Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Még jövök egy párszor a szülés előtt.
Zsuzsi: Tessék pihenni, a pici érdekében!!!!Mit mondanak a dokik,mennyire vagy kitágulva?Unokatesóm a 7. hónap után kezdett tágulni,és őt is SZIGORÚ pihenésre intették.Hát ő sem tartotta be igazán,de neki szerencsére nem lett semmi baja,meg a picinek sem.De ez nem azt jelenti,hogy te ne tartsd be a fekvést!!Olvassál vagy énekelj a Déneskének.:-) Déneske biztos egy pár női szívet ketté fog majd tőrni:-) Még egy 10 hetet jó lenne ha kibírna a pocidban.Fáj a hasad vagy csak megkeményedik?Nekem zárva van a méhszájam csak egy kis rövidülés van.A kismama könyvemben 21.00 van írva,neked?

Erkia:Hogy álltok a fürdő javítással?Jó nektek,hogy már tudtok kirándulni nagyokat.Mi szombaton felmentünk Pestre megvettük a babakocsit,a hordozót,pelust,orrszívót,lázmérőt,és vettünk légzésfigyelőt is.Álom virág nevüt vettünk 22900volt ,de én azt mondom,hogy így legalább nyugotabban fogok aludni.A hordozót a férjecském bepróbálta a kocsiba,hogy jó e,hát azóta ott bent figyel.Ki nem lehet ám venni:-) Vasárnap összerakta a babaágyat és kiderült, hogy hiányzik 6 db csavar.Elmentünk az obiba,és nem volt.:-( Hétfőn fogják hozni a konyhabútort:-)Már nagyon izgulok a hétfő miatt,mit mondanak pesten.Hivataolsan még 29 nap van a szülésig.
Szép napot mindenkinek
Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!

A hasam fáj is meg keményedik is. Ha egész nap fekszek, akkor csak keményedni szokott, ha valamit csinálnom kell amiben elfáradok, akkor fáj is, néha nagyon. De most már csak pihizek, csak dokihoz meg védőnőhöz megyek ki. Most még nem nyílt ki a méhszájam, a doki azt mondta romlik az állapota(?), de még nem nyílik, de az állandó fájdalom aggasztó, ezért a fekvés. A papírjaimba még mindig 3.0.0.0. van írva, ami a normál alapállapot. Ha neked 2.1.0.0. van, akkor tényleg rövidültél egy centit, az 1-es pedig elvileg azt jelenti, hogy a külső méhszájad kicsit kinyílt. De ez a terhesség vége felé normális. Déneskének egyébként mindennap énekelek lefekvés előtt 15-20 percet. Szereti. Kép
Jó nagy bevásárlást csaptatok! Akkor most kész vagytok a babaszobával, ugye? Jöhet bármikor Dorka baba! Kép

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia Zsuzsi!

Az tök jó, hogy 3.0.0.0 van rá írva. Képzeld nekem mindig is 2.1.0.0 van a kismamkönyvemben. Először a védőnő meg is ilyesztett, hogy nyitva van és csak feküdnöm szabad.A nődokim meg azt mondta hogy nem vagyok nyitva,csak rövidülés van.Nem kell egész nap feküdnöm,csak ne emeljek,és ne fajoldozzak,ja és a lényeg ne folytassunk házaséletet. Nekem fájni nem szokott csak megkeményedni.Naponta olyan 10-15-t.Már számolnom kell.Észrevettem, hogy ha egész nap csak fekszem,akkor szinte 3-4-szer keményedik meg,de ha pl.elmegyek bevásárolni akkor sokkal többet.Ma is fel kelett mennem pestre az apukámért,mert kamionos és eléggé megiselt az út. Ráadásul jó kis dugóba is keveredtem...Mára már csak pihi van.Ja még a férjemet is össze kell szednem, mert ő meg Törökbálinton dolgozik és ma vonattal jön haza,mert tegnap este jött hazafelé, és kifutott elé egy kis testű állat.Elvitte a jobb ködlámpát,úgyhogy most szervízben a kocsink.:-( Szerencsére neki semmi baja. Tényleg te hány kilónál tartasz?Én sajna már 15. Le sem merem írni. A hasfájásodra nem kaptál magne b6-t?
Sok pihit neked.:-)

Kép

Kép
ági01
 
 

 
 

Ezt nem értem, ha nem nyílik a méhszájad, akkor miért azt írják??? Az ember meg próbáljon kiigazodni a papírjain... A hasfájásomra nem MagneB6-ot szedek, mert attól hasmenésem van, hanem 3x2 Magnesium Citricit. Ráadásul ez csak 25 Ft/doboz receptre, 450 Ft-ból megvan az egész havi adag. Egyébként még csak 4 kilónál tartok, pedig eszek rendesen. Örülök, hogy a férjednek semmi baja! Kép Mi szeptemberben 2szer törtük össze a kocsit, pontosabban nem mi törtük, hanem minket törtek. Az elsőnél ott voltam, egy kamionos megtolt minket oldalról, mert nem nézett be a holtterébe. Senkinek sem lett baja. A másodiknál valaki nyomott egy nagy padlóféket és összecsúszott a sor, akkor a férjem csak telefonált, hogy már az eleje is törött az autónak, én meg mondtam neki, hogy ne legyen ideges, ha neki semmi baja akkor a többi nem érdekes. Ti is pihenjetek sokat! Kép

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia Zsuzsi!

Állítólag a 2.1 jelzi a rövidülést,és a 0.0 jelzi azt hogy zárt a méhszájam.Ezt egymástól két különálló doki mondta.A külső nyitva van ,de a belső állítólag keményen zárt.Az tök jó hogy te csak 4 kg-nál tartasz.Hogy csinálod?Szerintem ez testi adottság is.A férjem azt mondaja, neki tetszik ez a kis plusz kiló,mert előtte olyan gebe voltam.Jól esik ,hogy ő így gondolja,csak engem nagyon zavar már.Hétfőn megyek Pestre.Már nagyon várom,és izgulok.Ma töltöttük be a 36. hetet. Neked este alvásnál nem fáj a csípőd?Te tudsz még hanyatt feküdni?Tegnap vettem még egy pár dolgot a picinek.Pl:fültisztitót,posikenőcsöt,cumisüvegmosó kefét.Magamnak szoptatós melltartót,mellszívót.Sikerült megint egy kisebb vagyont otthagynom.De már szerencsére minden megvan a baba érkezéséhez.Már csak a gyógyszertárba kell elmenni.Hétvégén unokatesóm megvarrja a szoptaós párnát is .Remélem rajta jól tudok majd aludni:-)
Nem semmi,hogy póruljártatok a kocsival.Az a szerencse,hogy nektek semmi bajotok!!Tényleg neked mennyibe fog kerülni a szülés?Képzeld a hétvégére kész lesz a lakásunk állítólag.De szerintem csak januárba költözünk be a pici miatt.Jobb neki az elején egy befűtött házban.Meg jól jön az anyai segítség is.Hogy bírod a pihenést?Remélem betartod!!??


Erika: MI van veled? Remélem nem beteg a Lili?

Jó hétvégét nektek

Kép

Kép
ági01
 
 


Szisztok!

Aha, nekem azt mondta a dokim, hogy a 3 vagy 2 a méhnyak hosszát jelenti centiméterben, az első 0 a zárt külső méhszájat, a második 0 a külső és belső közötti zárt nyakat, a harmadik 0 a zárt belső méhszájat. A védőnőm ma volt itt, azt mondta, hogy elvileg már 28 hetesen is normális lenne, ha nem 3.0.0.0-es, hanem 2.1.0.0-as lennék, szóval ne aggódjak csak feküdjek. A kilókat nem tudom miért nem szedem fel! Kép Gondolom hajlam kérdése. Bár én pl. nem szeretem az édességet, szóval csokit és sütit és ilyesmiket szinte egyáltalán nem eszek (egy barátnőm teljesen rákattant a terhesség alatt), és a húshoz már a terhesség előtt sem ettem krumplit vagy rizst, a húst párolt zöldséggel vagy salátával szeretem. Egyébként húst, tésztafélét és kenyeret (barnát) sokat eszek. Hát azt hiszem ezt nem lehet kiszámolni. Megkérdeztem anyukámat, ő 48 kiló volt a terhesség előtt, velem 18 kilót hízott, pedig azt mondta nem kezdett el látványosan többet enni. Õ nem tudta leadni, mert 5 hónapos voltam mikor terhes lett a húgommal. A férjem tesója 16 kilót hízott, mire Bálintka 3 hónapos lett, már le is adta az összeset. Tehát ne aggódj, biztos te is hamar le fogod adni! Kép)
Hanyatt feküdni már rég nem tudok, a csípőm nekem is fáj, főleg a szeméremcsontom környéke. A fekvést egyébként elég jól betartom, de a napi egyszeri számítógépezést nem hagyom ki! KépKép
Gratulálunk a betöltött 36. héthez! Akkor Dorkának már elég érett a tüdeje a megszületéshez, most már jöhet bármikor! KépKép Gratulálok a lakáshoz is! Kép Nekünk is lesz az elején anyai segítségünk, 1 hétre jön az én anyukám, 1 hétre meg a férjem anyukája. Egyik se az a típus aki mindenbe bele akar szólni és nem hagy minket dönteni, szóval gondolom jó lesz, ha itt lesznek! Mi még nem döntöttük el mennyit adunk a dokimnak! Én a kezelésekért sem fizetek neki, igaz nem is magánrendelőbe járunk hozzá, de így is vannak saját betegei, mint pl. én is, de a kórházi rendelésén fogad minket telefonos időkérés után. Nem fogad el pénzt a vizsgálatokért, mert azt mondja, hogy neki ez a munkája, kap érte fizetést! (!) Kevés az ilyen orvos mostanában. A szülésért természetesen ő is elfogad pénzt, de nincs tarifa, ha nincs elég pénzed nem is kell adni neki. Hallottam már olyat is, hogy valaki néhány doboz csokit vitt be neki ajándékba, és annak is nagyon örült. Nekem egyébként egy barátnőm ajánlotta aki nála szült, hogy a leggondosabb orvos az általa ismert nőgyógyászok közül. Én is egyetértek vele. Ti mennyit szántok az orvosnak? Nála van tarifa? Itt Szegeden elég húzós árak vannak egy-két orvosnál...
Sziasztok, várom a jelentkezést! Kép

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Ági, átolvastam újra, nem akartam ezekkel a vacak számokkal annyit okoskodni, én is csak próbálok a papírokon eligazodni! KépKépKép

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia Zsuzsi!

Végülis mindegy szerintem,hogy kinek mit mondanak,a lényeg az hogy nincs nagy baj se nálad,se nálam.:-) Képzeld az édességeket én sem szerettem soha.Most sem vagyok rákattanva.Igazándiból kívános sem vagyok.Az elején én nagyon sokat hánytam,és valahogy minden kajának olyan más íze volt.Mostanában meg azért nem bírok enni,mert már nagyon nyomja a Dorka a gyomromat.Ebből kifolyólag sokat is ég a gyomrom.Neked nem?Maalox kanalast kaptam rá.Az végülis segít,csak nem akarok rászokni.Régebben a tejet nem ittam meg,most meg állandóan azt innék.Ami szerencsére nem baj:-)Én is megkérdeztem anyumat,hogy ő mennyit hízott velem.Õ 53 kg-l kezte és 65 kg-l fejeztebe.Mondjuk én egy kicsit annak is betudom,hogy én ilyen sokat magamraszedtem,mert amikor kiderült,hogy baj van a Dorka veséjével,akkortól nekem sokat kellet feküdnöm.A melót is azonnal abba kellet hagynom.Meg amikor 28 hetes terhes voltam megakarták születni velem a picit.Én nem hagytam(szerencsére)és akkor úgy voltam,hogy ugye bármikor megszülethet,és addig eszek amit akarok had hízzon a pici.Lehet hogy van valami összafüggés,hogy ilyen szép nagy súlyban van.Ma volt nálunk a kersztanyám,ő a tatabányai kórházban főnővbér a gyerekosztályon.Azt mondta,hogy 36-39-40. hétig már csak híznak a picik.Mindenük már kivan fejlődve,úgyhogy már akár mikor megszülethet:-)Mivel ilyen szép nagy súlyban van lehet,hogy nem is kerül fel a korszülöttosztályra.Csak az a baj,hogy én Ab Rh- vagyok,a férjem meg A+.Ezért lehet hogy a pici be fog sárgulni.És inkubátorba kell rakni.(Kicsit napozni fog):-)
Ma voltunk az unkókatesómnál és örököltem egy csomó babaruhát.Õ varrónő és varrt nekem szoptaós párnát.Tök jó:-)Õ fogja varrni a Dorka ruhájit.
Jó neked,hogy az anyósodra is számíthatsz e téren is.Sajna én nem.Sőt olyan szinten nem,hogy a 9 hónap alatt meg sem kérdezte,hogy mi van velem.:-( Múltkor képzeld azon sértődött vérig,hogy rágyújtott előttem,és rászolt a Balázs(férjem),hogy azonnal nyomja el a cigit.Naokig nem állt szóba velünk.
Jó hogy ilyen dokit tudtál találni.Én dokim megmondta,hogy a szülés 50e ft lesz.Engem mindig a magánrendelőjében fogad,mert már állítólag a kórházban nem rendel..Vizsgálatonként 5000.Az elején ugye haooá jártam uh-ra Megbeszéltük hogy mikor hányra menjek.Õ lejött és elkért mindig 4000ft-t.Észrevette,hogy baj van a pici veséjével és onnantól Pestre járunk.Az utóbbi 1 hónapban járunk újra hozzá,és érdekes módon péntekenként kell mennem,mert akkor uh-k ő.És akkor nem kér pénzt.Ha ezt tudom előbb...Nincs is ilyen normális doki,mint a tiéd.Irigyellek érte.Bár ebben az a szomorú,hogy minden dokinak ez lenne a dolga!
Na megyek,majd hétfőn leírom mi volt Pesten

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!

A gyomrom nekem sem az igazi egy ideje. Próbálok keveset enni egyszerre, de azért szinte egész nap van egy kis hányingerem. Déneske nagyon nyomja a gyomromat. Gyógyszert nem kell szednem rá. kicsit magasabbra kell polcolni a fejemet alváskor. Egyébként én is régóta táppénzen vagyok, nagyon korán kezdődött nálam a haskeményedés (13-14. hét) és az ásatásra se akartak már kiengedni, de ameddig nem kellett feküdnöm, jó nagyokat sétáltunk a férjemmel, és itthon is dolgozgattam. És ma olyan szép idő van, csak bámulok kifelé! Kép A tejet én is nagyon kívánom, bár régen is szerettem, de most állandóan tudnám iszogatni! Kép Persze a védőnőm mindig mondja, hogy baba érdekében ne többet napi fél liternél, hát elég nehéz betartani! Az jó, hogy sok ruhát kaptok és varrni is tudnak neked! Iszonyat drágák ezek a kis cuccok! A szoptatós párnán én is gondolkodom. Egy barátnőm azt mondta, hogy ő a végén már csak azon tudott aludni.
Az anyósom tényleg rendes. Mióta jön a baba, engem külön is fel szokott hívni, hogy milyen napom volt és hogy érzem magam! A férjem néha viccesen morog is, hogy talán elfelejtette, hogy ő a fia, mert volt már olyan, hogy csak velem beszélt! Kép Ez a cigi dolog elég durva! Szerintem olyan alapvető, hogy kismama mellett nem gyújt rá senki!!
Látom a vizsgálatokért ti is fizettek rendesen! Szegeden is ilyen árak vannak általában a nőgyógyászoknál. Tényleg mázlim van, hogy ajánlották nekem a dokinőmet és amellett, hogy jó orvos, imádja a kismamákat és a babákat! Várom a hétfői jelentés, vigyázz magatokra! Kép

Hahó Erika, minden oké, jól vagytok?

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

Talán,mostmár,megmaradok.De a viccet félretéve,tényleg elég rosszul voltam.Elkapott a nátha,fájt a torkom,belázasodtam...Éppen csak azt csináltam amit muszály volt.Remélem Lilit nem fertőzöm meg.Még holnap lazítok,aztán hétfőn muszály lesz a lakást rendbevágnom,mert katasztrófa,igy hogy elmaradtak a napi teendők.Lili is nyúzott végig,sajnáltam is mert nem volt annyi türelmem hozzá.Én ritkán vagyok beteg de akkor nagyon levert tudok lenni.Én 2003 ban 60000 e fizettem a szülésért.Vannak árak.Én 47kg lettem terhes és 10kg híztam.Mikor Lilcsi 1 hónapos volt akkor már 46kg voltam.Nem volt tejem,és ez teljesen felőrölte az idegeimet.Na dehát tápszeresen is gyönyörű és okos csaj lett.Csak rosszul esett hogy mindenki ferde szemmel nézett rám e miatt.Kitartás mindenkinek és sok puszi a pocaklakóknak is.Izgatottan várom a fejleményeket.
E.
szherika
 
 


Sziasztok!

Erika, jobbulást! Én is utálok beteg lenni, az ember vacakul van és olyan tehetetlennek érzi magát! Azért szerintem lazíts még hétfőn is, ha nem érzed jól magad. Most én mondom neked, hogy tessék pihenni! KépKép Ezt a tápszer ellenességet én sem értem. Én is szoptatás párti vagyok, én is úgy tervezem, hogy 6 hónapig csak anyatej stb., de ha nem lesz tejem akkor bújjak el szégyenemben hogy tápszerezem a gyereket??? Valahogy etetnem kell akkor is, nem értem miért nézik ferde szemmel az anyukákat, akik nem szoptatnak! Mondjuk olyat is hallottam már, hogy valaki azért nem szoptatott, mert szerinte ő nem fejőstehén és a melle formáját is féltette, ezért már szülés előtt eldöntötte, hogy semmiképpen nem szoptat! Na ez azért durva, erre már tényleg lehet mondani, hogy anya az ilyen??? De a többi anyukát, akik nyilván azért adnak tápszert mert nincs más lehetőség, szerintem felesleges még azzal is sokkolni, hogy lenézik őket. Tényleg, tehetnél fel a szép és okos nagylányodról fényképet ide, mi is szeretnénk gyönyörködni benne! KépKép
Ági, nagyon izgulsz már? Lehet, hogy holnap ott is tartanak? Kép
Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Sziasztok lányok!

Most egy időre elköszönök ,mert holnap be kell feküdnöm a kórházba.Szerdán fog megszületni a Dorka baba. Képzeljétek már 3940 g-t nyom.Nagyon izgulok már.Szeretném megköszönni nektek a nyugtató leveleket.Nagyon jól esett.Majd ha tudok még írok mi van velünk.

Puszi Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok lűányok!

Most egy darabig nem jövök.Holnap befekszem a kórházba.Szerdán fog megszületni a pici.Képzeljétek már 3940 g-s.Nagyon izgulok már:-) Szeretném megköszönni a nyugtató leveleket.Nagyon jól esett!
Zsuzsi: pihizzél sokat:-)
Erika :neked meg jobbulást.
Puszi Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!

Ági, gondolom jó sokára olvasod majd ezt, de nagyon izgulok én is, kívánom, hogy minden rendben menjen! Kép Persze mi baj lehetne? Dorka biztos gyönyörű lesz és egészséges! KépKép Aztán majd várjuk a beszámolót és az első képeket!
Erika, hogy vagy, meggyógyultál?
Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Sziasztok.

ÁGI:Nagyon nagyon drukkolok neked és a Babának kivánok szép világra jövetelt.Nagyon izgulok értetek,de biztos minden a legnagyobb rendben lesz!!!!Nagyon várjuk az élménybeszámolót,és persze a képeket,a kis hercegnőről.
sok pusz:Erika
Zsuzsi:Már neked sincsen sok hátra.
reméllem ti jól vagytok.
Már én is megvagyok.
Te pontosan,mikorra is vagy kiirva?
Most mennem kel,mert Lili ébredezik.
Szia:ERIKA
szherika
 
 


Sziasztok lányok!
Még itt vagyok :-)Ma reggel bementem ugyebár,és közölték velem,hogy majd holnap fekszem be...Megakarják mutatni a pici veséjét a főorvosnak is,és ő csak holnap ér rá.Ma elintéztem mindent.Voltam vérvételen,meg beszéltem az altaóorvossal is.Tuti hogy császáros leszek.Képzeljétek 3940g a Dorka baba.Nagyon erős kiscsaj lesz:-)Már alig fér el bennem:-)Mi lenne ha végig kihordanám...Hétfőn Pesten nagyon megilyesztettek.Közölték velem,hogy döntsem el,hogy lesz egy tüdőéretlen korszülött gyerekem 2 vesével, vagy egy tüdőérett de csak 1 veséjű gyerek.1 hét múlva akatak befektetni Pestre.Mondtam neki,hogy már csak 21 nap van és nagyon jó súlyban van a pici.Nem hiszem,hogy olyan érettlen lenne a tüdeje?És ha előbb megszületne,lehet hogy meg tudják mind a 2 veséjét menteni.Erre a válasz,hogy ha magát megnyugtatja,akkor feküdjön be szerdán és csüt-n megszül.KÖnyörgöm ezek nem tanultak komunikációt?Hogy beszélhetnek így egy kismamával!!Felhívtam a nődokim ő meg megtiltotta,hogy Pesten szüljek.Ma bementem ugye és telefonált össze-vissza mindenféle 'okos' emberkével.Megnyugtatot hogy nem lesz semmi baj.Remélem igaza lesz.Holnap reggel 7-re kell befeküdnöm és lehet hogy már 8-kor meg is lesz a Dorka:-)Ha nem akkor holnap után reggel.Megpróbálom a férjem rávenni,hogy nektek jelezzen mi van velünk.
Puszi nektek.Vigyázzatok magatokra,és a picikre.
Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Szia Ági.

Ez olyan rossz mikor huzzák-halasztják a dolgokat.Meg egyik ezt mond,a másik meg mást.De tényleg kitartás.Már a célegyenesben vagy!!!Jó lenne,ha a férjed jelezné nekünk a nagy eseményt.Sok-sok puszi neked!!Ja és két kézzel szorítok nektek.
E.
szherika
 
 


Sziasztok!

Ezt nem is értem teljesen, én mindenhol azt olvastam és a dokik is azt mondták, hogy a 36. hétre teljesen érett a baba tüdeje. Ti ezt már betöltöttétek, akkor Pesten miért nem csak Dorka baba veseproblémájával foglalkoznak??? És mit ijesztgetnek feleslegesen egy kismamát??? Még jó, hogy a saját dokid megnyugtatott! Kép Drukkolunk nektek, remélem a férjed ír ha megvan a baba! KépKép
Erika, mi jól vagyunk, sokat pihenünk. Azért nekünk még 2 és fél hónap van hátra, de gondolom már ez is hamar elmegy. Lassan jön a karácsonyi készülődés, mire lemennek az ünnepek és észbekapok, már 36 hetes leszek. Kép Egyébként jan. 22-re voltam kiírva, de az uh eredmények és az alapján, hogy a védőnő végre odafigyelt arra, hogy nekem nem 28 napos hanem 35 napos ciklusaim vannak, átírták jan.27-re. Örülök, hogy meggyógyultál. Egy mini mellett nem lehet egyszerű betegnek lenni. Szerencsétek volt, Lili nem kapta el?

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

Hogy smint??Már én is jól vagyok,de most jön ki rajtam igazán a fáradtság.Itt felénk,már nagyon hideg és ködös a reggel.Megkell még szoknom,mert ez a reggeli hangulatomon meglátszik.Tegnap megvettem a gyerek ismerősöknek a mikulás csomagokat.Idén nem hagytam utolsó percre,mert tavaly igen és tök csunyákat kaptam.Szóval idén rendes vagyok.A karácsonyi ajándékokat is időben szeretném letudni.Nem szeretek a tömegben gyorsan dönteni.
Hello:E
Reméllem Ági már babázik!!!Csak kapunk majd valami hírt.
szherika
 
 


Szia!

Jó, hogy írtad a Mikulást, nekem teljesen kiment a fejemből... Nekem is szereznem kell némi ajándékot! Ezt a ködös időt én is utálom, az embernek az egész naptól elmegy a kedve. Kimenni sincs kedvem. Persze nem is nagyon mehetek Kép, de ma azért muszáj volt, mert a jogsi átvételéhez eddig nem intéztünk semmit. Ma bevittem mindent az okmányirodára, jövő pénteken át is vehetem. Azt nem hiszem, hogy sokat fogom használni, ez a kis lépcsőzés és az 1 órás várakozás is kimerített mára. Most már állandóan húzódika pocim ha kell egy kicsit mennem, abszolút elkeserítő. Kép
A karácsonyi ajándékokkal idén bajban leszünk, mert ezt mindig én intézem mindkét családnak, most a férjemnek egyedül kell majd mászkálnia utánuk. Kép Anyagilag is kicsit nehezebb lesz, Déneskének is most akarjuk beszerezni a főbb dolgokat, karácsonyra leszek 36 hetes, utána meg már ki tudhatja mi lesz? Nálatok nagy a család, sokat kell vásárolni? Lilinek ez lesz az első igazi karácsonya, amit már ért is teljesen meg élvezi is, ugye? Egy évvel ezelőtt még nem nagyon tudhatta, mi ez a nagy fa meg a sok rokon! KépKép
Ági szerintem is babázik már, a férje írhatna valami kis hírt róluk! Kép
Üdv: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szió!!

Nekem is igy volt már a terhesség utolsó felében,hogy állandoan keményedett a pocim.Nekem is sokat kellett pihiznem.Nagy a család,éppen ezért bevezzetük tavaly,hogy csak a gyerekeket ajándékozzuk.Amugy is mindenkinek megvan már mindene.Lilinek biztos nagy élmény lesz ez a karácsony.Most a Télapót várja nagyon.
Ágiékról majd csak jön valami hír.Ja és nagy gratula a jogsidhoz!!Olyan éhes vagyok,de ami itthon van,azt nem kívánom.A férjem focizni van,Lili alszik,szóval rendelek magamnak egy pizzát ugy döntöttem.Küldök majd neked fénypostán,egy szeletet!!!!
Jó éjt!!
Eri
szherika
 
 


Helló!

Nálunk is nagyon nagy a család, mi is inkább a gyerekeknek veszünk ajándékot, kivéve ahol még nincs baba. Mondjuk idén sok rokonnal nem tudunk találkozni, én már nem tudok hazautazni karácsonykor (mindkét rokonság a Dunántúlon lakik, csak mi ragadtunk Szegeden). Idén a szülők utaznak ide, a tesómék meg szintén itt laknak az egyetem miatt, szóval csak a legszűkebb családi kör fog meglátogatni minket. Nem is bánom. Kép Eléggé fáradt vagyok így is és nem tuti, hogy bírnám az ünnepi nyüzsgést.
A gyerekek olyan édesek, mikor még hisznek a Mikulásban meg a Nyusziban! Kép Emlékszem mi milyen gondosan készítettük minden évben a nyuszifészket és próbáltuk úgy kitenni a csizmát, hogy a Mikulás biztosan észrevegye. Lili is biztos nagyon aranyos, ahogy hetekkel előbb izgul a Télapó miatt! KépKép
Szép napot: Zs.

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló

Ha minden jól ment és miért ne lenne így akkor Ági,már otthon van a babával.Mi már kidekoráltuk hétvégén,Lilivel a szobája ablakát,télapós üvegfestékkel.Szóval már teljes nálla az izgalom.Ma rendelek télapót is.Házhoz jön majd 6,án.Tavaj még nem volt,kiváncsi vagyok mit szól majd hozzá!!A télapós versetmár kívülről tudja.A karácsony is most lesz majd az igazi.Majd megpróbálok a férjemmel is nem összeveszni,mert mi mindig összezördülünk a készülődés alatt.Pl:fenyőbeállítás,stb.
Hogy vagytok?
Szia:Erika
szherika
 
 


Szia!

Lehet, hogy Ágiék még a kórházban vannak, itt Szegeden a császárosokat kb. 1 hétig tartják az osztályon. Azért jó lenne már tudni valamit róluk! Nálunk most teljes a káosz, próbálunk 4 hónapra új albérletet találni, már alig tudok közlekedni a mi lépcsőházunkban. Mire lemászok 4 emeletet már fáj is a pocim. A felfelé menet meg még rosszabb... Ezt leszámítva jól vagyunk, ha itthon pihizek nincs probléma. Lilinek biztos tetszeni fog a Télapó! KépKép Mi most fogunk a férjemmel először saját karácsonyfát állítani, eddig az ünnepeket a 2 rokonságnál töltöttük (állandó rohanás volt minden ünnep), és a lakásunkban csak egy fenyőág volt feldíszítve. Szóval én még nem tudom min veszünk össze a készülődés közben! KépKép
Szia: Zs.

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Hellóka!

Hát akkor nektek is is élmény lesz az idei karácsony.
Muszály költözni?
Tényleg jó lenne már Ágiékról valamit tudni.Szinte minden nap gondolok rájuk.
A hétre jó sok munkám van.Sok kaka papírmunka,amit utálok.Unalmas,de nagyon oda kel figyelnem.Még jó hogy Lilit leköti most,a Sűsű dvd.Magnézi,3xis egymás után.Legalább tudok haladni.
Szia:E
szherika
 
 


Helló!

A költözést nem ússzuk meg, azt hiszem. Annyira unom ezt az albérlet keresést, hogy mindig azon gondolkodom, itt kéne maradni. Aztán felmászok ide hozzánk a negyedikre és meggondolom magam. Ráadásul ez nem a hagyományos negyedik, valamiért oltári hosszú lépcsősorok vannak, az elsőn elágazik a lépcsőház 3 felé, ott még kanyarogni kell mindenkinek a sajátjáig... Kép A barátnőm is a negyediken lakik egy panelben, nála mindig pikk-pakk fenn voltam. Na mindegy, gondoltam itt maradunk és majd egyáltalán nem megyek ki a lakásból a vége felé. Kép Aztán rájöttem, hogy a vége felé hetente kell járnom ctgre és még ki tudja mi lesz, én meg nem szeretnék a lépcsőzés miatt 1 hónappal előbb szülni.
A papírmunkát én is utálom. Nincs annál borzalmasabb. Persze ki hogy érzi. A legjobb barátnőm közgazdász, egy ideig egy biztosító cégnél dolgozott az egyetem alatt, ő nagyon szerette a vele járó papírmunkát, és mindig mondogatja, hogy nem érti hogy tudok egész nyáron a szabadban "földet túrni"! KépKép
Lehet, hogy el kellett volna kérni Ági mobilszámát, hogy smst tudjunk neki írni! Remélem nincs semmi probléma. Kép
Szia: Zs.

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia!

Csak megoldódik,ez az albérlet probléma.
Hogy vagytok?
Minden rendben?
Mikor mész dokihoz legközelebb?
Már én is gondoltam rá hogy elkellet volna kérni,Ági számát.Na de ebből okulva,majd a tiedet időben kérjük!!!Ma egész nap takarítottam,szóval ki vagyok nyúlva.De igy hogy már készvan,örülök hogy reggel rávettem magam a nagytakarításra.Lilinek is nyugis napja volt,igy jól tudtam haladni.Holnap vendégeim lesznek de vasárnap majd jövök.
Ági:Ha esetleg olvasod,csak irni nincs időd(energiád)akkor remélem minden rendben, kismanó is szépen növöget.Sok Tejcsit,és erőt kívánok,teljes szívemből!!!!!
szherika
 
 


Helló!

Nálunk is vendégek voltak tegnap, itt voltak anyósomék meglátogatni. Csak a nagytakarítást nem én csináltam, ez már a férjem dolga. Kép
Viszonylag jól vagyok, itthon pihizek. Az utcán már olyan lassú vagyok, mint egy nyugdíjas csiga, csak végszükség esetén megyek le, nem kínzom feleslegesen magam és a kísérőmet. KépKép Orvoshoz szerdán kell mennem, remélem nem romlott tovább a méhszájam, a legrosszabbra felkészülve azért összepakolom a kórházi cuccot. Bízom benne, hogy ha előrelátó vagyok és összepakolok, akkor nem fog kelleni! KépKép
Ági, csatlakozom Erikához, remélem csak azért nem jelentkezel, mert Dorka annyira lefoglal! Vigyázzatok magatokra és jelentkezz ha tudsz! Kép
Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

Remélem,én is hogy még nem lesz szükséged,a cuccaidra.Nálunk megérkezett,a várva várt hó.Hurrá.Lilivel voltunk kint délelőtt és nagyon tetszik neki,csak néha mondja,hogy anya lefagyott a kezem.Mert ugye a kesztyűt nem viseli el,mert abban nem lehet hógolyót gyurni.Szóval lesznek gondok a télen.Ma felkerekedek,és veszek neki hótaposó csizmát,mert reggel kiderült,hogy a tavalyi már kicsi.Harisnya is kell mert minden napra ugye kell,és 7db nincs.A régiek szintén kicsik.Mindig van mit venni.De nem baj mer legalább akkor ma kicsit kimozdulok.Lili marad a mamával.
Szia:E.
szherika
 
 


Szia!

Nálunk is leesett a hó tegnap reggel, aztán kora délutánra el is olvadt. Most újra havazik, talán megmarad. Innen a jó meleg szobából nagyon szép a hóesés, bár kint én már nem élvezem annyira, mint a gyerekek. KépKép Találtunk albérletet. 2 szobás panel, egyébként nem csípem annyira a panelt, de a lakás szép és jól renben van tartva, most festik éppen ki. És 4 hónapra mindegy hogy panel, csak legyen hol laknunk és ne keljen lépcsőzni. Szerencsére van lift. KépKép Jövő héten költözünk. Erről jut eszembe, az új helyen még nincs internet, nekünk kell beköttetni, szóval lehet, hogy egy időre eltűnök. Ahogy tudok írok majd. Jövő szerdáig még itt vagyok. Jó vásárlást és jó hógolyózást! Kép
Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló.

Örülök,hogy sikerült albérletet találni.És 4 hónap nem a világ.Na de a költözés miatt nem irigyellek.És arra a négy hónapra,beköttetitek a netet?De azért szerdáig még jelentkezz.Aztán meg várom majd mindkettőtök újbóli bejelentkezését.
Négy hónap mulva tudtok költözni,az új lakásotokba?Vásárlás,megvolt.Hógolxózáshoz még kéne több hó!
Szia:E
szherika
 
 


Hali!

Hát, kénytelenek vagyunk beköttetni 4 hónapra, a férjem programozó és itthon dolgozik, szüksége van a netre. A modemet majd visszük magunkkal ha elköltözünk. Az új lakásunk március végére kulcsrakész, április elején tudunk költözni. Szerencsére eddig tartják a tervet, a szerkezetkész állapotot már megcsinálták, 2-3 hete voltunk is ellenőrizni, hogy minden oké-e.
Tegnap egész nap zuhogott a hó, ma meg hétágra süt a nap és elolvadt minden. Itt se egyszerű a gyerekeknek! KépKép A dokit áttettük holnapra, majd utána jelentkezem.
Szia: Zs.

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia!

Voltunk dokinál, minden rendben, nem romlott tovább a méhszájam. Csak tapintásos vizsgálat volt, így Déneskéről nem tudok pontos adatokat, a szívhangja jó volt. Mondjuk a az orvos megnézet a pocimat és körbetapogatta Déneskét, és azt mondta, hogy jó nagy lurkó. Kép) Remélem nem annyira, hogy ne bírjam rendesen megszülni... Egy ismerősöm sérvet kapott, miután megszült egy 5 kilós (!) bébit.
Szép napot! (Ha lehetséges ez ilyen vacak időben...)
Üdv: Zs.

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia!

Bocsi,hogy nem voltam,de szerdán vakbélgyulladással vitt a férjem este kórházba.Delután,4körül olyan fájdalmaim voltak hogy azt hittem nem bírom ki.Este 6 körül kihívtuk az ügyeletes orvost,és az azonnal mentőt akart hívni de a férjem mondta hogy inkább majd ő visz.Lilit anyuék elvitték mi meg irány ,a Bp-i Bajcsi kórház.Most már minden rendben,délelőtt jöttem haza.Mindent csinálhatok,csak nem emelhetek.Hogy kivitelezzem ezt,egy 2 évesnél egész nap egyedül??
Örülök,hogy nálatok minden rendben van.Szerdán költöztök?
Jó lenne ha minnél előbb lenne majd netetek.
Még jó,hogy ez a gondom,nem az ünnepek alatt jött ki.
Szia:E
szherika
 
 


Ha költöztök és nem leszel egy darabig,én sem nagyon jövök majd,de ha van már netetek,akkor irj egy e-mailt hogy tudjam már vagy.
E-mail címem:erika@ericopy.hu
Szia:E
Ezt jó értelmesen leírtam,de remélem érted mit akartam irni!!!!!!
szherika
 
 


Szia!

Gyors gyógyulást kívánok! Kép Remélem már jobban vagy! Azért az tényleg szerencse, hogy nem az ünnepek alatt jött ki. Egy kétévessel valóban nem lesz egyszerű a pihenés... Nem írtad, végül mit csináltak veled? Kivették a vakbeled, vagy eljegelték? Bár gondolom ha szerda óta voltál benn, akkor kivették.
Szerdán költözünk, a férjem már intézi a netet, ennek ellenére nem tudom mikorra lesz bekötve. Majd küldök egy e-mailt ha újra tudok írni!
Szia: Zs.

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Sziasztok lányok!

Végre hazajöttünk a kórházakból.Nov.12-n este 19,01-kor megszületett Dorka baba.37-38. hétre.Magától indult be a szülés.Szerdán befeküdtem a kórházba.Hétfőn lett volna a császár.Szombat este mentem a kötelező nst-re.Kérdezem a nővérkét,hogy kaptam spagettit és a vizsgálat után megmelegíthetem e.Mondja persze.Az ebét amúgy is olyan szar volt,úgyhogy tök éhes volta.Csinálják a vzgálatot és rendszeresen jöttek a fájások.Én nem éreztem különösen semmit,csak megkeményedett olyan 1-2 percenként.Mondja a nővérke ebből nem lesz vacsi,mert mindjárt szülök.Gondolhatjátok mit éreztem.Hamar felhívták a dokim.10 percet kaptam hogy összecsomagoljak.Hívtam a férjem,mert épp dolgozott.Így szerencsére megúsztam a beöntést:-) Mire bekötötték az infúzíót,meg megjött a dokim na addigra már éreztem rendesen a fájásokat.1 óra múlva megszületett Dorka baba. 51 cm és 3230g.Kedden átszállították Pestre, mert felouffadt a hasa a veséje miatt.Én csak pénteken tudtam utána menni.Gondolhatjátok mit éltem át az a pár nap alatt.Mindenkinek hozták a picijét szopizni én meg csak ott feküdtem.Szerdán megműtötték és pénteken hazjöhettünk szerencsére.Jan-ban lesz a nagyobb műtét.Most kivezettek neki egy kapétert.Úgyhogy vizelet gyűjtő zsacsival mászkálunk:-( 70ml vizeletet szívtak le a veséjéből.Azt mondták örülhetek hogy nem nyomta szét a veséjét.Minden rendben most velünk .Sokat eszik és sír.sajna eléggé hasfájós.
Majd még írok,csak most megyek mert sír a pici.
Zsuzsi te hogy vagy ? hányadik hatat taposod?
Erika befejeződött a fürdő átalalítás?Olvastam a vakbélgyulladásod.Nagyon vigyázz magadra.
Puszi nektek

Kép

Kép
ági01
 
 


Szia Ági!

Nagyon örülök, hogy végre hallok rólatok! KépKép Szívből gratulálok a kislányotokhoz! KépKép Szép nagy baba lett! Sajnálom Dorkát, hogy ilyen hamar át kellett élnie egy műtétet, de hála istennek, hogy már jobban van! Kép Mit mondanak, a januári műtét után már nem kell neki katéter, rendbe jön a pici teljesen? Vigyázzatok magatokra, pihenjetek sokat, már amennyit persze egy picur mellett pihenni lehet! KépKép
Én egész jól vagyok, persze még mindig feküdnöm kell, egyre kevesebbet tudok mozogni, elég gáz lesz a szerdai költözés... Kép A 32. hétben vagyok, Déneske teljesen jól van, sokat mozgolódik, nagyon aktív bébi! Kép Az apjával már egész jól kommunikálnak pocin keresztül!
Hahó Erika! Te hogy érzed magad? Jobban vagy, tudsz kicsit pihenni Lili mellett?

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Sziasztok!

Ági:Nagyon örülök,hogy minden jól ment és gratula,mégegyszer a kis Dorkához.A januári műtét után minden biztos rendben lesz!!!Sajna,a hasfájásra nem nagyon van megoldás,csak az idő.Sok sikert,mindenhez.Ha van időd jeletkezz,nagyon várjuk.
Zsuzsi:A helyzethez képest megvagyok.Anyosom volt itt,de minek??Egyedül jobb let volna...Lili nagyon jó kislány érzi,hogy baj volt.Próbálom a minimumot csinálni.
Ti jól vagytok?Sok erőt a költözéshez.De te csak majd inkább vezényelj!!
Puszi nektek:E
szherika
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma elköltözünk a másik lakásba. 2-3 hétig nem lesz ott net, de addig a férjem is egy ismerősnél fog dolgozni, mert neki majd mindennap kell az internet, szóval hetente 1-2 alkalommal majd átvitetem magamat én is és tudok kicsit írni. Addig is vigyázzatok magatokra, gyógyuljatok, pihenjetek, pussz nektek és a miniknek is!
Zs.

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi:Várjuk mihamarabbi jelentkezésedet.
Ági:Mi újság,hogy vagytok?Sikerült már az összeszokás?Tejcsi van bőven?Éjszaka sokszor van fennt a babuci?
Sziasztok:E
szherika
 
 


Sziasztok!

Már csak 2* kell fel a pici éjszakánként.Szerintem érzi a frontokat,mert amikor nagyon fúj a szél akkor nagyon hisztis.Máskor egész jól alukál.Holnap megyünk kontrolra Pestre.Sajna hetente kell menni,amig a műtét meg nem lesz.Utána már járhatunk Tatabányára is.Képzeljétek egyre kevesebb tejcim van:-( Szerintem közrejátszott hogy sokat idegeskedtem.Már nincs is semmi hasam.Pedig állítólag a császárosok később nyerik vissza az alakjukat.10 kg-t már ledobtam.Lehet hogy ez sem tett jót.Csütörtökön volt a varratszedésem én meg pénteken mentem a pici után pestre.Anyaszállón voltam elhelyezve.Kb 2-3 perc gyaloglásra volt a kórháztól.Egész nap a Dorka mellett voltam.Müanyag széken kellett ücsörögnöm.Be is gyulladt a sebem.Kedd este vitték el a picit tőlem.Képzeljétek lefényképezte a mentős és a kezembe nyomta a fényképet,hogy tessék itt van emlék a lányárol!!!Én ezen teljesen kiakadtam.A pesti nővérkékről meg ne is beszéljünk.Nagy nehezen megmutatták hogy kell tisztába rakni,köldökét leápolni,és utána teljesen magamra voltam hagyva.Ha kérdezett az ember majdnem csak hogy letámadták.Az volt a válaszuk,hogy mi van anyuka nem olvasott utána a dolgoknak? Mondtam hogy de igen,csak a katétrtől félek egy kicsit,és mutassák meg hogy kell kicserélni,meg öltöztetni a picit.Szerintem ez tök természetes dolog.A műtét napján egyedül voltam ,mert a férjem nem kapott szabit.Ha nem futok adoki után akkor nem mond semmit.Képzeljétek 70ml-i vizeletet szívtak le a veséből.Mondta örülhetek,hogy nem nyomta szét a pici veséjét.A januári mütét során eltávolítják a katétert.Már alig várom.
ERIKA NEKED MIHAMARABBI GYÓGYULÁST!!!
Zsuzsi nektek meg minden jót a költözködéshez.Te meg csak pihenj,mert utána ugy sem fogsz tudni!!

Kép

Kép
ági01
 
 


Szia Ági!

Hogy vagytok?Nagyon fárasztó az anyukaság?Ha igen,megnyugtatlak nem lesz mindig,ilyen nehéz.Majd kialakul,nektek is egy napi menetrend,és akkor már jobb lesz.Azért pihenni is próbálj sokat.(Már amennyit lehet.)A januári műtét után,biztos sokkal jobb és könnyebb lesz.Biztos zavaró,az öltöztetésnél.Mi volt,a konrolon?Minden rendben?A tejci miatt,ne görcsölj,mert annál rosszabb.Persze,jó lenne minnél tovább szopiztatni,de lesz ameddig lesz.Próbálj meg igy hozzáálni,egy ismerősömnél bejött.Két évig szoptatott,pedig a harmadik héten majdnem elapadt a tejci,de nem görcsölt vele.Na megyek aludni,jó éjszakát.
Szia:E.
szherika
 
 


Helló!

Remélem,mindenki jól van.
Zsuzsi,remélem rendben ment a költözködés.
Ági a te pindurodnak mit hoz a mikulás???
Sziasztok,ha tudtok jelentkezzetek.
Puszi:E
szherika
 
 


Helló lányok!

Ma bekötötték a netet! Holnap írok majd, mert most már késő van és bedagadt a lábam, nem tudok itt ülni.
Zs.

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia!

Várom hogy írj.
Minden rendben??
E
szherika
 
 


Sziasztok!

Végre túl vagyunk a költözésen, 2 nap volt míg átpakoltunk és majd egy hét mire mindent a helyére tettünk az új pecóban. Kép Az első költözési napot hősiesen végigfeküdtem, a 2. nap már láttam, hogy segíteni kell, különben nem lesznek a srácok kész a kulcsátadásra. Szóval kicsit pakolásztam, kicsit takarítottam, el is fáradtam rendesen, a férjem meg nagyon kiakadt, mert természetesen ezeket akkor műveltem, mikor ő egy fuvarral a másik lakásban volt. Szerencsére nem lett bajom, a lakás meg pont időre kész lett. A mostani panelban oltári meleg van, legalább nem lesz gond a 25 fokra fűtéssel ha jön a baba KépKép, már mi is jókat alszunk ilyen melegben is, pedig az első két nap éjszaka többször felkeltem ablakot nyitni.
A saját lakásunkhoz most kellett kiválasztani a burkolatokat. Szerencsére az építettő készlete ami alapból benne van a lakás árában nagyon jó minőségű volt és szép is, tudtunk belőle választani az elképzelésünk szerint, attól tartottam, hogy majd nem lesz jó, és mindenhova feláras terméket kell tetetnünk. Hát szerencsére nem így lett, már előre örülök milyen szép lesz a lakás. KépKép
Déneske egyébként jól van, 2 hét múlva megyünk először ctgre. Már szeret játszani, oda mászik ahol kopogunk neki a pocin, és lelkesen ütöget vissza. Az apjának nagyon tetszik, hogy ilyen kommunikatív. Kép
Na most ti jöttök, kivel mi van? KépKép
Zs.

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Sziasztok csajok!

Mi jól vagyunk,Lili már teljesen karácsonyi lázban ég.Én egy kicsit izgulok,hogy fogok,majd mindennel végezni,takarítás főzés stb.Mert ugye Lilitől a rend kb 1 oráig tart ki.
Ági:Hogy vagytok?Dorka hogy van?Szépen nővőget?
Van még tejcsi?A hasfájás megvan még?Ha van időd,várom a friss infókat a babáról.Na meg,ha van KÉPET tegyél fel!!!
Zsuzsi:Ti hogy vagytok?Legalább fázni nem fogtok az új lakásban.Lili is mindig reagált,a kopogtatásunkra.Ezek olyan hihetetlen pillanatok.Kíváncsi vagyok majd mit mutat a ctg.
Na most megyek,mert kel a csajom.Ha tudsz irj.

SZiasztok:E.
szherika
 
 


Sziasztok!

Fázni tuti nem fogunk! Kép Olyan meleg van itt, hogy a férjem egész nap alsógatyában rohangál a lakásban! Kép
A karácsonyt még én sem tudom, hogy hogyan bonyolítjuk le. Mivel mi nem tudunk utazni, a családok jönnek hozzánk, de hogy hogyan oldom meg a főzést, meg a családi ebédet arról fogalmam sincs. Ebben a lakásban nagyon kicsi a konyha, kinyitható asztal meg nincs, majd részletekben eszünk. KépKép
Jövő héten péntekre kaptam ctg időpontot, pont aznap töltöm be a 35 hetet. Remélem minden oké lesz. Közben találkoztam az új védőnőmmel, szerencsére aranyos, bár szerintem ő sem örült először túlzottan, hogy megkap 34 hetesen, a kartonom még át se jött hozzá, és csak 4-5 hónapot maradok. Na mindegy, ma kaptam tőle is egy újabb fejtágítást, új dolgokat persze nem hallottam! Kép
Hahó Ági! Minden rendben veletek? Hogy van Dorka? Képet tegyél fel! Kép
Sziasztok: Zs.

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

A karácsony miatt ne aggódj.Szerintem senki nem vár tőled,7 fogásos kaját.Az a lényeg,hogy eggyütt legyetek.A ctg-n biztos minden rendben lesz.Mennyit híztál idáig?Nálunk,az egész család döglődik.Jól elkapott minket a nátha.De remélem az ünnepekre kigyógyulunk.Eggyenlőre még nincs semmilyen karácsonyi hangulatom.Még én sem tudom,a karácsonyi menű mi legyen.Este még írok.
Szia:E:
szherika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: