Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nika! Gartula a 2 éves 2 hónapos kismanónak! Rakhatnál föl egy pár új képet róla, mert vaksi vagyok, s a vonalzónál lévő fotót nem igazán látom!

Úgy néz ki Szilárd már jól van. Úgy volt, hogy ma kimegyek Tarra hozzá, s csak hétfőn jövünk haza. Mert apa ma nappalos, holnap meg éjszakás.... De ebből nem lett semmi. Úgy köhögök mint egy szamár, így inkább maradtam itthon, nehogy vissza fertőzzem. Tegnap napközben már nem volt lázam, de estére csak fölment.

Így most dekkolok az ágyabn. Bár azért kimostam, elmosogattam, meg egy kicsit pakoltam is. Igencsak látszik a lakáson, hogy egy hete "nincs gazdája". Pihizek egy kicsit, aztán vasalni is kellene 4 ruha szárítónyit. Bár szerintem csak a ruhákat fogom, az ágynemű és társai maradnak máskorra..

Na üdv Nektek!
ÍRJATOK ÁM!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!
Timi,de! Öcsém van és a Váciba járt. Ismered?

Szerdától terenyén vagyunk. Itt nincs internetünk,csak a szüleimnél. Most itt vagyunk náluk,tesóm elment, szabad a gép :)

Mi általában vasárnap szoktunk jönni,de ha úgy lesz a tali,természetesen megyün.

No hétfőn majd jelentkezem. Sziasztok!

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


sziasztok!

Dina
Benedeknek boldog névnapot!!!!!

KépKép

Szuzy
jobbulást!

mi ma élveztük a jó időt. Bár csalóka volt azért,mert az árnyákban azért hideg volt.

Talival kapcsolatban még mindig tartom itt Pásztón a Kis-hegyi helyet, ott van víz is árnyék is, úgy emlékszem tűzrakó hely is van.
Természetesen nekem mindegy, ha tudtok ti is a környéketeken valami jót megyünk
:wink: :wink:

jó éjszakát!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 

 
 

Sziasztok!

Szuzy! remélem már meggyógyultál:)nikike is kicsit megfázott, de már helyrejött hál istennek.Borzasztó ez a szeles idő!!!Így most idebent vackolódunk. Most alszik ő is meg az apja is.:)
Talival kapcsban, nekünk Pásztó jó, oda könnyen lejutunk.:) Nálunk május 3-án keresztelő lesz, de utána megfelelő az időpont.Mit szóltok a május 16-hoz??? Ez egy szombati nap, és addig bőven van még idő, így tudjuk igazítani a programjainkat.
Várom további javaslataitokat!!!!!!!!
Pusziiiiiiiiii

Kép
illestincsi
 
 


Betti!
Akkor jól sejtettem!Mondd tesódnak h üdvözlöm, és jövőre osztálytali!!!!!:):)

Kép
illestincsi
 
 


Timi,oké,átadom!
Hú de lassú ez az oldal!

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


nekem jó a május 16 :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Akkor okés Nika!!!Többiek?!

Kép
illestincsi
 
 


Szasztok!

Szerintem nekünk is jó az időpont. Nem tudok semmi várható programot akkorra.
Sajna nem gyógyultunk meg. Köhögünk mint a szamár. Holnap vissza viszem Szilárdot doki nénihez. Nehogy tüdő gyuszi legyen a vége....

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!
Mi tegnap délután oltást kaptunk,este kicsit nyűgi volt a Hunor. Feltettem neki a kúpot mikor hazaértünk,10 perc után kikakálta. Feltettem egy másikat,az 3 perc után nyomta ki. A 3. kúp is kb.3 percig maradt bent. Végül a 4. kúp következett,az már nem jött ki. Oltásnál kérdezte a dr.nő,h kell-e valamit írni,mondtam,h nem mert mindenünk van. Mikor a harmadik kúpot is kinyomta hívtam a dr.nőt,h mégis kell kúp... Az éjszaka jól aludt,szerencsére nem lázasodott be.

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Sziasztok!

Betti! Az első oltás utás után mi dettó így jártunk. Nálunk azt hiszem az 5. maradt benn.

Sajnos vissza estünk, vagy újabb vírust kaptunk, ha lehet még betegebbek vagyunk......

Kép
szuzy
 
 


Szuzy,jobbulást nektek.

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Szuzy!Pihizzetek sokat, kúráljátok magatokat!Kitartás!Puszi

Kép
illestincsi
 
 


Csao!

Köszi lányok, igyekszünk,
Ma megint voltunk dokinál, mert Szilárdnak 3. napja megint magas láza volt. Sajnos már lehúzódott a dolog a hörgőkre is. Szerencsére délután már nem volt lűzas. De még mindig ritka szarul vagyunk mindketten. Holnap lesz két hetem hogy elkaptuk...és szinte semmi javulás.... Nem tudom milyen ez a vírus, de nagyon ragaszkodó!

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

Szuzy
jobbulást!!!
Mi most kivételesen nem vagyunk betegek kop-kop-kop, de az ovikban tombol a hasmenéses hányásos vírus, van a csoportunkban is. Azért reménykedem ezúttal nem kapjuk el.
Eszterke ma kapta a második szurit, olyan ügyes volt, most vizsgáláskor egyáltalán nem sírt, kicsit amikor a tűt beleszúrták, de csak addig, nagyon gyorsan megnyugodott, szóval nagyon büszke vagyok rá :wink: :wink:

Szerintem nekünk jó a május 16. Ha más hely nem lesz mihelyt bejön a jó idő kimegyünk és megnézzük van e még kint vezetékes kúti víz. (párom szerint nincs, pedig én úgy emlékszem van), és persze a tűzrakó hely is megvan e még :wink: :wink: :wink:

Úgy látom itt is vonalzót kell cserélnem, mert 32 hete Krisztiánomnak foylamatosan születésnapja van :lol: :lol: :lol:

Ma olyan ideges lettem. Munkahelyemen keresztül intéztük a Gyest, erre ma jön egy papír, hogy hiányzik aláírás, persze ott ahol az a rész van, hogy ha nagyszülő megy el Gyesre, azt nem írtuk alá, mert minek :evil: :evil: Így lehet felmegyünk személyesen Tibiék úgysem dolgoznak.
Örültünk,hogy talán előbb lesz pénzem, ja így biztosan nem :evil: :evil:

jó éjszakát mindenkinek!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


3 hete, nem 32 hete természetesen :oops: :oops:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Gabi! Mi is félünk a hányásos-hasmenéses vírustól. Tavaly már volt benne részünk kétszer is, így remélem most nagyívben elkerül minket.

Szilárdom már így is nagyon vékonyka. Mióta beteg nem is eszik, csak kakót meg tejet iszik....Előtte is nagyon-nagyon keveset evett. 3-5 kanál hami elég volt a jóllakáshoz.

Gabi! Fönn van az új avon, ha kérsz belőle valami írj! Ez Tincsinek is szól. Van készletem egy pár Senses tusfürdőm, meg kézkrémem. Ha esetleg valakinek kellene. Vagy csak szeretné megszagolni, hogy milyen.

Képzeljétek tegnap egész nap aludtam. Reggel felkeltünk, megreggeliztünk, mivel nagyon pocsékul voltam lefeküdtem, elaludtam. Délben ebéd, aztán újra fekvés, alvás...És este 10-kor már tutira aludtam ismét. Milyen vírus ez???????? Ma délután is aludtam, alig birtam ki addig. Húz le az ágy. A fejem napok óta majd szét megy. A mellkasom is nagyon fáj. El is mentem ma ügyeletere- Kaptam még egy heti antibiotikumot. Hétfőtől egyedöl leszek Szilárddal, remélem addig még javulunk!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


sziasztok már az új lakásból majd jövök kicsit később ha berendezkedtünk :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

Szörnyű dolog a költözködés, no de ha már kész, lehet nagyon örülni.
Jó pakolást meg takarítást. Majd gyere ha készen vagytok.

Mi még mindig betegen, de ha minden igaz a gyógyulás útjára léptünk. Ezzel szemben párom esett most vissza. kb 5 hete kínlódik ő is.

Tincsi! Ma Roli Szabival lesz éjszaka?
Mi meg itthon árválkodunk?!

Csaó

Kép
szuzy
 
 


Hát igen Szuzy!Ez a rendőrfeleségek sorsa!:):):):):) Gyógyulást kívánok ám nektek!!!
Nika!Nektek pedig jó pakolászást!!!!

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok!
Van a rendőrségnél egy Szabolcs aki a Váciba járt és akkor van a szülinapja mint nekem :)

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Sziasztok!

Az én párom ugyan Szabolcs is, meg rendőr is, de nem a Váciba járt.
Egyébként mikor van a szüli napod? A páromnak okt .-én.

Jobban vagyunk, úgy néz ki a gyógyulás útjára léptünk. Ma szinte egész nap kinn voltunk. Szilárd úgy ki is fáradt, hogy nem akart fürdeni, csak aludni..... De hiába szaladoztunk egész nap az úton, enni csak nem akar. Igaz ma már ebédre 3 kanál levest is evett, vacsira meg 3 hari tócsnit. Ha ezt nézzük akkor már eszik!

Holnap menni akarok piacra, virágot venni a kiskertbe, meg egy-két apróságot.
Aztán fodrászhoz is készülök. Rám fér egy kis tavaszi megújulás. Szilárdot is akarom vinni. Lesz harc, sajnálom a fodrász meg magamat is előre.....

Rerndőrök és rendőrfeleségek :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

Kép
szuzy
 
 


Szuzy,januárban.
:D :D :D

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Kép
2008. Debrecen,virágkarnevál :)

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


JÓ IDŐ VAN MÁR VÉGRE!!!!

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Sziasztok!

Igen, tényleg jó idő volt ma is.

El is szaladoztuk az egész napot. Reggel voltunk a piacon, ott nem vettünk semmit. Aztán végig jártuk az összes bababoltot, meg rossmant, kínait.. Vettünk Szilárdnak két cipőt, egy szép kis sportcipőt, meg egy gumi orrú "motorosat", mert tegnap az egyetlen tavaszi cipője taccsra ment a nagy motorozásban. Na ezt nyúzhatja. Aztán vettünk két tavaszi sapit neki, meg egy szép fehér inget, meg egy divatos dupla újjút, utóbbit használtan, de egyáltalán nem látszik rajta.

Amin kiakadtam, hogy a Rossmannban vettem csoki nyuszikat, meg tojásokat és 4000-et fizettem. Igaz, hogy csak boci, smartise és nestlé cuccokat vettem, nem tejbevonót, de nem ám egy vagonnal..... És már a múltkor vettem plüss kacsát, nyuszit 4000-ért.

Úgy néz ki melő helyem nyikta.....Voltunk benn a bankban is, de a főnököm nem tud semmit mondani....de miért nem adom be a jelentkezésem az otp-be?- hangzott a kérdés, így azt hiszem nyilvánvaló, hogy keresnem kell mást. Ha tudtok valamit szóljatok!!!!!!!!

Betti! Nagyon jó ez a kép a kislányodról Fifivel és Zümivel. Nagyon szép , én gyerekkoromban voltam utoljára karneválon, és nem emlékszem belőle semmire sajnos.....

Készültök valamerre nyaralni? Ha igen hová????

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

Szuzy
Te már legalább vásároltál valamit húsvétra, mert én még semmit :shock: :shock: mindig szoktam venni nyuszi csomagot, tojás csomagot, csibéket azt adok mindenkinek na de idén nem láttam még olyant amit szoktam :roll: :roll:
Ovit mikor kezditek?
Munkahelyet sajnálom, ez a válság duplán rosszkor jött :roll: :roll: Tuti nem lesz könnyű. Mennyi ideig dolgoztál a banknál?

Hallottátok milyen szigorításokat hoznak behozni? A családin nagyon kiakadtam. Nem könnyítik meg az átlagember életét az tuti.
Nekünk legalább kölcsönünk nincs :roll: :roll: ez legalább pozitívunk.

Viszont megcsináltattuk a párom adóbevallását, elég sokat rá kell majd fizetnünk :evil: :evil: Remélem igaza van az egyik kolléganőmnek, hogy 12 havi részletfizetést is lehet kérni, akkor még nem lenne annyira vészes. 4 részlet biztosan van, az azért igen húzós lenne :shock: na majd jövő héten megyek be az Apeh - hoz ott kiderül.

Mi ismét betegek vagyunk. Adri 3 napja lázas, semmi gyógyszert nem kaptunk, hogy csak vírusos nyavaja. Viszont hiába a köptető, orrspré, Rubofen, vitamin semmit sem javul. A szemei is szörnyűen néznek ki.
Feje folyamatosan fáj szinte.Elég rosszul is eszik.
Ráadásnak ma reggelre Krsiztián is belázasodott, neki is nagyon folyik az orra.
Tuti Eszterke sem fogja megúszi :cry: :cry:
Elegem van már ebből a sok betegségből

Az idő szuperül alakul :D :D végre valami jó

Betti
nagyon jó ez a kép, a mai időhöz illik is. Végre kezd a kert is szépülni, bujkálnak a virágok, lassan nyílnak. Imádom a tavaszt :wink: :wink:

Na Eszterem cicizni akar :roll: :roll:

Jó éjt!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!
Éljen a jó idő!!!Szuzy, sajnálom a melót, e majdcsak lesz vmi..:)
Bizony én is gondolkodóba estem, hogy ha betölti a 2évet visszamegyek melózni.Pedig akartuk vállalni a 2. gyerkőcöt, de ha ilyen megszorítások lesznek..., hát nem tudom.
Betti, tök jó a kép!Én még soha nem voltam a virágkarneválon.Majd már ha Nikike nagyobb lesz, együtt elmegyünk.
Nyaralás: Mi Hajdúszoboszlóra megyünk majd anyumékkal augusztus első hetében, egy hosszú hétvégére. Egyelőre ennyi Nikinek még elég lesz szerintem. Meg hát nekünk a július Roli tesójának a lagzijáról fog szólni.Jó lesz utána elhúzni itthonról.:):):)
Nemsokára elérkezik a május 16:):):).Akkor bográcsozós party legyen? Mert ha igen, megdumálhatjuk h ki mit hoz, vagy vki bevásárol aztán szétdobjuk a pénzt.Várom az ötleteket!!!
Puszi

Kép
illestincsi
 
 


szerintem valaki vegye meg az összes cuccort és mi meg adjuk a részünket nem??????

mi jól vagyunk azt hittem tönkre ment a mosógépünk de aztán mégsem de volt egy pillanat amikor azt hittem hogy mindenkit utálok magam körül :):):):):):):) d emost már minden ok :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Mi a helyzet a családival? Én legutóbb azt hallottam, hogy megadóztatják, de azóta már lehet változott a helyzet....
Nekünk van hitelünk is. Jó nagy és dolgozói, vagyis ha kiteszik a szűröm a részlet nagyon sokat fog emelkedni.....
1998 óta dolgoztam a bankban, most 17.-én lesz 11 éve. Így már jár felmondási idő, végkielégítés, az is egy pár hónap. Bemegyek érdeklődeni a munkaügyi hivatalba hátha támogat majd valami tanfolyamot. Az jó lenne.

Szerintem is vegyük meg a cuccot, a pénzt dobjuk szét. Sütit meg aki gondolja süthet. Én szerintem fogok valamit csinálni majd ha lesz előtte dőm.

Gabi! Nekem is napokig nagyon fájt a fejem. Kamillázás jót tesz, én vettem bele Diapulmon cseppet, ami jó mentolos, elég jól tisztítja a légutat. Utánna kaptam levegőt. Orrcsepp nekem az otrivin volt most nagyon jó. Sajnos számolhatsz vele, hogy min 2 hét e lefolyása a betegségnek. Mi a 3. hete vagyunk benne. Már sokkal jobb, de még köhögünk, és még most is fájogat a mellkasom.

Tegnap elkezdtem motorozni tanulni. Első 5 m-en belül el is nyaltam, de úgy rendesen. A fenekemen egy tenyérnyi területen nincs bőr, jól fel is dagadt és véres is lett..... A szembe szomszéd árokját sikerült becéloznom. Megugrott a moci, s ahelyett, hogy elengedtem volna a gázt még jól ráhúztam... Szóval ilyen szupi ügyi vagyok! Egy ideig pihentetem a dolgot. amíg a popóm begyógyul.

Na megyek még avonozni.
Gabi! Nézd meg az új karalógust, ha kérsz valamit csöngess meg telcsin, mert nem leszek itthon, de sete megy el a megrendelés, és még telcsin utánna tudok szólni ha kell valami.

Puszi mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Ma az avon rendelést már leadtam, de még a jövő héten ebből a katalógusból adok le. Esetleg anyák napjára is lehet belőle rendelni. Én már tavaly is innen rendeltem, mert a virág már unalmas és egy vagon van belőle, a csokit meg soha nem ették meg. Ennek meg az én, meg Szabi anyja is örült.

na pá

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!
Nem tudom,h tegnap mi volt,de nem ment a net... De jó,h már jó idő van! Már én is megvettem a csokinyuszikat. Már csak az ajándékokat kell megvenni a Dorcinak és a Hunornak,no meg nekik a csokikat. Meg a keresztlányomnak kell még valami... De mi!
Kicsit Hunor is megfázott,szerencsére nem vészes de azért hétvége előtt megmutatom a dr. néninek. Idén mi is Szoboszlóra meg esetleg a Balatonra megyünk nyaralni. Még kicsi a Hunor,így nem nagyon jó messzebbre kimozdulni.

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


sziasztok!

Szuzy
bocs az Avon miatt, de nem jutottam oda, hogy megnézzem :oops: :oops:
Jó zsúfolt volt ez a hetem is, meg ilyenkor amikor Tibi éjszakás kevesebb időm is van :roll: :roll:


De szupi ez az idő. Tegnap egész nap kinn voltunk, Eszterkét el sem tudtam altatni :shock: . Kertészkedtem ültettem a virágokat.
Viszont Eszterke olyan zsivány, tetszik neki, hogy frissen kapált ágyásba ha belemegy ott marad a lábnyoma :evil: :evil: na én ezt annyira nem díjazom ám :wink: :wink:
Amúgy meg nem hajlandó cipőt felvenni, csak a csizmát :shock: ordít ha ráadom és kicseréli, remélem "megjön majd a jobbik esze" :lol: :lol:

Úgy érzem neki is hőemelkedése van. Mondjuk gondoltam, hogy ő sem ússza meg, sosem szokta. :cry: :cry:

Mi most reggel ha Tibi hazaér megyünk fel a Lidl-be, végre a húsvéti dolgokat be kéne szerezni :roll: remélem sikerül venni amit akarok. Én ezeket a német tejcsoki nyuszikat és kis csomagokat szeretem. Mindig volt eddig a Plus-ban, de most olyanokat nem láttam :shock: :shock:

Na megyek is öltözni.

Szép napot mindenkinek!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Ahogy jött a jó idő, folyamatosan kinn vagyunk az udvaron. Remélem most már marad is ilyen.
Húsvétkor otthon lesztek? Mi úgy tervezzük h délelőtt várjuk a locsolókat aztán délután lelépünk valahová. Hogy hová, azt még nem tudom.
tegnap itt voltak a barátnőim, jó volt kicsit pletyizni.
Veletek mizu? Szuzy! Meggyógyultatok már?
Nika! Sikerült már megszokni az új lakást?
Betti!Hunor náthás még?
Kis plútó!Sikerült a vásárlás?
Ja, akkor beszéljük már meg h mit főzünk és ki veszi meg a hozzávalókat? És persze h akkor konkrétan hová megyünk?
Pussssssssszaaaaaaaaa

Kép
illestincsi
 
 


hát nem voltatok túl termékenyek :):):) én nekem felmentésem volt a táp tönkrement a gépben mostanra sikerült kicserélni de ti ???

mondjuk mi is sokat jövünk megyünk :):):):
igen megszoktuk már a lakást nagyon szeretek itt lakni :):):)

húsvéti dolgok bevásárolva:):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nikának ezúton is kívánok nagyon boldog születésnapot!!!!

Kép
illestincsi
 
 


köszönöm szépen :):):):):

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET

KépKépKép

Nika
bár megkésve, de még időben :D :D

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT

Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


köszönöm szépen :)

gondolom mindenki kint van a jó levegőn :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Hogy teltek az ünnepek? Mi délelőtt itthon voltunk, vártuk a locsolókat, aztán délután elmentünk Parádra a barátokkal. Nagyon jó volt, Nikike is jól érezte magát.:)
Ma meg már Roli hajnalban Pestre kellett menjen.:( Így kettesben maradtunk. Anyumékkal készülünk Novákra a dédiket meglátogatni. Legalább eltelik az idő.
A talinkkal kapcsban.: Mit szeretnétek főzni?
Ja, és Dinának boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!
Pusziiiiii

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok!

Minden ünnepeltnek ezúton kívánok Boldog Szülinapot. Bocs, hogy késve, de napokig nem volt időm géphez ülni.

Itt a jó idő, egész nap kinn kell lenni Szilárddal, s a házimunkát is el kell végezni. Szerencsére főzni még húsvét óta nem kellett, de mosni meg vasalni annál többet. Kedden 6 géppel mostam, s tegnap meg ma is vasaltam. Kisebb-nagyobb pakolás is kell.

Húsvét délelőtt itthon voltam. Aztán Szilárd követelte, hogy menjek vele locsolkodni, így Tarra már 3-asban mentünk. Utánna mentünk Etesre a komámékhoz, meg Kterenyére az unokatesómékhoz. Vasárnap is egész nap mentünk. Délelőtt a Szentkúton voltunk misén. Aztán anyuméknál ebéd, majd ismét rokonlátogatóban voltunk egész délután.

Szilárd kapott egy vagyon csoki tojást, meg nyulat. Gyorsan el is dugtam az egészet, majd apránként adagolom neki. Különben felfalná az egészet egyszerre. Locsoló pénz is gyűlt, abból kellett neki egy autót venni, klassz, távirányítós, és viszonylag jó árban is volt. Meg vettem belőle szép virágokat tegnap a kiskertembe is. Tegnap azt is elültettük kicsivel közösen...

Na mennem kell, mert Szilárd autózni akar.
Puszi mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!
Jó régen voltam én is... Szerencsére Hunor nem fázott meg,csak egy kicsit folyt az orra,gyógyszert sem kaptunk. Jól telt a tavaszi szünet,húsvétkor terenyén voltunk. Dorisz várta a locsolókat,Hunor pedig locsolkodni volt. Hétfőn én voltam a sofőr,este jöttünk vissza Pestre. Húsvét előtt szombaton a férjem levitte a táskákat a mélygarázsba és jön fel és mondja,h feltörték az autót. Gondolhatjátok! Anyós ülésnél betörte az ablakot,ott mászott be előre és hátra is. Minden egyes papírt kiszedett és átnézett ami a kocsiban volt és kidobálta a kocsi mellé. Szerencsére értékes dolgot nem tartunk a kocsiban,a férjem 2 napszemüvegét vitték el. Tudták,h ha az ajtót kinyitják,beriaszt ezért másztak be az ablakon ezek a mocskok. Látják,h 2 gyerekülés is van a kocsiban mégis feltörik az autót. Kép Kép

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Másik nagy hír,kijött a Hunornak 2 fogacskája. Az egyik nagyon,a másik még nem annyira,de már az is áttörte at ínyét. Ömlik is szegénynek a nyála.

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Sziasztok!

Betti! Még jó, hogy nem volt semmi nagyobb érték a kocsiban, s annak is örülhettek, hogy a gyerekülések maradtak. Bosszantó, hogy az ablakot saját zsebből kell megcsináltatni, s biztos jó sok pénzbe kerül.
Hunornak jó gyorsan kibújtak a fogacskák! Gratula hozzá. Szilárdnak 7 hónaposan bújtak csak ki az elsők. És még mindig hiányzik 4....

El kezdtünk lépdelni a szobatisztaság felé. Tegnap délelőtt sokszor bepisilt, aztán már délután egyszer sem.(nem volt pelus rajta) Ma délelőtt is sikerült folytatni a sikersorozatot, délután tv nézés közben sajnos megtört a siker, annyira nézte a filmet, hogy megfeledkezett magáról. Kakilni viszont nem akar wc-be se, bilibe sem. Csak pelusba. Van valami ötletetek, hogy miként lehetne rábeszélni, hogy azt is másképp intézzük?

Piknik: szerintem jó a gulyás. Ha esetleg van aki nem szereti szóljon. Üdítő szerintem mindenki hozzon magának, a kaját meg közösen megcsináljuk. Ha jó lesz még akkor a tavalyi krumpli akkor azt tudok vinni. Zöldséget veszünk, meg husit is. Szerintem disznó husiból csináljuk, mertr a marha bográcsban nehezebben fől meg.

Na jó éjt!
Puszi

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

betti, nagyon sajnálom!Borzasztó milyen mocsok emberek vannak!!!!
Gratula Hunor fogacskájához!!!Nekünk sincs még egy sem, csak a nyála ömlik Nikikének ezerrel.Viszont ő már a kompban kavar, és már majdnem ül önállóan.:)
Szuzy!Láttalak titeket Pásztón! Mentem a rossmannba pelusért! Kicsit messze mentetek már, nem akartam kiabálni.:):):):) Szilárd akkor nagyon ügyes ha már néha nem pisil be! Majd alakul az.:)

Piknik: Nekem jó a gulyás. Okés ha a húst zöldségeket megveszitek, és üccsit meg viszünk. Kell még kenyér, fűszerek. De majd egyeztetünk még előtte egy héttel!!!
Betti! Te tudsz jönni akkor? Nika? Kis plútó?
Pusziiiiiiiiii

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok!

"Szabad napos" vagyok. Szilárdot nemrég elvitte a mamija. Így a földszinten már ki is takarítottam. Fönn is elpakoltam, de itt nem akarok takarítani. A hajamat mosom meg, be is csavarom, aztán pihenek. Nem tudom miért, de 6. napja piszkosul fáj, szúr, a ball mellem alatti bordámnál. Én arra gondolok, hogy Szilivel meghúztam magam. Olyan nehéz már, s sokat cipelteti magát. Főleg ha ülök és úgy emelem érzem, hogy már nem birom. Remélem nem szakadt ott meg belül semmi. Fekvésnél alig birok megfordulni, felkelni. Tüsszentés piszkosul rossz, és csak úgy natúrban is fáj. Szerintetek mi lehet ez? Ütni tutira nem ütöttem meg.

Tincsi! Mi is a Rossmanban voltunk? Tegnap volt? Mert mi is pelusért szaladtunk be.
Nikike mennyi idős is már? Gyorsan fejlődnek ezek a gyerkőcök! Még nem rég született meg és már milyen ügyes!

Na hellóka!
Később még benézek!
Írjatok!

Kép
szuzy
 
 


betti sajnálom :(

nekem jó a gulyás vagyis nekünk :)

szuzy drukk a szobatisztasághoz nagyon ügyes szilárd :) lassan mi is elkezdjük :)szerintem csak meghúztad ha egy két nap múlva nem enyhül menj dokihoz

ma beírattam kis drágámat az oviba vezetőnő el volt ájulva hogy milyen aranyos, milyen szép gyerek :):) hízott a májunk rendesen :)
Kép Kép

tescóban péntek-szombat-vasárnap 1599 ft lesz a lila tescós pelus egy vásárló max 2-t vehet :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika! Gergő tényleg nagyon szép fiú. Göndörödik a haja? Mióta? És mintha ő is vékonyabb lenne mint korábban volt. Ő beszél már rendesen? Szilárd nem akar. Pár szó, néha egy-egy újabb, de az is csak zsarolgatással.

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

Alig tudtam belépni :evil: :evil: :evil:

Először is bogrács-gulyáshoz szólva, van valakinek akkora bogrács amiben ennyi főre tudunk főzni? Nekünk elég kicsi van.
Esetleg ha senkinek nincs olyan nagy lehetne sima pörkölt is, nem? :roll: :roll:

Betti
bosszantó mennyire bunkók az emberek :roll: :roll: Hát semmi nem olcsó ezekhez az autókhoz, ugye mi nemrég szélvédőt cseréltünk :roll: :roll: fogakhoz gratulálok

Szuzy
na ügyesedtek akkor :wink: :wink: Eszterke is kapott elefántos bilit húsvétra, rátette a fejére :roll: :roll: mondjuk amilyen kicsi, inkább oda való :oops: :oops:
Kaki több gyereknél is van így. Szerintem tudatosan nem tudod szoktatni, majd ha egyszer sikerük akkor ha sokat dícséred hátha :wink: :wink: Egyszer rájönnek, hogy oda könnyebb akkor utána nem szokott gond lenni.

Beszédileg Eszterke nagyon beindult :D :D olyan ügyesen köti össze a szavakat is :wink:
Húsvétkor Ildi Lilije szalad anyuhoz, hogy mama Eszterke meg beszél :lol: :lol: édes lehetett :wink: :wink:
Most már szinte mindent mond, bár néha halandzsázik is még, de többnyire érthetően ki:anya szejet :D :D ez az anya szeretlek lenne :wink: :wink:

Na meg növésben is beindult a két kicsi, annyit nőttek :shock: :shock: nadrágokon nagyon észre veszem ám.

Tényleg áprilisban van a beíratás az oviban, majd mi is megyünk. Bár azt még nem tudom mikor fogunk kezdeni.
Úgy telik az idő, most született és már lassan ovis :cry: :cry:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Hát Gabi az edény igazság szerint eszembe sem jutott.... Nekünk sincs. Másnak esetleg? És még a helyszínben sem egyeztünk meg. Nekem jó a Kishegy is, ott még úgy sem jártunk.
Tőlem ám szalonnát is nyársalhatunk, ahhoz edény sem kell és fini...

Szilárd ma véletlenül megint elszólta magát. Az avonos cuccaimat nézegette, s mondja nénié, bácsié. Korábban hiába mondtuk neki, hogy mondja néni, bácsi. Az Istennek sem mondta, most meg kicsúszott a száján. Örültünk ezerrel így ő is örült. Jó lenne ha végre ő is beindulna beszéd terén is.

Nőlnek a gyerkőcök mint a gomba! Én most a farmer dzsekijén lepődtem meg, hogy milyen rövid. Pedig még ősszel az újja is vissza volt hajtva, meg a popójától lejjebb ért, most meg éppenhogycsak jó rá.

Kép
szuzy
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: