Új privát üzeneted érkezett!

BMárti!
Azért nem volt olyan vészes, szóval semmi gond. De most már értem, hogy lett 3 óra a séta! Kép
A részemrõl is mehet az ismétlés, szólj, ha aktuális (pl. nem ér rá a sétapartnered.)Kép
Menta
menta
 
 


Szia Dia!

Csak nem te is arról a vidékrõl származol?! Honnan ismersz egy olyan pici porfészket, mit Tiszasas??? Kép

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!

Azért néha én is benézek ide hozzátok, bár n em békási, hanem budakalászi vagyok. Már 7 éve. De azért szoktunk átjárni Békásra mi is.

Üdv

Szila
szila
 
 

 
 

Sziasztok!

Hû, de felhúztam magam! Sétáltunkban megláttam, hogy a MiniMani nevû használtruha bolt (talán a Hímzõ u. lehet, a Juhász Gyuláról Csillaghegy felé menõ utca) kirakatában egész pici babacuccok is vannak. Bemegyek, nézelõdök, egész jó cuccaik vannak, találtam is egy rövid ujjú kis bodyt, nézem a cetlit a nyakában: 1290 van ráírva. Megkérdeztem, mert nem akartam hinni a szememnek, hogy ez az ára?! Amikor az eladónõ rábólintott, kiszaladt a számon a döbbenet, hogy dehát ez drágább, mint az új! Erre flegmán visszaszólt, hogy akkor vegyek olyat. Kép Azért ez pofátlanság! A modor is, meg az árak is! Egy új body a Kenguru Gold-ban 1.000.- Ft. körül van, ráadásul most akcióznak, + komoly törzsvásárlói árengedmények is vannak, és a minõségükkel is meg vagyok elégedve. Én azt gondoltam, hogy egy használt body nem kerül többe 4-500 Ft.-nál! Naiv vagyok?

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Márti!

Nem vagy naív! Én is most vettem Helenának 2 napozót és mindkettõ ezer forint alatt volt. Kenguru Goldos.
Az a banya igencsak neveletlen. Szerintem bosszúból be se tedd a lábadat oda többé! Kép

Menta
menta
 
 


Vagy inkább nyitni kéne egy Kenguru Goldos boltot mellette! :-)
bodorka
 
 


Sziasztok!

Menta! Ezek szerint te is a kengurús cuccokat szereted? Kép Hol szoktál babacuccot venni? A piacon is van egy babaholmit áruló nõ, de az is iszonyú drága. Pl.: 5.000 Ft-ért láttam nála olyan forgót, ami a Brendonban 3.600 Ft. volt ugyanakkor! Pedig állítólag a Brendon egy drága hely...

Bodorka! Igazad van, az lenne a tuti! Kép Nem csak bosszúból, szerintem tényleg nagyon kellene egy jó bababolt a lakótelepre!

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Lányok!!!

Nektek ki az orvosotok illetve védõnénitek???
lani
 
 


A vásárlás témához szeretnék írni. Csak most találtam rá erre a topicra, azért írok ilyen késõn. Én is békásmegyeri vagyok, és a Tropical étteremmel szemközti bababoltba jártam be egy idõben. Mivel ikreket nevelek, így elég sok ruhát kell, hogy vásároljak, és azokat egyszerre növik ki a gyerekeim. Mikor még kisebbek voltak, a cipõjüket szinte újonnan adtam el, vagyis szerettem volna eladni. Gondoltam kár lenne kidobni, még más használhatja. Bevittem a Törpike bababoltba, és mikor érdeklõdtem, hogy elvitték-e addig-addig számolt a kis fiatal hölgy (akinek mellesleg alig kisebb lánya van, mint az én lányaim), hogy kisütötte, még én tartozok neki. Már nem emlékszem, elfelejtettem, hogy hogyan számolta ki.

Szerintem felháborító, hogy mások visszaélve hatalmukkal mit meg nem engednek maguknak. Annyira felidegesített (miközben kislányaim a bolt elõtt a babakocsiban várakoztak, mert az ikerkocsi nem fért be az ajtón), hogy az állítólagos tartozásom kifizetése helyett csak annyit mondtam, hogy a cipõt ajándékba adom a kislányának.

Azóta be sem tettem oda a lábam. Hát nem egyszerû a vásárlás, és a kinõtt babaholmikért vérzik a szívem ha ki kell dobnom.

Sziasztok:

Andi
andi1
 
 


Nikoetta!

Nekem, itt békásmegyeren nagyon jó gyerekorvosom van, és a védõnõvel is meg voltam elégedve, amíg sokat jártunk hozzá. Most már bölcsisek a lányaim, ezért nem kell a védõnõvel tartanom a kapcsolatot.

Ha megadod a címed, szívesen írok bõvebben.

andu@mail.datanet.hu
andi1
 
 


BMárti!

Az Újpesti Megatoysban, ill. a Corában szoktam venni a babacuccokat. Most pl. a Corában írtó aranyos Micimackós Kenguru Gold-os hosszúszárú body-k vannak 600 Ft körül. iszta pamut és nagyon jó napozónak!

Andi1! Az a Törpike bolt merre van? A hegy felöl?

Menta
menta
 
 


Szia Andi!

Kidobod a kinõtt cuccokat?! Mond, hogy félreértettelek... Ok, hogy a használt babaruhákat vevõ/eladó helyek siralmasak, de azért biztosan lehetne más megoldást is találni! A babaruha börze a mûv.házban nem szokott jó lenni? (Tényleg, tudja valaki, hogy mikor lesz legközelebb?) Esetleg tarthatnánk békási adok-veszeket is magunk között, van egy csomó hirdetés itt a babaneten, hogy babaruha eladó, de azt nem írják, hogy mégis a város melyik végébe kellene elbumlizni megnézni õket. Mi itt könnyen megszervezhetnénk, hogy akár séta közben találkozzunk, és megmutassuk egymásnak, ami eladó. De végsõ esetben, ha pénzt csinálni már tutira nem tudsz a kinõtt babaruhákból, még mindig ott van a Máltai Szeretetszolgálat és a Vöröskereszt, akik el tudnák juttatni rászorulóknak ajándékba.

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Szia Menta!

Ezek szerint te se tudsz közelebb jó helyet az újpesti MegaToysnál? Kép A Gyöngyösi sétányon is van egy Kengurú Gold mintabolt, az is jó hely, de persze megint a Duna túloldalán. Kép Ja, és a Soroksári úti MegaToys a kedvencem, de hónapok óta nem jön össze, hogy addig eljussak. A Corában én is néztem a kengurús rugikat, a lányos színek tényleg helyesek voltak, de sajna nem volt fiús és szép színû egyszerre. Kép Márpedig Életem Párja szörnyen szigorúan veszi ezt a kérdést! Kép
Ja, és a Süba-beli MegaToys valami pocsék. Ne tévesszen meg senkit a név, kicsi, zsúfolt, és kelletlenek az eladók. Kép

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Szia BMárti!

Elhiszem, hogy ott a Máltai Szeretetszolgálat, vagy a Vöröskereszt, csakhát tudod az idõ... Egyébként nem dobom ki a ruhákat, a cipõket is csak a végsõ esetben. Tudod két csajról rengeteg ruha jön le, és egyszerre, úgy nõnek, mint ha húznánk õket.

Folyton idõhiányban szenvedek, reggel rohanás a bölcsibe, a munkahelyre, majd haza, a bölcsibe értük. Sokszor a legfontosabb dolgok is lemaradnak. Most lesz a szünet, talán több idõm lesz, ha itthon leszek. Nálunk nincs beépített nagyi, mindent magunknak kell megoldani.

Nem most volt babaruha börze a Közösségi Házban? Egyébként jó ötlet ez a békási adok-veszek. A használt ruhákkal most már bajba vagyok, mert már igényeik is vannak a ricsajoknak, és a használt cuccokból nagyon ritkán találok kettõ egyformát, de még hasonlót se. Én inkább eladom a ruhákat.

Sziasztok:

Andi
andi1
 
 


Menta!

Az a Törpike bababolt, a hegy felõli oldalon van, a Tropical étteremmel szemközt van, a Hollós K.L. utca 3.-ban van. Az Óbuda-Békásmegyeri Infóban két hirdetése is van, az egyik a pelenkadiszkont. Ne dõlj be! Mi is kipróbáltuk a pelenkák több mint felét ki kellett dobni, mert selejt volt. Ha kiszámolod, úgy már nem is olyan olcsó, sõt! Még drágábban jöttem ki.

Sziasztok:

Andi
andi1
 
 


Szia Kandi72!

Az én kislányom is a Kelta utcai bölcsibe jár, igaz már nem sokáig. Szeptembertõl ovis lesz. Nekem igazán jó véleményem arról a bölcsirõl.

Én már 24 éve élek Békáson. És nem is igazán szeretnék elmenni. Ha váltanék, akkor egy kertes ház Csillaghegyen az álmom. De kétlem, hogy valaha olyan anyagi helyzetbe kerüljek, hogy megvegyübk egy házat.

Nekem egy 3 1/4 éves kislányom van. Most tervezzük a második kisbabát.
Nagyon örültem, mikor megláttam ezt az oldalt a neten.

Ha valaki tud mesélni a Medgyessy utcai oviról, tegye meg! Nagyon örülnék neki!

Nelli
nelli2
 
 


Szia Andi!

Elhiszem, hogy két kislánnyal nem könnyû. Kép Engem ez az egyszem kisfiam is teljesen leköt, most, hogy növi kifelé a 68-as cuccokat, csak dobálom egy szatyorba, ami már kicsi, arra se jut idõm, hogy rendesen elrakjam õket. Merthogy mi spájzolunk a kistesónak. Kép Sajnos nálunk sincs nagyszülõ a közelben, az én szüleim 150, a férjem szülei meg 220 km.-re laknak Budapesttõl.

Milyen idõsek a lányaid?

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Szia BMárti!

Három évesek elmúltak áprilisban a ricsajok.

Andi
andi1
 
 


Sziasztok!
Mártinak már küldtem egy emailt (remélem megkapta) . Békáson legközelebb szept-ben v. októberben lesz babaruhabörze.
Ha érdekelnének Titeket új ruhák -nyáriak - irtam Mártinak is,hogy szivesen kiviszem Békásra és akkor át tudjátok nézni. Én már kiárusitást tartok a nyáriakból, még vannak napozók, badik, pólók, rövidnacik, bermudák, együttesek stb.
Ha érdekel jelezzetek, köszönöm:Giti
gitike@freemail.hu
Sziasztok!
Giti
 


Sziasztok!

BMÁrti,
Kenguru Gold üzlet van a Margit krt. 34-ben is(t:212-4780). mOndjuk itt még nem voltam, de ez még viszonylag közel is van.
AMúgy a Kengurus cuccokat én is nagyon szeretem.
És a Süba MegaToysról ugyanez a véleményemKép. Épp, hogy kiszolgáltak a jómúltkor. úgyhogy nem is igen megyek oda. Majd ha elmúlik ez a nagy hõség, akkor összeszedjük magunkat, és irány a Soroksári út!Kép

Lányok,
nem tudjátok, hogy Békáson hol van olyan rövidáru v. röltex bolt, ahol goblenhez lehet hozzávalókat venni? Még a pocakomban volt Hanga, amikor csináltam neki egy Füles goblent, és a többieket is szeretném megcsinálni neki (már ha hagy rá idõtKép.

Üdv
Szila
szila
 
 


Szia Szila!

Én a Duna felõli oldalon, a Profi üzlettel sréhen elhelyezkedõ 10 emeletes lábas házban tudok röltex boltot. Sajnos az utca neve nem jut eszembe. De a környéken már biztos meg tudod kérdezni.

Nelli
nelli2
 
 


Szila!
Juhász Gy. u. 4. A piac utáni második 10 emeletes aljában.
Menta
menta
 
 


Szia Szila!

Most néztem, ahogy a szentendei úton jöttünk hazafelé, hogy Csillaghegyen a Tolnay üzletház külsõ épülete, ahol régebben lámpák meg rattan bútorok voltak, most rövidárú üzlet lett. Nem voltam benn, de jó nagy az alapterülete, ha valahol lehet ilyesmit kapni a környéken, ott biztosan. Igaz, hogy az nem a lakótelepen van, de azért nincs messze.

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!

Köszi a tippeket, majd megnézem a báltokat. Bár Hangus nem sok szabadidõt hagy nekem...Kép

Szila
Szila
 


Sziasztok!

Külsõs vagyok, II kerületi, de a Pók u-i lakótelepen lakunk.
Szila!
Ha jártok abban a nagy rövidáruboltban, akkor leírod a benyomásaidat?
Még nem jártam ott, de nagyon kiváncsi vagyok!

Andi!
Ha jól emlékszem Te írtál egy nem annyira sikeresen kipróbált pelusdiszkontról. Nálunk is van egy a telepen. Sokfajta pelust lehet kapni a nonametõl a pampersig. Szerintem rájuk még nem volt panasz, bár mi csak éjjelre használunk ilyen pelust, akkor pedig Liberot. Ez utóbbi annyit kóstál, mint a Coraban. Lehet, hogy érdemes kipróbálnotok?
Ha a Máltának szántok valamit, akkor mi szívesen elvisszük nekik, mivel a Kedvesem gyakran jár a Miklós u. felé (Budapesti Központ), csak közöttünk kellene megoldani a ruciáramlást Kép

Sziasztok!
Snoopy
snoopy
 


Sziasztok,

Ha minden igaz jövõ héttõl én békásmegyeri lakos leszek. Már alig várom. A hegyfelõli oldalra fogunk költözni, és van egy éppen ma egyéves kisfiam. Két kérdésem lenne hozzátok. Melyik gyerekorvost válasszam, Ti kit ajánlanátok szivesen? A másik pedig hová lehet elmenni tornázni a közelben.
Elõre is köszi Stb
Stb
 


Stb! Üdv Békáson!
A mi dokink Megyeri Erzsébet a hozzá tartozó védõnõ Malek Éva. Végülis mindkettõvel megvagyok elégedve. A Czuczai Ilonát ismerem még, de neki a stílusa nem annyira passzol. De azt, hogy szakmailag milyenek, még nem sikerült igazán megismernem, mert szerencsére még nem volt Helena beteg.
Van a Gyerekek címû topicban egy "kistopic": "2001. június 1. és 2002. június 1. közötti gyerekek és fõleg anyukáik részére. Ha gondolod, ott is szívesen látunk, fõleg, ha tudsz rendszeresen jönni. De ha nem, akkor is!
Menta
menta
 
 


Menta!

Végre valaki!!!! ÉN már nem vagyok békási, csak mikor a gyerekek kicsik voltak, és a mi dokink is a Megyeri drnõ volt, és a védõnõnk a Malek Éva! Én a Malek Évát nagyon-nagyon szerettem, egyetlen értelmes védõnõ azok közül, akiket ismerek. Megyeri is elég rugalmas volt, 93-ban még balhézott, hogy 2 hónapos gyerek csak szopik, 95-ben viszont teljesen támogatott ebben, szóval akkoriban szépen haladt a korral. örülök, hogy még megvannak mindketten!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ildi! Malek Éva tényleg jó fejnek tûnik, bár egy kicsit ifegesít, ahogyan beszél. Kicsit úgy, mint a barátok közben az Etus...

Na azért a Megyeri is mondta az 5 hónapos oltáson, hogy most már lassan kezdhetem a gyümölcsleveket. Na mindegy, tudod, két fülem van...Kép

Egyébként rendes, mert megadta a mobilszámát, hogy bármikor felhívhatom és a múltkor hétvégén hívtam, mert Helenának hõemelkedése volt és mégis szuperül bánt velünk. Szóval inkább nem szidom. Remélem, nem lesz különösebben szükségünk a szaktudádsára. Kép
Menta
menta
 
 


Szia Menta!

Úgy legyen! (utolsó mondat)

Azt hiszem,azt szerettem a Malek Évában, hogy alapvetõen úgy állt hozzá, hogy az a jó, amit az anyuka gondol. És nem fordítva, mint sok védõnõ, hogy az anyuka hülye és õ mindent jobban tud. Mondjuk Barátok köztet nem nézek...
Végül is, Megyeri most már 5 hónapig bírja, az jó dolog!
Gondolkodtam, hogy kérjelek-e, hogy add át üdvözleteimet nekik, de simán lehet, hogy már nem emlékeznek ránk. Ha netán megpróbálod mégis, NÉmeth család voltunk a Csobánka térrõl (93-96 idején), meg ikrekkel, errõl talán még emlékeznek. Köszi!

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ildi!

Augusztus elején megyünk ismét, megpróbálom nem elfelejteni átadni az üdvözletet.

Na látod, ennyire nézem én is ezeket a sorozatokat, hogy ez az Etus nem is a Barátok köztben játszott, hanem a Szomszédokban... Kép

Azt hogy érted, hogy Megyeri most már 5 hónapig bírja?

Szia!
Menta
menta
 
 


Sziasztok!

Segítsetek nekem! Egy olyan gyermek-körzetiorvost keresek a lakótelepen, vagy a környékén (én is Dr. Czikkhez járok Csillaghegyre Kép), akire igazán lehet számítani. Aki elérhetõ esetleg rendelési idõn kívül is, ha baj van, és akit érdekelne még péntek délután 10 perccel a rendelési idõ vége elõtt is, ha egy 7 hónapos babának hirtelen nagyon felszalad a láza.


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Menta!

Köszi!
Látod, nekem is az Etus névrõl beugrott a Szomszédok (azt még néztem anno), de aztán figyelmesen elolvastam még egyszer az írásod...
Megyerinél meg arra gondoltam, hogy BÁlintnál (93-ban) még 6 hétig bírta, az ikreknél (95) 4 hónapot emlegetett, most már 5-nél tart a gyümölcslé megkezdéses dumájával. Ez végül is már nincs messze a 6-tól, meg ráadásul ahogy olvasgatom, sokan akik elvileg egyetértenek a szoptatási elvekkel (6hóig semmi, utána 2 havonta újdonság, azaz 6 hótól gyümi, 8 hótól fõzelék, 10 hótól fehérje, 12 hótól liszt és tej) azok is nekikezdenek a 6 elérése elõtt a gyüminek, és bizony a második félévben messze nem tartják a who idevonatkozó ajánlatát. És most itt nem a dokikra, hanem a babanetes csajokra gondolok. Ehhez képest már egész jó és modern a doktornõ!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Szia Nelli!!!

Nekem a sógórnõm a Medgyesi utcai oviban dolgozik és nem nagyon hallottam rosszat róla. Szerintem kultúrált ovoda. :o)))
Sziasztok
lani
 
 


Sziasztok!

Nem tudtok valamit Hédirõl? ha valaki tudna segíteni, aki ismeri vagy tartja vele a kapcsolatot megköszönném.

Tikk
tikk
 
 


Nikoletta!

Köszönöm az információt, remélem, tényleg így van, ahogy írod. Szeptemberben kezdi kicsi lányom az ovit. Bízom benn, hogy egy jó ovónénit fog ki. Bölcsibe jár, ahoh nagyon szereti a gondozónõjét. Ezért lesz nehezebb a váltás.

Nelli
nelli2
 
 


Menta!

Köszi, nekem még egy másik szám volt, azért nem tudtam ezek szerint elérni.Kép

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok,

Lenne pár téli gyerekruhám amit eladnék.Zárt cipõ,overál,hótaposó.
Érdekelne esetleg vmit ?

Hédi
Hédi
 


Sziasztok!

Krisztina vagyok, õsi babanetes, csak sajnos a második fiam születése óta ritkán jutok nethez. Szeptemberben Csillaghegyre költözünk, a Forrásliget lakóparkba (Pusztakúti út) és segítséget szeretnék kérni tõletek. Keresek jó gyerekorvost a környéken, és jó bölcsõdét a pici fiamnak. Ha tudtok segíteni, kérlek írjatok nekem a luptak@absreklam.hu e-mail címre! Elõre is nagyon köszönöm!

Olyasmi is érdekelne, hogy ha valaki ismerõs azon a környéken, hogy pl. van-e ott a közelben jó háztartási bolt (DM, Rosssman v. hasonló), illetve nagyobb élelmiszer üzlet. Elõre is nagyon köszönöm!!!!

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Még valami. Ha valaki meg tudná mondani, hol kell az új lakcímet bejelentni, meg helyileg melyik villamos mûvek irodában kell a villanyórát a nevünkre íratni, azt is nagyon megköszönném!

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Krisztina! Én békási vagyok, ezért a csillaghegyi boltokat, orvosokat, bölcsiket nem ismerem. De azt tudom, hogy a lakcímet a Harrer Pál utcai Okmányirodában kell bejelenteni. Számíts rá, hogy sokat kell várni.
Menta
menta
 
 


Szia Krisztina,

Az Eurocenterben lévõ ELMÜ irodában kell átíratni az árammérõt.


Hédi
Hédi
 


BMárti! Olyan jó, hogy összefutottunk ma és láttalak titeket! Nagyon jól néztetek ki, nem féltelek a 3 gyerekes anya-képtõl. Jól áll!!! A keresztfiaid tündériek!!! És persze PiciLaci is! Azok a nagy kék szemek!!! Kép
Szóval örülök Nektek!
Menta
menta
 
 


Sziasztok!

Hédi! Milyen méretûek azok a téli ruhák, és fiúsak, lányosak, vagy unisexek? Engem 86-osnál nagyobb nem lányos téli cuccok érdekelnének, sõt, 80-86-os õsziek is.

Krisztina! Jaj de jó, hogy írtál ide! Engem nagyon-nagyon érdekelne az a lakópark, írnál a személyes tapasztalataidról? Ha jól tudom, ott két lakópark is van egymás mellet, ti melyikbe költöztök? A honlapjukat ismerem, de azon kívül csak az utcáról láttam még az épületeket, de nagyon tetszik, és éppen tervezgetjük, hogy valahol lakóparkban kellene lakást venni. Minden infónak nagyon örülnék!
Amit én a környékrõl tudok, az hogy a Tolnai Iparcikkcentrum ott van közel, annak van háztartási részlege is. De a SÜBA-ban van DM-is, az se lehet gyalog 10 percnél messzebb. Gyermekorvost és bölcsödét ajánlani nem tudok, de a felnõtt háziorvosom csillaghegyi, és imádom. Dr. Czikk a neve, aranyos, kedves öregúr, õt szívbõl merem ajánlani.

Menta! Én is örültem a találkozásnak! Rengeteget nõt Helena, mióta nem láttam! Én se féltem már magam a nagy családtól, nagyon élveztem, amíg 3 gyerekem volt! Kép Még csak egy napja vitték haza a nagyokat, de máris úgy hiányoznak... Kép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Szia Márti,

Kislányom van,de a ruháink általában sportosak mint kislányosak.
Van 86-os méret is közötte.
Pl.van egy 86-os téli kabát-kertésznadrág.Kék-piros,nagyon ari,kis hátizsák is van hozzá.

Ezen kívül vannak eladó cipõim is:
-18-as bélelt hótaposó,teljesen új,
-l8-as bélelt cipõ,
-2O-as õszi cipõ,melanie.

Ja,és még van felesleges hálózsákunk is.

Hédi
Hédi
 


Szia Hédi!

Szivesen megnézném a cuccokat, mert bár rengeteg mindent örököltünk, két májusi és egy augusztusi fiú után az évszaknak éppen nem megfelelõek a cuccok, mire PiciLaci beléjük nõ. Hol és mikor tudnánk találkozni?
A 18-as cipõ most lenne éppen jó, de hol van még az, hogy Lacikának cipõ kelljen! Kép A 20-as õszre lehet, hogy jó lenne, de gõzöm sincs, mi az, hogy melanie... Kép

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!
Én is Békási kismama vagyok. Nekem a védõnõm a Balázs Józsefné. Eddig nagyon aranyos volt. A 27. hétbe vagyok, és nagyon mozgékony a kis pocaklakó. Szerintetek a belgyógyászatra ki ad beutalót? mert a védõnõm mondta, hogy intézzem el a fogászatot, meg a belgyógyászatot, de nem adott semmit. a fogászatra tudom, hogy nem kell beutaló, meg állítólag ingyenes is. De mi a helyzet a belgyógyászattal? Válaszotokat elõre is köszönve,
Hugi
hugi
 
 


Hugi!
Szerintem elég ha a körzeti dokidhoz mész és õ csináltat vérvételt és EKG-t.
Menta
menta
 
 


Hugi,
a belgyógyászati vizsgálatot a házidoki végzi. Legalábbis nekem õ csinálta.
EKG-ra kaptam beutalót.

Szila
Szila
 


Köszi lányok. Akkor holnap mindent elintézek. Fogászatra ma megyek, gondoljatok rám, mert nagyon félek!! Kép
hugi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: