Új privát üzeneted érkezett!

Rakok pár képet Beni kutyusról és a gyerekekről.

Kép Kép Kép Kép
beátab
 
 


Sziasztok Lányok!
Én is előkerültem. Az év kezdés elég zaklatott nálam, év zárás év kezdéssel elég sok az adminisztráció, szervezés, még nincs vége de már a nagyján túl vagyok. A pályázatokat meg még nem írták ki erre az évre.

Bea!
Aranyos kutyust választott Kyra, olyan bújos az egész lénye. Remélem a Tappancsos bulitok is jól sikerül. A házigazdák nagyon készülnek rátok. Remélem kedden odaérünk a táncra és tudunk beszélgetni.

Piros!
Rég találkoztunk, tervezem a közeljövőben hogy belépek hozzád egy kicsit körülnézni kirakósokat és persze egy kicsit beszélgetni.

Bogi!
Érdekes képeket sikerült készítened. Szerintem nem sokára megtalálják a helyüket a lányok is az alváshoz. Jól értem, hogy szobád cseréltetek a lányok alszanak nálatok? Lehet érdemes lenne beszélgetni, hogyan hóditsuk vissza a férjünket két gyerek után témában.

Zsu!
Hogy boldogulsz a Krisszel? Tudsz találni neki saját időt, amit csak vele töltesz? Kitti hogy viszonyul a bátyjához?

Niki!
Hogy vagytok? Ritkán jösz te is.

Márti!
Drukkolok az építkezéshez.

Orsi!
Remélem jól vagytok.
Zselyke nagyon aranyos a főzős szerkóban.

Vali!
Neked is válaszolok kicsit később, de felébredt a kicsi most mennem kell.
Gyere hozzánk többször.

Üdv Ági
nicsi1
 
 


Szia Vali!
Én mindkét szülésemnél fogadtam orvost is és szülésnőt. Ha nincs gond akkor a szülésnő lesz veled végig, viszont jó ha van egy olyan orvos akiben megbízol.
Nálam a fájások jelezték, hogy érkeznek a kicsik, a magzatvizem nem ment el, a doki repesztett burkot. Fájások nálam úgy kezdődtek mint amikor a menszeszem érkezik fájt az alhasam és a gerincem (már előtte napokban is) viszont amikor már az egész hasam fájt többször, akkor elővettem a telefonomat és mérni kezdtem a fájásokat, azok hosszát illetve a köztük eltelt időt, ha rendszeresen ugyanolyan hosszú a fájás és a pihenő idő is rövidek közte akkor készülödhetsz, érkezik a pici. Mondjuk én nem siettem be a kórházba próbáltam minél többet itthon lenni, így a benn tartózkodásom rövidebb és "kellemessebb" volt.
Ha még van kérdésed szívesen beszélgetek veled.
Kívánom hogy neked is legyen lehetőséged átélni ezt a gyönyörű bár fájdalmas érzést ami után magadhoz ölelheted a picinykédet.
Üdv. Ági
nicsi1
 
 

 
 

Sziasztok!

Ki hogy van? Hogy bírjátok ezt a megbetegedésekkel teli időszakot?
Mert mi rosszul. Mindkét gyerkőc beteg volt, nagyon magas lázzal, náthával, köhögéssel.
Kriszit ma elvittem oviba, de az óvónő azt mondta, sokmindenben ne reménykedjek, a legtöbb gyerek visszaesik.....
Kitti is viszonylag jól van, az orra folyik még rendesen, de a kedve jó. Utsó rágófoggal küzdünk, nagyon nehezen bújik ki, talán ez viseli meg a legjobban.
Ági!
Tesók egyre jobban megvannak, nem is gondoltam volna, hogy egyszer ez az időszak is eljön!! Pár napja szoktak rá a fogócskázásra, amit mindketten nagyon élveznek. Látom ahogyan Krisz felismeri, hogy tud játszani a tesójával, és ez nagyon jó érzés. Kitti sikongat miközben próbálja utolérni, persze nem tud ő még futni, úgyhogy néha borul nagyokat.

Hát a kisfiammal kettesben nem sokat vagyok, kivéve ha esetleg délután alszik egyet Kitti, és akkor dumcsizunk. De 2 nap ugye nekem angol, akkor ez eleve kilőve. De akkor meg apázhat.
Most nem merek neki külön programokat szervezni, mert akkor meg a Kittitől veszek el időt, és így is néha nagyon nehezen engednek el.

Tényleg. Kinek mi a meglátása különóra, úszás, tanfolyam terén? Mármint a gyerkőcöknél? Mi az ideális kor? Mit vesztek figyelembe? Mert én pl szívesen hordanám úszni Kriszit, csak szerintem még kicsi...

Később majd rakok jelmezes képet, rakjatok ti is!!
Puszi: Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Na túl vagyunk a nagy születésnapi bulin. Sok volt a szervezni való, meg a dolog ezért nem írtam.

Lili betöltötte múlt kedden az 5. évét, és ebből az alkalomból eddig már 3szor ünnepelt, de még egy hátra van.
Kedden megköszöntöttük itthon, hiszen mégiscsak aznap volt a szülinapja, szerdán vitte az oviba a tortát, szombaton volt a nagy családi banzáj. Képzeljétek el, rendeltünk házhoz két pónit és itt lovagoltak az udvarban. A Szilárd jött el Gyirmótról és hozott két szép pónikát. NEm csinálnak ilyet, de a főnököm és a lánya ott lovagolnak már nagyon rég és említettük neki, hogy Lili mennyire imádja a lovakat és megbeszélte a Szilárddal, hogy 10 ezerért éelhozza a két lovat és egy órán át itt helyben lovagoltatják a gyerekeket. Persze a felnőtteknek inkább Szilárd volt a szenzáció, aki nagyon nagyon jó fej. :)

A plussz egy buli még apukámékra vár, hiszen már írtam egyszer, hogy sajnos nem ünnepelhetünk velük és anyukámékkal egyszerre.

A betegségekkel most elég jól állunk, remélem Katica sem lesz beteg, mert éjjel eléggé köhögött, de majd figyelgetem nap közben, hogy hogy érzi magát. Csütörtökön lesz élete első farsangja, nem lenne jó, ha lemaradna róla.

Zsu!
Szerintem Krisztofernél még nincs túl sok kérdés, mert nálunk az úszás eleve 5 éves kortól lehetséges. Addig is viheted, de az inkább felkészítés az úszásra, nem igazi úszás-oktatás.
Bár lehet, hogy ebben most Nicsi megcáfol :), de nálunk az oviban ez így van. Most vezették be, hogy a kézműves szakkör is csak a nagycsoportosoknak lesz. Eddig 4 éves kortól lehetett külön foglalkozásokra járni.
Megmondom őszintén, én nagyon szeretném a lányokat járatni valamilyen külön foglalkozásra, de Lili egyenlőre még elég félszeg, Katica meg még kicsi. Angolra eljáratnám őket, ha nem lenne nagyon drága, így úgy próbálom őket szoktatni az idegen nyelvhez, mint anno én szoktam: zenehallgatással. Ilyen módon már jópár angol számot énekelnek kívülről és a francia is elég jól megy nekik. Egyenlőre nem az a célom, hogy beszélni megtanuljanak, hanem hogy hallják az idegennyelvet és ne legyen nekik ismeretlen amikor majd tanulják. Fejlődik a kiejtésük is és könnyebb lesz nekik.
Nem akarok kis zsenit nevelni belőlük :) (egyenlőre).

Majd teszek fel lovaglós képeket, csak még nem töltöttük le.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Íme az én kis tűzoltóm:


Kép

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Zsu
Ez nagyon komoly felszerelés!! Mikor lesz a farsang? Szerencsére bennünket 2 hete a komolyabb bajok kerülnek. Zsezse is jár oviba, úgy néz ki itt már kifelé megy mindenki, mert egyre többen vannak a csoprtjukban is.
Különórák. Én vittem Zsezsit szeptembertől angolra, amit decemberben abba is hagyott. :) Nem tudom, hogy mi történt, mert nagyon lelkes volt. Megbeszéltük a tanárnővel, hogy inkább nem erőltetjük, hanem jövőre újra megpróbálja. Még mindig tetszik neki az angol, mert itthon még kéri, hogy hallgassuk meg az angol cd-t. Így ez nem jött össze. Néptáncra visszont jár, de ez az oviban van hétfő délelőtt. Ezzel kapcsolatban is nyöszörgöt egy keveset, de csak itthon, az óvonéni azt mondta, hogy szó nélkül megy a foglalkozásra. Remélem sokáig fog járni!! Az úszás nekem is nagy szerelem, de én is úgy láttam, hogy 4 éves kórtól toborozzák a gyerekeket. Az oviból nagycsoportban mennek majd. Szerintem ha van kedve bárhová járni, akkor menjen. De az biztos, hogy nem kel a hét minden napjára elfoglaltság még nekik.

Vali
Én nagy rajongója vgyok a homeopátiának. Rendszeresen alkalmazzuk is. Van egy doktőrnő, aki Zselykénél segített is, hogy mit is kéne szednie. Ártani biztos nem fog a szülésnél se. Hogy bírod az utolsó heteket?

Ági
Jól vagyok. Növöget a hasam, mozog a baba. Beindult sikeresen az év? Lányok, hogy vannak?

Bogi
Boldog szülinapot Lilinek!!!!!
Biztos nagyon jó volt a szülinap a lovakkal!! Rakjál fel képeket!!!
Ti jártok még a zeneterápiára?

Bea
Nagyon aranyos a kutyus!!! Milyen fajta? Benti kutyus lesz?

Piros
Sok a munka?

Voltam 18 hetes uh-n. Minden rendben van, nő a baba, meg van mindene és ott ahol kell. :) Azt mondta a doki, hogy kislány lesz. Zsezsének igaza lett. :) az uh megint kiakasztott, reggel 9-től 1-ig ültem ott. :evil: Pedig pár dolgot el kellett volna intéznem még, de teljesen lezsibbasztott az üldögélés, még jó, hogy vittem könyvet. csak jó volna valami reform az egészségügyben!!!
Képzeljétek csináltam ecetes hagymás halat, életemben előszőr és nagyon finom lett. A szomszédasszonyom segített, és a kedvessel megbeszéltük, hogy legközelebb többet kell csinálni.

Jó havazást!!

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok Csajok!

Nicsi!
Jó, hogy előkerültél :-). Tényleg jó lenne már dumálni kicsit. sajnos pang az üzlet, ezért most csak délután (12-18 között) vagyunk nyitva, meg szombaton. Szerencsére tanácsadós munka adódik néha, így éhen nem halunk, de inkább itthon dolgozom.

Zsu!

Nagyon jól áll a tűzoltó gúnya Krisznek! Egészen megkívántam Dávidra is. Vele amúgy is gondban vagyok kicist, mert nem értünk egyet a "menyemmel", hoyg minek öltözzön a srác. Itthon a királyfi a kívánság, de a kislány, akit elvett (gyűrűvel meg szertartással, meg minden :oops: ) menyasszonynak öltözik, így ott vőlegényként számítanak rá. Korán kezdenek szoktatni az anyósléthez :-).

Orsi!

De jó! Még egy kislány! Biztosan olyan gyönyörű lesz, mint Zsezse. Gondolkodtatok már neveken?
Különórák tekintetében Annánál én még erőltettem az úszást és a ritmikus sportgimnasztikát is 4 évesen. De nem igazán jött be. Nem szerette, sőt az addig szívesen lubickoló kislány kicsit tartoózkodó lett a vízzel szemben. Azután a sulival megtanult úszni és azóta rendben van. Sára nagycsoportosként most ősszel tanult meg úszni és nála zökkenőmentes volt a dolog. De pl. tavaly a néptáncot cska elkezdtük, de decemberre kiszeretett belőle. Németet is próbáltunk tavaly és azt az idén is folytatjuk a kérésére. De az a foglalkozás nem sokkal több, mint amit Bogi csinála csajokkal: énekelnek, mondókáznak. Van olyna, amivel a testrészeket mutogatják el és köszönni tudnak.

Most mennem kell.

Pá.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Lili nevében köszi :)

Igen, járunk zeneterápiára, vagyis már 3 hete nem voltunk, mert ugye itthon maradtunk a járvány miatt, hogy ne kapják el a lányok. Múlt kedden vittem őket először, egy hetet mentek, ma mikor mentem értük mondta az óvónéni, hogy Katica lázasan ébredt alvás után, úgyhogy ma sem mentünk. :(
Már annyira elegem van ebből az egész beteg időszakból. Lili egyenlőre jól van.
Katica sajnos így lemarad élete első farsangjáról is.

Örülsz a kislánynak?

Piros!
Ez a Dávid farsangi dolog nagyon tetszik. Szerintem titkon Neked is imponál a dolog, hogy a fiad már most elkelt, nem? :) Legalábbis ahogy ismerlek, most biztos dagad a mellkasod a büszkeségtől.

Ági!
Hogyan hódítsuk vissza a férjünket? Hát szerintem a legjobb, hogyha nem engedjük a gyerekeknek, hogy birtokba vegyék a hálót. Nekem ez 4 évig és 8 hónapig sikerült! De szerintem nemsokára újra minden oké lesz. Legalábbis a hálószobát visszahódítjuk, de aztán mi lesz, az kérdés :)
Mostanában apával sokat beszélgetünk este, nem minden nap, de legalább beszélgetünk. Mindenféléről beszélgetünk, nem a gyerekek a téma, és nagyon jó.

Megpróbálok a pónizásról feltenni képet hogyha átmásoltuk a gépemre.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi!

Jól ismersz, igen :-) Csípem, hogy ilyen kapós a kis fütyis .

Nicsi!

Nekünk az is bejött, hogy időnként megszökünk kettesben. Csak 2-3 napra, általában hétközben, mert így tudunk felügyeletet szerezni a gyerekeknek. Fontos, hogy a párod érezze, a fontossági lista élén maradtak az ő kívánságai is, nem csak a gyerekeké. Néha elég egy-egy romantikus délelőtt is (leginkább csak ilyenkor mienk a kéró :-) ).

Sok sikert! :wink:

P.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok Lányok!
Különórák, nálunk is vannak. Anna szeret táncolni, ezért azt kipróbáltuk, az angolt is imádja oda is megyünk, az úszást is szereti, de azt nem hogy már nem hogy nem lehetek bent vele a vizben. Így az úszásnál nyafogás van hogy nem akar menni (persze ha ott vagyunk akkor folyamatosan mosolyog és csinálja a feladatokat). Azt a megoldást választottam, hogy csütörtökön amikor uszás van akkor az az ő napja, Fannit elviszem a mamához (az az ő mama délutánja) és oviból amikor elhozom ebéd után nem kell aludnia, hanem nagyos játékokat játszunk ketten, meg persze beszélgetünk és igy megyünk úszni, ahol beállok a zuhanyzóba, mert onnan közvetlenül lát engem.
Mindegyik tevékenység egy héten egyszer van (vagyis lenni tánc is mégegy és úszás is, de nem akarom minden napját lefoglalni)

Fanninak is vannak rendszeres elfoglaltságai. Járunk zenebölcsibe, angol játszóba és baba-mama tornára. Vele is mindegyiknél heti egyszer délelőtt. Persze az Anna táncára jön (ahova be is megy saját koreográfiával táncolni) és az angolon is ott van, de kint játszik velem a váróban.

Szombatonként meg van a családi "úszás".
Fanni-anya baba úszik, Anna-apa addig játszik mellettünk a vizben, a foglalkozás végén meg még maradunk egy kicsit és az egész család együtt játszik.

Persze ez akkor van ha a Sato haza tud jönni hétvégére. Sajnos mivel ők is átálltak a 4 napos munkahétre, a fizetését is csökkentették ( a munkáját nem tehát heti öt napot dolgozik, ha nem jön haza akkor szombat, vasárnap is bemegy, hogy tudjon haladni) igy főleg a fűtési szenonban nem tudjuk bevállalni a mindenhétvégés utazásiköltséget.

Igy jön vissza a visszahóditás problémája. Hétköznap eleve nincs itthon, hétvégén se sokat. Amikor meg itthon van akkor családi programokat szeretne. Hozzá teszem érhetően, hisz nagyon keveset van a lányokkal. Próbálkoztam egy-egy külön program szervezési ötletét bedobni, de nem volt egyetértés köztünk, úgy meg nem akarom erőltetni, mert pont az ellenkezőjét érem el, szerintem. Már sokszor annak is örülünk, hogy ha a lányok alszanak akkor egy kicsit ketten vagyunk (persze ha a fáradságtól teljesen ki nem döl és ő is alszik mint a tök)

Szóval nem egyszerű. Várom a nyári szabadságos időt.

Egyenlőre ennyit.

Üdv. Ági
nicsi1
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Volt már vagy 3 hete farsangunk, nagyon jó volt. A szülők vittek mindenféle rágcsálnivalót, üdítőt, így a menü adott volt. Már reggel szólt a zene, buli volt. Hívtak bohócot a gyerekek szórakoztatásásra, és kaptak még egy kis meglepi ajándékot is, amit mindenkinek az öltözőszekrényéhez rejtettek. Szóval jó volt!
Gondolom, időközben nálatok is volt már farsang!! Mesélj, és rakj képet a csajsziról!

Uh-ra várakozás= katasztrófa!

Piros!
Mikor a nősült a fiad???!!!!! Oké, hogy szalad az idő, de ennyire?
Sajnálom, hogy pang az üzlet, ha ez vigasz, nálunk is, sőt mindenhol. Azt hiszem most a túlélés a tét.

Bogi!
Lilinek utólag is nagyon boldog szülinapot !!!Nagyon jó buli lehetett! Rakj majd fotókat!

Ági!
Akkor nektek van programotok, bőven! És nagyon jól beosztod, hogy tudjál külön foglalkozni velük! Hát ezen nekem is illene változtatnom, hogy kicsit a Krisszel is legyek kettesben!!

Most ennyi , sok a dolog!

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


HElló!

Tényleg a fotók :)

Na akkor íme:
Érkezés
Kép

Úton az udvarba
Kép

Lóháton
Kép

Ló etetés Kép

Celeb az udvarunkban :)
Kép

Torta
Kép

Sziasztok: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Nos a fiam esküvője szűk családi körben zajlott. A menyasszony annak a baráti házaspárnak a kisebbik lánya, akikkel hetente felváltva biztosítunk egymásnak egy-egy szabad délutánt és már a Sára bölcsi kora óta nagy a barátság. Ő a nagyobbik lánnyal járt egy csoportba, Dávid pedig a kicsivel. Most mind a négyen egy ovis csoportot erősítenek. Egyszer én hozom el mind a négyet délutánra és csinálok nekik vacsit, amire megjönnek a szülők is. A gyerekeknek is megvan a társaságuk, meg a szülők is jókat dumálnak. A másik héten pedig náluk van a "buli".

Éppen náluk dumáltunk a konyhában, amikor egyszercsak megjelentek a nagylányok és bejelentették, hoyg itt pedig most esküvő lesz! Bejött a fiam és a "menyem" és előttünk Sára levezényelte a szertartást gyűrűvel és csókkal, ahoyg azt kell. Ruha akkor nem volt, de ezt most farsangkor pótolták. Sára most boszinak öltözött.

Sajnos a képek nem lettek jók, de felrakom, ami van:

Kép a négyesfogat Kép az ifjú pár első tánca Kép a jó boszi és a vőlegény indulás előtt (a monoklit még nem asszonytól kapta, egy előző heti kakaskodás emléke)

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok Csajok!

Kicsit üzletelnék, ha nem bánjátok. Húsvétra készülődünk és kitaáltunk egy konstrukciót a saját ovinknak, ami szerintem a Ti ovijaitokban is jó lehet. Szervezünk a szülőknek egy játékbemutatót, ahol kipróbálhatják a gyerekeikkel a játékokat az ovijukban és meg is vehetik vagy rendelhetik ami tetszik. Ráadásul a szülők vásárlásának 10%át az ovi is levásárolhatja nálunk, így két legyet üthetnek egy csapásra.

ha titeket is érdekelne egy ilyen lehetőség, hívjatok fel vagy írjátok meg és megbeszéljük.

Köszi és bocs az off-ért.

Kép

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Piros!

Tök jó ötlet, holnap befújom az oviban.

Pusz, Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Kép

Ezt küldöm Mindenkinek!

Én ma el leszek kényeztetve :D
Kezdődött ez avval,hogy a férjem kelt fel Marcellhoz, a kutyust ő engedte ki, ágyba kaptam a kávét /mondjuk ez vasárnaponként általában így van/, ő fog főzni, úgyhogy ma királynői sorom lesz :wink:
Virágot szoktam kapni,/most cserepes bordó kálát kaptam,gyönyörű/nem is vágyom másra,számomra a figyelmesség mindennél többet ér. Kyra tulipánt kapott.
Este a kolléganőimmel megyünk nőnapozni, vagyis vacsorázni.

Marcellom is készül :lol: ,Imolának rajzol,meg csokit akar vinni neki,mert Imola nagyon szereti a csokit :D

Olyan vacak idő van,sajna a mára tervezett kis kirándulás a szél miatt elmarad
Szerettünk volna elmenni hóvirágot szedni,állítólag már előbújtak, a gyerekek imádnak keresgélni.

Szép napot kívánok Nektek!!!!!

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!

Piros!
Ma beszéltem a helyi vezető óvónővel, és érdekli a dolog. Ha jó neked, jövő héten szerda csütörtök fele jöhetnétek is, 3 órától. Nem tudom a tel. számodat, úgyhogy légyszi csörgess meg( 30-400 5706) vagy keresd kapásból őt. Dunaszegi ovi: 96- 352 038

Puszi: Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Piros!
Ma beszéltem a helyi vezető óvónővel, és érdekli a dolog. Ha jó neked, jövő héten szerda csütörtök fele jöhetnétek is, 3 órától. Nem tudom a tel. számodat, úgyhogy légyszi csörgess meg( 30-400 5706) vagy keresd kapásból őt. Dunaszegi ovi: 96-352 038

Puszi: Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!

Lenne több csomag vakdugóm eladó,
tudjátok konektorba való.
Használata:be kell ragasztani a konektorba,és ha be akarod dugni a villát,csak el kell fordítani,ha kihúzod automatán vissza zár.
Nagyon praktikus,nekünk be vállt.

450ft/6db,
és a posta költséget én állom.
Kép Kép Kép



Kata&Milán


oszman777
 
 


Szia mindenki!

Hogy vagytok?

Piros!
Hogy sikerült az ovis játékbemutató? sajna Krisz megint beteg lett, így nem tudtunk részt venni.

Pusz, Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Szia Zsu!

Köszönöm az érdeklődést, a bemutató jól sikerült. A két szélső csoporttal játszottunk, kipróbálták a gyerekek és az óvónénik a játékokat. Azután két napra rá mentünk a vásárral, de ott nem volt sikerünk. :cry:
Azt hiszem még akinek tetszett az sem akarta a gyerek előtt megvenni a húsvéti ajándékot. Mindegy, mindenkinek megmondtuk, hogy ha március 31-ig a boltban vásárláskor mondják, hogy "Dunaszeg", akkor felírjuk a vásárlást a kedvezményalapba és kap utána az ovi költési lehetőséget.

Kerestem Kriszt is, de akkor nem csoda, hoyg nem találtam :-). Már jól vagytok? Remélem most már itt a tavasz és összejön pl. egy játszóteres tali.

Holnap a Berezédj kastélyba megyünk. Ha van kedvetek, nézzetek el, csajok.

Ma voltam Pesten új kisgyerekes társasokért és egész délután azt próbálgattuk a gyerekekkel. Nagyon jók.

Jaj, egy sztrorit el akartam nektek mesélni Dávidról!
Egyik délután úgy jött haza, hogy piros volt a szája széle. kérdezi az
Apja: mi történt veled?
D: az Árminnal verekedtem és megütötte a számat
Apja: látod, látod. Na és mi ebből a tanulság?
D: 'hogy legközelebb jobban kell védekeznem! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsu!
Remélem jól van már Krisz. Kis hugi nem beteg?

Piros!
Aranyos a történet, olyan fiús befejezéssel.

Az anyag nem jött át nekem, így nem tudtam bevinni.
Egyébként nálunk a vásárlási szándékot úgy oldották meg, hogy amikor kipróbáltuk a játékot, akkor odamentünk az óvónőhöz, aki ott volt és felírta a játékot, nevet, csoportot, így regisztrálta a csoportkedvezményt is. (persze addig a Nori még játszott tehát nem vett észre semmit)
No ennyit a gyakorlati kivitelezésről.

Bogi!
Hogy vagytok? Nem nagyon hallani felőletek. Elnyelt a munka?

Orsi!
Ha tudsz akkor majd jelekezz! Fogadd legmélyebb együttérzésemet. Zselyke egy kincs bújjatok minél többet egymáshoz, meglásd segíteni fog.
Ne haragudj ennél okosabbat nem tudok mondani, teljesen hatása alatt vagyok.

Most ennyi, majd később írok magunkról

Üdv. Ági
nicsi1
 
 


Sziasztok!

Ági!

Hú hát engem sokminden elnyelt mostanában.
Egész múlt héten itthon voltak a csajok, mert egy hétig nem vittem őket az új járványtól tartva, két hete kedden vittem őket, Katica pénteken már lázasan jött haza az oviból. Ennek folyományaként ugye múlt hét itthon, most meg annyi dolgom volt a héten, hogy ki sem látszottam.
Meg múlt héten csütörtökön tartottam egy elég nagy csillagászati előadást a Reflex - Régi Fiatal Értelmiségiek Klubjában, ami azért régi fiatal, mert már megöregedtek a 40-50 éve fiatal értelmiségiek :)

Írom a könyvemet, kiadót keresek, franciául tanulok, csinálom az itthoni munkáimat, másodállást keresek, szóval van dolog.

Piros!
Nem is Dávid lett volna, ha nem így válaszol! Annyira rá jellemző :) Kis macsó.

Zsu!
Jobbulást Krisznek!

Többiek, mi újság?

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Niki megcsinálta a web oldalunkat, ha valakit érdekel, nézze meg miket gyártunk. Illetve, gyárt a férjem. :oops:
www.aristobutor.hu

Köszi mindenkinek, Krisz már jól van, ennek ellenére sem megy oviba még 2 hétig, dokinéni javaslatára. Kitti természetesen elkapta, rá is ment ismét a fülére. Ő még mindig nincs jól.

Ma du. jó programunk volt, bebuszoztunk Győrbe, aztán megnéztük a vonatokat. Kajáltunk a vidékibe, aztán irány haza. Tökéletes lett volna szél és fejfájás nélkül. Tervezzük, hogy hamarosan elmegyünk valahova vonattal. Én Bakonyba szeretnék.

Húsvétkor hozzánk nem nyuszika fog érkezni, hanem kiskutya. 3 év győzködés után férjem is beadta a derekát, egy kis golden retriever-ünk lesz.

Jók legyetek, üdv mindenkinek!!!
Zsu

Ui: Orsi, mélységesen sajnálom a történteket.

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Mostanában nincs nagyon időm írni,olvasgatni szoktam csak.
Ahogy látom más is így van vele, állandó a rohanás,nincs nagyon idő a Babanetre. Pár év alatt megváltozott itt minden. Már majnem mindenki dolgozik,gyerekek óviban,bölcsiben. Sajnálom,hogy így eltávolodtunk egymástól. Pedig milyen jó volt itt mindent megbeszélni egymással.
Azért jó lenne ha találkozgatnánk még!!!!

Szerencsére nálunk a gyerekek nem betegeskednek, gondunk az van nekünk is bőven :roll:
Nem egyszerű az élet manapság :(

Puszi Mindenkinek!
beátab
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek az együttérzést. Azt mondják az ember kétszer nem lép ugyanabba folyóba, hát velem most megtörtént. A dokim csak tárogatta a kezeit, közölte, hogy a természet és a sors ellen nem tehetünk semmit.
Zsezse aranyos, 3. beszélgetés alkalmával megtalálta a megoldást: anya, akkor vegyünk egy kiskutyát. :) Mondtam, hogy pár év múlva, úgy látom ez megnyugtatta, mert azóta se kiskutyát, se kistesót nem emleget.
Én kicsit rosszabbúl viselem, mint a múltkor, főleg, hogy a múlt héten valami gyomorrontást is összeszedtem. Ez a vacak esős idő se segít a hangulatomon. Legnagyobb bánatom, hogy ez a baba volt az utolsó esélyem, hogy legyen még egy gyerekünk. A doki is azt mondta, hogy a koromat és az előzményeket figyelembe véve, nem javasol több babát. Bocs, hogy így rátok zúdítottam mindent.

Zsu
A vonatozás biztos tetszenni fog Krisznek. Mi Pesten voltunk a Zsezsivel, de nagyon élvezte. Remélem jobban vagytok már?!

Piros
Ádám egy igazi férfi már. Készülök benézni hozzátok, remélem találok valami Zsezsinek valót.

Niki
Nem tudom, hogy olvasod-e? De boldog névnapot Zalánnak!!!

Ági
Zselyke valóban sokat segít rajtam. Kicsit félek is, hogy most az apja, meg persze én is elkezdünk majd kompenzálni, és mindent megteszünk neki.

Bea
Hát igen, már nincs annyi időnk egymásra. Mindenki fut össze-vissza. De egy talákozó tényleg jó volna.

Bogi
Nem nagyon pihensz!! Hol tartasz a könyvben?

Legyetek jók!

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Orsi!

Örülök,hogy jöttél!!!!!
És egyáltalán nem baj ha elmondod a bánatod,megtisztelsz vele bennünket.
Mélységesen sajnálom ami történt,és tényleg hihetetlen,hogy 2x is előforduljon ilyen :cry: :cry:
Kiderült,hogy mi volt a baj? Nem értem az orvosodat,a korod nem vészes,hiszen tudod én mikor szültem. Ha persze konkrét oka van,akkor megértem.
Írtam Neked a múlt héten msn-en,nem tudom megkaptad-e. Egy topikot ajánlottam a figyelmedbe ahol hasonló veszteségeken keresztül ment anyukák vannak. Nézz be oda,szerintem jót tenne Neked. *SOS* ÉLET A KISBABÁNK HALÁLA UTÁN... / Szülészetek,kórházak alatt találod meg.
Én örülnék ha tudnánk találkozni,pénteken és szombaton nem dolgozom,ha esetleg jó idő lesz játszóterezhetnénk.
Többiek esetleg?
beátab
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Olvasok, az még belefér az időbe reggelente, de mire válaszolnék...
Köszi a köszöntést, aranyos vagy.
És sajnálom ami történt, nagyon sokszor gondoltam rátok. Ha van kedved beszélgetni erről vagy másról, vagy csak egyet sétálni akkor szólj nyugodtan most már elég jó idő van és Zalán is szívesen motorozgat.

Zsu!
Gyógyuljatok meg minél hamarabb, most már remélem végérvényesen itt a tavasz és a téllel eltűnnek a bacik is (álom álom...).

És hát sajnos nekem is kevesebb időm van tényleg, de azért egy tali jó lenne, most hétvégén itthon is vagyunk kivételelsen.

Üdv, Niki

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon akarok politizálni, de hallottatok róla, hogy ez a Bajnai mit tervez? Többek között, hogy 1 évre elveszi a gyed-et?! Ez az ember normális szerintetetek? Így is épp elég ma megélni.

Taliban mi is benne vagyunk. Olyan jó, hogy kicsit jobb idő van! nem tart félóráig, mire felöltöztetek két gyereket. Kint vagyunk, amennyit csak lehet, Kitti szinte semmit nincs babakocsiban, nagyon nem szereti. Annyi dolgom lenne a kis kertemben, de a lánykámnál pont az az időszak van, hogy minden mozdulatát figyelni kell. Mindent bevesz a szájába, főként kavicsot. :roll:

Jó időről jut eszembe: nem láttatok valahol aranyos átmenetei kabátot? Olcsón?

Na, most ennyi, játszani kell, meg főzni.
Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Ennyit a téllel távozó bacikról...

Nekünk annyi minden hétvégi programnak, Zalán lebetegedett.
Üdv

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Sziasztok!

Niki
Sajnálattal halom, hogy beteg lett Zalán. Ha meggyógyúl majd összefutunk. Hátha az idő is jobb lesz már.

Zsu
Miket terveztél a kiskertbe? Végülis megkérdezted a doktórnőt, hogy lehet-e béres cseppet adni Krisznek?

Bea
Az Msn-en keresztül nem kaptam semmit. Megnéztem a forumot, köszi.

Hétvégi programhoz annyit, hogy részemről a szombat ok, akár délelőtt is. Délután négy körül tudunk megérkezni, bár ha program van, Zselyke hajlamos sokáig aludni. :)

Többiek?

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Jó reggelt!

Orsi!
Akkor nem tudom mi lehet a baj az msn-nel, mert a héten is írtam Neked :( :( :(
A szombat nekünk is jó,akár a délelőtt is,holnap tudok előre főzni. Asszem Zsu nem ér rá szombaton. Zalán beteg, a TÖBBIEK igen csöndbe vannak :(

Szép napot!
Bea
beátab
 
 


Egy ismerősöm kért meg arra, hogy rakjam fel ide is ezt:

Gyermekfelügyeletet, bejárónői feladatokat vállalnék, besegítenék a házimunkában is. Gyirmóton élek, Győrben és a közeli településeken dolgoznék.
Tel.:30/600-7152
beátab
 
 


Sziasztok!

Zalán meggyógyult, de csak kis időre, tegnap már lázasan hoztuk el a bölcsiből. Ez van. A tavasz(nyár?!) sem bacimentesebb, mint a tél.
Remélem a többi gyerkőc kimarad a betegségből
Üdv, Niki

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Kép

Kép
beátab
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek kellemesen telt a húsvét és sok sok locsoló gondolta úgy hogy idén se hervadjatok el!

Nálunk azért nem teljesen zökkenőmentes minden, Zalán után én és most a férjem is elkapta a kórságot, úgyhogy egyenlőre még karanténba fogjuk magunkat.

Jók legyetek, élvezzétek a jó időt!

Üdv, Niki

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mindenki hanyagolja a fórumot. Remélem nem véglegesen. Gyosnak telnek a napok, Nemsokára évzáró az óvodában. Kiváncsi vagyok milyen műsort csinálnak. Készülnek már anyáknapjára is. Valamelyik délután Zsezse közölte velem, hogy : Anya köszönöm neked az életem. Kicsit meglepett, mivel se a chipsevéshez se a kertbenüléshez nem kapcsolódott sehogyse ez a mondat. De kiderült, hogy az óvonéni mondta nekik, hogy az anyukájuknak köszönhetik az életüket.

Maszek gyermekfülészt keresek, a Fücsekről nem mondtak jókat, vagy mégis jó? Van még rajta kivül valaki?

Azért írjatok pár szót!! ki mit csinál mostanában?

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Látom, kicsit kihalt errefelé is a világ:) Nagyon helyes, élvezze csak mindenki a jóidőt :wink: Ha valaki mégis betévedne ide, légyszi ajánljon valami jó programot május 1-re vagy a hosszú hétvégére. Csak ne az állatkertet, mert ott húsvét hétfőn is tömegnyomor volt.
Előre is köszi és szép napokat mindenkinek!

Üdv: Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Sziasztok Lányok!
Tényleg eltüntüntünk egymás szeme elől. Majd csak felpezsdül újra az élet itt is.
Jó lenne ha tudnánk találkozni. Most már jó idők lesznek, a tavaszi nagy kerti munkáknak is lassan vége.
Bele vágtam egyik nagy tervem megvalósításába, amit már évek óta dédelgetek és úgy döntöttem itt az idő a megvalósításának.
Szóval családi napközi nyitok, ami valószínűleg ősszel már működni is fog. Ez az engedélyeztetési folyamattól függ hogy mikortól. Ennek az előkészítésében vagyok benne minden tekintetben. Csak elég nehéz és fárasztó egyedül csinálni mindent. De szépen alakul.

Nem tudom ki mennyit tud róla. A lényeg maximum 5-7 gyerekkel foglalkozva az elfoglalt szülőket segíti ez a szolgáltatás. Hasonló a bölcsödéhez, de is mint a nagycsaládos modell működik. Teljes ellátással, játékkal, gondoskodással. 20 hetes kortól 14 éves korig lehet fogadni a gyerekeket. Hozzám elsősorban a csecsemő és bölcsis korosztály áll közelebb igy őket várom. Közhasznúként működve az állami normatívára is jogosultak leszünk, de csak a következő évtől finanszírozzák.

A mostani bölcsi szűkös időkben úgy gondolom, hogy lesz rá kereslet, annak ellenére hogy drágább mint az intézményes bölcsöde, pont a kis csoportos megvalósítása miatt.

Mindenesetre bizakodó vagyok. Ha van ismerősötök akit esetleg érdekelne akkor említsétek meg neki.

A szolgáltatási időn kívül tervezek zenebölcsi és totyogó angol játszó foglalkozásokat is, ahova már nemcsak a családi napközisek jöhetnek el.
Rendszeresen el jön egy fejlesztő pedagógus a gyerekekhez, aki az ő szempontjai szerint is megfigyeli a gyerekeket és tesz javaslatokat a szülőknek. Ugyanígy tervezem a logopédus bevonását is a működés során.

A zenebölcsit már próbaként elkezdtük ismerősök jönnek hozzánk az utcából. Csütörtökönként fél 6 és 6 között van a foglalkozás, de már előtte 5- negyed 6 körül lehet jönni, hogy a gyerekek oldódjanak egy kicsit és utána is lehet még maradni játszani.
A nevéből adódóan elsősorban totyogóknak van, de akinek nagyobb óvodás tesoja van ő is eljöhet. Zeneterepeuta tartja a foglalkozásokat, amit énekelünk, táncolunk, gitárral, furulyával és hegedűvel, legutóbb tenger dobbal ismerkedtünk. Alkalmanként gyerekenként 700 ft-ot kell fizetni a foglalkozás vezetőnek én csak a helyet adom.

A bölcsi angolt nyelvtanár vezeti majd, aki évekig élt Kanadában. Ez egy kötetlen foglalkozás amin a törpék játszanak a foglalkozás vezető pedig úgy mint mi magyarul ő angolul játszik a gyerekekkel, közben van egy 20 perces angol gimnasztika, amiben tánc, mozgás, torna van az anyukáknak és a gyerekeknek egyaránt. Ez még nem tudom, hogy mikor lesz, valamikor ősszel indulna.

Röviden ennyit rólunk. Remélem mások is csatlakozni a fórumhoz, hogy ki tudjuk beszélni a mindennapjainkat.

Üdv. Ági
nicsi1
 
 


Sziasztok!

Ági!
Nagyon drukkolok Neked a sikeres induláshoz. Ha lesz esetleg szórólapod, szívesen kiteszem az üzletben. És ha még akarsz nálunk játékokat vásárolni tudok kedvezményt adni,sajnálom a múltkorit,hogy nem akkor jöttél a játékokért amikor ott voltam.
Hetek óta betegek a törpék nem voltunk táncolni,talán kedden eljutunk.

Többiek!
Hahóóóó! Hol vagytok?????
Zsu,Piros,Bogi, Orsi,Niki, fel kéne pörgetni itt az életet!!!!!!!
Régen milyen sokan voltunk.........
beátab
 
 


Sziasztok!

Ági!

Nagyszerű ötlet, remélem jól boldogulsz majd vele. Lehet, hogy tudok is egy kisgyereket, akinek most keresnek bölcsit. Majd írd meg az áraidat is. Akár priviben.

Mindenki!
Valóban ellanyhult az érdeklődés a fórum iránt, de talán nem egymás iránt. Kicsit sűrűbb így az élet, ahogy csimotáink egyre nőnek és mindenfelé kell szaldgálni utánuk. Nálunk legalábbis millió a program és a jóidő beköszöntével a vendégjárás is megindult. Már kb. augusztus közepéig elkelt a hétvégék nagyrésze. Hol hozzánk jönnek kerti sütögetésre, hol mi megyünk. Ráadásul idén és jövőre ünneplik a barátaink 40. szülinapjukat, ami megint csak jó ürügy a közös mulatozásra.

A gyerekek jól vannak, velük éppen a nyári nyaralást és táborokat próbálom koordinálni. Lehetőség van, csak győzzem pénzzel. Közös nyaralást is szeretnék, de valószínűleg idén nem jutunk messze. Talán egy balatoni közös hét belefér majd. Anyuék nyaralója sokat segít, igaz ott a tanítási szünetben nagyüzem van. A húgom és az öcsém is akkor szeretnének lent lenni. Persze ilyenkor a rokonok is megtalálják anyuék telefonszámát. Így mi inkább "lógunk" kicsit a suliból és június közepén megyünk le Alsóörsre, hogy magunkban lehessünk a nyaralóban. Azután majd július végén még lemegyek a gyerekekkel, hogy unokatesózhassanak is. Még egy kis tábor a nagynak, nagypapánál pár nap és a többit itthon töltjük. Legalább lezs időnk babatalira :-).

Nálatok milyen tervek vannak a nyárra?

Üdv,

Piros

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!
Mi is megvagyunk ám, csak eddig nem volt netem. Na jó, az utóbbi 2 hétben...

Később írok többet, most csak annyi, Ági: sok sikert, az ötlet jó, anno én is gondolkodtam rajta,mindent bele!!!

Puszi mindenkinek!

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok? Amint látható, én visszatértem.........

Dobok pár képet a kutyusról meg a gyerkőcökről. Írjatok!!!

Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!


Zsu
Milyen nagy lett már Kitty!! A kutyus nagyon aranyos. Mekkora lesz felnőtt korában?

Ági
Sok sikert neked. Szeretnéj majd beszélni veled, ha lesz egy kis időd jelezd.

Tényleg pörgetni kellene kicsit a dolgokat. :D Ha levizsgáztam jövök én is sűrűbben.

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Nagyon édes a kutyus, a gyerkőcök is szépek!!!

Orsi!
Milyen vizsga? Mit tanulsz? Állás ügyben van valami fejlemény?
beátab
 
 


Halihó!

Köszi a dícséreteket!

Orsi!
Középméretű a golden, nem lesz túl nagy. Lényeg, hogy gyerekszerető. Bár most még elég kis kajla, sokat ugrál, de azt is bírja, amikor a gyerekeim dögönyözik. Kitti is, mert megtanulta a Krisztől, hogy döntse le a kutyát. Igazából, mindent megtanul a tesójától....nem is részletezem.
Én se tudom, mit tanulsz...Zsezse hogy van? Nem dobsz képet róla?

Többiek? Bogi, Piros? Ági?

Elkezdtem állásokra pályázni....bár megszakad a szívem, ha arra kényszerülök, hogy Kittit bölcsibe adjam...Tudom hogy nem világvége, de akkor is..!
:( :(

Angolból már a haladót kezdem, mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a sulit, illetve konkrétan ezt a csajt, akinél tanulok.

Na megyek, unatkozik a lánykám.

Puszi, Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok Csajok!

Látom nem pezseg az élet errefelé :-(.
Persze mi is állandóan a kertben vagyunk inkább, úgyhogy abszolút megértem, ha ti sem a gép előtt aszalódtok.
Már kb. augusztus végéig elfogytak a hétvégég, mert hol hozzánk jönnek, hol mi megyünk valamilyen kerti sütögetésre. Jó ürügyet szolgáltat hozzá, hogy idén töltik be 40. évüket a párom évfolyamtársai és sorra rendezik/rendezzük a "meglepetés" party-kat.

Azért egy játszóteres találkozót összehozhatnánk, ha benne vagytok. Akár egy hétköznap délutánon. Egyre jobb az idő és már mi is áttettük 7-re a vacsi időpontját a téli 6 óra helyett. Gondolom mindenkinél egyre később fekszenek a gyerekek.

Zsu!

Ismerem az érzést, nem könnyű elengedni a közös napokat, mégha néha megélni nem is (volt) olyan könnyű mindig. Hiszen sokszor fárasztóak, meg idegesítőek a kis haszontalanok, de nagyon üres tud lenni a ház nélkülük.

De csak az elhatározás a nehéz. Ha már belekezdtél a melóba, hidd el, kiderülnek annak előnyei is.

Pl. van hova hordani a csinosabb rucikat is. :D Mióta itthon dolgozom, a ruhatáramban lassan csak 1-2 öltözett rendesebb ruha van. A múltkor egy hosszabb tanácsadói munkánál derült ki, ahova elég sokszor kellett eljárnom, hogy nincs egy göncöm, amit felvegyek. Persze változtak a méreteim is, de leginkább a stílusom. Ha januártól állást kell szereznem, akkor egyben ruhatárat is kell majd cserélnem az első fizuból. Pedig tartok tőle nekem is vége lassan az "aranyéletnek". pedig mostanában állást szerezni sem lesz könnyű. :cry:

A párodnál fogsz dolgozni? Vagy más terveid vannak? Hoyg állsz a sulival? Befejezted vagy végül Kitty miatt nem kezdted el? Lemaradtam valahol, bocsi. :oops:

Ja, csajok, amíg el nem felejtem! A hétvégén megnyitottak az eperföldek! Ma reggel már voltam és bár még elég előszezoni a hangulat, de már vannak szép pirosak. A hét második felében már gyönyörű dús termés lesz. ne hagyjátok ki!


Üdv,

Piros

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Piros!

Köszi kérdésed, jól haladok, mert hát elkezdtem az angolt. Már haladóra járok. Nagyon nagy léptekkel haladunk, gyakorlatilag már minden nyelvtant vettünk. Nagyon szeretem, nekem ez jelenti a kikapcsolódást.

Eperföld, ó igen! Krisz barátjának anyukájával épp ma egyeztettünk, hogy holnap ovi után oda megyünk a gyerekekkel!! Jó kis program lesz, főleg ha a szúnyogok is hagyják, hogy jól érezzük magunkat! :x

Na megyek, írjatok ti is!!

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a drukkolást, szépen haladunk az előkészületekben. Már a szóróanyagokat készítem. Amikor készen leszek majd kérem a segítségeteket, akinek van lehetősége kihelyezni. Gyerekorvosi, védőnői szolgálat, játékbolt, forgalmas hely.

Játszóteres taliban mi is benne vagyunk, lassan vége lesz a tanévnek, így az angol és az úszás is szünetelni fog a délutáni elfoglaltságok közül.
De hozzánk is eljöhettek, jóidőben a nagyobbakkal is elférünk.

Orsi!
Tudunk találkozni, nekem általában a délelőttök a jobban megoldhatók. Mondjuk jövő héten csörgess meg 20/9-557-938 és egyeztetünk.

Zsu!
Csak rácsodálkozom a gyerkőcökre. Krisz kész "férfi" az a kiállás ott képen, nagyon magabiztos. Vigyáz a hugijára?
Kitti meg egy édi baba azzal a hosszú fekete hajával. Büszke lehetsz rá.
Mikortól akarsz dolgozni? Miben gondolkodol? Miért mész vissza ilyen korán?

Piros!
Szeptembertől teljes időben dolgozol? Játékboltotokban vagy valami mást is csinálsz?
Múlt héten engem is behivatott a főnököm Veszprémbe. Várnak vissza nagyon. Csodálkoztak is hogy még egy évet itthon szeretnék maradni. Arra számítottak hogy már áprilistól munkába állok újra. Körül néztem, megmutatták az irodámat. Kicsit kettős érzésem volt, mennék is és maradnék is. De hamar eltelik az egy év és akkor tényleg belecsaphatok a nullás lisztbe. Addig is a kicsinyeimnek nagy szüksége van rám, az állandó jelenlétemre, meg nekem is a lelkitöltésre tőlük. Annyira csupa szív mindkettő.

Bea!
Te már jól benne vagy a teljesidős munkában. Hogy tudod összehozni a gyerekek igényeivel?
Tegnap voltunk táncolni, lehet hogy csütörtökön is le tudunk menni, csak utána sietni kell mert negyed hattól zenebölcsi van nálunk és jönnek a gyerekek.
Majd jövő héten találkozunk amikor neked jó én jobban tudok alkalmazkodni.

Bogi!
Veled mi van? Nem nagyon írsz? Minden rendben? Elnyelt a munka?

Vasárnap talákoztam Babatimmel és a családjával. Ott is már mekkorák a gyerekek, együtt ültek a Tescos külön autóban. Ők is jól vannak.

Hol vannak eperföldek?

Szép napot nektek.
Üdv. Ági
nicsi1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: