Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Hasonló dologban kérném a segítségeteket mint Mkatus. Nőgyógyászt keresnék Budaörsön vagy a környékén! Az sem baj ha csak magánrendelése van, csak lelkiismeretes legyen.

Előre is köszönöm

Anide

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Családon belüli megszólításokról készítek felmérést (magyar és norvég viszonylatban) és nagy segítség lenne számomra, ha kitöltenétek az alábbi oldalon található kérdőívet:

www.sammm.fw.hu

Nagyon szépen köszönöm!

- Adrien
ui: Remélem, senki nem veszi zokon, hogy beírtam ide, de az aktív témáknál nagyobb eséllyel találok válaszadókat. Köszönöm a megértést!
sadrien
 
 


Sziasztok!

Terhességem miatt kell háziorvost választanom Budaörsön, mert nem ide vagyok bejelentve, de itt lakom. Nem tud valaki ajánlani valakit?

Előre is köszönöm!

Sziasztok!
mkatus
 
 

 
 

Sziasztok!
Én Budaörsön -Kamaraerdőn laktam 22 éven keresztül és keresek ismerős Anyukákat, KismamákatKép,mert az élet úgy hozta,h. Bp.re mentem férjhez,de nagyon sokszor visszahúz a szívemKép!!
Nekem másfél éves kislányom van és nemrég tudtuk meg,h. nemsoká jön a kistesó is,hiszen 9hetes terhes vagyokKép
Várom jelentkezéseteket!
adri
lillaadri
 
 


M.katus!
Én anno dr.Ritter Gergelyhez jártam,ő rendel Kamaraerdőn és a lakótelepen is...
Én nyugodt szívvel tudnám őt ajánlani Neked,mert nagyon kedves Bácsi, na jó férfiKép!!!
adri
lillaadri
 
 


MKatus!
Én sem Budaörsre vagyok bejelentve,mert a XXIII.kerben van 1saját lakásom a közös budaörsi házunk mellett,de terhesgondozásra ide járok Budaörsre.Nem volt belőle probléma.KépSajnos körzetit és nőgyógyászt nem tudok ajánlani a környékről,mert megtartottam a régi orvosaimat.
Viszont helyi fogorvost tudok,ha szükséged lesz rá!Egyébként majdnem 1idős várandódok vagyunk,én most vagyok 20hetes.Örülnék,ha tudnánk tapasztalatokat cserélni!
liu
 
 


Úgy tűnik eltüntek a budaörsi kismamák...Kép
liu
 
 


Én itt lennék,de nekem se ír senkiKép(
adri
lillaadri
 
 


Sziasztok!

Szia, Liu!

Miről szeretnél beszélgetni? Nyitott vagyok mindenre! Kép

Kinél fogsz szülni? Én a Szent Imre Kórházban. Autónk nincs, nem tudom, hogy fogunk a kórházba jutni, valszínű, taxival...

Most leginkább a szülés foglalkoztat... Illetve a kitolás... Állítólag embertelen lesz, de legalább a baba majd erőt fog adni.. Kép

Érdekelne az a budaörsi fogorvos.
Mennyiért vállal?
Hol van helyileg?
mkatus
 
 


Sziasztok!
Mkatus,úgy általában mindenrőlKépHogy viseled a terhességet,nálad elkezdődött-e már a pocikeményedés...etc.Mivel nagyjából hasonló fázisban vagyunk,így gondoltam,ha adódik vmi,tudunk 1mástól kérdezősködni.KépÉn Dr.Jávorkai Imrénél fogok szülni a Jahn Ferenc kórházban.Nincs a legközelebb Budörshöz,dehát ott az orvosom,váltani meg nem akarok..mit lehet tenni?KépLehet,h taxira sem lesz szükségetek,a mentősök 10p alatt kint vannak!Persze ez is attól függ,mennyire igyekszik majd a picúr kifele.Én a szüléstől már nem félek.Eleinte sokat paráztam,de ahogy nő a baba a pocimban,úgy foszlik semmivé az aggodalmam.EDAt azért fogok kérni,ha nem muszáj nem szenvedek.KépAz egyik ismerősöm 1hete szült,veszélyeztetett terhes volt,az elejétől támogatni kellett a terhességét,
a szülés meg pikk-pakk megvolt 2,5 óra alatt!
A fogorvos: Dr.Gulyás Zsuzsanna
Börs,Szabadság út 40.B/1.
Tel: 23/416-305
Én fél éve járok hozzá,több régi tömést cseréltettem,meg vagyok vele elégedve.Csak fehér töméssel dolgozik. 11-12.000Ft/tömés
Ja,és időközben találtam 1helyi szülész-nőgyógyász névjegykártyát,de én magam nem ismerem személyesen: Dr.Komlósy Hajnalka adj.
Bö,Szabadság út 48.
Tel: 23/500-870
Lillaadri!
Neked milyen élményeid vannak a szülésről az első babával?A másodikat hol fogod megszülni?
liu
 
 


Sziasztok!

Liu, ne haragudj,, hogy csak ilyen sokára válaszolok! Kép Kép

Nagyon jól bírom a másállapotot, semmilyen különösebb panaszom nincs, nem is volt hányingerem, csak reggelente az első falat előtt egy kis émelygés. A vérképem is tökéletes, szóval nagyon jó minden. Néha észrevettem egy kis keményedést, de ha visszavettem a tempóból, elmúlt. Most azt vettem észre, hogy kezd egy picit vizesedni a bokám. Nem feltűnő, de azért én észrevettem tegnap. Szerintem sokkal többet kéne pihennem... Kép
Kórházba menés: szerintem mi inkább taxival fogunk bemenni, mert a mentőben valahogy nem bízom, hogy időre kinnt van. Meg akkor a legközelebbi kórházba visznek, nem? Én pedig az Imrébe járok. Szóval, ezért gondoltuk..
Szülés: én nem félek, hanem inkább tartok tőle... Főleg a végétől..

Sziasztok!
mkatus
 
 


Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenül az Egészségügyi Centrum számát?
EKG-ra kellene mennem, és meg kéne tudni, hogy mikor vannak ott.

Köszi!
mkatus
 
 


Még mindíg senki?? Kép Kép Kép Kép

Telefonszám-gond megoldva. Nem ismeri valaki Tóth Magdolnát? Õ is háziorvos..
mkatus
 
 


babyonboard
 
 


Hahó Mkatus!
Most olvastam, hogy Tóth Magdolna érdekel. Én ismerem őt és csak ajánlani tudom. Kedves, figyelmes, segítőkész. Igaz, kicsit sokat kell várni a rendelőben, de csak azért, mert mindenkire elég időt szán. Beszélget a betegekkel, a lelküket is ápolja!!! Várandósok soron kívül bemehetnek, nem kell a többi beteg között üldögélni.
Remélem tudtam segíteni, ha még van kérdésed szívesen válaszolok.
Amúgy a második babánkat várjuk, s én is a Szt. Imrében fogok szülni. Kép
Üdv: Bibó
bibó
 
 


Szia Bibó!

Azóta Ravasz doktornőnél jártam, de nagyon rendes volt, meg segítőkész, ő is elbeszélgetett velem. Kép Kellemesen csalódtam. Kép
Mikor fogsz szülni? És kinél? Én Kocsis Évához járok, és eddig maximálisan meg vagyok vele elégedve. Kép

28+4
mkatus
 
 


Szia!
Örülök, hogy találtál rendes dokit.
Még nagyon az elején vagyunk, febr.3.-ra vagyok kiírva. Most megyek vér,-vizeletvizsgálatokra, védőnő stb. Te Budaörsre jársz laborba? Anno én bejártam Bp.-re az Sztk-ba, de kismanóval együtt már nem hiszem, hogy jó ötlet. A baj az, hogy a védőnő szerint a dokim által adott beutalót nem biztos, hogy itt elfogadják, de sebaj, ő majd ír olyat, ami jó. Tehát most mehetek előtte hozzá. hurrá!
A dokim dr. Balogh Tibor, nagyon rendes, humoros. Marcit is vele szültem, nagyon jó tapasztalatokkal. Maga a szülés is viszonylag "könnyen" ment,de utána is nagyon figyelmes volt, míg a kórházban voltunk. Mindennap bejött megnézni, bátorított stb.
Kocsis dr.nőt nem ismerem, de csak jókat hallottam róla!
Félsz még a szüléstől? Aggodalmak vannak?
Most hív a ded, még jövök...
9+4
bibó
 
 


Szia, Bibó!

Félelem? Inkább tartok tőle, de nem félek. Voltunk tegnap a kismamaklubban, igaz, sok újdonságot nem tudtak mondani, de azért jó volt egyben hallani az egész folyamatot. Kép nem is voltak sokan. Kép
A Bártfaiba járok laborba, bár egyszerűbb lenne Budaörsön az tuti. Most inkább azzal vagyok elfoglalva, hogy magas lett a terheléses cukrom, így diétára vagyok fogva, méricskélni kell, hogy miből mennyit, és mikor eszem, de kezdem megszokni. Kedden voltam kontrolon, és akkor rendben volt az eredmény. Remélem, így is marad. Kép
mkatus
 
 


Sziasztok!

Én is Budaörsi kismama vagyok 15 hetes pocaklakóval. Hol van Kismamaklub? Én is járnék szivesen!

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Az ING Biztosító Rt-t képviselve egy pénzügyi szolgáltatást szeretnék az Ön szíves figyelmébe ajánlani. Ezt a konstrukciót az ING azok számára hozta létre, akik szeretteik, hozzátartozóik anyagi biztonságát mindennél fontosabbnak tartják.

A Patrónus életbiztosítás elsősorban a gyermek életútjának kiemelkedő szakaszaiban nyújt segítséget. Életbiztosításunk szolgáltatása fedezheti a magas tandíjakat, hozzájárulhat az első saját otthon megteremtéséhez, akár az esküvő költségeit is enyhítheti. Segítségével megteremtheti az önálló életkezdés anyagi hátterét.

Amennyiben bővebb információhoz szeretne jutni, kérem írjon nekem a csipkay.peter@ing.hu címre, vagy hívjon a 20/982-3467 telefonon.

Csipkay Péter
gondos_apuka
 
 


SziasztokKép!
Augusztus 29-én költözünk a budaörsi lakótelepre, 20.-ára vagyok kiírva második fiammal, így kicsit el vagyok havazvaKép....

Nagyobbik fiamnak, és persze a kicsinek is gyerekorvost keresek a közelben.
Tudnátok ajánlani valakit???

Igazából még az óvodát sem intéztem el a nagyfiamnak, és tartok tőle, hogy nem lesz könnyű, de mivel már minden-napos vagyok, nem szeretnék ezzel foglalkozni...

Mindenkinek minden jótKép,
Kati
Vendég
 


Kati!

Jö szívvel ajánlom dr. Németh Györgyit. Lakötelepen rendel Lévai u. 31. alatt. Rendelési idő: H: 15.30-18.30, K. 11.30-14.30, Sz: 15.30-18.30, Cs: 7.30-10.30, P? 11.30-14.30. Csecsemőtanácsadás (oltások is itt): Sz: 13.30-15.30, Cs: 10.30-12.30.

Minden jót nektek
Zsu (közel 4 éves Ákos és 5 és fél hónapos Alexandra anyukája)
tothzsuzsi
 
 


Kedves budaörsi Anyukák és Apukák és Kedves Gyerekek!

Októbertől Önöket is várjuk a
SZÜLÕK HÁZA

Kamaraerdei Közösségi Házban induló programjaira!


A SZÜLÕK HÁZA Program szolgáltatásai pontos, korszerű, orvosi szempontból is megbízható információt és tanácsadást nyújtanak a családdá szerveződés korai szakaszában felmerülő kérdésekre, problémákra, egyben lehetőséget is biztosítanak a kisgyermekes családok és a kisgyermekek számára, hogy szabadidejüket aktívan és hasznosan tölthessék el.

Fonó – Családi koncert és csoportos, tematikus beszélgetések szülők és leendő szülők számára, szakértők bevonásával ( Szülés, szoptatás, alvás, evés, nevelés kérdései )


Terhesrelaxáció

A csoportos foglalkozások egy 30 perces irányított relaxációval kezdődnek, amely alatt a várandósoknak módjuk nyílik arra, hogy érzelmi betekintést nyerjenek a méhen belüli életre. A testi-lelki ellazulás alkalmával a magzat és mamája között olyan érzelmi csatorna nyílhat, amelyen keresztül a kismamák és magzataik között, aktív kommunikáció indulhat, amely egész későbbi kapcsolatukra építő hatást gyakorol majd. A relaxációt minden alkalommal kb. 1 órás csoportos élményfeldolgozás kíséri. Akár az 5. héttől el lehet kezdeni, de a 16. héttől ajánlott.

Mozgás, torna lehetőségek

A kismamák számára rendkívül fontos a jó erőnlét és közérzet, valamint nagy szerepe van annak is, hogy mielőbb visszanyerhessék kedvező testképüket, a mozgás, egészségmegőrzés és alakformálás terén is foglalkozhassanak magukkal. Szeretnénk olyan órákat biztosítani, ahol a mozgás nehézsége és intenzitása összhangban van a kismamák szükségleteivel és terhelhetőségével, és ahol szívesen látott nézelődők a babák is, akik tölthetnek időt a játszócsoportban is, de közelről szemmel tarthatják a mamát, beszállhatnak a tornába, vagy éppen megakaszthatják azt, ha arra van szükségük.

- Várandóstorna
- Szülés utáni regeneráló torna
- Baba-mama torna
- Manótorna gyerekeknek

Manómuzsika

Versek, dalok, játékok a legkisebb korosztály számára (fél év-3)
Játékformák: kézjátékok, ritualizáló, ismétlődő mozgások,„mintha” játék, höcögtetés, lovaglás, felelgetés, körtánc, ének

Egyéni konzultációs lehetőség


Jelentkezni lehet:
Személyesen: a Kamaraerdei Közösségi Házban, cím: 2040 Budaörs, Kismartoni u. 45
Telefonon: 06-30/ 942-3699-es számon
Emailben: regosjudit@chello.hu
julcus
 
 


Sziasztok!
Kinek milyen véleménye van a helyi ovikról, bölcsikről? Gondolkozunk rajta, hogy a XII-be vigyük a lurkót (arra dolgozunk, lenne is rá lehetőség), vagy maradjon lokálpatrióta :-) Segitene dönteni, ha olvashatnánk néhány véleményt tőletek.
Kösz előre is!
valentin
 
 


Sziasztok!

Ez az ovi minket is nagyon érdekelne!!!

Márciusban tölti a kislányom a hármat, év közben szerteném beadni.

Amit eddig tudok, hogy ez nem lesz kis feladat. Fullos az összes ovi, bölcsi, de én mégis úgy gondolom, hogy Budaörsre szeretném járatni a picit.

Örülnék, ha írna valaki a tapasztalatairól esetleg arról ha mégis ugrik az állami van-e egyáltalán Budaörsön magánovi? (mennyiért???)

Köszi!
rmarianna
 
 


Gyertek el a Szülők Háza októbertől, Budaörs-Kamaraerdőn induló programjaira!Első foglalkozás október 7.-én pénteken, 11 órakor lesz. Tartja: Takáts Rita drámapedagógus, színész

A SZÜLÕK HÁZA Program szolgáltatásai pontos, korszerű, orvosi szempontból is megbízható információt és tanácsadást nyújtanak a családdá szerveződés korai szakaszában felmerülő kérdésekre, problémákra, egyben lehetőséget is biztosítanak a kisgyermekes családok és a kisgyermekek számára, hogy szabadidejüket aktívan és hasznosan tölthessék el.

Programok:
Hétfő, szerda: 9.30-10.15
Manómuzsika, Manótorna
Versek, dalok, tánc, mozgás, játékok a legkisebb korosztály számára (fél év-3)
Kedd, csütörtök
Várandóstorna, 9.30 - 10,30
Szülés utáni regeneráló torna 10.30 - 11.30
Baba-mama torna + Babamasszázs 11.30 - 12.30
Minden hónap utolsó szerda: 17 órától-19 óráig
Fonó – Családi koncert és csoportos, tematikus beszélgetések szülők és leendő szülők számára, szakértők bevonásával ( Szülés, szoptatás, alvás, evés, nevelés kérdései )
Egyéni konzultációs lehetőség

Jelentkezni lehet:
Személyesen: a Kamaraerdei Közösségi Házban, cím: 2040 Budaörs, Kismartoni u. 45
Telefonon: 06-30/ 942-3699-es számon
Emailben: regosjudit@chello.hu

Megközelíthető: Kosztolányi Dezső térről a 87-es és a 87/a buszokkal, a Batthyányi tértől a 41-es villamossal. Mindenkit szeretettel várok!, üdv: Judit
julcus
 
 


Szia Judit!

Beszéltünk telefonon, hogy majd írok mailt, de már megelőztél.

Köszi.
Lilka
lilka
 
 


Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy 6 hetes csípő, és koponyaszürést csinálnak-e itt Budaörsön, vagy a kórházba kell vinni, ahol született?
mkatus
 
 


Mkatus,
csípőszűrésre a Karolina útra küldtek minket, nincs messze, és az egyik legjobb hely (a Budai kh mellett)...
Kati
Vendég
 


Valentin + Mariann,
mi szept elején költöztünk ide (lakótelep), de az 5 éves fiamat nem akarják helyhiány miatt felvenni az oviba (szerintem azért hajtottak el, mert az 1 hós kisebbik fiammal együtt mentünk beiratkozni...
Ha pedig én úgyis otthon vagyok... a többit tudjátok.
Utólag tudtam meg, hogy vmi jogszabály is van erre, de most menjek vissza, hogy márpedig kötelesek fölvenni, annak ellenére, hogy nem látják ott szívesen??? Marha szar érzés, és mindennap oda hordani, felemelő lenneKépKépKép!!!
Kati
Vendég
 


És a helyzetet még nehezíti, hogy asztmás is.KépKépKép...
Találtam egy ovit a Normafánál, talán az jobb lenne, bár még nem érdeklődtem, hogy mennyi és hogy müködik... ha valaki tud infót róla, vagy más olyan helyről, ahol asztmás gyerekeket tudnak fogadni (szivesenKépKépKép!!!), nagyon örülnék, ha írna.
Köszi,
Kati
Vendég
 


Nemesek! És a Karolina úton milyen épületet kell keresni, mindenki csak a Karolina útként emlegeti. Ortopédiai Klinikát? vagy hülyeség?

Köszi!
mkatus
 
 


Megoldódott a Karolina úti rejtély. Kép Viszont egy szintén nagyon fontos dologban kellene segítség. Tud valaki jó fogorvost ajánlani a környéken? Milyen árakkal dolgozik?

Köszi!
mkatus
 
 


Az Egészségügyi Centrumos orovosokat nem ismeritek?
mkatus
 
 


Nemesek!
Az ovi-felvételin mi is kb. 3hete estünk túl. Ez úgy működik itt Börsön,hogy beadsz egy kérelmet az Oktatási Irodának, hogy kéred az x.y nevű gyermeked óvodai elhelyezését. Õk megnézik hova férne be leginkább és kb. 1hét múlva értesítenek róla. A kérelmet az Oktatási Irodához én személyesen vittem be. Karsainé Kovács Juditnak címezd és az iroda helyileg a Komáromi u. 16-ban van.
Sok sikert!
vanesszababa
 
 


VanesszababaKép!
Köszi a segítséget, csak most látom, hogy válaszoltál... (eddig kórházban voltunk a fiammalKépKépKép)
Ami eddig a Komáromi u.-ban volt, az most már az új épület a körforgalomnál, ugye???

És mi van, ha csak távolabbi oviba fér be?
Én nem szeretnék bkv-zni, főleg a bébim miatt...
Kati
Vendég
 


Nem tudom hogy az oktatási irodát is "visszarakták"-e a városháza épületébe, de tartom valószínűleg, igen. Mindenesetre nincsenek egymástól messze.
Nem rakják be nagyon messze. Ha a telepen laktok, akkor a Szabadság u.136, a Patkó u.2, a Lévai u.36. és az Ifjúság u. 8 jöhet szóba. Ez kb. a városháza, szivárvány u, baross u által határolt terület. Müködik még a "körzeti ovi" fogalom, bár tényleg elég zsúfoltak...
Sok sikert!
vanesszababa
 
 


Sziasztok!

Jó régen voltam itt utoljára!! Nagyon szépen köszönöm az infókat az oviról, márciusig remélem sikrül valami megoldást találnunk. Nagyon jó ötlet ez az oktatási iroda, eddig erről nem is tudtam. Jövő héten végigszambázom a hozzánk (őszibarack utca) közeli ovikat és beszámolok róla. Kaptam egy címet egy magánoviról is (valahol a Törökugratón van) és azt is meg fogom nézni. Remélem nem jutunk el odáig, hogy oda kelljen beíratni a gyereket(bár ahogy hallom az is teljesen tele van!!!!)....

Még egyszer köszönöüm a tippeket:
Mariann
rmarianna
 
 


Sziasztok!

A tapasztalatotokra lennék kíváncsi. Mennyire telítettek itt Budaörsön a bölcsik? Nekünk még nem aktuális, mert csak 2 hónapos a kisfiam, és kb 2 évesen szeretnénk majd elhelyezni, de jó lenne tudni, mennyire előre kell ebben gondolokodni. Gond az, ha nincs itt bejelentett lakcímünk, de itt lakunk?

Előre is köszönöm!

mkatus
mkatus
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok az ovi keresésen, igazából rövid kör volt. Szóval ahogyan már Vanesszababa is írta Közoktatási Iroda dönt év közben az ovi-felvételiről.
Magánovi:fenyves kucko. 23/421-148. 7 gyerekre kaptak össz-vissz engedélyt, 2 ovónéni van a picikkel. Közülük sem mind "rendes" ovis, van akit csak hetente egy pár alkalommal viszen pár órára. Úgy 50 ezer körül van, ha egész napos a pici. Rossz hír: megtelt. A tulaj most szeretne nyitni egy másikat is...
Sok sikert mindenkinek!!!

Marianna
rmarianna
 
 


Örömmel adom tudtotokra kedves budaörsi Mamák, Papák és Gyerekek, hogy novembertől, már Budaörsön is látogathatók Manómuzsika foglalkozásaink.
Hétfőnként 10 órától várunk Titeket szeretettel a Lakótelepi Közösségi Házba, Lévai u. 34 szám alatt.
további info: www.szulokhaza.hu
julcus
 
 


Sziasztok!

Nagyon haldoklik ez a topic, fel kéne rázni egy kicsit. Olyan jó lenne Budaörsi anuykákkal beszélgetni, sétálni, stb.. Írjon, akit érdekel.

Mkatus
mkatus
 
 


Sziasztok,
most vettem észre, hogy van ez a topik,
majd ajánlom mindenki figyelmébe.
Addig is ha valakinek van kedve, jöjjön hétfőn-csütörtökön babamama tornára az ABS-be, tök jó.
3 hónapostól két éves korig vannak gyerekek, akik hancúroznak, amíg mi erősödünk. Az én kisfiam most 8 hónapos, és imád ott kúszni, mászni!
emira
 
 


SziasztokKép!!!
Mi a Patkó utcában lakunk, egy 5,5 éves és egy 4 hós fiam van... ha valaki dumcsizni akar, én időről időre visszanézekKép!
Kati Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Én egy nagy szivességet szeretnék kérni tőletek .Én Pesttől 240 km-re lakom és nekem a Budaőrsi IKEA-ból 7 db JULEN nevű gyerekkötény kellene az ovodánk részére aki megtenné,hogy el tudna menni nekem venni annak nagyon örülnék. Ha kell előre el is utalom a pénzt.
Tel :06-20/3144-871
Segítségeteket előre is köszönöm.
Ivett
zlotika
 
 


Szia Nemesek!

Micsoda véletlen mi is a Patkó utcában lakunk, nekem 3,5 hónapos a kisfiam. Kép Csak ő első baba. Én szívesen beszélgetek bármiről.

Kati
mkatus
 
 


Szia Kati!
Nahát, ez tényleg tök jóKépKépKép!!!!
Lehet, már találkoztunk is séta közben?
Hogy hívják a fiad? Ki a dokitok?

BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!!!
Kati
Vendég
 


Szia Kati! Kép

Lehet, hogy összefutottunk már. Kép
Máténak hívják a picit, minden nap lemegyünk sétálni, ha tudunk, kb 3-tól 1,5-2 órát is, attól függ, hogy milyen az idő. Általában ekkor intézzük el a boltot, gyógyszertárat, stb.. Németh doktornőhöz járunk, eddig elég rendes volt.
Most egy picit meg vagyunk fázva, de nem komoly szerencsére. Majd 12-én kell mennünk a 4 hós oltásra. Akkor mindkét combiba kap szurit ha jól tudom. Kép Mindegy, ezt is átvészeljük biztosan.

B.U.É.K.
mkatus
 
 


Szia Kati!

Ilyen sz.r időben is sétáltok???
Én nem merem vinni, mert nemrég jött helyre a náthából, úgyhogy marad a lakás... unom márKép!

Adott a dokid koponya és csipő/medence uh-ra beutalót?
Mi Csorba doktornőhöz járunk, de nem kaptam, és most olvastam (másik topicban), hogy valakinél elég súlyos nyavaja derült ki ennél a vizsgálatnál.
A következő szurink csak 2-3 hét múlva esedékes, így addig nem akartam menni, de lehet le kéne nézni, hogy rákérdezzek.

A 4 hós oltással Kornélnak nem volt semmi gondja (igaz a többivel semKép), biztos nálatok is minden rendben lesz!
Kati
Vendég
 


Igen voltunk még 1 hós korában, aztán 6 hetes csípőszürésen, és majd megint kell vinni a 4 hós kontrollra is. Igen, próbálom mindíg levinni. Jól felöltöztetem, és kész.. Meg én csak Apára számíthatok, így mindent nekünk kell megoldani. Intéznivaló pedig mindíg akad..
Nekünk jövő hét csütörtökön lesz aktuális a 4 hós oltás.. Kép
mkatus
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: