Új privát üzeneted érkezett!

Örülök,hogy Fanni jobban van! :wink:
Soós doktornő nekem se szimpi,igaz eddig csak egyszer voltam nála,mikor Gabika rosszul lett a cukorbetegség miatt! :roll: A mi doktornőnkkel eddig semmi - tapasztalom nem volt,mondjuk én nem adok neki semmi pénzt,keres ő,nehogy már azért jöjjön ki! :roll:
Az én gyerekorvosom volt egy tündér anno. Ő még a disznóvágásról is képes volt kijönni,ha beteg voltam,és baráti kapcsolat volt a családunkkal,soha semmit nem fogadott el! :wink:

Tegnap itt volt anyu barátnője,Gabika megint egy halom ajándékot kapott,köztük egy buborékfújot,amit egész nap lehetne neki fújni,de a mama nem bírja a szagát,így csak az udvaron lehet! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gani hogy sikerült a szülinap? Képek? :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nagyon haláli videó: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=fEcxlyI2MLE

Gabika kacagott rajta nagyon,sokszor megnéztük! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Sziasztok!
Most találtam meg ezt a fórumot az új játszóház keresésével.
Mi is Békáson lakunk a Lukács Gy. utcában. 4 gyermekem van 15 és 6 éves fiúk meg 2 és fél éves meg 11 hónapos lányok.
napsika73
 
 


Sziasztok! :wink:

Napsika73 üdv a csapatban! :P Akkor nektek jó nagy családod van,mesélj kicsit magatokról! :wink:
Mi jól vagyunk,szépen süt a nap,remélem ma nem lesz vihar,mint tegnap! :roll:
Hát a mama már engem is kiidegel sokszor,ezt már nagyon nehezen lehet bírni! Percenként ugráltat,mindig vmit kitalál,és az azonnal kell. Anyu is beteg,megfázott,nincs hangja,de nem pihenhet,mert munka van,és mi az,hogy ő lustálkodni akar?! :twisted: Mert meglátszik mióta ő semmit sem tud csinálni kupi van mindig! :shock: Meg hét anyu minden főzhet,az nem jó neki,mert íztelen,pedig első osztályú!
Akkor meg anyu is végre boldog,van egy barátja,aki nagyon rendes,de a mama utálja,és ennek hangot is ad,sőt ki van kelve,hogy mi az,hogy ide meri hozni ebédre,mert az a pasi senki! :twisted: Majdnem ugy jön le,hogy anyu kurva,mert idejár egy pasi ebédre,de sose alszik itt,nem is merne a mamától.
De amikor a mama kórházban volt,mindig ő vitte anyut utána,és mindent segít elintézni,de az nem érdekli,csak,hogy ő utálja,és ő nem családtag és semmi helye itt! :evil:
Ma én is kaptam tőle! Gabika hisztizett délben és kiborította a kaját le a földre. Meglegyintettem a buksiját,hogy ilyet nem szabad,hát rácsapott a kezemre,hogy hogy merek ilyet tenni?! :shock: Megmondtam,hogy az én gyerekemet én nevelem,és úgy ahogy én szeretném! Láttam,hogy nem tetszik neki! Mert a gyereknek csak a kezére lehet csapni! :shock: Érdekes én is kaptam ki nem is egyszer,és nem a kezemre,és itt vagyok! Kell a szigor! :wink:

Amúgy jól vagyunk,ma aránylag jók a cukrai!
Ja megjött a közgyógy is tegnap apjuk mondta,ill.csak értesítő,majd hétfőn veszem át!
Ja és képzeljétek átvertek a pesti gyógyszertárban,és csak most tudtam meg. Ugye a doki felírt 2 receptet amin 3-3 doboz tesztcsík volt a vércukormérőhöz. Pesten 3 doboz 2700Ft volt,a héten kiváltottam itt a másik receptet,ami 1300Ft volt! :shock: Utánajártam és itt fizettem jól! Azért nem semmi,hogy átverik az embert! :evil: Én nem tudtam,hogy mennyit kellene fizetnem,mert akkor előszür váltottam ki!

Ja és megjött a GYES papír is,ugye áprilistól már az jár sajnos! De az se 28.500Ft,mert abból még sok mindent levonnak,és kb. 23.000Ft ot fogok kapni,meg a 23.000családi! Frankó! A hitel meg 80.000! :shock: Ez a szép támogatás,ebből éljenek meg az anyák?!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Szerencsére mi már jól vagyunk... Remélem Fanni is gyorsan meggyógyul.
Kedden végre megkaptuk a szurit.

Viki
Az orrszívás nálunk nem sírós..
Néha Levi csinálja magának... dugja az orrába :lol:

...a mi dokink is jó (itt Nyh-n jobb, mint a Bp-i volt) :P
Megtartjuk :lol:

Kristinka
Gratula a fogacskához! :P

Gabikának és az Apukájának
Kép

Fiora - utólag is
Kép
a nagylánynak!
(tényleg nagyon rohan az idő :roll: )

Napsika
Szia! Üdv itt!
Gratula a 4 gyerekhez! :)

Boszi - a nevelés...
Én is rácsapok néha-néha Manó kezére - esetleg fenekére, ha már nem bírom tovább...
...ha már előtte 100x elmagyarázom neki, hogy NEM.... és azért is azt csinálja.
Ez Anyóséknak nagyon nem tetszik :?
...na de én is azt vallom - az én gyerekemet én akarom nevelni :?

Vasárnap megyünk Bp-re.
A lakáshoz, az egyik kollégához (Bálint Gy. u.) és egy két boltba :lol:

Az iskolás nagyfiam :lol:
Kép
Imád takarítani - pár napja kapta
Kép
...ezt pedig mamiék vették:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Boszibaba! A gyes 25795 Ft ami nem sok de vannak akik ezt is soknak találják.

Ágostonnal szerencsésen túl vagyunk a középiskola választáson. Rajmi még egy évet marad az oviban ezért Jázminnal fog egy évet járni a Gyermeksziget Montessori oviba. Jankával több, mint valószínű egy évet még itthon maradok.
napsika73
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt tegnap "kirándulni - hazalátogatni".
Voltunk az Ázsia Centerbe is... sok-sok ruhát kapott Manó.

A gyes - gyed - cs.pótlék.... ha eltörlik, lerövidítik.... :roll: :evil:
Mit szóltok, milyen kedvesek a drága államfők? :evil:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kia!
Milyen volt visszatérni a lakásotokba? Nem szorult össze a szíved?
Vevők jelentkeztek már?

Most éppen mit terveznek a gyed és gyes intézményével?Én még ott tartok, hogy már 1 év folyamatos munkaviszony kell a 2 éves gyed jogosultságához. Megint változtattak ezen?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok,

koszonom, koszonjuk a gratulaciokat.
Hosszu tervezes utan, ma vegre eljutottunk a gyerkoccel a munkahelyemre. Jo volt latni ujra a csajokat, meg ugy mindenkit. Bar a lanyok azert neha jonnek latogatoba.
Hogy telt a hetvege? Nalunk nagyon suru volt ugyhogy kifejezetten jo volt, hogy vegre ujra hetkoznap van. Szombaton reggel piacoztunk apaval eggyutt. Olyan jo volt, igy kozosen kimenni setalni, mert sajnos nagyon ritkan kerul ra sor. Utana delutan jott a dedi meg a nagyszulok, es este 7ig nalunk voltak. Ami ugy magaban nem baj, csak nagyon hosszu volt igy a nap. Vasarnap, pedig megigertem hogy fozok valami finom ebedet, apa elment kezilabdazni es eleg keson ert haza...
Nos hat ennyi.
Bence ma nagyon gyorsan elaludt, szegeny olyan faradt volt mar furdes kozben...
kristinka
 
 


Sziasztok!
Gyedet 1 évre akarják csökkenteni szocpolt, meg akarják szüntetni családit, gyest, be akarják fagyasztani. Gáz és hő támogatást csökkenteni vagy megszüntetni fogják a kompenzációval együtt.
napsika73
 
 


Valaki jön 8.-án lévő nyitott napra Gyermeksziget Montessori oviba?
napsika73
 
 


Sziasztok!

Gani - így van, ahogy Napsi leírta...
Jó lenne még a szocpolt felvenni, így elhatároztuk, hogy fél millióval levisszük az árat :?
Reméljük így talán lesz vevő... csak bukunk rajta...
Fura volt a lakást üresen látni... :roll:

Rakom is fel az új hírdetéseket.... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Ma nyílt meg az új játszóház,eddig még zárva volt,tegnap voltunk arra.
De szerintem mi maradunk a másiknál,mert drágább!
Itt 1 óra 600Ft,kaját nem vihetsz be..stb
A túloldalon a 3 óáért kajával 990Ftot fizettem. Jó egy gyermekmegőrző is!

Volt egy szórólap is bedobva hozzánk,fel is dobtam netre:

http://data.hu/get/1324540/Jatszohaz_Be ... 1.jpg.html

http://data.hu/get/1324541/Jatszohaz_Be ... 2.jpg.html

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jól vagyunk,vasárnap este értünk haza!
Tegnap is akartam már írni,de Gabika kihúzott egy kábelt,és nem volt egész délután net,és este jöttünk rá mi a bíbí! :roll:

Jó volt lent,csak rövid,az idő is nagyon szuper volt!

Hát igen ezek amiket a kormány tervez,nem semmi! :evil: No komment! Reméljük nem engedik elfogadni őket!

Többiek? Mi újság?

Mióta itthon vagyunk javult az étvágy,jól eszik.Biztos hiányzott neki a kis otthon! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


S akkor jó pár kép! :wink: Előre is bocsika! :P

Kép
Szülinap anyuéknál
Kép

Kép
Pénztárgépet kaptam

Kép
Udvaron

Kép
Macskales


Kép
Kutyusokkal


Kép
Vagány


Kép
Nagyon szeretem a cicust!

Kép
Új frizum



Kép
Balaton te csodás!

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Lányok kivel mi újság? ÍRJATOK!!!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Kia!
Akkor most már jöjjön gyorsan egy komoly vevő, hogy még július 1. előtt lebonyolíthassátok a ház adás-vételt szocpollal.
De ha nemsikerül, menjetek el a Jenőhöz, kérjetek szociálpolitikát :lol:

Viki!
Fanni meggyógyult már?

Boszi!
Jók a képek! A cicásösszebújós nálam a 10 pontos :lol:

Nálunk semmi újság. Most, hogy jó az idő, minden nap az udvaron zárjuk a délutánjainkat. Ezzel csak az a bajom, hogy a nagytakarítás tolódik. Ablakokat kellene már puceválnom :?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Boszi,
Jók a balatoni képek!
Lenne egy kérdésem: A Budai Gyerekkórházba hogy szoktatok menni bkv-val? A hév egyértelmű, de utána mire érdemes felszállni? Vagy gyalog érdemes menni?

Kia,
Remélem, így el fog kelni a lakás!

Nika,
Ti hogy álltok a költözéssel? Áthurcolkodtatok már? Hogy tetszik?

Viki,
Fanni hogy van?

Gani,
Nagytakarítás? :shock: Ne is említsd! Még jó, hogy Húsvétra Szegedre megyünk :lol:

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok! :wink:

Helga a Budai Gyermekkórházba így szoktam menni:

Hév-el elmegyek a Margit hídig.
Ott a lépcsőn fel séta,nem a villamoshoz,a másik oldalra. Lesz egy kis séta,de a buszmegállóhoz kell menni. Ez pár perc.
A 91-es busszal 2 megállót kell menni. A Zivatar utcánál kell leszállnod. Ott sétálsz felfele,s lesz egy meredek utca befele,azt hiszem Orgona utca a neve. Azon kell felsétálni egészen végig,és a kórháznál jutsz ki.
Remélem Áronnal minden ok! Vagy vmi rutinvizsgálatra akarod vinni? :roll:

Viki hogy vagytok? Rég voltál!
Fiora??? Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kia: köszi

Kép
fiora
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, csak kicsit sok a melóm... Olvastalak Titeket, de írni már nem volt időm :oops: Ma is megyek 13 órára dolgozni.

Fanni már meggyógyult, kopp-kopp. Mostanában annyit eszik... bepótolja azt, amit múltkor a betegsége miatt nem evett meg.

Végre itt a jó idő :D Remélem már így is marad.

Játszóháznál láttam, hogy valami programok is ki vannak írva, de csak kocsiból láttam... Tud valaki erről bővebbet?

Hú, Áronnak névnapja is volt, nem??? Boldog névnapot neki!

Még jövök, csak kicsit utól érem magam a melóban....

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Nagyon nagy a csend lányok! :roll:

Jól vagyunk,bár szombaton Gabika eléggé ránk ijesztett,mert nagyon magas 18-26os cukrai voltak,azt hittük megint kórházba kerül. :roll:
Gyorsan felhívtam a dokit,aki mondta,hogy ne essünk kétségbe,emeljük akkor meg a reggeli és az esti inzulinadagját 1-1 egységgel.Sajnos a magas cukrot nem lehet rajta észrevenni,max annyiban,hogy fáradékony!
A kontrollt is előre hozta,mert holnap mentünk volna eredetileg,de hétfőn kellett végül menni.
Minden ok volt,majd 2 hónap múlva kontroll,ha vmi gond van,meg telefon azonnal.
Megvan már a közgyógyigazolványunk is,nem tudom meséltem-e?! 3 hónap alatt el is készült!
Vasárnap a sógornőmék jöttek vendégségbe délután,mert ők úgy nem tudtak Gabika szülinapján itt lenni,így szülinap-névnapi köszöntés volt megint! :P

Ma voltunk a 2 éves státuszon a dokinőnél. 89cm és 12,48kg.
Pár napja mindig piros a szemfehérje a dokinő is észrevette még mielőtt mondhattam volna. Vmi gyulladás van neki,kapott szemcseppet rá,de azt az ordítást,mikor akarok neki cseppenteni! :shock:
Ja és említettem az étvágytalanságot is,és akkor mondta a dokinő,hogy nézzünk egy vérképet,mert sápadt is mindig,lehet vashiányos,és lehet azért étvágytalanabb.
Holnap viszem is korán,remélem nem kell sokat várni,és 2 nap alatt meg is van az eredmény!

Tegnap találkoztunk Vikiékkel lent! :)
Helgaékkal meg rendszeresen találkozom minden nap,mert átszoktam a túloldali Máltai jáűtszótérre. Sokkal jobb,mint az itteni. Ott 4 babahinta van,nekem jobban tetszik.
Áron nagyon aranyos,és jó magas lesz,mint apukája,akit végre volt szerencsém megismerni,nagyon aranyos és közvetlen,Gabika mindig hordja neki oda a formákat,hogy mit építsen! :lol:
Nekem Áron beszéde tetszett nagyon! :D


Képzeljétek anyunak idegösszeroppanása volt!
Ma vitte a barátja a dokihoz.
200/120 volt a vérnyomása!:shock:
Rögtön fújtak be a nyelve alá,hogy menjen lejjebb és ne fulladjon.
Múlt héten nem szabadott volna dolgozni,pihenni kellett volna,de hát most se nézték jó szemmel a táppénzt,nem mert eljönni.
Most beszéltem vele nemrég,és még mindig 160 a vérnyomása!

Kinek hogy telik a Húsvét? Hol lesztek?
Mi idén először itthon leszünk hármasban! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Viki, köszi szépen a köszöntést, valóban április 2-án volt Áron nap :)
A játszóházat én is szívesen megnéznem azért egyszer, sejtettem, hogy jó drága lehet, de egyszer azért belefér :)

Boszi,
Nagyon örülök, hogy ilyen sűrűn találkozunk! Apa is nagyon megszerette Gabikát, nagyon barátságos kisfiú! Remélem, javulgat majd az étvágya! Nem lehet egyszerű ez az egész Nektek! Köszi szépen a kórházzal kapcsolatos infót, szemészetre kellene mennünk, ráadásul pont ma, de olyan hülye időpontban, hogy inkább visszamondom (háromnegyed 1).
Anyukádnak jobbulást! Ez nem játék! Pihenjen minél többet!

Mi Húsvétra Szegedre megyünk, és még utána héten is maradunk, mert apa Izlandra utazik konferenciára, és majd csak akkor jövünk vissza, ha Ő is itt lesz.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok! :wink:

Játszóházat tényleg jó lenne majd összehozni,mert én se szívesen megyek egyedül! :roll:

Megvolt a vérvétel,szegénykém nagyon sírt,de kapott 2 lufit is! :wink:
Kedden lesz meg az eredmény!
Nagyon rendesek voltak,és megtudtam,hogy ők is a Budai Gyerekkórházban dolgoztak és a gyerekorvosunk is. :P Csodálkoztak a cukorbetegségen így,hogy senki nem cukros a családban! :roll:

Állítólag van egy lehetőség már nálunk is,hogy megtudják mondani,hogy genetikai vagy vírus okozta a cukorbetegség. Ha vírus akkor lehet rá gyógymód! :wink: Anyós hallotta,és most ő jár utána,meg ki is fizeti majd! :wink:

Meg nem tudom ki mennyire ismeri az INULION-t?! Ez megtalálható a diabetikus milka csokiban is,és nem csak,hogy segít a cukrot levinni a normál értékre,de szinten is tartja. Erre már kapszula is van,vettünk is,le nem nyeli,így főzelék,joghurtba lehet beletenni.
Eddig nem sikerült,mert nem evett olyat,de kitartó vagyok! :wink:

Apa ma hozza sonkát,és felajánlotta,hogy meg is főzzi majd!
:lol: Én még sose főztem. Mi meg Gabikával akkor megfestjük a tojásokat! :wink:
Vmi sütit is sütök,hátfőn meg anyósékhoz mennek locsolkodni!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk...
Jövök lassan én is :oops:

Áronnak utólag is Boldog Névnapot
Kép
és Nika - Neked pedig
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


köszönöm szépen :):)

mi jól vagyunk csak keveset vagyok gép előtt :) a jó idő :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Itt vannak a sógornőmék is... pár napig.
Levi élvezi, hogy "babázhat" az uncsitesójával (5 éves lesz :lol: )
A 15 hós szurit lassan 3 hete kaptuk meg, de semmi nem volt. Se pötty, se láz... :roll:

A kis és nagy betegeknek JOBBULÁST!!!

A babák nagyon szépek a képeken!
(Gabika és a cica :P ... )
... még most is csini vagy Boszi....(mikor leszek én olyan :roll: )
Remélem Gabika cukra nem lesz magas már... nagyon nehéz lehet nektek :(
A Máltai jtér nekem is tetszett - bár csak néhány alkalommal voltunk ott.
Anyukádnak is JOBBULÁST!

Nika
Mi is sokat vagyunk kint... napi 2x - nagyon élvezi.

Most, hogy otthon voltunk (Anyuék) - Levi ismét új szavakat tud... :lol:
Vannak állatok - mindet nagyon imádja :lol:

Viki
Remélem kipihened magad a hétvégén.

Helga
Az egész család ment Szegedre?

Fiora? Gani? Kristinka? Napsika?.... hol vagytok?

Zsömis
Kép
Kép
motoros
Kép
Kép
..és a lényeg:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok,

segítsetek légyszives, hogy Békásmegyeren hol találunk játszóházakat? Úgy általában is érdekelne, de most különösen azért, mert május elején szeretnénk a 4 éves kisfiunk szülinapját tartani, ha találnánk alkalmas és szimpatikus helyet - ha esetleg ilyen irányú tapasztalat van, az is jól jönne!

Köszi!
thenriett
 
 


Szia Thenriett!

Most nyílt egy a Duna felöli oldalon a Boglár utcában, illetve a Csiki-Bege plazában is van egy játszóház, ott már én voltam babatalin, ki lehet bérelni. 15.000 Ft volt 3 órára, korlátlan fővel.
Mást én nem tudok Békáson.

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Thenriett igen a Boglár utcában nemrég nyílt Játszóház,és ők foglalkoznak szülinapi zsúrszervezéssel is! :wink:
Van még egy Játszóház,amit egy bölcsöde üzemeltet a hegy felöli oldalon a Plussal majdnem szemben,babacipőbolt van vele szemben!

Csajok hogy sikerült a Húsvét?
Nemsokára írok én is majd többet! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gabika beteg lett,majd ahogy tudok írok pár sort! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: mi van Gabikával?

Fanni is beteg... Tegnap voltunk az ügyeleten, torokgyulladása van, csúnyán köhög. Kapott rá gyógyszert, ma mintha jobb lenne. Láza nincs, csak taknyos és köhög.

Így mi Húsvétkor sehol nem voltunk, itthon pihentünk. Pedig be volt tervezve egy balatoni kirándulás :(

Többiek?

horvviki
 
 


Udv mindenkinek,

kicsit eltuntem, otthon voltunk anyueknal Szlovakiaban. Ugyan van ott is net, de valahogy eszembe sem jutott odauljek... Szep volt az ido, mi meg egesz napokat kint toltpttunk az udvaron, meg setaltunk, stb... :D
Bencenek kibujt a masodik foga is. Mostmar szepen latszik mind a ketto.
Egyebkent semmi uj, megyunk kardiologiara, utlevelet intezunk, es sporolni probalunk...
Viki es Boszi: Gyerekek javulgatnak?
kristinka
 
 


Sziasztok!

Mióta kisütött a napocska, szinte sosem vagyunk benn a házban :lol:
Ültettem egy csomó virágot, meg egy kis konyhakertet is csináltunk. Elmegy velük az idő.

Mi nem voltunk sehol húsvétkor. Bogi elment 3 napra a szüleimhez, Mi meg itthon voltunk. Füvesítettünk, festettünk, rendezgettük az udvart.

Viki!
Fanni jobban van?

Boszi!
Remélem semmi komoly nem lépett fel Gabikánál!Írj, majd, hogy mi a helyzet!

Mi ma már megyünk dolgozni, vége a szünetnek :cry: Semi kedvem...De ez van.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Kristinka!
A nyaraláshoz kell az útlevél és a spórolás? Hová mentek?
Többiek! Ti mentek nyaralni? Ki hová?

Mi nem megyünk :cry: A változatosság kedvéért. Vérzik a szívem. :D

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Köszönjük az érdeklődést,Gabika már jobban van.
Múlt héten náthás lettem,és elkapta tőlem sajnos. Hétfő hajnalban lázas is lett,akkor jött ki rajta,de reggelre semmi gond nem volt,így nyugodtan mentek el locsolkodni apjával.
Délutánra megint felment a láza,egész nap bágyadt volt,nem játszott semmivel nagyon,feküdt.
Este pedig már hütőfürdöztök,mert megint magas láza volt sajnos,és kúpot még nem adhattam neki.
A húsvét jól telt,ez volt az első hármasban. Hívott is anyu,hogy milyen rossz neki,nem vagyunk ott,pedig eddig mindig ott voltunk. Sajnos nem tudunk 2 hetente lemenni,az anyagilag nem kevés pénz nekünk!
Sok ajándékot,édességet kapott Húsvétra tőlünk, anyuéktól. Anyóséktól manit kapott és plüss nyulat!
A sütést nem vittem túlzásba,Alj nélküli túrós sütit készítettem,aminek nagy sikere volt apjuknál!
Nagyon jó volt,hogy apjuknak csak ma kellett menni dolgozni,jó volt kicsit együtt lenni!
Tegnap meglett a vérkép is Gabikának,nem vashiányos,tehát nem tudni mi okozza az étvágytalanságot,a diatetikus is tanácstalan! Ma vittem le a házi dokinak a leletet,Béres cseppet javasolt,hátha megjönne az étvágya.
A gyerekorvosnál élvezte megint a kis házikóban a játékot. Volt ott egy neveletlen 3 év körüli kislány.
Nem engedte Gabikát be a kis házba. Figyeltem,nehogy legyen vmi! Aztán egyszer mikor odament,hogy bemenne,fogta és teljes erővel lelökte a motorról! Hát kapott ám tőlem! Persze anyuka sehol!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nyaralás idén se.
50.000 kiesik nem lehet róla szó sajna. Eddig se tudtunk menni nagyon,most se,marad a Balcsi! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


gabikának jobbulsát +++++++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Jobbulást Fanninak és Gabikának (Neki jó étvágyat is)!
A keresztlányunk sem eszik... Lassan 5 éves és csak 16-17 kg :?
...nagyon vékony...

A húsvét...
Nekünk gyorsan elment...
Itt voltak a sógornőmék - ő sütizett, Anyós főzött...
Voltunk a dédiket meglátogatni (Apa nagyszüleit)
...és sokat játszottunk kint az udvaron... :P

Gani
...úgy irigyellek :oops:
...már úgy szeretném a kertünket, házunkat csinosítgatni :roll: :lol:

Nyaralás?
Blellére (látod Boszi :lol: ) akarunk menni - ha lesz hely a hotelben (céges)
Park Hotel - messze van tőletek Boszi ?

Ma voltunk fogdokihoz.. gyökérkezelés... még úgy el vagyok zsibbadva :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Köszönöm csajok Gabika nevében is! :wink:
Szerencsére már csak kicsit náthás,most apa kapta el rendesen! :roll:
Ma a kedvence túrógombóc volt ebédre,hát falta is rendesen! :lol: Nagyon örültem! Csak a cukrokkal nem vagyunk megelégedve,mert sajnos nincs olyan nap,hogy ne lenne 10 felett,vagyis ritka,az meg nem jó! :roll:

Kia nem semmi,és mikor jönnétek,hátha lent lennénk akkor és találkoznánk?! :lol: A hotel nincs közel hozzánk amúgy,mert mi Kaposvár fele lakunk a 67-es út mellett! :P

http://5mp.eu/web.php?a=parkhotel&o=lZnp3XnoxO

A hotel lapja,ha nem ismered! :wink:

Én meg nagy óvoda nézőben vagyok már most,mert a legjobbat szeretném Gabikának,és sok helyen már most elutasítanak,mert cukros,ami rosszul esik! :roll: Mondjuk van 3 jó óvi,ahol már vagy dolgoztak cukrossal,vagy még nem,de nem zárkóznak el. Megnézzük majd mindent apával! :wink:

Hát már sokszor játszótérre se szeretek járni,mert annyi a durva gyerek! :shock:
A Máltaira szoktunk járni. Tegnap is ott voltunk,homokozz nagyban. Nem messze tölünk játszott egy kisfiú is anyukájával. Volt vele szemben 2 gyerek,és az egyik fiú teljes erővel,szánt szándékkal leszórta homokkal! :shock: Na az anyuka le is szidta! Erre jön a másik anyuka,hogy hogy meri leszidni a gyerekét,mert még kicsi! :shock: Volt vagy 4 éves,és tudta nagyon is mit csinál! Ja és még nyámnyilának nevezte a másik gyereket,mert az ő fia legalább nem olyan! De most komolyan mindenkinek ilyennek kellene lenni??? :shock: Ja és még le is hülyézte,kigúnyolta a sértett fiú anyukáját! És még mennyi ilyen van sajnos! :shock: Nagyon neveletlen volt a gyerek,és azért,ha rosszat tesz,nem így kellene felfogni szerintem! Sok buta szülő van!

Többiek? Húsvéti képek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Fanni jobban van, már alig köhög, és csak kicsit folyik az orra. Viszont most én lettem beteg, elkaptam Fannitól. Köhögök, fáj a torkom, folyik az orrom :(

Mi megyünk nyaralni, ismét Horvátország a cél, de csak aug. 22-től, mert akkor már kicsit olcsóbbak a szállások, az már nem főszezon.

Boszi, Nektek jobbulást, Gabikának is!

Megyek is csajok, fekszem le, pihenek, mert egész nap dolgoztam. Sajna nem tudok elmenni betegállományba, így is dolgoznom kell :(

horvviki
 
 


Sziasztok!
Nálunk a legkisebb kedden délután belázasodott félórája mielőtt lefeküdt 40 volt, ha a kúpra nem megy jelentősen, lejjebb akkor vizes lepedőzünk.
Rajmi 1 hónap múlva lesz 6 éves imád enni 122 cm és remélem, el fogja érni a 20 kg.
napsika73
 
 


Kia!
Lakással mizujs?

Az Én lányom 100 cm és 15 kg. Nagyon sokáig zavart, hogy ilyen vékonyka, de mára már megbarátkoztam és remélem felnőtt korára is inkább vékony marad, mint molett mint az egész családja :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok,jó reggel! :wink:

Íme egy kis húsvéti egyveleg:


http://www.youtube.com/watch?v=JC_Ebcbg ... annel_page

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Levi ma kaki előtt szólt, hogy kaka...és 1 perc múlva már bent is volt a pelusban :lol:
Nagyon ügyi... nyáron lehet, hogy bilizünk? :P

Jobbulást Apának (Boszi) és Viki - Neked is (sajnálom, hogy így is dolgoznod kell :( )
...és a kicsidnek is (Napsi)!!!

Boszi - remélem találtok egy jó ovit.
A játszótér... :evil:
Mi egyszer arra sétáltunk.. a kapu előtt állt egy kb 3 éves gyerek - az anyja sehol...
Levi babakocsiban.. a kisfiú odaszaladt elé és meg akarta ütni.. csak úgy... :shock:
Mi inkább nem mentünk ilyen helyre...
Itt is van egy jó játszótér... remélem itt nem ilyen "hülyék" a gyerekek és a szülők :roll:
...ebben a jóidőben - néha el fogunk sétálni...

Gani
A lakással még most is... semmi..
Már csak 9.199.000 Ft-ért áruljuk... (2 napja vittem le az árat)
Tényleg jó lenne eladni... lassan lecsúszunka szocpolról. :(

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Bajban vagyunk!

Számos szakmai szervezet együttes munkája eredményeképp peticiót

fogalmaztunk meg a GYED 2 évről 1 évre történő lerövidítésével

kapcsolatosan. Aki egyetért a benne foglatakkal, magánszemélyként vagy

hivatalosan is támogassa online aláírásával az alábbi

PetitionOnline.com linken:

http://www.petitiononline.com/gyed01/petition.html

A levél alján a 'Click here to Sign Petition' gombra kattintva a név

és email cím adatait kéri a rendszer.

A 'Prewiew Signature' gommbal előképet mutat, a véglegesítés az

'Approve Signature' gombra kattintva történik meg.

Köszönöm az érintettek nevében

Karikás Beáta

Lépéselőny Egyesület, elnök

30/318-7152

(ezt a hírt egyébként kimásolhatjátok és emailben, illetve wiwen továbbküldhetitek, mindannyiunk érdekében!)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:

Mindenkinek jobbulást,aki beteg! :wink: Sajnálom Viki,hogy így is dolgoznod kell! Ennyi a munka??? :roll:

Kia ügyes Levi,csak így tovább! :wink:
A lakáshoz drukkolok!
:wink:

Jól vagyunk,pihengetünk itthon!
Jövő hétvégén ünneplünk,kerifiam 1 éves lesz,és nemsokára megint Balaton! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: