Új privát üzeneted érkezett!

Na,kaptam ám én időpontot január 6-ra....végülis kibírom,de mi van azokkal, akik nem akarják megtartani, és kifutnak az időből???Megtaláltuk Cs. A. rendelőjét, csak bejutni nem tudtunk... :(
Sokat gondolkodtam....ha megfogadom orvosnak, és elhordok neki egy halom pénzt, és nyaralni lesz szülésemkor???Vagy épp aug. 20 lesz és nem jön be???Ha most elmegyek hozzá, akkor már betegének is tekint?????Oda rendelget magánrendelésre vissza,vagy a kórházba???Tényleg meg kell gondolnom 2-szer,mert van hová tenni a pénzt....
Most szívem szerint elmennék,de nem akarok függni tőle....
Hettie...nekem barna folyásom akkor volt amikor Pistike beágyazódott, de csak egyszer egy kicsit... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Melinda: Én Nadim doktort ajánlanám neked, Ő munkamániás, biztos ott lenne a szülésednél. Szerintem, ha nem akarsz nem kell orvost fogadni, mert tényleg nem olcsó mulatság, és a gyerek így is úgy is megszületik nem?

Ha érdekel megadom a doki számát.

Sensi: Te dohányzol?

Hetti: Majd szólj, hogy mit mondott a doki, remélem nincs nagy gáz.

Puszi mindenkinek és BUÉK!!!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Melinda

Lehet én is jövő héten megyek hozzá, mert nem tudtam elérni, a mobilján meg nem akartam zavarni. Akkor lehet találkozunk :D Hányra mész? Nekem is csak egyszer volt szenteste barnázás, de én még nem akarok gyereket :roll: Szerintem ugy is lehet csinálni hogy a kórházba mész hozzá rendelésre és akkor nem kell ott fizetni. És akkor is szülhetsz nála. Én ugy voltam vele inkább fizetek érte és Budára járok orvoshoz, mert nekem megér ennyit, én már más témában megjártam az ilyen ingyen dolgokat. És szerintem nagyon megérte, mert ha itt szülök nekem annyi lett volna a begyulladt mellemmel, még fejőgép sincs itt, meg félrekezelik az embert, mert egyik ismerősnek jegelték a begyulladt mellét :shock: :evil: De mindenki saját maga dönt ugy is hogy kiben bízik meg.
Akkor még várnod kell egy kicsit a sztárfotóra :lol: Amugy a cumi még mindig nálam van :lol:

Mindenkinek BUÉK! Ha nem jönnék már.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 

 
 

Nem tudom, hogy bemegyek-e,én nem is itt akarok szülni,csak a férjem nem visz be Egerbe....én Pistikét is ott szültem...meg voltam elégedve nagy általánosságba....de azt mondta az orvos,hogy ha lesz második, azzal nem biztos, hogy beérek!
Jeget a mellre????????Ezt nekem is mesélték a tejadóba.....lehet ugyanarról beszéltek!!
A cumira azóta sincs szükségünk.....hállelúja..... :lol: :lol:
Na majd még jövök,megyek mert anyahiány van úgy hallom....
Vendég
 


Sziasztok!

Kórház dolgába nekem is elkelne 1-2 jótanács:) tényleg egyik doki magánjába sincs uh?? Akkor minek hív folyton? Hogy leakassza a lovettát?


BUÉK!!!!
És jó bulizást holnapra mindenkinek aki bulizik!!!
Kép
Vendég
 


Melinda

Azt nem tudtam hogy Egerben szültél. Pistike olyan gyors volt? Mi is pont felértünk Budára :lol: De ilyen esetben be szokták fektetni hamarabb az embert, ha esetleg fennáll a "veszély" hogy gyorsan meglesz baba.

Sensi

Ti is akartok babát? Azt nem is tudtam hogy erre nincs a magánrendelőben UH :roll: Ahova jártam ott az elején mindig meg is néztük a babát a férjemmel együtt. Amugy én a Szent Imre kórházat ajánlom neked Budán. Mindennel nagyon meg voltam elégedve. Néhány éve újították a részleget, ugyhogy még van egy olyan szülőszoba is ahol ikeás bútorok vannak, labda, kád, mindenféle. A többi szülőszoba is szép és egyágyas.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


?????????????????????????????? Nincs UH a magánrendelőbe???Na, akkor még jó, hogy nem mentem....hát pont arra lettem volna kíváncsi, hogy jó helyen van-e....stb.
én Egerba jártam magánrendelésre,3 d uh-gal kezdtük,mert a 4 d-s épp be volt sz@rva.....én csak az uh miatt járnék magánorvoshoz,mert a férjem ugye az sztk-ba nem jöhet be, a magánrendelőbe legalább látta.
B.Ú.É.K NEKTEK CSAJOK, ESTE MEGYÜNK BULIBA,hát light-os lesz,pedig úgy gondoltam,hogy jóóóóó "szomjas leszek" estére... :lol: :lol: :lol: majd 2 év múlva..... :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Húúúúú én nem akartam elriasztani senkit :oops:
Csak hallomásból tudom, hogy nincs uh meg ahol én voltam ott se volt. És ez nekem furi mert Nyiregyen minden dokinak van uh a rendelőjében. És hát ugye mindenki arra kivácsi kit lát odabent....
De ha nem így van bocsi mindenkitől nem akartam kavarni.

Hetti! Igen szeretnénk tesókát, csak úgy tűnik ő még nem akar jönni, mint ahogy Anna is jó sokáig váratott magára:( Nálunk nem nagyon jöhet szóba pest, mert Annával szinte végig veszélyeztetett voltam (fekvés stb) és villámgyorsan meg is született. Szóval inkább nem kockáztatnék.
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet Mindenkinek! :)

Mi itthon bulizunk hármasban. De most nem is vágyom a nyüzsgésre...

Kép

Kép
Kép
beus.
 
 


B.Ú.É.K!!!!!!!!!!
Úgy látom én vagyok a legaktívabb, legfrissebb.... :lol:
3-ra értünk haza,egyszer 1-kor hazajöttünk,megszoptattam Pistikét,de aludt közbe....apa azt mondta,ne szoptassam meg, hagy szokja csak meg...na ezzel ne értek egyet,mert nem megyek én sehová mostanság,meg amúgy se bírtam volna ki.Nem anyáknak való ez az éjszakázás :shock: :shock: :shock:
Ja meg be volt úgy durranva a cickóm, a koedukált wc-be meg nem volt kedvem fejni :lol: :lol:
Pistike anyósomnál volt, de 3-tól se aludtam valami jól,még az is jobb lett volna,ha úgy alszunk,ahogy szoktunk a hátamnál van a gyerek,mert legalább érzem, hogy ott van....így meg reggel 8-kor mentem érte....
Kinek hogy telt?????Apa a végére már latinul is megtanult... :lol: Csak én nem értettem....
Vendég
 


Sziasztok Csajszik!

Látom még nem igazán vagytok a top-on! :lol:
Kinek,hogy sikerült a Szilveszter?Mi itthon csináltunk egy kisebb házibulit.8.-an voltunk,de jó volt a hangulat.A végére "nem voltunk szomjasak"! :oops: :oops: :oops:

Melinda!
Szerintem változóak a tapasztalatok fogadott nőgyógyásszal kapcsolatban.Én az Adriennel teljesen meg voltam elégedve.És ha terhes leszek,megint csak hozzá fogok menni.A magánrendelésén 4500ft-ot kell fizetni.Szerintem ez nem sok,van aki 8 ezret kér.Hát az már sok(k)!
Volt itt köztünk Ágota,emlékszel még rá?Csak már régen írt.Na Ő is az Adriennél szült és a terhessége alatt végig hozzájárt.És mikor Ágota a harmadik hónap körül volt,megkérdezte tőle,hogy elvállalja e a szülését?És elvállalta neki.Amikor meg megkérdezte mennyit fog kérni,azt mondta,hogy ezt a kismamára bízza,de csakis akkor adja oda a pénzt,ha megszült és mindennel meg volt elégedve.Szerintem ez így tök korrekt,nem?
Ja és mivel tudja,hogy mikor fogsz szülni,és ő pont akkor menne nyaralni,akkor ő már el se vállal.Éppen ezért mert nem akar átvágni.
Az viszont tényleg igaz,hogy nincs a rendelőjében UH.De szerintem itt Gyöngyösön egyik nőgyógyásznál sincs.De lehet,hogy én tudom rosszul.Én is a kórházba,illetve az SZTK-ba jártam UH-ra.De ott is kedvesek az ultrahangos csajszik.

Képzeljétek,hétfőn 5.-én megyek melózni!Kelhetek hajnali 3/4 4-kor!Elég gáz lesz megszokni újra a koránkelést! :oops:

Na,jók legyetek!

Puszi Mindenkinek

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
Értem én ezt az ultrahangos dolgot,de akkor mit csinál magánrendelésen?????De tök jó, hogy kiderült és nem ott estem pofára,mert a csalódottságomat biztos nem tudtam volna leplezni.Egerbe bementem, egyből 3d uh,megnéztük kezét-lábát, szívét, gerincét ....kifizettem a 7 ezret,fényképet és cd-t kaptam róla. De szüléskor nem kell nála fizetni,meg is mondja,a magánrendelésre elmész kb 5-ször,az össz 35 és megvan az összes videó is a gyerekről....ott így működik.Ha meg adsz neki pénzt, a 6 hetes vizsgálaton visszaadja....és jól lebasz,hogy a gyerekre kölcsd. De ha elmegyek a magánrendelésre, és nincs uh-ja,hogy állapítja meg a terhességet????Mondjuk egy 7 hetest......Nem értem....
De így korrekt ahogy írod,ha tényleg így megy nála....
Vendég
 


BOLDOG ÚJESZTENDŐT MINDENKINEK!!! :)

Melinda!Mégegyszer óriási gratula a kicsi babóhoz!
Azért írom, hogy mégegyszer, mert már gratuláltam, de eltűnt a hozzászólásom....hmmm... :roll:

Hettie,
A barnázáshoz annyit, hogy ha peteéréskor van, akkor azért van, az meg hogy fáj is, szerintem vagy jó nagy tüszőt növesztettél, de lehet esetleg ciszta is, amitől nem kell félni, mert ciklus közben fel is szívódik.
Nekem is volt már cisztám, olyan pingpong-labda érzés volt a petefészek környékén. De elmúlt :)
A menzeszed egyébként megvan rendesen?

ja, a gyulladt mellre jegelés.....én is kaptam a gyöngyösi kórházban.... :roll:
Bálintnál gyulladt be baromira, 40 fokos láz, infúzió, gumikesztyűbe jég, rá a mellre....hááát, a falat kapartam.
A fejőgép meg se bírta moccantani a tejet, majd megőrültem.
Két-három hétig szenvedtem, aztán lassan el is apadt.
Barnival hála ügyibb voltam, mert fejtem állandóan, nem is gyulladt be, 18 hónapig szopiztunk :)

Sziszkó,
sok erőt az újrakezdéshez!! Remélem nem elbocsátással fogadnak! Mi a helyzet egyébként, leálltak már az elküldözgetéssel??

lányok,
szerintem tényleg nincs UH gép a dokiknál magánrendelésen, Fehérnek se volt, nem is jártam hozzá túl sokat magánra, inkább az sztk-ban kerestem fel, amikor ő rendelt.
Jó volt így, megkérdeztem, vállalja-e a szülést, aztán a vége felé bepecsételt, hogy ő az orvosom.

Szerintem jobb azért, ha nem mindig más dokihoz jár az ember, meg annál szül, aki épp benn van, mert abból csak baj van, nem is foglalkoznak úgy az orvos nélküli kismamákkal.
Sőt, szerintem jó dolog, ha szülésznőt fogadsz, úgyis ők vannak velünk az utolsó pillanatig.
Ha pedig császárra van kilátás, akkor pedig tényleg fontos a dokiválasztás.

na jó, eldugulok, hosszúra nyúlt a véleménynyilvánítás :oops:


cuppantás mindenkinek,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Hát Dánke sőn a gratulációt,remélem van is mihez,mert 2 reggeli rosszulléten kívül semmi nem volt.Na egyszer jött Vuk is,csak nem volt mit.... :lol: :lol:
Hát nagyon nehezen bírom már...mindig fárasztom apát, hogy hányat is kell aludni?????Még négyet...óóóóóóóó...... :twisted: :twisted:
Remélem minden ok lesz,az internetes kalkulátor szerint 6 hetes 5 napos vagyok,a védőnős féle szerint 7 hetes 5 napos....na de az uh majd mondanak egy harmadik időpontot Pityesszel is így volt..... :lol:
Na megyek,mert az extra alvásigény már megérkezett.... :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kinek, hogy telt a Szilveszter?
Nekünk jó volt, Siófokon voltunk egy étteremben. A barátainkhoz mentünk el. Finom volt a kaja és jó volt a zene, de elég puccos társaság volt, úgyhogy meguntuk és hazamentünk karaoke-zni.
Sokat nevettünk, és reggel 5-kor feküdtünk le. Mikor felébredtünk rögtön indultunk is haza mert hiányzott már nagyon a mi kis virág szálunk.

Látom az UH a téma. Az én véleményem az, hogy nem baj ha nincs a magán dokinak UH-ja, mert akkor több pénzt kérne. Az SZTK-ás UH-án is megnézik a babát annyiszor ahányszor kell.

Na puszi mindenkinek és BUÉK!!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Ancsi

Igen akkor volt peteérés, ugyogy lehet hogy az volt. Nem érzem amugy hogy lenne ott valami, amit te irtál. De el kellene mennem kedden mert rákszűrésen is lassan 3 éve voltam mikor manóval terhes voltam. De én annyira fosok az ilyenektől, hogy csak halogatom. Még azt mondták a tv-ben hogy nem fájdalmas az a vizsgálat. :roll: Na persze, biztos férfi találta ki.

Ez tényleg gáz hogy nincs UH, mert akkor hogy nézi meg mi a bajom, vagy majd ir beutalót? Azt hittem hogy ott megtudom hogy mi van.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Melinda!
Kitartás már csak 3-at kell aludni.....Igaz??
Végül hogy döntöttél hová mész?

Cini!
Biztos többet kérne a doki ha lenne uh-ja, de általába azért hívnak vissza a magánba 3-4 hetente hogy megnézzék uh-n a babót. És ha itt nincs uh akkor minek hív vissza olyan gyakran??

Hetti!
Tessék elmenni rákszűrésre!!!! Én is szeretem halogatni közbe meg azon parázok nincs e v.mi gond. Nem egy kellemes dolog de csak egy pár pillanat :wink: és megnyugszik az ember lánya! Ha már ezt is nekünk találták ki!!!! :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Befutott a célba a katicabogam. :):):)
Teszek is fel egy képet.

Szerintem sincs senkinél UH. Én kezdettől magánrendelésre jártam és folyton írta a beutalót az SZTKba. Gáz eléggé, mert nekem az UHs csajszik sem mind szimpik. És durva, hogy valaki kap képet protekcióval... én meg fizessek több ezret. Nem is ide jöttem 4Dre, hanem Pesre, amikor expó volt.

Kép

Szép estét!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!
bOLDOG SZÜLINAPOT MARCELL!!!!!!

Hát magánrendelésre nem megyek,az tuti....kézrátétellel megállapítaná terhességet???Vagy mi???Hát kiábrándított ez az uh hiány,sajnos a férjemet nem eléggé,mert nem visz Egerbe..... :twisted: :twisted:
Szerintem (100%) magánorvost se fogadok,Pistike is kipottyant 2 és fél óra alatt,remélem most annyi se kell majd. Aki bent lesz annak adok ha normális lesz,ha meg nem több marad nekem. Az orvosra meg a szülésznőre egyaránt értem. Megszületik az a gyerek ha fogadok, ha nem. És a végén levonom a következtetést..... :D NA MEGYEK,MERT KÉSZÜL AZ EBÉD....
Vendég
 


Sensi

Hát muszáj lesz rászánni magam, ha lesz kedden még időpont. De ez engem is idegesít hogy nincs uh, akkor honnan tudjam mi a fene van, én nem akarok órákig várni a rendelőben. Lehet mégiscsak jobb lenne Pestre mennem, legalább találkoznék az orvosommal, meg látná manót is. Na majd kiderül.

Beus

Boldog szülinapot Marcinak! Torta rendelve volt?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Beus!
Mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk Marcinak!
Kép

Melinda!

Lehet, hogy szülésznőt azért érdemes lenne fogadni. Mert legalább ennyi protekciód lenne pl uh-nál biztos tudna segíteni hamarabb bejutni és szülésnél is jobb ha van ott v.ki akit ismersz. Ők általába nem kérnek durva pénzeket. Mondjuk erre még ráérsz később. De nekem sokat segített!!!

Hetti

Ne aggódj biztos nincs semmi komoly és ha van is v.mi apróság azt szerintem uh-nélkül is meg tudja állapítani. Nálam pl legutóbb méhszájseb volt:(

Többiek...........merre vagytok?????????,
Vendég
 


Mondom de nagy a csend....hát manó elszunyált a kanapén
este se lesz alvás....
Képtelen vagyok rászoktatni az egy időben alvásra...

Sensi

Nekem is volt mikor a terhesség elején voltam, de a szülés után elmúlt, manó meggyógyított:) Neked is elmúlt? Vagy csináltak vele valamit?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hetti!

10E ft-omba került a méhszájseb:( Volt 2 ecsetelés.
Azt mondta a doki használjak Colpo Cleanert az véd az ilyesmitől, úgyhogy vettem is gyorsan :lol:
Remélem többet nem jön elő. Még jó hogy pont mentem rákszűrésre úgy vette észre, mert amúgy semmi tünete nem volt
Vendég
 


Sensi

Nekem is ugy vette észre mert tünete nem volt. De jo lett az eredmény ugyhogy nem kellett kezelni. AZ az ecsetelés milyen, fájt? Mi az a Colpo Cleaner? Hol lehet venni? Használ? Lehet akkor vennék én is.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Ja amugy szerintem priviben megírhatnánk egymásnak az msn címet és akkor lehetne beszélgetni is, akár többen is egyszerre, ha fent vagytok! Mi a vélemény?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


szerintem Oké!

elküldöm!!!

Úgy látom mi ketten nagyon ráérünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hetti!

Az ecsetelés olyan mint egy rákszűrés, érzésre is:(

A Colpo Cleanerről itt olvashatsz. Több mindenre jó Gyulladás stb én gyógyszertárba vettem de rossmanba DM-be is lehet venni.

http://www.bioszallito.hu/Colpo-cleaner ... rmek-37056
Vendég
 


Sensi

köszi
Felvettelek:)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hol vagytok?

Szoritsatok, ma megyek az orvoshoz, remélem túlélem :roll: :D

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hetti!

Biztos túl éled!!!!
Majd írj, hogy mi volt! Gyöngyösön vagytok még?
Vendég
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha lehet! olvasgattalak benneteket.
Van egy két éves kisfiam. Őt Gyöngyösön szültem. Dr. Hrabár Jenőnél. Maximálisan meg voltam vele elégedve. Imádtam nála szülni! Igaz családi barát is!
Szeretnénk kistestvért, és őt is Gyöngyösön szeretném szülni, holott én már Nyíregyházán élek.
Ha meg tudom oldani, akkor nem kockáztatok és inkább Gyöngyösön szülök a régi bevált dokimnál.
A nagyszülők Gyöngyösön élnek a férjem és az én oldalamról is.
Ebben a hónapban kezdjük élesben a tesó projektet.
peppisimo
 
 


Szia Pepissimo!


Üdv itt!!!
Úgy látom helyet cseréltünk:) Mi NYíregyről költöztünk ide:)
Én nagyon szivesen visszamennék oda szülni de sajna nem tudok innen odajárni dokihoz. Ha mégis meggondolod és nyiregyen akarsz szülni csak szólj!! Szivesen segítek doki ügyben:))))
Merre laktok? És hogy kerültetek oda???



Hetti!!! Melinda!!!!

Mi volt a dokinál?????????


Többiek merre jártok?
Csak nem mindenki szánkózik????

Annának nagyon bejött most a hó :lol:

Dobok egy képet!!

CINI! Ismerős?????:lol:

Kép
Vendég
 


Szia sensi!
Köszi, a fogadtatást!
Igen olvastam, hogy Ti Nyíregyen laktatok.
Először a Sólyom utcán laktunk albérletben és most a bujtosi tónál lakunk egy új építésű társasházban. Lassan 1 éve, hogy ide költöztünk.
Te kinél szültél?
egyszer voltam itt a Rácz Krisztinánál, meg egyszer az Albert Lászlónál. De azóta mindkettőről hallottam rosszat. Pedig nekem nem volt velük bajom! De állítólag az Albert mostanában nem mindig jön be szülésre, hiába jársz hozzá magánra, csak ha kedve tartja.
Jót hallottam még a Karászi Gyuláról azt hiszem (de ezt lehet, hogy keverem)és a Kovács Robiról, meg talán az Orosz dokiról, de ő nagyon pénzéhes, meg a Felföldi Robi nagyon jó most.
Mindenki másra esküszik.

Gyöngyös: én vissza szeretnék menni szülni a dokimhoz, mert imádtam! Csak ha valami probléma adódik közben és nem tudok, akkor nem. Én nagyon ajánlom neked a HRABÁR dokit, ha gondolod! Több ismerősnek is ajánlottam, két barátnőm is szült nála és mindenki meg volt vele elégedve. Amikor be kellett feküdnöm a kórházba, volt egy lombikos ikres szobatársam, aki Papphoz járt, de Papp le sem sz..ta, nem foglalkozott vele. Mindent Jenő dokitól kérdezett és utána úgy is döntött, hogy 30 hetesen nala szeretne szülni. Jó főorvos még a Fehér is, de ő anyukám osztálytársa volt, hozzá nem megyek. :-)
Nekem 1,5 óra volt a szülés, magzatvíz elfolyástól. 1 óra után mentünk be a kórházba, és a szokásos vizsgálatok, adatfelvétel után 2-kor mentünk be a szülőszobába és 3 óra 20 perckor lett meg a kisfiam. Igaz, hogy már előtte hetekkel nyitva voltam (külső és belső méhszáj egyaránt) és iszonyat gyorsan tágultam.Koraszülés gyanús is voltam, tüdőérlelőt is kapott a kicsi fiam. Beöntést nem kaptam szerencsére és semmi fájdalomcsillapításra nem volt idő. Nagyon szép élmény maradt!
Szerencsére nem volt olyan fájdalmas, pedig elég gyors és intenzív volt! Még a varrás talán jobban fájt.
Majd a második, azt mondják, az fájdalmasabbb lesz... de az akkor milyen gyors lesz? Otthon fogok szülni talán? Na azért remélem csak nem!
Hrabár dokinak nincsen Uh-ja, de ő már tapasztalt és igenis meg tudja kézi vizsgálattal is állapítani a terhességet. El küld Uh-ra az SZTK-ba akár másnap is mehetsz és utána vissza hozzá a kórházba megkeresed és megnézi a papírt.
peppisimo
 
 


Sensi!
A férjem ide járt fősulira, utána itt maradt dolgozni én meg követtem. Amúgy mindketten Gyöngyösiek vagyunk.
2004. 12-e óta lakom Nyíregyen. Itt dolgoztam az Ipari Parkban az Electroluxban.
Ide is megyek vissza dolgozni, febr. végétől. Ma kezdtük a kisfiammal a bölcsit.
peppisimo
 
 


Uh-os csajok, ha szépen megkérdezed tőlük, hogy kaphatsz-e képet, akkor adnak, csak megkérik, hogy ne mutogasd, mert nem lehetne nekik adni! Nem kell érte fizetni!

Nekem kézi vizsgálattal meg állapították a 7 hetes terhességemet!
Jó nem mondom, jó lenne, ha lenne Uh a magánon, de egy jó doki kézzel is meg tudja állapítani, ha gáz van, pedig ő is bejön az a SZTkba és megnézi az Uh-ot.
Szülésznőt érdemes fogadni mindenképpen! Ajánlani tudom a Kerekné Marikát. Nekem ő volt.
4 hetente jártam Jenő dokihoz magánba, és megérte, mert utána igenis foglalkozott velem, nem csak azért mert ismerős vagyok neki. Szüléskor is fizettünk neki. A barátnőimmel is ugyanúgy foglakozott, és a mai napig megismer minket és holott már nem szoptatunk, akkor is behív magánon, mint szoptatós anyuka.
Ha nem lenne jó doki, akkor miért járnának hozzá iszonyat sokan?
Nagyon sokat kell várni rá a magánrendelésen!
Az biztos, hogy ha nincsen dokid, nem foglalkoznak veled úgy, nem a főorvos szobájába raknak stb...

Bocsi lányok, mostmár eldugulok!
peppisimo
 
 


Sziasztok!

Szia Peppisimo! Üdv. közöttünk.Örülök, hogy csatlakoztál.Én Nadimnál szültem, Ő volt a fogadott orvosom, de a császárnál ott volt Hrabár, és tényleg fantasztikus ember!
A bíztató szavaiért örökké hálás leszek, nem beszélve arról, hogy Emmát kivitték (miután egy pillanatra megmutatták) se szó se beszéd,és Ő kiment megkérdezni, hogy minden rendben van-e.
Aztán jött vigyorogva, hogy 57 cm és 3400 g, és semmi baja.

Ja és Nadim nekem is kézzel állapította meg a terhességet. És mindig elküldött Uh-ra ha kellett.

Hetti: Mi volt a dokinál?

Melinda: És neked? Végül is kihez mentél?

Beus: Marcinak boldog születésnapot kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szép napot mindenkinek!

Cinix

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket! :)

Hetti! Igen, rendeltük a tortát a nyolcvanasban a cukrászüzemből. Ott volt csak figurás és csak ott vállalták el harmadikára. A Gólyában közölte a nő, hogy ő bizony nem dolgozik... A többi meg zárva volt. És nem is volt drága 2.600 Ft/kg és ez a Némó kb másfél kilós.

Peppisimo! Üdv köztünk! :) Ha tudsz tegyél fel képet rólatok!

Szerintem szülésznőt nem lehet fogadni. Mikor én szültem, akkor voltak a nagy változások a kórházban és akkor kb 2 hónapig lehetett fogadni, aztán már én sem tudtam. Az UHs csajokat meg kérhettem akárhogy, sose kaptam képet. :(
Ezt a magánredeléses várakozást nem értem. Szelva dokihoz időpontra kell menni és még sose vártam 3 percnél többet. És nem is találkoztam olyannal ott akinek ne lett volna időpontja.

Lányok! Mi volt a dokinál???

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok
Csepány doktornö volt,rögtön szólitott,(bocs az ekezetekert,de nemet billentyüzeten irok)
Megkerdezte mikor voltam rakszüresen,mondtam, hogy 2 eve,azt mondta,az jo...
Elmondta hogy feküdjek a vizsgáloasztalon,na ennek örültem,mert ez azt jelenti nem látszik a gátmetszésem.... :lol: szoval nem latta, hogy szültam mar...en meg nem mondtam,nem kerdezte...(felek a lebaszastol, hogy ilyen koran jön a második...)
Elküldött uh-ra,ahová mára kaptam idöpontot,de pofatlan voltam, es bekereckedtem még tegnap.Mondtam hogy nekem ma kell megtudnom, hogy terhes vagyok-e,mert 3 hetig szabadságra megy a vedönö és nem lesz helyette más,mert ö is csak helyettesit...ez igaz is amugy,de csak jövöhettöl lesz szabin.... :lol: :lol: :lol:
Jol van na,csaltam egy kicsit.... :lol: de 24. ota erre varok, már nem birtam ki azt az 1 napot. :oops: :oops:
8 hetes terhes vagyok, az embriokank meg 6 hetes.
Aug 23-ra vagyok kiirva,látott eletjelenseget is.
13-an megyek vissza ezzel az eredmennyel. nem fogadok orvost,engem a penzemert ne "szeressenek"
Engem nem erdekel hogy beszelnek velem,lepereg rolam ha nem lesz kinyalva a sejhajom....ha meg valami nem tetszik kinyitom én a pofámat,van jo nagy hala az egnek.... :lol:
A szülesznön meg gondolkodom,de amúgy a ferjem legyen bent a tobbi nem lenyeg....
üdv köztünk Peppisimo
Hetti mizu veled??????
Vendég
 


Na eszerint meg 7 hetes.....ugy latom átlagolt.... :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok,
köszi, mindenkinek a kedves fogadtatást!
Cinix, igen, Nadim is nagyon aranyos doki!
Hrabár doki tényleg egy fantasztikus ember, imádom és mindig megnyugtat, bízok benne nagyon és szerintem ez a legfontosabb! Ezért is mennék másodjára is hozzá!

Úgy látszik akkor nekem szerencsém volt, mert én tudtam fogadni szülésznőt is. AZ Uh-os lányokkal is, mert mindig kaptam képet, pedig mindig más volt. A barátnőim is kaptak képet mindig.
Na akkor ez is attól függ, hogy milyen napjuk van...
peppisimo
 
 


Beus!
A magánrendeléses várakozás úgy van, hogy Hrabár doki csütörtökönként rendel ott, ahol a védőnők. 16 órától rendel és érkezési sorrendben megyünk be, kivéve ha valaki szoptatós anyuka vagy 6 hetes kontrollra jött, vagy esetleg nagyon sürgős eset. akkor behívja. Nincsen időpont!

Én végig jártam magánra, mindig hallgattunk szívhangot, megvizsgált rendesen, méhszájat, stb... elbeszélgettünk, feltettem a kérdéseimet stb.
peppisimo
 
 


Hogy tudok képet feltenni?
peppisimo
 
 


Sziasztok!

Sziszkó: Hol vagy? Dolgozol már és nincs időd ránk :-).

Peppisimo: Itt alul kékkel van írva, hogy melléklet feltöltése, kattints rá és keress egy képet.

Puszi
[/url]

KépKép
Kép
cinix
 
 


Itt vagyok, még mindig Gyöngyösön.

A doki nagyon rendes volt, megvolt a szűrés, ami nem ugyanaz, mint amire én számitottam, mert a multkor nekem azért volt nagyon rossz, mert volt akkor még egy nagyon csúnya méhszájseb is, és még ecsetelte is. Ez csak most derült ki számomra. Szóval tényleg abszolút nem fájt, teljesen ki lehet birni. Amugy meg van nagyobbodva a petefészkem, a jobb, és be van gyulladva. Adott antoboit, ha nem mulik 2 hónap mulva vissza kell mennem, de remélem elmúlik.

Na most csak ennyi, jóéjt.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hetti!


Örülök, hogy túl élted:)Az antibióhoz szerintem vegyél colpot biztos az is javít a helyzeten!
Mikor mentek haza?

Melinda!

Gratula megint!!!:) Ügyi voltál az uh-nál
Vendég
 


Sensi

Holnap megyünk haza, majd valamikor estefelé.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Bocsika,hogy nem jelentkeztem eddig.Igen,hétfőn elkezdtem melózni. :x Nagyon gáz.Hajnali 4 előtt kelek.Jó volt egy pár kollégával újra találkozni,beszélgetni,de már nem olyan a hangulat mint régen.Mármint részemről.Úgy érzem nincs már ott helyem.Az egyik csajszi kikönyörögte magának azt a helyet,ahol én régebben dolgoztam.Végül is nekem csak jó,mert így nem kell nehéz ládákat pakolgatnom.Azt hitte ki.aszik velem. :twisted:
Jövőhéten délutános leszek.Nem szeretnék sokáig dolgozni.
Igaz még nem kezdtünk bele a babaprojektbe.Kicsit félünk addig belekezdeni,amíg párom nem talál melót.Így nagyon kevés a havi lóvénk és a számlákra kimegy kb 70 ezer ft.
Amúgy már nem nagy létszámban,de küldenek még el embereket február végéig.

Pepissimó én is üdvözöllek köztünk! :lol:

Melinda!Írtad,hogy az Sztk-ban pont az Adriennél voltál.Mi a véleményed róla emberileg?

Nem tudom,mikor kerülök megint netközelbe,de igyekszem! :lol:

Vigyázzatok magatokra!

Puszi

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Beus: Boldog névnapot Marcellnak!

Puszi

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok lánykák :)

csak egy gyors bejelentkezés... :)
még élek :lol: csak ezek a vizsgák.... :roll:
még egy van 22-én, és végeztem!!! 8)

Próbállak olvasgatni benneteket, ha már írni nem is nagyon tudok :oops:

millió puszi nektek,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Ancsi, köszönöm hogy a nem túl szapora gyöngyösi fórumról ideirányítottál. Ez már ránézésre is forgalmasabb :)
Akkor bemásolva az ottani hozzászólásom kicsit ide alakítva újra sziasztok.

Habár még nem vagyunk 100%-an gyöngyösiek, pár hónapon belül költözünk Pestről Gyöngyösre. A párom ott született, és gyermekként én is minden nyarat Vörösmarton töltöttem a nagyinál, így nem jelent érvágást felköltözni a hegyekbe. Sőtt!

A Kisfiam 9 hónapos, és már előre örülök, hogy nem Pesten kell felnevelnem. Nemrég vettünk egy telket a Kálvária Dombon, ott fogunk építkezni idővel, de addig is míg ezt nem kezdjük el, leköltözünk egy lakásba, mert a páromnak Gyöngyösön van a munkahelye, és én is a KRF-re járok, így minden egyszerűbb lesz.

Habár sok időt töltöttem a környéken, azért jó lesz úgy leköltözni, hogy legalább virtuálisan ismerek majd babás anyukákat.

Örülök, hogy idetaláltam (vezettek)

Amia

amia
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: