Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zita! Continuin: hááááááát, én abbahagytam, mert mi meg nem akarunk még tesót. Nekem felírta a doki a hathetes kontrollon, mert kértem, de aztán utánaolvastam, és rengeteg baba fogant mellette... Nagyon érzékeny a szedésre, ha egy icioicit is eltérsz, már bibi lehet, és mivel én elég hamar elkezdtem mensizni - hét hónap - a szülés után, hiába szoptatok még ma is, hát inkább leálltam, és másként védekezünk. Amúgy meg egy őskövület, már az anyáink is ezt szedték, talán ideje is volt kivonni, nem?

Andi! Köszi a méltKépKépKépKépKép.

Éva! Ja, egy ilyen időbosztás varázsló nekem is elkelne, valahogy egyre rövidebbnek tűnik a 24 óra egy napra...

Séta: amíg ilyen vacak az idő, addig nem ígérem, mert hogy fél órát sétáljunk veletek, másfél órát kellene utaznunk, de tavasszal-nyáron mindenképpen, addig is játszóház?

Amúgy ma elég jól sikerült nálunk egy babás mini-tali, úgyhogy ha elbumliztok hozzánk, hát szívesen látunk ám mindenkit egy kis bulira!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Andi, nálunk a szopik már nagyon régóta olyan 6-8 percig tartanak max. Azalatt ami kell, elveszi.Kép
Szerintem Peti egyszerűen imád rajtad csüngeni, nem? Mert enni eszik azért, sokfélét, nem?
Nekem jó a de. 10! A du. 3-körül is, mert kb. addigra ebédelünk meg, Sami 12-2-ig alszik általában.
Fcs, játszóházba én nem merek menni most egy darabig, amíg Sami immunilag jól fel nem erősödik. Utazni talán egy-két hét múlva merünk hosszabbat, egyelőre vadul kerülöm a tömegközlit. Nem akarom túlzásba vinni a dolgot, csak most tényleg elég nagy a vírusveszély.
Tényleg, agyhártyagyulladás-oltásról mi a véleményetek?

Évó
rizike
 
 


Hali!

Gyors leszek,mert aludnom kellene!

Évi!
Okés, akkor várjuk meg Ágit is, hogy neki mikor jó. Azt tudom, ha jól emlékszem, hogy ő hétfőn és csütörtökön dolgozik.
Akkor lehet, hogy kedd lesz a dologból?

Nekem jó a kedd is.

Agyhártya gyula, szerintem ráér amikor bölcsibe megy a gyerek. Vagy nem?

Van egy gyógyszerész barátnőm, ő mindenképp 2 éves kor után javasolja. De ő Kandában él, és ott pl. azt sem tudják a gyógyszerészek, mi az a Homeopátia. Szóval érdekes.

Szerintem sem jó a közösség, főleg ilyen nyálkás időben. Majd ha muszáj lesz, akkor visszük őket.
A játszón, meg az utcán, remélhetőleg elfujja a szép a bacikat! Kép

Jó hétvégét!
Andi

Ui.
Bocsi,most a másik topikba nem írok, mert ÁÁÁÁÁÁ!
Brrrr. (ez egy ásítás és egy horkolás volt)
Kép
andi68
 
 

 
 

Sziasztok!

Nekünk jövő héten bármelyik nap jó déltől 4-ig. Szerintem Eszter tutira nem fog még a bölcsiben aludni, úgyhogy ott tudunk lenni a Klauzálon is akár, vagy mondhattok másik helyet is.
Nálunk Emese kapott oltást agyhártya-gyulladás ellen, akkor 2 és fél éves volt. Én most fogom kiváltani Eszterét is, mert tesóm ajánlotta. Most váltom ki, mert 1 éves kor alatt olcsóbb, de csak 1 éves kor után adható be. Jó, mi?
Én most legszívesebben a bárányhimlő ellenit is beadatnám a csajoknak, csak sajnálom összeszúrkáltatni őket. A receptek mindenesetre már meg vannak írva, csak ki kell őket váltani. A continuinnal nekem nem volt semmi bajom, remélem még tudok venni néhány dobozzal, hogy kihúzzam vele még néhány hónapig, legalább míg Eszter ilyen sűrűn szopizik.
Andi! Szerintem is inkább cuclizni szeret rajtad Peti, nagyon igényli a közelséged. Ne hagyd addig őt rajta, hogy fájjon a melled, csak amíg még nem esik neked rosszul. Eszter is egész nap húzogatná fel a trikóm, ha tehetné, ilyenkor gyorsan kitalálok valami mókát.
Most megyek, mert diázik a család, nem akarok kimaradni belőle!
Puszi: Zita
zait
 
 


Helló!

Akkor legyen du. 3 és kedd?

Ági hol vagy?

Szerintem elutaztak.

Most rohanok.

Zita!
Igazad van, hogy cuclizik, ma pl. egy csomó program volt, úszás meg Ikea, így csak 3x szopizott egész nap.
Nagyon szerette mindkét programot, és képzeljétek életében talán másodszor megevett egy teljes üveg bébiételt, egyszerre!
Úgyhogy most gyorsan beszerzek egy pár ilyet, Univer a márka, és sütőtök, sárgabarack,alma. Ha valaki tudja hol van ilyen, kérem írja meg nekem!

Puszika,
Jóccakát!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Lehet egy nagy keresem hozzatok?? En a kulfoldon elokbe szoktam irni, de tudom hogy vagytok Ti, Opera kornyeki mamak, es akkor hatha van koztetek olyan aki a Zeneakademia korul lakik, ugye? Ugyanis, nagyon kene egy informacio. EN mar negy eve eljottem de a Zeneak.-ra jartam es jol ismertem a kornyeket, es nagyon szeretnem tudni hogy megvan e meg az az optikai uzlet a Koruton, a Kiraly u.-i vilimegallohoz kozel, a Zeneak. oldalan. Ugy emlekszem a sarkon volt egy Pizza Hut, aztan egy ekszerbolt, meg penzvalto, az uzlet neve talan Oliver Optika, vagy ilyesmi. Szoval, ha valamelyikotok veletlenul arra setal, vagy csak egyszeruen tudja hogy megvan e meg a bolt, legyszi, legyszi irja meg nekem!! Holnap visszanezek, hatha...

O, az a jo kis Korut es kornyeke, uuuugy hianyzik!!!!!! (Meg mindig olyan sok a kutyak@ki??)

Koszonom es Udv,
Ildi
mandarin
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok nem utaztunk el de egész hétvégén program volt, Ikea meg haverok, meg mozi. No meg Andris 1 szülinapját is ma tartottuk családiasan de jövő héten jönnek a kereszt szülők és a nagyik is mert most mindenki még beteg.
Continuinom nekem is van de egy szemet sem vettem még be, ha kell valakinek szóljon.
Nekem csak a kedd délelőtt jo a sétára, remélem jó idő lessz már végre.
Ildi holnap megyek arra és megnézem az optikas üzletet.
Andris szétszedte a tortáját de majd teszek fel képet az albumba...
Puszi megyek vacsizni...
danyoi
 
 


Sziasztok!

Rohanok, mert a holnapi ebédet most kéne megfőznöm, jönnek a gázszerelők...
Örülök, hogy mindenki lazított egy kicsit hétvégén!
Nekünk is jó kedd du. 3-tól, de a kedd de. is jó lenne.
Szóval az agyhártyagyulladás-elleni oltást jobb beadatni, igaz?

Ildi, szia! Voltaképp mind nagyon közel lakunk a Zeneakadémiához, szerintem valaki rövidesen meg tudja mondani, mi újság az Optikával. Kutyasz@r még több van, mint valaha... Egyébként tényleg nagyon klassz lenne ez a környék, csak autók+k.sz. ne lenne. Ti merre laktok mostanság? Mesélsz?

Sziasztok, rohanok, még jövök

Évó
rizike
 
 


Sziaztok!

Andris!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!!!!!!
Fú, de öreg vagy! Kép

Kép

Akkor a keddi tali nem jön össze, mert ugye Zitának déltől jó, Áginak meg dél előtt.
Nem tudunk egy kompromisszmot kötni?
Mondjuk nekem is jobb lenne a 10 óra, mert Peti kb. 1-kor alszik mostanában, és szeretném az ágyába tenni.
Zita, nem tudnád előre hozni?

Ildi!
Meg fogjuk nézni az Optikát, szerintem ott van, de azért nem 100%.

Pusz mindenkinek!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Köszi hogy gondoltál ránk tényleg már öregek ezek a fiúk, nagyon hamar eltelt az első év.
Nekem bármikor jó a kedd mert mostanában hol de. alszik nagyot Andris hol du. az a lényeg hogy eggyszer aludjon. Irjatok ma estig hogy mikor?
Meg őrülök hogy nem tudok képet feltenni ide és most is van egy csomó a szülinapról...
Na megyek vár a munka...
Puszi Ági!
danyoi
 
 


Hellóka!

Akkor tali úgy látszik jó mindenkinek a holnap délután. Akkor legyen 3 óra? Vagy fél 3?

Én sem tudom mikor alszik Peti, eddig 1-kor szokott, de most pl. már 12 óta alszik.

Nem baj, 3 órakor már biztos jó nekünk.

Klauzál tér!


Ildi!

Arra mentem ma, ott van az Olivér Optika ahol mondtad.


Puszika!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!
Mi is Boldog Szülinapot kívánunk Andrisnak!KépSok-sok puszi neki!

Nekünk is jó a du. 3 holnap! Most rohannom kell

Évó
rizike
 
 


Kép
Kép
Kép

Andris szülinapja!
Ági, meg ne őrülj! Kép
Pusz.
Andi
andi68
 
 


Na, még mindig alszik Peti, így gyorsan írok egy jó dolgot!

Most kaptam az ötletet egy New Yorkban élő barátnőm írta.
Neki már 3 gyereke van, 3,2,1 évesek. (Nem védekezenek egyáltalán, mi lesz ebből???) Kép

Náluk divat, hogy play group-ot csinál 4-5 anyuka.
Ez azt jelenti, hogy hetente mondjuk 3x, minden nap más vigyáz a gyerekekre, kb. 10-től 12.30-ig.
Persze amíg ilyen kicsik, addig csak lakáson lehet megoldani. Ha már lesz egy biztos napirendje mindegyikünknek mi is megcsinálhatnánk! Nem?
Így lenne két óránk gyerek nélkül 2x egy héten!!!
Nekem jól jönne őszintén, mert már kicsit kezdem hiányolni, hogy egyszer Peti nélkül bemenjek mondjuk egy turkálóba, vagy akárhova.

Na most már tényleg lelépek!
Pusz.
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Andris nagyon édes a tortájával! Evett is belőle?
Andi, jó ötlet ez a play group, én benne vagyok!

Akkor holnap 3-kor!

Puszi
Éva
rizike
 
 


Sziasztok,

Koszonom mindenkinek aki foglalkozott a temaval. Szoval akkor meg megvan, ez jo hir.

Eva,
4 eve koltoztem San Franciscoba, ferjhez mentem es van egy egy eves kisfiam (pontosabban jan.24-en lesz egy eves). Jo itt nagyon, de en mar csak ilyen vagyok, neha nagyon hianyzik az a budos-koszos korut, a Zakademia kisbejarata, Frici-papa es tarsaik. Milyen jokat lehetne ott setalni-itt szinte allandoan autoba kell ulni. Ha otthon elnek val.szeg mennek veletek setalni...

Andi,
A playgroup itt nagyon megy, az utcan mindennapos latvany a taliga-szeru huzhatos kiskocsi 4-5 hangos kis csemetevel akik benne ulnek, ugy setalnak egyszerre. Engem mindig megmosolyogtat a latvany.

Sziasztok!!
Ildi
mandarin
 
 


Sziasztok!

Évi, hát nem látszik a képen hogy mennyit evett belőle?
Andi, köszi hogy feltetted a képeket.
Holnap megbeszéljük ezt a játszó csoportot, de hol találkozunk? Bocs most látom hogy a Klauzálon találkozunk.
Ildi ott van az optika. Mennyi januári baba van a topikunkba, ez szuper! Mindenkitől kérünk szülinapi képeket!!!
Megyek aludni.
Sziasztok Ági!
danyoi
 
 


Sziasztok!

Akkor remélem mindenki tud jönni. Küldtem FCS-nek is egy mailt, hátha utazik egy kicsit felénk.

Évi, ha már 2-en vagyunk, az már majdnem egy play group, (talájjunk má nekije egy magyar nevet!?) Ági jöhetne még szóba, de neki ott a papa babysitternek, hát nem tudom. Majd holnap kiderül.
Zita bölcsiztet, így kell még egy ember a közelben! (Főleg, ha Ági nem lesz benne.)

Ildi!
Képzeld, én is arra felé éltem kemény fél évig, bár elég messze azért, mert ugye ott semmi sincs közel. Los Angeles mellett, Downey-ban laktam. 2001-ben.
Nagyon szerettem volna eljutni San Franciscoba is, de sajnos a kocsink nem volt valami megbízható, és pénzünk sem volt valami sok, így kimaradt. Van még egy nagyon aranyos barát családunk is San Louis Obismo (vagy Obisbo?) vagy valami ilyesmi helyen. Sajnos oda sem jutottunk el.
Én nagyon szerettem Californiát, de nekem is volt sokszor honvágyam, meg tudlak érteni.
A gyerekeink között, meg 12 nap van. Kép Az enyém holnapután lesz 1 éves.

Dobhatnál egy két képet!
Nekünk van egy jó a profilomban,(kicsit már régebbi) meg az albumok között, a Böjte Kitti és Böjte Petyka néven.

Puszi Mindenkinek!
Andi

Ui.
Jó lenne nekünk is egy olyan taliga. Gondolom olyasmi, mint az Állatkertben is van. Tudjátok?!
andi68
 
 


UI.
Egyszerre írtunk Ágival!

Ja igen, játszó csoport, hogy ez nekem miért nem jutott eszembe!? Kép
A.
andi68
 
 


Sziasztok!

Mandarin, ha akarod, küldünk neked a sétáinkról néha egy kis útibeszámolót, meg képeket!

Andi, valószínűleg igazad lett!
Azt hiszem, jön Sami tesója, pozitív lett a teszt egy órája! Nem tudok szóhoz jutni!

É
rizike
 
 


Sziasztok!

ÉVi! GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szóval, lemaradtunk a sétáról! (De legalább a jó híreket idöben tudom meg.) Tegnap nem tudtam leülni a gép elé, hát persze, hogy ma volt a tali!:-((((
Bár a bölcsi után annyira elfáradtunk, hogy Eszter hatalmasat aludt, s csak 3 után ébredt, aztán mehettünk Eméért! Most meg színházban van az apjával, megnézik a Dzsungel könyvét.
A héten máskor már nem lesz tali????
Ági! Sok boldog szülinapot Andrisnak! Hatalmasat nőtt, és még többet változott, mióta nem láttam. Már nem olyan babás, sokkal inkább kisfiús kezd lenni.
A beszoktatás egyébként egyenlőre jól alakul, majd jelentkezem.
Puszi:
Zita
zait
 
 


Hellóka!

Évi!!!!!!!!!!!

Már megint igazam lett! Kép Kép Szívből gratulálok!
(és irígyellek is!)

Nagyon jó volt a séta, csak kifagytam mire hazaértem. Petinek is hideg volt a lába. Remélem azért nem fázott meg. Olyan étvágya volt, mikor hazaértünk, hogy egy jó emberes adag, sütőtök, krumpli, őszibarack, (tegnapról maradt bébikaja)+ husi kombinációt benyomott, és még 7 órakor egy egész vaniliás krémtúrót!
Egy kis tejecskét is ivott, (tehén) de szopizott is egy jó adagot.

Zita!
Kár hogy nem jött össze, még nem tudom a héten mi lesz, hideg is van.....

Na, puszika!
Még mindig nem tértem magamhoz, hogy Saminak kistesója lesz! Kép

Andiék
andi68
 
 


Sziasztok!

Jaj, hogy én miért ne követem rendszeresen a topikot...

Kép

Először is megkésve, de azért szeretettel: Isten éltesse Andrist sokáig! Gyönyörű a torta! És Andris is!

Petit pedig egyáltalán nem megkésve üdvözöljük szeretettel mindhárman első szülinapja alkalmából! Szabolcs, Péter és Eszter.

Évinek pedig itt is mégeccer gratulálunk. És én irigykedem is, mert nálunk apa még határozottan várni akar egy évet... De ki tudja, hogyan dönt a természet...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Ez nem is igaz hogy tegnap délután ota ennyi új hír van!!!
Évi gratulálunk mi is és kívánom hogy minden úgy legyen ahogy Te szeretnéd!!!
Jó volt tegnap sétálni csak Andris már ojan fáradt volt hogy nem bírtunk vele és 7 után már le is feküdt, persze éjjel sokszor fent volt csak nem megint a foga?
Köszönjük a jókivánságokat és mi is kívánunk minden Januári babának (és a többinek is) BOLDOG SZÜLINAPOT!
Na megyek főzni.
Hali Ági!
danyoi
 
 


Szaisztok!

Én a VIII. kerületben lakom. Jó lenne olyanokkal beszélgetni akik itteniek és talán még találkozhatnánk is. Persze szívesen beszélgetek másokkal is. Függetlenül attól, hogy hol lakik.
A VIII. kerületi topikban olvastam erről a topikról.

Üdv mindenkinek!
Edit
edo
 
 


Szia, Edit itt is!

Aztán nem nagyon jöttél a kerületi topikba Kép. Ebben a topikban tudtommal én vagyok csak nyolcadik kerületi, de én szívesen találkozom veled, sőt a többiek is biztosan. Sokszor az a bajom, hogy ebben az időben, meg vírusáradatban nem szívesen tömegközlekedem el a belvárosba a csajokig... Amúgy klassz kis csapat! Gyere gyakran! nagyon kis huncutul néz ki a fiad a profilodban Kép.
Fulescsacsi
 


Szia Fülescsacsi!

Azért nem mentem a topikba mert eléggé kihalt. Majd ha javul az idő jobban ki lehet mozdulni. Addig is itt foglak titeket látogatni. Egyébként merre laksz és melyik játszóházba jártok?
Köszi a bókot!

Edit
edo
 
 


Szia Edit!

Merrefelé laktok? Hozzátok melyik játszó van közel? Épp ma néztem meg egy nyolcadik kerületiekhez tartozó bölcsödét, a Városligeti fasorban. Átküldtek a fasor túloldalán lévő házba, oda tartoznak a hatodik kerületiek. Aki ezt érti... Viszont kint altatják a gyerekeket, legalábbis a kicsiket, ami jó. Kár, hogy ott megy a Dózsa György út 300 méterre...

Hát igen, ebben az iszony időben fél az ember kimenni a lakásból, bár lehet, hogy ez túlzás, én nem tudom. Amikor én gyerek voltam, és a Nagymező utcában laktunk, azért nem volt ez a szmog és vírustenger, nyugodtan lehetett télen is sétálni. Kár Pestért. Na, nem sírdogálok tovább! Holnap tudom meg, mekkora a bébim! Gondoljatok rám négy körül, a szívem fog kiugrani!

Puszi mindenkinek!

Évó
rizike
 
 


Sziasztok!

Edit! Ugye jól rémlik, hogy ti a Szigonyban laktok? Mi gyerekorvoshoz járunk oda, amúgy a Delej utcában lakunk, vagy a Vajda Péteren, mert mindkettő felől számozódik a háztömb. Olyan húsz, huszonötperc sétára vagyunk egymástól Kép. Játszóházba az Állatkertibe jártunk, de már elég régen voltunk, vagy két hónapja, voltunk párszor a Lurdi házban is, és most belőttük a Balaton utcában a Belvárosit. Nem is tudom, van-e a kerületben játszóház... baba-mama klubba is a VII. kerületiekhez jártunk az Almássy térre. Viszont velünk szemben van egy bölcsi, lehet, hogy ott is van játszócsoport, de még egyszer sem néztem meg... A te fiad másfél éves, ugye? És van tesója? Vagy készül?

Éva! A Városligetnél is van a mi kerületünkhöz tartozó bölcsi? Pedig kapásból tudok kettőt, és lehet, hogy több is van, ami a kerületben van. Jól el vagyunk látva ezek szerint...
Fulescsacsi
 


Szia Fcs!

Mi is épp a Balaton utcát fontolgattuk, egy nő ajánlotta a Szent István parki játszón, hogy van gyerekőrzés is, csak kissé borsos áron, 800/óra. Aztán, ha elég baba lesz, tervezik, hogy bölcsiszerűséget alakítanak ki. Mi is megnézzük!

Bölcsik egymás hegyén-hátán! Csak a környéken vagy 6 van. Láttam ma párat, Samival útra keltünk doki után (havi rutin), és megnéztük az Aradi utcaiakat, a Városligetieket. Samit az egyik helyen le is raktam játszani, boldogan elvegyült
a gyerkőcök közt. Aztán jött az ebéd, és nekünk menni kellett. Ambivalens érzéseim vannak.
rizike
 
 


Sziasztok!

Edó, üdv köztünk! Jó ha bővül a csapat!

Évi,
Nem akarok egy terhes kismamát kioktatni, de az 100 %, hogy a VII. ker. és nem a nyóc. Mert az a környék, és a Fasor is meg pl. a Király utca is olyan, hogy az egyik oldl a hatodik a másik a hetedik kerület. A nyóc meg egy kicsit odább van.
De nincs harag!? Kép Kép Kép Kép
Miért lett nekem hirtelen tájszólásom? Kép
Ez már a fárdtság jele.

Edó!
Amúgy a Klauzál téren szoktunk talizni, bár még soha nem voltunk 3 mamicseknél többen egyszerre, de igyekszünk összehozni.
Azon filózok, hogy most már hogy ketten is vagytok a szomszédból, nem tudnánk-e egy nektek is közelebbi helyen talizni? Bár a csapat ezen oldalán egyesek (Ági) nem szeretnek messzebb menni, mint a saját házuk elé! Kép De hátha egyszer mégis.

A Népligetre, vagy a Ludovika térre gondoltam!

Csak legyen kicsit melegebb, mert kedden nagyon kifagytam.

Évi, megy a drukkkkkkkkkkkk!


Puszika mindenkinek!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Igen a Szigony utcában lakunk. Jó lenne közelebbi találkahely. Bár ha a férjem itthon van elvisz minket kocsival és legfeljebb értünk jön vagy ha nem gond ott marad.
A Ludovika tér jó lenne csak az a gond, hogy homokozón kívül nincs ott semmi.
Ha jobb idő lesz hamarabb elmegy az ember messzire is. Mi a Lurdy háznál lévő és a IX. kerületben arra az új játszótérre szoktunk menni. A telek is jó csak ott nincsennek gyerekek.
A bölcsödékkel kapcsolatban tényleg nagyon sok van belőlük. Én nem szeretném bölcsibe adni a babámat. És ti? Az én anyukám egyébként bölcsödében dolgozik. Mondta, hogy már vannak az óvodákban minicsoportok is 2,5 éves kortól.
Fülescsacsi! Nincs tesója a manónak. A férjem nem szeretne több gyerkőcöt. Igazság szerint valahol igaza van. A mai világban meggondolja az ember.
Ja a kisfiam holnap lesz 17 hónapos.

Edit
edo
 
 


Sziasztok,

En meg plane nem nem vagyok hetedik-keruleti (vagy hatodik?), de azert bejottem hogy Boldog Szulinapot kivanjak Andi Petijenek!! Boldog tipegest ebben a meses vilagban!! (Kicsit megkesve ugyan). Nagyon edesek mindketten, megneztem az albumot!
En majd probalok felrakni kepet, de eddig nem ment, nem tudok kicsinyiteni, de majd kiotlom valahogy hogyan kell.

Evi,
Szep terhesseget kivanok neked, es egeszseget!
Mi is probalkozunk a masodikkal, de sajnos egyelore meg nem sikerult (talan most-de nem merek tesztelni...)

Sziasztok es jo setalast!!!!!

Ildi
mandarin
 
 


Szisztok!
Edit!
Mi ugyan a hetedik kerületben lakunk, de a Köztársaság térre járunk játszóra. Főleg azért, mert 4 évig a Futó utcában (VIII. ker.) laktunk, s mivel Emese legjobb barátnője a Koszorú utcában lakik, ez a játszó van kettőnk között félúton.
Szóval, nem áll messze tőlem a VIII, kerület.
Andi! Kívántam én már Petinek Boldog szülinapot? Ha nem, most pótolom: I. éltesse a nagy 1 éves prücsköt!
A bölcsiben minden ok., ma 10-től 2-ig nem láttam Esztert, s ő sírás nélkül játszott, evett és aludt. Utána mosolyogva ébredt.
Évi! Izgulok én is értetek!
Kellemes hétvégét mindenkinek!
Puszi: Zita
zait
 
 


Sziasztok!

6 hetes a babám! Szóval nagyon töpörtyű még!Kép
A nyóckerKép nekem is ismerős, laktunk a Kálvária téren, jártam 2 évet a Práter utcába isibe, és ott a munkahelyem is(Dankó utca). Nem tudom, hol kéne találkozni, mérjük ki körzővel egy térképen...Kép De tényleg, sose gondoltam, hogy ez ennyire bonyolulttá válik, amikor kicsik voltak, csak úgy száguldoztunk (én legalábbis) hegyen-völgyön át.
Andi, bírom a tájszólást!Kép
Ildi, én is rettegve néztem meg a teszteredményt a konyhában, majdnem kiesett a kezemből a cseppentő... Köszönöm a jókívánságokat, nagyon nagy szükség lesz rájuk!
Zita, csinálod a kedvet a bölcsihez, mi is bementünk jelentkezni egy helyre, de valahogy facsarodik össze a szívem. Csak tudnám a piciknek mi a jobb!
rizike
 
 


Sziasztok!!!
Itt egy majdnem elveszett...kiscsapat...
Kép)
ÉVI(kismama) GRATULA!!!!!!!KépKépKépKép
Sami mit szól hozzá??????????

Valamenyiőtöknek pusza,még jövök hamarabb,mint eddig...
UI:Ajánlok egy jó szülinapi poént...Pöttömökbe nézzetek bele,amit ma 01.15-én írtam egy és kettő között.Ugyan ezzel a névvel Ari80.
Úgy teszek mint egy lefolyó...eldugulok.
ari80
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnáljuk, hogy nem tudtunk elmenni Peti szülinapjára.Kép Ugye tesztek fel képeket, és meséltek?
Sami náthás, erősen. Azt hiszem, egy időre vidékre költözöm vele (Veszprém megye), talán a jó levegő és a kevesebb vírus meghozza a javulást. Mostmár teljesen tehetetlen vagyok: ahogy kitesszük a lábunkat itthonról, és három emberrel összefutunk, Sami náthás lesz. Ez még nem lenne önmagában tragédia, de nem tud belőle soha kigyógyulni, és rámegy a fülére, stb., ismeritek a dörgést.
Ari, köszönöm a gratulát! Azt hiszem, Sami nagyon örül!Kép Nagyon ritkán jársz erre! Bár ha költözünk, én sem fogok tudni naponta jönni.

Puszi mindenkinek és
Petinek boldog szülinapot!
rizike
 
 


Sziasztok!

Hahó, hol van mindenki?

Ági! Persze elfelejtettem kérdezni a lényeget, amit akartam szombaton. A profilodban a vegapont azért szerepel, mert az a ti cégetek? Folyik a nyálam a kaják láttán! Csak éppen én béna sehol sem találom őket. A Tescoban kerestem (Fogarasi út), de alig van egyáltalán vegakaja, és nem is emlékszem, hogy ezek lettek volna. Azoknak az üzleteknek az elérhetősége, amiket felsorol a honlap, micsoda? Vagy esetleg közvetlenül tőled hozzá lehet jutni? Lehet, hogy ezt magánban kéne?
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Ági, Csacsi!
Nyugodtam bizniszeljetek vega kajákkal! Kép
Amúgy én is kerestem a Tescoban, de nem láttam.
Vagy nagyon eldugták, vagy nincs nekik. Kép

Amúgy semmi újság.
Peti egész nap nyávog, és sikít. Főleg ha nem sikerül neki valami. Ez elég gyakran előfordul.

Viszont ma már 4-5 lépést is megtett egyedül, és egész nap úgy ment négykézláb, hogy csak a talpa volt lent, a feneke meg az égben. Nagyon muris.
Ezt csak akkor csinálja, ha szandi van a lábán.

Fog jön ezerrel, meg orrfolyás. Szerencsére azért jól a.l.dt éjszaka. (Nem merem kiírni, mert akkor már nem csinálja többet! Kép )

Pusz.
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Andi, mi ez a csacsi ??? Kedveseim nézzetek körül a fagyasztókban és TESCO FITT kiszerelésben keressétek amúgy ott a legolcsóbb, biztos van nekik, ráadásul 4 féle termék van.
Fülescsacsi magánban is megbeszélhetjük csak a honlapról válaszd ki mijet szeretnétek és majd megmondjuk hogy melyik van.
Andi, átmentek a képek?
Megyek aludni, hulla vagyok most jöttem a melóbol.
Puszi Ági.
danyoi
 
 


Ági! A csacsi nekem szóltKépKépKépKép. Na, akkor szétnézek a honlapon, bevonom férjurat is. Kösziiiiiiii!!!!!!!!

Andi, ha a képek átmentek, akkor tessék közkinccsé tenni! A tükörreflexesben tényleg nem volt film????? Ez olyan, mintha velem történt volna...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!Íme a képek:
KépKépKépKépKép
A harmadik moci helyett egy dömpi lett,mert a Keriék kicserélték.Deszerintem Bálintnak az is tetszett volna.Nagyon szereti vmennyi játékát.

Pusza ,legyetek jók.

Ui: Tisztelt Pocaklakó! Vigyázz Édesanyádra.
ari80
 
 


SZIASZTOK!

Andi szerintem a géped nem tudja fogadni a képeket mert már jó párszor elküldtük és már úgy is próbálkoztunk hogy eggyenként. Úgy emlékszem hogy a Kitti fotójaival is úgy volt.
Tortaevős nekem nincs mert addigra lemerült a gép, ojat a másik géppel csináltak de mint kiderült nem volt benne film, ez azt jelenti hogy meg kell ismételni a szülinapot!!!
Pusz mindenkinek, írjatok!
Ági.
danyoi
 
 


Ez jó hír, ha ismétlitek, szóljatok!Kép
Ari, T. Pocaklakó ígéri, hogy vigyázni fog!KépKépKép
A motorok nagyon jók! Legalább Bálint megtanulja, hogy kell két ugyanolyan lehetőség közül választani, nem is olyan könnyű, mi?
rizike
 
 


Hellóka!

Ági!

Átjöttek a képek, csak késve. Szerintem ez a yahoo hibája, hogy ennyit totojázik. A lényeg, hogy megjöttek! (3 video és 5 kép)
Köszi szépen!


Szülinap ismétlés nem lesz, max. kap a kiscsávó egy szelet tortát és lefényképezem! Sajnos. Kép

Nagyon lépeget, már 5 lépést is megtesz. A végén vetődéssel.

Puszika.
Andi
andi68
 
 


Kép

A nagy buli!
Az ünnepelt enyhén ijedt képet vát, Andris annál inkább feni a "kanalát" meg a 11 fogát a tortára!Kép

Pusz!
A.
andi68
 
 


Nagyon jó lehetett a buli! A poharak meg a tányérok külön tetszenek!
Nálunk jövő hétfőn elkezdik szétverni a lakást (cirkófűtés lesz, család szponzorálja), úgyhogy valszínűleg egy hétig nem fogok tudni netezni-aztán majd kiderül, mi lesz.
Nem emlékeztek, mikortól nem bír már hason aludni az ember terhesen? Most egyszerűen nem emlékszem, de maximálisan ki akarom használni az időt, mert aztán jön az oldalazás...
Több kép nincs?
rizike
 
 


Sziasztok anyukák!

Andi ez szuper hogy Peti elindult! Mivel vetted fel?
Andris nagyon nyügi kijött a 12-ik foga és már 2 éjszakát nem aludtunk, remélem a mai jobb lessz... Már kezdi is a sírást, nem tudom mi lehet ez??? A többi foga nem volt ijen macerás.
Szerencsére Gergő tud aludni, tőle.
Segítség, Gergőéknél lessz farsang feb. 3-án, és nincs ötletünk minek öltözzön, persze fontos szempont, hogy könnyen elkészíthető jelmez legyen!
Tippeket és ötleteket kérek, esetleg nagyobb gyerekek már nem használt jelmezét ha van valakinek! Előre is köszi.
Puszi Ági!
danyoi
 
 


Sziasztok!

Ági!

A webkamerával vettem fel, de nagyon nehéz vele felvenni mert ugyebár nem azt kell nézned amit veszel, hanem a képernyőt, így elég nehéz eltalálni a gyereket, főleg hogy a madzagja is olyan rövid. A minősége sem egy hájtek! Kép
Viszont ajándékba kaptuk! Kép

Nálunk Kitti van cudarul, ömlik az orra, és már köhög is. Szerencsére csak hőemelkedés volt. Remélem hamar elmúlik.

Jelmez:
Egy tündérkirálynőset tudok kölcsön adni, de nem hiszem hogy Gergő díjazni fogja!
Kép

Most próbálom Kittit rábeszélni, hogy könyörgöm idén ne legyen már se hercegnő, se tündérkirálynő, se mittomén milyen flinces,flancos csinibaba, hanem legyen oroszlán, vagy cica, vagy valami aranyos.
3 évesen Piroska volt, azért mert farsang előtt 1 nappal szóltak, hogy be lehet öltözni. Azért jó lett.
4 évesen hercegnő volt, 5 évesen tündérkirálynő, szárnyakkal, meg diadémmal a fején, hófehér Götz ruhában, a tetején tülszoknya. Majd lefényképezem mert még minden megvan.

Na, puszi!
Andrisnak mielőbbi 12. fogat!

Petinek az 5. jön, de már áttört. A 6. még csak kőrvonalakban látszik.

Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a hétvége? Biztos mindenkinek mozgalmas volt, látom senki nem írt.
Továbbra is várom az ötleteket farsangra, már szorít az idő.
Andi kösz de nem kellenek a lányos jelmezek de már biztos sejtetted.
Én is azt szeretném ha valami állat lenne, és Ő is azt akarja de eddig még minden nap más volt terítéken, és leakarom már zárni a dolgot hogy ez a jelmez van és kész.

Írjatok ne árválkodjak egyedül!
Puszi Ági!
danyoi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: