Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajszik!

Megjöttünk, szuper volt.

Minket meg jól kihagytatok a buliból.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sildike: Hát..., akik síelgetnek... Ne félj, lesz még ilyen. Kérünk élménybeszámolót! Fiúk jól bírták?

Pázsu: Remélem jó idő lesz. Akkor várunk nagyon. Örömmel "viselünk el benneteket". Kép

Üdv,
bea
bodza_bébi
 
 


Sziasztok!
Itt a tavasz és mindenki eltűnik a számítógépek elől?

Sildike hol az élménybeszámoló?

Sinez: Már csak másfél hónap van hátra! Hogy bírod?

Oxi: kiheverted már a fürdőszobázást?

Üdv: Zs.
pázsu
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Nem tűntem ám el, csak apa itthon van és megyünk mindenfelé. Élmánybeszámolót megnézhetitek a Gyermekek/magzatok kor szerint - 2005. őszi babák topikban. Ha meglátjátok, hogy mennyi megértitek miért nem tettem be ide mégegyszer. A lényeget amúgy is majd személyesen.

Mikor lesz tali? Nekünk a jövő hét elég gázos. A kedd az egyetlen nap ami jó lehet, de ha Ti már mást beszéltetek meg, akkor esetleg megpróbálunk csatlakozni.

Addig is pusszantás

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Halihó Lányok!

Merre van mindenki? Csak nincs valami baj?

Jelentkezzetek!!!!

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!
Mi megvagyunk, csak hát itt ez a szép idő, és kiszabadultunk a tavaszba. Na meg tele vagyunk családilag név- és szülinapokkal.
Szóval a találkozó nekünk ok, egész héten ráérünk délelőtt, csak péntekre jó a délután.
Na, megyek is, mert ébredeznek a csajok.
Üdv: Zs.
pázsu
 
 


Sziasztok!

Holnap, azaz kedden, 11 órakor nálunk? Jó mindenkinek?

Bea
bodza_bébi
 
 


Sziasztok!

Zsu: Kezdem kiheverni, most megy a kertészkedés, sosem jutok a végére a dolognak Kép

Nekem a holnap nagyon nem jó, a párom elviszi az autómat (szervíz, gumicsere, ilyenek), úgy hogy nem tudok mozdulni Kép Jó talizást nektek!

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi ott leszünk. Nem biztos, hogy pontban 11-kor, de ahogy Lacika engedi érkezünk.

Oxi
Ha nem nagyon gázos az út én szívesen felugrom érted.
Csörögj rám, mert az emilt nem figyelem folyamatosan.
20-399-2444
Pusszantás

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziaszok!

Nagyon régen jártunk erre, mert folyton a kertben vagyunk ilyen csodajó időben!

Bea: Fanni éppen 18 hónapos, és nagyon jól bírja a nagyágyat, olyan, aminek magas pereme van, hogy ne essen ki belőle. Kis csöppségem egészen elvész a 160 cm-es ágyban. :-))) Ma reggel már jött is hozzám az ágyunkba a kispárnájával. :-)))

Pázsu: Olyan klassz biztatóakat tudsz írni, remélem megint igazad lesz (úgy, mint az ágy-ötletnél), jól fog aludni a kisbabánk is!! Köszönöm, még mindig jól vagyok, sőt, egyre inkább vidámodom ettől a jó időtől! A hasam már nagyon nagy, de azzal biztatom magam, hogy most jön a java. Annak azért örülök, hogy a kánikula idején már kettőben leszünk, mert már most is folyton melegem van. :-)))

Oxi: Én még nem is hallottam ilyet, hogy a nagyok nem feltétlen hallják meg a kicsi sírását! De jó!

Nagyon élvezetes a második baba várása tavasszal: délelőtt Fannival sétáltunk, homokozott, katicabogarat néztünk. Imádom a tavaszt!!!
Azért vissza kell olvasnom, hogy miket írtatok korábban az epidurál ellen, mert megint meginogtam. :-)))

Puszi,
A.
sinez
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, óvodaválasztás ügyben. Erre a helyre még nem írtam, bár én is itteni lakos vagyok,- Alsón lakunk.
Kislányom decemberben lesz 3 éves, ezért most áprilisban kell ovit választanunk és beiratkoznunk. 4 éve költöztünk ide, a két nagy gyermekem már tini, és Õk Pesten jártak annakidején oviba. Tehát fogalmam sincs, melyik az úgymond "jó" ovi, és melyik az, amelyiktől ajánlatos tartózkodni. Nem olvastalak vissza Benneteket, nem is tudom, vannak-e ovis korú gyerkőceitek, de ha régebb óta laktok itt, talán ismerősöktől hallottatok vmi hasznos infot.
Segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv, Ancsi
ancsi65
 
 


Sziasztok!

Sinez: Kiváncsi leszek, hogy milyen lesz a két gyerkőccel, mert nálunk is kb. hasonló korkülönbség lesz a két picur között. Mi is imádjuk a tavaszt, sokat vagyunk kint a kertben.

Ancsi65: Bodza ugyan nem óvodás korú, de úgy hallottam a Mici Mackó nevű óvoda nagyon jó.

Pázsu és Sildike: Nagyon jó, hogy itt voltatok, mi tök jól éreztük magunkat. Bodza rögtön elaludt és csak 2 óra múlva ébredt fel, így teljesen csúszott a kajálás.

Oxi: Kár, hogy nem tudtál eljönni. Jobban vagy már?

Üdv mindenkinek,
bea
bodza_bébi
 
 


Sziasztok!

Bea: Neked biztos nagyon könnyű lesz egy kis Mérleg jegyű babával, nekik van a legjobb természetük. Te hogy' bírod a pocakot? Fáradékony vagy még? Olyan hirtelen nő a pocak második babával, nem? Nekem már az elején óriásira nőtt. Mostanra már fel sem tűnik, csak mindenki hűledezik körülöttem, hogy mekkora lett. :-)))

Szünetel a tavasz! :-((((

Pussz,
A.
sinez
 
 


Szombaton (ápr. 1) 9-13-ig BABABÖRZE lesz a Művházban!!!
foltvarró_cili
 
 


Sziasztok!

Megint ideértem Kép Sajnálom, hogy nem tudtam menni, azért is nem telefonáltam, mert a párom elvitte a gyerekülést, így nem lett volna mivel menni. Anélkül meg nem merek, a télen megbizonyosodtam felőle, hogy soha, még 100 méterre sem viszem a gyereket autóban nélküle.
Majd legközelebb én is megyek Kép

Ancsi: Nekem nincs tippem, én anno nagyon régen a János utcai oviba jártam, az akkor nagyon jó volt. Kép Utoljára 4 éve voltam ott, akkor még ott szavaztam, teljesen fel volt újítva, de az óvónénikről semmit nem tudok. Szerintem menj el és nézz kölül, szoktak lenni nyílt napok.

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Ancsi
Majd Pázsu biztos ír Neked, mert ő járta végig most ezt a kört. Én Bazsit majd szeptembertől adom be mini csoportba Pestre.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sinez: Én is abban bízom, hogy mérleg babával könnyű lesz. Fáradékony már talán annyira nem vagyok, bár minden Bodza emelésnél és lehajolásnál kész vagyok. A hasam meg már óriási, pedig csak 11 hetes vagyok. Nálatok a pici ikrek jegyű lesz?

Oxi: Mi is sajnáljuk, hogy nem tudtál eljönni. Szerintem tök jól éreztük magunkat és a gyerkőcök is nagyon jót játszottak. Mit csinál már Viki? Képzeld, Bodza már teljesen egyedül megtesz néha 2-3 métert is. Olyan nagyon ügyes. Kép

Lányok! Mikor jó nektek a jövő héten? Találkozhatunk megint nálunk.

üdv,
bea
bodza_bébi
 
 


Bea: Viki még nincs ennyire haladóban Kép Mászva teper, és kapaszkodva ácsorog, de még nem megy. Mondjuk nem is bánom annyira, ráér még. Kép Nagyon dumál.

Sinez: Te már a finisben? Mikor költöztök?

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!

Bea: Bika lesz a picike, szerintem május elején befut. :-)) Nekem nagyon bejött az a módszer, hogy ha fáradt voltam a közös játékhoz, akkor a kezembe vettem egy leporello mesekönyvet+Fannit, és a benne szereplő összes állatot végig néztük. A babát szórakoztaja és neked sem fárasztó. Most már annyira szereti a könyveket, hogy attól tartok "túl jó gyerek" lesz. Sorra veszi elő a mesekönyveit és végig nézegeti őket, magyarázatokat fűzve hozzájuk. A férjem - aki Mérleg jegyű (!) - volt ilyen nyugi-baba.

Oxi: Igen, lassan a célegyenesben! Április közepétől megyek a kluttyogó CTG-re. A hirdetés szerint augusztusban épül fel a ház, remélem, akkoriban tudunk költözni-max. az év második felében. Miben programozik a férjed?
Fannim 12-13 hónaposan kezdett el járni, de hallottam 16 hós babáról, aki már simán mondókázott, de még nem járt. :-))

Üdv,
sinez
 
 


Hahó!

Hol vagytok?
bodza_bébi
 
 


Vagyunk-vagyunk.

Hétvégén ültettünk, meg itt volt a Dédi, úgyhogy be sem kapcsoltam a gépet.

Annyira szép idő van, hogy napközben már szinte alig vagyunk bent. Lacika is a teraszon alszik vagy a kocsiban, vagy az utazóágyban.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Csajszik!

Merre vagytok?

Mindenki priviben levelezik? Lesz a héten tali?

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!


Én a kertet rpóbálom összeszedni, van belőle egy adag, 1500 nm. Úgy hogy amíg nem esik, addig megvan a program Kép
Vasárnap elutazunk egy hétre, úgy hogy csak húsvét után leszek taliképes, ha nem utáltok ki addig. Kép

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Hello!

Mi is rengeteget vagyunk kint a kertben, imádom ezt a jó időt. Sajna a tali a héten már nekünk nem jó, nem írtátok meg, hogy ti mikor értek rá, így már betábláztuk magunkat. Viszont jövő héten még bármikor jó.

Pénteken megyek 4D-s ultrahangra. Jó lenne, ha esetleg meg tudnák mondani, hogy lányom lesz-e vagy fiam!? Annyira kíváncsi vagyok.

Sildike: Mit ültettetek már?

Én most fogok életemben először kertészkedni. Tudtok tanácsot adni? Van paradicsom, paprika, sárgarépa és szamóca palántám. Mikor és hogyan kell ezeket elültetni?

bea
bodza_bébi
 
 


Sziasztok Lányok!

Találtam egy nagyon jó programot. Ilyen képeket lehet vele csinálni:
Kép
Kép

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Húúú, ez tényleg nagyon jó. Hol van?
bodza_bébi
 
 


Az a neve, hot Photo Frame Show a download.com-ról lehet letölteni, de csak 15 napig ingyenes.

Bazsimaffiózó

Kép

Bazsibohóc

Kép

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.Dunakeszin keresek (fedeles)lovardát.Bértartás céljából.
Ismeri valaki a Suttogótanyát?
Minden infót szívesen fogadok!
Köszönöm előre is :Kriszta

málna2162
 
 


Én sajnos nem.

Egy ismerősöm a XVI. kerületben tartotta a lovát. Estleg annak utána tudok érdeklődni.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


A XVI kerületi lovardákat nagyjából ismerem.Ott nőttem fel.Azért keresek Dunakeszin vagy környékén mert Õrbottyánban lakunk.
De azért köszönöm

málna2162
 
 


Csajok
Várom a képeket. Én már megcsináltam az anyáknapi képeket is, amit majd előhívatok a nagyiknak és a dédiknek.

Jövő héten kinek melyik nap jó a talira? Nekem a kedden kívől bármelyik.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok Lányok!

Mit szóltok a szerdához? 11 óra?
Pázsutól majd megkérdezem, mert nem működik most az internetük.

bea
bodza_bébi
 
 


Bea
Én csak virágokat ültetek, de ha gondolod megkérdezem apukámat, mert neki minden évben gyönyörű a paradicsoma és a paprikája is. Én úgy gondolom, hogy még nem kell kiültetni. A paradicsomot semmiképpen, abban biztos vagyok.
Spenót, sóska, hónapos retek, hagyma, borsó ezek az elsők, amiket lehet ültetni. Utána jön kb. 1 hónap múlva majd a paradicsom, paprika, karalábé, kelkáposzta, uborka, bab, sárgarépa, petrezselyem, zeller stb..

Sinez
Mi van veled? Csak nem szültél meg?

Pázsu
????

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Lányok!

A 2004. őszi babák topikban meghalt egy lány rákban. Két kicsi gyerek maradt utána. A kisebbik majdnem egyidős Bazsikával ráadásul Balázsnak hívják.

A topik tagjai gyűjtést rendeznek a férjének és a gyerekeknek.

Erre a számlaszámra lehet utalni pénzt - a halott lány barátnőjéé és topiktársáé - és azt továbbítják a férjnek:

Számlaszám: 10700660-54703140-51100005
CIB bank, Illésné Orosz Gyöngyi

Ha gondoljátok utaljatok ti is. Bármilyen kis összeg jól jön nekik.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Még "egyben" vagyunk, csak napok óta nem tudtam üzenetet írni, folyton hibajelzést kaptam.

Bea: Kisfiút szeretnétek inkább, vagy kislányt? Mi volt az UH-n?

Sildike: Nagyon jók a képek a fiaidról!!!

Üdv,
A.
sinez
 
 


Sildike: Köszönöm az infókat. Ez már sokat segített. De ha van rá érkezésed, megkérdeznéd még apukádat?

Sinez: Bármi jöhet.Kép Ha kislány az is jó, elsősorban Bodza végett, ha kisfiú az is jó, mert akkor legalább megismerem mindkét nem szépségét. Szóval, tényleg mindegy. A 4D-n minden rendben volt, de még nem látszódik, hogy lányunk lesz-e, vagy fiúnk. Te hogy vagy? Merre van az a lakópark, ahova költözni fogtok? A reptérhez van közel?

Nnnna? Jó lesz akkor a szerda?

bea
bodza_bébi
 
 


Bea
Holnap jön apu, mert hozattunk földet és azt kell széthordani, majd megkérdezem.

Jól vagy? A kis szemérmes nem mutogatta magát? Nekünk a Lacinál a 12. heti uh-n mondta a dokim, hogy ha csak nem óriási lesz a csiklója, akkor fiú.Kép

Szerda nekünk jó. Nálatok lesz?

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!
Megvagyunk, csak mint Bodza bébi írta nincs éppen internetünk, mert lemondtuk a régit, az újat meg még nem köttettük be. Szóval most éppen apukáméknál reccsentem rá a netre, és írok pár sort.
Velünk minden ok, Regi fantasztikusan mozgékony, le se lehet lőni. Kicsit gondban vagyunk vele, mert éppen irigy korszakát éli, amit elég nehezen tudunk most még kezelni, de jelentem: haladunk. Ovi ugyben minket nem vettek fel sehová: mondván otthon vagyok a picivel, de a MÁV oviban (Állomás sétány) tuti befutók vagyunk. Ugyan fizetni kell (20.000 Ft+ kaja/hó), de szerintem megéri. Aranyosak az ovonénik és a kert is hatalmas.
A Lilinek 4 fogacskája van már, és ezerrel mászik. Próbálgat felállni, de még hamar elfárad. Bodza nyomába nemigen érünk. Tényleg Bodza-bébi, mi van Veletek, rég hallottam Rólatok!;)
Ahogy visszaolvastam, látom, hogy mindenkinek jót tesz ez a kis tavasz.
Sinez: örülök, hogy bejöttek a tanácsaim, szívesen, bármikor.

Lányok!
Ha tali van szóljatok a Beának, vagy az Ildi is tudja a számomat. Puszi mindenkinek! Fél szemem rajtatok!
Csaó!
Zs.
pázsu
 
 


Sziasztok!

Bea: Mi is így vagyunk a baba nemével. Mindenki azt mondja, fiús a hasam, és Apa megérzése szerint is fiú. Nevet választottatok már? Nálunk Noémi és Zalán a befutó.
A reptér és a lovarda között van az Alagliget lakópark, oda szeretnénk költözni.

Pázsu: Szerintem törvénytelen, hogy nem vették fel a Regit az ovikba. A MÁV ovi alapítványi?

Üdv,
A.
sinez
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, de teljesen felborult a hetünk, így a szerda sajna nem jó. Ráadásul Bodzácska is anyukáméknál van. Ma vittük oda és csak csütörtökön hozzuk haza. Így a jövő hét lenne jó nekünk. Mégegyszer ezer bocs.

Sildike: Előre is köszönöm a segítséget!

Sinez: Ti nem voltatok 4D-s uh-on? Vagy a születésnél szeretnéd megtudni a bébi nemét? Mi még nem választottunk nevet, majd csak akkor, amikor már tudjuk, hogy milyen lesz. Egy dolog biztos: B betűvel fog kezdődni, mert mindhármunk neve így kezdődik.

Pázsu: Mi jól vagyunk, köszönöm. Bodzának csak 2 egész foga van és egy csík felül. Tök ügyesen megy, négykézláb már nem is hajlandó. Kép

üdv,
bea
bodza_bébi
 
 


Lányok!

Ismertek fül-orr-gégészt?

Bea
bodza_bébi
 
 


Bea
Ezer bocs, már megkérdeztem aput, csak teljesen elfelejtettem leírni.
Amúgy minden úgy van, ahogy emlékeztem, de leírom, amit mondott.
Már szinte a fagyos földbe mehet a hagyma, hónapos retek, spenót, sóska, borsó.
Már most ki lehet ültetni a paprika palántát, és a káposzta féléket (kelkáposzta, kelbimbó, karfiol, sima káposzta), a karalábét, zellert.
Április végén pedig a paradicsomot is kiteheted, és akkor szokták az uborkamagot is elvetni. Esetleg felfuttathatod a kerítésre is, oda babot is vethetsz ugyanúgy április végén, ha szeretitek a zöldbabot, az is április végén mehet.
A szamóca az bármikor mehet, annak olyan helyet keressetek, ami napos, azt nem kell kiszedni télire.

Gyerek, vagy felnőt fül-orr-gégészt kerestek?

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Oxi: A férjed véletlenül nem profi SQL programozási nyelvben? Apáéknál ilyen kerestetik.

Pussy,
A.
sinez
 
 


Sildike: Nagyon szépen köszönöm, rengeteget segítettél.

Felnőtt fül-orr-gégész kerestetik. Nekem vacakol a fülem.

Sinez: Tök közel fogtok lakni hozzánk. Végülis mikor költöztök?

Jó éjt,
bea
bodza_bébi
 
 


Sziasztok!

Bea: Mi is voltunk 4D-s UH-n, de kértük, hogy ne mondják meg a Babácska nemét. De már nagyon nehezen bírok a kíváncsiságommal. :-)))
Augusztusra ígérik, hogy elkészül a ház, így kb. az év második felében költözünk.
Jó is, hogy közel fogunk lakni egymáshoz, mert nekem is rendszeresen van bajom a fülemmel. Járhatunk együtt a fülészetre. :-))) Fannival a 9. hónapban voltam, amikor ekcémás fülgyulladást szedtem össze. Hetekig tartott, amíg elmúlt. Kaptam egy Pimafucort nevű krémet, és azóta, ha fáj a fülem, becseppentek reggel és este 1-1 cseppet, és már el is múlt a fájás. (Legutóbb ma reggel kellett kezelnem.)

Pá,
A.
sinez
 
 


Sziasztok!

Sinez
Te mikorra is vagy kiírva?

Bea
Igazán nincs mit, és bocsi, hogy elfeljtettem.

Apropó Lányok! Ti nem vagytok feledékenyebbek a szülés óta? Nekem olyan az agyam Bazsika születése óta mint a szita. Amit nem írok fel annak annyi.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Sinez: Találtam egy nagyon jó fülészt, ma voltam nála. Én nagyon szeretem az olyan dokikat, akik nem egyből gyógyszerekkel akarnak gyógyítani. Sőt nem is kaptam semmiféle fülcseppet.
Én is úgy terveztem Bodzánál, hogy nem fogom megkérdezni a nemét, de nem bírtam ki és persze most is állati kíváncsi vagyok.

Sildike: Én nem a szülés óta vagyok feledékeny, hanem már a terhességnél elkezdődött ez nálam és most ismét elment az agyam. Megkérdezek a férjemtől valamit, aztán fél perc múlva ismét. Szép, mi?

üdv,
bea
bodza_bébi
 
 


Sziasztok!

Sildike: május 17-re vagyok kiírva, de állítólag a második baba korábban jön. Lacika kivárta a 40 hetet?
Jó lenne, ha úgy május elején megérkezne.
Egyetértek Beával, én is a terhesség alatt leszek feledékeny, és már tele van a lakás a kis cetlijeimmel.

Bea: Én is jobban szeretnék ilyen orvost. Mit mondott, mi baja a fülednek? Hogyan kezel?

Lehet, hogy nem tudok írni Húsvétig, akkor nagyon kellemes húsvéti készülődést, békés ünnepet, a lányoknak sok locsolót kívánok! :-))
Most mennem kell tojást festeni.

Pussy,
A.
sinez
 
 


Lányok most, hogy mondjátok tényleg én is feledékeny voltam már a terhesség alatt is.Kép

Sinez
Sajna nálunk Lacika nem várta ki a 40 hetet. Valószínűleg egy méhen belüli fertőzés miatt 37. héten született, utána viszont 10 napot intenzíven volt, mert tüdőgyulladást kapott. Úgyhogy a Te babád várja csak ki a 40 hetet.

Én mondjuk nem tudom mit szültem volna a 40. héten, lehet hogy egy kis Godzillát, mert Laci így 1 hónappal előbb volt 3300 gr. és 56 cm.KépKép

Egyébként hogy bírod a végét? Én már nagyon útáltam, főleg amiatt, hogy már vigyázni kellett, hogy Bazsit hogy emelgetem fel. Mondjuk ő 15 kg volt.

Bea
Te most léptél az energikus szakaszba ugye?

Lányok csináltok valamit a május 1-i hétvégén? Mi egy másik családdal, akikkel szinte pont egy idősek a gyerekeink elmegyünk az Õrségbe egy wellnes szállodába. Tök sok bababarát hely van, ahol adnak a babakocsitól, a pelenkázóig mindent.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Kedves Anyukák ,Apukák,Kismamák,Kispapák!

Mostantól a pelenka házhoz jön!
Szeretnél időt és pénzt megtakarítani?
Szeretném figyelmedbe ajánlani új pelenkafutár szolgáltatásunkat.
Kedvező áron vásárolhatók Libero és Pampers minőségű légáteresztő pelenkák.
Mini: 2 kg-6 kg = 33 .-Ft /db
Midi: 4 kg-9 kg = 35.-Ft/db
Maxi: 8 kg-16 kg = 37.-Ft/db
Junior: 12 kg-25 kg-ig =38.-Ft/db

Minimum rendelés 100 db. Az első,úgynevezett próba csomag amit a cég összeállít 10 , a kért méretnek megfelelő, de különböző mintájú pelenkából áll. Így több féléből tudsz válogatni a következő rendelés esetén. Szállítás 2-3 hetente. Fizetés a pelenka átvételekor a futárnak. Készpénzkezelési költség: 200 .-Ft/ szállítás
Ha felkeltettem az érdeklődésedet kérj bővebb információt Holló Krisztinától írj a hollokrisztina@invitel.hu ra, esetleg a hollokrisztina@hotmail.com MSN címre.
Vagy látogass el honlapunkra a www.pelenkacsomagkuldo.tar.hu ra.
Az ország bármely részéről veszek fel rendelést.

Köszönöm,hogy megtiszteltél figyelmeddel:
Holló Krisztina

Kellemes Ünnepeket Kívánok:

Kép

málna2162
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: