Új privát üzeneted érkezett!

Na hello Mindenkinek,
bocs, de minden összejött:fogzás, oltás, nagyszülők kényeztetése utáni antikézbenhordozási csúnyaságok, ráadásul kisebb alvászavar, szóval hulla vagyok.
Mi a Fő utcában lakunk, és a Tabán a "sláger" séta terén. Gyönyörű (már amennyire egy belvárosi liget lehet), és gyors megoldás, ha egy kicsit ki szeretnénk ruccanni a szabadba. Ráadásul hamarosan az a rengeteg lépcső, -amit nekünk eddig még nem sikerült bevennünk- hamarosan jó szolgálatot fog tenni, ha végre elkezdődik a tipegős korszak.
Osoa!
Én április elején (11.) szültem,Húsvét vasárnap-bár nem meglepő, a férjemet a Mikulás hozta Kép))

Szóval nagyon szívesen csatlakoznék hozzátok én is, de nekem csak a köv. héttől lenne jó. Időben pedig elég kiszámítható vagyok, még mindig 3 óránként etetem Picurt-tényleg, van valaki közületek, aki ilyen katonásan él mint én????
Üdv,
Atka
atka
 
 


Sziasztok!

Atka!
Én is a Fő utcában lakom :-)
Szerintem jó nekünk a jövő heti kezdés is, és akkor legalább többen talliznánk. Amúgy nálunk is kb. 3 óránként eszik a pici, de annyira nem ragaszkodunk ehhez a rendszerességhez.

Theo!Jó lenne neked is a jövő hét?
Én a keddet javasolnám első körben, mert hétfőn oltásra megyünk :-(((, aztán szerdán úszunk, utána meg ki tudja... :-)

Üdv,
Osoa
osoa
 
 


Sziasztok!
A kedd nekem -ebben a pillanatban- ok, du. négy körül???? ...és hol legyen az első randevú helyeKép?
Osoa!
Hova jártok úszni? Mi majd a 6. hónap után szeretnénk elkezdeni, de még nem döntöttünk, hogy hova menjünk. Szívesen venném a személyes véleményeket, mert szinte valamennyi tanfolyam hasonló jókat említ, így nehéz választani. Sokan a MOM-ot ajánlják-ráadásul közel is van...

Esetleg nem jógázik (babával) valamelyikőtök? Ez a másik dolog, amit ki szeretnék próbálni, de itt is hasonló a helyzet;a széles kínálat kissé elbizonytalanít...vagy mégsem?!
Na jó, akkor kedd, valamikor,valahol. Remélem összejön a találka!
Jó éjt,
Atka
atka
 
 

 
 

Szia Atka!

A 4 óra jó, a helyszínt nem tudom. Én a Batyi környékén lakom, Te melyik felén a Fő utcának? Esetleg sétáljak lefelé? Lánchídnál? Ha tudsz jobbat, szívesen veszem :-).

Amúgy a Rubin hotelbe járunk úszásra a Dayka Gábor u-ba, kocsival max.15 perc. Csak jókat hallottam róla. 2 hónapja járunk és nekünk tetszik. Sokan ajánlották+olvastam is róla (www.babauszas.hu).

Jógával még nem foglalkozunk, de nem rossz ötlet :-))

Írtál a fogzásról, kijött az első kis fogacska?
Nálunk még nem, és eddig úgy látom, nem szenved tőle a pici.

Theo!
Remélem jó a kedd neked is!

Üdv,
Osoa
osoa
 
 


Helló Lányok Atka és Osoa!

A kedd nekem is jó teljesen.Mikor ,hol ez a kérdés.Mi ugyebár az alagút másik oldalán lakunk.Egy kicsit korábban esetleg mert a picuri 5 kor eszik és olyan hamar elmegy az idő.Az úszás minket is érdekelne.
De jó hogy már van egy fogacska!
Na a többiről majd szóban személyesen.
Üdv:Theo
theo
 
 


Sziasztok!
Találkozzunk a Dunaparton a Lánchídnál, a Franciaintézettel szemben???!
Én itt lakom, de talán a legjobb találkahely is-nem tartjuk fel a forgalmat. Esetleg elmehetünk a Tabánba....ez kb 45 perc séta, és talán ti is visszaértek Teo az ötös etetésre. Én előrébb hozhatom az etetést, esetleg 3-3.30-kor is találkozhatunk!!!
Osoa!Sajnos még nem jött ki semmi, csak a szokásos duzzadt íny és nyáltenger, de az éjszakák most egy hete borzasztóak-régen 1-2-szer kellt, most már egy hete óránként!!!!Ez mindkettőnket megvisel. Az úszást és a jógát akkor majd személyesen.
Írjatok, hogy az időt pontosítsuk, és a helyszín megfelel-e???
Üdv,
Atka
atka
 
 


Sziasztok!

Ok, ha Theonak is jó, legyen a Francia Intézettel szemben mondjuk 3.30-kor kedden. Előtte én is mindenképp megetetem a gyerkőcöt, ki tudja mikor érünk vissza :-)

Egyébként a Tabán jó ötlet, lehet, hogy Theonak jobb, ha ő ott csatlakozna, mert gondolom a Duna-parton mennénk végig, és ő onnan jönne szerintem.


Üdv,
Osoa
osoa
 
 


Siasztok Lányok!

Ha átjöttök a Tabánba az nekem tökéletes lenne.Hol jöttök át melyik részen?
Üdv:Theo
theo
 
 


Sziasztok!
A Kaszinónál megyünk át a Dunapartról, és az M7-re vezető út mentén haladunk egy darabig Kép))na jó, ennyire nem lesz részletes az útleírás. A Ráczfürdő mellett megyünk be a Tabánba, és a teniszpályák fölötti egyetlen lépcső nélküli egyenes szakaszon sétálnánk végig-itt van egy játszótér is, pont a várral szemben. Akár ott is találkozhatnánk veled Theo!Ha Osoával 3.30-kor találkozunk az Intézetnél, akkor legkésőbb 4-re ott vagyunk a játszótéren.
Nnnna! Megszerveződött végre???!!!
Írjatok ha valami nem jó, ill. ha nincs baj, akkor is.
Üdv
Atka
atka
 
 


Sziasztok!
Oké akkor 4 körül a játszótérnél.Valami személyleírás esetleg?
Én szőkéshajú magas vagyok 3 kerekű járgánnyal közlekedem ami kék színű.
Üdv:Theo
theo
 
 


Sziasztok!

Minden Ok, akkor holnap Atkával fél 4-kor a Francia Intézettel szemben a Duna-parton találkozunk! Én kék kockás, négykerekű kocsival járok és barna hajú vagyok. Atkával szerintem könnyen megtaláljuk majd egymást.

Akkor holnapig sziasztok!
Osoa
osoa
 
 


Hello lányok!
Csak a rend kedvéért:én kettőtök keveréke, azaz szőkésbarna,magasnak nem igazán mondható, most épp bordó, négykerekűvel közlekedő megszállott vagyok Kép. Osoával biztosan megtaláljuk egymást (hacsak nem rendez az I. ker.-i művház baba-mama klubot), Theo, téged pedig már ketten csak megtalálunk Kép
Akkor holnap!
Üdv,
Atka
atka
 
 


Sziasztok!!

Hogy sikerült a tali?
Én még csak január végén fogok szülni, a Margit kórházban, első babánkat várjuk és most szombaton lesz az esküvőnk Kép.

Theo!!! Én a Naphegy utcában lakom!!! Itt a szomszédban! Szerintem még a védőnőnk is egy!!

Szerintetek miért írnak ide ilyen kevesen? I. kerületi kismamák MIÉRT NEM INTERNETEZTEK???

Üdv: Orbis
orbis
 
 


Szia Orbis, hello lányok!

Jó volt a tali, köszi!
Gratulálok az esküvőtökhöz, el is utaztok nászútra?

Atka, Theo! Örülök, hogy összejött a találkánk, én jól éreztem magam, a picinek is jó volt ez a nagy séta (én 6-ra értem haza, ki is döglöttem :-) ). Remélem, Ti is így voltatok, és talizunk újra. Szép a Tabán nagyon, most ősszel nagyon kellemes. (Csak a rakpartot kell túlélni :-) ).

Atka! Remélem, hatnak (hatottak) a szerek és tudtok majd többet aludni.

Sziasztok,
Osoa
osoa
 
 


Sziasztok!

Orbis!
Hát én mindig a Naphegy utcán jövök vissza a sétából.Egyszer talizhatunk ha gondolod?
Gratula az esküvőhöz!És milyen a terhesség?
Nekem az első 3 hónap pokoli volt.Rengeteget hánytam.Remélem Te jól viseled!

Osoa,Atka!
NAgyon örülök én is hogy sikerült a tali és jó lenne máskor is talizni.Használjuk ki a szép időt amíg lehet.Holnap megyünk szurira,remélem nem lesz semmi gond.A következő talit meg majd összeegyeztetjük.
Addig is minden jót .kitartást!
Üdv:Theo
theo
 
 


Orbis!

Az én védőnőm:Fiala Adrienn
theo
 
 


Jó éjt mindenkinek!Kép

Éljen az ifjú Orbis-pár, és a Picuri is a pocakban!!!! A nővérem is a Margitban szült, és nagyon kellemes emlékei vannak!!!
LÁÁÁNYOK!
Hát, őszintén nagyon tartottam a találkánktól, főleg, miután gondolom mindannyian rég éltük át az "ismerkedjünk" szituáció bizsergető érzését, de őszintén:jó, hogy összejött a dolog, és kellemes élmény volt, még akkor is, ha Dávid gondoskodott róla, hogy csak "félig" legyek veletek Kép.
A homeopátiás fogbogyók...hát, Osoa;ami biztos:valóban el tudja szopogatni, és olyankor nagyon vicces.A többiről még nem tudok beszámolni, mert bár a találkánk utáni éjszaka ugyan olyan zűrös volt, ma nagyon jól viselkedett, így nem használtam egyiket sem. Majd meglátjuk...
Nnnnna, ki jön velünk jógázni?????Gondolkodjatok el rajta, én az Aranytíz Aktív Szülésprogram keretein belül gondoltam-a híd másik oldalán, de van az Alagút másik oldalán is, nem is olyan messze...
Osoa! Az úszás engem meggyőzött, a jövő hónapban el is szeretnénk kezdeni.
Theo! Mi volt a dokinál?????
Ha úgy gondoljátok, akkor kezdjük el szervezni a köv. találkát!
Küldjétek el hozzánk az ÁLOM MANÓITOKAT, mert a miénk elment világgá már két hete(!!!), és nagyon hiányoljuk, -különösen én!
Üdv,
Atka
atka
 
 


Sziasztok!

Az én védőnőm is ő. Szerintem aranyos meg kedves meg minden, csak fura hogy teljesen tapasztalatlan. Elmegyek hozzá, hogy tanácsokat adjon, és néha még ő kérdezget engem. A múltkor a terhesgondozóról faggatott, hogy pontosan kik vannak ott és miért. Kép De legalább nem nyaggat folyton a kilókkal, igaz nem is nagyon van miért(23 hét, +4 kiló), de másoktól azt hallom, hogy kiüldözik őket ezzel a világból.

Köszi szépen a gratulációkat. Nászútra sajna nem megyünk, majd a babát elvisszük utónászútra nyáron. Amúgy voltunk egy amolyan "előnászúton" Prágában, amikor még tudtam kilómétereket gyalogolni. Nekem teljesen jól telik a terhességem, egyetlen egyszer hánytam, akkor is a vércukorvizsgálaton elfogyasztott cukros lötyitől. És ráadásul nagyon aktív a baba, olyan korán kezdett mozogni, hogy két héttel későbbi időpontot írt be a védőnő, azt mondta úgyse hinné el senki. Mostanra meg már kirúgja az oldalamatKép

Nektek mikor fordult "menetirányba a babátok? Én most 23 hetes vagyok és nagyon rosszul fekszik, teljesen vízszintesen, keresztbe.

Beki:
a nemét még nem tudjuk (és jó soká lesz a következő UH Kép) de vagy Botond, vagy Borka lesz.
A játszóterezésben benne vagyok.

Mindenkinek üdv, a babuciknak is:
Orbis
orbis
 
 


Sziasztok lányok!

Jó lenne a jövő héten újra talizni, remélem, összejön! Mi most elutazunk egy picit pár napra, szívunk egy jó adag friss, vidéki levegőt...
Hétfő és csüt. kivételével a jövő héten bármikor jó nekünk.

Atka!
Végül is rájöttem, hogy van lépcsőmentes övezet számunkra is a Várba. A Batyitól nem messze fel lehet menni a Donáti utcán és feljutunk a sétányra, ahol Theo is szokott sétálni. Oda is mehetünk, vagy most fedeztem fel a Vérmezőn, a Moszkva tér és Déli között nem messze egy parkot, lehet, hogy ismeritek, nem rossz. Aztán ott lenne a Hajógyári-sziget is, választék van...
Aztán az úszásról is vannak újabb infóim (MOM), meg a jógát is meg kellene beszélni. Szóval randizzunk!!!

Theo!
Biztos, jól tűrte a szurit a leányzó, nálunk most a nem kötelezők jönnek, azt hittem egy időre vége, de nem :-(((. Azért jobb lesz így.

Szóval, jelentkezzetek és fixáljunk!

Atka!
Küldök egy adag Álom Manót Dávidnak, és gondolok Rátok este!

Orbis!
Ne izgulj, szerintem időben meg fog fordulni a pici, nekem az ultrahang vizsgálatokon mindig fejjel lefelé volt, és szerencsére úgy is maradt szülésig.

Na sziasztok és üdv mindenkinek,
Osoa
osoa
 
 


Helló Lányok!

Jövő héten akkor mindenképpen kellene talizni.A Vérmrzőn is szoktunk sétálni pl.ma is ott voltunk.Jó nyugis ott is.No majd öszzehozunk valamit.No és merre utaztok Osoa?


Atka! én szívesen küldök nektek a manókból mert Eszterke ma is reggel fél 10-ig aludt este 3/4 10 től.
Túléltük a szurit.Hát volt sírás de aztán nagyot aludt és már most is alszik.Fürdés előtt mértem a lázát de semmi de azért adtam neki egy fél kúpot.


Orbis!
Szerintem se izgulj minden oké lesz!A védőnőről annyit hogy valóban nagyon aranyos és kedves de hát ugye még fiatal és nincs tapasztalata.De én meg voltam vele elégedve mindig nagyon kedves volt és most is az szóval örülök neki hogy van.Nem tudom hogy gyerekorvosotok lesz e saját mármint valahol máshol vagy itt a Mikó utcába fogtok járni?Nekem Adrienn ajánlott itt egy dokit és mi nagyon nagyon meg vagyunk vele elégedve.Egy igazi aranyos kedves doktorbácsi!Dr.Bodnár Endre.Olyan szeretettel beszél és nyúl a babához hogy jobb nem is lehetne.Ránézésre is egy nagyon kedves ,szimpi ember!
theo
 
 


Újból én mert az előbbi oldalra már nem fért.Szóval nincs valamelyikőtöknek MSN -je?Azon tudnánk csetelni is!

Üdv:Theo
theo
 
 


Sziasztok.

Köszi a megnyugtatást! Azért izgulok, mert egyik barátnőmnek pont nemrég volt ilyesmi miatt császármetszése, és hát láttam, hogy nem egy leányálom. Sokkal lassabban szedte össze magát, mint aki hagyományosan szül.
Néztétek a szülőszobát? Én bőgtem Kép Apa meg durmolt. Pedig akarta nézni, csakhát szegény dolgozik és nem bír fennmaradni.

Adrienn tényleg nagyon aranyos, én is meg vagyok vele elégedve, főleg amiket hallok másokról!
Ti mennyit híztatok összesen? Miért erőltetik annyira mostanság ezt a 8-10 kiló max dumát? Anyukám pl 18 kilót hízott, egyikünknek se lett semmi baja, ráadásul 3 hónap múlva semmi nem látszott rajta. Jó, igazából nem izgulok nagyon, most 23 + 3 a kor és eddig 4 kilót híztam, de ez akkor is hülyeség, hogy ezzel idegesítik lépten-nyomon az embert.

Vasárnap jelentkezem újra, mindenkinek jó hétvégét kívánok!!

Üdv: Orbis
orbis
 
 


Szia Orbis!

Én is császárral szültem ugyanis a nyakán volt a zsinór és nem tudott szabadulni akárhogy is nyomtam pedig már a legvégén jártunk.Hamar felépültem az igaz ugyan hogy a szülés utáni néhány nap az pokoli volt de aztán minden ment mint a karikacsapás.A seb is gyönyörűen gyógyult.
A hízásról meg annyit hogy én 22 kg-ot híztam és semmi bajom nem lett se nekem se a babának.És nem azért híztam mert faltam hanem nem tudom miért.Sok vizem is volt.Amúgy mindig is sovány voltam.De 16 kiló hipp hopp leszaladt most van még 6-7 kiló plusz.Ne foglalkozz vele ha különben minden oké!Más kérdés ha gond van belőle neked vagy a babikának!

Atka,Osoa!

Mi van veletek?

Üdv:Theo
theo
 
 


Hello Lányok!
Újra itt, az élők sorában, a MANÓK megérkeztek-köszönjük, és végre aludhattunk egy keveset.Két napja kezd visszaállni a rend, de nem kiabálom el-ki tudja???!
A jövőheti randi ok, akkor már csak az időpont és a helyszín kell, most mondjátok ti! A csütörtök és a péntek nekem nem jó, de a többi ok.
Theo!
Nekem van MSN-em, de ahogy most állnak a dolgok, egy darabig örülök, ha pihenhetek, viszont ha visszaáll a rend, mindenképp próbáljuk ki!
Orbis!
Én 17kg-ot híztam, és egy hónap alatt lement, 2-3kg maradt rajtam, amit most a szoptatás miatt nem akarok ledolgozni-lediétázni stb., de idővel mindent, csak türelem. Igaza van Theonak, nem kell senkire hallgatni, nem kell frusztrálni magad, egyél mindent, ami jól esik, ami egészséges, nem annyira zsíros, és nincs nagyon tele cukorral, és minden rendben lesz. Gondolj arra, hogy ha jól érzed magad, akkor a Picurka is ficánkol odabent!!!
Osoa! Hát nem jött be a nyári hőség a hétvégére, de remélem azért így is jól telt a hétvége. Alig várom, hogy halljam a friss infókat. Szervezkedjünk!!!!Várom az időpontokat!
Üdv,
Atka
atka
 
 


Helló Lányok!

Merre vagytok?Úgy látom a tali csak úgy jön össze ha szerdára tesszük.Mit szóltok hozzá?
No most megyek mert éppen főzők hogy holnap ne kelljen.
Üdv:Theo
theo
 
 


Na, megérkeztünk, sziasztok!

Miskolctapolcán őszöltünk, a barlangfürdőt most kihagytuk, de Balázs biztos jól szórakozott volna, no meg mi is, nem baj, ami késik, nem múlik!

Látom, jó sok levélváltás történt, mióta utoljára netközelben voltam.
Szóval azt mondjátok, hogy szerda? Lehet, hogy nem jó-sajnos, de még nem 100%. A holnap semmiképp nem jó már nektek? Gondolom, előbb kellett volna ezt fixálni. Az én javaslatom a Várban, a Tóth Árpád sétány, de a napot meg az időpontot még pontosítsuk, szerintem a múltkori 1/2 4, 4 jó lenne, nem?

Majd jelentkezem még, most rohanok, mert jön a masszázs+fürdetés.

Jó éjt Nektek+babócáknak! Atka! Örülök, hogy megkaptátok a Manókat :-)))

Osoa
osoa
 
 


Hello!
A holnap nekem jó lenne, de a fél négy már túl késő, mert 5-re vendéget várok...
A szerdát még nem fixáltam, most még úgy tűnik, az ok, és talán a fél 4 is.
Képzeljétek!Dávid ma fél éves, és ennek örömére kapott egy kis sütőtököt tejjel higítva.ÓRIÁSI SIKER.Kicsit csalódtam,-azt hittem a tejem magasan a legjobb gasztronómiai élményt nyújtja ;)), de hát győzött az újdonság ereje!!
Nnna, félre a tréfával:nagyon nagy élmény volt, Dávid mintha rágózott volna, forgatta a szájában, de lenyelte, és nyúlt a kanál felé MÉG!!! Három négy kávés kanálnál megálltunk, de nagy volt a siker, és ez a lényeg.
Osoa! A Manócskák talán otthonra leltek nálunk, D. tegnap csak egyszer kellt és 9-ig aludt (mintha egy évet aludtam volna-úgy ébredtem!!)
Hát jók legyetek, és írjatok mikor legyen és hol a köv.tal.?
Üdv.
Atka
atka
 
 


Sziasztok!

Osoa!
Miskolcon voltatok hétvégén?
Mi onnan költöztünk ide 3 éve.A barlangfürdő az a nagyon jó és szép.

A szerda a tök jó lenne és a vári sétány is.Ma is ott voltunk nagyon szép most és csendes is a 1/2 4 is jó lenne.
Holnap nekem sem jó.

Atka!Örülök hogy a manók ott maradtak nálatok.Na és a sütőtök az nagyon fini!!!Nem tudom Eszterke mit fog majd szólni az új ízekhez ha eljön az ideje.A kanál az nagyon tettszik neki mert mindig amikor adom a Vigantolt mostanában kiveszi a kezemből a kanalat és persze viszi a szájába.

Üdv addig is!Theo
theo
 
 


Szia Atka!

Jó a holnap, ha Theo is ráér korábban, hogy a vendégfogadásra készen álljatok :-)

Örülök, hogy a kisfiad továbbra is imádja a hasát :-), győzött az új íz ! Lehet, hogy már túl egyhangú volt számára a tejci :-)

Az Álommanócskák minket hanyagolnak mostanában (hiszen átküldtem egy párat Nektek :-)), sajnos mostanában éjszaka 3-szor keltünk az utazóágyban (lehet, hogy emiatt+új hely), és reggel volt, hogy 6-kor teljesen ébren volt már Balázs.Fél óra sikongatás, gőgicsélés után jobbnak látom ilyenkor felkelni, amúgy elvan az ágyában, de az alvásnak ilyenkor már lőttek.

Theo! Majd ezzel az alvás dologgal kapcsolatban meginterjúvollak, mert lehet, hogy tudsz adni néhány tippet nekünk is, hátha beválik, majd meglátjuk!

Ja, és gratulálok Dávidnak, hogy már ilyen nagyfiú! Nekünk van még 18 napunk.

Várom a randi részleteket!

Üdv,Osoa
osoa
 
 


Na sziasztok megint!

Theoval szinte egyidőben írtunk. Holnap megírom, hogy jó-e a szerda, remélem sikerül összahangolni a dolgokat. Fura, hogy voltak időszakok, amikor semmit különlegeset nem csináltunk, most meg úgy kell keresni egy kis szabadidőt...

Theo! Nagyon jó levegő volt Miskolctapolcán, csak az idő nem volt valami fényes, de azért jót tett a környezetváltozás.

Akkor holnapig,
sziasztok, lassan lefekszem, mert lehet, hogy 6-kor kelünk...
Osoa
osoa
 
 


Hello lányok!
Visszanéztem, még jó, hogy visszanéztem!!!
Ha holnap sétálunk, akkor úgy kb. 2 körül jó lenne, de. le szeretnék ugrani tanácsadásra-van egy kis orrfolyásunk.
A szerda is jó, akkor csak a találka helyszíne kellene!!!-Találkozhatunk mindkét nap is-használjuk ki, amíg jó az idő!!
Üdv,
Atka
atka
 
 


Sziasztok!!

Jajj, olyan jó nektek, már én is úgy szeretném a babócát furikázni, hasam helyett inkább a babakocsiban. Kaptunk ugyanis nászajándékba egy TUTI GYÖNYÖRŰ babakocsit.
Hát bizony, férjes ASSZONY lettem. Egyébként semmi fura nincs benne, inkább csak kimondani meg leírni érdekes. Nagyon jól sikerült, én picit tartottam tőle, de jó volt. Azt leszámítva, hogy a menyasszonyi kocsi indulás előtt karambolozott, és így röviddel indulás előtt még egy kék csíkos pulcsiban rohangáltam fel-alá Kép Végül taxival érkeztem. De aztán minden rendben ment.
A fényképész azt ígéri, egy héten belül lesznek képek, akkor teszek az albumomba. (ott most a babó UH képei vannak, az album címe Orbis)

Beki hová tűnt????

Amúgy ma a villamoson, meg még utána gyaloglás közben is annyira erősen, és olyan sokáig fészkelődött a babó, hogy ilyet még sosem tapasztaltam. Nektek mikor kezdtek a rugdosások kellemetlenné, túl erőssé válni? Én még nem tapasztaltam ilyet, de azt mondták, lassan számíthatok rá. (ma 23 hetes)

Na jó, lelövöm magam, így is jó hosszú már, üdv: Orbis
orbis
 
 


Sziasztok!

Atka! Nekem még mindig függőben vannak a dolgok, de elvileg a ma jó lenne, Theonak viszont nem, de lehet, hogy én meg valószínű holnap nem érnék rá :-(, szóval ha gondolod, talizhatunk ma mi, aztán Ti holnap. Ha jó Neked, akkor 2-kor a Battyhyányn a Duna-parton, aztán meglátjuk merre, talán a Várba,jó?

Most mennem kell, de majd még visszanézek!

Orbis asszony :-)! Fogadd gratulációmat és ne izgulj! Nekem változóak voltak a rugdalózások, de nem voltak kellemetlenek. Amúgy meg olyan hamar eltelik az idő...

Üdv, Osoa
osoa
 
 


Sziasztok!
Sajnos részemről ugrott mindkét találka. Dávidnak péntek óta folyik az orra, tegnap viszont egész este köhögött. A doki néni szobafogságra ítélt ma minket, úgyhogy a gyógyulgatás érdekében maradunk.
Bocsi még egyszer, de ez most fontos. Azért jó sétát nektek, remélem mielőbb csatlakozhatunk!!
Üdv,
Atka
atka
 
 


Sziasztok!

Atka! Ne hülyéskedj, semmi gond.
Jobbulást a kis Dávidnak, orrocskáját gondolom orrszívozni (porszívozni?) kell. Balázs is köhécsel néha, de szerencsére semmi más tünete nincs.

Azt szerettem volna kérdezni, hogy a Viburcol kúphoz van valami leírás? Mert Balázs néha nagyon nyűgi, de nem valószínű, hogy a fogzás miatt, és ha jól emlékszem, ez a kúp nyugtalansági állapotokra is jó.

Theo! A holnap még nem dőlt el, sajna lassan mennek nálunk most az ügyek, de estig mindenképp jelentkezem még.

Sziasztok,
Osoa
osoa
 
 


Szia Theo!

Sajnos nem jó a holnap du. Halasszuk el a jövő hétre vagy próbálkozzunk még pénteken?

Üdv,
Osoa
osoa
 
 


Helló Lányok!

Hát sajnos akkor ugrott a tali de sbaj majd legközelebb!
Atka!Dávid babának mihamarabbi gyógyulást!
Osoa!Nekünk jó a péntek.Addig majd még csevegünk.
Alvás téren nincs semmi titkos receptem.Most is megfürdettem megetettem leraktam a kiságyba és 2 perc múlva aludt is.És reggel 9 -ig fél 10-ig alszik.Remélem így is marad.Te még leteszed aludni délután?Mármint mondjuk a séta után olyan 5 körül?
theo
 
 


Itt vagyok még mindig csak nem fért ki nem tudom miért???Máskor sokkal többet tudok írni egyszerre.Na mindegy.Szóval mi így alszunja és én már az 5-ös evés után nem hagyom aludni pedig sokszor már elaludt de én felkeltettem.
ORBIS!Mégegyszer gratula az ifjú házasoknak!Karambolozott az autó??Nem sérült meg senki?Nekem is sokat ficánkolt a baba de nem fájt igazán soha a rugdosása.Olyan édesen kapálódzott mindig.A vége felé már nem annyira mivel kevés már a helye szegénynek hiszen kinövi a bérleményt.Hol fogsz szülni?Szülésznőt fogtok választani?Én nagyon tudom ajánlani,nekem rengeteget segített már eleve a jelenléte is!
No üdv mindenkinek!!!!Theo
theo
 
 


Sziasztok!
Üdv a szobafogságbólKép Egy kicsit javult a helyzet, orrszívózunk elég gyakran3 orrcsepp, a többit pedig a természetre bízzuk, eddig bevált...
Osoa!A Viburcolhoz javallatok: "A szervezet öngyógyító törekvésének serkentése lázas vagy láz kialakulása nélküli, nyugtalansági állapotokban.Banális fertőzések tüneti kezelése."-azaz erre alkalmazható. Naponta 2-3-szor egy kúp. Nekem dícsérték, de mi még nem teszteltük.
Na minden jót nektek, csak benéztem-most, hogy nem tudunk sétálni, egy kicsit húzósabb itthon. Majd elmesélem...Kép
Üdv,
Atka
atka
 
 


Sziasztok!

Atka!Örülök hogy javulgat a helyzet és remélem mielőbb jöhettek a levegőre.

Mostanában piszok hideg van.Nem tudom mi lesz télen?!Holnap megyünk a dokibácsihoz heti vizitre mérésre stb.:-)

Osoa!No lesz tali pénteken?
Legyetek jók és nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek!
Üdv:Theo
theo
 
 


Sziasztok!

Theo! Próbáljuk meg a pénteket, de ha nagy szél lesz, meg ilyen téli idő, akkor nem biztos, hogy a Vár lenne jó, mert amíg felérünk az kb. 30-45 perc, és mostanában Balázst az alvása után fel kell venni, mert nyűgös lesz, ha sokáig mozdulatlanul kell feküdnie. Szóval, Nektek mikor lenne jó? Úgy, mint múltkor? Nálunk még mindig változóak az alvások, de du. 3-4 körül jó lenne, csak a helyszínt kellene kitalálni.

Atka! Köszi a Viburcolt, azt hiszem, beszerezzük. Mostanában nagyon nyüglődik a srác, nem tudom, hogy miért. És nem éjszaka, hanem inkább nappal. Már alig bír megmaradni a hordozójában, egyfolytában le kell kötni valamivel a figyelmét, mert jön a hiszti. Amúgy ma du. megyünk szívultrahangra, mert volt neki a doki néni szerint szívzöreje, és sajnos a kardiológus is alátámaszotta ezt. Az EKG-ja szép volt, de ultrahang is szükséges, hogy meggyőződjünk arról, hogy ez ártalmatlan. Remélem, nem lesz semmi komoly. Aztán ott van neki még a múltkori DPT nyoma, meg sajnos a mostanié is, nem tudom, mikor fog eltűnni. Szóval nálunk is zajlik az élet, én sem vagyok mostanában túl jó passzban, biztos az idő az oka.

Gyógyulgasson Dávidka, remélem, lassan kijöhettek, bár lehet, hogy ilyen időben nem érdemes, tegnap szétfagytunk 6 fele. Balázsnak be kell szereznünk téli cuccot, mert ilyenünk még nincs, ezért is félek vele hosszú sétákra menni.

Na, sziasztok!
Üdv,
Osoa
osoa
 
 


Sziasztok!

Osoa!
Nekünk jó a holnap.3 körül szoktam indulni itthonról.No de hol talizzunk?Hát biztos hideg lesz holnap is!Ma már azon gondolkoztamhogy előszedem a kesztyűmet mert majd lefagyott a kezem.

Atka,Orbis nálatok mi a helyzet?
Dávid gyógyul már?
És hogy van a kismama?

Üdv:Theo
theo
 
 


Sziasztok!!

Nálunk minden rendben, mindenkinek köszönöm a jókívánságokat, a kis betegnek meg mielőbbi gyógyulást!!
A karambolban szerencsére nem sérült meg senki, az autó viszont annál inkább Kép
Voltam tegnap a születés hetén, egész jó volt. Jön valaki börzére 24.-én? Én szeretnék mindenképpen. Kár, hogy nem tudjuk előtte, fiú vagy lány, úgy könnyebb lenne.

Képzeljétek, ma a köldököm mellett egy pici terület kidudorodott és úgy vibrált vagy rezgett, nem is tudom, mintha egy húrt megpendítenek. 3* egymás után. Olyan vicces volt. Ti éreztetek ilyet? El sem tudom képzelni, mit művelt!!

Üdv mindenkinek:
Orbis
orbis
 
 


Sziasztok!

Theo! A Vérmezőt vagy a Millenáris parkot javasolnám, az előbbi nekem min. fél óra, tehát fél 4 felé érnénk oda, vagy Nektek egy kicsit távolabb a Millenáris. Remélem, nem lesz nagy szél.

Atka! Hogy vagytok?

Orbis!
Én szeretnék börzézni, még nem voltam.
Atka, Theo nem jönnétek?

Üdv,
Osoa
osoa
 
 


Sziasztok!

Osoa!
A Vérmező tökéletes lenne fél 4 körül.
theo
 
 


Sziasztok!
Én nem ezekben a kerületekben lakom , csak laktam. Éspedig a XI.-ben. És az lenne a kérdésem , hogy nincs köztetek aki a Váli utcai suliba járt anno? 87-ben végeztem és a Kosztolányin laktunk.
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Theo! Akkor fél 4 körül a Moszkva térhez közelebbi végén a parkban, jó?

Osoa
osoa
 
 


Osoa!
okés!!!

Theo
theo
 
 


Osoa!
Most látom hogy esik az eső!A fene egye meg!De talán eláll addig!
theo
 
 


Theo!

Ha nem, tartunk esőnapot :-) ?

Osoa
osoa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: