

Micuska
jaj,tényleg,Szabinak előbb lesz!Látszik többfelé koncentrálok. :lol:
Sztem márciusban várható egy buli,szülinapom és névnapom is lesz,így egy kisebb társaságot összehívok!Lesz benne régi babanetes csajszi is,meg főként Auchanosok.Melóhelyről van jó pár ember aki odajár.De mindenképpen szólok időben.
Ajándékkal én is mindig bajban vagyok,megvan már mindene Annának ami csak kell.Apa van rákattanva a legóra és a duplóra.De azt sztem magának szeretné,ő játszik vele. :lol:
Elvan Emese nélkületek éjszaka ha mentek vhová?Vagy akkor indultok el ha elalszik?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Előre is köszi, Hajny.
A LEGO nagyon jó ajándék, és fiúk is, csak annyira drága egy értelmes készlet. A családdal még nem sikerült oly mértékben összefogni, hogy tudjunk venni készletet. Így van néhány mini Lego-juk, + Bionicle-jük, és abból eszkábálnak dolgokat, de az építéshez ez nem elég. A fa vasútkészlet az, amit szépen módjával is lehetett eddig bővíteni, az van, de kezdenek kinőni belőle. :cry:

1 éves koráig nem hagytuk itthon Emesét egyedül éjszakára, de mivel tényleg nincs gond, és már anyuval is lefekszik, akár nélkülünk is megvan. Sőt! Néha úgy érzem, ő is vágyik 1 kis változatosságra. Kedden pl. napközbenre el fogom adni a másik mamának. Meglátjuk, mi lesz. :wink:

Jajj, tegnap voltunk lányos háznál. Azt a mennyiségű "Én kicsi pónimat", ami ott volt! Ti miben utaztok?

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


sziasztok!
régen írogattam,lehet már nincs is köztetek olyan,aki ismer :)
hozzátok fordulok,hátha tudtok nekem segíteni...kecskeméten homeopata gyerekorvost keresek, a katonatelepi kánitz editen kívül,mert őt ismerem,csak katonatelep messze van nekünk...és azt hallottam,hogy a boskó helyén aki van szentannay judit homeopátiás doki...igaz ez?most beszéltem egy barátnőmmel,aki hozzá hordja a gyerekét,de nem tudott róla,hogy homeozna....
a másik dolog,beleolvastam a levelezésetekbe...mi is a 2 éves kislányommal a lánchídba mennénk bölcsibe,de gondozónőt nem ismerek...írnátok kicsit bővebben a 7-es csoport gondozónőiről?miért ajánljátok?
az infókat előre is köszönöm...
erika
mrege
 
 


Sziasztok!

mrege
én ajánlottam a 7-es csoportot,mert személyesen ismerem őket,nővéremnek is őket ajánlottam ,a kisfiának.Bejött naon,sztem ők a legjobbak a bölcsiben.
A kislányom Szentannay Judithoz jár,elégedett vok vele,alapos naon.Homeopátiával csak naon kicsit foglalkozik,szinte semmit inkább.De ha felkeresed,meg kell kérdezni.Ha gondolod megadom pü-ben a telefonszámát.

micuska
mi barbikban és pónikban verhetetlenek vaunk,rengeteg van.Meg hercegnős mesekönyvek,és az összes létező hercegnős mese.Nem gondoltam hogy ennyi van.
Ha gondolod,tudok legót olcsóbban mint a boltokban.Egy helikoptert most vettem 2200-ért.Boltban ez 4500 lenne.A helikoptert nem Annának vettem,hanem egy barátnőm kisfiának.Csak szólj!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Köszi, Hajny!

Szólok! :lol:
Az áprilisban esedékes szülinapokra már illene is gyűjtögetni.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


sziasztok!

hajny,
köszönöm az infókat!akkor megpróbálunk bejutni hozzájuk a 7-es-be,remélem nem változott azóta a számozás:-)nekem ajánlották,ha tudunk jussunk be a fejlesztő csoportba,mert ott csak 8-an vannak,és ebből 2 lehet fogyatékos...állítólag nehéz is bejutni...azt hiszem az a 6-os csoport.ha jól rémlik...majd puhatolózok még valahogyan májusig...nem tudod május első munkanapja a beíratkozás,vagy az első hétfője?
a szentannay judit-ügy végül azzal zárult,hogy úgy döntöttem akkor hivatalosan is átjelentkezünk a Kánitz Edithez(pongrácztól,akit imádtunk,de a homeo nekünk nagyon bejött,és ő sajnos nem foglalkozik vele),végülis bevált,szerintem jól ért a homeohoz,decemberben antibio nélkül csak homeoval sikerült a 4 éves nagylányomat 1 hét alatt meggyógyítani....aztán remélem nem sűrűn kell hozzá kijárnunk katonatelepre:-)
ajánlom mindenkinek
mrege
 
 


Sziasztok!

mrege
nemtok semmit erről a fejlesztő csoportról.Két évig oda járt Anna bölcsibe,de még csak nem is hallottam róla.Mondjuk nem is kellet.De miért akarod ebbe vinni?Valami baj van?Bocsi a kíváncsiságért,ha nem akarsz,ne válaszolj!
Szerencsére nekünk sem kell sűrűn járni a dokinénihez. :lol: Remélem így is marad!

Micuska
áprilisban is van szülinap meg névnap,kell ajándék nekem is sok. :lol:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny!
Szeretnék élni az ajánlatoddal! Lego építőt tudnál? "Családi ház" vagy "falusi gazdaság".

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Sziasztok!

micuska
megkérdezem a csajszit akinek szokott lenni,mindig mások vannak.Remélem lesz,és jó elérhető áron.Mikorra is kellene?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Köszi, Hajni!

Április 7-ére kellene, lehet úgy is, ha nagy a készlet és kicsit húzósabb az ára, akkor együtt kapják.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Sziasztok!
Új vagyok még errefelé, ismerkedek az oldallal. Kecskeméti kismamák segítségét kérem, doki ügyben. Szült valaki közületek Temesváry doktornál? Mik a mostani "tarifák" a szülésnél? Én totál kezdőnek érzem magam, mert 8 éve szültem, akkor is Félegyházán Altorjaynál. Így nem sokat tudok az itteni állapotokról... :roll:
hangyamami
 
 


Hangyamami!

És? Már nem tetszik Altorjay? vagy Félegyháza?

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Szia!
Altorjayval nem lenne bajom, csak az első babónál gondok akadtak...36 hetesen megcsászároztak, súlyos toxémiám lett. Ezért most attól rettegek, hogy ezúttal sem kerülöm el, és ha valami gond volna, befektetnek, vagy valami, akkor ne kelljen a családnak átmászkálni félegyházára. Bár hallottam olyat is, hogy bezárj(t)ák az ottani szülészetet...? Visszatérve a dokira....nem sokat foglalkozott velem, viszont az ottani főorvos (akkoriban Farmasi volt) nagyon aranyos volt, mindig ott volt körülöttem, és azt hallottam, mikor a folyosón beszélgetett a szülésznővel, hogyha nem kerül elő hamar az orvosom, ő maga fog intézkedni..egyébként a hathetes kontrollon azt a jótanácsot kaptam, hogy másfél éven belül szüljek, ha akarunk még babót, mert a terhességet nem nekem találták ki..na ez biztató volt. Ez volt a másik ok,amiért nem mentem vissza az Altorjayhoz.
Egyébként ez a terhességem meglepetésként ért...holnap leszek 16 hetes, de még most sem utal semmi arra hogy terhes lennék...13 hetesen derült ki:-DDD Humoros gyerek lesz, az tuti :lol:
hangyamami
 
 


Gratulálunk a "Meglepetéshez"! Így olyan izgi lehet. :D

Meglepő az is, amit írtál.Nem gondoltam volna. Hmmm.
Az itteni dokikkal már régen(11 éve) volt tapasztalatom.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Üdv Nektek!

Visszaolvasgattam...a gyerekek gyönyörűek!
Nálunk minden ok, csak valahogy nem tudom az időmet beosztani. :roll:
Volt egy epeútkövem, hozzá gyulladás...stb. 10 nap kórház. Pénteken volt egy hete, hogy kivették. :cry: Így most kicsit lelassultam.
Alit oviba szeretném iratni. Hosszú utca vagy Árpádvárosi. Tapasztalata valakinek erről a két oviról??? Vagy mi a fontos az ovi választásnál??

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Gadevi,
Lili kis barátnője jár az Árpádvárosi oviba, nagyon szeretik. De kecskeméti ovi terén én annyira nem vagyok járatos. Sajnos Lajosmizseibe újabban járatos kell, hogy legyek, mert nem voltunk szimpik az óvónéninek, és egyik napról a másikra elküldte a lányomat onnan, ahova 21 hónapos kora óta járt.
Úgyhogy szeptembertől új ovi, más lehetőség híján megy a 30 fős csoportlétszámú állami oviba Lili, ami egyátalán nem neki való, de ez van.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina!

Ez mit takar? Elküldte? Módjában áll?

Gadevi!

Saját tapasztalat (sajna) ,és egyre több dolog azt igazolja, hogy óvónénit kell választani.
Csak ötletek, mint pedagógus: a Hosszú utcai ovi nagyon felkapott lett, és ez a fontos dolgok rovására ment. Az árpádvárosi elég nagy, ott sok + tapasztalatot hallok. Mi magunk a Mátis k. utcaiba (is) jártunk. 1x megjártuk, másszor jól jártunk, és abszolute az óvónénik hozzáállása volt a döntő. ( a gyerek ugynaz volt).

Hajny!

Lesz-e Lego?

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Micuska,
ez egy magánovi, júniusig ki is volt fizetve. Ez az év nem úgy alakult, mint az elmúlt kettő, amikor én maximálisan meg voltam elégedve. Az okokat sejtem, vagyis szerintem egyetlen ok van, de ez most mindegy, nekem nem áll módomban rajta változtatni. Jelezni próbáltuk, nem igazán sikerült. Most márciustól elment 6 szülő önszántából, szintén elégedetlenség miatt, minket meg megkért, hogy vigyük el Lilit. Az lényegtelen volt, hogy a gyerek foggal-körömmel ragaszkodott az ovihoz, az óvónénihez, mert ugye 21 hónapos kora óta ott volt. Egy hétig szegény bepisilt, bekakilt, nem akart kimenni a lakásból, de a lényeg, hogy az óvónéni lelke rendben volt :twisted: Na mindegy nem ragozom, most már utólag úgy látom, hogy jót is tett Lilinek, hogy kikerült onnan. Kinyílt, a rajzaiban elkezdett szineket használni, közölte, hogy ő már nagylány, és nem kell a cumi+kendő. Nem tudom, hogy ez konkrétan összefüggésben van-e ezzel, de én azért sok pozitív változást tapasztalok azzal együtt is, hogy még rákérdez többször, hogy miért is kellett neki onnan eljönnie. Gyakorlatilag úgy, hogy reggel bevittük, majd 10 perc múlva elhoztuk anélkül, hogy erre előre fel lett volna készítve (hisz mi sem tudtuk, nem is sejtettük, mrege a megmondhatója, hogy előző nap még tök kedves volt velünk az óvónő), szóval jól ki lett húzva a lába alól a biztos talaj. Most meg gondban vagyok, mert én úgy látom, hogy a lányom nem való 30 fős közösségbe, ő ott vért fog izzadni csak magától a tömegtől, azt egyszerűen nem viseli jól. Remélem azért majd belerázódik, mert más lehetőség nem maradt itt helyben.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Lina
sajnálom az esetet,ez elég gáz ám!Legalább sokat van otthon Levivel!Ovit is megtaláljátok majd,a legjobbat.Amúgy iskolában is sok gyerek van egy osztályban.Ott is meg kell állnia az embernek a helyét. :lol:

Micuska
én szóltam a csajszinak lego ügyben,ha van vmi akkor írok.

Gadevi
sajnos nem ismerem ezeket az ovikat,vagyis nincs ismeretem.Ha olyan oviba jelentkeztek,ami a körzetetek,nagyobb eséllyel vesznek fel.

Hangyamami
Üdv köreinkben,bár én sem járok erre sűrűn.
Klassz kis meglepid van,ez olyan jó!
Kecskeméti dokikról én sem tok sokat,szintén Altorjaynál szültem.Nekem csupa pozitív élményem volt róla.Vagy csak nem voltam még jó dokinál? :lol: :wink:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Mi is élünk csak közbe bezártuk a boltunkat és próbálom apró pénzért eladni a megmaradt dolgokat.

Atticy-t ma be kellett vinnem a dokinénihez, mert a hétvégén kint voltunk játszani és ez a r--- szél megártott neki.Hála nem komolya, még időbe léptem. 8)

Most készülünk haza repülővel a kicsivel 2 hétre.Húsvétra visszajövünk.

A fiam egyre okosabb, és ügyesebb.Néha olyanokat csinál meg mond,h.leesek a székről a röhögéstől :lol: , de olyankor megszégyenli magát és azt mondja,h.ne kacagjak. :oops:
Nagyon kis hamis.

Most,h.újra itthon vagyok vele, nagyon anyás.Mintha a púpom lenne.Le nem száll rólam, az apját észre se veszi, senki nem érhez hozzá, nem szólhat csak én.
Még azok se akiket eddig szeretet...mikor dolgoztam imádott a szomszédba menni játszani, most ahogy meglátja őket, hozzám bújik, és azt mondja, ne menjek el, nem akar maradni.
Remélem hamar elfelejti ezt a viselkedést, mert ez nem Ő.Ő mindenkit szeret és mindenkivel szóba áll.most valahogy minden megváltozott, ki akar sajátítani, mert újra csak vele vagyok.

Pussz csajok!Hiányoztatok!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Kb egy éve jártam erre utoljára :oops:

És most megint kéréssel fordulok hozzátok: Dr Pétervári László elérhetősége kellene, neten nem találom :(

Köszönöm előre is!
Vendég
 


timcike81 írta:Sziasztok!

Mi is élünk csak közbe bezártuk a boltunkat és próbálom apró pénzért eladni a megmaradt dolgokat.


Most készülünk haza repülővel a kicsivel 2 hétre.Húsvétra visszajövünk.



Jaj, nekem! Miért zártatok be? Azóta nem is jártam Kőrösön, amióta beazonosítottam a boltot ősszel, de holnap megyek más ügyben. Gondoltam nem csak ránézek a boltra, hanem be is nézek. Gondoltam...

Hol van az a 'haza'?

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Lina, húúúúúú, ez nagyon gáz!!!!!!!!!!! Felháborító és rettenetes......:(
Nagyon sajnálom!!!!!!!!

Micuska, hogyan válasszak Óvónénit?????? Szimpátia? Első látásra nem lehet megítélni senkit! Nagyon nehéz, nem felfújni akarom ezt az ovi dolgot, de nagyon nem mindegy kire bízom a Gyerekem!!!!

Hajny, az Árpádvárosiba tartozunk, a Hosszú meg egy utcára van innen, nekem a közelség fontos, ezért nem is gondolkodtam másikban. Bízom benne, hogy felveszik Alit, mert nagyon unja magát velem.....

Timcike, :((. Jó utat!!!

Hangyamami, gratulálok!!!! Sok boldogságot, minden jót!!!! Izgi, olyan jó volt várandósnak lenni!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Sziasztok!

Találtam egy oldalt ahol végre kapok olyan kávét, ami nem piszkálja a gyomromat, egészséges és most 1.000 Ft kedvezménnyel lehet vásárolni. Munkalehetőségként is szóba jöhet, ha gondoljátok nézzétek meg, szerintem érdemes regisztrálni,: http://www.papeva.dxn.hu
xxxxxxx
 
 


gadevi írta:Micuska, hogyan válasszak Óvónénit?????? Szimpátia? Első látásra nem lehet megítélni senkit! Nagyon nehéz, nem felfújni akarom ezt az ovi dolgot, de nagyon nem mindegy kire bízom a Gyerekem!!!!


Hááát... Nehéz. De visszagondolva az elmúlt 8 évre, amióta az oktatási rendszerbe kerültünk, ha első látásra szimpi volt, akkor az is maradt. És ha nem volt az, akkor bárhogy igyekeztünk beigazolódott az érzés. Most már nem is próbálom lebeszélni magam az első benyomás fontosságáról. Ami nem jelenti azt, hogy bármit is tennék, mielőtt a józan eszem is úgy dönt.

Mostanában vannak a nyílt napok az ovikban. Menjetek el, az a legreálisabb kép, amit gyerekek közt nézve tudsz kialakítani az óvónénikről.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Sziasztok!

Gadevi
Micuskának igaza van,nekem is az első látásra szimpi dolog szok bejönni.Nekem adott volt a protekció,nem is gondolkodtam más ovin.Naon bejött ,szeretjük.
A gyereknek kell a közösség,ezért is adtam be bölcsibe,Anna is unta magát velem,a bölcsit megszerette gyorsan.

Timci
jó utat nektek haza,csinálj sok fotót,aztán majd tegyél fel ide.

Ma ellátogattunk anyukámhoz Bácsalmásra.Anna annyira szeretett volna maradni,hogy ott hagytuk,vasárnap majd haza hozza mama.Még ilyet.Nem lehetett berángatni az udvarról!Kis drágám.Hiányzik,üres a lakás.De jó apával kettesben egy kicsit! :lol: Nálatok is előfordul az ilyesmi?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


ágoston hajnalka írta:De jó apával kettesben egy kicsit! :lol: Nálatok is előfordul az ilyesmi?


Volt ilyen régebben, amikor a fiúk már nagyok voltak, de most még nincs ilyen. Sőt!. Inkább mind3 legyen itthon, mert ha nem, Emesével nem lehet bírni. Minden délután 5 körül elkezdi nézni az ajtót, hétvégén a teraszajtót bújja, ha a fiúk kinn fociznak, stb. Szeret velük lenni. Bár a fiúk néha már magukra csukják az ajtót. :o

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Ok, akkor marad a megérzés.... :lol:

"De jó apával kettesben egy kicsit! Nálatok is előfordul az ilyesmi?"
Az milyen??????? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nagyon drága!!!!!!!! Ölelgetni való!! Lilivel mi ujs?? Megnyugodott valamennyire?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Gadevi,
hát a pisi-kakival még vannak gondok, most nem bekakil-bepisil, hanem nem akar elmenni wc-re, és tartogatja, meg nyomogatja vissza. Emlegetni már nem emlegeti annyit a "zöld ovit".
A mostani megoldás viszont nagyon tetszik neki, úgyhogy nem tudom, hogy majd szeptembertől mi lesz egy 30 fős csoportban.
Utólag úgy látom, hogy kimondottan jót tett Lilinek, hogy kikerült abból az oviból, akár meg is köszönhetném az óvónőnek, mert magamtól soha nem hoztam volna el, én nagyon szerettem azt a helyet, és szerintem kicsit elfogult is voltam.
Viszont azóta Lili kinyílt, szeret verseket mondani, énekelni, a rajzai sokkal színesebbek, önállóbb lett, és mondott egy olyat, hogy most már nem akadályozza a zöld ovi. De azt nem tudtuk belőle kiszedni, hogy mit ért az akadályozáson, és miben akadályozta egyátalán.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ja, tudom, kép alapján nem könnyű, de szerintetek mennyire fehér Levi? Jól elzavartak minket vérvételre, és kiderült, hogy annyira vashiányos, meg vérszegény, hogy ha nem reagál rendesen majd a plusz vasra, akkor vért kell kapnia, azt meg nagyon nem szeretném. A vasnak 10 a minimum értéke, Levinek meg 2,3.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hú Lina!
Forrongok! Annyira borzasztó, hogy mindig más rontja el a gyerekünket.

Nekem nem tűnik fehérnek Levi. Biztosan reagál majd a vasra, és ha nem elég gyorsan, akkor nyúzzad majd az orvost, húzd az időt!

Képzeld! Vettek vért tőlem is, néztek TSH-t, ami az alsó határon van, tehát azt mondták O.K., de azért megkaptam a beutalót, amiért eredetileg mentem, úgyhogy megnézik majd a többi nyirokszervemet is. Bár, 7 kilót fogytam 4 hónap alatt, ami akár jó is lehet.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Micuska,
és az miért baj, hogy alsó határon van a TSH? Én mit nem adnék érte. Abból az a jó, ha minél kevesebb, közelítsen a nullához. Főleg, ha babát szeretne az ember. Nekem most közel van sajnos a felsőhöz.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Azért baj, mert esélye van, hogy vagy az agyalapi mirigy nem serkenti a pajzsmirigy működését vagy magát a pajzsmirigy túlműködést jelzi az alacsony TSH szint. És sajnos több esetben a túlműködés is hízással jár. stb.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Lina, na most mit is írjak. Felháborító ez az egész! Viszont akkor ha Lili jobban érzi magát.........ez a lényeg.
Levi meg!!! Remélem, minden rendben lesz!!! Valami homeopátiás módszert is kipróbálhatnál. Ez a véradás elég rosszul hangzik..:(
Persze ha szükség van rá, akkor muszáj!

Micuska, endokrinológushoz mész?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Gadevi!
Igen, oda. Lezsíroztuk telefonon a dokival, erreföl október 21-ére !!! adtak időpontot a kartonozóban. Normálisak? Addig meg vérezzek el?

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Micuska, lehet, hogy azt gondolta, a magánrendelésére mész....

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Gadevi!
Írtam privit.

Hajny!
Nem jelez az ismerősöd Lego ügyben?

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Sziasztok!

Micuska
háát,lehet nem lesz olyan amit te szeretnél.Most is kukás autója van,meg szirénázó mentő autó,Annának vettem megint olyan kislányosabbat.Biztos akkor lesz ha már nem kell mi?Sztem ne várj rá,de kár!

Lina
de kis cuki Levi!Tényleg olyan ölelgetni való!
Kívánom hogy a vas gyorsan felszívódjon!Miért kell vért adni?Hisz egy ismerősömnek vénásan adták a vasat,az jó volt.Ezt miért nem lehet?De ha kell,és jó a vérem,akkor adok ám szívesen! :lol:

Tudjátok a gyerekeitek vércsoportját?Én nem,pedig jó lenne!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Végülis olyan nagy varia nem lehet,vagy enyém,vagy apáé nem?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Köszi Hajny, hogy jeleztél. Ma meg is kell rendelnem, ha netről veszem, mert jövő hét szerdáig ide kell, h. érjen, és közben húsvét.

Képzeljétek! A fiaimnak még néztek vércsoportot, és annyira bosszantott, hogy Emesének nem. Kértem a doktornőnket, h. ha már úgyis megyünk (anno) vérvételre, tegye bele a vércsoportot, de nem lehet. Azt mondta, úgyis megnézik, ha baj van és szükség lesz rá.

Nekünk terhesség alatt min. 2X néznek vércsoportot (mert közben biztos változik):-(
És gyerekkoromban is boldog boldogtalannak néztek, mert be kellett írnunk a kisdobos/ úttörő könyvbe, vagy diákigazolványba.

Vicc.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: