Új privát üzeneted érkezett!

Na, jól elüldöztem mindenkit. :roll: :? :shock: :cry: :wink:
edit01
 
 


Hali!

Gyermekem szunnyad kint a teraszon, én meg jöttem hozzátok!
Edit milyen suliba jársz? Bocsi, de tudtam visszaolvasni. :oops: Inkább kérdezgetek ha nem gond.

Betegeknek jobbulást kívánok!
Többiek hol vagytok?

Vonalzó ügyben senki nem segít? :wink:

[/img][/quote][/url]
maago
 
 


Csajok, nem tudtok egy eladó jó állapotban lévő utazóágyat?


Kép Kép a fiúkról
maago
 
 

 
 

hali
Jöttem kicsit panaszkodni....ma délutánra Milán belázasodott és fájt a füle...adtam neki gyógyit, utána még kicsit nyűglődött, de a mostani viselkedése alapján már semmi baja nincs....eszméletlen rossz :lol: :lol:

Edit
vettem foltot a gatyóra, de még nem bizti hogy felugrok hozzátok holnap....attól függ hogy Milcsi hogy lesz.
Ja és köszi hogy megengeded hogy írjak én is :lol: :lol: :lol:

Maago
aranyosak a gyerkőcök a képen :)
utazóágy ügyben nemtok segíteni.

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Ana!
Jobbulást Milánnak! (Az ember mindig jobbat vár!)

Edit!
Dehogy üldöztél el bárkit is! Engem legalábbis biztosan nem! :wink:

Maago!
Én a babafalva.hu-ról töltöttem be a vonalzót, de máshonnan is lehet! Szal, én így csináltam - asszem:

1. a babafalva vonalzónál beírod a babád születési dátumát és nevét
2. bejelölöd hogy melyik vonalzót és melyik figurát szeretnéd
3. rá kattintasz a vonalzó megtekintésére (ekkor adja meg a HTML és a PHPBB kódot
4. beírod az e-mail címed
5. rákattintasz a küldés gombra
és várod hogy megérkezzen a kód
1-1 rövid és 1-1 hosszú HTML és PHPBB kódnak kell érkeznie
6. az egyik hosszú kódot (én a PHPBB-t használtam) kijelölöd és az egér bal gombjával másolod át
7. megnyitod a (Babanetes) profilod és oda bemásolod ezt a kijelölt kódot
8. a sok a sok kérdére is válaszosz igennel v. nemmel
a BBCode-t és a HTML-t és az emotikonokat igenre kell állítani
8. Küldés gombra kattintasz
szerintem így látszódnia kell a vonalzódnak

HTML kikapcsolva
BBCode bekapcsolva
Emotikonok bekapcsolva

Remélem valamennyit segítettem... :?: :!:

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Margo
Nekem sincs utazóágyam.:(
Logisztikai ügyintéző tanfolyamra járok.
Kérdezz bátran, felesleges lenne végigolvasni az egészet.:)
Szépek a fiaid.:)

Adri
Köszi.Kicsit fura volt,hogy eddig mindenki írt aztán meg senki egy napja. :roll:

Ana
Szívesen. :lol:
Milcsinek jobbulást.Mindenesetre gyertek nyugodtan.

Többiek? Betti, Heppi, Kata, Szilvi nagyon rég írtál!!!!

Szép estét.
Edit.
edit01
 
 


Köszi a bókokat a fiúk nevében is. :wink:

Még kipróbálom, hogy sikerült-e a vonalzót betenni. :?:

És igen, hurrá-hurrá. Köszi Adri :D
Most jöttem rá, hogy a segédleteknél kell keresni azt a fránya profilt. :evil:

Üdv, Margó
Kép
Kép
maago
 
 


Heppi!

Boldog névnapot kívánok Neked! :D :D :D

Kép

Adri
radra
 
 


Maago!
Nagyon ügyi vagy! :lol: Édesek a fiúk! Mindig ilyen jó tesók? Mert nálunk amíg Bálintnak nem igazán volt akarata (azaz Nándi azt csinált Vele amit Ő szeretett volna), addig minden nagyon szép és jó volt, de mióta Ő is tudatára ébredt és már szembeszáll a nagytesóval, azóta néha elszabadul a pokol! :lol: De azért így is nagyon aranyosak együtt! Rosszalkodásban pedig tökéletes az egyetértés! :)

Edit!
Az a tanfolyás tök jó lehet! Mindig érdekelt, hogy mit takar a logisztika! Bár, Te a gyerekek előtt is ezt csináltad, nem?

Betti! Szilvi! Ildi és a többiek! Írjatok Ti is!

Remélem ma napsütéses napunk lesz! :wink: (Megint fogorvoshoz megyek...) :shock:
Kép
radra
 
 


Sziasztok!

Jönnék én gyakrabban ha tudnék.Remélem a borongós napok után
hamar itt lesz a napsütéses melegebb idő,az elmúlt héten már beleéltük magunkat.
Jövő hét csötörtökön megyünk a 4-hós oltásra,megint izgulok már előre.Kiváncsi vagyok mennyit híztunk.Nincs itthon mérlegünk,de jobb is,az első hónapban a védőnénik szerzett egyet,minden evészet után mérni és írni kellet.Ez nagyon stresszelt.rosszul voltam ha nem az előirtat produkálta.Mondjuk soha nem csinálta a lány az előírtat,én se mert nem 3óránként szoptattam,hanem ahogy Lucának jól esett.A mai napig.Szerintem ennek köszönhetem hogy még van tejcsi+ a kecskerutafűnek amit iszom minden nap.Meg a férjemnek aki sokat segít.Remélem nem tartjátok cikinek,hogy ilyeneket írok.
Maagoo!

Utazóágyat én sem tudok a közelben,próbáld meg esetleg a neten
valamelyik böngészőben.Én Lucának egy farmerrucit rendeltem az egyik netes-turiból.Most csináltam ilyet elöszőr,izgultam is,de tök jó állapotban van,tegnap megérkezett,800 pénzembe került postakölcséggel együtt.Szóval nagyon ajánlom.

NAGYON SZÉP NAPOT MINDENKINEK,MOST ÚGY LÁTOM SÜT A NAP!!!
dinoo
 
 


Sziasztok!

Tényleg csodaszép az idő. (innen bentről nézve:D)

Heppi
Boldog névnapot!

Ana
Boldog születésnapot!!!!
Mától két hétig egyidősek vagyunk. :lol:
Puszi nektek.

:D
edit01
 
 


Ana! Most van a szülinapod? Akkor Neked is sok boldogságot!

És mindenkinek, aki most ünnepel valamit! (Persze annak is, aki nem!) :wink: :D
radra
 
 


Sziasztok!

Ana!
Boldog Születésnapot!

Heppi!
Boldog Névnapot!

Kép

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Boldogságosat a ma ünneplőknek!!!

Adri! Hát a fiúk most még jól elvannak, de ahogy elnézem őket a Korni akarata fog érvényesülni. Mindíg az a játék kell neki ami épp Tominál van. És általában meg is szerzi :D . Tényleg nagyon szeretik egymást. Amikor hazaér T az oviból, majd kiugrik a bőréből.
Nándi megy majd suliba ősszel?
Fogorvoshoz kitartást!

Dinoo! Nálunk is igény szerinti szopi volt/van. :D A mai éjszaka szörnyű volt, :cry: óránként ébredt K és csak a cicivel tudott vigasztalódni. Amikor ilyen éjszakáink vannak megfordul a fejemben, hogy már ideje lenne elválasztani K-t, de persze reggelre mindíg meggondolom magam. :wink:

Az utazóágy beszerzése is folyamatban van, találtam 1-2 elfogadhatót a neten. Remélem összejön a dolog.

Itt is csodaszépen süt a nap, ugyan még hűvös a levegő, de délután megyünk kifelé a jó levegőre.

Szép napot Mindenkinek!

Üdv, Margó
Kép
Kép
maago
 
 


Adri
Tanfolyás: én azelőtt pénztáros voltam a vasútnál.
Most más irányból nézzük,de jó nagyon, tényleg.
Van ,hogy csak lesek de majd kialakul.:D
edit01
 
 


Üdv mindenkinek

köszi a köszöntéseket

ma olyan jó napom van :D sikerült eljutnom egy barátnőmhöz, tök jó volt, aztán kiderült, hogy lesz szép új telefonom :)

ÉS KÜLÖNBEN IS SZÉP AZ ÉLET (csak azt tudnám ma ugyan mitől szebb ????? :roll: :lol: )

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Üdv az ujjaknak, mióta nem írtam tényleg nagyon fellendült a fórum, alig bírok utána olvasni :D Gratula az új kismamiknak!
Hát én még egyben vagyok és úgy néz ki, hogy kihúzom a kiírt időpontig. Ma délután voltam a dokimnál (Kopár) és ő azt mondta, hogy a jelen állás szerint nem lesz meg előbb, majd április 2-án megyek hozzá legközelebb. 94mm-es a fejecskéje és 3300gr-ra saccolta. Magzatvíz is van még elég, lubickolhat a kicsi Danikám :D
Éjszaka egyre nehezebb már, mire átfordulok az egyik oldalamról a másikra vagy 20 perc, kispárnát beigazítom stb... :P az arcom is tiszta pattanás, meg már lassan nem megyek hanem gurulok :D :D :D mostanában jobban dagad a lábam, meg az arcomon is észrevettem már hogy pufibb. De hát ez van így a vége felé. A sótlan diétát tartanom kéne.... meg a póckolást, mikor hogy jön össze. Jövőhéten csütörtökön lesz megint szülés felkészítő a kórházban, ÚJ KISMAMIK nem akar vki jönni???? 15-től kezdődik a tanácsteremben, én a múlthónapban voltam az nagyon jó volt, csak ajánlani tudom minden kismamának. A szülőszobát is megmutatják stb...
Baba mi van veled ezer éve nem írtál???? privibe sem :(

Na megyek, jók legyetek!
Szép estét mindenkinek!

Betty

Kép
ubetty
 
 


Sziasztok!

ÚÚÚtálom, hogy esik az eső :P nem elég, hogy nem tudunk kimenni,de az embernek még a kedvét is elrontja.

Tegnap elmentünk megnézni az épülő játszóteret, nagyon klassz , jó kis szinesek a játékok. Március végén adják majd át.
Ha lesz kedvetek átnézni egyszer Abonyba, közösen megtámadhatnánk. Meg tervezem majd a nyáron, hogy kilátogatunk a Vadasparkba is. Van elég sok állat, Tomival már voltunk egy párszor, majd Korninak is megmutatjuk.
Ti voltatok már?

Az utazóágyat is sikerült beszerezni, szombaton lesz a biznisz. Képen jól néz ki, ABC design a márkája.

Betty, de jó lesz neked pár hét múlva már babázhatsz. :) Addig pihenj annyit ammenyit csak tudsz. Néha én is visszasírom azt az időt amikor méd bent volt a pulya. :wink:
És most hogy van ez az orvosválasztásosdi? Cegléden még lehet dokit választani? Vagy itt is az ügyeletesnél kell szülni?

Heppi, hahó merre vagy? Ilyen klassz az új telcsi?

És a többiek????

Üdv, Margó
Kép
Kép
maago
 
 


Sziasztok,

Maago,
a szép új telefonom szép is, új is, és már egész jól kiismerem magam rajta ahhoz képest, hogy tegnap este vettem először kézbe :D

Ma voltun Radráéknál, nagyon szupi volt --- legalábbis nekem, Radra nevében nem nyilatkozom :roll:
jól szétkaptuk a lakást, aztán el sem pakoltunk :? de remélem, még lehet javítózni :oops:

én is útálom ezt az időt, így mostanság tavaszi-húsvéti ablakmatricákat gyártok --- az legalább szép színes, és a kedvem is jobb tőle, főleg mikor látom a manók csillogót szemét a hímesek, virágok és pillangók láttán :wink: komolyan mondom, az ilyen pillanatokért érdemes élni :D

asszem mára ennyi, éppen a rossmann-nal küzdök, már vagy 10-szerre próbálok meg fotókat feltölteni kidolgozásra, de mindig lefagy :evil: most úgy tűnik, megint :roll: :twisted: pedig jó dolog lenne, ha üzemképes lenne a netes digikép kidolgozás :?

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


sziasztok

Köszönöm szépen a köszöntéseket :) nagyon jól esett

Edit
2 hé és megint idősebb leszel nálam :lol: :lol: kár hogy nincs nyelvnyújtós hangulatjel :lol: :lol: :lol: mert most azt tennék ide

Én is utálom ezt a pocsék időt......brrrrrrrrr

Milánt ma már elvittem oviba, már tegnap sem volt semmi baja

megyek is mert idealszok a végén :lol:

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Heppi! Én is nagyon örülök, hogy eljöttetek! Kép Kifejezetten feldobtátok ezt a "csodás" esős napot! (És az is jó, hogy főznöm sem kellett, mivel tegnap bolognai volt a vacsi, amiből kb. annyit csináltam, hogy, ha apukám nem vitt volna ma belőle, még vasárnap is azt ettük volna! :lol: )
Különben meg nem is kapták szét a gyerkőcök a lakást! Nyugisan játszottak. Bálintkára pedig nagyon ráfér, hogy megtanuljon osztozkodni a játékokon! (Persze ez az irígység most még életkori sajátosság, de akkor is szoknia kell!)
Azt hittem, majd a kis "lucifer" rögtön kidől, ehhez képest alig tudtam 'lenyomni' aludni! Ja, és még az ágyban is azt szajkózta: "Anya, elmentek a fiúk!" Úgyhogy szerintem Ő is jól érezte magát - még ha néha nem is úgy nézett ki a dolog... :oops:
Szívesen látunk máskor is!
Remélem nem mindig pont azokon a napokon fogja kitalálni az eső, hogy zuhogni akar! Kép

Betty! Végre, hogy jelentkeztél! Már azt hittem nem ketten vagytok - egyben. :lol: (Ezt most szépen leírtam)
Lehet, hogy a dokibácsi úgy érzi, kivárja az időt a baba, de úgyis Danika dönti el, mikor óhajt onnan kijönni - szerintem.

Margó! Igen, Nándika megy suliba szeptembertől. Én sokáig nem tudtam eldönteni, hogy mi legyen, úgyhogy meghallgattam az óvónők, tanítónők, gyermekpszichológus és nevelési tanácsadó véleményét. Közülük 1 (aki a legkevésbé ismerte Nándit) mondta - októberben -, hogy lehet, jobb lenne még várni 1 évet. Hát, majd meglátjuk, jól döntöttem-e?! Egyébként Nándika is nagyon várja már az iskolát! Szeret a suliváróra és német foglalkozásra is járni.

Na elbúcsúzom.

Derűs hétvégét kívánok mindenkinek!
(Én holnap megyek egy barátnőmhöz! Pesten (vagy Szentendrén) csavargunk egész nap - fiúk nélkül! :) :) :) )

Adri
radra
 
 


Ana! Egyszerre írtunk! Örülök, hogy Milán meggyógyult! Kép
radra
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a hétvége?

Nekünk jó volt, amikor nem esett sétáltunk, bicajoztunk, amikor meg esett bent nyomultunk a szobába.
Pár napja lett feltéve a hinta a teraszra, és Korni nagyon rákattant. Szerintem ha rajta múlna állandóan benne ülne. :)

Hogy viseltétek az óraátállítást? Mi nem jól :( , azt hittem, hogy majd most tovább alszik a gyerkőc, de nem, már ma is fél 7-kor ébren volt. Pedig a fürcsit is eltoltuk 8-ra, hátha...de nem....

Megvan az utazóágy is. :lol: Korni nem örül ennyire, de nem sokat van benne. Muszáj volt az óvintézkedés, mert egy pillanatra sem lehet magára hagyni. (A wc-re menés is karcos volt eddig....)
Pár napja próbálkozik az egyensúlyozással, kb 10mp-ig sikerül megállnia kapaszkodás nélkül. :D

Ha van egy kis időtök írjatok!

Szép napot mindenkinek, végre jó idő van!

Üdv, Margó
Kép
Kép
maago
 
 


Sziasztok!
Rég nem írtam. Most is csak benézek...
Margó!
Látom, Neked is elevenek a gyerkőceid. Nekem egy van. De most nem rosszalkodik, mert lázas :cry: Ilyenkor gondolok arra, bár újra futkoshatnék már utána...
Dinoo!
Úgy láttam, Nálatok sincs éjszakai alvás... Hát, én sem aludtam végig egyetlen éjszakát sem, mióta Marci megszületett... Már majdnem 11 hónapja.
Betti!
Mire befejeződött a fogzás itt a láz :cry: ... Hát ilyen nehéz anyának lenni? Néha úgy érzem, nem bírom már az aggódást... Pedig erősnek is kell lennem a Manó miatt.
Adri!
Remélem, Nálatok is felüti fejét a gyógyulás nagyon hamar :wink:
Doktor bácsihoz mi sem mentünk, mikor Marci nem volt lázas. Mert sokkal súlyosabb dolgokat kaphat ott el. Például azt, amit mi ma viszünk oda :cry:

Nem is írok többet, mert nem akarom a kedvetek elrontani... Ígérem, benézek nem sokára, mikor kicsit javul Marci, és sokkal jobb lesz a kedvem is... Pedig tényleg olyan szép az idő!
Üdv Mindenkinek, Lilla
zea
 
 


Sziasztok!

Margó!

Elég jól telt a hétvége tegnap kimentünk a játszó térre jó ki is fáradtak a fiúk Karcsikám nagyon szeret hintázni.
Szerencsére nincs túl messze.

Casti!

Második fiamat szültem de nem igazán a Deékinál nem sokat foglalkozott velem hát nem sok mindent tudok róla mondani
de nekem nem volt szinpatikus.

Ana!

Néha teljesen megfeletkezek arról,hogy nekem msn is van.
Viszont Karcsikától nem is nagyon tudnék írogatni mert vagy kikapcsolja vagy kihúzza a gépet.
Nagyon eleven kis gyerek lehet utánna szaladgálni.

Puszi mindenkinek.
Ildi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Jól vagytok?
Nem nagyon ér rá senki,biztos mindenki a jó levegőn van.:)
Gáboroknak visszamenőleg is Boldog Névnapot kívánok.
Holnap talán jobban leszidőm írni.

Szép estét.


Edit
edit01
 
 


Sziasztok lányok!


Nem tudom emlékeztek-e még rám, úgy két hete Bihal Gabriella doktornőről érdeklődtem.

Dinoo válaszolt, priviben.

Nos, voltam ma nála. Tünemény doktornő, nekem nagyon szimpatikus volt!!!!! És: 6 hetes kismama vagyok! Hihetetlen! Két hét múlva kell mennem a kórházba uh-ra, és szívhangot is hallgatunk. Remélem nem lesz addig se semmi gond.

Csak elújságolni jöttem.

Legyetek jók.

Pusszancs
pocócska
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást! :)

Pocócska, neked pedig GRATULA! Én is BG-nál szültem Kornit. Tényleg szimpi mind emberileg,mind orvosilag. A szülés is nagyon jó volt. Ha gondolod majd egyszer elmesélem. :wink:
Ha majd lesz képed is muti ám!! Mikorra várod a babcsit, novemberre? Ti hol laktok?

Alvás téren semmi változás :cry: , vagyis annyi, hogy mostanság napközben is 2x 30-40 percet alszik.
Viszont magyaráz ezerrel, és elég sok mindent megért már: pölö ha kezdem mondani a kerekecske-gombocskát, akkor már tartja a kis kezét és az újjával mutat a tenyerére, tenti-re leteszi a kis fejét az ágyra, ha mondom hogy csüccs, leül ( persze ezt 3-4x kell mondani ), a csipp-csipp csókánál, meg már az első mondat után zavarja a tyúkokat, :lol: most hirtelen ennyi jutott az eszembe.

Azért néha írjatok Ti is!

Na én meg tépek hunyni!
Pussz

Üdv, Margó
Kép
Kép
maago
 
 


Sziasztok Csajok!

Margó,

hát hogyne érdekelne a szülesed!!!!!!!!!!! Várom nagyon a beszámolót! :D :D :D

Két hét múlva megyünk uh-ra, hallgatunk (remélem) szívhangot. Azért írtam, hogy remélem, mert félek, nehogy baj legyen.

Majd teszek fel képet, ha hazajövünk beszkenneljük. Gondolom adnak képet, ha kérek, nem? A kórházba kell most menni uh-ra. De soká lesz az még!!!!!!!!!!!!!!! :(

Novemberre várjuk a babát, hó közepe körülre.

Én nem tudom mi van velem, de ma nagyon nem jól érzem magam. VAgy a hasam van felfújódva, vagy már ennyire érezni 6 hetesen???????? Létezik ilyen?????????????
Pedig nem vagyok túl vékony alkat, na jó, azért elhízva se vagyok nagyon, de nem gondoltam volna, hogy ennyi idősen lesz olyan nadrágom, amit nem kényelmes hordani. El is jutottunk így a kérdésemig: Hol van cegléden kismamaruha-bolt???? Úgy néz ki vennem kell nacit....... meg lehet felsőket is, de ezzel még lehet ráérek, csak naci kéne. Még nem nagyon szeretném elmondani az ismerősök körében. Úgyhogy valami diszkrét kismamanacit kell vennem, amiből nem tűnik ki, hogy az az. :oops:

Szóval, visszatérve a rosszullétre. A közérzetem rossz. Fáradtnak és kimerültnek érzem magam. De most a közérzetemmel van a legnagyobb gondom...... Hányingerem, hányásom nincs. Ez normális szerintetek, hogy ha közérzetem rossz? Nem fáj semmim, csak úgy nem jó semmi. Tudom, a fáradtság természetes.

MEgyek, mert hosszúra sikerültem.. :D

Sok puszi
pocócska
 
 


Sziasztok!

Élek még én is, csak sosem jutok el idáig :roll: , mostanában teljesen el vagyok úszva mindennel. Még a házassági évfordulónkat sem volt időnk megünnepelni :( Most van egy szabad délutánom, hogy beérjem magam. De így sem lesz egyszerű. Elkaptunk vmi torokfájásos nyavaját, egyelőre csak mi lányok, remélem a fiúk most kimaradnak ebből.


Margó!
Én is üdvözöllek itt :)!
Nagyon édesek a srácaid!


Heppi!
Utólag is boldog szülinapot Orsinak, neked pedig boldog névnapot! Megoldódott a tortakérdés?
Rendeltél matricát? Ez jó ötlet, nekünk sem ártana, mert utálom pl.a fogkefékre vésegetni a nevet.. Bár ez meg lehet leázik. Igaz, két hónapot csak kibír egy-egy..
Sikerült feltöltened a képeket?


Dinoo!
A nappali alvással az én lányomnak is volt gondja, ő mondhatni szinte semmit nem aludt néhány hetes korától. Csinálhattam vele bármit. Aztán túléltük. Mai napig nem alszik délután, kivéve az oviban, nemtom ott hogy altatják el..
A mérlegeléstől én is kivoltam, nekem egyik gyerek se evett soha annyit, mint amit kellett volna. Mégsem volt soha semmi bajuk. Jól teszed, hogy nem stresszeled magad mérleggel, meg átlaggal.


Edit!
Remélem azóta jobban vagytok. Ati fulladt aztán? Megértem, én is szívbajt kaptam volna :(. Reméljük nem lesz ijen többet..


Adri!
Nagyon belelendültél a fogorvososdiba :). Örülök, hogy megoldódott a fóbia :).
Rosszalkodásban egyetértés ismerős.. Nálunk a felbujtás is elég gyakori.


Ana!
Boldog szülinapot utólag is!


Betty!
Már nagyon a finishben :).. Szurkolunk!


Lilla!
Remélem azóta elmúlt a láz is. Hát igen, nehéz ez az anyaság, de a legnehezebb időkben sem cserélnénk el semmiért, mindig van vmi ami erőt ad..


Pocócska!
Gratula a babához!
UH képet csinálnak, ha kérsz, legalábbis még anno úgy volt. Szerintem teljesen normális ez az unkonfortérzés. Gondolj bele, felborult a hormonháztartásod, és ezekben a hetekben fejlődik ki a baba mindene. Néhány hét és jobb lesz :wink:
Elég sok helyen lehet kismamarucikat venni már itt is. Most hirtelen a Csillox jut eszembe, de majd még gondolkodom.

Most rohanok tovább, több kiló vasalnivaló vár rám :? :?

Betti
szabobetti
 
 


Üdv mindenkinek,

Most nem leszek vmi szívderítő, ugyanis éppen csomagolok --- és elutazom a holdra szabadságra :roll: a hócipőm tele van, ráadásul a srácok is betaknyoltak.

két éjszaka nem aludtam (tudom, szopisoknak ez semmiség), nappal nyekednek, nem fogadnak szót és/vagy feleselnek, szal kivagyok :oops:

Orsit ma hazahoztam ebéd után, erre odafelé bealudt Viktor a kocsiban, visszaúton meg Gábor telehányta az autót :roll: Itthon mire rendbeszedtem Gábort, Viktornak kinyílt a csipája, és már nem is akart aludni. Volt némi pankráció, mire végül is meggyőztem. Most hárman alszanak egy szobában :roll: :roll: (gondolom Orsinak biztonságot ad a "társaság", a fiúkat meg nem zavarja)

plusz 4fogásos ebédet kanyarintottam délre, a férjem kedveceiből, mire közölte, hogy "elfelejtette, és majd csak délután jön haza" :? hááát, akkor eszi hidegen :wink:

na nem is rontom tovább a levegőt

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi!

Remélem azért nem utaztál el a holdra :wink: . Megértelek, nagyon rossz, mikor az embernek minden de minden összejön :cry: . De remélem amíg a srácok aludtak egyet, te is tudtál relaxálni, és már jobb egy kicsit. Ha más nem, mikor az urad hazaér szökj el egy félórás sétára, amíg ő eszi a hideg vacsit :wink:

Betti
szabobetti
 
 


Betti!

A Csillox a puncsház cukrászdával szemben van, ugye jól gondolom? Vagy összekevertem????? :roll:

Gndolkozzatok még légyszi, hol van kismamaruha bolt, mert már vennem kell....... Már szorítanak a gatyáim, és még csak 6 hetesek vagyunk..... Hihetetlen!

Heppi,

nem lehetett könnyű napod.....


Pusszancs
pocócska
 
 


Szép szombat reggelt mindenkinek! :D

Nem győzök olvasni,hiába aki ritkán nézz be ide. :(


Maago!
Bevált az utazóágy?

Zea és Szabobetti!
Sorstársak vagyunk gyerköcalvás terén.Legalább ti nem mondjátok,hogy elkapattuk a lányt.A családból van aki mondta már,próbál nem érdekelni,de azért rosszul esik.De ti is túléltétek,én is életben maradok. :lol:

Pocócska!
Mégegyszer gratulálok,örölök hogy tetszett a dokinő.Tessék vártad a rosszulléteket,és megérkeztek.Jobban érzed igy magad?
Kismamabolt van még a Teleki utcában(lottozó utcája),a nevét nem tudom.

Heppi!
El kell áruljam,én már találkoztam veled nagyon régen,a sógornőd barátnője vagyok.Nagyon gyönyörek a gyerkőceitek,és le a kalappal elötted,nem lehet egyszerű mindig 3 gyermekkel.


Csütörtökön voltunk tanácsadáson,és a leányzó 6,5kg és 66cm.
Az oltásnál meglepő módon nagyon picit sírt,nem úgy mint a múltkor.Nagyon büszke voltam.Tehát elég még az anyatej,éljen! :D :D

Hamarosan itt a húsvét!Ki mit süt főz?

Idén nem kell igazán készülnöm,mindegyik nap családi vendégségbe vagyunk hivatalosak,max. kókuszgolyót,hogy valami gyorsan elkészíthető hazai is legyen itthon.Nagymamám ilyenkor szokott csinálni zserbót,mézeskrémest,püspökkenyeret.Anyósom kocsonyát csinál.Tavaly én ilyenkor sonkás töltött kenyeret készítettem,ez is gyors,egyszerű.
Kiváncsi leszek Tücsimanó hogy fogja bírni a vendégsereget,még csak a nagyszülőket ismeri.Lesz egy szolnoki utunk is,a dédiékhez.Nem nagyon mozogtunk még ,hozzánk is csak korlátozva engedtem látogatókat,főleg az elején mig nagyon picik voltunk.Volt is nagy "meglepődés",sértődés.Szóval,kezdődik a BEAVATÁS,a lányomnak is.Tudom furcsán hangzik biztos,de nagyon féltettem az influenzás időszakban,és nem szivesen láttam senkit,ha tetszett nekik ,hanem.Forditott esetben én megérteném.Még az is rosszul esett ha más hozzáért a gyerekhez,nem ismertem magamra.Olyan mintha féltékeny lettem volna.Remélem nem gondoltok betegesnek,de hát igy volt.Meg is könnyebbültem hogy írtam róla.Sajna,még néha el-el kap ez az érzés.Erről csak a férjemmel beszéltem idáig,azt hiszem szégyeltem is magam emiatt,meg lelkiismeretfurdalásom is volt.(Pl. anyósommal szembe,pedig normálisan viszonyulunk egymáshoz)
Hátha ez a nagy vendégség meghozza az áttörést! :P

Legyen jó napja mindenkinek,puszi!
dinoo
 
 


Sziasztok,

Úgy tűnik, sikerült kilábalnom (és remélhetőleg nem ideiglenesen) a letardáltságból :D Tegnap voltam tornázni, és olyan, de olyan isteni volt, hogy ezen túl minden pénteken ot a helyem :D még a férjem is szóvá tette, milyen mosolygós vagyok! rég nem látott ilyennek, és ha a torna következménye, akkor rajta nem fog múlni (főleg hogy túlünk öt perc séta!)

Dinoo
Most nagyon kíváncsivá tettél, hogy ki lehecc, de van egy sejtésem :wink: itt a nagy nyilvánosság előtt nem akarom a keresztnevedet elárulni, hátha te nem szeretnéd, de nem vagy véletlenül óvónő, akinek olyan esküvője volt, hogy délben? szertartás nagy ruhában rokonsággal meg minden, este meg "farmeros" buli a haverokkal??? mert akkor tudom kivagy :D
Féltékenység: én totál így voltam Orsival, nálunk 4 hét karantén volt :) és utána is nagyon rosszul érintett, ha bárki a kezébe vette a kisasszonyt --- pedig belül tudtam, hogy szeretik, és hosszú távon nekem is jobb, ha másokkal is jól elvan, és mégis legszívesebben senkinek nem engedtem volna meg, hogy hozzá nyúljon :roll: :oops:
A karantén miatt nálunk is volt sértődés, mondjuk nem anyósomék részéről, mert ők totál megértették (ma is tiszteletben tartják az alapvető nevelési szabályaimat --- nem szólnak bele, még ha nem is tartják jónak, amit teszek) inkább a dédikkel volt "gond", de így utólag már annyira nem érdekel. Persze a másodikkal már kevésbé óvatos az ember, a srácokkal 3 hetesen már anyósoméknál voltunk, és 5-6 hetesek lehettek a karácsonyi össznépi heppöning-en :wink:

Húsvét: mi nem leszünk itthon, szal nálunk nem téma, hogy ki mit süt-főz, anyukám meg szíves-örömest magára vállalata az egész macerát, hozzájuk cuccolok le a 3 rontópállal :D

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

:oops: Nem tudom emlékeztek-e még rám... és néha-néha benézhetek-e hozzátok...
Ezre meg egy éve nem jártam itt, most pedig csak nézem, milyenmozgalémas élet folyik a topikban!:)

Hörcsög! Látom a vonalzód és SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!

Heppi! Útolag is boldog névnapot!

Ana! Isten éltessen sokáig!

Ma még megpróbálok visszanézni... és ha valkit érdekel írok is pár sort.... :wink: :oops:

Kata

Kép
Kép
katácska
 
 


Kataaaa,

De jó, hogy hírt adsz magadról? Mizújs? hogy bírod? minden okés veletek?

néha eszembe jutsz, hogy rád kéne csörögnöm, de mindig visszatart a gondolat, hogy tudom, pihenned kell --- ezért inkább nem hívlak :oops:

Betti,
Jut eszembe, neked nem eladó véletlenül a FP etetőszéked? Mert az én kettőmre már 4-en is jelentkeztek, ebből az egyik Radra (első a sorban), de a többiek is kedvesek a szívemnek :roll: Hátha te tudnál segíteni :D

ma Viktor éktelen üvöltéssel kezdte a napot, azt "mondja", hogy a foga fáj :shock: végül vhogy előkerült a dentinoxos tubusom is (a fél házat feltúrtam érte), és most csönd van

megyek is DVD-t nézni :wink:

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi!

Nyugodtan hívhatsz bármikor... legfeljebb ha alszok nem veszem fel... :wink:

Hát jól vagyunk, a tervezett császár időpontja április 19. Már nagyon-nagyon várom... Viszonylag jól vagyok... bár már nagyon nehéz a hasam.... Hatalmas is... Szerencsére nagyon jól állok a kilókkal, eddig csak 6 kiló plusz van rajtam.... ez a sérvem miatt is szerencsés.
Már minden össze van készítve a kicsi Tündérke megérkezéséhez... már csak várjuk nagy eseményt! :lol:
Teszek fel egy képet a pocimról:
Kép

Kép
Kép
katácska
 
 


Jézus..... mit tettem a topikkal??? Beírok pár sort és mindneki elmenekült??? :oops: :oops:
Vagy a bálna méretem rémísztett el benneteket? Inkább kitörlöm a képet.....
Hahó!!!!
Valaki???
Senki???
Jaj nekem....

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Pocócska!
Igen, a Csillox a puncsházzal szemben van! Kismamarucit régebben a Gyarmati udvarban is árultak, benn a legsarokban. De az üzlet nevét nem tudom, és sajna azt sem, h még létezik e :roll:
Nekem is van még egy kismamanacim :roll:

Ilduci!
Köszi a cipőajánlást. Ha aktuális lesz, gondolok rád :wink:

Dinoo!
Elhiszem, ha rosszul esik, főleg családon belül. De próbálj nem foglalkozni vele. Nekem mindig az segített ilyenkor, ha arra gondoltam, nem az számít ki milyen anyának tart ezért vagy azért, hanem az, hogy majd a gyermekem milyennek. És nem hiszem, hogy évek múlva letol majd azért, mert felvettem ha sírt, vagy mert odaengedtem magam mellé. Sőt! Csinálj mindent úgy, ahogy nektek a legjobb!
Húsvétot illetően, én sem főzök idén sem, mi nem nagyon tartjuk ezt az ünnepet. Meg általában inkább vendégek vagyunk, mint házigazdák :roll: :lol: De sütni lehet sütök vmit. Lehet csak somlóit, meg kókuszgolyót gyúrok az uramnak, ezeket szereti, és ezt más nem szokott a családban.
Féltékenység nálam is volt, nálam kb. addig tartott, míg a kisebb megszületett (majd két év), úgyhogy én biztos nem nézlek emiatt betegesnek :wink:

Heppi!
Örülök, hogy jobban vagy. Merre jártál, milyen tornán?
Az etetőszéket én már tavaly eladtam, mert nem használtuk már.


Katácska!
Örülök, hogy újra írsz. Már hiányoltunk többször!
Szép nagy a pocakod!


Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok lányok!

Heppi!
Jól gondoltad,én vagyok az!

3 rontópál?Ez tök jó. :D

és most újból:Heppi,+Szabobetti!

Megnyugtató,hogy más is átélt hasonló érzéseket a gyerekével kapcsolatban,köszönöm hogy leírtátok,ti is voltatok hasonló szituációban.

Katácska!
Mi még nem találkoztunk,de nagyon gratulálok hamarosan megszületendő babádhoz.4 hónapos az én kislányom,még frissen élnek emlékeimben a szülés közeledti izgalmas várt pillanatok.

Pocócska!
Mi van veled? Régen írtál.

Többi lányok ki mit csinál?

puszi mindenkinek
dinoo
 
 


Sziasztok Csajok!

Vagyok ám én is csak mostanság, hogy ilyen jó idő van, nem sokat vagyunk bent. Az udvaron is mindíg van valami tennivaló, ez a családi ház hátránya, ma meg a szomszédság. :? De erről majd máskor...

Üdv én is akikkel még nem "találkoztam".

Pocócska!
Jobb már a közérzeted? Annó én is a Csillox-ban és a Gyarmati udvarban vettem a kismamás rucikat. Van is még egy két ilyen cuccom. Ha gondolod küldj egy emailt, és elküldöm a képeket, hátha tetszik valamelyik. Mi már nem tervezünk több gyerkőcöt.

Dinoo!
Bevált az utazóágy, de tényleg csak minimálisat van benne Korni.

Heppi!
Örülök, hogy már heppybb a hangulatod. Nekem is vannak időnként rossz napjaim, lám egy kis kikapcsolódás milyen csodákra képes.

Kata!
Jó nagy pocid van, tavaly ilyenkor én is hasonló méretekkel büszkélkedtem. Gondolom hogy számolhatjátok már a napokat, főleg így, hogy tudod, hogy mennyit kell még aludni a nagy napig. Én mind a két fiút túlhordtam, emléxem hogy milyen türelmetlenek voltunk már, na meg a rokonság, már az idegesített, hogy mindenki kérdezgette, hogy még mindíg semmi. :x

Betti!
Köszi a bókot. :wink: Neked hány pulyád van, fiú,lány? És mekkorák?

Velünk egyébként nincs semmi különös, elvagyunk mint a befőtt. :)
Húsvétra én sem készülök, szerencsére már nem dívat felénk sem a locsolkodás. Tomit majd a tata elviszi 1-2 helyre locsolkodni. Apa sajna dolgozik az ünnepekben. Persze azért sonka biztos lesz meg összedobok vmi jó kis sütit. :lol:

Többiek tessék bejelentkezni!

Megyek is mert vár a homokozóban a Tomi és építünk egy frenetikus homokvárat!

Pusszancs!

Üdv, Margó
Kép
Kép
maago
 
 


Dinoo, Maago!

Én is köszöntelek Benneteket! :)


Betti! Köszi a pocakdicséretet! Bár néha már nagyon útban van nekem... De ezt a maradék 17 napot már csak kihúzom... remélem...

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Gyorsan jöttem, hogy én legyek az első :)

Edit! Boldog szülinapot!


Dinoo!
:) Nincs mit, ezért vagyunk itt egymásnak. Legalább mi ne nézzünk ufóként egymásra, nemigaz :wink:

Margó!
Remélem egyszer én is átérzem majd a kertesház hátrányait (is) :). Mi egész nap úton voltunk tegnap, jól be is ájultak este.
Nekem kettő csemetém van, egy 4.5éves lány, és egy 2.5éves fiú.

Katácska!
Én már nehezen tudom felidézni, milyen volt nagy pocival, pedig nem is volt olyan rég. 17 nap az már tényleg nem sok. Megkérdezhetem hogy miért tervezett császárral szülsz? Persze ha nem publikus, semmi gond!


Betti
szabobetti
 
 


Betti!

Azért kell a tervezett császár mert nekem ez a harmadik császárom lesz és ilyenkor biztosra mennek... hegszétválás, meg ilyen apróságok kivédése miatt!
Amúgy szerintem - nekem legalábbis tuti- ez a vége a leglassabb és szinte alig telik az idő!

Kérdezni szeretném, hogy volt már valaki közületek a Ref. Egyház Babaruhabörzéjén? Érdemes kimenni?

Edit! Nagyon sok boldog szülinapot!

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Betti, Katácska köszönöm a köszöntést!:)

Van termés szépen mióta nem írtam, nem győzöm visszaolvasni.:roll:

Betti
Én még emlékszem mekkora hasad volt! :lol:
Nagy.:)

KAtácska
Örülök,hogy újra jövögetsz és hogy jól vagytok.
Kitartást erre a pár napra.:)

Többieket is pusszantom.

Muszály mennem.:(
Sziasztok!
edit01
 
 


Szép napot mindenkinek!

1000 bocsi, hogy ilyen ritkán írok nektek.
Háát már nincs sok hátra :oops:

Üdvözlöm az újakat és gratula az új pocaklakókhoz is!!!

Tegnap voltam a dokimnál és azt mondza, hogy még várat magára a kiskrapek, úgyhogy valszeg a húsvétot bent tölti és lehet még később is fog jönni mint április 10. A fejecskéje még nincs teljesen lent. Holnap megyek délután Flow-ra meg megnézik a magzatvizet is. Meg akkor ctg-t is csinálnak. Kíváncsi vagyok nagyon az eredményre, mit mondanak. Ha keddig nem indul meg a szülés akokr szerdán be kell feküdnöm a kórházba :? amit nem nagyon szeretnék....
tegnap este volt telihold, reménykedtem hogy hátha beindul a szülés, de a doki után tudtam hogy már nem fog... jól érzi bent magát nagyon :D habár volt némi menstruációs görcsöm már, de ez normális már ilyenkor. Amúgy elég jól viselem az uccsó hetet, napokat. De állítom hogy ez az utolsó két hét lassabban telik mint a kilenc hónap :D
Olvastam meg ajánlották a málnalevél teát szülés előtt, én 1 hete kezdetm el inni, sok jót hallottam róla, hogy megkönnyíti a tágulást. Majd kiderül, de ha beválik akkor megírom és ajánlom minden kismamának.
A szülés előtt pár héttel lehet csak inni.
Még mindig sokta rugdos a fiacskám, az éjjel annyira rugkapált hogy csak na... már nagyon nehezek az éjszakák, fordulni a nagy hasammal, huhh megszenvedek mire újra kényelembe helyezem magam meg a pocim. akartam volna feltenni képet én is a pocimról, de sajna túl nagy és nemengedte a gép. hát a kilókkal sajna hadilábon állok, 20 kg-t híztam meg a lábam is vizesedik, reggelre se megy le teljesen, de amúgy minden eredményem rendben van, vérnyomás, vizelet stb... az arcomon is kijöttek a patik elég rendesen, de hát ez van... dolgoznak a hormonok... :P
Nagyon várjuk már a kis Dánielt, a párom is teljesen odavan, hogy mikor foghatja már a kezében. elvileg apás szülés lesz, aztán majd meglátjuk, birja-e.... :lol:
A múlt héten voltam megint szülés felkészítőn, jó volt... mondtam a barátnőmnek aki szintén kismama, hogy harmadszorra már remélem élesbe jövök a szülőszobára :D
igaz, hogy sokat írtam, de remélem kárpótoltam, amiért ilyen régen nem írtam már nektek... :oops:
Addig is Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok nektek!
amint tudok majd hírt adni magamról írok és beszámolok a fejleményekről.
Szép napot mindenkinek!!!
Betty

Kép
ubetty
 
 


Sziasztok!

Kata!
így már értem :wink: . Elhiszem, hogy nehezen telik ez az utolsó időszak. De majdcsak eltelik, és már tényleg nem sok van hátra. Az ünnepek miatt meg még hamarabb elrepül majd az idő.
Gyerekekkel mi újság? Várják a hugicát gondolom :)
Börzén én nem voltam még, nem tudom milyen lehet.

Edit!
Tegnap megnéztem a régi képeket, valóban hatalmas volt a pocim :), meg eszembe jutott, h mindenki azt kérdezte ikreket várok e :), hú, de rég volt..

Betty!
Örülök, hogy minden rendben veletek, neked is azt tudom írni,mint Katának, hogy jön a húsvét, és hamar eltelik majd. Aztán lehet babázni :). De az is lehet, hogy Dániel már idén is szeretne húsvéti ajándékot, és hamarabb megszületik :wink:
Drukkolunk, és várjuk az örömhírt!

Betti
szabobetti
 
 


Edit!

ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG, FÜLED ÉRJEN BOKÁIG!!!!!!
Boldog szülinapot :)

Katácska
Húúú, jó nagy pocid van :) 6 kiló? az nagyon jó, mondjuk előtte sem voltál kövér, sőt...
A sérved hogy bírja a pocakosságot?

Nálunk mostanában nem történik semmi lényeges, max az hogy egyre kevesebb tejem van, bár Olit ez nem zavarja, úgyanúgy rámcuppan...engem viszon már néha idegesít, mert mihelyt leülök már márszik is rám...náha 10 percenként....és harap is piszkosul, és ha elveszem és mondom hogy fáj, akkor megpuszilja és már cuppan is vissza rám :lol: Szóval hosszú és fárasztó út lesz még a leszokásig, na de ez legyen a legnagyob bajom :lol: :lol:

Ildi
Azért néha gyere msn-re is :lol: meg azért ha jársz Cegléden összefuthatnánk :)

Többieknek pusza

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok Lányok!


Kicsit eltűntem, de itt vagyok.... Sok volt a munka a héten és a múlt hét végén is, így nem volt erőm már este netezni.

Hihetetlen, pár napig nem vagyok, és mennyit kell visszaolvasnom!

Már jobban vagyok, már nincsenek úgy rosszulléteim, mint mondjuk múltkoriban, amikor írtam. Néha el-elkap egy egy hányinger, de tényleg csak ritkán. És akkor, ha éhes vagyok. Vagy legalábbis, ha eszem, elmúlik. Mostanra a délutáni "rosszullétek" sincsenek, vagy nincs időm érzékelni, mert annyira leköt a munka, kicsit sokat túlóráztam mostanában..... Ezért is nem jöttem már esténként. A mellfeszülés az, ami még mindig van, és lesz is egy darabig még.

Épp ma vagyunk 7 hetesek..... :D

Kata,

szép nagy pocid van! El is hiszem, hogy nehéz már neked! Kitartás, már nem sok van hátra!!!!!!!!!!! Úúúúúúúúú, harmadik császár. Nem félsz?

Magoo, ment privi, kettő is.

Megyek, mert álmos vagyok.
Puszi Mindenkinek!
pocócska
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: