Új privát üzeneted érkezett!

Ez a kép a tegnapi első levegőzésen készült:
Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sancsi!
Örülök, hogy tényleg "tetszik" neked Aisa! Kép
Még nincs összekészítve a kórházi csomagod???? Hát akkor gyorsan pakold össze, nehogy meglepetés érjen, hiszen már bármikor kijöhet a picur! Ne így legyen, de ne akkor kezdjetek el kapkodni! Kép
Lehet, hogy tudatlan vagyok de mi az az ÁB bébi??? MÉg életemben nem hallottam.....

Szép hétvégét nektek! Kép
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szia!!!ÁB bébi az aki ujévkor elöször születik mondjuk éjfél után egy percel és akkor az kap jo sok pénzt ha 18 éves lesz!!!Azt nem tudom mennyít raknak be most a szémlára de az 18 évig kamatozik!!!De erröl sajna én már lecsusztam,de ti még tervezhetitek ugy a másodikat!!!Nagyon édes Aísa ebben a rozsaszin overállba!!!Hogy tetszett neki a friss levegő???Egyébként még nem irtad hogy jó baba e???Most megyek mert lányom készen van a fürdéssel!!!

Sancsí!!!!
Tényleg pakolj őssze én ilyenkor már haptákba álltam!!!
Jó éjt mindenkinek!!!Kép
Vendég
 

 
 

Andi!
Köszi a felvilágosítást, így már képben vagyok, csak nem tudtam, hogy ezt így hívják! Kép
Aisának nagyon tetszett odakint. Ma már talán több mint egy órát kint voltunk vele a levegőn. Szerencsére nem volt hideg, elsétáltunk a boltba, utána meg megmutattuk őt a dédinek, és jöttünk haza. Végigszunyálta az utat, én úgy láttam, hogy élvezi! Kép
Aisa egyébként teljesen jó baba. Napközben egyre többet van ébren, olyankor nézelődik, aztán ha megunja, akkor jelez, hogy jó lenne ha foglalkoznánk vele is egy kicsit. Éjjel meg általában rendesen alszik, nem nagyon kell pátyolgatni őt, nyugodtan tudunk aludni mellette mi is.
Sajnos holnaptól párom már nem lesz otthon velünk, kell már mennie dolgozni. Kép Nagyon szomorú vagyok emiatt, olyan jó volt ez a néhány nap így együtt. Kép De meg kell majd szoknunk azt is, hogy csak délután lesz megint velünk. Kép Ez az élet rendje....

Sziasztok!
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szía!!!
Hát igen tudom milyen érzés amikor a párodnak már mennie kell!!!Igazán adhatna az állam többet egy hét szabinál a kispapáknak is!!!Mondjuk egy honapot!!De hamar megszokod majd!Ugyís nemsokára jönnek az ünnepek aztán megint eggyütt lehettek majd egy kicsít!!KépKépKépÉn is már mindig alig várom a hétvégeket de sajna hamar elrepül!!Most is neki álltam a karácsonyí nagytakaritásnak de ma pl.már nem volt kedvem csínálni mert olyan jó ha eggyütt vagyunk négyen!KépNem baj majd holnap folytatom ha Míron alszik,már nincs sok!!
Most pedig megyek egy kicsít kikapcsolni,DVD-zni fogok kaptam egy jo filmet azt nézem!!!A címe nem jut eszembe!!!
Jo pihenést és jo babázást nektek!!!
AndiKép
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!
Remélem a szilveszteri petárdázást mi is megússzuk valahogy, bár apának eddig eszébe se jutott a durrogtatás!
Azt mondta a dokim, hogy mivel nem 28, hanem 30-35 napos ciklusaim vannak(voltak), ezért szerinte csak olyan jan.5-6 környékén fog megindulni a szülés. Gondolom látott már ilyet, ugyanis 45!!! éve praktizál!
Nem tudom miért, de valahogy én is úgy érzem hogy Enéh nem fog idén kibújni, de lehet hogy csal a megérzésem.
Amúgy Enéh régi magyar lánynév. Sokan nem ismerik, és visszakérdeznek hogy: Mi??? Én is azért választottam, mert ritka. Így legalább nem kell attól félnem, hogy az oviba majd lesz vagy 5 Enéh! Kép Bár lehet addigra elterjed. :/
A szagokra én is kényes vagyok, de szerencsére hánynom nem kell tőlük, bár volt 1-2 közeli eset. Az nem volt kellemes.
Vizesedésről én is tudnék mesélni. Mostanában már reggel tiszta víz a lábam. A papucsomat is meg kellett lazítanom, mert nem fértem bele! :/ Neked mit mondtak rá? Nekem azt mondta a körzeti, hogy mérjem a vérnyomásom, amíg nem megy fel 140/90 fölé, addig nincs gond.
Remélem én is leadom a hízást. Eddig 15 kg-nál tartok. Szerintem sok, de mondta anya, hogy ő velem is, és tesómmal is több mint 20 kg hízott, és annyira vizes volt, hogy még a szája is kifordult!
Édesség! Erről tudnék mesélni! Mióta terhes vagyok kilószámra tudnám enni, pedig előtte nem is voltam édesszájú. A max. a banán vagy a túrórúdi volt. Mondtam is a páromnak, hogy ezt biztos tőle örökölte a gyerek, és már most kéri a csokit! Kép
Küldtem képet, remélem megkaptad.

Odex!
Nagyon aranyos! Olyan mintha kacsintana! Kép És ez a rózsaszín „bárány” valami tündéri.
Összepakoltam a csomagom. Még szoptatós melltartót kell vennem, de szerencsére azt bárhol kapok. Nem tudom miért, de eddig nem igazán izgattam magam a csomag miatt, de Sanya tegnap közölte hogy hát igen, már csak 33 nap, és itt a kiírt időpont. Mostmár inkább csak napokban számolom.
Örülök hogy Aisa nyugodt baba, remélem az én lánykám is ilyen lesz.
Én is utálom ha Sanya elmegy dolgozni, főleg hogy ezen a héten délutános, Kép és akkor alig vagyunk együtt, meg lehet hogy mostantól még kevesebbet lesz itthon, úgyhogy nem árt ha szokom a gondolathoz.
Szüleitek nem ajánlották fel hogy segítenek? Nálunk már időpontegyeztetés is volt!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Majd igyekszünk a délutánokat jól kihasználni és sok időt együtt tölteni. Kép Ma voltunk megint kb. másfél órát Aisával sétálni, nagyon tetszett neki! Kép Jó nagyot aludt a friss levegőn! Kép
Sancsi!
Nekem azt mondta Ernő bácsi, hogy azért igyekezzek 15 kg alatt maradni a hízással. Szerencsére 14-nél meg is tudtam állni. A végén már amúgy is nehezen fog menni a mozgás, főleg ha még plusz egy csomó kiló is rajtad van. Ne fogyókúrázz de próbálj meg egészségesebben étkezni (pl. kevesebb édességet), sokat számít az is. Meg ha tudsz menj el sétálni stb. Kép

Anyum itthon van most, de igazából úgy napközben egyelőre nem nagyon kell a segítség. Jött velünk ő is sétálni ma, főzni meg ő főz, ami már eleve nagy segítség. Ha szólok neki, bármikor jön hogy vigyázzon Aisára vagy bármi. De egyelőre boldogulok, csak a párom hiányzik nekünk. Sokkal jobb volt a nap ha hármasban lehettünk.
Ma jó álmos vagyok mert csak éjjel fél egykor sikerült elaludni, mert Aisa addig játszott velünk. Egy csomót evett, és utána még mindig reklamált, hogy kér még. Szóval fél 10-től éjjel fél 1-ig csak ettünk, és csitítgattuk a kislányt! Kép
Megyek is lepihenek egy kicsit, mert most elaludt! Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Na jo csak akartam egy kicsít kikapcsolni,de az uraság felébredt!!Bocsí majd este jövök ha tudok!!!Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Odex!
Szerintem én az étkezést még jóval a terhességem előtt elrontottam, ugyanis előtte szinte csak zöldségen,gyümölcsön,sajtokon és húson éltem. Tészta és kenyérfélét szinte nem is ettem.
Mióta terhes vagyok eszem kenyeret, meg sajnos kívánom az édeset, és a Tácsiknál olyan finom péksüteményeket árulnak, hogy csak na! :/
Ha lehet igyekszem kerülni, de nem mindig tudom megállni. :/ Meg szerintem a víz is sokat nyom, ugyanis rettentően vizes vagyok. Már reggel úgy kelek, hogy tiszta víz a lábam. Kép Szerencsére a vérnyomásom még nem ment fel. Párommal mindennap sétálunk, meg vettem terhestorna dvd-t, azt is szoktam csinálni.
Örülök hogy azért van segítséged, és nem szakad rád az egész háztartás. Szerencsére nekem is itt van anyu, meg ha hazajövök a kórházból akkor jön anyósom is.
Tényleg! Ha már etetés: Tejcid van bőven?
Apropó tejci! Nektek a terhesség alatt volt előtejetek? Nekem néha úgy beindul, hogy mindenem tiszta "tejes" lesz.

Andi! Várunk!!!! Kép

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sancsi!
Igen, tejem van szerencsére bőven! Kép A tejbelövellés a harmadik napon elég gázos volt, olyan volt a cicim mint két csomós dinnye, egész nap csak fejtem, a csecsemősök már ismertek, annyit jártam a géphez. A hűtőben a felső polcon csak az én tejesüvegeim sorakoztak, másé nem is fért már oda! Kép
És terhesség alatt egyáltalán nem volt előtejem, de úgy tudom, hogy a kettő nincs is összefüggésben egymással. NÉha még most is előfordul, hogy zuhanyzás után csak úgy csöpög a ciciből a tej... Kép De legalább Aisának van mit ennie! Kép
Igen, a Tácsikos péksütiknek elég nehéz ellenállni, én az első 12 hétben vacsira szinte csak és kizárólag a csokis kiflijüket voltam hajlandó megenni! Kép

Legyetek jók, Andi nem sikerült elszabadulni a csemetéktől??

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!!
Hát sajna este kidöltem mint egy krumplizsák!Én nem tudom mi van velem de tényleg olyan nyomi vagyok mostanéba!Remélem csak az idő és nem más,voltam rákszürésen és sok a fehérvérsejtem egy kicsít ízgulok most és 2 hét mire eredmény lesz belöle!!De az megnyugtat egy kicsít hogy Míron is nyügősebb a kelleténél és ő mindig az idő miatt szokott ilyet!!
Odex!!
Az jo ha van sok tejed,nekem is volt 8 honapig ,meg aztán még most is lenne ha akartam volna de nem akartam mert Míronnak olyan érzékeny volt a gyomra hogy semmit nem ehettem amibe füszer van,még a huslevestöl is görcsölt a hasa!!!Ugyhogy meguntam,meg már kivoltam éhezve egy normális kajára ezért abba hagytam szép lassan!!!Azota ő ís eszik mindent semmitöl nem gőrcsöl,ez érdekes!!Most már karfiolt is eszik!!!
Sancsí!!
Nekem se volt elötejem csak szülés után de ez nem baj hogy neked már van mert valoszinü tejbe fogtok fürdeni ha megszültél!!!Készülj fel lelkileg,hogy amikor alszik majd a gyerek akkor te pihenés helyett tejet fogsz fejni,ez akkor rossz lesz mert fáradt leszel de ne add fel tedd mélyhütöbe és jol jön az majd ha ott hagyod az uradat egyedül pár orára a babával!!!Egyébként a férjed ís Vőrősvári??Õ egy kicsít ismerős!!Ird meg a nevét emaílbe!!!Most mennem kell!!!
Puszi mindenkinek!!!Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Odex!
Én is úgy halottam hogy nem jelent semmit, csak mindenkitől megkérdezem. Kíváncsiság.
A kórházban adnak üveget, vagy azt is vinnem kell?
Kell fejned, vagy Aisa mindent kiszívja? Mert az ember hall mindenfélét, köztük azt is, hogy nem jó géppel fejni, mert nem jön ki mind. Neked erről mi a tapasztalatod?

Andi!
Lehet hogy csak a téli fáradság, nah meg amilyen idő van. Nem csoda ha az ember úgy érzi magát, mintha kimosták volna.
Remélem jó lesz a rákszürés. A fehérvérsejtre nem mondtak semmit? Úgy tudom, azt okozhatja fel-,megfázás is.
Remélem hogy lesz tejem, min. annyi hogy Enéhnek elég legyen, és ne kelljen tápszerezni, azt nem szeretném.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Andi!
Én azt szeretném, hogy minimum 6 hónapos koráig tudjam szoptatni Aisát! Utána már nem gond, ha mást is kell adni neki, de azért örülnék ha minél tovább tudnám szoptatni. Majd meglátjuk hogy alakul. Iszok majd teákat, hátha az is segít a tejtermelésben. Kép

Sancsi!
A kórházba nem kell vinned semmit, mert adnak tejtároló üveget, abban az ottani hűtőben egy napig tárolják a tejcit, utána kiöntik! Ha haza akarod hozni lefagyasztani, akkor vegyél ilyen poharakat, és abban tudod tárolni. De ezt elég akkor, ha már beindul a tejed, és látod, hogy van-e felesleg.
Aisa most nem szívja ki teljesen a cicit (legalábbis szerintem), de nem is fejem le a "maradékot". Én felesleges munkának találom, úgyis annyi termelődik amennyire szüksége van. A hűtőben már három elég nagy zacsi van lefagyasztva, szeritnem azt sem fogom felhasználni, mert ezt a minőségű tejet csak 3 hónapos koráig lehet odaadni neki. Ha meg úgy adódik hogy el kell mennem valahová, akkor úgyis frisset fejek, és azt kapja majd. ÉN nem vagyok híve a fejésnek, a kórházban is csak azért tettem, mert az első napokban a tejbelövelléskor még nem tudtam szoptatni Aisát, meg ha igen, akkor is csak nagyon keveset evett. És ha nem fejtem volna le, akkor szerintem szétdurrantam volna. Kép Én a természetre bízom a dolgot, régen sem fejt mindenki, és sokáig tudtak szoptatni az anyukák akkoriban is. Kép

Képzeljétek el, most éjszaka egyfolytában 6 órát aludt Aisa. Este fél 9-kor megszoptattam, akkor még ébren volt egy darabig, és hajnal 3-kor én ébresztettem, mert már annyira teli volt a cicim, hogy folyt kifelé a tejci az ágyba. Szerintem még akkor is aludt volna simán egy órát. Jó volt, aludni egy hosszabbat nekem is! Kép
Jó lenne, ha a mai éjszaka is ilyen lenne.
Jó éjt nektek! Kép
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Odex!!
Vígyázz ezekkel a szoptatos teákkal mert mi görcsöltünk tőle!!Nekem az öszibaracklé jött be,annak is a rostos változata!!Meg a sőr is jo,persze alk.mentes de én nem ittam mert nem esett jol mindig fáztam tőle pedig szeretem a sőrt!!Jo sok rántott leves ,dios tészta,tojásleves!!!Ja én szedtem a homeopátiás tejelválaszto bogyokat!!!És ilyenkor ha kimész csavarj a cicidre egy sálat meg ne fázzon,a volt kolleganőm szenvedett rendesen egy ílyen megfázástol!!Vígyázz nagyon magadra és Aísára ís!!!Cak egy pár tanács!!!Kép

Sancsí!!
Csak ne aggodjál a tejmennyíség miatt!!!Mindenki saját maga dönti el mennyí teje legyen ha sokat szoptatsz annál több tejed lesz és ha még fejed is akkor főleg!!!Csak nyugi!!!Én pl.már a végén nem erőltettem és símán elapadt mindenféle gyogyszer nélkül!!Te csak pihenj még most amiglehet,ezt nem győztem hangsulyozni Odexnak is akkor!!Na jo neki most jo gyereke van de kezdődhet rosszul is ugy mint nálunk 3 hétig semmi alvás!!!De most már jol alszunk de az eleje nagyon kellemetlen volt tiszta ídeg voltam a fáradságtol!!!Neked is van egyébként segitséged???Hol is laktok???
mennem kell uzsíídö van a fiamnál ugy hallom!!Bár neki mindegy mert minden helyzetbe eszik ha kap valamit!!!
Legyetek jok!!!
AndiKép
Vendég
 


Andi!
Egyelőre nem vettem észre, hogy a teától bármi baj volna is. Mondjuk nem viszem túlzásba, napi egyet ha megiszok, mert mindig elfelejtem. Homeos bogyóm van nekem is, egyik barátnőmtől örököltem, csak meg kell kérdeznem, hogy mennyit kell abból szedni, mert már nem emlékszem... Kép TE tudod még esetleg?? Azt mondták hogy vigyázni kell nagyon, nehogy megfázzanak a cicik, igyekszem is odafigyelni...
Még így hogy nekem jó gyerekem is van, elég megterhelő ez az egész, főleg az éjszakai etetések. Úgyhogy Sancsi tényleg pihenj amennyit tudsz! Kép
Milyen szobába akarsz majd menni a kórházban?? Rooming in, vagy a sima??? Ha a simába kéred magad, akkor még pihizhetsz ott, a roomiban meg már nem igazán..Egyszer-kétszer éjszakára add le nyugodtan a gyereket majd, és akkor legalább a szülést is ki tudod majd pihenni!
Na, mennem kell, Aisa sírdogál, bár papája vigyáz rá! Kép

Sziasztok!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!
Újra itt, bár még most is félkómásan! Úgy látszik engem is elkapott ez a "tavaszi" fáradtság. Voltam ma vérvételen, és teljesen kidőltem! Nem értem. Azt mondják az okosok, hogy a terhes nőknek 30%-al több vérük van. Akkor miért okoz problémát fél deci vér levétele???
Egyébként én azt hittem hogy azért kell fejni a mellet, hogy nehogy bedurranjon a sok tejtől. Anya mesélte, hogy ő egyszer nem tudta lefejni, és teljesen bedurrantak a mellei. Most akkor hogy van ez! Én teljesen hülye vagyok! Meg kezdek kicsit aggódni! 4 hetem van még, de fogalmam sincs hogy hogy lesz ha hazajövök Enéhvel. Mondjuk mindenki azt mondja hogy ez ösztönösen jön majd, de kicsit aggódom, Mi van ha nálam nem indulnak be az ösztönök??? Ti nem aggódtatok előtte???

Andi!
Nem mondod hogy ezektől a kajáktól lesz sok tejci! Nem vagyok válogatós, de ezeket pont nem szeretem. Sőőőőőőt!!!!! A rántott és tojáslevest egyenesen utálom. Nem tudom mi lesz velem ha szoptatni fogok, mostanában állandóan szomjas vagyok, egész nap csak innék. Segítségem lesz, anya itt lakik velünk, meg anyósom is jön ha hazaengednek a kórházból, és ő addig marad amíg csak akarom.

Odex!
Próbálok pihenni, csak hát ez az egyhangú jobb oldalon alvás nem valami pihentető, ráadásul most már csak úgy megy, ha párnát teszek a hasam alá. Napközbe meg nem nagyon tudok aludni, és szinte csak normálisan ülve kényelmes.
Egyenlőre úgy terveztem hogy roomiba szeretnék lenni, de csak a 2.naptól. Voltunk olyan szülésfelkészítőn, ott mondta a szülésznő, hogy első nap úgysem adják oda a picit, és elég a sima szoba, utána még mindig kérhetem magam roomiba, de szerintem a körülményektől teszem függővé. Majd meglátom.

Lejárt a mosógép, megyek teregetni! Sziasztok!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sancsi!
Igen, olyankor amikor a tejbelövellés van (szülés utáni 2-5 nap), akkor valóban muszály fejni és masszírozni, mert különben begyullad, és amúgy is elég kellemetlen feszítő érzés. (én mondtam, hogy inkább még egy gátseb, mint egy tejbelövellés)
Attól meg ne félj, hogy nem indulnak majd be az anyai ösztönök. NÉha én is csodálkozom magamon, hogy bizonyos dolgok mennyire "rutinosan" jönnek. Pedig én sem "gyakoroltam" előtte egyáltalán.. Kép
Szoptatáshoz meg mindig készíts magad mellé egy nagy üveg ásványvizet. Én nagyon sokat ittam az elején, most már kicsit kevesebbet, de azért még mindig többet a szokásosnál! Kép
Az hogy mikor adják ki előszőr a gyereket, attól függ, hogy mikor fogsz szülni. Nekem volt egy szobatársam, aki éjjel 11-kor szült, az éjszakát a szülőszobán töltötte, és utána rögtön a roomi-ba került, és délelőtt már vele lehetett a gyerek. De én tényleg azt mondom, hogy egy-két éjszakára hagyd majd bennt a gyereket, hogy tudj még pihenni. NÉha "visszasírom" azokat az éjszakákat, amiokr még jókat aludtam bent a kórházban! Kép
Nekem egyébként a gyerekorvos azt mondta, hogy a szoptatós anyuka ehet bármit, mert nem a kaja befolyásolja a tejképződést. Ez egy egész bonyolult folyamat, és mire tej lesz a kajából, addigra teljesen mindegy, hogy mit ettél. Én emiatt nem nagyon figyeltem oda (ettem káposztát pl. ma), de még baj nem is volt. Kép Remélem így is marad... Kép
Na, jó sokat írtam (hát igen, alszik az én kislányom éppen)! Mikor mész ERnő bácsihoz??? Nekem karácsony előtt kell még visszamennem a 6 hetes kontrollra! Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Csak gyorsan mert a mikulást várjuk!!!Na itt is van majd jövök!!Puszi nektek!!
Vendég
 


Sziasztok!

Egy időre eltünök, mert sajnos holnap be kell feküdnöm a kórházba, mert hirtelen sokat híztam, vizes a lábam, és a vérnyomásom is felment. Félti a dokibácsi a bébit, és megpróbálják "kifacsarni" belőlem a vizet. Ha minden jól megy, csak 1 hetet kell bent lennem, ha nem, akkor végig, de akkor valószínű császár lesz a vége. Kép
Megfogadtam hogy jó kislány leszek Kép és akkor talán már jövőhéten hazaengednek. Nagyon remélem, mert nem szeretnék karácsonykor is bent lenni.
Majd megkérem a páromat hogy informáljon.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!!!
Nem semmi,ne csínáld már valahogy huzd ki január 1-íg mert akkor nemcsak hogy ÁB bébi nem lesz de még a milliokat érő babakötvényről is lecsuszol!!!Pedig szurkoltam neked!!Egyébként én is vízes voltam az annyíra nem gáz ugyanis hamar leszöknek majd a kilok!!!Ja a császárhoz ne ragaszkodj ha nem muszáj mert megbánod!!!Probáld rendesen!!!Kibirod!!!Ja és vigyézz a fertőzésekkel de erröl Odex tőbbet tud mesélni,de azota már soktol hallotam!!!Na akkor bucsuzom,vigyázz magadra és várjuk az uradtol az infokat!!!De tényleg!!!
Kitartás!!!


Odex!!!
Megkaptad az emailemet????
Puszi
AndiKép
Vendég
 


Haho Odex!!!!Mi ujság????El vagy foglalva???Kép
Vendég
 


Sancsi!
Hát már nem olvasod a soraimat, de azért kitartás, legyél jó, fogadj szót mindenkinek, és akkor hazajöhetsz nemsokára! Kép
Ha nem akkor várjuk a híreket, minden jót, és legyen olyan szülésed amilyet szeretnél! Kép

Andi!
Megkaptam a méledet, nagyon aranyosak voltak a mikulással a gyerekek. Kép Azért gondolom Miron is értékelte a dolgot,csak még nem mutatta ki eléggé! Kép A karácsony is biztos szép lesz így majd! Kép
Ma már végre jobb idő volt, így tudtunk csavarogni egy kicsit! Meg voltunk ma csípőszűrésen is (mivel én csipőficamos voltam, ezért korábban el kellett vinni), de szerencsére minden rendben Aisával, majd 3 hónaposan kell újra menni.
Holnap meg megyek apuékkal meg Aisával az Auchanban. Muszály egy kicsit kimozdulnom, mert kezdek befordulni itthon egyedül egész nap! Kép

Legyetek jók! Hajni

Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szia!!!
Nagyon édes ez a baba!!!Jo lenne élőben is látni!!!Már most kezdesz becsavarodni??,Mi lesz késöbb???Én márcsak tudom milyen szar!!!Én is napok ota depis vagyok még vásárolni síncs kedvem,ez már nálam semmi jot nem jelent!!Holnap lehet hogy én is összeszedem magam és nyakunkba veszünk butoráruházakat mert azt akarunk venni!!!Hátha attol egy kicsít feldobodom!!Biztos ez az idő is közrejátszik a jo közérzetemhez,meg lehet hogy a gyogyszerem is elkezdtem ujra a fog.gátlot és lehet hogy kissé borult a hormonháztartásom!!!Az Auchenba még nekem is ki kell mennem egyszer mert anyunak az ajándékával még nem vagyok meg!!!Na jo mennem kell mert az urfi valamiért nem akar elaludni és egyre keservesebben sír!!!Jó éjt nektek!!!Kép
Vendég
 


Szia!!!
Na milyen volt az Auchenba???Aísa hogy birta???Én még nem szántam rá magam!!Pedig még Gábornak is vennem kell valamit!!Talmácsí könyvet szerettem volna de nem jelenik meg csak januárba!!!Pedig annak ugy őrült volna ugyanis nagy Talma szurkolok vagyunk!!!Na jo megyek játszom egy kicsít Kírával a fiuk ugyanis elmentek fiunapot tartani végre ketten vagyunk Kírával aki éppen a barátnőjével traccsol telefonon kbfél orája!!!
legyetek jok,vigyázzatok ebbe az időbe!!!
AndiKép
Vendég
 


Hali! Kép
Hát egész jól bírta tegnap a túrát az Auchanban, bár nyűgösebb volt mint szombaton. Akkor végigaludta az egészet, most meg már kiabált közben. Gondolom kényelmetlen szegénykémnek abban a bébihordóban ücsörögni órákon át. Kép
Nem tudom mi van mostanában vele, de olyan keveset alszik napközben, és szerintem már sokszor azért nem tud elaludni mert annyira fáradt, hogy túlpörgeti magát. Ma még nem aludt, talán most fog pihenni egy kicsit (legalábbis remélem). Kép
HÁt a karácsonnyal mi sem állunk még sehogy, Gergőnek már megvettem az ajándékot, a család meg szép fényképeket kap keretezve Aisáról. Se időm, se pénzem nem lenne most nagy ajándékok után rohangálni. Együtt lesz a család, és ez a lényeg. A Talma könyv egyébként nem rossz ötlet, mi is csípjük őt nagyon, én régről még "ismerem" is. A cég ahol régen dolgoztam (Tom Tailor) annak idején szponzorálta őt, kapott ruhákat stb., cserébe mi mehettünk a Ringre egy futamra! Jó volt Kép
Na, megyek én is, kihasználom ezt a nyugis pár percet, és rendet teszek a lakásban! KépDélután meg megyünk egyet sétálni ebben a szép időben! Kép
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!
Kaptam egy kis kimenőt a kórházból, de hétfőn reggel vissza kell mennem. Kép
Vannak jó és rossz híreim is. A jó hír, hogy mindketten jól vagyunk, minden eredményem negatív. A rossz, hogy még karácsony előtt meglesz a baba, sajnos császárral. A vizesedés miatt sem akarta Ernő bácsi engedni, de kiderült hogy faros a baba, és nem valószínű hogy újra lefordul. Sajnos a méhlepény III fokban érett, ezért nem várják ki az időt. Kép
Kicsit elkeseredtem, de inkább ez, minthogy Enéhnek bármi baja legyen.
Folyamatosan nézik a vizeletem, hétfőn lesz 24 órás vizeletgyüjtés. Kaptam 24 órás vérnyomásmérőt, az is rendben volt, és már a lábam sem olyan dagadt mint volt.
Ha bármi van, szólok a páromnak hogy írjon!
Mára ennyi, vigyázzatok magatokra!!!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Szía!!!
Sancsí!!!
Ne keseredj el a császár miatt vannak előnyei is!!!Jobban fogod élvezni az egészet mert nem fog fájni semmi,bár utána rosszabb egy kicsít,ja és ígérd meg hogy nem kellsz fel az ágybol csak ha engedik,ugyanis én Kíránál pőrőgtem és utána (nem tudom hogy ezért)de szétnyílt a sebem és azt nem varták össze hanem 3 honap után magátol összeforrt!!!Szoval vígyázz nagyon,mert ez nagyon rossz volt nekem!!Egyébként már a Míron szülése utáni sebem se látszik csak egy kicsít!!Ugyhogy nem gáz,ha vigyázol magadra!!!A tejed meg ha nem indul be egyböl ne izgulj mert nekem is csak a 3.-dik napon volt!!!Szoval nyugi és kitartás!!!
Várjuk az infokat!!!

Odex!!!
Nekem is volt eegy ídöszak amikor Míron nem aludt napközbe semmit,de ez nem tartott sokáig,ugyhogy kitartás!!!Azért javaslom hogy ne igyál szoptatos teát hátha az a gond!!Nekünk és még sok ismerösömnek váltott ki görcsöket és nyugtalanságot!!Mi már készen vagyunk a vásárlással majdnem,ma voltunk butort venni de már pörög az agyunk a folytatáson mert sok jo dolgot láttunk!!!Most megyek mert ettöl a Budapesti turáktol mindig elfáradok!!!
Szép estét nektek!!!
Andi!!!Kép
Vendég
 


Sancsi!
A lényeg tényleg az, hogy mind a ketten jól vagytok! Akkor igazi szép karácsonyotok lesz, ha már megszületik addigra a kicsi! A császár miatt meg ne keseredj el, a legfontosabb, hogy a babának és neked a legjobb és legbiztonságosabb legyen a szülés/születés! Kép
Andi!
Most nem nagyon iszom a szoptatós teát, mindig elfelejtem. De ettem már babot, káposztát és egyáltalán nem vettem észre, hogy attól görcsei lettek volna Aisának. Meg amikor ittam is a teát, akkor sem volt semmi tünete. Lehet, hogy mi bírjuk a kiképzést! Kép
Tegnap voltunk fent Dobogókőn sétáltunk egy nagyot Aisával. Nekünk is jót tett a friss levegő, meg végre voltunk megint valahol. Kép
Én most fotókat próbálok készíteni a csajsziról, mert szeretnék csináltatni egy naptárat a nagyszülőknek, és még össze kell gyűjteni a képeket hozzá. De nem nagyon szeret pózolni a drága... Kép
Ma is megyünk a levegőre, mert nagyon szép idő van ám! Kép
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szia!!!
Vasárnap ugy látszik mindenki alaposan kiszellőztette magát és a családot,mi is gyalogoltunk Szentivánra jó nagy kerülövel a slőtyí felé!!!Igaz,hogy már az utca végén megbántam ugyanís nagyon fáztam Kírának már féluton fájt a lába Míron meg jol beájult és szinte végig aludt!!!Elvileg ott mentünk el előtetek,bár ez csak most jutott eszembe!!!Ma meg megint olyan nyomi vagyok,hogy még kimenni se voltkedvem!!Hol csínáltatsz naptárat és mennyíért???Mi ís azt adunk a dédiknek de mi a gépröl probálkozunk csínálni,de valamiért mindig csak a januárt nyomtatja ki,már itt szorakozunk vele egy hete,pedig mind a 12 honaphoz hozzárendeltük a képeket és mégse jó!!Szoval várom hogy te hol csínáltatod mert lehet hogy mi is feladjuk a probálkozást!!!
Sancsí lehet,hogy éppen szül???Valoszinü megcsínálják a héten,hogy karácsonyra kiengedjék öket ez az egy hét már nem sokat számit!!Csásszárral kell az 5 nap!!De jo hogy én már tul vagyok rajta!!
Na jo megyek verset tanulni a Kírával mert vasárnap az idősek napján fellépünk!!Teszek majd fel képeket ugyanis Míron már szalad egyedül!!!Tők édes!!!Mint egy felhuzos játékbaba ugy totyog!!!
Szép estét nektek!!
Puszi AndiKép
Vendég
 


Szia!
Akkor drukkolok Sancsinak, neki is jobb lenne tényleg ha a karácsonyt nem a kórházban kéne töltenie. De azért túl korai volna még, nem?, Mikorra is volt ő kiírva eredetileg??
A naptárat egy interneten talált céggel csináltattam. Van fent program amivel meg kell szerkeszteni, neten elküldeni nekik és vagy személyesen lehet átvenni, vagy utánvéttel küldik. Én tegnap délelőtt küldtem el a rendelést, és este már jött az emil, hogy készen van! Kép Most várom, hogy a postával megérkezzen. Egy A4-es 13 oldalas naptár durván 3000 ft+áfa+postaköltség. Kíváncsi vagyok milyen lesz, remélem nem feleslegesen fogom kidobni a pénzt! Kép
Ha küldik, akkor beszámolok hogy milyen lett...

Várom majd a képeket, kíváncsi vagyok rájuk nagyon!
ÉN a szentiváni slötyi körül szoktam sétálni egyet, meg amire hazaérünk az úgy kb. jó 3/4 óra, az nekem is bőven elég, mert tök hamar elfáradok... Kép

Na, megyek, megfűzöm aput hogy vigyen át Vörösvárra, mert kéne egy-két dolgot vennem még a kreatív boltban. VAgy legalábbis remélem, hogy lesz ott olyasmi ami nekem kell...

Puszi:
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szia!!!
Csak röviden mert este majd képet akarok berakni szoval dec.31-re volt kiirva ugyhogy egyáltalán nem koraí,nekem is 10 nappal elöbb jött Míron!!!
Én ís szurkolok neki hogy a héten tul legyen rajta!!!Este remélem lesz idöm a képekkel bibelödni!!!
Akkor irok még!!!
Puszi
AndiKép
Vendég
 


Szia!!!
Ítt vannak a beigért képek igaz egy nappal később,de tegnap már nem volt rá kapacításom!!!

KépKíra fürdeti a Míront!!!

KépSzinésznő


KépAz ÚR két lábon!!Kép

KépApa és fia!!!

KépAz uj polcot olyan jó lepakolni!Kép

Hát egyenlöre ennyí!!
Jó éjt!!
Andi
Vendég
 


Sziasztok!
Újra itt! Még nem műtöttek meg, és a legújabb álláspont szerint talán két ünnep között, ha csak nem indul meg a szülés, de nem tudok semmit, mert nem tudtam beszélni Ernő bácsival(remélem hétfőn sikerül). :/ Az is lehet hogy kivárják az időmet.
Most is csak kimenőt kaptam, de úgy néz ki, hogy szülésig már nem kell befeküdnöm. Hétfőn megyek megint CTG-re, és akkor mondják meg hogy milyen sűrűn kell majd bemennem(1 v. 2 naponta).
A leleteim negatívak, és képzeljétek! Orvosi csoda vagyok!!! Kép A placentám már csak II fokban érett! Kicsit néztem, mert ugyanaz a nő vizsgált az UH-on, mint aki előzőleg is.
Kérdeztem hogy mennyi esély van rá hogy megfordul a baba, de azt mondták hogy esély kevés, remény annál több!
Egyelőre ennyi, majd még jelentkezem.
Mindenkinek jó karácsonyi készülődést, és vigyázzatok magatokra!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy mindenki pilisvörösvári-e. Hörcsög

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Szia Horcsog!!!
Válaszolok a lányok helyébe,mert ugy láto Odex mostanába nem igen ér rá bekukkantani!!Szoval Odex pilisszentiváni,én és Sancsí Vőrősváriak vagyunk!!!Te??????

Sancsí!!!
Hát nem tudom hogy most őrüljek e hogy még egybe vagy vagy nem!!!Na mert csak izgulok ne kelljen bennt lenned ünnepek allatt mert az iszonyat!!!
Szoval akkor most már tarts ki jó???Tudom,hogy ez nem rajtad mulik,de mondjuk ne kezdj el karácsonyí ajándékok után szaladgálni,hanem mondjuk pihenj!!!
Megyek én is azt csínálni,mert huzos napom volt!!
Várjuk továbbra ís az infokat!!
Vigyázz magadra!!!
AndiKép
Vendég
 


Szia Hörcsög!
Üdv körünkben! Remélem aktív tagja leszel kicsiny társaságunknak! Kép

Andi!
Az az igazság hogy már én sem tudom hogy mit is szeretnék igazán. Az is megfordult a fejembem, hogy kivárják az időmet, és nem csinálnak velem semmit. Talán az lenne a legjobb.
Már csak a páromnak kell ajándékot venni, de ha nem sikerül, az se gond, mert a fele már megvan. Max. utóajándék lesz, mert neten akarok rendelni, csak nem tudom hogy megérkezik-e addig.
Amúgy semmit nem csinálok itthon(nem engednek), csak felpócolt lábbal pihenek. Kicsit unalmas egy idő után, de legalább használ. Holnap megyek kontrollra, remélem nem kell megint befeküdnöm.
Jah! Aranyosak a gyerkőcök!!!
Odexet üdvözlöm! Gondolom Aisa aktivizálta magát, azért nincs ideje!

Ha esetleg befektetnek, szólok a páromnak hogy írjon!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Szisztok én simán csak pilisi vagyok! Rolam annyit van két fiam a nagy fiam Gábor 1996 november 19.-én a kicsi Károly 2005 oktober 2.-án született.Most csak ennyit de nyugodtan kérdezzetek bármit.Hörcsög

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Szia Hörcsög, üdv. nálunk, gyere minél többet, és írj magadról! Kép

Sancsi!
Hát annak nagyon örülök, hogy most már minden rendben van veletek! Kép Reménykedjünk benne, hogy Enéh időben nekiindul a nagy útnak, és akkor nem kell idő előtt beavatkozni a dolgokba! Kép Én szurkolok nektek, de gondolom már izgatott vagy, hogy milyen lesz a baba! Kép Megértem, én is az voltam nagyon....

Andi!
Biztos szép karácsonyotok lesz, így két gyerekkel már! Mind a kettő tudja már értékelni a fényeket, ajándékokat stb.... Aisának ez ugyanolyan nap lesz mint bármelyik másik... De majd jövőre! Kép

Hétvégén sokat szaladgáltunk még, páromnak vettünk nadrágot, anyósomékat látogattuk meg, meg tegnap Corában voltunk még egy pár apróságot vásárolni. Utána meg annyira fáradt voltam, hogy már nem volt energiám írni. Aisa egyébként mostanában egy kicsit nyűgösebb, többet van ébren, és úgy veszem észre, hogy sokszor annyira elfárad a sok nézelődésben, hogy utána már nem tud elalduni, mert kicsit túlpörög... TEgnap is alig aludt valamicskét... De remélem majd kinövi ezt is...

Legyetek jók! Kép
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Andi!
Nagyon helyesek a képen a gyerekek! Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!!
HOrcsog!!!
Hát nem kis korkülőnbség van a két gyerek között,nálunk is van ugyan őt év,de ez még belefér lehet hogyha Kíra nagyobb lenne már nem igy állna hozzá hanem teher lenne neki!!!Most víszont egy élö babája van akire vígyázhat,öltöztethet,fürdethet!!!Nálatok nem féltékeny a nagyobbik???Ráadásul két fiu,bár szerintem ez még a jobbík,legalábbis a nagy fiadnak!!!Egyébként fogalmam síncs hol van az a Pilis,nem itt a környéken az biztos!!Talán Dabas felé???
Reméljük velünk maradsz!!!
Andi


Odex!!!
Biztos kinövi Aísa a nem alvást csak légy türelmes!!!Mi is megyünk még a héten az AUCHENBA egy pár aproságért,de az ajándékokkal már megvagyok,csak még csomagolnom kéne,de majd egyík délután Gábor elmegy velük és akkor lesz rá lehetöségem!!Kírának megvolt a vasárnapi szereplése,szerencsére túl vagyunk rajta és jol is síkerült!!Nagyon ügyík voltak!!!Milyen a naptár???Megkaptad már???Közbe nekünk is síkerült elkészitenünk,anyunak ma adjuk oda mert ma van a szülinapja!!Dédiknek mi is karácsonyra szántuk!!!

Puszi nektek!!!
Andi


Sancsí!!!
Mizujs?????Remélem otthon vagy!!!
AndiKép
Vendég
 


Sziasztok!
Egyelőre még itthon vagyok, de egyre kevesebb reményt fűzök hozzá hogy kimenős beteg leszek. Kép Ma se nagyon akartak hazaengedni, de sikerült beszélnem az osztályos orvossal, meg az egyik szülésznővel, és ők mondták hogy hazamehetek, de holnap kell megbeszélnem a kezelőorvosommal hogy mi lesz. Remélem ő is hazaenged, meg ráadásul tele van a szülészet, még az ágyamat is kiadták.
Szerintem ha be is fektetnek, akkor is csak két ünnep között műtenek meg, de nem akarok előre semmit se mondani, majd holnap kiderül(vagy nem).
Vigyázzatok magatokra, majd valami úton módon jelentkezem.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!
Újra jelentkezem! Szerencsére nem jött be a megérzésem, kimenős beteg lettem! Kép
Beszéltem az orvosommal, dec.28.-án műtenek meg, de addig is minden nap be kell mennem vizsgálatokra!
Inkább mint a befekvés. Itthon azért mégiscsak jobb!
Most megyek felpócolom a lábam.
Sziasztok!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Üdv Polacsek család:-), Itt a Scheinberger család, (Vajda) Gratula a kicsihez, elsem hiszem hogy gergő apa lett:-), hogy vagytok mizu veletek nálunk is megjött a kisbabó, többit privátba Csaó Chris Christin & ChristianKép

KépKép
christinbaba
 
 


Sziasztok!Andi igen van korkülömbség sajnos nemígy akartam de igy sikerült.Volt féltékenység,de elmúlt szerencsére.ahol én lakok az Pestöl kb.50 kilométerre van.A rendes nevem Ildi.Puszi mindenkinek

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Hello Krisztián! Kép
Mi is gratulálunk nektek a nagyfiúhoz! Kép Örülök, hogy "összefutottunk" itt!
Gergő nagyon büszke és ügyes apuka, egy szavam sem lehet rá! Kép
Emil-cím: o.hajni@freemail.hu
(a régi emilcímeink már nem léteznek)
Kíváncsi vagyok mi újság veletek! Kép

Üdv.:
Hajni, Gergő és Aisa

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sancsi!
Kitartás, 28-a nincs már messze, és minden rendben lesz. Lesz egy szép karácsonyotok, és az újévet már egy 3 napos bébivel kezditek! Kép

Andi!
A naptárakat megkaptam már és nagyon szépek lettek. Egy apró hibája van csak, az első oszlopban a betűk fele lemaradt sajnos, de már nem reklamálom meg.

Most megyek, mert lányom éhes lesz nemsokára és még van egy kis elintéznivalóm előtte!

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!!
Odex!!!
Az az email címed se jó amit nekem küldtél??Azt hiszem én oda küldtem neked képeket,mikulásost,azt megkaptad???Mi is megcsínáltuk a naptárakat végre,Gábor ma spirálozta be a munkahelyén,nagyon jók lettek,sajna nagyon nehéz volt 12 képet ősszeszedni a családrol,mert mi nem csak rólunk csínáltuk hanem az összes dédunokárol,és olyan ritkán jőn némelyík és ugyebár akkor se mindig fényképezünk!!De azért megoldottuk!!Kiváncsí vagyok mit szolnak majd hozzá!!

sancsí!!!
kitartás csak én is ezt tudom mondani,bár gondolom ez gyenge vigasz!!!Gondolj bele mindjárt 3-man lesztek,és jővő ilyenkor jo lesz víssza emlékezni!!!Tavaly ilyenkor már én is nagyon kinlodtam,és róttam az udvaron a köröket kinomba,pedig nekem sokkal több volt ilyenkor mint neked!!

Én ám már pizsíbe vagyok,ez ritka alkalmak egyíke,ugyhogy most gyorsan beugrom az ágyba mintha ítt se lennék!!Miron már alszik,mert nem aludt délután,Kírának meg itt az apukája!!!
Rohanok is mielött kitalálnak nekem valamit!!
Szíasztok AndiKép
Vendég
 


Andi!
Az az emil-cím is jó amit adtam neked! Kép Oda is átjön minden üzenet...
Krisztián!
osztheimer.hajnalka@fibermail.hu címre is írhatsz, azt minden nap megnézem...

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kellemes Karácsonyt kívánok mindenkinek!Kép




Hörcsög-ILdi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!!

-cs-

Kép

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: