Új privát üzeneted érkezett!

Emese!KépKépElég jól hangzanak a tüneteid!!!
Itt vagyok ám! Csak a suli miatt alig van időm jönni. Onnan nem akarok, mindenki látná, hogy hová írogatok. Arra meg nincs szükségem, hgoy beleártsák magukat a dolgaimba. Így is megszenvedek velük.
Nehezen tudom túltenni magam a sikertelen lombikon. Igyekszem nem gondolni rá, de ha eszembe jut, teljesen elkeseredem.
Ha bírom estig, mindenképpen nézem...bár az uram szerint nem tesz jót nekem -mindig végigbőgömKép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Hát madaran! Szívesen megölelnélek most. El tudom képzelni, hogy min mész keresztül. Én azt hallottam, hogy a lombiknál az elsőre szinte kizárt,hogy összejöjjön, inkább második - harmadik. Az első, sikertelen dolog arra "jó" a dokiknak, hogy felmérjék, hogy reagál a szervezet. Én TUDOM hogy neked nemsokára sikerülni fog.

Csak legyél nyugodtabb, jókedvűbb, mert a baba is szívesebben lesz egy ilyen maminak a babája.

Hát a tűnetek... én nem mondok semmi. Most azzal töltöttem kb. egy órát, hogy a neten tanulmányoztam a női testet. A peteérés és köv. mensi közti időszakot leírva sehol nem találtam. Viszont amatőr módon olvastam a mensesről és a többiről. A leírtak alapján nálunk bekövetkezhetett a megtermékenyítés,de hát nem tudom... Írtam, pont ma volt délután egy eksön, és nagyo fájt. Most is ülök, és nagyon fáj lesz a hasam... Azt nem tudom, hogy a megtermékenyített petesejt mikor ágyazódik be és az fáj e...

emeseanyu
 
 


Szóval... lehet, hogy vaklárma az egész, de bizakodni jó....

Mindig nyári babót akartam, és ha most jönne, július 20-án születne, két nappal a születésnapom előtt....

Sziasztok

emeseanyu
 
 

 
 

Na sziasztok csajok, mára mentem. Holnap is jövök, utána meg vasárnap.

Jó éjszakát mindenkinek és minden jót!

Este SZÜLŐSZOBA!

Puszi

emeseanyu
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem én lemaradtam mindenkiről.

Emeseanyu

Remélem igazad lesz. Ne éld bele magad teljesen, mert tudom milyen rossz akkor. DE MINDENKÉPPEN BIZAKODJÁL.
Az építkezés: nem tudom olvastad e a ma megint megjöttben, hogy mik történtek. Azóta felhordtunk a szintre egy csomó tetőlécet, szereltünk egy másik lakatot is a bungira. Már kettő van és különböző kulcsal nyílik Kép. Jól elleszek ha kimegyünk legközelebb. A defektet meg megcsináltattam öcsikém egyik haverjával. Jót röhögtek rajtam, hogy kertvárostól hazáig nem vettem észre. Különben november 7-e nekünk is nagy nap lesz, mert ha minden igaz akkor kezdik rakni a tetőt. Remélem neked is örömteli lesz.

Madaran

Bízz a következőben. Mindig csak előre kell nézni.

Vigyázzatok magatokra.

Puszi mindenkinek
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Akartam berakni nektek képet rólunk vagy a házikónkról, de természetesen csak öcsikémről, meg a motorjáról vannak képek ezen a gépen. Kép Az meg gondolom senkit nem érdekel Kép

Remélem a ma esti taliról már nem maradok le. Ma előbb megyünk ki a telekre, úgyhogy megpróbálok sietni haza.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Emese!
A megtermékenyített petesejt Kb 6-8 nappal a megtermékenyülés után, azaz norm. esetben a 21.nap körül érkezik a méhüregbe, ahol igyekszik minél hamarabb beágyazódni. A progeszteron, ill. a hőmérséklet megemelkedik....Nagyon remélem, hgoy sikerül Neked!!!KépKépKépKép
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


bocs: tudom, hogy Szilvi vagy és a bébid az Emese!KépKép
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!

Most itt vagyok. Kb. hétig. Remélem jól vagytok. Köszi a drukkolást mindenkinek és az infót is.

Hát Madaran.... jó lenne. Elvileg nekem a 12. napon volt peteérés, aznap voltunk együtt. Ma vagyok a 19. napon. Lehet, hogy nem ez van a dologban, de az tény, hogy sokszor érzek fura dolgokat és alul fáj a méhem.. Tesztet nem merek csinálni, még korai is. Majd meglátjuk...

Most itt vagyunk anyuéknál, hugom még itt lakik. Itt van két barinője. Mindkettőnek van gyereke, az egyik másfél éves, a másik hat hónapos. KIVAGYOK! Olyan jó lenne, ha legalább az egyik az enyém lenne.

Puszi

Még írok!

emeseanyu
 
 


Madaran: olvastam a másik topikban amit írtál. Nem próbáltad még a gynevac injekciót?

Bővebben: www.gynevac.hu

HÁTHA segít.

emeseanyu
 
 


Na sziasztok csajok. Ha nincs itt senki, akkor megyek. Vasárnap jövök legközelebb, akkor délelőttől délután 5 - ig.

Puszi nektek

emeseanyu
 
 


Én megint lekéstem a találkát. Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Azért én még írok ide nektek. Senki nem nyúlt a lakatainkhoz Kép. Jó hír ugye?

Ma nagyon élveztem kint a telken. Főleg azért mert akkora tüzet gyujtottunk, a lángja sokkal magasabb volt mint én. Imádok tüzeskedni. Kép

Emeseanyu

Ne foglalkozzál ennyit magaddal, annál nagyobb lesz a meglepetés Kép Tudom könnyű mondani. De ha állandóan ezen izgulsz az nem biztos, hogy jó lesz nektek. Szorongasd meg helyettem is a gyönyörű pici lányodat. Olyan szép Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Emeseanyu, nekem még nem volt ilyen, de egyből eszembe jutottál, mikor elkezdett fájni a pocim lent. Ez iszonyatos, mint mikor meg akar jönni. Különben érdekes, hogy nekem egyből az jutott eszembe, hogy valami baj van bennem és azt szekáltuk meg nagyon. Nekem közben nem nagyon fájt, de most utánna szörnyű. Na jó abbahagyom. Mindenkinek jó hétvégét! Még van egy nap Kép !!!

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na sziasztok csajok!

Most itt vagyok, délutánig.

Vkhajni: nem nagyon próbálok vele foglalkozni, de azért tény,hogy sokat gondolok rá. Nekem január, februártól vissza kellenne mennem dolgozni, és ráadásul itt keresni egy új munkahelyet (eddig pesten dolgoztam). Emellett tudom, hogy nem lehet annyira a babára koncentrálni. Ráadásul attól félek, hogy egy-két-három hónapig lesz rendben minden, utána megint rendszertelen mensi stb. és én ettől félek. Nem akarok mindent előlről kezdeni: dokik, hormonok stb. Szóval én nagyon szeretném, ha ebben a pár hónapban sikerülne,mert most még van a fog.gátlónak hatása, most még rendben van a mensi és a peteérés.

Más: nem is tudom, írtad e hogy hol építkeztek? És milyen stádiumban van? Addig hol laktok? Bocs, ha írtad ezt már eddig, de nem emlékszem rá.

Madaran, Lola: merre vagytok? Hiányolunk innen titeket. Írjatok!

Puszi nektek, majd többször visszanézek ma.

Szilvia

UI Hajninak: igen, imádnivaló a lányom. Kicsit el van kapatva, de nagyon ragaszkodó és jó kislány. Sajnálom, ha fáj neked, ha róla ábrándozom itt, de egyszerűen hihetetlen érzés, hogy van gyereked. Órákig tudnék róla beszélni, de nem teszem. Miattatok. Átérzem a gyermek hiányát.

emeseanyu
 
 


Helló!

Először a kérdésre: Kertvárosban építkezünk, és hetedikén megy rá a tető. Ablakok meg ilyesmi csak jövőre lesz. Jelenleg anyuéknál lakunk egy tetőtéri szobában. Jó itt nagyon, de azért szerenék már az új házba lenni. Bár ott nem lesztek nekem ti Kép

Beszélj nyugodtan a kislányodról, engem nem zavar sőt. Annyira szép kislány. Én sokszor vagyok kicsi gyerekek közelében. Általában nincs semmi bajom, csak ha már elvitte őket anyuci. Kép Imádok velük lenni.

Bízzunk benne, hogy most sikerül Kép. Ugye jól emlékszem hogy a 7-e neked is a fontos nap. Mindenkinek más szempontból de reméljük jó nap lesz Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Itt vagyok, aztán ebédelünk és megint jövök.

Szóval: kertváros jó hely. Ott nem lesz net? Még lehet.

Igen, nekem 7-én kell megjönnie, ma vagyok a 21. napon. Elvileg ugyanazt érzem, mint napok óta. Eddig a bal petefészkemben, most inkább lent, alul. Majd meglátjuk. Felfázás biztos nem, talán valami fertőzés lehet, ha nem terhesség, bár más jel (folyás stb) nincs. Szóval én még reménykedem. De azt megfogadtam, hogy keddtől kicsit fogyózom (elég molett vagyok), függetlenül a gyerektől vagy nem illetve nem tesztelek, csak 7. után, ha nem jön meg.

Na puszi.

Megyünk enni, majd írok.

emeseanyu
 
 


Óvatosan a fogyózással Kép Szerintem sem éri meg előbb tesztelni. Én ha egyszer nem jön meg akkor minimum egy hetet várok. Bár általában ha késik akkor is érzem hogy megjövősen görcsölget a hasam, de azért mindig bizakodok. Mondjuk most is úgy görcsöl, illetve egész hónapban pedig a 16. napon vagyok. Nemtudom mi van velem. Kép Azért is izgulok, mert már vagy három hónapja fáj a bal petefészkem, vagy valami ott. Amikor voltam rákszűrésen mondtam is a Rojkónak, de közölte velem, hogy valószínű a peteérésemet érzem, ő nem lát, vagyis nem érez semmit. Az oké is lenne, na de én akkor nagyon termkeny lennék ha minden nap érik petém. Kép El kellene mennem valaki máshoz, de nincs lelki erőm. Félek a rossz hírtől. Kép

Egy ideig biztos nem lesz nálunk net, mert még nem laknak elegen ott ahhoz, hogy legyen matáv vagy upc. De egyszer biztos lesz. Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na, megkajoltunk és végre odajutottam a nethez.
Szóval: igen, abban igaza van a Rojkónak, hogy akkor a peteérésed érzed, mert a ciklus hosszától függően ezt érezheted a 10-től akár a 20-ig napig is. Olyan mensi szerű fájdalom. Nekem is olyan szokott akkor lenni és az egyértelműen a peteérés jelen. Annak csak örülj, hogy peteérésed van, így tehát más gond lehet, ha nem jön a babó. A gynevac injekciót én adatnám a helyedben, az nem hormon: bővebben, www.gynevac.hu. És a múltkor is akartam mondani, hogy talán a pároddal kellenne kezdeni, mert 37 éves (ha jól emlékszem), gyereke sincs még és azért 37 év alatt számtalan fertőzést (nem feltétlenül nemi betegséget) is összeszedhetett, amiről nem is kell feltétlenül tudnia. Ezt államilag az urólógián ingyen megcsinálják. Beutaló sem kell hozzá. Otthon leveszi a spermát egy általuk adott edénybe és azt hiszem 20 perc alatt be kell vele érni és onnantól kezdve kb. két hét míg meg van az eredmény.

És Neked egy hormonvizsgálat sem ártana. Hisz peteérésed van, de esetleg magas pl. a prolaktin szinted, ami gátolhatja a teherbeesést. Ez egy sima államilag is kérhető vérvizsgálat, kb. két hét eredménnyel. Mensi 3. és 21. napján hasznos kérni.

Én az építkezéstől függetlenül ezt mindenképpen meglépném a helyedben, mert kevés erőfeszítéssel, nulla pénzzel jár, de sok mindent megtudhatnál.

Én tbányán annak ellenére hogy van rossz tulajdonsága, de szerintem ő a leghozzáértőbb ebben a kérdésben, a Lollok Zoltánt ajánlanám. Ő neki sárberekben van rendelője. De mondom, a fenti két vizsgálatot államilag is lehet kérni, mindenféle magyarázkodás nélkül.

emeseanyu
 
 


Annyian fűzitek a fejem, lehet, hogy előbb megpróbáljuk. Főleg nekem kéne kivizsgáltatni magam, mert ma nagyon fáj a pocim. Hol itt- hol ott nyilallik be. Még soha nem volt ilyen, ciklus közepén. Különben a hőm nem azt mutatja mintha lett volna peteérésem. De lehet, hogy rosszul csinálok valamit. Jövő hónaptól megint alvás közben fogom mérni, mert mire felkelek túl sokat nyújtózkodom, és lehet hogy itt a baj.

Most nagyon megilyedtem magamtól. Mint mondtam félek a rossz hírektől és most iszonyatosan magam alatt vagyok. Nagyon megviselnének. Azon gondolkodtam ma délután, hogy milyen lökött az ember. Baja van de nem tudja hogy mi. Pedig ki más tudhatná ha nem saját maga Kép.

Na, jövő hónapra felkészítem magam és elmegyek.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni: ne halogasd. Legalább egy hormon és ultrahang vizsgálat, hogy saját magad megnyugtasd. És a párodat is küld el. Kb. két perc, míg otthona leveszi a mintát, beviszi és onnantól kezdve nem kell semmit csinálnia. Szerintem ne várj tovább. A 21. napig fájt most nekem a hasam, azóta nem, csak picit érzékeny. A sex után sem fáj most. Vagy peteérésed volt, vagy esetleg felfáztál, vagy valami kisebb nőgyógy gyulladás, azt meg mindenképpen kezeltetni kell, azzal ne várj a jövő hónapig. Nehogy visszafordíthatatlan dolgokat csináljon. Ha nem múlik a fájdalom, menj dokihoz. Látod, most már nekem sem fáj, de én tudom (remélem), hogy mitől fájt.


Ma délelőtt itt vagyok, meg csütörtökön jövök megint.

Légyszíves ne kenődj el, hanem fogd fel úgy, sokkal jobb, ha túl esel minél előbb a dolgokon. Örülök, hogy van a telek dolog, hogy kicsit eltereld a figyelmedet, de azért teljesen ne tereld el. Az egészséged a legfontosabb.

Puszi

emeseanyu
 
 


Sziasztok csajok!

Mennen kell, majd jövök!

Puszi és mindenkinek minden jót!

Szilvia

emeseanyu
 
 


Köszi olyan aranyos vagy. Ma csak időnként fáj, mintha meg akarna jönni, de a bal oldalamat nem éreztem még Kép. Felvidítottak a görbémet illetőleg is, úgyhogy egy picit összeszedtem magam. Lehet hogy a hosszú hétvégének is köszönhető. Úgy várom már a 28. napot. Nagyon izgulok Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Azért még visszajöttem kaja után kicsit, de most már tényleg megyünk haza. Tegnapról van még kajám (második), de a férjem gyulyáslevest kért, úgyhogy még azt csinálok. A takarításon túl vagyunk. Lefektetem otthon a leánykámat, addig meg is csinálom a levest.

Tök jó lenne, ha mindkettőnknél okés lenne a dolog. Én (bolond) már azt is kiszámoltam, ha összejött volna, július 18-ra lennék kiírva. Mindig is akartam egy nyári gyereket.

Nekem a 21. napig fájt eléggé a hasam (madaran szerint kb. addig van beágyazódás), most már nem, bár időnként nem fáj, hanem beleszúrkál. Vasárnap kellene megjönnie, de nem merek addig tesztelni.

Puszi, csütörtök fele jövök.

Légy jó és ne aggódj sokat. Ha elmúlik a hasfájásod, akkor ne menj dokikhoz 1-2 hónapot még és lehet, hogy magától összejön minden.

Szia, mindenkinek.

Szilvia

emeseanyu
 
 


Szerintem ne is tesztelj addig. Különben én is kiszámoltam. Nekem július 23 lenne a nagy nap Kép. Úgyhogy nem egyedül vagy ilyen lökött. Mit fogunk mi mesélni a gyerekünknek, ha nagyobb lesz. Kép Az őrült anyád ... Kép.

Nem aggódom csak izgulok, miattad elsősorban, de sajna magamról sem tudok elfelejtkezni. Nekem "a meg kellene jönnie"-től egy hét a tűréshatár és utánna teszt. Mivel ilyen tág a dolog, még életemben nem teszteltem. Azt sem tudom, hogy hogy működik igazából. De gondolom a tájékoztató érthető. Milyen kis tudatlan vagyok. De hát ha eddig sajna nem volt rá szükségem. Kép Na majd ebben a hónapban megtudom mit kell vele csinálni Kép

Hello
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Emeseanyu, nagyon jól mutatsz ott a tábla eleje felé. Lassan már a sárga csík alatt leszelKép Vagy a csíkban? Én ma megint görcsölgetek. Sőt időnként érzem is hogy megjött Kép, és ég a belem is, de nagyon. Ide egy tűzoltót Kép.

Te hogy vagy? Már csak 4 nap Kép Úgy izgulok Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!
Ezer bocs, hogy nem néztem felétek több mint 1 hete. Eléggé csúszik a napon, mióta dolgozom, még rá kell hangolódnom. Amíg a kisfiam alszik, addig kell megcsinálnom az olyanokat, hogy főzés, felmosás, mosás, teregetés. Vasalás ált. estére marad tv-nézés közben, de sokszor már a teregetésre sem jut idő.
Pedig mindig eltervezem, hogy benézek, de mire mindennel végzek, mindig felébred. 1-1,5 órát alszik, gondolhatjátok, hogy mit lehet ezalatt megcsinálni.
Emeseanyu, neked mennyit alszik napközben a lányod, illetve este hánytól reggel hányig? Igaz, hogy 1 évvel idősebb, de legalább tudom mire számítsak. A tegnapi időpontból látom, hogy Emese később fekszik le délután. Nekem már igen álmos (sokszor már a bölcsiben emiatt nyűgös), úgyhogy itthon rögtön leteszem, mégsem alszik túl sokat. Viszont éjjel 11-12 órákat.
Izgulok értetek, Hajni neked is szorítok, neked mikor kell nem megjönnie, mert azt olvastam, hogy Emeseanyunak 7-én. Ja, és arra sem emlékszem, hogy ti mióta is próbálkoztok? Azt tudom, hogy 21 éves vagy. Ez nagyon nagy szerencse, ez mindenképpen tartsa benned a lelket, bárhogy legyen is. Mert ha belegondolok, hogy én 21 évesen még nem is igen terveztem, hogy mikor legyen gyerekem. 24 elmúltam mikor aktuális lett, és ha belegondolok, hogy ha akkor kezdődik mindez nálam, hát jóval később született volna, és ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy eltervezzük, hát az igencsak fel tudja őrölni az ember idegeit.
25 évesen szültem, és egyelőre úgy tervezem, hogy 30 év körül a másodikat (úgy 3 év múlva), de aztán sose tudhatja az ember, hogy addig mi történik a testében. Szóval mikor ilyesmi történeteket olvasok, mint a tiétek, elgondolkodom, hogy lehet, hogy előbb neki kéne állni, hátha most nem jön össze olyan hamar.

Én nem tudok (szerencsére) tapasztalati tanácsokat adni, mindenesetre Emeseanyuét mindenképpen fogadd meg, és azokat a vizsgálatokat tényleg minél előbb végeztesd el. Bár hangsúlyozom sok időd van, de te is tudod, hogy csak azután tudsz lépni. Elhiszem, hogy félsz a rossz hírtől, de még az is jobb mint a bizonytalanság, nem? Erről jut eszembe, mielőtt nekiálltatok volna, szedtél fogamzásgátlót, és hány évig? Ennek nem lehet jelentősége? Bocs, ha hülyeséget írok, de ez is közrejátszhat, nem? Te biztos körüljártad már ezt a témát itt más topikokban, ott mit mondanak?
Nem tudom, mikor, de amint tudok jövök.

lola77
 
 


Szia! Nem kérdezetél hülyeségket. Remélem neked a másodikkal sem lesznek ilyen gondjaid. Szóval megpróbálok válaszolgatni, remélem semmit nem hagyok ki. Kb 2003 júliusától próbálkozunk. Szedtem fogamzás gátlót 16 éves korom óta. És szerintem miután abbahagytam még kb fél évet fejlődtem (azóta beállt a ciklusom, egy csomót nőttek a cicijeim). Szerintem már befejeztem.
Most 12-én kell nemmegjönnie. Legkorábban 19-én tesztelek, kivárom az egy hetet, mert annyit késett legtöbbet. Kép A fog.gátlónak utánna olvastam, azt mondták max. 3 hónap alatt kiürül. Azt máshogy védekezve ki is vártuk. Lehet benne igazság mert utánna keztem érezni a fejlődés tüneteit.

Jövő nyáron már biztos elkezdjük a kivizsgálásokat, mert addigra béke és nyugalom lesz. Azért itthon elég sokat kell alkalmazkodni anyuékhoz, és mivel már megéreztem a szabadság ízét nehezen megy. Így elég sokszor feszült vagyok és ugye ez sem tesz jót.


Én meg sajna az alvás szempontjából nem tudok neked tanácsot adni, pedig elhiheted hogy szeretnék Kép

Remélem mindenre válaszoltam

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Emeseanyu! Mikor jössz már? Kíváncsi vagyok ám rád.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na sziasztok, itt vagyok!

Szóval kicsit kivagyok... teszteltem ma, negatív lett. BÁR..... tegnap beszéltem a védőnénivel, azt mondta, hogy jövő hétig ne teszteljek, mert hiába van ráírva, hogy mikor mutatja ki, ez embertől függ.... és még csak ma vagyok a 25. napon .... de úgy izgulok. Most már jövő hét péntekig biztos nem tesztelek megint....

Szóval elvileg nekem a 12. napon volt peteérésem, úgy éreztem. A 24. napon (vagyis tegnap) arra keltem, hogy a cicim vagyis a mellbimbóm duzzadt, vörös és fogásra érzékeny. Illetve ugyanaz nap barna folyt belőlem. Nem véres barna, hanem barna, sűrű. Nem rengeteg, hanem pisiléskor megtörléskor éreztem. Ilyen sem volt nekem még soha. Felhívtam a védőnénit, aki azt mondta, lehet,hogy baba van a dologban de az is lehet, hogy a megjövetel előtti állapot. Tanácstalan vagyok, mert ilyen még sosem volt, de lehet, hogy az 5 hónapos fog.gátló szedés most ezt produkálja nálam. Barna mára már nincs, de a cicim ugyanúgy fáj. A hasam is érzékeny, fájdogál, de (EGYENLŐRE NEM) mensi szerűen.

Szóval így állunk. Ki vagyok, mert tanácstalan vagyok. Elvileg 28 nap vasárnap lesz, de mivel most előbb volt a peteérésem (12. nap), nem tudom, hogy mi van.
Egy ismerősöm, pont ma taliztam vele, 3 gyereket szült, és mindegyiknél volt egy napos barnázása a terhességnél, ő szerinte a beágyazódásnál.
Majd meglátjuk. Mától nem idegeskedem. Ha nem jön meg, egy hét múlva csinálok még egy tesztet.

Hajni: azóta veled mi van? Ma délelőtt itt vagyok, leközelebb szombat délután.
A görcs lehet a tüszőrepi miatt, vagy bármi miatt....

Lola: szóval Emese már csak napi egyszer alszik, de azt nagyon igényli. Ha anyuéknál vagyunk, vagy anyóséknál, ott nem alszik napközben (nem akar), de otthon mindig. Kb. 1 fele teszem le, és egy-két órát alszik. Inkább egy, másfél. Este 9 fele fekszik le és reggel 1/28 - 8 ig alszik. Bár ha ovi lesz, ez biztos megváltozik. Korábban kell kelnie és ezáltal este is korábban fekszik. Abban bízom, hogy az ebéd utáni alvás is menni fog ott, mert elfárad. De attól azért félek. Most is mondja mindig, hogy nem akar az oviban aludni. Szóval ez van....
És amúgy jól vagy? Taliztam a sógórnőddel. Mesélte az örömteli hírét. Nagyon jó neki. Bár azért a terhességi vetélésekért nagyon sajnálom. Én azért nem hagynám a helyében annyiban és kivizsgáltatnám magam. Mondtam is neki, hogy egy hormonhiány miatt lehetnek vetélések is.

Mindenkinek minden jót, még vagyok.

Puszi
UI: igen, Hajni, jó ott lenni a táblázatban, de hát mit mondjak... sokszor annyira pesszimista vagyok, hogy úgy érzem, előbb fog mindenki bezebrásodni, mint én.

emeseanyu
 
 


Sziasztok!

MÉg nagyon fiatal terhes vagyok, ez az 5. hetem. A tesztjeim pozitívak.
De még félek, mert nem szeretném elveszíteni. Ez az első terhességem.
Már nagyon várom az első UH-t.
BÁr a munkahelyis stressz nem tesz túl jót, tudom.

Sziasztok!

Moon
moon
 
 


Szia Moon!

Üdv a tbányaiak körében. Akkor a kérdések: hány éves vagy? Hol laksz? Mit dolgozol? Mióta próbálkoztok?

És az alapon kívűl: érezted illetve érzed hogy terhes vagy? Mikor kezdtél gyanakodni?

A legfontosabb: nagyon gratulálok! És biztos nem lesz semmi gond. Ne cipeljél, pihenj, amennyit tudsz, szedjél elevit terhességi vitamint stb. stb. NO PARA!

Én Szilvia vagyok, 28 éves, sárberki. Van egy három éves kislányom és másfél éve próbálkozunk tesóval.

Én nem tudok mindennap jönni, mert otthon nincs net egyenlőre, csak a szüleimnél.

Puszi neked és a többiek is írni fognak Neked biztosan.

emeseanyu
 
 


Szia Moon!

Üdv a tbányaiak körében. Akkor a kérdések: hány éves vagy? Hol laksz? Mit dolgozol? Mióta próbálkoztok?

És az alapon kívűl: érezted illetve érzed hogy terhes vagy? Mikor kezdtél gyanakodni?

A legfontosabb: nagyon gratulálok! És biztos nem lesz semmi gond. Ne cipeljél, pihenj, amennyit tudsz, szedjél elevit terhességi vitamint stb. stb. NO PARA!

Én Szilvia vagyok, 28 éves, sárberki. Van egy három éves kislányom és másfél éve próbálkozunk tesóval.

Én nem tudok mindennap jönni, mert otthon nincs net egyenlőre, csak a szüleimnél.

Puszi neked és a többiek is írni fognak Neked biztosan.

emeseanyu
 
 


Na sziasztok csajok!

Azt hittem Hajni, hogy tudunk ma dumálni.

Minden jót neked.

Remélem jobban alakulsz, mint én!

Szombat fele jövök!

Puszi mindenkinek: Moon, Lola, Hajni, Madaran.

emeseanyu
 
 


Sziasztok!

27 éves vagyok, könyvelő, Dózsakertben lakom.
Clostilbegitet szedtem két hónapig, és a második hónapban (októberben) összejött.
Nem jött meg, ezért csináltam tesztet. Pozitív lett. Azóta már túl vagyok a harmadik teszten.
A múlt héten émelyegtem kicsit, de most nem.
A hasamat időnként érzem, hogy "van". Néha bele is nyilalt. Felhívtam a dokim asszisztensét, és azt mondta, igyak Magnéziumos pezsgőtablettát és másnaponta vagyek be E vitamint.

Szóval ezért aggódom. De várom az UH-t nagyon, hogy elhangozzék a bűvös mondat: " Minden rendben van!".

Az első vizsgálaton a doki nem végez vizsgálatot, ugye? Csak papírt ad az UH-ra? Mert engem azzal riogatnak, hogy várjak a dokihoz menéssel, mert nehogy attól menjen el.

Sziasztok!
moon
 
 


Sziasztok Lányok!
Szandra vagyok. Új regisztráló. Régen sárberki voltam, idén májusban költöztünk ki V.szőlősre, mert ide építettünk házat.

Emeseanyu huga a barátnőm, így innen tudok a klub létezésésről. Örülök neki. Van állandó internet kapcsolatunk, de ált. csak minden másnap ülök a gép elé, akkor is csak alvásidőben (12-14 h)vagy esti fürdetés után.(20 h)

Van egy másfél éves kisfiunk, Roland.
Férjemmel most próbálkozunk mi is a testvérkével.
Kaptam Clostilbegytet, elviekben most hétvégén ill. utána kell lennie a peteérésemnek. Roland is nehezen jött össze, bár a hallott és olvasott történetekhez képest hamar. (fél év)
Akkor sem volt rendszeresen mensim és most sincs, csak amikor fogamzásgátlót szedek.
Most hétvégén a Balatonra kell utaznunk anyukáméknak segíteni, és régebben a Roland is ott fogant. Remélem jó előjel.

Sziasztok...

UI: Szilvinek: várj türelemmel (bár én sem tudok általában)

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Szia Moon!
Én a Pődör dokihoz járok. Miután pozitív volt a tesztem a Rolnddal, ő megvizsgált, de nem volt durva a vizsgálat és érezte egyértelműen a babát, aztán másnap a kórházban csinált uh-t. igaz addigra már 8 hetes volt.
Én akkor sokat vártam a teszteléssel mert előtte már 2X negatív volt.

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Emeseanyu, én is azt hittem, hogy ma talizunk, de délelőtt nem volt netem. Kitartást és ne keseredj el. Nem tesz jó se neket, se a pici lányodnak, és az esetleges babónak sem. Simizd minél többet a lányodat helyettem is. Úgy megszorongatnám Kép.

Moon, üdvözöllek köreinkben. Remélem jól fogod érezni magad köztünk. Gratulálok a babátokhoz.

Cirmike, téged is üdv itt. Remélem hamarosan jön a kistesó. Had kérdezzem meg, hogy te végig a korházba jártál vizsgálatokra, vagy fogadott orvosod volt? Mert én kacérkodom vele, hogy ha összejön, hogy nem fogadok orvost. Ha nincs semmi gond akkor minek. Természetesen, ha ikrek vagy veszélyeztetett leszek akkor mindenképpen.

Na én most vagyok.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nektek is leírom. Ma 14.05-kor megjött. Azt hiszem kezd elegem lenni a hormonjaimból. Mondtam én, hogy ez nem egy szokásos ciklus. Kezdek nagyon megijedni, hogy valami nagyon nagy baj van velem. Igazából nem a baba miatt vagyok szomorú, hanem hogy még csak a 20. napon voltam.

Na, jó nem kesergek itt nektek tovább. Inkább izgulok érted, Emeseanyu. Legyél sikeresebb mint én. Kép Kíváncsian várom vasárnap, vagy hétfőn a fejleményeket.

Puszi nektek
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Én a Pőrörhöz jártam (járok). Ha magánrendelésre mentem adtam pénzt, de gyakran volt úgy főleg a vége felé mikor sűrűbben kellett már taliznunk a dokival, hogy a kórházban fogadott.
Ilyenkor rá kellett csörögnöm a mobiljára és lejött a földszintre csinált uh-t, vizsgálatot, nst-t, (volt hogy mindezt vasárnap) és volt úgy hogy felmentem a 4.em-re és ott vizsgált meg egy szabad szobában. Ilyenkor sose fizettem neki.
Szerintem nagyon jó volt, hogy végig ő csinált mindent, megismertük egymást.
Amikor a szüléskor hajnal 1-kor beért 20 perc alatt a kórházba és tök friss volt, nagyon megnyugodtam, mert az ügyeletes tök bunkó volt. Azt sem tudta megállapítani, hogy lábtartásos a gyerek (sajnos a 30. héttől amúgy is faros volt) és semmiképp nem lehet úgy megszülni. A dokim pedig már ismert minden előzményt.
Szóval nekem pozitívak a tapasztalataim a választást illetően. De sajnos hallottam olyat is hogy bár fogadott volt a doki rá se szart a szülő nőre.

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Örülünk nektek, Moon és Cirmike.
Hajni, nagyon sajnálom, ez tényleg annak a jele, hogy ideje lenne alaposabban kivizsgáltatnod magad, merthogy így tényleg nehéz tervezni. Talán ezért is nem láttad a hőmérőzéskor a "leesést", mert ezek szerint a 10. napon, vagy még hamarabb volt? A fejlődésedről, szerintem teljesen normális, hogy kb. 20 évesen még fejlődtél.
Emeseanyu! Hát ne keseredj el, én is csak biztatni tudlak, hogy az első teszt nekem se mutatta ki Somát, pedig a 33. napon csináltam (na jó, nekem mindig 30-35 napos ciklusaim voltak), de 5 nap múlva már igen. Szóval még bízhatsz.
Egyik ismerősöm is elsőidős terhes és neki is volt néhány napig barnás vérzése és a védőnője neki is a beágyazódást mondta, de a nőgyógya arra intette vigyázzon, mert vetélés is lehet. Na tessék!
Ha most mégsem sikerült volna, azért kiváncsi lennék, hogy akkor mik ezek a cicifeszülés, meg hasfájdalom... De hát gondolom Te is.
Köszi, amit az Emese alvásáról írtál, végül is csak este kicsit később fekszik le, mint mi. Ovinál tényleg biztos átalakul majd nektek is.
Nem akarlak amúgy elkeseríteni, de pont ma hallottam egyik kollégámtól, hogy az ő fiának 1 évig tartott, míg úgy ahogy megszokta az ovit. Ez csak úgy eszembe jutott.
Sógornőm esetéről, nem is tudom én hogy élnék túl egy vetélést.
Most eszembe jut, hogy szegény Te, ilyenkor tényleg mindenki akivel összefutsz - terhes. Igazságtalan az élet. Tegnap meg hallom a tv-ben, hogy egy lány otthon megszülte és a szennyeskosárba tette... Undorító!
Moon! Nagyon gratula a bébidhez. A benyillalások az első időben természetesek, ilyenkor "fészkeli be" magát a babó, illetve alakulgat, tágul a méhed. Elég kellemetlen, nekem mindig reggel a buszmegállóban állva kezdte.
Amúgy én is könyvelő vagyok, dolgozol v. maszekban utazol?
El kell keserítselek az első vizsgálaton sz.tem minden doki végez kézi vizsgálatot, hogy érzi-e? (Nekem az első vizsg-on, kb. 5-6 heteset nem érezte) Az UH pedig, attól függ ki fogja csinálni, lehet hogy hüvelyi UH lesz. Én még nem hallottam olyat, hogy attól ment volna el, hogy jól megturkáltak v.kit. Ha Ő - mármint a baba - oda jól beágyazódott, nehéz onnan csak úgy kitúrkálni. Az már más, hogy a terhességed végén esetleg úgy megvizsgál, hogy vérzel, illetve mire hazaérsz, elkezdődik a szülés, de ez más tészta.
Mára ennyi jutott eszembe a hozzászólásaitokhoz.
Hajni, Emeseanyu, Cirmike kitartást nektek, Moon te vedd könnyedén az egészet.

lola77
 
 


Sziasztok!

Lola! Köszi mindent!

Most már nem izgulok annyira. Figyelek magamra, a kaja minőségére, meg hogy ne nagyon húzzam fel magam. Örülök a picinek.
A barátnőm kolléganőjének a turkálás után ment el a baba. Hát, persze, lehet, hogy amúgy is elment volna. Ki tudja.

Egyelőre cégnél könyvelek. ( De minek? )Nem hálás szakma a miénk!

Mindenkinek jó pihenést!

Moon
moon
 
 


Moon KépKép gratulálok!
szia mindenkinek!
Kicsit lájtosabban jövök, januárig pihentetjük a baba-témát. Akkor lesz a következő lombik.... azért már várom ámKépKép
EmeseanyuKép Veled mi a helyzet?? Sikerült??
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok csajok!

Szóval ma vagyok a 27. napon és legalább NEM JÖTT MÉG MEG. Mellbimbó duzzadt, piros és érzékeny, hasam fájdogál, hol így, hol úgy, barna (nem véres, csak barna) egy napig volt a 24. napon. Szóval most várakozós állásponton vagyok. Elvileg holnap 28. nap, de jövő hét pénteknél előbb nem tesztelek, vérzéstől függetlenül. A 25. napi negatív gabriel tesztem nagyon rosz élmény volt. Azért szorítsatok, hogy holnap ne legyen piros minden...

Hajni: tényleg őrülten sajnálom és bízom benne, hogy semmi komoly bajod sincs, végül is csak a ciklusod van ezek szerint megrövidülve, az meg hormonális gond lehet. Ne legyél elkeseredve.... Holnap, meg hétfőn jövök és akkor hosszabban tudunk dumálni.

Most itt vagyunk ugyan anyuéknál, de pont a hugomat köszöntjük, most nem tudok nagyon netezni.

Cirmike vagyis Szandra: örülök, hogy közöttünk vagy. Szóval most így állok... reméljük a legjobbakat. Aztán AKCIÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓZZZNI!

Madaran: sajnálom, hogy kevesebbet jössz, de teljesen megértelek. Én is kezdek elkeseredve nem mindig a babára gondolni. De én tudom, hogy neked sikerülni fog. Akarom, hogy sikerüljön.

Lola: ne ijesztgess az ovival, így is be vagyok tojva. Félek, hogy ott kell hagynom csupa idegen között, holott tudom, hogy ez az élet rendje. De akkor is... eddig velem töltötte a legtöbb időt. Azt akarom, hogy jól érezze magát, de nagyon félek tőle.
Sógornődet egyáltalán nem írigylem és én sem tudnék egy vetélést túlélni. Őt is biztosan mélyen érintette, de azért nem beszélt róla véresen komolyan.
Reméljük, igazad lesz a teszttel kapcsolatban. Elvileg a fog.gátlóra nekem 28 napra szokott megjönni. Ha nem jön meg, szerintetek mikor teszteljek legelőbb és melyikkel?

Moon: nagyon gratulálok még egyszer. És ne aggódj a vizsgálat miatt, a doki tudja, hogy mennyit és mit lehet ilyenkor. Azért az 5-6. hetet várd meg vele. Egyáltalán nem vagy elkésve. Pihenj, ne erőltesd meg magad és ne sokat nyújtozkódj. Ne állj meg bekapcsolt tv és mikro előtt, mert az veszélyes. És még véletlenül se akassz a nyakadba mobilt. Láttam olyan kismamát (ismerem is), aki óriási hasán ott lógott a mobil, pont kb ott ahol a gyerek volt és nagyon megdöbbentő volt. Felelőtlen. Azt már nem is mondom, hogy tüdőbeteg lett a gyerek.
Ez nem rémisztgetés volt, csak segítség.

Bocs csajok, megyünk köszönteni.

Lehet, hogy ma még írok. Mindenkinek minden jót. Puszi, majd jövök.

emeseanyu
 
 


Szia Emeseanyu!

Örülök, hogy nálad minden rendben. Nagyon kíváncsian várom a következő teszt eredményét. Remélem annak már jobban fogsz örülni ;)

Nálam most nem tudom mi a helyzet és hogy hányadik napon vagyok, mert nem jött még mindig meg rendesen. Már piros, de mindig csak kicsit jön. Annyira, hogy elég egy tisztasági betét is. (bocsi) Most akkor meg van vagy nincs? Most akkor a 22. vagy a 3. napon vagyok? Azt hittem ilyen velem soha nem lesz, hogy nem tudom hol vagyok. Na mindegy majd csak rendeződik a dolog. Ha így folytatja 19-éig, akkor csinálok egy tesztet és ha negatív elmegyek dokihoz. De remélem addig eldől, hogy ki kivel van Kép. Már nem vagyok szomorú vagy ideges, sikerült elfogadni a helyzetet.

Én holnap is csak kb ilyenkortól leszek. Hétfőn meg nem tudom, mert kezdik reggel 6-kor a tetőt. Kép Végre valami jó is lesz Kép

Puszi

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!

Ne legyél elkenődve. Kb. a 22-26. nap körül szokott beágyazódni, lehet talán a vér ennek a jele is, bár inkább vagy semmi, vagy barnázás. De aztán ki tudja. Nem emlékszem mikor hagytad abba a gyógyszert, mert azt olvastam, hogy az első időkben mensi zavart okozhat és el kell telni több hónapnak, amíg újra beáll. Már ha valakinél ez van.

Én sem vagyok nyugodt. Peteérés óta egyfolytában fáj a hasam, hol így, hol úgy. Most is fáj, enyhébb mensigörcs fájás van. Hogy ez mit jelent, fogalmam sincs.

Most itt vagy még vajon?

emeseanyu
 
 


Moon: megírnád, hogy hol vagy könyvelő? Tudod, ha nem jön össze a baba január végéig, akkor dolgoznom kell. Eddig pesten dolgoztam, de oda nem tudok visszamenni. Lenne esetleg nálatok hely? Nem tudsz róla?

emeseanyu
 
 


Igen itt vagyok. Kb 2003. márciusában hagytam abba. Az meg nem most volt Kép. Ma egész jó kedvem van különben.

Te meg nyugodj meg, hányszor mondjam még, hogy nem tesz jót nektek? Kép Érezd magad leb.va.

Puszi

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Köszi. Lebaszva érzem magam....

2003. március??? Hát.... akkor vagy baba van a dologban vagy valami ici-pici hormon gond.

Férjed mit csinál ilyenkor, mikor netezel? És mitől van jókedved (LEGYEN IS). Nekem nincs olyan jó (nem a babás dolgok miatt), hanem... hosszú.

Szülőszobát láttad?

Tudsz a neten tbányai álláshirdetéseket vagy ilyesmit?

emeseanyu
 
 


Húúúú, de sok mindent kérdeztél. Kép Akkor sorba.

Szerintem sem lehet nagyobb gond úgyhogy várunk.

A párom itt netezik mellettem a másik gépen. Jó világ van míg anyuéknál lakunk Kép. Jókedvem csak úgy van. Főleg, hogy hétfőn kezd nőni a tetőnk.

Láttam a szülőszobát, de most nem igazán volt megható. Legalábbis én nem emlékszem, hogy sírtam volna rajta. Lehet hogy nem igazán tudtam odafigyelni, mert már eléggé álmos voltam, meg a párom ott horkolt mellettem Kép.

Én is sokat kerestem munkát az interneten, de semmit nem találtam. Leginkább pesti hírdetések vannak fent. Én úgy kerestem, hogy a googleba beírtam hogy állás vagy munka meg ilyenek és eljutottam egy csomó helyre.

Na írd le nekem, miért vagy ilyen kenődött hangulatban. Hátha jobb lesz ha kibeszéled Kép. Különben is én már vén asszony vagyok annyit kíváncsiskodom. Ne akarj még jobban öregíteni. Kép

Puszi

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: