Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kinga!

Akkor nagyon közel vagytok/lesztek! Anyukádékhoz mentek haza? Nekem az anyai ág élt több generáció óta Nemesgulácson, és képtelenség elszakadni onnan...A babácska iszonyú kedves, elszorul a szívem tőle-nemrég még Kismiki is ekkorka voltKépKép
Keszthelyen dolgozott a Nagyapám, meg Sümegen, sajnos nem élnek már a nagyszüleim, úgyhogy csak mi járunk le, most nyáron már Kismikivel, remélem!!!


Éva, azaz NévtelenKép
rizike
 
 


Mi lehet Barbipapával, aki elindította a topikot?
É
rizike
 
 


Sziasztok lányok!

Gyertek át a "Veszprém és Veszprém környéki kismamák" topicba, ott vagyunk.

Kati
kfk
 
 

 
 

Szia Éva!
Milyen kicsi a világ!!! Kép Én nemesgulácsi voltam, de már rég Budapestre költöztem. Amikor írtad, hogy 4 hónapos a kisfiad, akkor volt az enyém is négy hónaposKép A szüleim még mindig Gulácson laknakKép
Ildikó
sildi
 
 


Sziasztok! Ugy gondolom még egy próbát megér. hogy ez a topic ujra éledjen! Keszthelyi vagyok van egy 12 éves nagy lányom és egy 3 éves fiam. Remélem össze lehet hozni ujra egy jó csapatot.
katianyu
 
 


Katianyu!Kép
Én Balatonfüreden élek, eddig más topikba írtam,de örömmel kukkantottam be ide,látom "van egy kis mozgás".(enyhe túlzással..)
pusz
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Kirri! Nagyon örülök, hogy jelentkeztél, nem is reméltem, hogy ilyen hamar kapok reagálástKép Már csak abban bízok, hogy nem maradunk csak kettesben és jó kis témákat találunk.Nálam a két gyerköccel mindig "zajlik az élet"Kép Pedig már 12 éve anyuka vagyok, de még gyakran érnek meglepetések.KépMa mindkét gyerekem formában vanKép bár a délelött miatt nem panaszkodhatok Ákos jól el volt míg csak ketten voltunk....aztán ...na jó inkább hagyjukKép
katianyu
 
 


KatianyuKép
Nem tűntem ám el, itt vagyok, csak néha úgy megszaporodnak a dolgaim,hogy azt sem tudom hol áll a fejem..
Jövök még, és hosszabban bemutatkozom.
pusz
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!
Én sem tüntem el, csak belevágtam a karácsonyi készülődésbe..ami nálam nem egyszerü. kicsit lassan haladok és már most kivan a derekam Kép
Meg a gyerköcök sem egyszerüek amint leülök egyből mindkettönek kell a gép valami nagyon fontos és sürgős ügyből kifolyolag.(Ákos minimaxozik, vagy cartoon, Eszter meg Orlando Bloom képekre vadászik) Bár szerintem csak az a gondjuk, hogy anyu segge szilárdat ért.Kép

Ákos már nagyon várja az ovit, úgy látjuk, hogy már unatkozik itthon velem. Imádja a gyerekeket. Mult héten voltunk bent, hogy beíratkozzunk , másfél óra után ordítva hoztam el...nem akart haza jönni, mert, hogy Ő még játszik Kép
Ma nagyon sokat segitett , Ő adogatta fel a függönyt amikor raktam vissza öket. Nagyon édes volt.Kép Nagyon édes és sokat segít bármit is csinálok, ezért is halad minden olyan "gyorsan", de hát haragudnni nem lehet ráKép
Este még remélem be tudok nézni egyenlőre ennyi

Katianyu
katianyu
 
 


Szió,
én is most fújtam ki magam, egyszerre sokminden szakadt a nyakamba.
Hát akkor bemutatkozom röviden,ahogy írtam Bfüreden élünk,29 éves vagyok.
Kisfiam ikerbabaként született idén dec.2-án a SOTE l.sz.klinikáján.Sajnos a testvérkéje az 5.napon angyalka lett Kép,mivel ő nem jutott annyi táplálékhoz méhen belül-ezért is szültem Pesten,mivel problémás terhességem volt.
Sokszor gondolunk a leánykánkra, de sok örömet ada kisfiunk,Jocika.
Tettem fel képet róla a profilomba és a fotóalbumomba is.Kép
Egyenlőre a veszprémi PIC-en van,hisz a 33.héten született,de szerencsére jól van,szépen hízik,a doktornő jan.elejére ígérte a hazajövetelt,addig naponta 2-szer megyek be hozzá etetni,stb.

Így én még csak kezdő mami vagyok, de már nagyon várjuk haza a picit.

Röviden ennyi a mi történetünk..
pusszz
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Szia Kirri!
Szomorúan olvastam soraidat, biztosan nagyon fájhat nektek, hogy a kicsilányotok angyalka lett.Öszinte részvétem, bár ezt ember át nem érezheti!
Nekem annyiból szerencsém volt, hogy az első 10 a második 12 hetesen elvetélt (hármas ikrek voltak Eszterrel) akkor is nehéz volt, így meg főleg az lehetett! Kép
Annak örülök, hogy látom Jocikára koncentrálsz .Gyönyörü kisfiu, és nem sokára a karodban tarthatod akár egész nap!
Sok boldogságot és erőt hozzá!

katianyu
katianyu
 
 


KatianyuKép
Köszönjük a kedves soraidat,igen,mi most már a pici fiunkra koncentrálunk..
Ma reggel is nagyon ügyesen szopizott,50 gr-okat eszik 3 óránként,és ma végre nem aludt el az etetésenKép
Este apa is mindig bejön velem,és kigyönyörködi magát a babuciban.
Akkor, ha jól értem,Te is ikerterhes voltál?És egyszerre 3-as ikres?Nem semmiKép
pussz
Orsi
Ui:a páromnak meséltem,h.új topikot találtam, a balatoni gyermekek nevezetűt,és hogy ketten vagyunk benne aktívan...azt üzeni,kitartás!ha türelmesek leszünk,jövő ilyenkorra még akár 3-an is lehetünkKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Szia Orsi!

reméljuk igaza lesz a párodnak, bár igazából az sem zavar, hogy ketten vagyunk.
Igen hármas ikrek voltak, Eszter nagyon nehezen jött össze és elötte egy évvel volt vetélésem, aztán kaptam gyogyszert Clostelbegit rulez= 3-as ikrek, de csak csibe lett. Viszont Ő gyönyörü okos és különben is ...Kép
Ákos meg hipp-hopp és már terhes is voltam.
Na kb ennyire hasonlít most is a két gyerek.
Azon kívül, hogy mindkettönek két füle van szinte semmiben, nem egyszerű mindkettönek kedvében járni.
Most is csak azért van nyugi mert Csibe suliban van még Ákos meg szerintem érzi a havat, olyankor szokott csak elpiszmogni magában, mert különben olyan mintha mágneskapcsoló lenne a fenekemen, ahogy leülök és szilárd van a seggem alatt rázendítenek. Abban a percben valamelyiknek sürgős és halaszthatatlan problémája akad. Persze, ha nem reagálok 10másodpercen belül akkor meg csinálják a hülyeségeket, mert akkor úgy sincs más választásom...Kép
mint pl most ..kapcsoló jelzet Ákos már hív is : annnnnnyyyyyyuuuuuuuu segíts!
de még jövök

katianyu
katianyu
 
 


Szia KatiKép
Itt vagyok,kicsit beugrottam 2 etetés közt.
Gyönyörűek a gyerkőceid,megkukkantottam a profilodat.
Olyan ónos eső esett nálunk,reggel alig értünk be Veszprémbe.Elindultunk 8 előtt és 11-re voltam a kicsinél a PIC-en.A párom két útvonalon is bepróbálkozott,na a második nagyon nem jött le,mert a lejtős úton csak csúsztunk le,alig bírtunk megállni.Meg kellett várni amíg a sószóró odaér.
Gondolom felétek se volt sokkal jobba helyzet.
Majd még jövök,pusza!
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


szia!
Én is elég nehezen keveredtem ide. Tegnap nem volt netem egész nap.
Ma bepótolom.)
Délelött még kivoltam...kimértem mindent a sütihez , utolsó lépés a tojás az első rendbe a második romlott volt Kép dobhattam ki az egész hóbelebancot. Kicsit kiakadtam rajta, mert valahogy nem akarnak sikerülni a dolgok mostanság.
De délután eröt vettem magamon így a második adag már ott várja, hogy holnap kisüssük CsibémmelKép
és a végére még egész jó kedvem is lett.
Apa lemondta a vacsit , valami egyszerüt csapok csak össze a gyerekeknek. Meló van szegénynek és ejszaka kell majd kocsikáznia Kép Ráadásul hétvégén sem lesz melósbulija lesz pesten.
Viszont több idöm lesz írogatni!Kép
Persze a sütik után...holnap neki állunk csibévelKép
de azért majd írok!
katianyu
katianyu
 
 


Szia Kati,
látom nálatok is zajlil az élet és nem hagynak unatkozni a gyerkőcök.
Milyen jó,hogy Csibe már tud segíteni a sütésnél,gondolom élvezettel sürög-foorog körülöttedKép
Mi most értünk haza az etetésből,már 2300 a súlyunk,szépen haladunk-és csak 2 hetünk van vissza a kórházbólKép
Karácsonyi készülődéssel hogy álltok?
Én még sehogy-ez a nagy büdös helyzet.6 hétig kórházban nyomtam szülés előtt,semmire nem volt alkalmam,körülnézni stb,most próbálok mindent besűríteni.
Nekem is illene valamit sütnöm,jut eszembe,ahogy soraidat olvasom..de hogy mit?azt még nem tudom..
Pussz

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Látom megint beindult a topic!Kép Sajnos már a veszprémi oldal is nagyon lazúl. Néha váltunk egy-egy levelet de ennyi. Nem jöttök át oda? Mégiscsak van ott egy kis mozgás.
Magamról: 36 éves vagyok. Van egy 3 éves Bence fiam aki már óvodás és egy 2 hónapos Zsombor fiam.
Budapesten élek, de szüleim Balatonalmádiban laknak. Valamikor én is ott éltem.

Kirri: Sajnálom, hogy így alakultak a dolgok és fogadd részvétemet.Kép
Nagyon aranyos a fiacskád!Kép Szépen fejlődik és gondolom már alíg várjátok hogy hazavigyétek.

Kati: Neked is nagyon édi a fiad!Kép A tesója rajong az öccséért gondolom.

Na egyenlőre ennyi. Örülök nektek!Kép

Puszi: Kati
kfk
 
 


Kfk!
Üdvözöllek a topicban..igyexünk ujra éleszteni Kép

Orsi!
süté elmaradt Ákosom beteg lett Kép sikerült összeszednünk a hányás-hasmenéses virust nagyon nincs jól. Éjjel sem aludtam szinte semmit , tegnap meg rohangáltam mint pók a falon...most egy kicsit le vagyok lassulva, nagyon fáradt vagyok!
Tök jó, hogy már csak két hét, hidd el hamar elrohan az idő!Szuper, hogy így gyarapszik a kicsi ügyesek vagytok!

Kati: köszike a dicséretet, hát még ha látnád milyen rosszcsontKép
Eszter nagyon jó tesó imádja az öccsét,most, hogy beteg ő is teljesen oda van, és sokat segít.
találtam egy aranyos képet róluk, ha nem haragszatok felteszem.
Kép
pusz katianyu
katianyu
 
 


Kati!Kép
Itt vagyok megint..
A napokban benyeltem valami vírust,ami hasmenéssel járt,most kezdek kilábalni belőle,így a kicsit is a párom látogatta.
Ő jól van,már nemsokára hazahozhatjuk,nekiálltam kimosni és átvasalni a takarócskáit.
A gyermekeid nagyon szépek,én is tettem fel a profilomba új képet.
Remélem ide is bekukkantasz,mert látom hívnak minket a Veszprém topikba?Kép

KfkKép
Gyere ide is!!
pussz
kirri

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Békés, boldog karácsonyi ünnepeket és sikerekben gazdag új esztendőt kíván:

Kaplár Kati és családjaKép
kfk
 
 


Sziasztok!
csak azért ugrottam be,hátha még nem késtem el és időben megtalálnak titejet a jó kívánságaim!


Kívánok nektek sok boldogságot,békét, szeretetet,megértést,örömöt, kitartást az ünnepekre és az eljövendő évekre!
BOLDOG KARÁCSONYT!

katianyu
katianyu
 
 


Mi is Békés, Boldog karácsonyt kívánunk, sikerekben gazdag új esztendőt és jó egészséget!!!!!!
OrsiékKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi olyan gyönyörű ez a babaKép

1000 puszi és minden jót nektek!

katianyu
katianyu
 
 


Orsi nagyon eltüntél. Ne ijesztegess!
Várom nagyon az infokat, hogy vagytok? kicsivel minden OK? és Te meggyógyultál már?Hogy telt a karácsony? Meg léci mindenről beszámolniKép)

Kati Te is nagyon eltüntél!igaz én is lusta disznó voltamKép
Mi már jobban vagyunk..Ákos lassan kimászik a náthából is.
Volt egy szuper karácsonyunk, a gyerekek teljesen odáig voltakKép
Most meg már a szilveszterre, újévre készülődök sütök-főzők ahogy illikKép

Ha nem jönnétek addig most kívánok mindanyijotoknak Boldog , békés , egészségben , sikerekben gazdag újévet!

katianyu
katianyu
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek sikerekben gazdag új esztendőt kívánok!
Orsi: Mi újság? Nagyon szép baba!!!! Karácsony hogy telt?

Katianyu: Voltatok valahol karácsonykor? Szilveszter? Otthon vagy barátokkal?
Mi 26-án voltunk Almádiban de csak keddig maradtunk. Most nekünk is jól sikerültek az ünnepek. Ma csak a szomszédékhoz megyünk, úgyhogy csak egy kis pogit sütök.

Na megyek is mert még van egy kis dolgom.

Sziasztok!

Kati
kfk
 
 


sziasztok!

kati: egész idáig úgy volt, hogy csak itthon leszünk, de annyira elkápráztattam apát már a tegnapi vacsival...a mai menűről nem is beszélve, hogy azt mondta este sétálunk egy jót és benézünk a haverokhoz...igaz csak max10-ig amig a kicsi ki nem dől.
hát kitettem magamért az tuti:
tegnap cipóbansült csülök volt a vacsi
ma meg már ebédre kész volt a malac meg kolbásszal töltött karaj franciasali meg krumpli sali...a kaszinótojást még délután összedobom a tojás már megföttKép
és persze kész holnapra a lencselevesKép szóval szorgoskodtam...néhány kaja olyan szép is lett, hogy fotó készültKéphttp://www.babanet.hu/album/main.php?album=4209&page=2&image=99952
most egy kis pihi aztán megyek valamit szépülni...bár az nehezebb lesz Kép

BOLDOG , BÉKÉS ÚJ ÉVET! SZERETETBEN ,ÖRÖMÖKBEN, EGÉSZSÉGBEN MINDNYÁJOTOKNAK!
Kép

KATIANYU APCI eSZTER ÁKOS
katianyu
 
 


Sziasztok!

Katianyu: Nagyon jók a képek. A csülök isteni lehetett. (Na meg a többi is.)
Te is kreatívkodsz?Kép Szabadidőmben én is szeretek ilyenekkel foglalkozni. Gipszet öntök, szalvétázok stb.
Mi is barátokkal ünnepeltünk a szilveszter. Édes négyesben. Csak itt voltunk a házban, ugyanis Zsombortól még nagyon messze nem lehet elmenni, mert 3-4 óránként követeli a cicit.Kép

Orsi: Mi van veled? Minden rendben?

Na lépek, jók legyetek!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok KatikKép

Nem tűntem el,csak közben szerdán hazahozhattuk Jocikát a veszprémi PIC-ről,így muszáj belerázódnunk az "új helyzetbe".
A picibabánk amúgy-lekopogom-nagyon jó gyerek,tényleg csak akkor sír,ha éhes,szépen alszik,bár éjszaka többet gőgicsél.
Így az első szilveszterét omár otthon tölthetteKép
A Himnusz közben épp a tejcsit kortyolta.
A kismanó egyébként nem nagyon akar cicizni,csak napjában 1-szer,inkább a cumisüveg mellett voksol,na pesrze,mert az kényelmesebb.
Most vagyunk 2800 gr-osak és 52 cm-esek,és még 3 hetünk volna vissza a pocakban..

Na,megyek,ébredezik a kisherceg
B.U.É.K Nektek!!
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Na szép dolog mondhatom!
Ilyen hired van és nem osztod meg velünk?Kép))
Nagyon nagyon örülök és gratulálok!
Hidd el hamar beáll minden szépen körülöttetek!
Hatalmasat nőtt ez a kislegény, úgylátszik már ő is nagyon akart haza menni apájához és anyájáhozKép
A szopi miatt ne aggodj és főleg ne magatokat hibáztasd! Ha van tejed örülj neki és inkább akkor fejd le cumisüvegben is olyan jót tesz a kicsinek....kész csoda, hogy egyszer is elfogadja eredeti csomagolásban, hisz a korházban csak üvegből kapott. Abból meg nem olyan melos kiszívni mint a cicibőlKép
A szilveszteretek meg csodás lehetett így, hogy a karodban tarthattad!
Nagyon sok boldogságot!
Ha valami kérdésed van nyugodtan pötyögd be...nekem szinte egésznap megy a gép és be-benézek sürün, szívesen segítek!

Kati: képzeld mi is csavarogtunk egy kicsit.) lementünk egy haver klubjába , persze Ákossal és apával. Nagyon élvezte a kicsi és nagyon büszke volt, hogy ő is bulizik. 10,15-kor jöttünk haza.Utánna még virslit főztem vacsi, aztán hipp-hopp itt volt az éjfélKép Pezsgőztunk meg minden. 1 óra volt mire Ákost le tudtam tenni...meg akkor már mi is lefeküdtünk.A csibém meg házibuliba volt...Na persze még csak olyanba ahol a szülök is ott voltak, de ott is aludhatott meg 3 órakor zavarta el Őket aludni a barátnőjének az anyukája.

A menűről készült fotó majd teszek fel.
Most ennyi mert nagyon fáj a kezem...van egy jó ki inhüvelygyulladásomKép
pá katianyu
katianyu
 
 


Sziasztok!

Na elkezdődött az újév első munkanapja. Kicsi fiam ment oviba én meg belevetem magam a takarítás örömeibe.Kép
Már nagyon hiányzott neki a gyerektársaság és a mozgás. Nagyon tudom sajnálni, mert állandóan rászólunk valamiért. A lényeg, hogy ne zörögjön mert a kicsi alszik. Legyen már jó idő amikor egy kicsit kitombolhatja magát az udvaron.
Tényleg ti milyen házban laktok? Panel vagy családi?

Orsi: Ha valami kérdésed van, nyugodtan tedd fel. Megpróbálunk segíteni.
Bence ilyen paraméterekkel született. 52 cm és 3200 gramm volt, de 2800-al jöttünk haza. Ő 2 héttel előbb jött.
Nagyon jó, hogy ilyen nyugodt baba. Zsombor is csak akkor sír, ha éhes vagy ha van valami a pelusba.
Tényleg, a peterdázást hogy bírta?
Lehet, hogy a cicire még rátalál de érthető hogy a cumit előnyben részesíti, hiszen ahhoz van szokva. Hányszor eszik 1 nap?

Katianyu: Gondolom, hogy nagyon élvezhette a bulizást Ákos.Kép A lányod is jól érezte magát?
Mitől van inhüvelygyulladásod? Jobbulást neked!
Várom a fotókat a menüről!
Te egyébként dolgozol, vagy otthon vagy?

Na megyek, sziasztok!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Jocika 8 alkalmommal eszik egy nap,3 óránként,60 ml-t,de néha "megszalad" a kezem és 70-et vagy picit többet is benyakalja.
Ha néha nyűgös,akkor nem nagyon kapkodjuk ölbe,mert állítólag azt könnyen megszokja.
A petárdázást jól bírta,ma pl.a másik szobában porszívóztam,ő meg édesen aludt.

Kérdés hozzátok,profimamikKép Mikortól lehet átállni arra,hogy kevesebb alkalommal egyen és többet?
puszi
Ui:lesznek valamikorKép-ha apa épp ráér-új fotók,teszek fel

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Orsi: Nekem két és fél hónapos a fiam és most is 3-4 óránként eszik. Van amikor kevesebbet (pl. 80 gr) de van amikor többet (pl. 150 gr).Amit kaptam papírt a kórházban mikor kijöttünk azon a következő van: 3 hónapos koráig heti 150-250 gr-ot gyarapszik.
Egyébként itt a babaneten a "Rendelő" rovatban nagyon sok hasznos dolgot találsz. Ha valamit nem tudok én is ott nézek utána és még kérdezni is tudsz az orvosoktól.
Remélem tudtam egy kicsit segíteni.

A porszívó hangja megnyugtatja a babákat. Az enyém is elalszik mikor porszívózok!Kép

Puszi:

Kati
kfk
 
 


Orsi:nekünk már a csibével ugy volt hogy nem keltettem fel azért, hogy egyen...sírni fog,ha éhes. soha nem eteettem órára..ha éppen alszik ugysem fog annyit cumizni mint amikor már ő kéri.
Azmeg, hogy mennyit tapasztalni fogod, ha nem engedi el a cumisüveget hanem üresen is csak szopizza önts neki még....nincs azaz ember aki megtudná mondani, hogy mennyi kell egy gyereknek.
Ákos már amikor hazajöttünk a korházbol 5 naposan 100akat szopizott simán..volt amikor meg csak 70et. okos "nagyfiad" elfogja neked is magyarázni, ha még éhes és kér mégKép
porszívó..nálunk rémálom volt...Ákos parázott töle...ha aludt azért nem ha ébren volt akkor meg azért nem porszívózhattam...csak amikor sétáltunk apa össszekapta a lakást!Kép

katianyu
ui:majd még jövök hosszabban
katianyu
 
 


please
 
 


Itt vagyok újraKép
Köszönjük a tippeket a kajaadaggal kapcsolatban,azt hiszem igaz- a baba tudja saját maga eldönteni,mennyi az annyiKép

Amúgy tegnap volt nálunk a gyerekorvos,és mindent rendbentalált Jocikánál,szépek a reflexei és gyönyörűen tartja a kis fejecskéjét.
Olyan édes kis kölyök-éjszaka is szépen alszik,csak az etetésekhez kelek fel hozzá.
(bár lehet,hogy még lesz ez így seKép
puszi a 2 Katinak
PleaseKép
Üdv a topikban?bár elég szűkszavú a hozzászólásodKépKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Szia Kirri!

Már múltkor írtam ebbe a topikba, de nem találom most meg. Lehet, elrontottam?
A kis Mór csak nem bújik ki idő előtt, pedig a hasam már elég lent van.
Olvastam, milyen nagy már ez a Joci bébi.Kép)))
Ultrahangon pénteken azt mondta a doki, Morka is kb. 2800gr.

Üdv Mindenkinek egyébként!
Pusszantás
móranya
 
 


sziasztok!
ronda lusta disznó vagyok..tudom..kicsit elvaszett a lendületem, hogy beinditsuk ezt a topicot...aztán az elöbb kicsit leselkedtem és láttam Kati nagy lendületét ....igazad van mi is életben tudjuk tartani ezt a topicot és leszünk még jó páran, de ha nem az sem baj...Kép

Orsi: ki sem bírnám, hogy ne tudjam mi van JocikávalKép gyönyörű babo és klassz kiskölyök...lassan kiesz a vagyonodból.)
Jó hogy ilyen jokisfiu...na majd ha elkezd rohangálniKép

Kati: akkor most van egyksi nyugalmad...nagyfiad ovibaKép mi is kezdjük nem sokáraKép)
elvileg jövő hétfőn...holnap viszem oltásra, ha minden ok. mert, hogy vasárnap leszünk 3 évesek!

Móranya: köszöntelek köztünk...örülök, hogy idetaláltál. Első babádat várod? Mikorra vagy kiírva? kicsit írhatnál magadrólKép)

pussz katianyu
katianyu
 
 


Sziasztok!

Akkor én is bejeltkezek ideKép!
Mi veszprémiek vagyunk,eddig abba a topikba írogattam,de egy kicsit halódik,Kati javaslatára ide is bekukkantokKép!
Üdv mindenkinekKép!

Kati

Akkor ide válaszolok,ne kelljen két helyre mennedKép!
Örülök,hogy jól vagytok és minden rendben...Hűűű,ti már ovi?KépÉn asszem hagyom még 1 évet Bulcsút a bölcsibenKép!Úgyis évvesztes lenne,akkor inkább itt játszon még egy kicsit.
Amúgy minden rendben,hamarosan kültözünk egy szép ,új lakásba és talán (úgy néz ki),hamarosan gyarapodunk isKép!

Orsi

Gratulálok a kitartáshoz és hogy babácskával már otthon vagytok(olvastalak vhol asszem egy másik topikban annoKép)!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


JajdejójajdejójajdejóóóóKép
Lányok,milyen klassz,hogy egyre többen vagyunk!!
Üdv az újaknak,bár ahogy látom,Anyapoc is "régi motoros" itt a Babaneten.
AnyapocKép
Hát,Veszprém meg amúgy is egy köpésre van tőlünk.
Amúgy én az ikres topikba írogattam-írogatok most is-biztos ismered a történetünket,hogy Jocika is geminiterhességből született.
Megnéztem a képeidet,nagyon szép a kisfiad.
KatianyuKép
Úgy érzem,lassan megint emelni kell Jocika adagját,mert néha a 70-es adag után is csak tátog szegénykém,mint egy halacska.
Szopni továbbra is csak ötletszerűen hajlandó,amikor Őuraságának méltóztatik.Napról-napra több dologra reagál,és ide-oda tolja magát az ágyában.

MóranyaKép
Hát végre idetaláltál!
Nagyon szépen húzzátok Mórickával,szerintem a 40-edik hétnél előbb nem lesz hajlandó kibújni a kiskölök,meglásd!
Nem is kérdeztem,apás szülés lesz?Úgy ottlennék ám,Zsolti vajon hogy reagál,amint meglátja a gyerkőcöt először..
sok puszi mindenkinek
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!Kép

Jajj de örülök, hogy ilyen forgalom lett.KépKép
Képzeljétek hétvégén Erdőbényére megyünk egy kicsit kikapcsolódni. Kíváncsi vagyok, hogy Zsombor hogy fogja bírni. Elég nyugis baba, úgyhogy nagyon nem zaklatja fel szerintem.Kép

Anyapoc: Örülök neked! Babás vagy???????????KépKép
Mesélj!!!!
Gratulálok az új lakáshoz. Már lassacskán mi is kinőjjük, úgyhogy nekünk is váltani kell.

Katianyu: Nem vagy te lusta, csak egy picit pihengetsz.Kép Szegény gyerkőc, már biztosan túl van az oltáson. Hogy viselte?

Orsi: Látod egyre többet eszik a pici fiad! Szépen is fog gyarapodni. Zsombor szombaton lesz 3 hónapos és még mindig csak akkor sír ha éhes vagy tele van a pelus. Ő is nagyon nyugis baba.

Móranya: Drukkolunk, hogy kívárja az idejét a babád. Első baba lesz? Ti hol laktok?

Na puszi mindenkinek!

Kati
kfk
 
 


KatianyuKép
Látod,az elején a férjem megmondta:ha így folytatjuk,nemcsak ketten leszünk a topikban,hanem jóesetben:hárman...mennyire mellélőtt!KépKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Orsi

Köszi a dícséretet kisfiam nevébenKép.Igen,most már beugrott,hogy az ikres topikban olvastam rólatok (tudod,titokban vágyom ikrekre,azért néha oda is bekukkantokKép).
Igazság szt nem nagyon tudom,mit takar a geminiterhesség...?Kép

Kati

Hát még én hogy örülök....!Kép
Szóval meglógtok?Olvastam a másik topikban is ám!KépKépeket majd kérünk!Kép
Jaja,valószínűleg lakik már itt bent vakiKép.Csináltam már tesztet kétszer is.Egyszer még az esedékes mensi előtt,mert már a megtermékenyítés után kb 10 nappal olyan egyértelműek voltak a tüneteimKép.(Te hogy voltál ezzel?).A párom unszolására csináltam,mert ha mégsem ez lett volna az eredmény,akkor irány a doki,hogy mi is a bajom.Azóta csináltam még egyet,az is pozitív lett,de amíg doki nem lát,addig nem tekintem hivatalosnak a dolgot.ezért a nagyszülőknek sem mondtuk még el...Úgyhogy psszt...Kép!
És Ti mikor tervezitek a lakásváltást?Kép

Na,megyek dolgozni!

Puszi mindenkeinek!

Anyapoc

anyapoc
 
 


AnyapocKép
A geminiterhesség ikerterhességet jelent-Jocikának volt egy kishúga,aki az 5.napon angyalka lettKép

De a picifiú kárpótol minket és hihetetlen örömet ad nekünk!
Egyébként pár év múlva mi is szeretnénk kistesót a fiúcska mellé,akár ikreket is!Kép
2 cserfes kislányt, mint az anyjukKép

Gratula a pocaklakóhoz előre is,minden rendben lesz.
Ki a dokid Veszprémben?Engem a terhesség alatt többen is vizsgáltak,kezdtük Füreden a Sarkadynál,aztán Turcsányi doki vizsgált sokat,de szakmailag a Jósával voltunk leginkább megelégedve-aztán a sors úgy hozta,hogy Pesten szültem a SOTE l-en...a fél orvosi kamara kezén mentem keresztülKép

szép napot mindenkinek
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


KfkKép

Már én is alig várom,hogy a babánk akkorka legyen,hogy kirándulni mehessünk vel..nagyon irigyellek Benneteket az erdőbényei kiruccanás miattKép
Érezzétek jól magatokat és várjuk a beszámolót!!!!!!!
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi

Ja,így már értem, a latinból rájöhettem volnaKép.Azt hittem,vmi gyógyszeres kezelést jelent...A többit tudtam és nagyon megrendeltüm egyébként,amikor anno olvastam,ezért is írtam,hogy nagyon becsüllek a kitartásodért téged is és a párodat isKép!
Egyébként spontán volt?
Gratut köszi,de még ne kiabáljuk elKép!
Dokim az előző terhességnél Turcsányi volt,nagyon szeretm.Most is hozzá fogok ajd elmenni,bár sajna már nem lehet a választott dokinál szülni itt Vp-benKép.Azért hátha bejönKép.Jósa engem is vizsgált egyszer,akkor megállapítottam,hogy tündéri keze vanKép.Semmit nem éreztem belőleKép.Sokat mondjuk nem voltam dokinál anno,talán a T-val is 3szor találkoztam,végül nem is nála szültem,mert Bulcsú 2 héttel hamarabb jött és a Kiszelynek adott át, mert ő szabin volt még akkor.De vele is meg voltam elégedve,bár elég hamar lezajlott az egészKép!
Hát nem irigyellek az élményeidértKép.Jól emlékszem,hogy idő előtt születtek jóval a babácskák?

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


AnyapocKép

Igen,jól emlékszel,a 33.hét első napján lettek meg,december 2.-án..az egész ikres topik velünk izgult,meg már hetekkel előtte,mert mi kb.a 26-27.héten tudtuk meg itt a veszprémi kórházban,hogy a B magzat-a picilány-nem jut elég táplálékhoz,le van állva a fejlődésben.
Ekkor egy döntés elé kerültünk:felküldenek Pestre,mert ott szakmailag és felszerelésben profibbak az ottaniak-no meg ott volt már hasonló eset nem egy-és 2 eset lehetséges:
1.vagy kiveszik azonnal a babákat,de akkor a kisfiú is veszélybe kerülhet,hisz csak 28 hetes,viszont a kislánynak talán nőnek az esélyei
2.tovább viselem a terhességet a 32.hétig,így a kisfiú tovább fejlődhet méhen belül,a kislány rovására

Viszont ha a 32.hetet elérik mindketten,akkor mindenképp császár-ugyanis a problémához még egy későterhességi toxémia is társultKép
Szóval nem volt egyszerű ez a terhességem,de optimisták vagyunk,hogy a következőnél nem lesz semmi gond.
Az ikreink különben spontán ikrek voltak,annak ellenére,hogy se az én,se a párom családjában nem voltak soha.

Na pusz mindenkinek,mennem kell "abrakolni"Kép
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok! Veszprémből írok, párom balatonszőlősi.Referenciákkal, bébiszitteri és 2 éves tanári gyakorlattal is rendelkező, egyetemista vagyok, gyermekfelügyeletet és a gyermekek angol nyelvvel való megismertetését (játékos formában, dalokkal, modókákkal stb) vállalom Veszprémben és környékén,(B.szőlős környékén is persze) 6 hónapostól - 8 éves korig.
Jogosítvány, saját autó,gyerekülés, ajánlólevél van. Szívesen hozom/viszem a kicsit óvodába/iskolába.
Kérem, hívjon aiknek szüksége van egy gyermekszerető, kedves segítőre!
Tel:06/70-6309063
bkenyeres@freemail.hu
bkenyeres
 
 


Sziasztok!
Sajna nem jó a gépem keddig... Most belógtam a fürdőre, megnézni Benneteket.

Kfk: Hááát, én már szeretném, ha kibújna kis Mór, mert elég nagy baba az orvos szerint. Holnap töltöm be a 37. hetet. Már mindene kifejlődött. Csak hát a jó világ:-))) Sárváron lakunk, Orsi révén néztem be ebbe a topikba.

Orsi: Apás szülés lesz természetesen. Majd még azt is egyedül csinálom, nem???
Remélem, Nálatok már helyre állt a rend, és Joci is jól érzi magát.

Kedden jövök.
Mindenki legyen jó!

Puszi: Móranya
móranya
 
 


Sziasztok!

Orsi

Akkor tényleg jól emlékszem.Hát nem egyszerű ilyen helyzetben dönteni,az biztos.És sajnálom,hogy kicsi lánykátokkal ez történt,annak pedignagyon örülök,hogy Jocikával minden rendben már.
Akkor gondolom szülés után Pesten is voltatok,amíg a törpét haza nem lehetett hozni,ugye?Az sem lehetett egyszerű...
Szóval spontánKép.Akkor még van esélyem?KépKépMajs adom a tájékoztatást csütörtökön,remélem,minden rendben leszKép!

Móranya

KitartásKép!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak úgy Rátok török!
Szeretnék egy távmunkát a szíves figyelmetekbe ajánlani!
Köszi, hogy megnézitek!http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=118983&post=436153#POST4361 53
Buda Krisztina
mazsola_muzsika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: