Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hol vagytok??Kép

hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok nagy örömmel, vége a bárányhimlõnek és a télnek, legalábbis itt a nyár!

Szerintetek Gödöllõn a palotakerti játékbolton kívül van még másik? Fa játékokat keresek vagy valami olyat ami nem túl mûanyag és jó minõségû. Ti hol szoktatok ajándékot venni a gyerekeknek?

Üdv,
Emi
emi
 
 


Sziasztok Lányok!
Van Gödöllõn olyan bolt, ahol akrilfestéket, és egyéb hobby-kelléket lehet kapni?
Ha ismertek ilyet, akkor légyszi' írjátok le! Nem ismerem Gödöllõt, csak átutazni szoktam rajta, ezért, ha van ilyen, akkor kellene a címe is, de legalább az utca neve.
Köszi!
Bocsi a zavarásért!Kép
Csi
Névtelen
 

 
 

Sziasztok!

Én is vagyok,csak lusta disznó vagyok írni. Meg tegnap megint kaptam egy kis melót, így most itt görnyedek, és pihenésként írok nektek egy pár sort.

Csi!
Ha jól tudom a Bajcsy-Zsilinszky utcában van egy Kreatív-Hobbi bolt. A házszámot sajna nem tudom, de a Petõfi tér környékérõl kell menni ha jól tudom. Hátha valaki majd pontosabban is meg tudja mondani a címet.

Zsuzsa-Drusza!
Nagyon jó a kép profilodban.KépKépKép
És köszönöm a Beus dicséretet.

Emi!
Játékbolt nagyon nincs Gödöllõn, legalább is én nem tudok, de ha fajátékot akarsz venni, akkor ha jól emlékszem, valami fajátékos a Kossuth Lajos utcában az Erla környékén mintha lenne. De azért erre nem teszem le a nagyesküt, csak mintha emlékeimben így élne.
Egyébként mi a bevásárló közpntokban szoktunk vásárolni a gyerekeknek.

Rólunk egy kicsit, aztán lejárt a kirótt pihi idõ!
Beus nagy gézengúz már. A beszéddel is próbálkozik, egy-egy szó egész szép tisztán, érthetõn ki is csusszan a száján. Ilyenek: "köszönöm", "szia", "gyere", "tessék", "szé"=szép. Hirtelen most ezek jutottak eszembe. Mindent megért amit mondunk neki, és amihez kedve van azt meg is csinálja. Az utcai sétáknál nem nagyon engedi, hogy fogjam a kis kezét, de ha jön az autó, akkor szépen félre áll, és akkor fogja a kezem. Mi ugyanis az úttesten sétálunk, mert az utcánkban nincs járda.Kép
Tegnap bementünk a bölcsibe beiratkozni. Jól el volt, de csak úgy, hogy végig szem elõtt voltam. Azt hiszem lesznek még ebbõl gondok. Ha nagyon nem tetszik neki majd, akkor nem viszem a bölcsibe, de szerintem csak az elsõ 1-2 hét lesz rázós.

No mostanra ennyi, majd még benézek.
Sziasztok Zsuzsa + Beus (aki remélem alszik még 1 órát, hogy tudjak dolgozni.)

beababa
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk. Ma itthon van a Gergõ, mert nem szóltak nekünk az oviba, hogy korábban mennek ma kirándulni, ugyhogy amikor odaértünk már a többiek elmentek. Kicsit ideges voltam, sajnáltam szegény Gergõt.

Hajni
A Desperádónál tényleg finom az a pizza, mi is szeretjük azt.

Emi
Fa játékbolt van a Kossuth Lajos utcában.
Örülök hogy túlvagytok a bárányhímlõn.

Zsuzsa
Találkozhatunk nektek, hogy lenne jó?
A Palota-kerti játékbolt tényleg jó, nem is drága és ha vmi kell és nincs nekik megpróbálják beszerezni.
Elõd nagyon ügyes, 8 hónaposan ilyen ügyesen áll és megy. Csak ámulok és bámulok Kép

Most ennyi, mert Nóra felkelt és már nem tetszik neki itt az ölemben.

Hali Kata
Katalin (fkata)
 


Sziasztok!

Már éppen én is észrevételezni akartam, hogy mindenki eltûnt (a gép mellõl) ebben a jó idõben. De látom szép sorban mindenki jelentkezett!Kép

Mi a szüleimnél majálisoztunk, szabadtéri bográcsozás volt. Ádám nagyon élvezte, hogy valaki állandóan szórakoztatja, mi a férjemmel meg azt élveztük, hogy nem csak nekünk kell mindig kitalálni valamit. Úgyhogy általános megelégedés volt, mert persze a családom meg a babázásnak örült (kb. havonta egyszer megyünk csak).

Hajni,
köszi a sapis infót, Kép ebben a melegben már én sem kínzom vele. A napot meg amúgy sem szereti.

Emi,
tök jó, hogy vége a bárányhimlõnek! Kép

Csí,
én is láttam nemrég a Bajcsyn azt a boltot, amit Zsuzsa említett, de a pontos címet én sem tudom.

Rzsuzsa,
Elõdrõl még mindig a mászós kép jön be. Vagy többet kéne várnom? (modemrõl netezek)

Na megyek, mert fürdés következik, majd még benézek.

Sziasztok
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Kata,
Szegény Gergõ!Kép

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Lányok!
Köszi, köszi, kösziKép
Csi
Névtelen
 


Sziasztok!

de jó hogy elõkerültetekKép

Emi
Örülök hogy elmultak a pöttyök!! Végül is kented AOLE-val??

Zsuzsa
Nagyon jó Elõdrõl a gif!! Nagyon helyes kisfiú!!!!!
ha mentek a parkba írjátok meg hogy mikor, csatlakoznékKép( ha nem 12 és 3 között lesz, akkor van itt alvás)
Nekünk 10 perc gyalogKép
( kérdés: Hogy csinálod meg gif-képnek???Kép

Fa-játék boltot én is a Kossuth uton tudom, a Tûtoronytól a Petõfi tér felé a másik oldalon. Én csattogós leppkét vettem ott Vikinek, kár hogy elég hamar szétesettKép
A Kreatív boltot nem is tudtam hogy van, de meglesemKépKép

Ma jön hozzánk Doktor bácsi, Mimike szurit kap. a 15 hónaposat.
most mennem kell, áll a bálKépKép

Hajni
hajnii
 
 


TûztoronyKép
hajnii
 
 


rzsuzsa!

Lánykák köszönikKép és én isKép

Hajni
hajnii
 
 


Lányok!

Van valakinek kedve angolt tanulni? Gyerek megõrzés is megoldható. Akit érdekel szóljon, mert én járok egy helyre és most szólt a tanár, hogy az egyik tanulója elköltözik júniusban, a másik meg csak szeptemberig tud járni valamiért. Én nagyon élvezem a tanórákat, és nem szeretném ha abba kellene hagynom. Headway-bõl tanulunk, és nagyon jól magyaráz a tanárnõ. Az órák szerda, és péntek reggel 1/2 9-tõl 10-ig vannak. Be lehetne most is szállni a tanulásba.
Helyileg itt van a Batthanyi Lajos utcában egy családi házban.

Sziasztok, most csak ezért ugrottam be. Szóljatok, ha valakit érdekel.

Zsuzsa

beababa
 
 


Mimike megkapta a szurit, semmi hangja nem volt:o)
Dokibácsi ügyes, szeretm ahogy be adja nekik a szurit, soha nem volt gondom még ebbõl...
És megkérdeztem Õt, ha elköltözünk Veresre, oda is kijön ha hívjuk:o)
Csajok rendesen kipurcannak.. eza meleg és a sok pancsiKép Olyan isteni szinük van Kép

Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Végre rájöttem, hogy miért nem látom a profilokban a friss képeket: azt is frissítenem kellett. Úgyhogy végre megcsodáltam Beust és Elõdöt! Beának micsoda nagy szemei vannak! És Elõd már jár??? Ha jól számolom, még csak 9 hónapos lesz? Nem semmi!

Emi,
tényleg én is akartam kérdezni, hogy végül mi használt a pöttyökre? Még hasznos lehet az infó!

Én már éppen elkeseredtem, hogy Ádám napi 2x fél órára csökkentette az alvást, erre ma délben meglepett egy 3 órás alvással! Kép Biztos a meleg miatt.

Sétához mi is szívesen csatlakoznánk! Már nagyon unom, hogy mindig magányos farkasként tologatom a babakocsit, de hát levegõzni muszáj. Erzsébet-parkról van szó?

Megyek, mert késõ van. Jó éjt!
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

Van Gödöllõn egy bioélelmiszer házhozszállítási rendszer, ha esetleg valakit érdekel:
[url=http://www.nyitottkert.hu" TARGET="_top]http://www.nyitottkert.hu[/url]

Üdvözlettel,
Nyitott Kert Alapítvány
info@nyitottkert.hu
Névtelen
 


Sziasztok!

Most én kérdem, hogy hol vagytok?Kép

Mi jól vagyunk, Ádám egész jól tûri egyenlõre a meleget. Új tudománya, hogy hintáztatja magát a hordozóban és azt hiszem, lassan négykézlábra fog állni.

Nem tudjátok, hogy a BCG heget gyógyulását lehet-e segíteni valamivel? Ádámnak egy borsószemnyi csomó lett, ami az utóbbi héten mindennap felszakad és picit vérzik. Emiatt nem tudok rá ujjatlant adni, mert az állandó forgolódásban tuti még jobban ledörzsölõdne. Leragasztani nem akarom, nem tudom, hogy viselné a bõre. Ha van valami ötletetetek, vagy tapasztalatotok, annak örülnék!

Sziasztok
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Kriszta!

ne csinálj vele semmit, az a jó minnél csúnyább... de nem fog sokáig tartani, és ne ragaszd le sem..

Hajni
hajnii
 
 


Hajni,
köszi!Kép Hát ez bõven elég csúnya!

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok gödöllõiek!!
Tudtok valamit a gyermek napi programokról?

Becsi
Névtelen
 


Becsi!
Vasárnap jön a Gödöllõi Szolgálat, és abban biztos lesz részletes program a Gyereknapról, majd akkor jelentkezünk. Mondjuk én csak este tudok jönni vasárnap, mert délelõtt az Erkel Színházba megyünk a fiúkkal, Pityukám osztályával.

Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!

Bedobok egy kérdést, hátha sikerül feldobni a topicot, meg kivánics is vagyok ki mit tud :-))).
(Hogy kell ilyen sárga fejeket varázsolni?)

Na nem ez volt még a kérdés, hanem ez:
Tudtok valamit arról, hogy épül-e uszoda Gödöllõn, vagy a környékén? Már hallottam mindenféle félinformációt, de igazából egyik sem volt megbízható.

És egy másik: Ti szoktatok sportolni? Ha igen akkor szerintetek hol, mit érdemes?

Üdv,
Emi
emi
 
 


Sziasztok!

Becsi!
25-én 10 órától lesz a gyereknap.
Lesz Eszményi Viki és Heilig gábor, Tini-Ninja teknõcök, Hastánc bemutató, Ámokfutók táncegyüttes, kézmûves foglalkozások, üvegfestés, arcfestés, pónizás, íjászat meg még egy csomó minden. Ja és gumivár gumicsúszda, hinta, dodgem. Ez volt kb. a múltkori újságban.

Emi
Én nem hallottam hogy épülne uszoda, de jó volna.
Sajnos én nem járok sehova sportolni, pedig jólenne, de kicsit lusta vagyok és egyedül nincs is kedvem járni.

Nem tudja vki, hogy a tesco-t mikorra tervezik felépíteni?

Hali Kata
Katalin (fkata)
 


Sziasztok!

Kata!

Köszi!!!
A tesco-t én november környékére olvastam a netten, állítólag ez már tuti.
Én most hallottam, hogy Mogyoródon aquapark épül, már juniusban nyitni szeretnének, de állítólag sehol sem tartanak.

Becsi
Névtelen
 


Sziasztok.

Becsi, hol olvastad a Tescot? Személy szerint nem örülök neki, mert van egy kis boltunk és sajna elég közel lenne hozzánk a Tesco... és még nem szeretnék bezárni....

Aquapark.
Nem tudom hogy állnak mennyire lesznek kész a nyitásra, apum ott dolgozik (villanyt szerel) majd megkérdezem TõleKép)

Zsuzsa, de sajna emlékeztünk a szurira még tegnap is. Egy héttel hogy megkapta, belázasodott és három napig nemvolt hajlandó csak tejcsit enni, meg velem aludniKép Ezt mondjuk nem bánomKépKép
De ma már szépen reggelizett:o)

EmiKép = : ) szóköz nélkül!! Fordítva is megy Kép =: ( Kép = : O
Sajna nem járok sportolni sehova ( próbálom az idõ hiányára fogniKépKépKép Uszoda Kistarcsán van. Mi nem járunk oda, mert kicsik alányok, Velük Csömörre szoktunk menni egy héten egyszer.

Most ennyi, igyekszem én is magamhoz térni itt (is) Kép

Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Aquaparkba egy ismerõsünk ment volna dolgozni egy300m-es lassú folyót kellett volna pici lapokkal kirakni és erre 3 hetet adtak volna mert 10-én vagy mikor már nyitni akarnak, nem vállalták.......

A tescot barangolva a netten véletlenül olvastam fogalmamsincs hol, de egy testületiülés jegyzõkönyvét olvastam, amiben végre hosszú évek után megszavazták nagy többséggel.A "végre" az õ véleményük volt......

Becsi
Névtelen
 


Sziasztok,

Köszi a válaszokat KépKép.
Az Aquaparkról lehet valamit bõvebben olvasni az Interneten?
Az érdekelne, hogy ez egy kifejezetten nyári dolog lesz-e vagy pl. lesz fedett uszoda is ahova mindig lehet menni, télen is.
Nekem a hátam leszakad estére (most is Kép ) és nagyon kellene úszni. Biztosan nem vagyok ezzel egyedül KépKép.

TESCO ügyben én is úgy hallottam, hogy év vége felé nyit majd. És én is eléggé aggódom, hogy mi lesz a kisebb boltokkal, és hogy vajon lehet-e majd este 6 körül krumplis cipót kapni számos remek kis barátságos boltban a környékünkön...
Hajni, nagyon remélem, hogy nem lesz gondotok belõle!

Üdv,
Emi
emi
 
 


Sziasztok!

Most volt itt egy barátunk , Mogyoródról jött épp haza az Aqua parkból.. nyitás most ugy néz ki Július 20...
[url=http://www.aquarena.hu/" TARGET="_top]http://www.aquarena.hu/[/url] Azt mondja ha ki fogunk járni érdemes megrendelni jegyet.... Nézzétek meg .

HAjni
hajnii
 
 


Megnéztem... nem lesz épp olcsó...Kép
hajnii
 
 


Szisztok!!

zsuzsa én a sétában benne vagyok, bármikor:9 Csak kiabáljatokKép
Amugy én is szeretm a nayg bevásárlokat, csak ne itt legyen GödöllõnKépKépKép
Anyuval mi is szotunk menni, ez egy ikapcsolódás nekünk....

sziasztok
hajnii
 
 


Sziasztok!

Tesco
Én örülök, hogy lesz végre Gödöllõn is. Nem kell beutazni Pestre. Egyébként mi is cak a nagyobb bevásárlásokat intézzük az ilyen üzletközpontokban, a napi tejet, kenyeret biztos nem ott fogom megvenni. Nem hiszem, hogy nagyon félni kellene a kiskereskedõknek,szerintem csak annyit jelent, hogy aki eddig a pesti tescoba, vagy corába, vagy bárhová ment, most ide fog járni.

Zsuzsa
Mi megnagyunk, csak hát mindig van vmi, meg lusta is vagyok írni, de azért olvasok.
Tegnap voltunk oltáson. Eléggé megharagudott a dr nénire Kép
Sajna a kakilással gondjaink vannak, lázmérõ segít, de azért nem akarok rászokni, persze ahogy beadtam neki a germicidet egybõl kikakilta. Hajnalban meleg volt a buksija, adtam be neki kúpot persze kikakálta szintén, adhattam egy újat. Végül is örülnöm kell hogy kakilt végre. A dokinõ írt fel egy csodaszirupot este adtam neki belõle, szegénykém úgy félrenyelte, hogy azt hittem megfullad, de reggelre tele lett a gatya megint. Ami nem jött ki négy napig most kijött.
Kaja: Próbálkoztunk a péppel (vaníliás), aztán a banánnal is, de egyik sem jött be. Kiköpi, fújja, eluti a kezemet, aztán már ki sem nyitja a száját. Úgyhogy a dokinéni tanácsára most akkor még csak cicit kap, pár hét múlva újra próbálkozunk, azért lehet, hogy a gyümõlcslevet még megpróbálom. Ja, egyébként 7,5 kg.
Elõd megszokta már az új ízeket? Belejött az evésbe? Átalusszátok már az éjszakát? Nekünk egyre rosszabak.

A sétában én is benne vagyok, csak szóljatok mikor!

Kata
Katalin (fkata)
 


Sziasztok,

A kakilás nállunk is gond volt amikor még csak fél év körüli volt a kicsi. 4 napig semmi, glicerin kúp, nagymosás és minden elõrõl. Egy idõ után már aggódtam hogy rá fog szokni hogy csak kúppal tud kakilni.
Akkor kapott egy homeopátiás szert Lycopodium ha jól emlékszem a neve, 9-es potenciálban 1 szem bogyót. Utána hónapokig semmi gond nem volt.

Mára (másfél éves) az van, hogy nagyon nehezen kakil, neha sír is közben, de kúpozni azóta sem kellett. (Apai örökség amúgy ez nálla, alkati tulajdonság is lehet.)

Nekünk ez a lycopodium szuperül bevállt, de egy barátnõmnek nem (vagyis a kisfiának Kép ).
Szóval ez sem csodaszer, de nekünk az volt.

Üdv,
Emi
emi
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok, tegnap este írtam egy hosszút, de valamiért nem ment el.Kép
Szóval most újra:

MÚlt héten a szüleimnél voltunk Ádámmal, mert a férjem külföldön volt. Nagyon jó volt! Találkoztam egy csomó régi baráttal, ismerõssel, vásároltam, fodrásznál voltam (végre) stb. Szóval kicsit feltöltõdtem, a párom úgyszintén. Ádám pedig mindenkinel nagyon tetszett.

Tesco: Mi is járunk idõnként nagyáruházakba, ez nekem is kikapcsolódás. De a napi bevásárlást akkor sem ott fogom végezni, ha Gödöllõn is lesz.

Uszoda: én valami olyasmit olvastam, hogy az Alsóparkban terveznek gyógyszállót meg strandot, de lehet, hogy rosszul emlékszem. Az Aquapark biztos jó lesz, de gyerekkel (pláne többel) biztos drága lesz ahhoz, hogy gyakran tudjunk menni.

Sport: nagyon rám férne! A munkahelyemen volt aerobic, hetente 2x jártam, most nagyon hiányzik. Régen otthon Callanetics-eztem, azt fogom megint elkezdeni. Szerintem elég jól erõsít, csak kicsit unalmas.

Kata,
Nóri szenved a kakilással, vagy csak ritkán kakil? Ádám is csak 4-5 naponta kakilt, de egyáltalán nem zavarta, úgyhogy nem avatkoztam közbe csak 1x, amikor már egy hete nem kakilt. Most, hogy egy ideje kap almát, 1-2 naponta kakil.

Köszönöm a BCG-s tanácsokat, tényleg elkezdett magától javulni.Kép

Sétához mi is szívesen csatlakoznánk, 4 után minden nap jó.

Megyek, mert sül a kenyerem, finom illatok jönnek! Bocs, hogy hosszú lettem, de már rég írtam.

Sziasztok, jó éjt!
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa, én is szomorkodom a topic-csenden. Kép

Gratula Elõdnek a járáshoz!
Ádám egyenlõre négykézlábazik és felhúzza magát térdelésbe. Mi áttettük a sétát 6 óra utánra a hõség miatt, és majdnem mindig az Erzsébet-parkba megyünk, ott mindig van árnyék. DE már nagyon várjuk az enyhülést!

Sziasztok, írjatok!

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa köszönjük szépen, hogy gondoltál ránk.
Mi jól vagyunk, csak sajna nehezen viseljük a meleget, 30 fok van a lakásban is, és tegnap vettem észre, hogy gondolom a meleg miatt kis apró pöttyök jöttek a Nórikámra. De sebaj, mert hamarosan megyünk a Balcsira Kép
Mostanában egy kissé nyafi a lány. Nem hajlandó magától elaludni ha leteszem a kiságyba ordítás ezerrel. Ha kézben van, vagy ha szórakoztatjuk akkor minden ok. A kajcsi még nem nagyon megy, de próbálkozunk kitartóan. Mihelyt leteszem hanyatt egybõl hasra fordul, a babakocsiban pedig úgy emelgette a fejét mintha fel akarna ülni.

Nem tudja véletlenül vki, hogy van Gödöllõn olyan hely ahol van fülbevaló belövés?

Elõd nagyon ügyes, hogy már jár, egyébként a mászást ki is hagyta? Jó nektek, hogy a kertbe ki tudtok menni.

Na megyek zuhanyozni és aludni.

Jó éjszakát!
Kata
Katalin (fkata)
 


Sziasztok!

Kata,
mintha az áruház emeletén láttam volna fülbelövést. Szerintem a kozmetikusoknál is érdemes érdeklõdni, mert pl. a nõvérem is lõ be fülbevalót, csak sajna nem Gögöllõn. Nekem 2-t õ lõtt be az 5-bõl (fiatalság bolondság Kép).
Kaja nekünk se nagyon megy, több mint 1,5 hónap alatt még egy étkezést sem sikerült kiváltani. De mi is próbálkozunk rendületlenül, majd csak lesz valami!
Jó nyaralást a Balcsin!

Sziasztok,
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

Mi sem vesztünk el, csakhát vagy meló, vagy fórumba írás, vagy csetelés. Ez a 3 egyszerre nem nagyon jön össze.Kép Szerencsére rengeteg melóm van most, ezért írni sincs idõm, pláne úgy, hogy lehetõség szerint akkor dolgozzak, amikor a Bea pihiben van. Most is elvileg gépelnem kéne, de úúúúúúúúúúúgy nincs kedvem hozzá, de holnap jönnek egy részéért, tehát bele kell vágnom. Ja, még el se kezdtem.Kép) Aztán egy fél órája telefonáltak, hogy küldenek egy újabb anyagot szerkeszteni (ez egy másik cég), és annak is el kellene készülnie mihamarabb. Különben kösz jól vagyok.

Más!
Van köztetek aki tud szépen kézzel kötni, és szívesen is kötögetne pénzért? Egy ismerõsömmel kötögetünk, és adjuk el, és lehet, hogy most lesz egy kis meló. Ja, és keresek olyan valakit is, aki tud kötött kardigánba hímezni, és összetud állítani kötött kardigánt. Összeállítani nagyon utálok.

Más!
Aki otthoni munkát keresget, látogasson el egy most induló gödöllõi székhelyû csoportba, ahol direkt olyan anyukák csoportosulnak, akiknek kis gyerekeik vannak, vagy szeretnének kisgyereket, és otthoni elfoglaltságot keresnek, akár távmunkában is.
[url=http://www.euconsult.hu/index3.htm" TARGET="_top]http://www.euconsult.hu/index3.htm[/url]

Más!
Beus szépen fejlõdik, próbálkozik az új szavakkal, ismételgeti, és jól is használja azokat. Pl.: "muszi"= mamusz; "Bocsi", "Köszönöm", "szia", "sziapa", stb...
A bilivel való barátkozás megkezdõdött, de csak pelusban ül még rá, ha le akarom róla venni a pelust, hogy úgy üljön rá, akkor felveszi a nyúlcipõt és elszalad.KépKép Viszont a Babáját gyönyörûen megpisilteti, és mondja neki, hogy "psss, pis-pis", ui, ezt szoktam én is mondani neki. Ma a délelõtti sétánál az egyik kislánynak pisilnie kellett, õ már szobatiszta, leguggolt a bokornál, Bea odament, õ is leguggolt, és nézte, hogy mit csinál a Teodóra. Neki is mondta, hogy "psss, pis-pis".KépKépKép

Ha itt írogatok, akkor ugye nem leszek kész a dolgommal? Na, akkor elhúzok, és majd még benézek hozzátok egy kicsit késõbb.

Sziasztok! Zsuzsa

Bocsánat, hogy most nem ragáltam senkire, és semmire, de most ilyen Bunkó vagyok.

Ja, fülbelövés:
Áruház emeletén, illetve a Mátyás kirány útján van egy Kozmetika, állítólag ott csinálnak fülbelövést.

beababa
 
 


Sziasztok!

De jó ez a kis lehûlés!

RZsuzsa!

Ha jól emlékszem, Blahán laktok? Onnaan az Erzsébet-park tényleg messze van, kár Kép
Megnéztem a pancsoló Elõdöt, aranyos! Hétvégén Anyuéknál mi is kipróbáltuk Ádámmal, de mivel még nem ül stabilan még nem annyira élvezte. De lesz még itt kánilula! Ádám november végi, majd beírom a profilba, meg teszek fel új képet, úgyis öregbítenem kell magamat!

Zsuzsa,
én is akartam írni, hogy nem semmi, mi mindent csinálsz! Még angolozol is ? Sikerült új tanulótársat szerezni?
Én kötni sajnos nem tudok. Beus nagyon ügyes, hogy már ennyit megért és mond! A psss aranyos! Kép Egy barátomék 2,5 éves kisfia Beusnál lényegesen kevesebbet beszél, inkább mutogat. Állítólag az apja is ilyen volt, de 3 évesen beindult, és azóta nem lehet lelõni, még hadar is!

Most sziasztok, megyünk sétálni, élvezzétek Ti is a jóidõt!
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon köszönöm a hobby-boltos válaszokat, bár még nem jutottam oda, de megkaptam a leírásotok alapján az elérhetõségüket is, leírom, hátha valakit érdekel:
Manóvár kézmûves bolt és mûhely: Bajcsy-Zsilinszky 18.
e-mail: manovar@manovar.hu

És már megint kérdeznék...
Tudtok nekem abban segíteni, hogy kb. mennyiért árulnak a Boncsok dûlõn /így hívják?/ egy ~500négyszögöles telket?

Érdeklõdtem a PolgMestHiv-ban az ingatlanos cégek után, de ott sajnos azt mondták, hogy nem adhatják ki a vállalkozások címeitKép

Nekem az is nagy segítség lenne, ha egy olyan tel.számot tudnátok adni, ahol érdeklõdhetnék/pl.ingatlanközv./, mert a Pesten kapható hírdetési újságokban mégsincs nagy gödöllõi választék, mint helyben!

Elõre is nagyon köszönöm!

További jó hûsölést mindenkinekKép

Csi
csii
 
 


Zsuzsa!
Nagyon köszönöm, a Kvadráttal már sikerült is beszélniKép, val.szeg õk lesznek azok!
Csi
csii
 
 


Sziasztok!

Csi,
az ingatlanos cégekrõl Zsuzsa írt, árakat én is csak a Szolgálatból tudok nézni, ha esetleg érdekel. 500 négyszögöl az jó nagy, építési telket kerestek? A Kvadrátnak elég jó a honlapja is, bár én nem a telkeket néztem. Az ingatlanbank honlapja nem tûnt túl naprakésznek, legalábbis az új házak tekintetében nem. Sok szerencsét a kereséshez!

RZsuzsa,
jó lehet ez a járkálás! Ádám már a térdelésbõl is akkorákat esik, hogy csak úgy koppan a feje néha.Kép Mi lesz még it ha fel is áll! A fürdés sajnos az utóbbi hetekben nemszeretem program lett a fiatalúrnál. Pedig elõtte nagyon élvezte, ha rossz passzban is volt, már akkor elhallgatott, amikor bementünk a fürdõbe. Remélem még visszaváltozik!

Sziasztok,
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Szisztok!

Zsuzsa!
Szerintem próbáld meg a Palota kerti játékboltot, ott elég sok minden van. Csak nem nyaralásra készültök?
Mi voltunk egy hétig Keszthelyen, nagyon szuper volt, bár mi nem sokat tudtunk pihenni a gyerkőcöktől.

Nórikám háromszor hányt, evett utána kihányta, dokinő nem talált semmit, nem piros a torka, nem lázas, lehet, hogy vmi vírus, de lehet, hogy a tegnapi alma-narancs amit először kapott, és a pocija nem nagyon bírta. Az utóbbi két kajcsi már nem jött vissza úgyhogy remélem rendbejött.

A parban nagy készülődés van a szabadság napjára állítják a színpadot. Én nem szeretem ezt az egészet, minden évben ugyan az van némi változtatással, szerintem a koreográfia nem is vátozik, tavaly volt egy szám ami az előző vagy az azt megelőző évben is volt. Mire megy a műsör én már kívülről fújom a dalokat, mert előtte itt próbálnak, persze teljes kihangosítással. Persze majd biztos az jelenik meg a médiában, hogy több tízezren kilátogattak, tavaly legalábbis ez ment , pedig voltak néhány százan,annak is a nagy része szerintem a Gémesi csapata. Csak persze lehet úgy kamerázni. Az egészben a tüzijáték ér vmit, azt legalább a gyerek élvezi. Sokkal jobb lenne, szerintem egy egész napos rendezvény, ahol a kicsiktől az idősebbekeig mindenkinek jutna vmi. Lenne delelőtt gyerek előadás, aztán a fiataloknak koncert majd az idősebbeknek vmi.
Na persze ez az én véleményem, bocs attól aki másként látja.

Zsuzsa
Klassz a profilodban a képsorozat Elődről, majd már én is frissítek.
Megyek mert Manókám felkelt.

Sziasztok Kata
Katalin
 


Szia Zsuzsa!

Nem tudom mennyire vagy ismerős a Palota-kerten? A bútoráruház mögött van egy üzletsor, van egy kocsma, egy játékbolt, zödséges, illatszer bolt, gyerekruha bolt, és egy smatch élelmiszer.
Ha jöttök a 30-ason akkor a MOL kútnál be kell fordulni, aztán meglátjátok a smatch-ot ott ha befordultok akkor a a parkoló távolabbi végéhez mentek (egyenesen előre) és ott már nem lehet nem észrevenni.

Nóra még nem fürdött, majd jövőre. Ti mentek valahova nyaralni? Remélem nálunk beindul a kajcsi, legalább a gyümik, úgy látom most egy kicsit nagyobb az érdeklődés a Nóránál.

Tüzijáték! Tegnap volt a kastélyban, azt láttátok? Kép

Mi alapján dönti el a gép, hogy ki a középhaladó és ki a kezdő felhasználó? Egyébként micsoda megújulás! Kép

Pusszancs Kata
Katalin
 


Sziasztok!

Még nem volt időm elolvasni a topicot, még csak most találtam rá. Most csak bejelentkezem Pécelről.

Sziasztok
simine
simine
 


Sziasztok!
Jelentem magvagyunk mi is, csak kicsit kába vagyok,és lustika:o)

Ma vagyok 25 hetes Olyan gyorsan megy az idö, de próbálom nagyon kihasználni minden pillanatát Olyan nagyon jól mocorog már, Mimike szokta puszilgatni hasamat, és mondj ahogy baba!!
Vikikém sztem érti is teljesen hogy miröl is van szó, mert barátnöm multhéten szült, és mikor meglátta a babáját, egyböl meg is tapogatta a hasát Neki..:o)
Nagyon édesek Habár Viki igazi rosszcsont ...brrr... néha kikészít Két hete betöltötte a 3.évét Másfél éve szobatiszta, de az éjjeli pelusról nem akart lemondani, na... szombaton elfogyott, vasárnap bementünk Pestre venni, és látta hogy nem kapunk AZóta nem is pisil be éjjel...hála.....
Mimikém a 17 hónapjával még mindig tündér baba kedves, és szeretget mindig
Építkezés jól halad, remélem szeptemberre, mikor ovi kezdödik, már ott leszünk, hisz Viki oda fog járni mindenképp...
Viki tegnap óta anyunál van Örbottyánban, holnap hozom haza, mit ne mondjak, jó ez a kis csendKép
Mimikém pedig reggel óta bilit használKépimádom!! még csak 17 hónaposKép
Én még birom a meleget, persze csak hanemkell itthonról kimozdulni... itt jó idö van no meg persze egy fél hideg dinnye és minden okKép

de azt hiszem mennem is kell, Mimike ébredezik...
sziasztok


Hajni

Kinga! Üdv ittKépKép
hajnii
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, szüleimnél voltunk 10 napig. Kár, hogy megint ilyen meleg lett Kép

Hajni, én is gondoltam Rád a forró napokon, örülök, hogy jól bírod! Lányaid aranyosak az ágyneműtartóban. Tudjátok már a baba nemét?

Zsuzsa, nekünk is borulós kacsánk van. Írtam mailt.

Kata, nekünk is volt egy hányós napunk üveges őszibaracktól. Azóta semmit nem erőltetk, úgy sajnáltam szegényt. De most már egész jól alakul a kajcsi, de pl. a tejpépet és a picit is darabos kaját nem fogadja el, öklendezik.

Simine, üdv köztünk!

Ádám szépen fejlődik, felül és feláll. Aranyosan gagyarászik meg "énekel". Ma voltunk mérésen: 8,65 kg, fogacska még nincs. Majd teszek fel friss képet hamarosan.

Sziasztok
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!
Kriszta: állítólag kisfiúKép De ezt az első UH-n mutatta, másodikon titkolodzottKép Szombaton megyek megint, kiváncsi vagyok nagyonKép
Van itt egy kép a pockomról, mármint hogy mekkora mostKép

http://babanet.hu/album/main.php?album= ... image=8037

És eddig még csak 2 kilot híztam a kezdettőlKép ennek nagyon örülökKép

ZsuzsaKép De vidd majd magaddal hogy lássa, elfogyott a pelus a boltban isKép
Most elköszönök..kicsit késő lettKép

HAjni
hajnii
 
 


hajnii
 
 


BocsikaKép
Nem értettem hogy miért nem linknek jött át.
De akkor már beteszem az albumok linkjét, ha van kedvetek kukk megKép

http://babanet.hu/album/main.php?album=283
http://babanet.hu/album/main.php?album=195
http://babanet.hu/album/main.php?album=194
http://babanet.hu/album/main.php?album=55

Talán azért is, hogyha egymás mellett tojuk a gyerekeket a parkban megismerjetekKépKép

Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Jelentkezem!
Mostanában kicsit fáradt vagyok és ezért sajnos egy kicsit türelmetlenebb is. Nóra mostanában nagyon roasszul alszik, éjszaka óránként kelünk, van, hogy visszaalszik, van amikor fent van egy jó órát vagy többet is, van amikor cicizni akar.
Kezdünk belejönni a kajcsiba, bár nem akaron elkiábálni. Minden nap egyszer eszünk egy kis gyümölcsöt, vagy krumplit, vagy vaniliás pépet. De persze azért a cici is kell neki.

Gergő anyósóméknál nyaral,elvileg pénteken jön haza.

Hajni
Belekukkoltam az albumba csak ha a képre kattintok nem hozza be az egészet, csak egy kis részt. Én szúrtam el vmit? Egyébként aranyosak a kicsit, és a pocid is szép. Csak 2 kg? Jön egy kis lehülés, gondolom jól fog esni!

Kriszta
Ádám mennyi idős? Bocs, de nem emlékszem és a profilodban sem láttam?

Sziasztok
Kata
Katalin
 


Sziasztok!

Hajni, belekukkantottam a képeitekbe, nagyon helyes a családod! Csak 2 kg? Az nagyon jó, biztos a lányok sem hagyják, hogy elhízz! VIki haja szuper! Mimike is élvezte az állatkertet?
Harmadjára kisfiú, biztos örültök? (persze gondolom akkor is, ha mégsem az)

Kata, remélem Nóri alvása nemsokára jobb lesz. Néha nálunk is előfordul, hogy óránként ébred Ádám éjjel, tényleg nagyon fárasztó tud lenni. De azért többnyire nyugisak az éjszakáink. Ádám nov. 23.-án született, lassan 7,5 hónapos. Ma egyébként elég nyűgös, remélem csak front van!

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: