Új privát üzeneted érkezett!

Jó a kép))))))))))) Majd én is töltögetek már le ,nagyon szeretem a vidám dolgokat!!Kép Mit szólsz itt a tavaszKép Remélem sétáltok nagyokat!! Na léptem mert nemrég jöttem haza és hulla vagyok!! Jó éjt!! Vagy lassan jó reggeltKép Ildikó
evetke
 
 


Szia!

Sétálunk bizony Kép Csak az a baj, hogy kis hely, kevés lehetőség, és máris unom(!!!!), hogy mindig ugyanarra kell menni.. Kép
Hogy állsz a Húsvéti készülődéssel? Nekem nem igazán marad rá időm, szintúgy hulla vagyok Kép
Ha addig nem jönnék :

Kép

Ági és családja

delice
 
 


na még egy:

Kép

ezt most csináltam Kép

delice
 
 

 
 

Kép

Ők a Nyuszmákoló Nyuszik Kép Kép

delice
 
 


Kép

És a Húsvéti tojás! Kép

delice
 
 


Háát ez jó nagy lett Kép

delice
 
 


Most látom, nem is köszöntöttelek, Ildikó nap alkalmából! Kép
Hát akkor most!
Isten éltessen sokáig,

Kép

kívánok az ENCSI TOPIC babanetezői nevében Kép Kép

Ági

delice
 
 


Szia!!!!!!!!!!!
Jajj de szépek!!! Ezeket egy babaszobás lánnyal csináltattad???Én is csináltattam képeket de még régebben!! Nagyon szép a pici lány!!
Ne is mondd én állandóan versenyt futok az idővel((( Elkezdtem a tanfolyamot,közben folyamatos rohanás,intézkedés az épitkezés miatt. Itt a szünet most a gyerkőcök is itthon vannak. Szóval nincs időm unatkozni!! Külön köszi az IldikóértKép
ENCSI topikotKép mi tartjuk életbenKép De nem adjuk fel!!!!!!!!!!!!
Vigyázz magatokra nagyon szép Húsvétot kivánok nektek!!-és hát sok sok locsolkodót isKép
Puszika Ildikó
evetke
 
 


Szia!
Ezeket én készítettem, s.k.!!!
Milyyen tanfolyamot csinálsz?
Építkezés milyen stádiumban van?
Nekem nincs ennyiféle dolgom, mégis állandó k.o. vagyok.
ENCSI topic Kép
Remélem locsolkodónk nem nagyon lesz.
Emailt megkaptaad?
Ági

delice
 
 


Nem is írtam, voltunk fenn a várnál Rebekával Kép
közben gondoltam Rátok Kép

Kép

Kép

Mára végztem! KépKépKép

delice
 
 


Szépek vagytok megint csakKép
Ez ott hátul a nagy parkoló ugyi??
Elkezdtem a jogsitKép Második órán vagyok túl igaz még csak elmélet,de eléggé parázok!! Viszont már nagyon kellene ugyhogy ideje volt,hogy rászánjam magamKép
Az épitkezés kedden indul újra a födém feltételévelKép Szóval a K.O itt is felüti magát nap mint napKép
Megkaptam a mail!! Ari vagy!! Szeretek babaszobázni. Jó dolgokat vettem már,meg néha ez az elmegy nekem isKépRáadásul szereztem 1-2 tök aranyos barátnőt isKép
Hát most búcsúzom,mégegyszer kellemes pihizést és ha nem akarsz lócsolkodókat akkor nyugis húsvétotKép
puszika ildikóKépKép
evetke
 
 


Igen. Az a parkóló, a lenti.
Ne parázz! Kép Tökjó vezetni Kép
Lehet, hogy mi is fogunk építkezni Kép csak még nem tudjuk, hogy hol...
Én is "vadászok" néha a babaszobán Kép (egy időben függővé váltam Kép aztán sikerült leállni)
Locsolkodókat nem akarok Kép Eddig bejött!
Nektek milyen (volt) a Húsvét?

Ági

delice
 
 




Panka Kép

Photo Filtre Kép Itt a Babaneten találtam vhol, hogy ingyenesen letölthető vhonnan, de már nem emléxem honnan Kép
Utánanézzek?

delice
 
 


Hahhhó! Ildikó Kép Hogy vagytok? Sikerült egy kicsit azért pihenni az ünnep alatt?
Képzeld megfáztam, vagy 2 napja fáj a torkom Kép
Az éven viszont megúsztam a locsolkodós projectet Kép 2.napján végülis elmentünk rokonlátogatóban, Rebeka keresztszüleihez. Egész jól "tűrte" a gyerek, bár egy óra kellett Neki , hogy megszokja az új környezetet.
Na lépek, ha ideszabadulsz , majd írj Kép
Ági

delice
 
 


Szia Ági!!Gyógyulj meg!! Itt a tavasz ne most légy betegKép
Sajna teljessen bevagyok havazva a meló miatt,de a nagyobb baj az hogy a nagyim nagyon betegKépSemmihez nincs kedvem már egy hete az intenziven fekszik. Ma voltunk lenn látogatni és sajnos semmi jót nem mondtakKép
Szomorú vagyok!! -sajnálom ha tudok jövök hozzád!! Puszika Ildikó
evetke
 
 


Ági!
Olvasgatlak ám!Kép

Tessék meggyógyulni.


Melinda
adnilem
 
 


Helló!

Ildikó
Nagymamának jobbulást kívánok!!
Én közben helyrejöttem.
Majd, ha tudsz, jössz!

Melinda
Örülök, hogy ide is benézegetsz! Kép Gyere gyakran, és írogass nekünk.
Képzeld, csak 2 napos volt a megfázásom.

Na megyek szunyálni

pusz,

Ági

delice
 
 




Kép

Hát ezek a mi virágaink - közül három Kép
ha tetszik, még hozok...

delice
 
 


Ági!
A virágaid gyönyörqek, ügyes vagy fotósnak is, elmentettem Qket olyan szépek.Kérek még!!!!!Kép

Melinda
adnilem
 
 


Sziasztok lányok!!
Ági baba!!!-aranyos vagy de nagyikám ma 1 hete meghaltKépMost ápolgatom a szomorú lelkemet és várom hogy az idő segitsen Szerdán el is temettükKép
Sok munkám van és a vizsga is itt van a nyakamonKép De ahogy tudok jövök!! Én is kérek még ilyen vidám virágokatKép
puszi Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok Lányok írok már ide is mert én is encsi vagyok és most fedeztem fel ezt a hellyet.Mára csk ennyi.
Ivett
zlotika
 
 


Sziasztok!

Melinda Kép
örülök, hogy tetszenek... Mindjárt hozok még!!

Ildikó
Nagyon sajnálom ami törént, őszinte részvétem Kép
Kívánom, hogy az idő tényleg segítsen, és begyógyítsa sebeidet....
Teszek fel mindjárt virágokat még, egy kis vidámságot küldök a szomorúságba...

Ivett
Üdvözöllek szeretettel itt az ENCSi topicban.
Jelentem Te vagy a 2. bejelentkezett encsi, de negyon örülök, hogy idetaláltál. Kép
Én a topicindító vagyok, ha van egy kis időd olvasd át elejéről az egészet - azért nem túl sok. Kép
Ja! És gyere minél gyakrabban!
És írj Magadról - magatokról.
Te Encs melyik részén laksz?

Na most én is csak ennyi, mert fő Babócámnak az ebéd, csak Ő meg közben elszundított...
Azért megpróbálom idetenni az ígért képeket.

Puszi Mindenkinek,

Ági

delice
 
 






Na kinek melyik tetszik a legjobban? Kép
Lehet szavazni KépKép

És még valami. hadd mutassam meg hogy tapsikol az én kicsi Tündér Virágszálam Kép :

Kép

delice
 
 


Sziasztok lányok!
Köszönöm az üdvözlést.Magamról annyit ,hogy két szép gyermek anyukája vagyok akartam képet fel rakni de nem értek hozzá úgyhogy majd a párocskámat megkérem,hogy mutassa meg. A nagyobbik lány 4 éves a kicsi fiú és ő most tölti a kettőt 19-én .Mi a Kenyérgyárhoz lakunk közel ,a régi cukrászüzem mögötti utcába lakunk szép csendes helly.Ha ismered a környéket biztosan tudod merre van .Igaz mostanában már megváltozott mert sok telket eladtak erre és sok szép új ház épült a mi környékünkön.Most ennyit és ha este sikerül rakok fel képet.
zlotika
 
 


Na írok mégegyszer mert megnéztem Ági képeit ami az esküvőről készült és a pocakosat is és nekem így nagy hassal ismerős volt de lehet ,hogy csak érzéki csalódás.Amúgy ti hol laktok Bkőváralján?
Ivett.
zlotika
 
 


Na helló! Kép SZiasztok! Kép
Tegnap elkezdtem írni, de aztán Rebeka úgy gondolta, hogy nem alszik el. És kikapcsoltam a gépet.
Utána meg képzeljétek elaludt egyedül (!!!!!!), hason fekve (!!!!!!), mellettem Kép

Ivett
Mikor mutatod a képeket? Kép
Mi nem Boldogkőváralján lakunk! Kép Hanem Encsen. Valamit félreérthettél .Vagy csak túl sok a kép ebben a topicban, no meg a többi albumunkban is a várról.. Kép
Úgyhogy ismerem a terepet, nagyjából sejtem hol laktok. Mi a Kazinczy suli közelében lakunk. Szóval egyáltalán nem csoda ha ismerős vagyok Neked.
Ti mióta laktok Encsen?
Gyerkőcöket hogy hívják?
(bocsi a kérdésözön miatt Kép )

Én közben lépek,
Ági

delice
 
 


Na jó, egy kép azért idefér Kép

Kép

delice
 
 


Szia Ági!
A képekkel még csúszok mivel most le foglal a tanulás mivel 27-én szóbelizek számítógépelésből.
A lányomat Viktóriának hívják a fiamat Gergelynek de én csak "bendikének" mivel olyan pocakos. Én 1979 óta lakom Encsen. A kicsi vagy a nagy Kacinczyhoz laktok közelebb?
Ivett
zlotika
 
 


Írok mégegyszer mert most jutott eszembe,hogy most a turiba vannak jó gyerekruhák a Lutherm mellett az udvarban ha te szeretsz ilyen hellyen vásárolni ,vagy kéthellyen 120 ft-os kiárusítás van.A giminél és ahol a buszok fordulnak ki a sarkon, minden darab 120 még az igaz bőrkabát is. Na csak ennyit, a képet próbáltam fel rakni de nem tudom ,hogy hogy kell le kicsinyíteni pedig Zoli meg mutatta.Majd este rakatok fel vele párat.
Ivett.
zlotika
 
 


Szia Ági!
Sikerült egy képet felrakni ha a Zlotika-ra klikkelsz csak azt nem tudom,hogy raktam oda.Ők az én szépségeim.Ivett
zlotika
 
 


Halihó!

Ivett
meg is néztem a képeid! Kép Tényleg nagyon szépek a gyerkőcök Kép
(mindegy hogy raktad oda, a lényeg, hogy sikerült KépKép)
Valami tanfolyamra jársz? Sokat kell tanulni?
Mi a nagy Kazinczyhoz lakunk közel.
Köszi a turkás ötleteket, ha tudok majd kinézünk. De ahhoz előszöris el kellene állnia az esőnek.
Ma voltunk Miskocon, hát ott meg zuhogott! 2-3 hetente be szoktunk menni, pelókat , tejpépet, ilyesmi cuccokat megvenni a Corában (általában), ott azért olcsóbb, mint itt.
Este még benézek, hátha tesztek fél képeket!

Ildikó
Merre vagy? Hiányzol ám! Kép

Ági

delice
 
 


Halihó lányok!!
Na kicsit szusszanva igyekszem most már kicsit többet lenni erre felé isKép
Ari a fotó Ivett!! -albumod is van??/bocsi ha figyelmetlen lennékKép/
Csajok örüljetek velem!! Ma sikeres kresz vizsgát tettem!!!!!!!!!!!!! Ezután jöhet a rutin! Nagyon féltem Kép
Réka baba hogy van ??-meséljetek mi jókat csináltok ebben a "szörnyű"időben??
Puszika Ildikó
evetke
 
 


Szia Ildikó Kép
Jó látni, hogy örülsz! KépKép
Hatalmas gratula a kresz vizsgádhoz!!!!

Kép

hogy megy a vezetés?
Rebeka már alszik - mondjuk mivle mindjárt fél 12, nem is csoda KépKép, bár ma nehezebben aludt el.
Várom a holnapi jó időt - mondjuk nem tudom lesz-e..., de én várom, mert ekkora eső után szuperül kijönnek a dudvák! És én bizony dudvázni fogok, merthogy sajnos a fű között az is akad, és valakinek ki kell azt is huzigálni.
Ma a kutyusunk megközelítette Rebekát, szegénykém meg mehijedt Kép De nem tudom miért , eddig mindig Ő akart kezdeményezni, a babakocsiból, csak a kuty fütyült rá Kép
(egyébként nem egy vadorzó kutyus, nagyon szelíd, aranyos jószág Kép)

Na megyek én is elteszem maagam!

Pusza,

Ági

delice
 
 


Sziasztok lányok!
Először Ildikó neked válaszolok,sajnos nincs több kép de ha sikerül még rakok fel de ezt sem tudom ,hogy raktam fel.
Ági neke pedig ez egy OKJ vizsgás fél éves SZG.kezelő,használó tanfolyam ami 27-én végetér,már éppen ideje volt mivel heti három délutánom erre ment el.
Ti milyen pelust és tejpépet használtok mert ha pamperset vagy nestlet akkor cserélhetünk mivel én nestlevonalkódot gyűjtök és a pamperst adok érte és ha te esetleg pont fordítva cserélhetnénk.Ti amúgy melyik úton laktok? Mi a Gárdonyin az ismertető jelünk mindíg van valami az ablakunkba.Délelőttre ennyi.
Puszi Ivett.
zlotika
 
 


ezt még délelőtt írtam - mostanáig tartott a karbantartás a babaneten..............

Helló!
Ivett
Mi Huggies pelót használunk, és Milupa tejpépet eszünk. Szoktam venni Nestlet is, de azt én is gyűjtögetem. Így a csere nem jön össze.
Nálunk brutális szél van, így hiába nem esik az eső, nem lehet kimenni Kép
Marad mára is a szobafogság.
Ja! Mi a Táncsics utcában lakunk Kép
tűzök,
Ági

delice
 
 


Na azóta a nap legalább kisútött, de a szél megmaradt.
Rebeka most aludt el, megyek mellédőlök Kép
Ági

delice
 
 


Szia Ági!
A kerítésből tippelve nem a Református Templomnál laktok mert ott van ilyen kerítés? Amúgy most értem haza a suliból.Már csak vizsgázni kell menni szerdán.
Ivett
zlotika
 
 


Halihó!!
Még nem vezetek te kis butusKép-azt csak a jövőhéten kezdem.Itt is nagyon gázos idő vanKép Ma rendesen fáztamKépUtálom etz az időt,azon meg rendesen ki vagyok akadva hogy néhol esik a hó!! azért ez már elég cinkes áprilisbanKép
Tanulgass Ivett szorgalmasanKépTudsz a gyerekektől egyébként??
Ági baba?? Rebeka hogy hogy igy kitolja a csicsikát??Na léptem pusszantás legyetek jók! Ildikó
UI: Biztos irtam már én a József Attila utcában laktam!!
evetke
 
 


Szia Ildikó!
Tanulgatok,a gyerekektől nehéz mivel Gergőnek mindíg akkor kell valami amikor leülnék át olvasni a jegyzetemet,de hát a gyerek az első és ha alszanak akkor tanulok inkább.És Pesten jobb lakni nem hiányzik a falusi levegő?
Ivett
zlotika
 
 


Szia Ági!
Írtam neked egy másik hellyre is met hirtelen nem ugrott be a felhasználó névről ,hogy te vegy az hát itt is válaszolok én sem pontgyűjtőre ragasztom hanem sima papírra és így küldöm el és eddig még nem szóltak de ha nagyon kell szétnézek és el visszük ha találok.Ivett
zlotika
 
 


Halihó!!
Tudod Ivett én 14 évesen kerültem fel a "nagyvárosba"
Évekig sirtam komolyan mondom.KépAztán befejeztem a sulit és ugy alakult az életem hogy már itt ragadtam. Hogyne hiányozna a vidék!!! Ott nőttem fel ,én teljessen falusi kislány vagyokKép Sajnos igy hogy 9 hónap alatt elveszitettem a nagyszüleimetKép kicsit megzakkantam mert nekem ők jelentették a "gyökereket"Kép De van egy tündéri nagynénim akiért még mindig érdemes lesz hogy hazahuzzon a szivemKép!!!Júliusban lesznek nálunk falunapokKép Nincs kedvetek átugrani Alpárra!!KépAkkor tuti megyünk haza??
Na legyetek jók és kellemes hétvégét nektekKép
puszi Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok Lányok!

Annyira örülök, hogy beindult ez a topic! Kép
Kép
Úgyhogy írok is....

Ivett most látom, tegnap is írtál. De igen, ott (itt Kép) lakunk. Ezek szerint ennyire feltűnő aa kerítésünk, vagy csak gyakran jársz erre? Kép
Hát én nem tudom hogy tudnék (fogok tudni) Rebeka mellett tanulni. Meg hogy mikor. Mert én egy sulimat "félben" hagytam ott. Még júniusban nagy pocakkal megcsináltam Szegeden a vizsgákat, és ennyi. Folytatni kéne... Kép

Ildikó
Bocs Kép azt hittem már vezetsz Kép
Nem emlékszem már hogy van ennek a sorrendje, csak annyira emlékszem, hogy én akkor már egy éve vezettem, amikor mentem vizsgázni Kép de ezt lehet, hogy már írtam.....

Én laktam kicsi faluban is, aztán nagy városban is, most meg itt Encsen (kisváros, bár hmmm hmmm.. talán több szempontból nagyfalunak is mondható), de hogy melyik jobb? Nehéz eldönteni. Ki mit szeret. Ami nekem hiányzik innen? : pl. hogy átugorjak a Corába bevásárolni , akár este 8kor... Meg, hogy a Tisza parton sétáljak.. De Rebekának egyelőre jó így, itt jobb a levegő, csend van, nem jönnek a buszok Kép Na jó, itt a vége ennek a monológnak Kép
A faluról azért eszembe jutott, hogy anyósomék már nagyon haragszanak RÁM, hogy nem visszük oda a gyereket - jelzem min. 6 óra lenne az út. És egy az egyben rám fogják a dolgot, mert hát kire is lehetne fogni. Na ez bonyolult project, nem is megyek bele, inkább búcsúzom,
Nektek is kellemes hétvégét! Kép

ui. Július, falunap?? Kép Megyünk Kép
Pusz,

Ági Kép

delice
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: