Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

BUÉK!

Oxiék
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, sajna kórházban - csak hétvégére jöttünk haza - mert Lizusnak gyógyszert kell szednie, epilepsziás... és most azt állítják be neki.
Amúgy egy tündérbogár, jókat beszélgetünk, már kiválóan megy a gááá meg hööö meg a kurjantások :wink:

Még karácsony előtt indult a kálváriánk, a Svábhegyre feküdtünk be kivizsgálásra és ott derült ki. Ott elkezdték gyógyszerelni, na ekkor valóban bedurvult az epilepszia... de állítólag nem a gyógyszertől... :roll: most a Bethesda kórházban vagyunk, itt nagyon értenek ehhez, gyógyszert váltottunk és várjuk, hogy ez jó legyen. :roll: Kicsit jobb, de még nem az igazi... :?

Szóval velünk nagyon dióhéjban ennyi van, remélem következő karira-szilveszterre már minden sokkal vidámabb lesz :)

pussszok!!

néhány fotó:

fürcsike előkészület
Kép


fürcsike
Kép


szilveszterkor járókában
Kép
lmkata
 
 


na és természetesen Egészséges és Boldog 2007-es esztendőt mindenkinek!
:lol:
lmkata
 
 

 
 

Kata: Hát ez nem jó hir, de öröm az ürömben, hogy legalább karban tartható. Sok türelmet kivánok, nagyon drukkolok Nektek!
Gondolom nem lehetett jó igy az első közös karácsony, szilveszter, de igy minél hamarabb tudnak segiteni.
Hogy derült ki?
A képeken egyébként gyönyörűséges, és hatalmas baba, nagyon édes! :)

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


sziasztok,


kata mi is szorítunk h gyógyukjatok meg.

és hova tünt mindenki? ;)


Bea és

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !!

Kata !! Hát végre hallunk rólatok !!

Nem örülök neki , hogy ilyen hírekkel kerültetek elő , de talán már az is jó, hogy kiderült végre hol a bibi !!!
Vagy ez nem azért van ??

Írjál nekünk, ha lesz egy kis időd , hogy hogyan is nyilvánul meg Lizikémnek és hogy bírja !!! Nagyon ügyes kislány le a kalapot elötte !!! :lol:

Tudod asszem már írtam , hogy nekünk a magyarvizslánk lett epilepsziás !!
Neki már elég durva , de ő is nagyon ügyes és mindíg kilábalt belőle !! :wink:
Viszont sajna neki nem tudják sehogyan kezelni ill. csak nyuktatót kap.

Sok puszi mindenkinek !!

Most mennem kell , de igyekszem jönni !!


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


sziasztok!

megvagyunk, megvagyunk, küzdünk a gyogyóbeállítással, mert még nem 100%-os a dolog. egyelőre itthon lehetünk, nem kell visszafeküdni.
Képzeljétek amúgy Lizi annyit gőgicsél hogy teljesen elámultunk!!!!!! most hétvégén jött ki nála. ma hajnalban is mellettem aludt, 6-kor evett, aztán mondom bizti visszaalszik, mert csöndben volt. én elaludtam :lol: erre arra ébredek föl, hogy hatalmasakat kiált meg gőőőő, gááá, apa, aga, abu, dáááá, ilyeneket mond! hát megzabálom! :lol:
anyu azt mondja egyikünk sem beszélt még ennyi idősen (12 hetes, de ugye -2 mert előbb szedték ki...) szóval nagyon klassz a csajszi :lol:
sajna nagyon náthásak is voltunk, ő már jobban van de én még szarul, apa is most kezd beteg lenni.
naszóval mi így elvagyunk :?
remélem tesómnak lesz igaza hogy tavaszra minden nyavaján túl leszünk! :wink:

és Adrienn, Dia, Viki hogy vannak?? titeket elkerült ez a taknyos nyavaja?

Oxi!
képzeld adom az aloét én is Lizunak. és a Nika doktornéni egy tünemény, isteni szerencse hogy ajánlottad őt, és mi őt választottuk! nagyon nagyon aranyos !!! :lol:
neki köszönhetjük h ilyen jó helyre kerültünk Lizivel is....

pusszok

egy kis friss Lizu-mix :wink:
Kép
Kép
Kép
lmkata
 
 


Sziasztok!

Kata: Örülök, hogy már itthon vagytok, jobbulást az egész családnak!
Szerencsére nálunk a nátha Vikit nem ütötte ki, engem nagyon, apa el sem kapta.

És nagyon örülök, hogy ennyire meg vagytokelégedve a doktornénivel. Mi is nagyon szeretjük őt :)

Utálom ezt a mai szelet, nem lehet kimenni, pedig olyan szépen süt a nap és én már anyira be vagyok zárva!
Elhatároztam, hogy a jövő héten megnézzük a veresi játszóházat, szegény Viki nagyrészt csak a család társaságát élvezheti, hátha jót tesz a szocializációjának a sok gyerek :)
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok !

Kata, Beus ! Ti voltatok már csípőszűrésen és hasi UH-n ??
Ha igen, hol ?

Én most kaptam a dokinénitől beut. és gondoltam Vácot megnézzük , mert pesten nagyon sokat kell várni és az Örsön a dokinéni iszonyú rémisztgetős !! Már több anyuka mondta, hogy sírva jött ki, mert műtéttel " fenyegette" őket és igazából nem is volt olyan komoly a baj !!

Az UH-ra kéthétmúlva kaptunk időpontot a csípőszűrés itt egy hónap (pesten kettő).

A köldöksérvünk sajna még nem javult , most egy kicsit leragaztotta a dokinéni , hát nem tudom , remélem nem lesz műtét belőle !! :?
Mi is gágogunk már !! :lol: Nagyon ari, imádom szétzabálom !!!
A Merci is és apa is !! :D

Puszi, megyek mert sír !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


nekünk a kopony uh-t ne is említsd, volt már kb 1 000 000 és MR is szóval abból jók vagyunk, hasi uh volt amikor megszületett.
csípőszűrésre még nem jutottunk el, a sok kórházasditól, de kéne mert picit kötött lett.

nem is írtad a köldöksérvet! jujj. csak segít a tapasz!
mennyi ideig kell ragasztgatni???


Oxi, ne is említsd ezt a szelet, nagyon brutál...

apropó természet: ti is éreztétek múltkor a földrengést ????????????????

pusszok
lmkata
 
 


ööö izé nem is írtál Kati koponyát :lol: már rémeket látok ! na!
lmkata
 
 


Sziasztok !

Kata ! Még nem írtam a köldöksérvet ?? Akkor béna vagyok !

Pedig parázom miatta , mert előző hónapban amikor voltunk a dokinéninél , még azt mondta, hogy nem kell vele még különösebben törődi, most meg , hogy már az újja betakarja és reméli nem lesz semmi belőle , erre én , nem tudunk valahogy segíteni , hogy ne alakúljon ki ?? Összetekert egy kis vattát keményre és ráragasztotta a sérvre. Hát ennyi , nem sok , de hátha ér valamit !!

A koponya UH sztem nem kötelező arra nem is kaptunk beutalót.("hál isten, még találnának valamit" )

A sérvet egy éves kor körül műtik , ha jók az értesüléseim .

Ti, hogy álltok a gyógyszerrel ?? Vagy mennyi idő míg kiderül egy gyógyszerről, hogy nem az igazi ???
De azért jó, hogy otthon lehettek !!! :lol:

Nemtudom , hogy mondjam -e , ill. mondom kicsit fura , hogy a kutyával példálozom , de nekünk sajna ez van .

Dagónak nyáron a melegben sokkal többször volt rohama mint most a hidegebb időben , tehát a hűvösebb jobb neki .
Az orvosok mondanak valami hasonló okosat ?? Tudnak már valamit amit régebben nem ??

A nagy rohangálásomban nem is írtam , hogy milyen szép Lizi !! :lol:

Beus ! Ti jól vagytok ???

Oxi és ti ??

Puszi mindenkinek !

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


hencike ! Ti is eltüntetek ! Jól vagytok ?
Mizújs bili ügyben ?? :wink:


Puszi , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok lányok,

2005. ősziből vagyok, és van egy eladó kiságyam ha valakit érdekel...teljesen új állapotú, kb 7 hónapot használt.Ha valakit érdekelne, írjon pü-t.
Kép

további jó babázást, :lol:

Enikő

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Kép [/img]
hencike
 
 


Sziasztok!Utolag is boldog uj évet kivánok nektek.A biliügy megoldodot már bele wc-zik.Lizu gyógyuljon meg mihamarabb.Sajnos tudom hogy milyen az epilepszia mert nekem az édesapám volt epilepsziás.Az elözö képen az én kicsi rosszcsontom van.
hencike
 
 


Sziasztok !

hencike ! De drága ! Mostani képed nincs ??

Puszi , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!Sajnos mostani kép nincs de most lesz 31-én 2 éves és akkor lesz csinálva és teszek fel.[/img]
hencike
 
 


Sziasztok !!

hencike ! Várjuk a képeket !! :lol: És előre is gratulálunk a kis szülinaposnak !

Puszi mindenkinek !


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


sziasztok,

az iwiwesektől elnézést kérek (ők ezt már olvasták) de ide is felrakom a levelet :)

Sziasztok,

lenne egy kérdésem, a fóti evangélikus templom nagy termében lehtőség lenne heti 1x baba-mama találkozóra amiben az lenne az érdekesség hogy gödről átjönne egy konduktor hölgy aki segítene a kicsik korai mozgás és képesség fejlesztésében. olyan gyerekekkel foglalkoznak akiknek a tanulással vannak problémáik vagy a mozgásban és a korai fejlesztés fontosságát hangsúlyozzák. Én a kisfiammal járuk hozzájuk november óta (csípőizelet problémáink vannak) és nagyon élvezi. Nem csak beteg gyerekeknek fontos a korai fejlesztés hiszen pont az a lényege hogyha korán elkezdünk foglalkozni velük akkor nem lesz gond pl a tanulással. szóval az a kérdés hogy van e igény erre fóton és érdemes e ezt elindítani, ezért kérek mindenkit hogy szóljon az ismerősének szomszédjának és akit érdekel kérem jelezze,hogy továbbítani tudjam feléjük. Előrre is köszönöm Németh Beatrix


különben jól vagyunk meg is mutatom Kép

puszi mindenkinek és remélem össze jön ez a baba-mamás

Beus és

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Beus, minket lehet h érdekelne!!!
mindenképp fogunk Lizivel korai fejlesztőbe járni, amint rendeződik az epije. De lehet h nekünk valami komolyabbat kell majd néznünk... szóval ezért csak kérdőjeles, de bizti megnézném egyszer h milyen ez!

Kati, asszem ez az epi kicsit más téma kutyánál meg embernél, de ember és ember közt is 1000 féle fajtája van... szóval időjárással nem függ össze...

puszi
Kata & Lizus
Kép
Kép
lmkata
 
 


Sziasztok!

Néha a sok dolog között teljesen elfelejtek idejönni... :(

ezek a dedek nagyon édesek, mind az összes! Kati, te is rakhatnál fel képet!

Nálunk most visszanevelés folyik, anyósom 2 nap alatt úgy elkényeztette a gyereket, hogy most vasszigor és szent elhatározás, hogy sohatöbbé nem kapja meg, csak ha én is ott vagyok. Kata: Szerintem még hozzátok is lehallatszik a hiszti :lol:

Kata: Hogy álltok a gyógyszerekkel? Sikerült már beállitani?

Beus: Én válaszoltam iwiwen is, hogy érdekelne minket

Kati: Ki a doktornénitek? Csak nem az Albi?

Igyekszem sűrűbben benézni, bár lassan kezdődik a 2. félév is... :shock:

Pusz
oxigen
Györköny
 
 
 
 


sziasztok,

Oxi:
igen láttam :) te olyan aranyos vagy mert eddig ahányszor megkérdeztem te mindig mindenhova válaszoltál uh mbenned biztos voltam ;)

Kata:
ezek a konduktorok a petőintézetben is dolgoznak vagyis ha nektek mennetek kell valahova kkor valszeg ilyen helyre ilyen emberekhez szerintem. sőt ez a hölgy bizti tud neked mondani valami tanácsot

puszka

Beu és

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Oxi, nem hallatszik! :)
jaaaj szegény kicsilány - ilyenkor neki a legrosszabb...

Beus, akkor érdekelne!
amúgy van 1000 féle ilyen korai fejlesztős hely, és én vmi vízterápiával kombináltra vinném majd Lizut szívesen... de hát meglátjuk! :roll: de jó lenne egy itt a közelben is...


na megyek, ébredés van, bár még egy darabig ilyenkor békésen elgagyarászik a kis ribizlim :) mielőtt éktelen ordításba kezdene éhségérzete miatt :lol:
lmkata
 
 


szia Kata,

Gödön van ilyen vizi dolog is meg ez a hölgy is tud ajánlani akik direkt ezzel foglalkoznak. én is akarok menni usziba a gyerekekkel gödre.

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !!

Jaj , de szépek vagytok !!

Kata ! Gondoltam , hogy a kutyáknak köze nincs az emberekhez !!
Az ídőjárást meg igazából a mostani fűtésre, a meleg szobára vezettem volna vissza, de lehet, hogy bénán fogalmazok .
Bocsesz .

Hát, akkor nem tudtam semmiben segíteni , sajnálom !!

Hamarosan meg lesz a gyógyszeretek , reméljük !!! :wink:

Oxi !Hát igen !! Már akartam is reklamálni, régen hallaottunk felőletek !! A doktornénink pesten van, zulóban !

Lányok! Már én is bénázok az iwiw-en.

Képeket még mindíg nem tudok ide kicsinyíteni, de az albumban vannak.

Puszi mindenkinek !!


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Jaaaj Kati!!! de édes nagylány lett a Dia is!!!!
nemtom miért hittem h csak Lizi nőtt időközben nagyot mint a gomba... :roll: :lol: :lol: :lol:
lmkata
 
 


szia kati

mi a neved?
megkereslek a iwiwen

pusza

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Szia, beus!

iwiw-en , Kiss Zsoltné (Kati) .

Pusza !

Kati

Ui.: Teszek fel még képeket !!

Szió mindenkinek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Kata !! Köszike !!

pusz

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a zavarásért, áruljuk szadai házikonkat, ha esetleg érdekel valakit. Köszi :)

http://www.expressz.hu/ingatlan/lako/cs ... 339,1.html

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok !

fibi ! Ha nem vagyok túl vindisgréc, megkérdezném miért áruljátok ??
Elköltöztök Szadáról vagy csak másikat vennétek ??
Mi Fóton áruljuk a mienket és úgy nézki Szadára mennénk .

Kata ! Hogy vagytok ??

Beus ?? Hogy áll a szervezés ?? Van már valami ??

Hencike ! Mindjárt 31.-e !

Oxi ! Minket már megint kihagysz !! Mi van veletek ??

Mi sajna elkaptuk ezt a náthás torokfájós izét . Bár Diám egészen jól bírja ! :lol: Egy kis tündér !
Merci kezdte apa folyt. és persze, hogy egyik sem bírta ki Diázás nélkül, úgy-hogy szegénykém sem maradhatott ki belőle !!


Sok puszi nektek !

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati,
is-is :) el szeretnénk költözni, mert jön a 2. baba, és szükségem lesz segitségre, amit anyos meg tudna adni, viszont ök Velencei tonál laknak, igy mi Érdre szeretnénk, hogy közel legyenek. Másrészt nagyobbat akarunk venni, mert négyünknek kicsi lesz már. Hárman még jol elférünk, és szoba került a bövités is (mert hely az van böven :) ), csak arra nem jár teljes szocpol, amit jo lenne kihasználni immár 2 gyerköccel :wink:
Ti miota áruljátok? És hogyhogy Szadára jönnétek? :)

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!Igen lassan itt van 31-ke mikkor a kislányom betölti a második életévét.Kata szeretném megkérdezni hogy Fóton belül hol áruljátok a lakásotokat és hogy menyiért?Mert mi meg most szeretnénk venni egy lakást.A választ elöre is köszönöm.Remélem mindenkinél jól vannak a csöpségek.De olvastam hogy a kis Dia megvan betegedve neki mielöbbi jómulást kivánunk.Ez a nagy szél borzaszto a lányom nem bir töle aludni és egész este szenved meg napal is.Tehát már tudom hogy nem birja a szelet.Na vigyázatok magatokra és a csöpségekre.Majd csinálunk képeket és teszek fel.Sziasztok
hencike
 
 


Sziasztok !

fibi !Mi 2006.01.-tól áruljuk , inkább csak ügynökségekhez van beadva . Egyszer próbáltuk a Bp.-i piacot (Kelet Pest Megyeibe).

Szadára igazából a telkek nagysága miatt mennénk, szép nagyok a telkek. A közpnttól nem vagyok elájulva.
Nem tudom suli és ovi ügyben mi a helyzet, ja és a védőnénik milyenek ? De gondolom semmivel sem rosszabb mint máshol.

hencike ! Nekünk egy telken kettő ház van, a teleknagyság 241nöl.
Itt vagyunk a buszfordulonál a Szent Benedek Park alatt.
Közel van minden , ovi, bölcsi, posta,gyógyszertár ,orvosir., busz, vonat ,bolt szóval tök jó helyen van !! Én nagyon szeretem !!
Nem új házak de elég szépek lettek.
Bár sztem nem ilyenre gondoltál ezt inkább kétcsaládosok nézegetik. (és mi)

A www-s albumomba teszek képet , ha érdekel titeket nézzétek meg .


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


hencie !! Köszi a jóbbuást,Dia már alakulgat !

Puszka

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!Kati köszi hogy válaszoltál a kérdésemre.Hát igen az nagyon nagy lenne nekünk de szép.
És nem tudsz még aki árulja a lakását itt Fóton mert nem szeretnénk inen elmenni.És valami jó áron adja.Elöre is köszönöm.
hencike
 
 


Sziasztok most kaptam ezeket a képeket meg és felteszem nektek. Kép Karácsonykor a dédiékel Kép Karácsonyfa elött Kép nyári fürdözés fótligeten
hencike
 
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


Sziasztok !

hencike ! Sajna nem tudok , de voltatok a buszfordulónál lévő Harai Ing. Irodába ?? Vagy a többiben ???

Ti hol is laktok most ?? A hegyen ??

Nagyon jók a képek !!! Gyönyörű ez a nagy lány !! :lol:

mnzsani !! Máté ment a szavazat !!! Szurkolok nektek !!

Puszka , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati

Köszönjük a szavazatot, sokat segítettél, minden szavazat számít. Jó lenne nyerni, Máté nagyon örülne neki.
Tényleg rendi vagy!

Máté és Zsani
Vendég
 


Sziasztok,
A parfümök mellett új bizniszbe kezdek ;) kell pelusra pénz

Kérlek nézzétek meg a kínálatot és írjatok ha érdekel valamelyik, érdemes megnézni ;) a részleteket megbeszéljük.


http://www.tangabugyi.atw.hu


tanga 330.-

teli és francia 455.-

melltartó 800-910.-

trikó 910-1100.-

zoknik 455-700.-

baby doll 1820.-

bodyk 1820-1920.-



mindenkinek puszi

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Kati,
hát mi a központtol messze lakunk, konkrétan az erdöhöz közel, itt nagyon jo a levegö, és tényleg szép nagy a telek (kert) :)
Ovoda van állami is, meg Waldorfos is Szadán, iskola is van persze állami, elég jo, ott tanitottam angolt. A védönö egy tündér, komolyan, nagyon kedves, mindenben segit, és teljesen halad a korral, szoval nem mond hülyeségeket meg elavult dolgokat. Öt biztos sajnálnám, ha elköltöznénk....

KépKép
fibi
 
 


Kati
Légyszives még ma is szavazz a Mátéra, ez az utolsó nap, éjfélig lehet szavazni. Nagyon örülne a kisfiam, ha sikerülne nyerni.

Fibi, Bnbeus, Hencike
Szavazzatok Ti is légyszi, tényleg minden szavazat számít!

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html
Referencia szám: 2006_00776 Máté

Máté és Zsani
Vendég
 


szia zsani nyomtam egyet te meg cserébe nézd meg az áruimat ;)

puszz a a fiadnak is

Beus


http://www.tangabugyi.atw.hu

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi nemsokára költözünk Fótligetre és szeretnék infókat szerezni az ottani bölcsikről ovikról, illetve a dokinénikről és védőnőkről. Ha valaki megírná nekem a tapasztalatait, melyik jó, hová/kihez érdemes menni, nagyon hálás lennék érte. Ha nem akarjátok vmi miatt ide írni, privinek is örülök :)
Előre is köszönöm!

Macsek
macskanyu
 
 


Bnbenus
Köszi a szavazatot, ígérem megnézem a cuccokat!

Ma sajna nem tették fel az akutális állást, szóval már csak 5-én lesz végeredmény hírdetés.
Nem felejtem el, hogy segítettetek és jelentkezni fogok!

Még majdnem 3 óra van hátra a szavazásból, aki még akar szavazni, gyors megteheti.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html
Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönjük mégegyszer a segítséget!

Máté és Zsani
Vendég
 


Sziasztok !!!

mnzsani ! Bocsika , csak ma tudtam a gépelé ülni !! :cry:
Hogy végeztetek ???

Akkor tul képpen , hogy van ez a szavazás ??
Egy e-mail címről egy nap, szavazhatok többet is esetleg ?? Akár egész nap ?? Vagy naponként egyet ??

fibi ! Mi , ha Veresről érünk be Szadára, majdnem a fő út végén balra (talán az utolsó beton u.) , na abból az u.-ból nyílik az az u. ahol néztünk egy telket . Na ez most tök értelmes lett ! Majd megnézem inkább az u. nevét . Szóval ez is teljesen kint van a központtól !

macskanyu!! Üdvözlet köztünk ! Sajna Fótliget még elég új és eléggé elöl van.
Nekünk itt csak védőnénink van ,ő nagyon aranyos , (ők fel vannak osztva körzetek szerint , nem tudom kihez fog tarozni a liget ) a doktor néniket nem ismerem. Mi maradtunk a régi bp-i doktor néninknél !
Mikor tudtok költözni ?
Ui.: tündéri a cica

Kata !!! mi van veletek??

éS AAAAAAAATÖBBIEK ,?????????


PUSZKA , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


szia Kati :)

ha minden igaz, akkor május eleje nem túl sci-fi időpont, addigra elkészül a Lak :)
Ezek szerint lehet maradni a régi dokinéninél? én nem bánnám... nem zavar ez be a kötelező oltásoknál pl.?
macskanyu
 
 


Az én kislányom is Diána :)
macskanyu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: