Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
Szeretném megkérdezni, hogy hallottatok e valamit az Örs V. tér (Kőbányai oldal) közelében lévő un. gyerekhotelról . Az egyik bölcsihez tartozik, fizetős, annyi időre viszed be a gyerkocöt amennyire akarod. Egyenlőre ennyit tudok, de örülnék ,ha valaki bővebb infot tudna adni. Tudom a gyerekhotel tel.számát, infot onnan is lehet kapni, de az Anyukák véleménye is érdekele.
Köszönöm
Szilvi
szilvii
 
 


Szilvi,
én is csak hallottam róla. Próbáld ki, hogy 1-2x elmenntek és Te is ott maradsz. Ha meg vagy elégedve akkor nyugodtan ott tudod hagyni a gyerekedet a későbbiekben.

Tina
tkriszta
 
 


Köszönöm a tanácsot. Elvileg novemberben lehetne már beszoktatni, de úgy döntöttünk a férjemmel, hogy inkább tavasszal kezdjük. Télen -kocsi nélkül- kétszer is meggondolja az ember,hogy milyen messze megy a gyerkőccel.
Szilvi
szilvii
 
 

 
 

Annamari,

jelentem az építkezés halad, már a 8.emeletet is téglázzák, de csak a kör alapún. A másik kicsit le van maradva. Remélem örülsz a hírnek.


Gigóca
gigóca
 
 


Köszi szépen az infot, én is pont a napokban láttam és meg vagyok elégedve KépKép

Annamari
muter
 
 


Annamari

A köralakúba vagy a hátsó házba költöztök?

Tina
tkriszta
 
 


Tina!

A hátsóba, nekünk jobban bejönnek az egyenes falak és a nem forgalmas útra nézőablakok Kép

Annamari
muter
 
 


Annamari

Nekem se tetszene az útra néző ablak. Szerintem nehezebb berendezni a görbefalú szobákat is. Habár jópofa lehet.

Tina
tkriszta
 
 


Szisztok csajok!

Én is olvasgatlak titeket.
Itt lakunk Óhegyen. Nekünk még nincs baba, de dolgozgatunk rajt(a "ma is megjött"-ből való vagyok).
Annamari! A barátnőmék is oda költőznek a C épületbe, hát az sajnos még csak épp kijött a földből.
Tina, te merre laksz?

Rájöttetek hol van a vadaspark? Az Alkér utcában a Harmat utcai felén.

Na, remélem hamarosan veletek legeltetek.
Sziasztok: Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Szia Rékacs!

Én a 4 emeletes panelbe lakok ahol a CBA van.
Te merre felé?

Tina
tkriszta
 
 


Szia Tina!

Hát egyáltalán nem messze!
A Kada utcában, az Óhegy és a Száraz között.
A tesóm is itt lakik(együtt lakunk, anyuék, a nővéremék, meg mi) Náluk(mármint a tesómnál) négy gyerkőc van. A legkisebb most lesz hat hetes, Benedek.
Már mondom neki egy ideje, hogy nézzen be ide.
Na, én most elindulok haza (Óbudáról).
Máskor is benézek.
Szia: Rékacs

Sziasztok mindenkinek!

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Rékacs

Jó messze dolgozol. A tesódék nem járnak a CBA melletti játszótérre?
Gyere gyakran. A testvéred is ha van ideje kukkancson be ide. Lehet, hogy láttuk már egymást?

Tina
tkriszta
 
 


tkriszta
 
 


Tina,

megnézte, jól megcsinálták.

Gigóca
gigóca
 
 


Tina,


megnéztem, nekem tetszik.

Gigóca
gigóca
 
 


Sziasztok!

Februártól már Kőbányára fog járni bölcsibe a Kisfiam!
Tudtok valamit az Újhegy sétányon lévő bölcsiről? Én csupa jót hallok róla!

Hogy teltek az ünnepek?

Annamari
muter
 
 


Szia Annamari!

Én nem tudok semmit arról a bölcsiről. Az én lányom a Mádi 127-be jár bölcsibe. Nóri szereti csak a reggeli felkeléssel van probléma.Kép

A kissebbik lányom (6 hós) sikeresen feldöntötte a karácsonyfát. Amúgy jól telt, igaz nem élveztem az ide-oda rohangálást.
Nektek, hogy telt a karácsony?

Tina
tkriszta
 
 


Szia Annamari!

Én nem tudok semmit arról a bölcsiről. Az én lányom a Mádi 127-be jár bölcsibe. Nóri szereti csak a reggeli felkeléssel van probléma.Kép

A kissebbik lányom (6 hós) sikeresen feldöntötte a karácsonyfát. Amúgy jól telt, igaz nem élveztem az ide-oda rohangálást.
Nektek, hogy telt a karácsony?

Tina
tkriszta
 
 


Bocsi, ez 2x sikerült.Kép

Tina
tkriszta
 
 


Szia!

Köszi az infót!
Karácsonyfa: huhh... nem lett baja? Mármint a lányodnak?

2 hónap múlva költözünk! KépKép

Annamari
muter
 
 


Szia Annamari!

Nem lett baja a babának szerencsére.Kép A nagyobbik esett kétségbe, hogy eltört a fa. Nem tört el csak a szép új díszeim bánják a pici első karácsonyát.Kép

De jó, hogy már nemsokára költöztök! Nagyobb lesz az új lakás?

Tina
tkriszta
 
 


Szia Tina!

Igen, sokkal nagyobb lesz. Most egy bérelt lakásban vagyunk, 51 nm-es, az új pedig 64 nm-es lesz. Már nagyon várjuk!!! Kép

Mindenkinek Boldog Újévet kívánok!!!!

Annamari
muter
 
 


SZiasztoK!

Miért tűntetek el???

Én is itt lakom a X.-ben, igaz, nem állandóan, mert kétlakiak vagyunk!

De Jó lenne más anyukákat is megismerni, hátha nem unatkoznék, amíg a párom dolgozikKép

Remélem írtok!

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szia Zsófi,

vagyunk, vagyunk, csak senki nem akart írni.

Annamari, mikor költöztök?vagy már be is költöztetek?

Tina?rólad tudokKép
Zafi?
Gabi? mondjuk, rólad is tudokKép
Rékacs?
...

Gigóca
gigóca
 
 


Sziasztok!

Mi is a X. kerületben lakunk. Ugye csatlakozhatok? Kép
Kisfiam, Dani 10 hónapos.

Jó lenne, ha kicsit pörgősebb lenne a topic Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Gigóca, köszi a hiányolást, sajnos már nem vagyunk Kőbányán, novemberben elköltöztünk. Figyelgettem a topikot, de nincs nagy forgalom. Kicsit még visszahúz a szívem!

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!

És merre laktok?

Azaz, milyen messze tőlem? Mert nincs helyismeretem...
Én a Gépmadár utcában lakom.

Schusy

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsuzsófi!

tök közel lakunk egymáshoz!! én a Hatházban

Andi
psandi
 
 


AndiKép ZsuzsófiKép
Csatlakozhatok?
Mi Kőbánya Óhegyen lakunk a Kerámia utcában (Petrőczyből nyílik). A kislányom 8 hónapos.
Úgy örülök, hogy megtaláltam ezt a topicot. Jó lenne megismerkedni Veletek.
Az Óhegy parktól messze laktok? Mi ott szoktunk sétálni és most már hintázni is a játszótéren.

Zsuzsu
zsuzsu
 
 


Szia Zsuzsu!

Szerintem mi közel lakunk egymáshoz.Kép
Mi itt a lakunk a CBA-nál. Az én kislányom is 8 hónapos. Az Óhegy parkba mi is szoktunk járni.

Üdv, Tina
tkriszta
 
 


Szia Tina!Kép

Jaj de jó!
Ti mikor szoktatok sétálni? Ha van kedved, jövő héten összefuthatnánk.Kép
Zsófikám általában 10/11-től alszik 2-2,5 órát. Ilyenkor az udvaron szokott aludni, de van amikor sétálunk, illetve délután 2-3 óra körül szoktunk menni sétálni, olyankor mindig ébren van és nézelődik, és újabban a játszótérre is bekanyarodunk egy kicsit hintázni.
Nagyon jó lenne találkozni.Kép

Zsuzsu
zsuzsu
 
 


Szia Zsuzsu!

Mi a játszón 11-től 1/213-ig vagyunk lent. Ha jó idő van akkor délután is lemegyünk. A 4 emeletes házakban lakunk. Nekem van egy majd'3 éves lányom is. Ő alvásához is igazodnom kell. Jó lenne találkozni.Kép Szegfű u.-i CBA melletti játszóra járunk. (Nem a patika mellé.)
Írjál magatokról, mit csinál, eszik a lányod, stb...

Üdv, Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok,

Bocs, hogy idepofátlankodom, bár én már nem itt lakom, pár éve elköltöztem az Óhegy lakótelepről, de a szüleim még itt laknak. Szerintem ismerjük egymást azokkal, akik itt laknak, ha máshogy nem, akkor látásból.

Tősgyökeres kőbányaiak vagytok? Merre jártatok általánosba (Kada, Harmat, Pataky- Szent László 1?)

Megnéztem a babócákat: egytől egyig gyönyörűek!!

Üdv,

Vic
Victoria
 


Szia Tina!

A kislányomat Zsófinak hívják és július 10-én született 4300 grammal és 57 cm-rel. Mindenki azt mondta, hogy kihagyta az újszülött kort. Ezt a tendenciát azóta is tartja, mert most 8 hónaposan 10 kg és kb 76 cm magas. Már van 8 foga, három hete fel tud ülni egyedül, mindenhol fel tud állni kapaszkodva és lépeget, illetve négykézláb megy ezerrel, nem győzök szaladni utána.Kép
Szóval nagyon masszív és mozgékony kisbaba.
Hét hónapos koráig csak szopizott és azóta se nagyon akar mást enni, néhány kanál bébikaja és kész. (az én főztömet egyáltalán nem ette)
Neked ebben több tapasztalatod van, hogyan lehetne rávenni az evésre?
A másik gondunk az alvás, ami szintén a szopival függ össze, éjszaka minimum 2-szer felébred és enni akar, ami nekem már nagyon fárasztó.
Amúgy Zsófikám nagyon aranyos, barátságos kisbaba, nagyon szereti a gyerekeket és úgy látom, egyre jobban igényli a gyerekek társaságát. Ezért is járunk egyre többet a játszótérre és remélem, Veletek is tudunk majd találkozni. Holnap megpróbálok 11 körül elmenni Felétek a játszótérre.
Amiről engem fel lehet ismerni: elég magas vagyok (176 cm), vállig érő világosbarna hajam van és egy krémszínű babakocsival megyek majd.
A Te lányaidat hogy hívják? A kisebbik eszik már szilárd ennivalót? És az alvással hogy álltok?

(Zsófiról egyébként van a profilomban kép, karácsony körül készült)

VictoriaKép
Mi csak 2 éve lakunk itt, én egyébként debreceni vagyok. A szüleidhez gyakran jársz? Te is babázol most?

Sziasztok
Zsuzsu
zsuzsu
 
 


Szia Zsuzsu!

A kicsi július 20-án született 3700 gr és 55 cm-rel. Már ő is felül, feláll, mászik. A kiságyban körbe megy.
Hm... evés. Szóval ő még csak szopik. Nem akar semmit enni. Néha banánból elfogad egy picit. Nem tudok rájönni, hogy kéne csinálni. Éjszaka ha csak 2-3x kell megszoptatni már boldog vagyok. Van, hogy 5-6x eszik.Kép Ma csak 4x evett éjjel. Most kb. 8200 gr. Jó husi. 2 foga van. A nagyobbik 3 éves lesz májusban. Ő nagyon rossz evő. Kb. 13 kg. A pici Niki, a nagy Nóri.
Én kb. 172 cm vagyok, vöröses rövid haj. Nem egy sovány alakat vagyok. Kék babakocsival közlekedek. Mindenképpen megpróbálok holnap lemenni. Kép
Láttam a profilodban a képet, tündéri. Szép szeme van. Biztos már sokan mondták.

Üdv, Tina
tkriszta
 
 


Zsuzsu,
holnap délelőtt még írok, hogy tuti megyünk e.

Tina
tkriszta
 
 


Zsuzsu,
Még nem voltunk a Kismanómmal a szüleimnél, inkább Ők jöttek hozzánk, de épp ezen a héten megyünk Hozzájuk először. Kíváncsi vagyok, hogy Kismanómnak hogy fog tetszeni (még csak 2 hónapos).

Üdv,

Vic
Victoria
 


Szia Vic!

Én nem Kőbányán születtem. 6 éve lakunk itt. Óhegyen merre laknak a szüleid?
Gratulálok a 2 hós babádhoz.

Üdv, gyere gyakran.
Tina
tkriszta
 
 


Szia Vic!

Én nem Kőbányán születtem. 6 éve lakunk itt. Óhegyen merre laknak a szüleid?
Gratulálok a 2 hós babádhoz.

Üdv, gyere gyakran.
Tina
tkriszta
 
 


Szia Tina,

Köszi szépen!
A szüleim a CBA mögötti 4 emeletes házban laknak.

Puszi!
Victoria
 


Bocsi, 2x ment.
tkriszta
 
 


Szia Tina!

Úgy látom, nagyon hasonlóak a lánykáink.Kép
Zsófi ma a szopin kívül elfogadott kb. 3-4 kanál gyümölcspürét délelőtt és kb. 3 kanál főzeléket délben. Én már ott tartok, hogy elképzelni se tudom, hogy valaha normálisan fog enni. A vizet bezzeg nagyon szereti, bármikor kínálom, mindig iszik. (Kb. 2 hete adok neki felforralt, lehűtött vizet)

Anyukám jön holnap Pestre a nővéremhez és most derült ki, hogy csak délelőtt tud hozzánk is beugrani, ezért nem biztos, hogy 11-kor el tudunk menni a játszótérre. Azért holnap délelőtt még írok, hogy tudunk-e menni vagy sem. A csütörtök viszont tuti biztos, remélem a szép idő is megmarad. Zsófi egyébként két napja nem nagyon akar aludni séta közben, úgy kell tolni, hogy nekem háttal ül és figyeli az eseményeket.Kép

Niki aludni szokott a játszótéren vagy ő is nézelődik, amíg Nóri játszik?

VicKép
Én is gratulálok a kisbabádhoz! Nyáron már ő is ott fog mászkálni a homokozóban a Tina és az én kislányommal.Kép

Zsuzsu
zsuzsu
 
 


Zsuzsu!

Nem tudom mikor érünk ma le mert a pici most aludt el. Azért igyekszünk menni.

Tina
tkriszta
 
 


Szia Zsuzsu!

Örülök, hogy megismerkedtünk. Anyukád is nagyon szimpi.Kép Remélem gyakran összefutunk még. Nyáron már együtt fognak homokozni a gyerkőcök.

Kriszta
tkriszta
 
 


Szia Tina!

Én is nagyon örülök, hogy találkoztunk. Nagyon aranyosak a lányaid.Kép
Zsófinak este megpróbáltam tejpépet adni (végső ötletként, mivel, ahogy hallom, azt minden bébi szereti). Hát, olyan képet vágott, hogy tejpépes antireklámnak jó lett volna.Kép Nekem viszont ízlett.Kép

Ha sikerül, holnap is elmegyünk a játszótér felé dél körül. Zsófit ugyanis úgy megzavarta ez a hirtelen jött meleg, hogy össze-vissza alszik, így nehéz előre kiszámítanom, de azért igyekszünk majd.

Szia:
Zsuzsu
zsuzsu
 
 


Sziasztok!

Bocsi, zavarhatok? infóra lenne szükségem.Mi a jövő évben költözünk Kőbányára (ha minden igaz), a Rózsaliget lakóparkba, az Újhegyi sétány közelébe. Esetleg tudnátok segíteni, hogy milyenek ott az óvodák? Vagy tudnátok ajánlani egy jót a közelben? A kisfiam szeptembertől már oda járna. Egyébként meg van eseteleg, aki nyár közepe-vége felé fog szülni?
Előre is köszi a segítséget.
Puszi
Balgáné
balgane
 
 


Szia Zsuzsu!

Küldtem mailt!


Balgane,
én sajna nem tudok segíteni.

Üdv, Tina
tkriszta
 
 


Szia Balgané,

Én is csak pár ovit ismerek, de pl. a Mádi óvodáról egészen jókat hallottam.
Szerintem látogasd körbe az összes óvodát kívül- belül, s persze az óvónénit is, hogy Neked mennyire szimpi, mert úgyis a Te megérzésed lesz a döntő! Aztán ismerkedtesd össze Kismanódat is az óvónénivel, hogy vajon Neki is szimpi- e. Ha minden klappol, akkor irány a Nektek megfelelő ovi.
Sok sikert!

Vic
Victoria
 


Szia Vic!
Köszi az infot, megpróbáljuk.....
Egyébként van valaki, aki a Rózsaliget lakóparkban fog lakni?
Puszi
Ági
balgane
 
 


Sziasztok!

Hosszú hallgatás után ismét jelentkezem!
Beköltöztünk a X. kerületi lakásunkba, a kisfiamnak is találtunk bölcsit, eddig minden szuper! KépKép

Balgáné!
Mi az Újhegy sétányon lévő bölcsibe járunk, azzal semmi gond nincsen, szerintem az ovija is biztos jó!

Annamari
muter
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: