Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Marika Kép

Kicsi tündér az 5. helyen áll, 640 ponttal. Kép
Szavazni szeptember 20-ig lehet, úgyhogy ha olyan gépet talál valaki, amirõl még nem szavazott, akkor tegye meg.

Ki lesz az orvosod? Én a Vasgyáriból csak Hollósit ismerem hallomásból, róla csak jókat hallottam eddig. És a védõnõdet hogy hívják? Ezt azért kérdem, mert aki hozzánk jár, a Vasgyárban van terhesgondozáson: Vámosiné Jolika. Jó fej, én kedvelem, nem paráztatja az embert.

Puszi Lina
Lina
 


Sziasztok!

Lina!
Nekem is Hollósyt ajánlották, így ma hozzá megyek ultrahangra. Már alig várom, hogy újra láthassam a pici babámatKép Védõnõt, ha jól tudom Tacziknénak hívják, legalábbis információim szerint és a Kandó Kálmán uti rendelõinézethez tartozunkKép
Ja a gépeket nézegetem mégKép

Panka!
Jó a táblázat, bár amikor válaszoltam még nem volt ottKép Majd legközelebb bekerülnek az én adataim isKép Vérnyomásodat mérjed ügyesenKép

Puszi mindenkinek
Marika
Marika (hriczom)
 


Sziasztok!

Ma voltam ultrahangon és a pici macim (mert úgy néz ki) már 35 mm-es és a doktor bácsi szerint csak 10 hetes, így a szülés várható ideje március 24 Kép
Kívánok mindenkinek hasonlóan szép napotKép

Puszi
Marika
Marika (hriczom)
 

 
 

Sziasztok!

Marika Kép

Két barátnõm is Hollósy dokinál szült, nagyon dícsérik. Nála általában epidurálisan szülnek, õ nagyon ajánlja, hogy ha nem muszáj, ne szenvedjen a kismama. Persze, nem kötelezõ. De ez még amúgy is messze van, majd eldöntöd. Én eleve nem akartam, de nekem Szikszón lehetõségem sem volt rá.

Gratula a picihez! Szóval, úgy néz ki, hogy egy leendõ kis Kos van pocakodban! Én szorítok, hogy inkább március 23-án szülessen meg, mert akkor van az én szülinapom is. Kép

Lányok Kép

Továbbra is az 5. helyen vagyunk, már 675 ponttal!!!
A 4. helyezett 711-el áll elõttünk. Aki tud, szavazzon.
Köszi! Kép Kép Kép

Puszi Lina
Lina
 


Sziasztok!

Képzeljétek ma sikerült vennem egy vérnyomásmérõt, ami teljesen automata. Egész jól megúsztam, sikerült megvennem Áfa nélkül. Itthon elsõ dolgom volt, hogy megmérjem és 128/90 volt. Ígyhát úgy döntöttem, hogy nem kezdem el szedni a gyógyszert. Remélem nekem is elfogják fogadni ha saját magam mérem. A gyógyszert igen, a terhesgondozáson írták fel. A saját dokimmal leghamarabb jöv.hét pénteken tudok beszélni. Akkor lesz az újabb UH is. Már úgy várom.

MarikaKép
Már te is benne vagy a táblázatban, igaz kicsit hiányosan. Elvileg 1 nap van köztünk, nekem az UM:06.09. Kíváncsi vagyok, hogy az UH mennyi idõsnek fogja mutatni. Igaz én tudom a fogantatás pontos idejét isKép Akkor orvoshoz beírhatom Hollósyt? És a születési dátumodat is átírjam? A Bertalan utca melyik részén van a városnak? Kilián ltp?

LinaKép
Szorítok, hogy elõbbre kerüljetek.

DkrisztaKép
Te már biztosan babázol. Azért remélem mihamarabb jelentkezel.

Puszi, Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Panka!
Nagyon bizakodóan írtad, hogy én már babázok. HÁt ez így nem igazán stimmel, mert még mindig ketten vagyunk, méghozzá egyben. Így 2 naponta járom az NST-t stb... stb...
Kicsi fiam még csak hajlandóságot sem mutat arra, hogy e szép világra jöjjön.


Remélem már nem sokat kell rá várni, mert már nehezen bírom.

Kriszta
dkriszta
 


Lina!

Próbáltam szavazni a kollégám gépérõl, beírtam az azonosítót, vagy jelszót, amit kiírt, de aztán közölte a gép, hogy nem szabályosan szavaztam és nem is érvényes. Most mi van ilyenkor?

Dodus
Dodus
 


Dodus Kép

Ezt a jelszavas dolgot most vezették be, mert sok volt a csalás. Meg is zsûrték a szavazatokat rendesen. Vagy az van, hogy már szavaztatok arról a géprõl, vagy nem pontosan írtad be a jelszót. Vigyázni kell a is és nayg betûkre. Azért köszi, hogy próbálkozol! Kép Kép Kép Esetleg próbáld meg még egyszer!

Puszi Lina
Lina
 


Sziasztok!

LinaKép
Sikerült harmadszorra elküldeni a szavazatot. És még másik két géprõl is. Így már a negyedikek vagytok!! Hajrá!

KrisztaKép
Jól vagytok még? Szurkolok Értetek, hogy mielõbb kibújjon az a kis csibész. Azért a kispapa megírja majd nekünk is?

PankaKép
Olyan csuklóra csatolósat vettél? Az állítólag nagyon szuper. Örülök, hogy helyreállt a vérnyomásod az otthoni mérés szerint.

Holnap este unatkozhatok megint...Kép A férjem uram ugyanis megy "inniafõnökfiánakegészségére" buliba. Én meg üljek addig otthon egyedül? (Leszámítva anyós-apóst.) Ja, és már a múlt szombaton is arra öntözgették az itókát. Jaj, nehogy azt higgyétek, hogy nagy ivós a férjem. Egyáltalán nem az, csak most így jött össze és a fõnökének mégsem mondhatja, hogy nem megy, mert én nem engedemKép Nálatok is volt/lesz ilyen ivás a gyerkõc születésére?

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

Dodus
Dodus
 


Sziasztok!

Dodus Kép

Csúcsszuper vagy!!!! Kép Kép Kép Köszi!!!!!!
Képzeld, már 721 ponttal állunk a 4. helyen. Úgy örülök!
Amúgy nálunk is volt ilyen ivászat, meg kellett ünnepelni a kis trónörökös érkezését. Amíg én a kórházban voltam, addig a férjem esténként ünnepelt. De azért nem volt vészes, örültem is, hogy nem mindig itthon ül egyedül, mert szerintem a férfiak valahogy nem jól bírják az egyedüllétet.

Kriszta Kép

Még mindig 2in1 vagytok? Szorítok, hogy bújjon már ki az a kis huncut! Nem lehet megbeszélni a dokiddal, hogy indítsa meg? Aztán tudjunk róla, ha már megérkezett!!! Kép

Panka Kép

Én mindig úgy mértem a vérnyomásomat, hogy egymás után 2x. A második a reálisabb, mert az általában alacsonyabb, ugyanis akkor már tuti nem ideges az ember.

Nekem volt olyan egyszer, hogy itthon mértem 100/65-öt, és aztán megmérettem a terhesgondozáson, ott meg 160/90 volt. Na, ezután mondták, hogy akkor inkább ne mérjük ott. Ha magas lett volna, úgyis megmondom, mert az ember nem akar a gyerekének rosszat, nem igaz?

Amúgy jól vagy? Hányinger? Az ultrahangon már egész "nagy" lesz a babóca! Azt úgy imádtam én is, nézni, ahogy kalimpál, és hallgatni a szívhangját. (Komolyan, már hiányzik egy újabb terhesség! Pedig csak akkora tervezzük a kistesót, mikor Martin 3 éves lesz.)

Jó hétvégét! Puszi Lina
Lina
 


Panka!

Már van orvosom! Beirnád a táblázatba, hogy Semmelweis Kórház és Dr. Pócsi Tamás? Köszönöm!

Vérnyomás: azért nem szabad ezzel viccelni. Pláne, ha már az elején magas... Nekem úgy a 35. hét körül mértek (elõzõ babámnál) magas vérnyomást (150/90). Utána elküldtek EKG-ra, meg belgyógyászati vizsgálatra, de nem találtak semmit. A következõ héten is magas volt. Kaptam egy vérnyomásmérõt a kórháztól, ami 24 órán keresztül rajtam volt. Magasat mért mindig. De szerintem nem volt reális, mert amint megéreztem, hogy elkezd pumpálni, rögtön elkezdtem izgulni, hogy vajon mennyit fog mérni...
A vége az lett, hogy befektettek a Terhespatológiára kivizsgálásra és megfigyelésre. Elküldtek szemészetre is, meg mindenfélét megvizsgáltak, vettek vért egy csomószor, persze közben szednem kellett a gyógyszereket. De nem találtak semmit. Akkor aztán pár nap után hazajöttem, de szedni kellett (volna) a gyógyszert. Hát szedtem is, de nem annyit, amennyit felirtak. Végül nem lett baj, de semmi ilyesmit nem szabad elhanyagolni!!!
roxane
 
 


Ja! És nem tudtok Miskolcon olyan boltot, ahol kismama rucikat lehetne venni? Akár használtat is. Engem fõleg farmer nadrág érdekelne. De nem az a tipikus bõ, kismamanadrág, amiben csak egy nagy hordó az ember... :-)
roxane
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a hétvége? Iskoláskorú gyermekes anyukák? Izgalom a tetõfokára hágott? Nekem csak 27-én kezdõdik a suli, de azért már most izgulok kicsit.

Kriszta!
Még 2in1? Reméljük már nem sokáig és a kis picúr már nagyon kikívánkozik majd erre a szép világra...Kép

Panka!
Vérnyomi? Nem tudom velem mi lesz, ha babás leszek, mert nekem már most is alacsony, ha felidegesítem magam, akkor meg még alacsonyabb lesz.Kép Kicsit fordítva mûködök. Jól mûködik a vérnyomásmérõ, amit vettél? Babuci? Gondolom õ remekül érzi magát odabent.

Lina!
Hogy áll a szavazás? Mostanában nem tájékoztatsz minketKép De majd odaballagok és megnézem.

Azt hiszem én mindjárt megyek haza. Hiszen már hétkor itt voltam a melóhelyen, pfúj!

Kellemes délutánt mindenkinek!

Ui.: Ti mit szóltok a Big Brotherhöz?

Dodus
Dodus
 


Sziasztok!

Dodus Kép

Jelenleg is a 4. helyen állunk, 761 ponttal, elég szoros a verseny, a 3., a 4., és az 5. hely között.

A Big Brothert néztem tegnap, nekem nem túl szimpatikusak a lányok, elég butácskának tûntek. Nagyon vidám volt minden szereplõ, hát kíváncsi leszek pár hét múlva... Szerintem iszonyatos idegi megterhelés lesz, kíváncsi vagyok, hogy ki fog elõször megzuhanni.

Próbáltam nézni a Net-en is, de nem jött be az oldal. Sokan így jártak, de különösebben nem izgat, mert annyira nem érdekel.

Mit csinálsz Te reggel 7-kor a munkahelyeden? Tán sztahanovista vagy? Kép

Puszi Lina
Lina
 


Szia Lina!

Nem, nem vagyok sztahanovistaKép, csupán a férjemmel együtt járok dolgozni, õ hoz be kocsival, ha megy dolgozni. És tegnap korábban kellett mennie. Így aztán én estem áldozatulKépKép

Tegnap este néztük (férjem szerette volna) a BB-t. Hát... Egyetértek Linával. Nem egy észkombájnok sem a csajszik, sem a pasik. De a szervezõk/rendezõk sem. Én tuti nem fogom nézni magamtól, esetleg ha a párom akarja és nincs kéznél egy jó könyvKép Mikor este bemondták, hogy az ausztrál csajszit megvizsgáltatták, hogy tényleg szûz-e...hát akkor minden bizodalmam szerte foszlott az iránt, hogy ez egy normális mûsor. Na, errõl ennyit.

De jó, hogy még nincs olyan õszies idõ. Így legalább a költözést is megúszhatjuk esõ nélkül. Képzeljétek, most úgy néz ki, a jövõ hétvégén költözünk. De még annyi dolgunk van addig. Remélem elég lesz rá a hétvége, és nem kell otthon maradnom még utána is, mert szabiból nem sok van már.

Puszi, kellemes napot!

Dodus
Dodus
 


Sziasztok!

Dodus Kép

Van egy új topic a BB-rõl. Jó nagyon, olvass bele. Ezt nem is tudtam, hogy megvizsgálták a csajt... Elég gáz, ez is meg a mûsor is. És szerintem unalmas is. Inkább maradok a Barárok közt-nél. Meg majd belenézek a Való világba, ennél rosszabb az sem lehet. Szerintem hamarosan al fog tûnni a tv2 képernyõjérõl a Nagytestvér.

A 3. helyen vagyunk! 791 ponttal!!! Kép Kép Kép
Köszönjük az eddigi szavazatokat mindenkinek!

Puszika Lina
Lina
 


Sziasztok Lányok!

Mostanság nincs túl nagy forgalom nálunkKép Merre jártok? Ha lesz idõtök gyertek és írjatok, plíííííz!!!

Roxane, én sajnos nem nagyon tudok ilyen kismama ruhás boltot. Azt tudom, hogy a Brendonban vannak ilyesmik, de ott elég húzós áron. De most jut eszembe, hogy az ilyen Bachia (ha jól tudom a nevét) típusú boltokban is lehet kismama ruhát, illetve bõvebb ruhákat venni. Egyébként hogy vagytok?

Rita, rég nem hallottunk felõled. Mi újság nálatok?

Panka, hogy áll a vérnyomid? Voltál mostanában uh-n, vagy egyéb vizsgálaton? Munkahelyen gondolom már nincs olyan meleg, mint nyáron. Babuci hogy érzi Magát?

Neva, hogy van a kislányod? Hazaengdték már a kórházból? Eszik szépen? Tejcid, van már elég sok?

Marika, milyen volt az iskolakezdés? Szerintem a tanárok legalább annyira nem várják, mint a diákokKép Igazam vanKép És hogy áll a költözés, csempézés? VAgy már beköltöztetek? Bébi jól van?

Lina, Martin baba albuma elég sikeres, hiszen stabilan tartja a harmadik helyet. Nagyon büszke lehetsz rá! Szerinte huszadikáig még a fényképezõgépre is van esélyetek. Még én is szavazok majd Rá, más kolléganõk gépérõl. Azért az egész munkahelyemet nem járom körbe, pedig van vagy hetven gép...Kép

Kata007, Dórika szépen növöget? Gondolom már jó nagyocska. És két etetés között szórakoztatni kell, vagy mit szoktatok csinálni?

Kata(killes), Nektek sem sok van már hátra. Kb. öt hét? Nem izgulsz? Ez ugye az elsõ bébi lesz? És jó nagy a pocid?

Gyöngyöske, most láttam csak a táblázatban, hogy a Te kisbabád arra a napra van kiírva, amikor én 26 éves leszekKép Hát, addig sincs már sok hátra. Vagy már meg is született a pici? Gondolom a babakocsi ügyben már sikerült döntenetek... És hogy fogják hívni a kis pindúrt?

Dkriszta, Nálatok még semmi? Vagy már igen, csak még mi nem tudjuk? Reméljük, olvashatjuk majd a tapasztalatokat.

Frankie, No-ban mi újság?

Most látom csak, rajtam kívül mindenki babázik.Kép De azért ugye nem fogtok kiközösíteni?Kép

Puszi Mindenkinek, Dodus
Dodus
 


Sziasztok!

Dodus Kép

Épp azt akartam kérdezni, hogy hol vannak a többiek?
Legalább Rád számíthatok, hogy írsz! Kép Ma már megnéztem párszor, de senki nem járt erre. Úgyhogy csatlakozom, hozzád, ÍRJATOK!!!

Tényleg eléggé megugrottunk ma, most néztem, 891 pontunk van. Stabilnak néz ki a 3. hely. Tegnap benn voltam Martinnal a munkahelyemen (Polgármesteri Hivatal), ott is begyûjtöttünk pár pontot. Jól viselkedett, mindenkire mosolygott, aztán meg elaludt a kenguruban. Bár már jó súlyban van (7.75 kg), még bírom cipelni. Ma meg pláne jó gyerek volt, délután 3 órát aludt!!! Kép Ilyen már régen volt.

Ha tudsz még szavazni, akkor légy szíííííííííííí!!! Tartalékolj pár gépet a végére is, messze még a 20-a.
Az meg nem baj, hogy még nem babázol, lehet, hogy én akkor fogom várni a következõt, mikor Te az elsõt. Jó buli lenne, nem? Majd egyeztetünk.

Roxane Kép

Én kismama ruhákat a Villanyrendõrnél az egyik kapualjban lévõ boltban és a Szinvaparkban lévõ Moletti boltban vettem. Meg kell mondjam, elég siralmas a városban a felhozatal. Ami meg jó, az nagyon drága.

Kriszta Kép

Mi van Veletek? Megvan már a picike?

Neva Kép

Nálatok mi újság? Szépen fejlõdik Laura baba? Lehet már tudni, hogy mikor engedik ki?

Puszi mindenkinek Lina
Lina
 


Sziasztok!

Mi is élünk! Kép
Csak hát elveszi minden szabadidõmet a suli. Tudjátok a lányom most kezdte az 1. osztályt. Minden napra van valami tennivaló. Napközben járkálni még a hiányzó dolgokért, stb.

Aztán Dóri is megkapta tegnap a 3 hónapos szurit. Nem mondom, hogy hisztis volt, de "anyabaja" volt, ahogy a párom hívja, ha már semmivel nem lehet lefoglalni. Kép

Dodus!
Változó. Már 4 óránként szopizik, és egyre kevesebbet alszik. Eljátszik egyedül is ha dolgom van, vagy fõzök, de igényli a játszást, beszélgetést, sétát is.

Neva!
Mizujs veletek? Én is nagyon kíváncsi vagyok! Kép

Krisztáról nem tudtok valamit?????

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Dodus,Lina,Kata007 és mindenki!
Köszönjük szépen a sok érdeklõdést. Laura ma reggel 1700 g volt Kép
Tejem ha lehet még kevesebbKép
Néha csak pár csepp, pedig már annyi mindent próbáltam...
Laura próbál szopizni de ilyen mennyiségnél nem jár túl nagy sikerrel. De cumisüvegbõl megeszi a többit.
Véleményem szerint még 2-3 hetünk van a kórházban.
Akkor majd kicsit bõvebben.
Mindenkinek jó babázást.
sziasztok
neva
neva
 
 


Sziasztok!

LinaKép
Csodák csodájára az elõbb bejött a babaszoba, gyorsan le is adtam a szavazatom Martin babára.

NevaKép
Örülök, hogy Laura szépen növöget. Csak így tovább. Szorítok nektek.

DodusKép
Jól vagyunk. A vérnyomásom itthon normális, terhesgondozáson magas. Azt mondták, hogy kezdjem el szedni a gyogyit, ártani nem árthat. Kedden voltam légzésfunkción az asztmám miatt, hát nem lett a legjobb, így kaptam egy új sprayt, hogy nehogy oxigénhiány legyen pöttömkének. Holnap megyünk UH-ra és utána kell megkeresnem Kerchner Csabát. Még most fogok vele másodszor találkozni. Remélem könnyen rátalálok majd.

Jaj lányok úgy izgulok, hogy minden rendben lesz-e. Ráadásul tegnap kaptam kézbe a vércsoportos és ellenanyagvizsg. papíromat és a vércsop. A Rh poz., ellenanyag negatív, tehát minden Ok, de mégis ráírta a vérellátó, hogy 2 hó múlva kontroll. A terhesgondozós doki nagyon csodálkozott, hogy nincs ráírva, hogy mire kíváncsiak. Nem volt valakinél ilyen eset?

Bocsi, hogy mostanában ritkábban jövök, de nagyon hulla vagyok az utóbbi pár napban, a torkom is fájdogál, és az allergiám is nagyon elõjött. Remélem fog már valami jó is történni velünk.

Holnap azért beszámolok az UH-ról.

Addig is mindenkinek minden jót.

Üdv, Panka

panka
 
 


Jóóóóóóóóóóóó Reggelt MindenkinekKép

PÉNTEK van!!! Hurrá! Bár ez csak nekünk, dolgozó nõknek/férfiaknak jelent egy kis pihit, akik otthon vannak a gyerkõcökkel gondolom nekik nemKép De azért örüljetek Ti is!! Ma kaptam egy tök jó emilt, valahogy szeretném megosztani Veletek, de nem tudom, hogy hogyan kellene. Egy kép van az emilben, esetleg tud valaki segíteni, hogy hogyan lehetne megoldani? Néha kapok ilyen vicces dolgokat, máskor is szívesen osztoznék rajtuk...Kép Ez a mai nagyon jó.

Panka!
Örülök neki, hogy jól vagytok! Kerchnert biztos megismered, bár én is így voltam vele a második találkozásunk elõtt. Nagyon sajnálom az asztmádat és az allergiádat, nem lehet könnyû így nyáron ezekkel együtt élni. Meg gondolom máskor sem. A munkahelyemen nálunk is volt allergiavizsgálat és kiderült, hogy én is allergiás vagyok a háziporraKép és a lisztatkára. Na, akkor ezentúl nem takarítok, gondoltam.KépKépKép De szerencsére nincs semmilyen tünete, pedig eléggé piros lett a karom azokon a helyeken. Pihizz sokat, uh eredményeket vájruk!

Kedves Neva!
Kitartás! Biztosan nem könnyû most Nektek, dehát hamarosan együtt lesztek már! Mi nagyon szurkolunk Értetek! Adj egy nagy puszit Laurának a mi nevünkben is, oké?

Mindenkinek nagyon jó hétvégét kívánok! Legyetek jók, vigyázzatok Magatokra!

Puszi, Dodus
Dodus
 


Sziasztok!

Végre kicsit felpezsdült itt az élet!

Kata007 Kép

Már azt hittem elvesztél! De az iskolakezdés nem piskóta dolog. Hogy tetszik a kisasszonynak így az elsõ hét végén? Olvastam másik topicban, hogy milyen szép súlyú Dórika. Martin csak 5 hónaposan volt 7100 g, bár õ csak 2950 grammal született. Most meg már rengeteget mozog, úgyhogy lassabb a gyarapodás, kúszik-mászik, felül, feláll, nincs egy perc nyugta sem. Bár, mint a képeken is látható nem éppen soványka. (most 7800 gramm és 73 cm - nagyon hosszú!)

Neva Kép

Úgy örülök, hogy Laura hízásnak indult. A tejcsi miatt ne aggódj, az a lényeg, hogy valamennyit szopjon. A kis anyatej is sokkal több a semminél. További jó hízogatást kívánok!

Panka Kép

Hálásan köszönjük a pontokat! Tegnap óta nem lehet látni a pontszámokat a csalások miatt, csak a sajátunkat tudom megnézni. Az elõbb 946 pontunk volt, a 3. helyen állunk. Így izgalmasabb a verseny, mert nem tudod, hogy aki elõtted áll, az hány ponttal vezet.

Örölök, hogy a vérnyomásod oké. A vércsoportoddal nem tudom mit akarhatnak, tudtommal csak az Rh negatívokat szokták újra megnézni. Az allergiádhoz és az asztmához jobbulást. Nálunk a férjem szenved ettõl.

Az uh-ra nagyon kíváncsi vagyok, írd meg részletesen, hogy mi volt. Nekem a 13. héten mondták elõször (Szuchy), hogy igencsak fiúnak néz ki. És milyen igaza lett! Kép Ha tudsz, vigyél videókazit, én sajna csak a 24. héttõl vittem, és akkor már olyan nagy volt, hogy csak részletekben fért rá a képre. De fotót mindig kértem.

Dodus Kép

Neked is jó hétvégét! Sajna nemtom, hogy oszthatnád meg velünk, amit kaptál. De tényleg jó lenne.

Puszi mindenkinek! Lina
Lina
 


Kedves Panka!

Irtad a minap, hogy 10 eFt-ot áldoztál volna egy vérnyomásmérõre, de nemigazán kaptál ennyiért... Nos, tegnap két reklámújságban is be volt dobva, amiben voltak vérnyomásmérõk. Rögtön eszembe jutottál. Behoztam, irom a paramétereket (ha még mindig szeretnél venni):

Cég: OMKER (Mc. Széchenyi u. 62.)
Készülékek:
OMRON M 1 digitális félautomata felkaros - 12.990.-
SAMSUNG SBM 600 M felkaros félautomata - 10.900.-

Cég: EURONICS (Mc. József A. u. 74.)
SAMSUNG SBM 600 félautomata felkaros - 9.999.-

Ez utóbbi szerintem ugyanaz, mint az OMKER-ben, csak it olcsóbb egy ezressel. :-)

Remélem, segitettem!
roxane
 
 


Sziasztok!

Lina!

Nekem is bejött! Szavaztam! Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Na megvolt az UH. Hál´Istennek minden rendben van. Már 66mm hosszú pöttömke. Annyira izgett mozgott az UH alatt, olyan édes volt. A nyaki redõ így külön nincs feltüntetve, de azt írták, hogy fejlõdési rendelleneségre utaló jel nem látható, úgyhogy gondolom rendben van. Annyi van, hogy a lepényem mélyen tapad, mondta az UH-os, hogy ne ijedjek meg, ha pecsételõ vérzésem lesz.

DodusKép
Megismertem egybõlKép Igaz elõször váratott kb. 1 órát, utána meg azt mondta, hogy 11 után menjek vissza. A vérnyomásom miatt kaptam tõle egy csomó beutalót. Egyébként rendes volt.
Ha átküldöd a chellos címemre az e-mailt megpróbálom felrakni ide a képet.

LinaKép
Fotót eddig én is kaptam mindig. Ma kérdezte az UH-os, hogy kazettát nem vittem, mert fellehet venni. Hát én errõl nem tudtam sajna. De mivel ismerõshöz járok UH-ra megbeszéltük, hogy jövõhéten megyünk újból és akkor majd felveszi videóra. Azt sajna nem lehetet látni, hogy fiú-e vagy lány, pedig a párom már nagyon kíváncsi rá.

RoxiKép
Köszi szépen, de múlt héten már vettem vérnyomásmérõt. Ez egy automata, felkaros vérnyomásmérõ és 14.000 Ft volt.
És ti jól vagytok? Remélem minden ok.

Üdv, Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Sajna keddtõl máig ismét kórházban feküdtem. A keddi reggeli NST-n nem igazán mozgott a kicsim, így elküldtek áramlás vizsgálatra, ami szintén rossz eredményt mutatott. Ezután a a szülõszobán 2,5 órán keresztül megfigyelésen voltam. Szerencsére ott már minden jó volt. Ennek ellenére befektettek. Mivel minden nap minden eredményem rendben volt, így megkértem az orvosom, ha lehet engedjen haza.
Mivel dKriszta pont akkor volt kedden a szülõszobán, mikor nekem csinálták a ctg-t, így volt alkalmam kisbabájának elsõ sírását meghallani Kép. Remélem nem veszi pletykálkodásnak... A részletekrõl majd õ beszámol.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


GyöngyöskeKép
Sajnálom, hogy megint kórházba kellett menned, de az a lényeg, hogy a bébivel minden rendben van. Szülésig meg már nem sok idõd van hátra, reméljük, hogy addig már nem lesz semmi gond. A cukrod hogy van?

DkrisztaKép
Nagy-nagy gratula nektek és sok-sok tejcsit kívánok. Aztán várjuk majd a beszámolót. A hétvégét már biztos otthon tölthetitek.

Panka

panka
 
 



Sziasztok!

Panka Kép

Örülök, hogy az uh-n minden rendben volt. A placenta miatt ne aggódj, valószínûleg a késõbbiekben elmozdul majd. Általában idõvel mindegyik feljebb megy, legalábbis nekem ezt mondták. Nekem a hátsó falon kezdte, aztán a végére a méh tetején kötött ki. Most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit derítenek ki a vérnyomásoddal kapcsolatban. A dokid nem mondta, hogy a vércsoportodat miért akarják újranézni?

Kata007 Kép

Köszi a pontokat, most 971 ponttal állunk a 3. helyen.

Kriszta Kép

Én is gratulálok a picihez, jó egészséget és nagyon sok boldogságot kívánok mindkettõtöknek. Majd írd meg, hogy milyen volt a szülés, ha ráérsz egy kicsit.

Gyöngyöske Kép

Sajnálom, hogy így a végére is jutott egy kis kórház, de fõ a baba biztonsága. De ahogy néztem a táblázatban, már tényleg nem sok idõ van hátra, addig vigyázz magatokra nagyon!


Nálunk minden oké, ma jöttünk haza anyukáméktól, jól kipihentük magunkat. Õk meg szerintem kicsit elfáradtak Martintól. Elég akaratos a drága, és nem bír megülni a fenekén. Most meg, hogy bármibe belekapaszkodik és feláll, nagyon kell rá vigyázni, mert még nem túl stabil. Viszont ülni már szépen, egyenes háttal üldögél, pontosan 2 percig, aztán rohan tovább négykézláb, vagy hason csúszva.

A múlt héten eladtam a maradék 10 l anyatejet. Olyan üres lett a mélyhûtõ! Rendesen elszorult a szívem. De legalább jó helyre került, egy 2 hónapos babának vitték, Martinnak meg úgysem kellett.

További szép vasárnapot mindenkinek, holnapra meg jó hétkezdést!

Puszi Lina
Lina
 


Sziasztok!

Gyöngyöske!

Örülök, hogy jobban vagy. Kép
Vigyázz magatokra nagyon!
Ja, és köszi a híreket Krisztáról!

Kriszta! KépKépKép

Tiszta szívbõl gratulálok nektek én is. Sok boldogságot a picivel, és sok-sok tejcsit neki!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


KrisztaKép
Nagy gratula a picihez! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!

PankaKép
Jó a kép! Az enyémet is megpróbálod feltenni?

GyöngyöskeKép
Sajánlom a kórházat, de örülök, hogy minden okés. A kis lurkó biztos lustizott kicsitKép

Lányok!
Már csak ötöt (5) kell aludni és itt a költözés!!! Hú de várom már!

Puszi, Dodus
Dodus
 


Sziasztok, megint én vagyok az!

Légyszi ne nevessetek ki, de van egy óóóóóóóriási gondom. Segítsen mindenki, aki tud!

A gondom tehát a következõ. Mint már azt többször olvashattátok tõlem, hamarosan új otthonunkba költözünk, kettecskénKépKép Na és hamarosan beüzemeljük az automata mosógépet is. Anyukáméknak nincs csak keverõtárcsás mosógép, meg centri, abban tudom, hogy hogyan kell mosni. Anyósoméknak már van automata, de ó csak pl. a törölközõket, ágynemût teszi bele, blúzokat, ingeket, pulóvereket, szoknyákat stb. kézzel mos, a kádban. A keverõsben pedig a munkásruhákat, ilyesmit. Na már most. Nekünk meg csak automata lesz és kész. Még kád sincs a fürdõszobában, (jó, vettünk egy kis mûanyag kádat, kézi mosáshoz, de csak egy van belõle, macerás abban mosni) és centrink sincs. (Ja, és nem szeretnék egy fél, vagy egész napot a mosásra áldozni hetente.) Lányok, Ti hogyan mostok? Mit lehet betenni az automatába és mit kell tényleg máshogyan mosni? Kérlek szépen segítsetek nekem! És plííííz, ne nevessetek (nagyon) az én óóóóóóóriási problémámonKép Jó?

Mindenkire 100%-ban számítok! Hisz hamarosan költözünk!

Dodus
Dodus
 


Sziasztok!

Dodus ´Kép

Hát, ennél nagyobb problémád soha ne legyen! Kép Kép

Nekünk is automata mosógépünk van, Whirpool. Én nagyon szeretem. Én semmit nem mosok kézzel, mindent belehajigálok. Még a nejlon harisnyákat is, de azokat belerakom egy zokniba, hogy ne legyen bajuk. A csipkés melltartót és bugyikat pedig egy kispárna-huzatba szoktam tenni, hogy ne cincálja szét a mosógép.

Én hetente 2x mosok, általában 1x fehéret, 1x pedig a színeseket. Ha nincs túl koszos darab, akkor csak a rövid programot használom, ami kb. 40 perc. Általában így van, mert egyikünk sem koszolja össze túlzottan a cuccait. A fehéreket 60 fokon, a színeseket 40 fokon mosom. A mosás gyakorisága Martin miatt sem változott, mert kezdettõl együtt mosom a dolgait a miénkkel. (A védõnõ szerint ez így jó, nem kell túl sterilizálni a gyereket.)

Szóval ennyit a mosásról, szólj, ha valami még érdekel!

Puszika Lina
Lina
 


Sziasztok!

LinaKép
Köszönöm szépen az értékes infokat és segítséget. Azt hiszem megfogadom a harisnyás és bugyis dolgokatKép Csak azt nem tudom, hogy mi van azokkal a dolgokkal, amik esetleg fognak? És mindenféle fajta anyagú dolgot be lehet tenni egyszerre a gépbe? Például a selyemblúzt a kötött pulcsival, cak az a lényeg, hogy nagyjából egyforma színûek legyenek? Remélem fog menni a dolog. Bár egy-két elszínezõdött darabra fel vagyok készülve.KépKép Legalább újítok a ruhatárunkon. Amúgy jól vagytok? Martin hogy áll? A korábban említett kolléganõk szavazatait inkább a végére tartalékolom, sose lehet tudni.

Lányok, vettetek mostanában függönyt? Mert mi igen, és a maradék anyagot nem adták ide. Ciki szerintetek bemenni érte és elkérni? Mert én azt is kifizettem, akkor nem értem, hogy miért nem kaptam meg? A férjem szerint be kell menni érte, mert kifizettük így az már a miénk. MÉg akkor is, ha csak a gyerek Barbijának fogunk belõle menyasszonyi ruhát varrni. KépKép Hát nem édes?

Lányok, mosás ügyben várom a további véleményeket, tapasztalatokat!

Dodus
Dodus
 


Sziasztok!

Dodus Kép

Én ezket az általános dolgokra írtam, pl. nálunk együtt megy a fehérnemû, a férjem igjei, pólók, gyerekcuccok.A finomabb anyagoknál azért vigyázni kell! De most már minden mosógépen van külön program ezeknek is, ami kíméletesebb. A kötötteket általában én is külön mosom. Nekem volt olyan, hogy nagyon fogott valami, de mivel csak a többi színes volt vele a gépben, nem fogta össze õket.

Köszi az érdeklõdést, még mindig stabilan a 3. helyen állunk, 986 ponttal.

Puszi Lina
Lina
 


Sziasztok!

DodusKép
Én a kézzel kötött pulcsik kivételével szinte mindent a gépben mosok. Azokat a ruhákat, amit tudok elõre, hogy fog kézzel szoktam kimosni. A párom ingjeit külön szoktam mosni ("inges" munkája van, így hétvégére összegyûlik egy adag) 40°C-on a gyorsprogrammal. A többi nálam is ugyanaz, mint Linánál. Van egy adag fehér és egy adag színes ruha. Ja meg télen a gépi kötésû pulcsikat is külön szoktam mosni a gyapjú programmal. Nekem is Whirlpool gépem van és nagyon szeretem. Szerencsémre súlyoptikás, így az sem gond ha mondjuk csak 1db blúzt teszek bele, mert akkor csak kevés vizet használ. De ilyen ritkán fordul elõ.
Ha bármi kérdésed van még csak rajta.

Puszi, Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit lemaradtam, mindez annak köszönhetõ, hogy a hétvégén sikerült beköltözni és az internetet csak ma kötötték újraKép Szóval újra itt.

Lina!
Most, hogy újra telepítették az egész ... sikerült megnéznem a babaszobát és leadnom a szavazatomatKép Megnéztem végre az elsõ két helyezettet is, mit ne modjak fõleg az elsõ nem valami nagyon "király", a másodiknak meg majdnem minden képe ugyanazKép

Panka!
Gratulálok a babaucidhoz, már szép nagy lehet. Te hogyhogy
nem az orvosnál csináltatod az ultrahangot? Én csütörtökön megyek UH-ra, már alig várom, mikor utoljára voltam, akkor is olyan édes voltKép Remélem az enyém is sokat-sokat nõttKép

Gyöngyöske!
Szólj picunak, hogy most már necsináljon semmi hülyeséget, várja meg az idõt és jöjjön ki rendesenKép

dKriszta!
Csak csatlakozni tudok én is a Gratulálok táborához, sok-sok tejcsit nektekKép

Dodus!
Költözés biztosan jó lesz. A mosógép témáról annyit, hogy én is minden vacakot belevágok, csak egypár nagyon kényeset mosok kézzel(ez elég ritka). Fehéreket külön, mivel nekünk elég sok a színes, így külön a világosabb és külön a sötétek. Mosási fok szinesnek 40 fok, fehérnek 60.

Most ennyit, még jelentkezem.

Psuzi midenkinek

Marika
Marika (hriczom)
 


Jó reggelt! Remélem, szebb napunk lesz, mint tavaly ilyenkor.

Dodus Kép

Remélem, most már minden mosással kapcsolatos kérdésedre választ kaptál! Aztán majd írd meg, hogy ment! Még annyit, hogy ellentétben Pankával, én a kézi kötésû pulcsikat is gépben mosom, csak kifordítom õket. És a fehér mosásban nálam nemcsak fehérek vannak, hanem pl. krémszínû, világoskék, szóval a nagyon-nagyon világos színûek, amik tuti, hogy nem fognak.

Marika Kép

Örülök, hogy újra itt vagy, és hogy beköltöztetek.

Köszi a pontokat, most 1011 ponttal vagyunk a 3. helyen. Én is láttam az elõttünk lévõket. Háááááát....... Inkább nem mondok semmit. A férjem fõleg a 2. helyezettõl van kiakadva, hogy még a képek beállítása is rossz. De úgy látszik, nekik több ismerõsük van. Kép

Bár Pankától kérdezted az uh-t, én is tudok rá válaszolni, mert a Semmelweis-be jártam terhesgondozásra. Ott mindig az csinálja az uh-t, aki éppen ott van, nekem is vagy 3-4 doki csinálta. Bár én ugye a saját orvosomhoz Szikszóra jártam. Ott õ nekem minden hónapban csinált uh-t, de a kötelezõkre ide jártam. Ebbõl kifolyólag ha nincs legalább 10-12 uh képem, akkor egy sem. De olyan jó volt nézegetni!

Majd írd meg, hogy mi volt az uh-n! Mekkora a picike, mit mondott a doki. Tényleg, Te szedsz valami vitamint? Én az Elevitet szedtem, nekem bevált.

Szép napot mindenkinek! Puszi Lina
Lina
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a mosós témához való hozzászólást. Aki késõbb járna erre és még nem mondta el a tapasztalatait, de azok nagyon kikívánkoznak belõle, hajrá! Várom azokat is!
Remélem fog menni a dolog. Mármint nekem a mosás.Kép

Marika! Örülök, hogy sikeres volt a költözés és van netetek isKép Meddig jársz még dolgozni? A félévet viszed még? Nincs semmi problémád?

Gyöngyöske! Jól vagy? Reméljük most már csak akkor kell befeküdnöd, ha a bébi ki akar jönniKép A diétát kell tartani? És nehézd?

Megyek dolgozni, mert már két órája bent vagyok és még semmit nem dolgoztamKép

Pusz, Dodus
Dodus
 


Sziasztok!

MarikaKép
Az igaz, hogy a Semmelweisbe járok terhesgondozásra, de ott nekem eddig egyetlen egy UH-t sem csináltak. Az orvosom a megyeiben van, így UH-ra is odajárok, de UH-ot nem az orvos csinálja, hanem az egyik bartánõm, aki ott UH szakaszisztens szonográfus. A dokim teljesen megbízik benne, nekem pedig jó mert soron kívül akkor és annyiszor megyek UH-ra amikor csak akarok. Így már most van 5db fotóm és ha lesz idõm elugrani, akkor a héten már videóm is lesz róla.

LinaKép
A kézi kötésû pulcsikat én is eleinte bedobtam a gépbe. De egyszer megjártam, hiába a gyapjú mosás, mosás után nem lehetett többet felvenni a pulcsit. Azóta nem kockáztatok és inkább kézzel mosom. Igaz ez még a régi automatámmal történt, ez egy Hajdu volt, még a nagymamámé.

Üdv, Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Panka Kép

Bocsi, hogy belekotyogtam. Meg voltam gyõzõdve róla, hogy a Semmelweisbe jársz uh-ra is. Elvileg a terhesgondozáson adnak beutalót rá, nem? A megyeiben is 3D-s uh van? A vérnyomásodról kiderült már valami?

Szép napot mindenkinek! Már 1042 pontunk van!
Puszi Lina
Lina
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!

LinaKép Én szoktam korán reggel írni, de ma megelõztél. Ezt hogy csináltad?Kép CSak nem Martin van a dolog mögött? Gratulálok a sok ponthoz. A csomag már tuti, ugye? De szeritnem még a fényképezõ sem reménytelen. Jövõ héten még szavaztatok a kolléganõkkel. Huszadika a határidõ, ugye? Nekem pont elõzõ nap van a szülinapomKép A párom kitalált nekem valami meglepi ajándékot. De két elszólásából és egy kis nõi fifika segítségével már tudom, hogy mi lesz az. Ezt meg is mondtam neki. Mármint hogy tudom, mit fogok kapni. Most õ sem árulta el nekem, hogy mit akar és én sem, hogy szerintem mit fogok kapni. De én felírtam egy lapra, bezártam egy borítékba, "lepecsételtük" és eltettük. A nagy napon majd felbontjuk. Nem akarja elhinni, hogy én tudomKép De úgyis kiderül majd. De így sokkal izgisebb, mert õ is kíváncsi, sõt,talán jobban, mint én.

Mára eldugulok. Holnap nem dolgozom, mert takarítunk a háznál, hiszen szombaton KÖLTÖZÉS!!! Hétfõn jövök újra!

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

Pusz, Dodus
Dodus
 


Sziasztok!

DodusKép
Jó költözést. Remélem minden rendben lezajlik majd.

LinaKép
Semmi gond a belekotyogás miatt. Nekem a terhesgondozáson még nem adtak beutalót soha UH-ra. Pedig már 3× voltam. A legelsõ alkalommal mondott valami olyasmit a doki a védõnõnek, hogy írjanak be a 12 hetes UH-ra, de ennyi. Lehet, hogy látta az UH-os papíromon, hogy a megyeiben már elõ vagyok jegyezve akkora és így emiatt nem adott, nem tudom.

A megyeiben is 3D-s a gép, de szerintem sokkal jobb minõségû képet ad, mint a Semmelweises. Novemberben voltam Szuchynál UH-on, mert úgy volt, hogy terhes vagyok és akkor õ adott egy képet. Azt hasonlítottam össze a mostaniakkal és sokkal élesebb, jobb képek. De úgysem ez a lényeg.

A vérnyomásom köszöni megvan. Megtörtént a teljes kivizsgálás, makk egészséges vagyok. Voltam belgyógyásznál a leletekkel, szerencsére ott csak 130/80 volt a vérnyomásom, pedig ott is izgultam. Minden nap kell mérnem és vezetnem, a vizeletemet minden héten nézetnem kell, meg a biztonság kedvéért a Dopegytet is szednem kell. Állítólag nem árthat a babának, amit remélek is nagyon. Azon viszont nagyon csodálkozott, hogy a terhesgondozáson mind a 3 alkalommal 160/100 volt és egyszer sem mértek utána, mert az lett volna a normál érték, ha az izgulás miatt olyan magas. Hát így röviden ennyi.

GyöngyöskeKép
Nagyon eltüntél. Csak nem babázol már azóta?

Puszi, Panka

panka
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a sok jókivánságot. Mint látom Gyöngyöskétõl már tudjátok, hogy múlt kedden megszületett Kristóf fiunk. "Paraméterei": 4 kg és 55 cm.

Történetünk a következõ:
Mivel múlt kedden már egy héttel voltam túl a kiirt idõpontnál dokim azt mondta, hogy reggel 7-re menjünk be és majd meglátjuk, hogy mi lesz. Befektet vagy inditja a szülést.
Párommal igy be is mentünk. Megjött a doki, mondta, hogy menjek vele azért megvizsgál, hogy mi is legyen. MInt kiderült már 2 ujjnyira nyitva volt a méhszájam. Kérdezte, hogy nem voltak fájásaim, mire mondtam, hogy semmi komoly. Igaz, a hétfõ délelõttöt egy kis laza lépcsõzéssel töltöttem, meg nagymosással. Hajnalba egy kicsit begörcsölt a hasam, de tiz perc múlva már semmi bajom nem volt. Na de vissza a vizsgálathoz. Mondta a doki, hogy na akkor ebbõl már ma baba lesz. FElvettek a szülõszobára, páromat még elküldték egy rövid idõre kb. fél órára, mondtam neki, hogy vegyen magának kaját, nehogy éhen haljon nekem ott. Engem elõkészitettek és negyed kilenckor a doki megrepesztette a burkot. Ez cseppet sem fájt, csak egy kicsit kellemetlen volt, hogy engedték le a vizet a pocakomból. Egy nagyon kedves szülésznõ volt ott. Tök fiatal és nagyon szimpi volt nekem. Közben a doki bekötötte az epidurálist. Ezzel ugye csak annyi a ciki, hogy nem kelhetsz fel az ágyból, viszont késõbb nagyon jó szolgálatot tett. Na de ne szaladjak a dolgok elé. A burokrepesztéstõl szép lassan beindultak a fájások, de nem voltak túl erõsek. FÉl tizenegykor kaptam egy jó adag oxitocint, minek hatása rövid idõn belül jelentkezett. 100-as skálán 90-es fájások formájában. Ekkor aztán felgyorsultak az események. Negyed tizenkettõkor én már váltig azt bizonygattam, hogy nekem már toló fájásaim vannak. VOltak is. Úgy forditottak oldalra, és NE NYOMJON fejszólitással rohantak a telefonhoz, mivel a dokim a mûtõbe aszisztált valakinek, bár olyan feltétellel, hogy ha valami van, jön azonnal. Jött is mint az örült. Perceken belül lent is volt. NEvetve közölte, hogy a babának fekete lesz a haja, és akkor fogjuk is bele a javába. Ez is gyorsan ment, bár akkor az egész tejutat láttam, amikor a fájás elmúlt a babuci fele meg a medence csontba megállt. Megkellett várni ugye a következõ fájást, hogy kijöjjön onnan. De talán ez volt a legrosszabb. Kicsi fiunk teljes nevén Kristóf Milán 2002. szeptember 3.-án 11 óra 44 perckor látta meg a napvilágot, melynek örömére mindenkit lepisilt. De úgy, hogy még a saját homlokán is kopogott a pisi. És mindezt óriási óbégatások közepette. Mutatja is az Apgar értéke amely 10/10-es lett.
Elvitték megmérni, fürdetni, majd visszakaptuk, és együtt voltunk addig amig fel nem kerültünk az osztályra.
A korházi idõ hála az égnek hamar elrepült és szombaton már itthon is voltunk.
Ha valakit érdekel majd rakunk fel képeket, mert csináltunk még ott a szülõszobán.

"Röviden" ennyit.
Sziasztok
Kriszta
dkriszta
 


Sziasztok!

Kriszta Kép

Még egyszer gratulálok Kristófhoz! Szép nagy fiú! Örülök, hogy jól vagytok. Tejed van elég? Szopik rendesen? Tudsz pihenni mellette? Ha lesz egy kis idõd, majd mesélj róla, hogy milyen Õurasága. Engem érdekelnek a képek, szerintem a többieket is, úgyhogy hajrá, rakjátok fel õket.

Itt ragadom meg az alkalmat, hogy újra leírjam, Martin képei továbbra is az alábbi címen láthatók, aki még nem szavazott, az még megteheti, jelenleg 1057 ponttal állunk a 3. helyen.

[url=http://babaszoba.hu/services/albums?alid=137" TARGET="_top]http://babaszoba.hu/services/albums?alid=137[/url]

Panka Kép

Örülök, hogy rendben van a vérnyomásod, és tényleg nem értem, hogy miért nem mérték Neked újra a terhesgondozáson. Amúgy is megvan a véleményem az egész terhesgondozásról, meg a védõnõk egy részérõl, de ezt inkább nem fejtem ki. Szerintem az a lényeg, hogy az ember mindig a saját dokijára hallgasson, mert nekem volt olyan, hogy a védõnõ mást mondott, de csak bólogattam, hogy persze, aztán úgyis a dokira hallgattam.

Ha nem lenne nagy kérés, tegyél fel egy táblicskut, mert ezen az oldalon nincs, és néha jó lenne belekukkantani. Elõre is köszi!

Dodus Kép

Jó költözést! Majd meséld el, milyen volt! Simán ment-e?

Kata007 Kép

Már akartam mondani: megnéztem a profilodban az új képet. Dórika nagyon édes, és Te is nagyon jól nézel ki. Szóval szépek vagytok így együtt.

Martin ma pont 7 hónapos, pontosan 8 kg és 73 cm. Remélem, szerencsét hoz neki, hogy 13-án született. bár akkor nem péntek volt, mint ma, hanem szerda.

Puszi Lina
Lina
 


Sziasztok!

Kriszta!

Üdv újra "itthon"! Kép
Gratulálok a kicsi fiadhoz, aki nem is olyan picike. Súlyban és hosszban pont akkora mint Dóri volt.
Sok boldogságot vele, és sok-sok tejcsikét neki.
Ha van egy kis idõd, mesélj róla és tényleg rakhatsz fel képet. Én is nagyon kíváncsi vagyok rátok. Minket megnézhetsz a profilomban.

Lina!

Köszönjük a dícséretet! KépKépKép

Pusssz!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

KrisztaKép
Még egyszer sok boldogságot kívánok nektek Kristóf babához. Várjuk a képeket.

LinaKép
Küldtem pár e-mailt barátoknak. Remélem sikerül nektek így még pár szavazatot szerezni. Az azért rossz, hogy nem tudni, hogy a 2. hány ponttal van elõttetek, nem?

KataKép
Dóri baba olyan aranyos. Azon a képen annyira édes, amelyiken az ágyatokban fekszik. Persze a többin is.

Panka

panka
 
 


<pre>
Név / Foglalkozás Kor Lakhely Kórház / Orvos Gyerekek Szülés ideje
Dkriszta / könyvelõ 29év Tapolca Semmelweis / Dr. Sándor Csaba Kinga 2,5 év Kristóf 02.09.03. ________
Dodus / kontrolling 26év Arnót Megyei / Dr. Kerchner Csaba ________ 1-2 év múlva
Gyöngyöske / GYED 30év ? Semmelweis / Dr. Sándor Csaba Gyöngy 2év Szept. 19.
Kata(killes) / titkárnõ 29év Jókai ltp. Semmelweis / Dr. Pócsi Tamás ________ Okt. 11.
Kata007 / GYED 35év Avas Megyei / Dr. Gyurkó Anita 15év Daniella 7év Dóra 02.05.29 ________
Lina / GYED 27év Gyõri kapu Szikszói kórház / Dr. Szemcsák Miklós Martin 02.02.13. ________
Marika / tanár 24év ? Vasgyári / Dr. Hollósy ________ Márc.24.
Neva / könyvelõ 29év Avas (III.) Megyei / Dr. Farkas László Laura 02.08.15. ________
Panka / könyvelõ 26év Népkert környéke Megyei / Dr. Kerchner Csaba ________ Márc.16.
Ritaa / otthon van 30év Martintelep Semmelweis / Dr. Shittu Gafar Dani 6 év Dorka 3,5év ________
Roxane / ? 30év Avas (III.) Semmelweis / Dr. Pócsi Tamás Berni 99.11.02. Márc.05.
</pre>

panka
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: