Új privát üzeneted érkezett!

Így áll fel Ábel:

Kép

Kép

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Ez nem semmi hogy fel áll Ábel baba.Gondolom a szemed egyfolytában rajta.Már kezdek tartani én is ettől a korszaktól.Mondta Dani hogy kerestél,mostanság amikor csak tehetjük kinnt vagyunk és így nem gépezek.Tünde mi is most kezdtünk el forogni és ráadásul hasról tudja a hátára és vissza is ugyanezt.A buksiját viszont az ágy rácsába veri be amikor forgolódik.Egyben vagytok még Karmen?Csenge baba hol vagytok?Jó volt a keddi séta,jót dumcsiztunk!
heno
 
 


Zsuzsi! ez tényleg csodaügyes, Orsinak ilyenkor még nem ment, pedig a lányok hamarabb fejlödnek!

Nekem meg már nagyobb most a pocakom mint Orsival szüléskor volt. De kitartás, csak eltelnek a napok majd:)

Heni! remélem még 2 hetet tényleg kihuzunk ha a dokim is igy tartja jónak. Nekem volt rácsvédöm de sose tettem fel, ritkán koppant a feje, amugy meg azt vettem észre sose sir fel emiatt, az jobban zavarta hogy a rácsvédö miatt nem látott ki az ágybol.

Jaj lányok, valaki használt szopipárnát? Elég drága igy venni még nem mertem, de nem tudom hogy tényleg mennyire kényelmes vele, megéri-e több ezer ft-ot, vagy bármennyit is. Orsinál nem volt, de lehet nekem és neki is kényelmesebb lett volna.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

 
 

Karmen!
Én a klinikán használtam, akkor nagyon tetszett és szerettem volna venni is, de az sajnos elmaradt. Nekem nagyon kényelmes volt, de szerintem Csengusnak is.

Zsu!
Ábel!!! Nagyon ügyes :))))!

Tündi!
Gergőnek kell még szednie vasat?

Heni!
Visszamentél a boltba? Mi csak ma jutottunk el így égett az arcom a félretetetett ruhák miatt. :))

Kép
dyna-
 
 


És milyen a jo szopipárna? mert a tönköly dupla annyiba kerül, a sima szivacsgolyo meg lehet hamar összeesik benne, szoval nem tudom fogok-e venni, de ha mondjátok hasznos, akkor meggondolom. És meddig lehet használni? Orsi 16 hóig szopizott, nem növik ki korábban?

ma hivott az önk. pasi hogy intézi az ügyeket, és holnap megint hiv ha meglesz a papir ami kell, miután tegnap közöltem hogy nekem már korházban kellene lennem és fel sem kelhetnék erre naponta járok be hozzá és nem lehet egy vacak igazolást kiadniuk.
Remélem holnapra tényleg meglesz akkor.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Visszamentem a boltba persze!Találtam egy rózsaszín nadrágot a fenekén felirattal,meg egy kis pulóvert Arabellának,de állítólag ma is rakott még ki nem tudom nézted-e?.Hidd el nem égő csak kellemetlen :lol: :lol: Már van egy zsák kinőtt kislányos ruhánk,szinte mind nagyon jó minőségű,hol tudnám én ezt eladni szerintetek?Lehet hogy mondom a védőnőnek hogy ajánlja valakiknek.
heno
 
 


Kép Ennyire szeretünk mostmár aludni kinnt a babakocsiban.
heno
 
 


Karmen!
Most jutott eszembe, hogy a klinikán a védőnő azt mondta hogy nagyon könnyű csinálni is ilyen párnát. A mars téren lehet kapni ilyen hungarocell golyócskákat ami a párna töltete és csak varrónéni vagy egy nagymama kell aki elkészíti és egy kifli vagy kör alakú anyagdarab valamint egy varrógép. Nagyon könnyűnek hangzott csak utána kellett volna járni. Ha gondolod megtudakolom, hogy hol lehet kapni pontosan a golyócskákat! Varrónőt is tudok.

Heno!
Rakott ki ruhákat, nekem is azt mondta, de nem volt időm megnézni, mert csak kifizettem a félrerakatott cuccokat és rohantam is ki mert CSengus kint volt az üzlet előtt.
Különben az áraik igen magasak, Szegeden a Vásárhelyi Pál utcai angol turiban sokkal több minden és sokkal olcsóbban kapható. Még pocakkal voltam ott és akkor rengeteg kisgyerekes család válogatta a ruhákat. Azt hiszem én oda fogok bemenni legközelebb. ( Az árakat nem az újhoz viszonyítom hanem más turik áraihoz. Így db-ra sokkal drágább, mint kilóra.)

Szép estét!

Kép
dyna-
 
 


Heni! A picit éjjel én is kint fogom nyáron altatni, még összel amig nem lesz 5 fok alatt éjjel.

Dyna! ujonnan a neten 4e ft körül van, szerinted igy olcsóbban kijönne?

Hát eddig nekünk szerencsénk volt mert barátnöm rengeteg kislány ruhát adott, venni szinte semmit nem kellett. EZért is lenne szerencsés ha most is lány lenne :) Ha nem, akkor meg elteszem majd a 3. hátha megint lány lesz :lol:

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!
Az utánnajárással és a munkával együtt lehet, hogy nem jön ki olcsóbban. A 4eFt szerintem nagyon jó ár érte, én még 8eFt körül tudtam.

Tündi!
Azért kérdezetm, hogy Gergőnek szednie kell e vasat mert én már két hete nem adom CSengusnak hanem én eszem azt a készítményt és a mostani vérképe tökéletes lett a kiscsajszimnak.

Szép napot mindenkinek!

Csenge&Zsuzska

Kép
dyna-
 
 


sziasztok!

Dyna!
nagyon örülök hogy Csengusnak jó lett a vérképe!!!biztos nagyon örülsz neki.engem is nagyon aggasztott hogy vérszegény.most is enyhén vérszegény,de próbálom a kajáját úgy összeállítani hogy sok vasat egyen(csak párolom a zöldségeket)sajna már nem szopizik annyit....

Karmen!
én is használtam a szopipárnát a klinikán,de nekem nem volt jó mert én fekve szoptattam Gergőt.ha ülve akkor szupi mert nem kell rágörnyedni a babára.

Zsu!
nagyon ügyes Ábel!!!!!

tegnap megvettük a gyerekülést.majd rakok fel képet.
nagyon szereti,rögtön el is aludt benne.

Kép
papp tünde
 
 


Kép


így néz ki.

Kép
papp tünde
 
 


Tünde! milyen ülést vettetek, nagyon kicsi a kép, nemigen látszik. Dönthetö?
Én csak ülve szerettem szoptatni és valoban fájt már a hátam ha nagyon elöre kellett dölni. De ez már csak amikor Orsi kb. 9 hós volt addig könnyü volt megemelni hogy hátradöltem ugy szoptattam a kanapén. Még nem merek venni mert nem tudom mennyi tejem lesz, mert Orsival már ilyenkor régen folyt a tejem, most meg csak 2 alkalommal volt ilyen.

Dyna! örülök én is hogy jó lett a vérkép!! Lehet neten rendelni szopipárnát ott van 4e a szivacsgolyos, és 7e körül a tönköly. Szivacsosat találtam használtan, de mivel az összemegy olyat nem veszek akkor csak ujat ha majd kell.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Heni!

Valóban nem lehet már egyedül hagyni a fiamat. Ma az ajtónál állt fel, ahol semmi kapaszkodó nincs. Nekitámaszkodott és már állt is. Én meg ugrottam, mert féltem, h becsípi a kezét , ha becsukja. Semmi sincs biztonságban, a hosszú hétvégén elpakolunk apával.
Arabella gyönyörű, szeretnék egy kislányt én is. Olyan sok szép rózsaszín ruhácskát láttam mindenhol :-)

Kármen!
Én is a Klinikán használtam szopispárnát és nagyon tetszett . Itthon aztán úgy alakult, h oldalfekvésben pihentetőbb szoptatni, így nem vettünk mi sem.
Mi az, h "nyáron éjjel kinnt" altatatod a babát???????

Zsuzska!
teszel fel képet Csengebabáról?

Tündi!
Örülök, h tetszik az ülés. Vasárnap mikor terveztek jönni a babaruhavásárba??

Körkérdés: Ti hogy altatjátok a babákat??? Miket játszotok???Mennyit isznak a kicsik??

Jelentem Ábelnek kibújt a 3. és 4. foga. :D :D :D Így alul 3, felül 1 fog díszeleg. Úgy látszik neki párosával jönnek a fogai. Lehet, h emiatt nyüszi, de nagyon sokat van kézben mostanában. Ha leülök mászik rám...
Ma kapott tejpépet estefelé, vaníliás, kicsi almával dúsítottam. Pár kanállal evett csak. inni viszont nem akar. Eddig pár korty víz lement, de ma semmi folyadék csak szopi. Van itthon bébiital, azzal is kínáltam, de még kanálból sem fogadta el, hanem fintorgott. Így marad a szopi, bár kérdés mire elég neki.

Jó éjt Mindenkinek!


Kép Az első autózás

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


NAGYON KÖSZÖNJÜK A DÍCSÉRETEKET MINDENKINEK!!!!!!! :D

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi! Ugy értettem hogy amint lesz a pici másfél hónapos és a tüdeje is erösebb, onnantól éjjel az erkélyen fog kint aludni kb. októberig, amig nem lesz éjjel 5 fok alatt. Itt nagyon tiszta a levegö, sokkal egészségesebb kint, én is évekig kint aludtam kicsi koromban. Persze az ágyon lesz akkor háló a bogarak, szunyogok ellen, meg van bébiöröm, ami nagyon érzékeny, még a kis moccanásra is riaszt, pedig nincs is csak féleröre tekerve, ezért is nem vettem anno olcsóbb fajtát.
Jo korán jönnek ezek a fogacskák nálatok! Az auto nagyon tetszik, nekünk ilyen nem volt csak motor, de azt imádta.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Tünde mennyiért vettétek az ülést?Nekem is kellene nagyon!Nálunk Arabella még nem nagyon iszik, pedig próbáltam vizet is meg teát is adni és nem kellett neki.Játszani?A gyerekek énekelnek,mutogatják a babát neki és rötyög rajta.Már a játszószönyegen nem jó neki,mert a fejére borítja,úgyhogy kinőttük.Nálunk aki ráér mindenki foglalkozik vele úgyhogy nem unatkozik.
heno
 
 


sziasztok!

Zsu!
gratulálok az új fogakhoz!holnaptól már indulhat is a suliba ha így halad!!!! :lol: :lol: :lol:
nem tudom mennyit iszik Gergő,de sztem ne aggódj ha szomjas lenne akkor inna amivel megkínálod.bár én sajnos cumisüvegből adok neki inni.a bolti gyümilét Gergő se issza meg csak a vizet.
délelőtt megyünk vmikor,még nem tom....a börzére
az altatás nállunk úgy megy hogy ott kell lennem.vagy a hordozóban elringatom vagy szopi után félálomba rakom be a kiságyba.
Gergővel szoktunk labdázni,van bébiszivacsa az gurítja ha a hasán van.imádja.én meg vissza gurítom.mást nem nagyon.ő nagyon szeret a játékaival játszani.az a lényeg hogy ott kell lenni mellette mert nem szeret egyedül lenni.ja és persze sokát gyúrom,néha már meg tudnám zabálni,imádja ha tornáztatom és közben mondókázok neki.

Karmen!
megleptél amit írtál,nagyon de mindenki másképpen csinálja...én biztos nem tudnék aludni egy percet se ha kint lenne az erkélyen.

Heni!a micimackóban vettük,44ezer volt.de írtó kényelmes és más nem számít mert sokat utazunk.én nagyon ajánlom,nagyon egyszerű a bekötése is.6 fokozatban dönhető+még a fejtámlája is magasabbra állítható.itt megnézheted. http://key1.chicco.com/

Kép
papp tünde
 
 


Kép Nagyon tetszik a fényképezőgép :) Kép Az első főzelék kanállal. Kép A kis informatikus :)

Kép
dyna-
 
 


Körkérdésre válasz:
Csengebaba mostanában kezdett el gyümölcslevet inni naponta kb 100 ml-t , de nem minden nap.
Az altatás nálunk kétféleképpen zajlik: vagy el kell ringatnom, vagy a kiságyban fekve fogja a kezem és úgy alszik el. Úgy vettem észre, ha jókedvű napja volt akkor a kiságyas altatás sikeres, de ha kicsit is nyűgösebb volt akkor ringatni kell.
Mi számunkra még mindenféle csörgő, sípoló színes dolog érdekes ezért még elég könnyű a figyelmét lekötni. Sokat szoktam neki énekelni és mondókát mondani. Ezeket általában megpróbálom valami mozgáshoz is kötni. Kedvenc játékaink: tarkabarka kiskakas, egy kiskutyus aminek zörög a feje és egy zsebkendő :).

Kép
dyna-
 
 


Sziasztok!

Kármen!
Az autót ott vettük ahol a gyerekülést. Ha jól emlékszem 2790ft volt. Lehet kapni többfunkciós autókat huszon ezerért, de nekünk megteszi ez is. Motort én is szeretnék neki később, de még ki kell találnom hogyan motorozik itt a faluban ahol több helyen nincs járda. Érdekes lesz :-)
Azért örülök, h kijött ez a két fog, ezt most megszenvedtük.
Olvasom, h mégy be a kórházba. Sok erőt és boldogságot kívánunk Nektek!!!!!!!!

Heni!
Jó Neked vannak tesók és besegítenek a babaszórakoztatásba :-) Ábelt nem érdeklik a könyvek, a kukucsjáték sem. Ő áll és dumál egész nap, én meg már nem tudok mit mondani neki. Ma csip-csip csókáztumk, Ő nézte és a hess-hess-nél kacagott. :-)
Ha kérdezem hol van apa körül néz és mereven nézi az ajtót ahol be szokott jönni apa.

Dyna!

Édesek a képek, de még szebb a lányod! Gratulálok! Miket eszik Csenge??? Mennyi tápszert kap egy nap??

Tündi!
Jó vásárlást Nektek, majd mesélj milyen volt! Mi is sokat bírkózunk, de Ábel utánoz is. Ma a tükörképét puszilgatta a kis tükörben. Van kép róla, de nem igazán jó.
Apa éjszaka úgy altatja vissza, h hasrateszi és simizi a mi ágyunkban, aztán ha elalszik megy a helyére. (én addig fejek) Érdekes , de nappal nekem ezzel a módszerrel nem akar aludni, csak babakocsis ringatással.

Ábel kb.1 métert szabályosan mászik.....utánna vagy kúszik vagy feláll.

Szép estét!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi!
Csenge naponta 4-szer vagy 5-ször szopizik, 300 ml körül eszik tápit és ebédre kap főzit (krumpli+alma....). Illetve ha úgy jön ki akkor gyümölcslevet ami általában 60-100 ml között van (ez kivált 100 ml tápit).

Szép estét!

Kép
dyna-
 
 


sziasztok!

hogyan érdemes a cukkinit elkészíteni?én nem szeretem,nem tom mi a jó hozzá.krumpli?

Dyna!
imádni való kislányod van!!!!!!!!!!
Csengus inkább rád hasonlít úgy látom.de a párodból is látok...
próbáld meg neki a sütőtököt mert Gergőnek is azt adtam és iszonyatos mennyiséget képes már belőle adni.bár már nem lehet kapni,én az itteni zöldségsből rendeltem.majd hívnak mikor kapják meg.
hasfájás már vége???

Zsu!
nagyon nagy élmény lehet hogy minden nap újat csinál...
apa azért tudja elaltatni mert tőled csak a cicit akarja....sztem.
gratulálok a mászáshoz.Gergő is már emelgeti a popsiját,úgy birom csak egy nagy pelusos popsit látni...

nemsokára indulunk.lehet hogy talizunk...

puszi mindenkinek.

Kép
papp tünde
 
 


Elköszönök, majd a férjem jön ha meglesz a baba a hirekkel.

Tündi! Nagyon szuper az ülés, tényleg! Altatást mindenki másképpen gondolja, én nem érzem veszélyesnek, nem a földszinti erkélyen lesz, nem tud mi rámászni, amugy meg le is lesz takarva, oldalt szellözik a szunyoghálos része, meg ott a bébiörzö irtam nagyon érzékeny.

Képek nagyon tetszenek!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!
Köszi a beszámolót. Amiatt tettem fel a kérdést, mert néha azt hiszem, h Ábel sokat eszik vagy éppen keveset , de megnyugodatm, h jó anyuka vagyok és jól csinálom. Az iváson sem parázok, de lehet, h megpróbálom cumisüvegből itatni, hátha...

Tündi!
Jó volt látni Titeket, még ha csak egy pillanatra is. Valóban sokan vannak, ideje lenne már más helyen megrendezni a vásárt.
Tudtatok valamit venni????

Én megvettem Ábel első szandálját. Majd teszek fel képet később róla. 19-es, féltem, h kicsi lesz, de bőven jó neki. (mondták ha nem jó az üzletben kicserélik, de nincs rá szükség) Tudom a Siesta cipők a menők és az Asso, de nekem nincs pénzem arra, h 2-3 havonta tízezreket költsek cipőre. Ez csak 2890 Ft volt,de szerintem ebben sem fog károsodni a lába.
Vettem tejpépet is. Nézegettem az esernyő babakocsikat, de most nincs rá pénz, befizettünk az APEH nek.
Kerestem kézségfejlesztő játékokat, de nem találtam, így majd nézek a neten.

cukkini: én minden zöldséget krumplival keverek. Megfőzném a cukkinit (párolnám) , külön a krumplit és összemixelném, a krumpli levével higítanám. Én most fehérrépát vettem, az lesz a következő zöldség nálunk.

Édes lehet Gergő popsival az ég felé! Látod, Ő is beindult!!!

Kármen!
Szorítunk és várjuk a híreket!

Szép napot Mindenkinek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Karmen!

szorítok érted!
gyorsan érjetek haza!!!!!!
várunk vissza!

Kép
papp tünde
 
 


sziasztok!

Zsu!
tényleg jó volt látni egymást.kicsit kiborultam a tömeg miatt,nem számítottam ekkora tumultusra.sztem nem megyünk többet.
két pizsamát vettünk és két liberot.ennyi,húztunk is haza.
na megyek fürdeni...

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

Tündi!
megértelek a kiborulásod miatt. Sajna tömeg van, hiszen Szeged nagyváros sok helyen kiplakátolták sőt nálunk a faluban is láttam több plakátot. Gyerkőc nélkül kellemesebb a vásárlás.

Ábelem 13 órát aludt egyhuzamba, már aggódott az apja, h baj van, de persze jól van :-)

Szép napot!

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


szia Zsu!

nagyon szuper a kis szandál!tiszta olyan mint a nagyoké!
hááááááát nagyon irigyellek a 13 órás alvás miatt.mi még 4-5 óránál többet nem alszunk egyhuzamban.de elfogadtam,nem idegesítem magam rajta,Gergő ilyen és kész.számomra a legfontosabb hogy egézséges.annyi bajt lehet látni a tv-ben ha bekapcsolod.a szívem szakad meg ha kisbabákat mutatnak az inkubátorban....

ma jó idő van megyünk majd sétálni.
mindjárt 8 hónaposak a kis gyerkőcök,nem rég születtek..nagyon telik az idő.csak azt vesszük észre hogy már iskolába járnak.

na megyek

Kép
papp tünde
 
 


Kép Végre itt a jó idő!!!Lehet csinosan öltöztetni a babákat.Tünde és Zsu kívánom hogy legyen részetek kislány öltöztetésben is,annyira jó ruhákat lehet venni manapság a kiscsajokra is.
heno
 
 


Sziasztok!

Heni!
Gyönyörű Arabella, Nekem apánk második babának jányt ígért :-) Egyenlőre várunk, de naponta téma :-)
Mentek valamikor Szegedre?? Beléphetnétek Hozzánk vagy egy közös séta??!


Tündi!
A szandi nekem is nagyon tetszett a hátránya, h tépőzáras és ismerve az Én okos fiamat, könnyedén le fogja venni :-)

Ez a 13 óra Ábelalvás csak Őt érintette, apa és Én óránként lestük, h rendben van-e. Én akkor alszom nyugottan, ha hallom mindkettőjük szuszogását. Egyenlőre nem is akarom átpakolni Ábelt a gyerekszobába, olyan jó így együtt.

Amióta várandós lettem nem tudok semmilyen betegbabás hírt megnézni. Sajnos egyre többb ilyen hír, műsor van, hiszen vannak, akiknek komoly segítséget nyújt. Én nem nézem, iszonyat érzékeny vagyok.

Mi is sétáltunk ma egy nagyot és este apa felszerelte a kertben a babahintát. Ábelnek tetszik, bár még gyakorolni kell az egyensúlyozást :-)

Számomra még elképzelhetetlen, h a fiam oviba, isibe menjen, Én meg szülőire, de tudom, eljön hamarosan annak is az ideje.

Mikor mégy tanácsadásra?? Bölcsivel mi a helyzet???

szép estét

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Na meg lett a böjtje az előző 13 órás Ábelalvásnak. :-( Az elmúlt éjjel 6 szor kelt, 2x20 percet torka szakadtából ordított. Nem tudjuk mi baja volt. Az igaz, h durrogott kicsit, nem értem mitől. Brokkolit kapott és sütőtököt a karfiol 4 napja volt...
Most a nagy ágyban szundikál, de nem igazán nyugottan. Remélem ma a levegőn jót alszik és nem lesz nyüszike.

Szép napot Nektek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


BOLDOG 8 HÓNAPOS SZÜLINAPOT A FIAINKNAK!!!!!!!!!! :D :D :D

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Mi is BOLDOG 8 HÓNAPOS SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK Ábelnek és Gergőnek !!!

Csenge& Zsuzska

Kép
dyna-
 
 


ARABELLABABÁNAK BOLDOG FÉLÉVES SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Köszönjük ari vagy nagyon hogy eszedbe jutott,ráadásul ma van a névnapja is!Viszont nektek is boldog 8 hónapos szülinapot kívánunk.Eléggé elfoglalt vagyok mostanság mert a gyerekek járnak úszni meg mazsorett is van athinának.Nem unatkozom a három gyerek mellett.Köszi Zsu a meghívást ígérem összehozzuk a talit,nem tudom a Tündét rábírnám-e majd beszélni és őket is elvinném szívesen, úgy sem szokott vezetni.
heno
 
 


sziasztok!

tegnap kibújt Gergő alsó foga!!!kicsit nyűgösebb volt éjszakánként de nem volt vele baj.
Zsu!
te minden nap tisztítod Ábel fogát?hogyan????

Heni!
Arabella nagyon nagyon cuki a fiú vadító ruhájában!!!!!!!

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!!

ARABELLÁNAK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!


Tündi!
Nemrég mondta egy gyerekfogász a tévében, h elég a babafogkefe, ahogy dörzsöli magának. Én fürdés után egy textilpelussal áttörlöm a száját, bár mostanában nem engedi. Úgy tűnik a felső fogsora érzékenyebb.
Ha Gergő nem szereti azt a kis gumis fogkefét akkor sincs baj, 1 éves kora körül lehet már mutatni neki a fogmosást, előbb nem érdemes, nem érettek rá még a babák.

Zsu!
Köszi a köszöntést, aranyos vagy!!

Megnáthásodtam, egyre rosszabb. Előszedtem az infralámpát, ha Ábel lesz olyan szives és elalszik, akkor melegítem az arcom. Nagyon remélem Ő nem kapja el!!

Van ötletetek mit csináljak???

Szebb napot!!




Kép az első hintázás

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


TÜNDI!!

TERMÉSZETESEN GRATULÁLUNK AZ ELSŐ FOGACSKÁHOZ!!!!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


sziasztok!

Zsu!
nagyon ügyesen ül Ábel a hintában!mit szólt hozzá?tetszett neki?
a megfázásban sajnos nem tudok segíteni,mert ritkán vagyok megfázva.
kaptatok panadolos baby on board egeret?én tegnap kaptam meg,Gergőnek nagyon tetszik.
nem tudom nyitva van-e a vadaspark,elmegyünk mindenesetre,ha nem akkor sétálunk a tisza parton.

na megyek

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

Kitört rajtam a megfázás. Reggelre 37,8-38,2 lett a hőm, fáj mindenem és folyik az orrom. Homeós bogyókat szedek, és pihenek. A férjem tegnap késő estig dolgozott, de már azt hittem sosem jön haza. Képtelen voltam játszani a fiammal, de csodás emberke, ha nehezen is, de kibirta, h anya nem képes felvenni. Igaz folyamatosan anyázott. Erőtlen voltam és percenként 3 orrfújás. Ábel eddig megúszta, remélem így is marad. Legutóbb én is 1,5 éve voltam megfázva. Most pihenek, infrázok és szoptatok. A többi teendő apánkra marad, de helytáll.
Mi kertészkedtünk volna, de így én ágyban maradok. A fiúk hintáznak. Tetszik Ábelnek, bár még nyeklik-nyaklik benne, mert nem ül stabilan. Az érdekli mi van a hinta alatt...:-)

Én nem kaptam olyan egeret, mi az???????

Milyen volt a Vadasparkban??? Mi 2 éve voltunk, amikor Szegedre költöztem.

Mentek pestre vagy itthon pihentek?? Megoldódott már a munkakérdés?? Bölcsi???

Megyek, hív az ágyikó.

Szebb napot Nektek!

Kármennel mi lehet???????????

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Asszem túlvagyok a nehezén. Estére felment a hőm 38,6-ig, de 2 paplan alatt jól megizzadtam, így ma reggel már csak 36,7. Úgy tűnik megmaradok :D
Azért ma még pihenek, de ha így marad, holnap már kimegyek kicsit sétálni, kertészkedni.

Heni!!
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!! :D


Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsu!
Jobbulást kívánunk!

Tündi!
Gratula az első fogacskákhoz!

Kép
dyna-
 
 


sziasztok!

Zsu!
örülök hogy jól vagy!!!!!!Ábel nem kapta el?
a panadol kérdőívet töltöttem ki itt.azért kaptuk azt a kis egeret.ti nem töltöttétek ki???az első 5500 (azt hiszem)kap ilyen ajándékot.
a vadasparl szuper volt!!!!!!Gergőnek tetszett a sok ember,de az állatok nem keltették fel az érdeklődését.fél órára el is aludt.ajánlom menjetek ti is,nagy élmény mind a hármotoknak!vannak tigrisek és egy oroszlán is.van egy majom ami a fákon ugrál,nagyon érdekes.

Heni! boldog névnapot !!!

Dyna!
köszi a gratulációt.hogyan telnek a napjaitok?

Karmennel nem tudom mi van....

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a jókívánságokat, már jobban vagyok. Régebben sokat küzdöttem arcüreggyulladással, így most elkerülendő infralámpával melegítem az arcom. Mégis fáj a fejem, de azt hiszem ez a nátha velejárója.

Tündi!
Én is kitöltöttem a kérdőívet, de lehet, h nem kerültünk bele az 5500 ba :-)
Ábel jól van, betegségnek semmi nyoma. Szerintem védi az anyatej. Amióta beteg vagyok érdekes módon többet szopizik és a tej is több. Nem értem miért van, de örülök neki. Jókat huncotkodik apával. Azt vettük észre, h akkor felszabadult, ha hármasban vagyunk. Sokkal nyugottabb, kiegyensúlyozottabb. Apánk kedvenc szavajárása ma: "az anyád mindenit, de csuda szép vagy" :D :D :D
Ábel a járókában, apa hívja magához, erre a kölök szépen, nagy kacagások közepedte odalépeget :-) Öröm nézni Őket, tuti recept a gyógyulásra :-)
Én akkora gondoltam a vadasparkot, ha már komolyabban beszél, kb. ősz felé. Örülök, h jól éreztétek magatokat!

Szép napot!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


jó reggelt mindenkinek!

ki mit csinált a 7végén????

Zsu!
remélem már teljesen meggyógyultál!!!!!!!!!
biztos olvadsz amikor apja és fia ilyeneket csinál!!!
szerdán doki,ti mikor mentek?
Ábel a vigantol olajat engedi a szájába csepegtetni?Gergő már nem engedi,hogyan adjam neki???
Gergőnek szoktunk mutogatni dolgokat,közben sokszor elmondjuk,hogy micsoda pl,micimackó,kisautó,miki egér ilyesmi és már tudja ,ránéz azokra amiket kérdezünk hogy hol van.
már gurulva körbejárja a szobályát és egyre jobban ül.már alig kell tartani.nálatok hogy megy az ülés????
Ábel miket mond?

megyek mert kiborult a bili.....Gergő megunta.

Kép
papp tünde
 
 


Kép Kép
heno
 
 


Sziasztok!Vettem én is gyerekülést 14.000ft-ért és új!Arabella tegnap felállt egymaga az ágyában és vigyorgott rám nagyon.Teljesen ledöbbentem rajta. :lol: Szerdán én is megyek tanácsadóba de rengetegen lesznek úgy hogy készülj előre Tünde.
heno
 
 


Heni! szuper az ülés!!!!!
nagyon ügyes a lányod nagyon.Gergő most múlt 8 hónapos és még csak gurul......

Kép
papp tünde
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: