Új privát üzeneted érkezett!

Szia Maci!

O.. nagyon szupi, szivesen elmegyünk. Bár nem tudom Viktor hogy birja , még nem voltam vele bábszinházban /sem/ .
De biztos tetszeni fog neki!
Szivesen találkoznék veled elötte .

Moni/mobevik/

Bocsi, most látom hogy az elözö hozzászolásomban Maci-t megtoldottam egy r-el.

e-mail cimem: mobevik@chello.hu
mobevik (mobevik)
 


Szia Monika, 2 hetig otthon voltam, biztos akkor hivtal. Most viszont ujra itt vagyok Becsben. Majd hivlak!
Cili2
Cili2
 


szia idike megkaptam emailedet, probaltam ra valaszolni, de mindig visszajott valami oknal fogva. Most pedig az en email accountom orult meg Egyebkent udv Londonban, hamarosan jelentkezem, par napon beleul

Marti Londonbol
Ui: egyebkent kb 1-1,5 oranyira vagy tolem Kép En a 2-es zonaban lakom!
Névtelen
 

 
 

Sziasztok Bécsi lányok......

szóaval azon gondolkoztunk hogy nem-e lenne kedvetek egy olyan találkozóhoz ahol mindannyian összejöhetnénk egy kávéra...Szerintem ez nem rossz ötelet.Mi a szombatra gondoltunk azaz május 3.-ára.Valamikor délután...ki mit szól hozzá?válaszotokat az alábbi cimre küldjétek: k.arvai@freemail.hu
herz
 
 


Szia Marti, amig nem jon ossze a direkt kapcsolat, kenytelenek vagyunk itt levelezgetni, de a tobbiek majd megertik. :-)

A mi iranyitoszamunk SW18, Putney, Wandsworth, ez is a 2. korzet, ezzel mar konnyebb beazonositani, amugy az M3 vegen vagyunk szinte kozvetlenul. Lenne kedved/kedvetek valamikor a jovo heten pl. a Kew Gardensbe menni? Vagy valami mas parkos szep helyre? Tegnapelott be voltunk zarva ugy szakadt az eso egesz nap, tegnap pedig csuda ido volt + globalozacio ellenes tuntetes, tehat csak metroval mozoghattunk pedig a gyerek el-hal az emeletes buszok tetejeert. De ha nem jart egy sem mifelenk. Megneztuk a Kozlekedesi Muzeumot, valami remek. Tele interaktiv szamitogepes infoval, gyereksarokkal, iskolasoknak kulon ebedlo ahol a magukkal hozott hideget kulturaltanmegehetik es ha kivartuk volna hogy vegeznek, minket is odaengedtek volna. En szerettem a budapestit is de hat sajnos lenne meg mit ujitani. Bar igaz hogy a bp-i-ben vannak terepasztalok, a mi nagy kedvenceink, itt meg nincsenek.

Mennyi ido alatt lehet megszokni hogy ez a varos olyan hatalmas? En budapesti vagyok es nem volt gondom Milanoban pl. pedig az sem kicsi vagy Romaban ahol ugyan nem eltunk de ha kirandulni odamentunk mindig en vezettem es jol kiismertem magam. london egy nagy kaosz. Persze lehet hogy az ellenkezo iranyu kozlekedes miatt :-). Mindig rossz iranyba forditom a fejem. Es rengeteg az egyiranyu utca es nem csak a belvarosban. Ha terkeppel akarok kozlekedni akkor egy 5 kilos konyvet kell magammal cipelni :-). Na majd belejovunk talan.

Na bocsanat, kicsit kiomlottem :-). Marti jelentkezz, lassan kesz vagyok a kipakolassal is, talalkozzunk!

idike
idike
 


szia idike! Nagyon orulok hogy valaszoltal. Az email accountom ujra el, de egyenlore csak te tudsz nekem kuldeni levelet, a ferjemet majd megkerem, hogy tegye hasznalhatova ma vagy holnap. Londonban azt szeretem amit nem szeretek benne: azt hogy ilyen nagy. Par nap, 1 het mulva mar mindenhol ki fogsz igazodni. Eltel Milanoban? Jovo heten osszefuthatunk egy nap. Ha gondolod elmehetunk Kew Garden-be, ha nem esik. Ha elemailezed a telefonszamodat akkor majd a hetvegen felhivlak. En is megadom majd neked az enyemet. Hazat vagy lakast bereltek?Jo hetveget.

udv Marti
Névtelen
 


sziasztok...szoval a május 3.-áért nem voltatok tul lelkesekKép Mit szoltok a május 25.-éhez...ez egy szombati nap...valamikor délután.Akinek van kedve jelentkezzen nálam.k.arvai@freemail.hu
herz
 
 


akkor a cim mégegyszerKép k.arvai@freemail.hu
Névtelen
 


Sziasztok Olaszo.-ban élö lányok!!
Azt szeretném tudni,hogy olaszo.-ban hogy vannak nyitva a boltok hétvégén??Mi Németo.ban lakunk,és most hétvégére tervezünk egy kis kirándulást,és ha már ott vagyunk,szeretnék körülnézni néhány ruhaüzletben is egy picit.(Na persze ha nyitva vannak....)
Köszönöm a segítséget!
Mariann
Névtelen
 


Kedves Mariann!

Általában reggel 9.00-tõl 12.30-ig, majd pedig délután 15.30-tól 19.30-ig, szombaton is. A nagyobb bevásárló központok folyamatosan vannak nyitva este 8-ig vagy 9-ig. Ez változó.
Vannak viszont olyan kisebb üzletek is, amelyek nem zárnak be délután. Minden esetre a fenti nyitvatartást vedd alapul. Jó vásárlást!
Luca
Luca
 


Kedves Luca!

Köszönöm szépen az infót!!!Ez nagyon jó.Reménykedtem benne,hogy nemcsak dél körülig van nyitvatartás mint itt.
Köszi mégegyszer!
Mariann
Névtelen
 


Kedves Luca ill. Olaszországban élõ lányok!
Segítsetek nekem abban, hogy hol és mikor van nálatok olyan jellegû piac, ahol babaruhát és kellékeket lehet kapni. Esetleg olyan is érdekelne, ahol "adok-veszek" vásár van.
Üdvözlettel: Rita
RITA
 


Kedves Rita!
Attól függ hol keresel. Elvileg minden nagyobb piacon vannak babaruhát áruló standok. Kellékeket nem tudom. Adok-veszek vásárról sem tudok bár ez terület függö. Nem tudom hol keresel.
Egyébként miért akarsz ilyeneket Olaszországból beszerezni? Én egy csomó mindent otthon vettem meg.
Luca
Luca
 


Rita !
Ha eseteleg Milano kornyeken erdekel
adok-veszel uzlet akkor megadhatok egypar cimet.
Szia,
Csilla
LCsilla
 


Sziasztok!
Andi! (ha jol emlekszem?), aki irtal nekunk e-mailt, Miami Lakes-en laktok, es februarra varjatok a babatokat, legyszi irj megegyszer, mert a gepem nem orizte meg az e-mailedet es nem tudok visszairni!!!!
Koszi, udv:
Alex
Alex
 


Sziasztok LányokKép
Elnézést, hogy így "ismeretlenül" bekopogtatok Hozzáttok de Svájcban élõ babaneteseket keresnékKép
Én már több mint egy éve a "ma megint megjött..." topik tagja vagyok és most úgy tûnik a férjem munkája Svájcba "hív" majd minket így szeretnék kicsit tájékozódniKép
Ha van valaki aki szívesen megosztaná velem a tapasztalatait akkor kérem írjonKép A nevemre kattintva látszik az e-mail címemKép
Elõre is köszönöm a segítségetKép

Puszi: Doris
doris
 
 


Sziasztok lanyok !!!!!!!!!!
En most talaltam a lapra Torontoban elek es szeretnek tanacsot kerni olyan kismamaktol akik itt szultek mivel en december elejere varom az elso babam es szeretnem tudni mivel jar az itteni korhazi ellatas. Koszonom elore valaszotokat.
Névtelen
 


Szia "Nevtelen"!
En Torontoban szultem,es nagyon jo elmenyem van,ha erdekel e-mailben leirom amire kivancsi vagy.
khlwg@hotmail.com
szia
Kriszta anya
Kriszta anya
 


Emese!
Irtam e-mail-t,nem kaptad meg?
udv
Kriszta anya
Kriszta anya
 


Kriszta anya valaszoltam leveledre megkaptad?
udv Emese
Emese
 


SziasztokKép
Még nem adtam fel a reményt hátha ráakadhatok Valakire, aki Svájcban él...Kép Ha van köztetek ilyen kérem jelentkezzenKép

Puszi: Doris
doris
 
 


Nevtelen,

En az USA-ban szultem ket es fel honapja. Ha erdekel a tortenet, jelentkezz e-mail-ben vagy itt a forumon.

JF
Judit
 


Sziasztok,

egy kérdésem lenne Hozzátok. Ahol Ti éltek, kötelezö az AFP vizsgálat? Mert itt nálunk nem, és én úgy gondolom, nem is akarom megcsináltatni. Annyi téves eredményröl olvastam, hogy nem látom értelmét. Mit gondoltok?

Köszi elöre is a tanácsokat,
üdv
Andi
Andi
 


Elfelejtettem megírni, hogy 29 vagyok, és az utolsó harmadban leszek, mikor betöltöm a 30-at, ez az elsö baba. Csak 35 fölött kötelezö a vizsgálat.

Andi
Andi
 


Andi!

En nekem aza az igazsag,hogy fogalmam sincsen,hogy mi az az AFP vizsgalat.KépCIKI!!!!!!
Aaron harom eves lesz,Rebecca kettö honapos mult.TEhat talan ha kifejted ,hogy mi is az,meg tudom mondani,hogy csinaltak-e.

Szio Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Kryss Kép

AFP - vervetellel csinaljak es pontosan a 15. heten, egy szam az eredmenye, amiböl allitolag kiderul, ha fejlödesi rendellenessegben vagy sulyos betegsegben szenved a baba (genetikai vizsgalat). Van egy topik az Anyasagon belul, "alacsony AFP- kinek van tapasztalata". Mo-n kötelezö a vizsgalat. Sokszor teves eredmenyt ad, es egyreszt a kismamat a ütögeti a guta, masreszt csak amniocentezissel tudnak biztosat megallapitani, ami meg 1% ban vetelest okozhat. Kép Mar erre se vallalkoznek talan. Aztan sokszor egeszseges gyerek szuletik ennek ellenere.

Sok boldogsagot a ket csöppseggel, Kryss, es ird meg ha csinaltak neked ilyen vizsgalatot. Köszi elöre is.

Többiek, hogy döntöttetek annak idejen?

Andi
Andi
 


Andi,

En is ennyi idosen szultem (elso baba), kozel harom honapja Amerikaban. En a 'Quad-test'-et csinaltattam, abban benne van az AFP vizsgalat is. Persze az jott vissza, hogy az ertekek alapjan nagyobb a valoszinuseg Down-szindromara. Jol megijedtunk, voltunk genetikai tanacsadason, amniocentezist is csinaltak. Az amnio eredmenye mar jo lett. Kisfiunk Jordan, gyonyoru, egeszseges, vidam kisbaba.
Sok mas kismama is panaszkodott, hogy az AFP hibas eredmenyt mutatott, majd a babajuk teljesen egeszsegesen szuletett. Az orvosok egy resze nem is szereti megcsinaltatni, mert a legtobben amniot kernek a rossz eredmeny utan. Az amniocentezis pedig rizikos.
Szerintem, jol gondold at, hogy vallalod-e az amniot (rossz AFP utan)? En nem szeretem a meglepeteseket, es a megelozes, felkeszules hive vagyok, tehat nalunk nem volt kerdes, hogy teszteljunk-e vagy sem. A ferjem azt javasolta, hogy a kovetkezo babanal kihagyjuk az AFP-t es egyenesen megyunk amniora. Majd meglatjuk.

Emese,

Nem felejtettelek el, a level mar felig megirva. Amint kesz, kuldom.

Elvezzetek kerekedo pocakotokat!

Judit
Judit
 


Szia Judit,

köszi az infókat. Még utánanézek a dolgoknak. A férjemmel alig lehet ezekröl a dolgokról beszélni, mert szerinte aggódok és rémeket látok. Kép Pedig épp azt akartam neki elmagyarázni, hogy nem akarok idegeskedni egy megbízhatatlan teszt eredményén (végülis úgy "reklámozzák", hogy ha jó is az eredménye, nagy a hibalehetöség). Nekem ez továbbra se csábító. Kép

Sziasztok,
Andi
Andi
 


Szia Andi!

Utana neztem,nem ugy tünik,hogy csinaltak volna barmifele ilyen vizsgalatot.
En is kb.olyan idös voltam mint Te mikor Aaron született.Most majusban töltöttem be a 31.-et.

Az amniot persze itt is 35 felett ajanljak,de akkor abba is bele kell gondolni,hogy megszakittatod a terhesseget,ha valami van a baboval.Különben semmi ertelme nekilatni.

Es mi van,ha az amnioval kiderül,hogy a baba egeszseges,de elveszited,mert Te vagy az az 1%.En nem csinaltatnam meg,meg akkor sem,ha mar van egy gyerekem.

En a helyedben nem csinaltatnam meg,hiszen ha azt vesszük,minden terhessegnel megvan a veszelye,hogy valami nincs rendben.Es ez a termeszet "jateka".
Indulj ki abbol,hogy minden rendben van.Mi ok lenne arra,hogy izgulj?Volt mar valami rendellenesseg csaladban?
Hat akkor! Kép
Ha meg megcsinaltatod,akkor vagy vegig izgulod a terhesseged fennmarado heteit,vagy csinaltatsz egy amniot,es mint mar irtam,veszelyezteted a babad eletet.
Ez az en velemenyem.

En egyebkent Ausztriaban elek.Te?
Tovabbi jo pocakosodast!
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Kryss,

egyetértünk. Persze ha az amnion kiderülne, hogy biztosan súlyosan beteg, elvetetném. De az AFP-vel szinte csak idöt veszít az ember, mert bármi is az eredmény, nem biztos. Kép Hál'Istennek, a családunkban nem volt fejlödési rendellenesség.

Arra gondoltam, hogy a 13. heti UH-n fogjuk látni (vagyis az orvos), hogy egészséges-e a baba, nyakredöt mérnek...ugye ezeken a vizsgálatokon is látszik azért, hogy egészséges.

Sajnos a védönéni csak annyit mond, kinek fizeti a tb, kinek nem. Engem meg nem ez a része érdekelne. Finno. különben.

Hajlok rá, hogy tényleg abból induljak ki, hogy minden rendben a babónál.

Sziasztok,
Andi
Andi
 


Andi!

Nem tartom szamon,kiktöl es kikröl olvaok neha a "friss kismamakban" de ha jol emlekszem,ketten vannak ott is Finnorszagbol!
Nezz at,ha meg nem jartal arra!

En erröl mar beszelni sem akarok,de most elmeselem Neked:
A 22.ik heti UH-on lattak egy bizonyos Golf-labda jelensegnek nevezett valamit a Babo sziveben,ami vagy Maongoizmusra vagy szivelegtelensegre utalhat.Kepzelheted,mennyire be voltunk tojva!
Mar be is jelentkeztünk az amniora es aztan a doki elmondta hogy ha ilyet latni,az nem igazol semmit.Es ha 100% osan lathato lenne(nalunk nem igy volt) akkor uis csak 1% lenne az esje,hogy a babonak tenyleg valami baja van.ES a masik 1%-rol mar irtam az amnional.Tehat allati kicsi volt az eselye,ogy tenyleg valami van.
Es erre fel nem csinaltattuk meg az amniot,hanem azt mondtuk,ha megis valami baja va,akkor lesz egy "olyan " gyerekünk is,esö is a gyerekünk.
Persze az is közre jatszott,hogy mar igen elörehaladott volt a terhesseg.Igy talan,ha mar erzed,hogy mocorog,meg nehezebb amellett dönteni,hogy megsem jöjjön a vilagra.

Szerencsere nem befolyasolta a tovabbi terhessegemet ez a bizonytalansag,nem volt minden gondolatom,hogy:mi van,ha...?

Es most van ket egeszseges gyerekem!!!!!!

Allitolag ilyen jelenseget az UH beallitasatol fggöen is lehet vagy nem lehet latni.
Es ilyennel mergezik az emberek legszebb idöszakat,a babavarast!

Szia,Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Sziasztok!
Andi!Megertelek,hogy nem tudsz hogy hatarozni.
En 27 eves voltam mikor a kislanyomat vartam es nekem is
mondtak ezt a bizonyos (itt Tri-Test-nek )nevezett vizsgalatot.Sokat filoztam en is mit tegyek.
Akitol tudtam velemenyt kertem,es a vegen ugy dontottuk,hogy nem csinaltatom meg.Ma mar azt hiszem mashogy tennek (nem azert mert 30 vagyok)hanem mert szerintem ha "csak" 1 vervizsgalaton mulik az egesz akkor miert ne?!En is megcsinaltam azt a 13.heti nyakredo stb.
ultrahangos vizsgalatot.Akkor nekem a doki azt mondta;
kerem holgyem ma mar a 2000-et irjuk miert ne csinaljuk meg azokat a vizsgalatokat amin kiderulhet ELORE hogy egeszseges babat varunk-e.Regen nem volt ez az esely megadva.Valahol igazat adok neki.A kovetkezo babaval talan mar az amnio-ra is elmegyek.
Persze erdekes tortenet Kryss-e is.
De hat ez az elet lutrija.
Te most inkabb ne "izgasd" magad "rem" tortenetekkel!Legjobb meg se hallgatni ezeket (magam
tapaszatalatabol mondom).
Sok Boldogsagot!
Csilla
LCsilla
 


Csilla, Kryss,

köszi szépen a hozzászólásokat,
Andi
Andi
 



Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Csilla!
Remelem,nem az enyemre ertetted a "remtörtenet"
kifejezest!
Ugy ertem,hogy en is ezt csak azert mertem megirni,mert happy and lett a vege!
Különben eszembe se jutna mas kismamakat ilyesmival riogatni!Meg csak az kene!
Es igazad van,legjobb meg sem hallgani ezeket!Legalabb is ha valaki babat var,csukja be a fület!Kép

Szia,Kryss

KépKépKép

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Szia Kryss! örömmel olvasom ,hogy te is Ausztriaban elsz. Mi is itt elünk. Nagyon örülnek, ha megismerkednenk valahogy. Nagyon keves itt az ismerösöm.
Névtelen
 


Nem Kryss, nem Rad ertettem hanem ugy egyaltalan .
Nem tudom de amikor en terhes voltam mindenki olyan
szivesen meselt mindenfele rosszat.Neked nem?!
De komolyan!
Na hat meg szerencse,hogy a Tied is jol vegzodott !
Szia,
Csilla
LCsilla
 


Szia Kryss!
Koszi a palcikas infot,sajna nem talaltam vissza a fogamzas topikra,ugyhogy itt koszonom meg.
SziaKép
Kriszta anya
Kriszta anya
 


Sziasztok!

Kedves Nevtelen!
Nekem sincs itt tul sok ismerösöm,de soha nem unatkozom.DE ez persze a gyerekeimnek köszönhetö Kép!
Ha kedved van,irj egy mailt,ha rakattintasz a nevemre,elökerül a cimem.
Ha egy hullamhosszon vagyunk,lehet,hogy meg jo baratsag is lehet belöle!Probaljuk meg!

Csilla!

Megnyugodtam!Kép

DE nekem is akartak meselgetni.Az elsö terhessegnel lealitottam öket,a masodiknal nem tudott semmi sem zavarni!Kép

Kriszta!

Nagyon szivesen!Kép

Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Szia Kryss! Feltetlen irni fogok neked e-mailt. Köszi,hogy nyitott vagy uj kapcsolatokra. K.Sz.
nyuli
 
 


Nyuli!

Most kapcsolok,hogy Telehetsz az a Nevtelen,aki szeptember 30.-an irt ide!
Mar vartam a jelentkezesed,de hat ennel többet nem tudtam tenni!
Csak azt figyeltem,hogy nem jött meg mindig mail egy "ismeretlentöl!Kép

De akkor elöbb utobb csak összefutunk itt valahol!Kép
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Anna Maria!
Na,innentol tenyleg nincs gepem,eddig is csak azert volt,mert kikonyorogtem a ferjemtol,hogy meg ne pakolja el.Holnap reggel itt a container.Hetvegen megyek a kotyvtarba,es kuldom az e-mailt.
szia
Bocs lanyok az OFF-ert.
Kriszta anya
Kriszta anya
 


Kriszta anya! Legyszi ird meg ide, hogy mi a cegnek a neve aki koltozteti a cuccotokat es meg azt is, hogy mennyibe kerul jo? Koszi szepen! Ja, a kontener meretet is megadnad, meg azt, hogy ez haztol hazig fuvar? Koszi!
Agi
Agi
 


Sziasztok!
Ez a konyvtari gep igen lassu es idegtepo.
A ceg neve nem jut eszembe,de ha Anna Maria olvas minket,O talan tudja,mert neki mar megadtam.
Ha O nem jelentkezik,legkozelebb elhozom a cimet es a tel szamot.
Toronto haztol,Budapest portig : $CDN2620.00
+ biztositas a container ertekenek a 2.5 %-a. Ha mondjuk van 30000$ erteku cuccod,akkor annak a 2.5%-a.Amennyire te biztositod.Ha hazig akarod vitetni akkor azt hiszem + 300$.
Es ha nem te pakolsz akkor +2100$.
Remelem nem volt nagyon zavaros.
sziasztok
Kriszta anya
Mahoz egy hetre megy a gepunk,mar nagyon izgulok,nem nagyon tudok aludni.Kép
Kriszta anya
 


Koszi az infot Kriszta anya!! Meg annyit megirnal, hogy mekkora egy ilyen kontener? Koszi elore is!!

Anna Maria! Ha megvan a cim neked legyszi ird meg ide! Koszi szepen!!

Agi
Agi
 


Ági,

A cég neve, Atlantic & Pacific Shipping Canada Ltd.,
40 Bethridge Road, Toronto, Ontario M9W 1N1
Telefon: 416-748-1233 (ext. #102). A férfi (õ a tulaj)neve Santino.

Õ nekem azt mondta, hogy $500-$1000 közt lehet vinni ha csak ruha nemüt viszel és nincs benne butor. Akkor ládába rakják neked. Ha már butor is van akkor jönn a konténer. A Kriszta Anyának ami volt az 2 szobás lakásra van. Azt mondta a Santino, hogy kerülhet $3000-ig is ha az ember vissz butort meg még plusz ha kocsirol is van szó.

Ha akkarod akkor õk ki jönnek hozzád és õssze pakolnak mindent és be rakják a konténerbe/ládába. Vagy te õssze pakolsz (ugy olcsobb) és be rakod a konténerbe. Aztán lehet választanni, hogy Budapesten te akkarod fel venni, át menni a vámon és el vinni vagy nekik a Budapesti cég amit használ csinálja. Az megint plusz pénz.

A bistositás az minimum $50 és azt mondta ha $1000 -ért szálitasz akkor számolhatsz plusz $100-200 -at bistositásra. Maga a szálitás tart 1 és 1 és fél hónap közt.

Remélem ez segitet.

Anna Mária
Névtelen
 


Szia Anna Maria!

Koszi szepen a reszletes leirast. Ez nagyon jo, hogy ilyen viszonylag olcso aron lehet megoldani a cucc hazaszallitasat! Es azt nem tudod veletlenul, hogy ez az ar az orszag barmely reszerol ervenyes, vagy csak Torontobol? Ill. lehet egyaltalan ezt a ceget itt Calgaryban (mert mi itt vagyunk) alkalmazni?
Ti mar otthon vagytok, vagy csak terveztek hazakoltozni?

Agi
Agi
 


Szia Agi!

Gondoltam, hogy te vagy Calgary-ba de nem voltam benne bistos. Probáltam már egyszer küldenni neked e-mailt de valahogy nem sikerült.

Azt nem kérdeztem Santino -tol, hogy vannak-e más részén Canadának mert nekünk innen Torontobol kell. Azt viszont tudom, hogy van nekik e-mail cimuk és esetleg meg lehet tõlük kérdezni, hogy egész Canadá -t válalják vagy csak itt. Az is lehet, hogy van hálózatuk. Ha Budapesten van emberük akivel kapcsolatba vannak nem hiszem, hogy itt ne legyen. Szóval a cime: atlantic-pacific@on.aibn.com

Én is azt hittem, hogy majd sokkal több pénzt mondd a dolgokért. Már abba is kezdtem bele nyugodni, hogy sok mindent itt kell hagyni.

Mi itt vagyunk még. Most kezdem majd az intézkedést. Ti mikor mentek?

Ha még tudok, szivesen segitek.

Anna Mária
Névtelen
 


Sziasztok,
a segítségeteket szeretném kérni. Totyáról hallottam, hogy Svédországban élt. Szeretnénk kimenni mi is oda. Totya, ha benézel, vagy bárki más, aki ott él(t), kérlek, írjatok egy mélt nekem, OK? (Cím a profilomban)Köszönöm szépen:

Virág
Virág (fiore)
 


Sziasztok újra!

Régen jártam erre.

Kata ,mi lett a bécsi kávézásból?Én lemaradtam:o(
Lesz még máskor is?

Nyuli,annyit kérdezõsködtem felõled a cseten! Hogy vagy? Megvan már a kicsi?

Ildikó,kis tesóm,ne csak olvasgass,nyugodtan írjál is.

Üdv mindenkinek,Maci.
Maci
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: