Új privát üzeneted érkezett!



SZABINÁNAK NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!ERŐBEN,EGÉSZSÉGBEN,BOLDOGSÁGBAN :D
"BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT,KÍVÁNOM,HOGY LEGYEN MÉG,SOK ILYEN SZÉP NAPOD!
:lol:

Kép
kmelinda
 
 


Melinda: Köszönjük szépen:)
A kis ünnepelt még alszik. :)

Kép
csucsu05
 
 


Szilvi: Mennyi időre kell betenni sütni a lenyomatot?? Két bögre só kell bele mindenképpen mert annyi szerintem nincs itthon.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Bucsek: kész a kézlenyomat. Most sütöttük ki. :) Mi derelye vágóval vágtuk körbe.
Most hűl éppen. Remélem Szabina nem árulja el.
Bár max azt mondja anyával sütöttünk. De az nem lesz feltünő mert sütit is sütők. Majd valahogy kibeszélem a dolgokat.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: Mi is Boldog szülinapot kívánunk Szabinának!!!!!!!!
Ez már komoly életkor :D :D

Jól sikerült a lenyomat, elég mély lett? Raktál bele valamit színezéknek?

Jó készülődést holnapra, nem írigyellek.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Kész lett igen. Kettőt csináltam az egyik jobb lett. Igen figyelni kell mert a tészta nekem is feljött. Mintha sütit sütöttem volna. tettem bele paprikát de nem szinezte be tűzpirosra hanem csak éppen látszik de nagyon sok paprikát kellet volna beletenni és az nem a legolcsóbb buli. Na meg jó házi paprika volt itthon ami 2000Ft kilója.
De nem lett rossz .
Most hűl éppen:)

Kép
csucsu05
 
 


milyen kézlenyomat csucsu?lemaradtam azthiszem.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: amit a Bucsek írt, hogy ki kell gyúrni és meg kell sütni.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: hogy sikerült a buli?

Kép

Kép
bucsek
 
 


én is kivi vagyok milyen volt a buli a nagylánynak? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok :)

Nagyon jól sikerült a buli. Este fél 10kor ment el az utolsó vendég. Szegény Tamás meg hajnalos volt ma.
Még jó, hoyg van mosogatógépünk mert ma 3X is be volt pakolva annyi tányér és pohár fogyott.
Ma kitakaritottam, hoyg már karácsonyi hangulat legyen. Szabina egésu nap már ünneplőben volt. Kopogós cipőben. és halász Jutka számokat hallgattunk. Mi a Tamással 6tól már főztünk sé sütöttünk. De 12re kész lett minden.
17-en voltunk.
Nagyon örült Szabina hogy róla szólt a nap.
Később teszek képeket is fel.

Kép
csucsu05
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
csucsu05
 
 


Kép Kép

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: örülök, hogy jól sikerült Szabina szülinapi partyja. Nagyon csini volt a kisasszony. Látszik hogy sokat készültetek rá. Még lufi meg minden is volt :)
A képek szuperek. Jól látom hogy a Nóriék is voltak?
Ja és a hajad is szuper :) :)

Ma sütöttünk egész nap. Eljött a barátnőm akivel minden évben együtt sütögetünk. Már egész letettem róla, azt hittem idén elmarad :( De nem :) :) Nagyon jót tett, már kicsit kivoltam az elmúlt másfél hét miatt. Ez most egy kicsit helyrerázott, pedig jól elfáradtam. A Gábor vigyázott a három gyerekre( barátnőm lánya, bömi, prüntyi) Elmehet ovóbácsinak komolyan :)
Csináltunk mézeskalácsházikót is. Szerintem egész szép lett. Majd lefényképezem.

Na megyek ajándékokat csomagolni. Mert az még hátra van.

Mindenkinek NAGYON BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Szilvi: nem a Nóriék voltak hanem a szomszédaink. A kisfiúnak előtte volt az apukájának meg szenteste lesz a szülinapja. Igy össze vont szülinapozás volt.
Én is most ültem le. Halászlét, Töltött káposztát és sütiket megcsináltam. Most altatjuk a Szabinát és utána diszitjük a fát. Éjfél lesz mire ágyba kerülök és reggel folytatom a sűtést főzést.

Gábor pedig nagyon ügyi :) 3gyerek az három gyerek.:)

Kép
csucsu05
 
 


Boldog karit mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mi is kívánunk Boldog karácsonyt mindenkinek!

Kép
csucsu05
 
 




BOLDOG ,BÉKÉS KARÁCSONYT kívánunk mindenkinek!!!!!

Kép
kmelinda
 
 


Melinda: megjött a Jézuska ??

Kép
csucsu05
 
 


Szia!

Volt tegnap is ,és jön ma is :D Vendégek is jönnek.Tegnap anyósomékkal ünnepeltünk,ajándékoztunk,most rokonok jönnek.7-en jönnek,úgyhogy ma 13-an leszünk :D

Pusza

Kép
kmelinda
 
 


Melinda: akkor az jó lesz a gyerekeknek hisz többször jöna jézuska.
Mi holnap megyünk még Jézuskázni a keriszülőkhöz.
Kép Kép

Kép
csucsu05
 
 


SZIASZTOK!!!


SZABINÁNAK IGY UTÓLAG IS NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT,


ÉS MINDENKINEK NAGYON BOLDOG
KARÁCSONYT,ÉS ÚJ ÉVET KIVÁNUNK! :)


Balcsin vagyunk,ezért tudok ide irni

:wink: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: nektek is nagyon Boldog Ünnepeket!

Én meg már megörültem, hoyg tudsz irni a babanetre de így már értem ha Balcsin vagytok miért sikerült.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu :lol: :lol: :lol:

1-én,vagy 2án megyünk vissza haláltelekre,addig jelentkezem még itt :lol: :lol:
puszka minenkinek :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Ez nem is haláltelek hanem már haláltelep:)

Kép
csucsu05
 
 


nagyon jó ez a szöveg hogy haláltelep!!!!!!!! :shock: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: pedig ez már régi duma ám:)

Kép
csucsu05
 
 


Melinda: Nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánunk a Vivinek:) Éljenek a 3évesek:)

És Neked is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT :)

Szabina, Era, Tamás

Kép
csucsu05
 
 


Csajok: Most írt Nita egy pár napig nem lesz mert a gépe bemondta az unalmast és elszállt. Újra kell telepíteni mindnet igy ezért nem tud jönni.

Nita: Várunk vissza ha kész a gépetek.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!!


KÖSZÖNJÜK SZÉPEN!!!!

Kép
kmelinda
 
 


sziasztok!csucsu köszke hogy szoltál ide!!!!!
Melinda utolag is Boldog szülinapot a Vivinek is meg neked is!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: ilyen hamar meglett a gépetek?? Na akkor az jó.

Mimeg mégsem leszünk itthon megyünk buliba este. Lehet már nem leszek ma etért B.Ú.É.K csajok!

Kép
csucsu05
 
 


zoli éjjel csinálta meg.reggelre kész is lett.....
neked is B.U.É.K!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szilveszternek nehéz napján,négykézláb az árok partján,átölelem a világot,BOLDOG UJ ÉVET KIVÁNOK! :lol: :lol: :lol:

Ui.: jó a buli,meg a pia :lol: :lol: :lol:
anyuéknál mulatozunk :wink: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Hűha ha már 4kor jó a buli akkor nehéz éjjeletek lesz:)
Mi még készülődünk csak. De lassan mi is megyünk:) Most sül a sós süti igy azt meg kell várni míg kisül. Arra aztán majd ihatunk.)

Kép
csucsu05
 
 


jó bulizástmindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a szilvesztere. Mi nagyon jól éreztk magunkat. annyit nevettünk, hogy már fájt a szám. Pedig én voltam a sofőr igy nem ittam de én a kölyökpezsgőtől is jó kedvű voltam.:)
Irtó jó szilveszterünk volt.
Szabina 10kor már majdnem elaludt de be volt zsongva a tűzijáték miatt. Igy éjfélkor a gyerekek is velünk koccintottak és utána volt tűzijátékunk is. Gyerekek élvezték nagyon és mi is.
Aztán még kicsi játék és mindkét gyerek 1kor kidőlt. Mi még buliztunk táncoltunk majd fél4kor eljöttünk. Szabinát betekertük egy vastag plédbe úgy vittük ki a kocsihoz. Fel sem kelt.
Aludt mint a bunda.

Kép
csucsu05
 
 


jó szilveszteretek volt nektek is akkor......
nekünk is jó volt....máté is elég jol bírta ő 2-ig fent volt utána letettem alidni mert kezdett karikás lenni a szeme.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Akkor Máté is jól bírta.

Aprooka, Bucsek, Melinda: Merre vagytok??

Kép
csucsu05
 
 


Hali lányok!

Itt vagyunk.
Boldog Új Évet Mindenkinek.
Melinda és Vivi neketek pedig Boldog Szülinapot így utólag :)
A nyolc napba még benne vagyunk :oops: :)

Hát nálunk most elég lájtosra sikerült a szilveszter.
Dunakeszin voltunk délután a haveroknál. Mind a két családnál van baba, az egyiknél egy egy éves a másiknál meg egy három hónapos. Egy körül mentünk ki, kajáltunk egy étterembe aztán kb négy körül mikor elfáradtak a gyerekek mindenki ment haza. Úgyhogy mi már négykor túl voltunk a bulin.
Bár mi még nem haza mentünk, hanem a dokinénihez, mert a Bömi nem igazán gyógyult. Már lázas nem volt de nagyon köhög meg feketék a szemealjai. Úgyhogy úgy voltunk vele jobb ha ránéznek. És azt mondt a doki, hogy még mindig vannak tüszők a manduláján, úgyhogy kaptunk még egy adag antibiotikumot. Szegényt jól kiütötte ez a betegség most.
Aztán mire hét körül hazaértünk már majd szétrobbant a fejem, nem tudom mitől. Fürdetés, prüntyi altatás stb. Kilenc körül meg átjöttek az unokatesómék a dédivel meg a Zozokával aki annyi idős mint a bömi. De a Bömi természetesen nem akart vele játszani, hanem felakart menni az apjához aki a Prüntyit álmát vigyázta. Ők kb tízkor mentek el. Akkor felmentem Bömi aludt, prüntyi ordított. Mindeg felkelt a petárdákra, úgyhogy inkább fennmaradtam és lefeküdtem vele. A gábor meg lemet helyettem. Én már fél 11-kor aludtam a Gábor azért koccintott anyuékkal.
Szegény anyuék tök örültek, hogy itthon leszünk szilveszterkor, talán egy kicsit mozgalmasabb lesz az estéjük, hát nem jött be nekik. Elég használhatatlanok voltunk.
Hát kb ennyi, de mivel mostanában nem nagyon alszok a kisasszony miatt egyébként sem tudtam volna hajanlig fennmaradni, mert másnap én is használhatatlan lettem volana. Majd talán jövőre.
Most meg még élvezzük, hogy itthon van apa. Sokat játszunk, sétálunk stb.

Puszi mindenkinek

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Szabina is mikor kisio volt illetve pont akkro született volt egy hetes mikor az első szilvesztert otthon töltötte.Szegény állandóan felkelt a petárdákra meg a tűzijátékokra.
Mikro mentünk mi most a buliba este 6kor is nyitva volt a sparnál lévő kihelyezett tűzijátékos. És sorban álltak az emberek.
Tehát szerintem ez irtó nagy üzlet manapság. Csak éppen a kicsiknek nem túl jó hallgatni ezt.
Szóval elhiszem milyen szar volt szegénykémnek mindig felkelni.
Majd jövőre már nagyobb és nem fog annyira félni na meg akkro talán tovább is fenn tudtok maradni.
Igazából mióta Szabina megvan ez volt az első szilveszter, hogy eltudtunk menni és a Szabina is élvezte.

Mi is megyünk minden nap sétálni , hoyg levegőn is legyünk. De annyira jó, hogy Tamás sem dolgozik ki kell élvezni ezt mert márciustól már én sem leszek itthon.
De sajna holnap után már munka, ovi lesz:( Vége a jó időnek.
Mondjuk most meg már a tavaszt várom mikro a kertben lehet kint lenni egész nap és jó is az idő.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: akkor a régi munkahelyedre mész vissza márciustól?
Hát igen 5.-től munka és ovi. Mit fogsz kezdeni a hirtelen jött szabadidőddel? :) Ahogy téged ismerlek nem fogsz unatkozni :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


Szilvi: Még magam sem tudom. Lehet keresek állást. Mert a régi helyemre napi 5-6órát is kell majd utaznom. Megnéztem az utvonaltervezővel és 2óra csepelről és akkor még csepelre is be kell jutnom. Gőzőm sincs mi lesz. Egy biztos munka nélkül nem maradok. De talán január februárban találok melót közelebb.
Még azt mondom napi 1-óra oda 1vissza elfogadható lenne. De napi 4-5óra utazás irtó sok.
Ha meg nem találok akkor megyek majd a régire amig nem leszek babás. Csak babásodok egyszer már végre.
Meglátjuk.

Ti mentek végül oviba ha Bömi betölti a 3évet?? Építkezéssel hogy álltok?? belehúztok most tavasszal??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: Biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog a babásodás ahogy te fogalmaztad. Csak ne görcsöljetek rajta és akkor menni fog :wink:

Igen én mindenképp szeretném a Bömit beíratni oviba, vagy ide vagy oda. De valahova biztos.
Épíkezésbe belehúznánk ha tudnánk, de még egyenlőre csak szivatnak minket.
Ültek az építési engedélyen beadás után két hónapot mire kinyögték hogy még hiányzik 12 dolog. Pótlás 15 napon belül. Miután pótoltuk ültek rajdt még 2 hónapot, és közölték hogy 3 dolog még mindig hiányzik. Pótlás 15 napon belül. Aztán ültek rajta még 2 hónapot és közölték hogy 1 dolog még midnig hiányzik. Pótlás után közölték, hogy mivel nem pótolunk időbe megszüntetik az engedélyezési eljárást, úgyhogy ha gondoljuk kezdhetjük előlről az egészet.
Na akkor bementek a tervezők, mert egy olyan dolgot kértek utoljára amit már nem kérhettek volna 2008-ban, 2007-ben igen, de 2008-ban már nem, de mi pótoltuk ennek ellenére. Szóval bementek a tervezők a fószerhoz aki mondt várjanak öt perc múlva itt van. Akkor közölte, hogy elnézést és saját hatáskörébe visszavonja a levelet. Természetesen folytatódik az eljárás. Na azóta se történt semmi, pedig már volt egy hónapja annak is. Most azt monda a Gábor hogy január végéig vár aztán bemegy és kicsit odacsap az asztalra. Most még nem idegesíti magát mert úgy sem tudunk most semmit csinálni, de azért áljon már meg a menet. Gondolom egy kis zsetont várnak, de azt hiszem azt várhatják tőlünk. Most nagyon sokan építkeznek ott, és gondolom akiknek sürgős volt a dolog mind adtak egy kis pénzt, aztán nagyon hozzászoktak már, és most várják mindenkitől.
De persze ha meglesz az engedély belehúzunk. Most azért már kérdéses lesz a hitel is. Mert ugye most nehezebb kapni, én meg itthon vagyok a gyerekekkel, óne kereset. De majd meglátjuk.

Holnap már vége a jóvilágnak. Kezdődik az éves körforgás. :(
Pont azt beszéltük a Gáborral, hogy még nem volt itthon öt napot egyfolytában soha. Még ha beteg volt is csak egy két napot maradt ki. Nyaraláskor meg nem itthon vagyunk. Szóval ez most jó volt így, hogy a karácsony meg a szilveszter is ilyen hosszúra sikeredett. :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


Hahó csajok:) Jó volt igy véletlenül össze futni:)
Nóri és Nita hiányoztak már csak.

Aprooka: örülök, hogy végre taliztunk és megismertelek. Igaz a Leviből sokat nem láttam de majd legközelebb:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu!Légyszi írd már le pontosan,hogy hol találom az ingyen hírdető oldalt.....ahová fölraktad az önéletrajzodat.....A startlapon nemtalálok ilyet!!LÉCCI-LÉCCI :D KÖSZKE!!!! :lol:
Most állást keresek 1000-rel,de semmi jó nincs itt a környéken :cry:

Kép
kmelinda
 
 


Melinda: Itt a környéken semmi sincs. Azt tudom mert már végig néztem.
Startapró azt hiszem. Igen talán az.

Na megvan. www.7apro.hu
Ide raktam fel. Meg gondolkodom az iwiwben is.


A lányomért mentem ma az oviba fél4re és egész nap jó volt nem sírt. Egyedül elaludt igaz lasabban mint a többiek mert nézelődőtt biztos nem tudta most mi van. DE aztán 2órát aludt. Itthon nem alszik annyit mostanában. :) És holnapot várja már. Olyan aranyos. Mondjuk mikor kérdeztem mi volt mondta , hogy jó volt de apa meg anya dodozik.
Akkor egy kicsit láttam, hoyg azért még szoknia kell ezt de szereti és ez a lényeg.
Ja meg az ovonő mondta hogy az uzsiból úgy evett, hoyg a szalámit leette a kenyérről és a kenyeret nem ette meg. Hát van ez igy. Itthon is igy eszi. Valamiért a kenyeret nem szereti. Illetve azt nem nagyon eszi.Az apja meg azt mondja adjanak több szalámit minek a kenyér:)

De az ebédet megette :)

Kép
csucsu05
 
 


Melinda: Reggel hánykor hozod az oviba Vivit?? Mert én 7,30ra viszem Szabit. Ha van kedved gyere be capuccinózni :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: igen tényleg tök jó volt így véletlenül összefutni. :) Bezzeg ha megakartul volna szervezni.....

Örülök, hogy Szabina jól vette az akadályokat, és ment az alvás is. Vagány kis csaj. :)
7.30-ra viszed, az igen, nem tudtok aludni? :) Kilencig lehet vinni reggel nem?
Vagy akkor viszed a Tomit is tökölre mi? Ja gondolom.
Na ezt jól megbeszéltem magammal :)
Cappuccinó hmmm jól hangzik.
Ha ráérsz és van kedved meg időd egy kicsit babázni hozzánk is elnézhetsz valamelyik nap. Persze csak, hogy ne unakozz :)
Naaa???

Melinda: majd én is megkérdezem a barátnőmet, hogy ő hova rakta fel magát állás ügyben.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: persze te is illetve ti is jöhettek capuccinozni csak a melinda reggel ide jön az utcánkba igy jutott eszembe.
Azért viszem olyan korán mert meg kell szokni ha én dolgozok Tamás 7-re fogja vinni. És ő megy 3ra érte. Holnapmár nem viszem Tamást mert ő korábban megy és busszal. Két hónapot kibir kocsi nélkül.
Utána úgyis ő fogja használni. Nekem meg kella kocsi mert hátha mehetek valahova állás interjúra.
:) Na capuccinót lebeszéljük:)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: