Új privát üzeneted érkezett!

A tescos kupon az 31-ig jó
Na most akkor ennyi, majd irj mikor adjam oda.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Bocs megint én, szóval értehetően

Heni

A dm-es kupon az 12-ig jó, a tescós 31-ig.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Úgy látom, elmaradt a tali. Tegnap még nézegettem, hogy adott-e valaki választ a kérdéseimre, de nem.

Majd akkor legközelebb!

Enikő: Anna nagyon édes a Mikulással. A férjed volt?

Emma ordított mint a fába szorult
:lol: .

Egy rokonunk öltözött be. Az ajándékoknak persze örült.

Holnap jönnek a barátnőim. Átjöttök?

Puszi

KépKép
Kép
cinix
 
 

 
 

Sziasztok!


Cini!
Bocs, elszállt a gépünk javítás alatt van úgyhogy csak este tudok olvasni mikor itt a párom gépe.

Ha van kedvetek jönni csörögj át a telcsim megint koppon van:((( De mostmár átállok számlásra:))))
ja hülye vagyok most jut ezsembe holnap nem jó de szerdán igen.


Talival mi újság???
Vendég
 


Sziasztok!


Én vasárnap is meg ma is Pesten voltam.Vasárnap a párommal.Voltunk az Auchan-ba.Ott megvolt a nagy karácsonyi bevásárlás.Kaja,pia meg a szülőknek és párom keresztlányainak megvettük az ajándékot.Még a sógornőmék vannak hátra,meg amiket magunknak akarunk karácsonyra.Mármint mi megvesszük magunknak és mindenkitől pénzt kapunk.Így a legesgyszerűbb,mert még nemhogy más,még saját magunk se tudjuk,hogy mit szeretnénk ajándékba.
Ma meg a sógornőmmel voltam,vittük a párját kórházba.Szegényt meg kellett műteni,mert egy béna fogorvos elba..ta az egyik fogát,és fel kellett neki vágni az ínyét,mert be volt gyulladva.

Ja és közben még sógornőmmel voltunk három helyen vásárolni.Nekik van egy 100ft-os boltjuk,oda kellett árut venni.Meg délután még bementünk az Ázsia centerbe.Ott kb 2 órát mászkáltunk.Jól lejártuk a lábunkat.Vettem magamnak egy kapucnis téli mellényt.(ami most divat)És képzeljétek csak 1500 ft volt.A párom el se hitte nekem. Pedig tényleg annyi volt.Ja és ezt tőle kapom karácsoyra.Csak vele nem szeretek ruhát vásárolni menni,mert türelmetlen.Mint általában minden pasi. :lol:

Most lehet,hogy kicsit hosszúra sikeredtem. :oops:
Jó éjt mindenkinek!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó!


Isten éltessen még nagyon sokáig!


Boldog születésnapot!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Boldog szülinapot Sziszkó!!!!!!!
Betegek vagyunk mi is , nunás az orra, meg csúnyán köhög....remélem hamar kimászunk belőle!
Most megyek is a gyógyszertárba!Sziasztok!!!Ja,az Ázsia center nekem is bejött,ott vettem a menyasszonyi ruhám!
Vendég
 


Sziasztok,

Gyors leszek, csak pár percet tudok elcsípni a fiamtól - most épp’ a nagypapival van.

Jaj, nagyon sajnálom, h nem jött össze a tali… :cry:

Voltunk pénteken Mikulásünnepségen. Nagyon jól sikerült, szuper volt a szervezés, a férjem munkahelyén a tárgyalókat gyerekbarát helyekké alakították át: volt babajátszóház a piciknek, kézműves helyiség a nagyobbaknak, moziszoba vizipókkal, Rumcájsszal és társaikkal, és lehetett uzsonnázni, volt pogácsa, ropi, muffin, apró édes sütemények, kalács, vaj, dzsem, kakaó, szóval a gyerkőcök igazán nem unatkozhattak! Barnánk is nagyon élvezte, bár amikor a Télapóhoz kellett menni azt nem tartotta mókásnak, volt nagy ordítás! 8)
Aztán vasárnap megismételtük itt a faluban ugyanezt, akkor már kevésbé viselte meg a Télapó bácsi látványa. Meg is jegyezte a Télapó, h olyan komolyan néz ez a kislegény, biztos nem látott még Télapót. :lol:

Na rohanok is tovább.

Sziszi! Nagyon Boldog Szülinapot! :D

Betegeknek jobbulást!!!

Hetti! Írtam privit.

Sziasztok,
o.heni
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot Sziszkó!!!!

Marci is beteg lett, tegnap voltunk is vele dokinéninél. Piros a torka és köhög. Egyenlőre csak köhögéscsillapítót kapott estére, meg orrcseppet. Antibiotikumot is írt fel, de csak akkor kell kiváltani, ha lázas lesz. Szerencsére még nem volt. Meg nincs is komoly baj szerintem, mert jól eszik és az orrán veszi a levegőt még alvás közben is. De azért nem árt az óvatosság.

Melinda! Jobbulást nektek!

Marci kapott egy rénszarvasos jelmezt, majd csinálok képet és megpróbálom feltenni. Iszonyat édes benne! :)
Nekünk van még mit vásárolni karácsonyra. Pénteken megyünk Pestre még nézelődni.

Mindenkinek szép napot! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziszkó Boldog szülinapot!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie! Neked is Boldog szülinapot!!! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Köszönöm szépen a szülinapi köszöntést!
Arik vagytok!

Hettie!Én is Böldog Szülinapot kívánok!!! :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Sajnos visszaesett Emma a náthába. Úgy látszik nem vágtuk le annak a fránya sárkánynak az összes fejét.

Hogy van mindenki?

Már elég ritkán írtok, mostanában.

Vagy mindenki lázasan készül már az ünnepekre?

Hetti: Boldog születésnapot!

Puszi, Cinix

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok,

Cini, Emmának sok puszi, hogy minél előbb meggyógyuljon! Dokinál jártatok?
Most látom, hogy nem is válaszoltam Neked: mi egy régi családi házat ujítunk fel – bár néha azt gondolom egyszerűbb lett volna építkezni, mert akkor legalább mi határoztuk volna meg mi hol legyen, így meg egy csomó mindenben meg van kötve a kezünk. Pár hete kezdték el a munkákat, de egyenlőre még nem nagyon látni a végét..
Tényleg, sikerült találni jó áron babakocsit Emmának?

Hettie, milyen az új fűtés? Nálunk is a héten van napirenden, aztán kezdik a vizet..
Nagyon Boldog Szülinapot! :D

Ancsi, hogy sikerült a jog vizsgád? Nem kicsit bosszantó ez a házidoga leadás! A sulimban meg pont fordítva van: csak és kizárólag nyomtatva hajlandóak a tanárok elfogadni…ez viszont elég dühítő, mert hát nem a technika korát éljük?! Meg különben is ilyenek miatt ne kelljen már feleslegesen utazgatni!
Tényleg, Bálint, Barni élvezték a Mikulást?

Sensi, Anna nagyon édes a Mikulással! Aranyos lehetett, amikor búcsúzáskor megsiratta :) bezzeg az én fiam meg akkor sírt, amikor meglátta.

Beus, várjuk a rénszarvasos képet!! :wink:

Úgy tűnik minket sem kerül el ez a nátha, pedig a gyerekeink nem is találkoztak, mi lett volna ha össze is engedjük őket a héten?! :shock:
Láz egyenlőre nálunk sincs, viszont folyik az orra és nagyon csúnyán köhög, ezért kap szirupot meg extra C-vitamint, közben megy a gyümölcs és sok-sok folyadék is.

Holnap egész nap suliban leszek, szombaton reggel meg vizsgázom, aztán 11-től még 8 elmaradt órát kell(ene) bepótolni, de valószínű előbb eljövök (kizárt, h szombaton estig iskolapadban üljek). :roll:

Ágota hiányolunk! Merre vagytok?

Lányok, elég nagy itt a csend mostanában, ha lesz pár percetek írjatok. :wink:

Puszi.
o.heni
 
 


Köszi mindenkinek a köszöntést!

Heni
Feladtam a kuponokat! Jobbulást Barninak! Hál istennek mi még nem vagyunk betegek, remélem nem is leszünk.

Ma voltunk a Tesco melletti boltban, ami most nyílt, minden 50% -al olcsóbb, van gyerek, felnőtt ruha, cipő. Manónak vettem is egy tök jó csizmát, csak 3490 ft volt, amugy meg a duplája lenne, meg lesz gondolom. Nem tudom meddig tart a nyitási akció. Nézzetek be!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hahóóóó hol vagytok?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek belepiszkáltak az internetünkbe (jót akartak) és olyan jól elállították, hogy 2 óra hossza kellett mire visszacsinálták, persze 4 nap után.
Kivel mi újság???
Vendég
 


Mi is betegek lettünk. Manonak már tegnap is folyt az orra meg hőemelkedése volt. Mára én is beteg lettem, lázam is volt.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi szépen mindenkinek a köszöntést!!!

Látom mostanában egyikünk se olyan aktív!
Vagy mindenki beteg vagy a karácsonyi lázban ég! :wink:
Nekem a hétvégém elég húzós volt.Ugye most ünnepeltük a szülinapomat.Szombaton a barátokkal.Vasárnap pedig a családdal.Vasárnap délelőtt fél 10-től délután 2-ig a konyhában voltam.Főztem,sütöttem.Ja és mosogattam.Rengeteget. :twisted:
De jól alakult a buli is.Kaptam összesen 4 cserepes virágot, (Remélem egy darabig bírni fogják.Ugyanis nálam minden cserepes virág vagy kiszárad vagy kirohad.Pedig tényleg odafigyelek rájuk.Lehet,hogy túl párás a levegő nekik a lakásban.)a kedvenc parfümömet tusfürdővel(rózsaszín Bruno Banani),zoknikat,piát(egy igazi szilvapálinkát és egy meggy likőrt).Egy szobamamuszt (kék kiskutyásat) és a római tálat,amiről a múltkor már írtam.Ja és kaptam pénzt is,abból még egy kávéfőzőt akarok venni,a másik már jó régen elromlott.
A család tegnap este fél 8-kor ment haza,már akkor hulla fáradtan nem volt kedvem semmit csinálni,így a sok mosogatnivaló mára maradt.
Most meg pihizek délután,úgy döntöttem! :oops:

A betegeknek jobbulást :!: :!: :!:

Puszi mindenkinek

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok lányok!

Nem vesztünk el, csak azt sem tudom hol áll a fejem. :roll: Már mindent leírok, különben elfelejtem. Tegnap a ruhák vártak a mosógépben estig, mire eszembe jutott, hogy ki kellene teregetni. :D Bár ezt nem írtam fel...lehet ez volt a gond :lol:

Már jobban vagyunk szerencsére. Marci már nem köhög, de az orra még folyik. Vettünk orrszívót..."alig" van ordítás mikor szívom az orrát. Ez nem embernek való...

Ajándékok már megvannak, csak csomagolásra várnak. Arra gondoltam, hogy vennünk kellene egy kicsi igazi fenyőt Macinak (amúgy műfenyőnk van), vagy annyira nem értékelné? Az elférne a konyhasztalon is és nem érné el. Szeritetek?

Mindenkinek jó készülődést! A betegeknek jobbulást!!!
Itt az ígért "rénszarvas". :)
Kép Kép

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok lányok! :)

Gyorsan bejelentkezek, amíg Barni a Pom-pomot nézi :wink:

Mi is jól vagyunk hála az égnek, a betegség elkerült bennünket eddig (kopp-kopp), viszont a krónikus időhiány továbbra se múlik :roll:

Beus,
Marci olyan ari abban a ruciban! Nagyon szép kis kölök! :)
Szerintem a fenyőt érdemes megvenni, a kicsik is értékelik, persze nem a klasszikus értelemben, de úgy rácsodálkoznak a szépen feldíszített fenyőre, a csillogó papírokra, égőkre.
Meg hát csak magatok miatt is. Az élő fenyő mégiscsak szebb, és szerencsés esetben még illata is van :)

A vizsgáim...
háát, alakulnak :) Alig van időm tanulni, de azért csak sikerülnek!
A jog írásbeli 4 lett, szereztem még egy 5-t és két 4-t.
Szombaton pszichológia írásbeli vár rám.
(a könyvet még ki se nyitottam... :oops: )

Még az ajándékokkal is adós vagyok, a héten azokat is be kell szerezni, de legalább az ötlet már megvan. :D

Pénteken még egy vese ultrahang is vár rám, remélhetőleg az ünnepeket megúszom vesegörcs nélkül :roll: ugyanis jókora vesekő rekedt meg valahol...fájni is szokott.
Ja, és általában ünnepnapokon szokott velem ilyesmi történni.
Tavalyelőtt karácsonykor Egerbe kellett szaladni foghúzásért, mert már a pálinka se csillapította :oops:

mennem is kell,
pusszantás mindenkinek!

Még jövök :wink:

cuppantás,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem a kis betegek már jobban vannak!
Nálunk is elmúlóban a nátha, bár úgy érzem én meg most fogok beleesni: fáj mindenem és elég gyengének is érzem magam.

Beus! Marci nagyon édipofa a rénszarvas jelmezben! Teljesen levesz a lábamról a hatalmas szemeivel! Gyönyörű kispasi! :)
Én is beszereztem pár kiegészítőt, Mikulás sapkát, rénszarvas agancsot, de az én fiam egyáltalán nem értékelte és kikérte magának, h rá akarom ezeket a dolgokat aggatni. Talán majd jövőre..Pedig fotókat akartam Karácsonyi üdvözlőnek küldeni a rokonoknak, de fotók hiányában marad a hagyományos képeslap.
Szerintem is megéri igazi fenyőt venni. Anyuéknak is műfenyőjük van, de ennek ellenére veszünk igazit, mert mégiscsak szebb, és olyan finom az illata! (mi arra gondoltunk, h ha találnánk vmi szép kis formásat, akkor valószínű cserepeset veszünk, amit később ki tudunk ültetni)
A jegyzeteléssel pedig nem vagy egyedül, nekem is mindent fel kell írnom, mert irtó rövid az eszem, és így is van, h elfelejtek dolgokat.. :oops: :roll:

Ancsi! Az én Barnim is oda van Pom-Pom-ért. :D
Múlt héten valamelyik éjszaka éjfélkor felriadt - akkor Ő már túl volt négy órás szuszókáláson, én nem - és mindenképpen játszani akart, ilyen még nem is történt velünk! Egyszerűen semmi eddigi praktikám nem vált be, totál képtelen voltam visszaaltatni. Így hagytam, h Ő irányítsa a dolgokat. :oops: Össze-vissza rohangált, lerámolta a polcot, végiglapozta a könyveit..és a csúcs az volt, hogy végignézett egy egész Pom-pom dvdt (én párszor bele-bele bóbiskoltam, Ő nem..) Ha jól emlékszem 3-ig bírtam cérnával, akkor erőszakkal magam mellé vettem, h most már tényleg aludni kell, és szegény annyira sírt, hogy a sírástól aludt el :cry: tudom nagyon sz@r anya vagyok, de már tényleg nem tudtam mit tenni...

A vizsgákhoz hatalmas gratula! Megjegyzem hallkan, h pimaszul jó jegyid lettek :wink: Az előző félévem nekem is hasonlóan alakult, viszont most örülök, ha egyáltalán meglesz minden vizsgám (bár így is bőven 5-ös fölött vannak a jegyeim, mert francia osztályozás van és 20-as a legjobb jegy 8) )
A szombati vizsgádhoz pedig egy kalappal!

Hettie! Hogy vagytok? Megkaptam a levelet! Még1x köszi!

Sziszkó! Húú, jól elhalmoztak ajándékokkal! Római tálat kipróbáltad már?

Barnám alszik, úgyhogy megyek a dolgomra. Szép napot!

Heni
o.heni
 
 


Sziasztok!

O.Heni!
Igen,már a múltkor kipróbáltam a tálat,és nagyon fini lett benne a kaja! :P

Ancsi!Gratula a jó jegyekhez!Ügyi vagy! :lol:

Képzeljétek,a múlt héten voltam fodrásznál és rakattam szőke melírt a sötétbarna hajamba.Szerintem nem lett gáz,de a párom és anyukám is azt mondja,hogy öregít.Mármint a szőkés haj.A sógornőm meg azt mondta,hogy jobban áll nekem a sötétebb árnyalatok.Úgyhogy lehet,hogy nem maradok meg ennél a színnél.
Azt tudom,hogy nekem a vörös és annak árnyalatai (lilás) állnak jól,és az nagyon is tetszik,csak azzal az az egy gondom van,hogy hamar kikopik.És akkor elág gázul néz ki.Ez anyit jelent,hogy akkor havonta kell festetni.
Úgyhogy még filózok ezen a kérdésen.Meg majd meglátom januárban mit mondanak a kolléganőim is,ha meglátnak.
Igen,ugyanis január 5.-én megyek vissza melózni.
Drukkoljatok nekem,hogy engem ne küldjenek el a Bosch-ból,mert akkor tényleg sz@r helyzetben leszünk.A párom még mindíg munkanélküli. :cry:

Na,legyetek jók!Pusszantok mindenkit :!: :!: :!:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert időm semmi...

Beus: Marci nagyon ennivaló, cuki pofi.
Én is az igazi fenyőre szavazok, nincs annál szebb!

Ancsi: nagyon ügyes vagy! Gratulálok a jó jegyekhez.
A vesédre meg vigyázz nagyon!
Gyógyulást kívánok.

O.heni: Nem semmi lehetett az az éjszakátok, nekünk is sok-sok ilyenben volt részünk, és nem vagy sz@r anya egyáltalán.

Emma már jól van. Csak elromlott a dvd-énk, és nehezen viseli. Kb. 5 percenként odahúz a szekrényhez és követeli a mesét. Már megmutattam neki, hogy nincs benne a szekrényben, de nem esik le neki a tantusz.
Ma lesz kész 12.000 Ft-ot kérnek el a javításért (tegnap vittük be)
Egyébként én örülök, hogy nem nézi egész nap a mesét, de anyósom rögtön intézkedett.

Sziszkó: Nem dobsz egy képet a hajadról?

Melinda: Hol vagy????

Puszi mindenkinek.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Marci hivatalosan is meggyógyult. :) De mivel ma kapta a 2. oltást 3-ból Nurofent még adnom kell neki.

Cini! Ennyi pénzést már új dvd lejátszót tudtatok volna venni! :shock:

Ancsi! Gratu a vizsgákhoz! Vigyázz magadra! :)

Heni! Szerintem sem vagy rossz anya. Nálunk is vannak ilyen éjszakák. Marci is velünk alszik néha. Én ellen vagyok az együtt alvásnak, de így legalább mindannyian tudunk pihenni.

Sziszkó! Nekem is voltak világos csíkok a hajamban, de kb 1 hónapig. Iszonyatosan néz ki, ha elkezd kopni meg lenőni az ember haja. Amúgy én is havonta festetem, ennyi jár. :) Bár nekem ez csak "tartós színező", magamnak veszem és csak rákenetem a fodrásszal, mert nincs kedvem kádat súrolni. :D

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok lányok! :)

Nem mintha unatkoznék... :oops: de egy kicsit átszerkesztettem a vonalzómat! :lol:

cuppantás,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Tegnap Gyöngyösön aludtunk apánál, mert a férjem Romániában volt.
Már jobban vagyunk, de még nem az igazi.
Karácsonyra még semmit nem vettem, ugyhogy ideje lenne, de holnap megint nem lesz időm. Mert délelőtt megyek Egerbe a várba a pályázatomért, mert nem engem vettek fel sajnos, ugyhogy beadom a fősulira, mert kutatót keresnek. De ahogy hallom az ilyen helyekre már megvan az ember :twisted: Akkor mikor lesz nekem munkám????
Aztán ha ezeket elintéztem 4-re meg megyek masszázsra, és akkor már be is zárt minden.
Én is az igazi fenyőt szeretem. Férjem mondja néha a műfenyőt, én meg azt hogy ezt felejtsd el, szerintem borzalmasan illúzióromboló. Azzal meg ne jöjjön hogy nehéz feltakarítani stb , ugyis én takarítok. amugy meg egyszerűen fel lehet porszívózni és kész.

Szülinapomra én 2 pataki tálat is kaptam :lol: Ki is próbáltam, de kifolyik belőle a lé. Olyan füst lett :shock: De aztán megoldottam. Meg parfümöt, felsőt, csokit, füstölőt, meg egy szép bőrkesztyűt kaptam. Meg nyaklánc, fülbevalóval, karkötővel, asszem ennyi.

Heni
Szivesen:)

Ancsi
Voltatok mostanában a babaklubban?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!


Olvasgatok ám én is csak írni nincs időm.
Napokig a karácsonyra szánt fotókönyvvel bajlódtam , és lehet nem is küldik el addig:((

Beus: Helyes a kis rénszarvas azok a szemek....... :lol:

Remélem mindenki meggyógyult már...bár ebbe a szuper időbe :roll:


Sziszkó!
Én is vörös párti vagyok, bár most majdnem pirosra sikerült:)
Képet kérünk!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsi! Ügyes vagy! Beírhatsz egy pirospontot!!! :D

Sensi! Ha leadtad a rendelést 18-ig, akkor meg kell, hogy kapd karácsonyig. Én naptárt csináltam, könyvet még nem mertem. Nem is lennék kész vele sosem, annyit tudok változtatni mindig, hogy hihetetlen. :) Amúgy a naptárnál egy oldallal nem vagyok megelégedve, sötétebb lett, mint a szoftver mutatta és így nem passzolnak a színek.

Nekem már csak csomagolni kell az ajándékokat. Megvan mi lesz a kaja, de még ahhoz vásárolni kell. De majd csak jövőhéten. Holnap suli, vasárnap meg pihi. :)

Szép estét!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok Lánykák!

Hettie!
Te is sok szép ajándékot kaptál ám! :lol:
Sajnálom,hogy nem vettek fel a várba! :cry: De fel a fejjel!
Bár most én is el vagyok keseredve,hpogy lehet hogy elküldenek a munkahelyemről.De hát most erről szól a híradó.Minden nap van benne,hogy valahonnan megint elküldik az embereket.
Ha már most ez van,csak tudnám,mi lesz jövőre! :twisted:

Én is az élő fára szavazok!Nincs annál jobb,mint amikor érzed a lakásban az illatát a fenyőnek! :) Mi már meg is vettük.Egy ezüstfenyőt vettünk,kb 2 méter lesz,mire a talpba bekerül.Ez 4000ft volt.Eddig mindíg Normand fenyőnk volt és szép magas,de most 5000ft métere.És hát nincs rá 10ezer ft-unk csak a fára. :cry:
Remélem majd jövőre!
Nektek milyen fátok van,lesz :?: :?: :?:
Az ajándékok már be is vannak csomagolva.A menüt is kitaláltam.Még a kajához kell bevásárolni hétfőn és kész! :D

Kértetek képet a hajamról.Sajna még nincs.De most karácsonykor úgyis csinálunk a családdal és az iwiw-re rakok majd fel.
De visszatérek én a jó megszokott vöröshöz.Igaz,már csak jövőre.

Pocsék ez az idő,már 2 napja csak esik az eső!Eshetne már végre a hó!Legalább fehér karácsonyunk lenne!

Kellemes hétvégét Nektek!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Beus!
Persze leadtam 18-ig, (16-án)de utánna olvastam hogy legkésőbb 10 munkanap és ez karácsony miatt változhat:(( Én is átnéztem vagy 100x hogy jó lesz e? De mivel szorított az idő, így nem agyaltam annyit.

Nálunk is élő fenyő lesz. Idén csak luc:( eddig mindig ezüst volt, de most ilyet hozott a Jézuska:)

A menü is ki van találva, takarítás is megvolt, még azért a jövőhéten egy kicsit átfényezem

Remélem a vasutasok sem fognak sztrájkolni, hogy Anyukám ide tudjon érni!!


Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Látom nem nagyon jöttök gép közelbe,biztos mindenki a konyhában sürgölődik! :wink:
Már lehet,hogy én se írok karácsonyig,ezért most kívánok Mindegyikőtöknek Nagyon Boldog És meghitt Karácsonyi Ünnepeket :!: :!: :!:

Képzeljétek ma egy vacsorán voltunk a párommal.Ő tagja a gyöngyösi polgárőrségnek és Ők szerveztek egy vacsorát a polgárőröknek és a családjuknak.Nagyon fini volt a kaja.Jól be is lakmároztam.Ettem hurkát.sült oldalast és rántott húst is.Szóval mindent végigkóstoltam,ahogy illik! :oops: :oops: :oops:
Remélem nem leszek rosszul az éjjel! :oops:

Na jók legyetek,vigyázzatok magatokra!

Puszillak Titeket!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Sziszkó: Polgárőr a párod? Én is ismerek két polgárőrt. Az egyik a Kovács Béla bácsi, Ő a rokonunk. Nagyon jó fej bácsika. A másikat Bárdos Ferinek hívják, Őt is bírom.

Mi ma megyünk vásárolni, remélem minden lesz amit szeretnék.
Kinél mi lesz a menü? Nálunk afrikai harcsafilé lazaccal,és mozzarellával töltve, gomba krémleves, és csokoládés tiramisu.

Hetti: Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze az egri meló, de mindennek van jó oldala: legalább nem kell annyit utaznod.
Aki keres, az talál munkát, hidd el neked is sikerül majd.

Ancsi: jók az új vonalzók!

Puszi mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!



Csak gyorsan beugrottam, hogy

MINDENKINEK BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNJAK!!!! Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!
kellemes ünnepeket mindenkinek, nem jövök mostanság, mert Pistikének új szobát hozott a Jézuska, felfordulás van és a géphez se férek a maltertől..... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is szeretnék Boldog Karácsonyt kívánni mindenkinek! :)

Kép

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek kívánok BOLDOG? BÉKÉS KARÁCSONYT!!!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Mindenkinek Boldog karácsonyt!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


NAGYON SZÉP KARÁCSONYT MINDENKINEK! :)
o.heni
 
 


Drága Lánykák és gyerkőcök :)

Szinte utolsó pillanatban, de annál nagyobb szeretettel kívánok én is mindenkinek
BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT!

Kép

PUSZI,
ANCSI ÉS A FIÚK
:)

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok Lányok!
Beugrottam,mert nem tudom magamba tartani, tegnap a Jézuska egy 2 piros csíkos terhességi tesztet "hozott"!!! Nem nagyon tudok megszólalni,hétfőn megyek dokihoz, de lassan minden "tünetem" jelentkezik......olyan boldog vagyok.....ma csináltam még kettőt, azok is pozitívak lettek....
Vendég
 


Melinda!

Ezt a jó hírt! Gratulálok!

Vigyázz magadra és a picire!

1 millió puszi!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Melinda

Gratulálok! :lol: Vigyázz magadra!

Tavaly nekem a Jézuska manó első lépéseit hozta :lol:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

MELINDA! GRATULÁLOK!
De jó,hogy megint kismama vagy!Remélem nemsokára én is ilyen jó hírrel szolgálhatok Nektek!

Raktam fel karácsonyi képeket az iwiw-re,ha gondoljátok nézzétek meg!

Puszi Mindenkinek :!: :!: :!: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Melinda!

Én is gratulálok! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Köszi csajok!!!!
Jaj,még 2 éjszakát ki kell bírnom a dokiig....Pistikével a pozitív teszt másnapján már a fényképét fogdostam,amin ő volt....most meg 24-e óta várok....áááááá.....
Majd jelentkezem.Elsőnek az SZTK-ba megyek....fogadott ovossal még ráérek,nem????
Vendég
 


Sziasztok!

Melinda!
Szerintem még ráérsz fogadni dokit.Pistikét itt szülted Gyönygösön?Én a Csépány Adriennt tudom ajánlani.Gyöngyösön van keddenként magánrendelése.
Januártól mi is belevágunk!!!! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Remélem most kedden is rendel az Adrienn, mert mostmár nem halogathatom tovább a hozzá menetelt. Ugyanis tavasz óta fáj alul a hasam, vagyis pontosabban szeptember óta tudom biztosra hogy ott fáj. Nem tudom mi lehet. Pont amugy peteérés körül fáj kb 1 hétig, de nem ugy mint régen. Tegnap már az ájulás is kerülgetett, meg már a halálomra készülök. :roll: Meg szenteste volt olyan barna folyás is.(bocs) volt már vkinek ilyen?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Melinda!!!!!
Gratulálok!!!
Sikerült elmenni dokihoz???? Mesélj!!!! Mi volt?
Kihez mentél?


Sziszkó!!

Jók lettek a karácsonyi képek :lol: :wink:


Hetti!!

Tényleg ne halogasd tovább a dokit, jobb a nyugi!!
Egyébként szülés óta nekem is jobban fáj a hasam alja szinte egy fél ciklusba. Azelőtt észre se vettem!!
A barnás folyás lehet felfázás is nem?????

Húúúú jól bekeményített az idő:( elugrottunk a postára, de majd megfagytunk...

Valakinek nincs véletlenül egy tuti bevált módszere a dohányzás ellen?????
Vendég
 


Sziasztok!

Melinda!
Na,ma megtaláltátok hogy hol rendel az Adrienn?
Majd írj,hogy mi volt,ha mész a rendelésére! :lol:

Sensi!
Köszi!
Visszajelöltem a kislányodat! :lol:

Lányok!
Van valamelyikőtöknek dvd-n kismamatornája?Ha igen kölcsönkérhetném,amíg átmásoljuk?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: