Új privát üzeneted érkezett!

Tünde!

Csütörtökön nem tudtam elmenni AF-re, mert épp nem ért rá a babysitter, másrészt olyan iszonyatos fejfájás gyötört, meg hányinger, alig bírtam talpon lenni. Még szerencse, hogy Szilvit elvitte Apja a Mamijához, így tudtam pihenni.
Remélem, jövőhéten már tudok menni.

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok !

Orsi:
Már minden OK ? Helyrejöttél ? Tán csak nem vagy frontérzékeny ?

Én sajna egyenlőre még nem tudok menni af.re, mert még nincs rendszer az evésben, hol ekkorra, hol akkorra esik a du.i evés. Remélem hamarosan kiszámíthatóbb lesz Alexa evésileg. Bár ez az óraátállítás ma pl. teljesen bezavart mindkét csemetének. Ti hogy vagytok ezzel ?
De érdekel, hogy milyen volt, ha esetleg eljutsz. Kár, hogy nincs gyerekmegőrzős lehetőség. Kitalálhatnák azt is.

Remélhetőleg a jövő hét jobb lesz időjárásilag, mint az előző.

Szia Mindenkinek !

Tünde
tünde1122
 
 


Sziasztok!

Tünde, én ugyan helyre rázódtam, csak a család másik fele betegedett le a változatosság kedvéért. Apa a legbetegebb, jó kis felső légúti gyuszit összeszedett, Szilvi és Szilárd néha köhög, néha tüsszög, leginkább bújkál bennük a kór. Várom, hogy mikor tör ki rajtuk. Remélem, nem vagyok frontérzékeny, nem most kéne elkezdeni.

Tényleg jó lenne, ha lenne gyermekmegőrzős lehetőség, Pesten jó pár helyen van ilyen. Bár Szilárd, nem hiszem, hogy kibírná 1 órán át a járókában minden nyöszörgés nélkül.

Még nem álltunk át teljesen az új időre, a régi szerint fektettük a gyerekeket. Igaz, Szilárd nem akart elaludni, ő még ráhúzott egy órát.

Nem tudjátok, piac csak ott az állomástól nem messze van? Itt a belvárosban nem igazán találok zöldségest, ahol szép az áru, és nagy a választék. Az meg elég messze van gyalog, és nem tetszett, hogy nem árultak baromfihúst, mindenhol csak sertés volt.
És még olyan virágost is keresek, ahol sokféle virág van jó áron. A temető felé egyszer elmentünk, de ott nem láttam. Csak a "nyersanyag" kéne, húsvétra szeretnék az asztalra egy kis kompozíciót csinálni.
Ha tudtok, segítsetek, lsz. Köszi! Kép

Orsi

Orsi
orsi
 
 

 
 

Sziasztok !

Orsi:
Jó lenne tudni kb. merre laksz. A belváros elég tág fogalom, temető is van kettő is, melyik felé sétáltál. Zöldséges van a buszpu.hoz közel a Somogysoron, meg száraz mindenféle is van a buszpuval szemben levő virágboltban. Ellenkező irányban a Zárda u.-n a Domusfelé haladva van több virágbolt is ilyesmikkel, bár szerintem ezek nem olcsók. Ha annyira nem laksz a belvárosban, akkor, ha ismered az Arany J.teret (piros emeletes házak) és nem laksz messze tőle, akkor minden gondod megoldódott. Ott van a kispiac, ha nincsenek árusok kint, akkor is van egy zöldésges, ahol szerintem elég jó a választék és az ár is. A piros házaktól a városcentrum felé haladva van egy virágbolt, kicsi, de tele pont ilyesmikkel, amit te keresel. Nagyon sok száraz mindenféle van, meg alapok, amire rá tudod rakni őket. Árban nem a legolcsóbb, de nem is legdrágább és van választék.
Egyébként a piacon van csirkésbolt is, elég jó áron. Külön baromfiboltot hirtelen nem tudok máshol, mert tudtommal megszünt pl. a pirosházak alatt. Sajna a TESCO elég sok kis boltocskát "megölt", többek között baromfiboltokat is.
Remélem vmelyik ötletem használható, ha nem csak szólj, hátha tudok segíteni. Igaz, vannak fehér foltok nálam is.

Nálunk nagy a zavar, de már arra gondolok, csak véletlen egybeesés az óraátálítással. A már kb. 1 hónapja éjszakát átalvó csemetém, az elmúlt 2 éjszaka felébredt és onnantól kezdve borul minden, mert a tejecske ugyebár már nem túl sok éjjel, mivel már rég nem eszik ilyenkor. Úgyhogy teljes a kiszámíthatalanság és persze sűrűbben akar enni is. Aggódom, nem sokáig tudok így szoptatni szerintem.

Orsi! Jobbulást a családodnak! Tudom, ez sem sokkal jobb mintha "rendes" betegek lennének.

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Sziasztok !

Orsi !
Tudtad használni az ötleteimet v. nagyon kiesik nektek ?
Nagyon szép idő van ismét végre !
Jobbulást nektek + sok pihit neked !

Tud vki babatornát valahol 3 hónaposnak ? Érdekelne !

Jó hétvégét mindenkinek !

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Sziasztok!

Tünde!
A betegeskedésből jól kijár nekünk, de remélem, most már összeszedik magukat! Kép Jól vannak, még kicsit köhögnek, de nem vészes.

A Somssich P. utcában lakunk, vmilyen kollégiummal szemben. Virágból vágott kéne, mondjuk egy köteg tulipán vagy nárcisz, stb., meg szeretnék muskátlit ültetni az erkélyre. Azért gondoltam a temetőre, mert ahol Pesten laktam, a temetőknél mindig rengeteg virágos volt, tele virágokkal (vágott, cserepes) főleg tavasszal. Nem tudom, itt melyik temetőnél voltunk, meg nem is jártuk teljesen körbe, úh lehet, hogy csak nem vettük észre a virágosokat.

A kispiacot majd megnézem. Most, hogy ilyen jó az idő, többet tudunk csatangolni.

Aquafitnessre megint nem tudtam elmenni, a gyerekek miatt, pedig már nagyon szeretnék. Talán majd most csütörtökön.

Ma Pécsett voltunk, megnéztünk az újonnan nyílt Árkádot. Nekem nagyon tetszett, a pestit már jól ismertük, és nem csalódtunk itt sem.

Holnapra is szép napot! Kép

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok !

Orsi :
Hétköznapi vágott virágot kaphatsz, ha a Honvéd u.-n mész felfelé a 4 sávosig, a SPAR előtt (az aluljáró után) üldögélő nénikéktől. Ilyenkor szoktak kint lenni, meg ha mész tovább a pirosházak felé a CBA előtt is szoktak kint lenni. Ha eddig elmentél, akkor ott van 2 virágbolt is + a másik oldalon is van egy. A CBA utáni virágboltnál (amit a múlkor említettem) sokféle virág van, vágott is. Szerintem, ha nem találsz a nénikéknél, akkor itt biztosan lesz, csak az a kérdés mennyiért.Kép

Én a múlt héten jártam egyik nap a kispiacnál, de nem volt egy árus sem. Lehet, hogy rosszkor voltam ? Hát, próbálkozz Te is ! A zöldséges viszont nyitva volt, tele friss áruval.

Örülök, hogy jobban vagytok. A levegőzés napos időben biztos jót tesz, de most megint mintha rosszabb idő következne.Kép

Anett is tiszta nátha és már 2 napja nyüglődik éjszaka. Máskor szoktam eukaliptuszt csepegtetni egy zsepire, úgy könnyebben kap levegőt éjjel, de most nem merek Alexa miatt. Nem tudom egy kisbabára milyen hatással van a mentolos szag, merthogy elég intenzív illat. Emlékeim szerint, Anett kisebb korában (kb.2 évesig) nagyon utálta és sírt, pedig mikor elaludt odacsempésztem és sokkal jobban aludt.

Az Árkádot én is szívesen megnézném, de egyenlőre nem merek hosszabb útra indulni Alexával a szoptatás miatt.

KépSziasztok !Kép

Tünde
tünde1122
 
 


Tünde!

Köszi a sok infót, utánajárok! Kép

Szerintem a szoptatásban az a jó, hogy teljesen szabad vagy, bárhová mehetsz, nem kell a "kajcsiról" külön gondoskodni. Mi elég sokat utazunk, Szilárd 2 hetesen tette meg első útját, és eddig még semmi gond nem volt. Ha megéhezett, megálltunk, és megszoptattam.

Mára jól elromlott az idő, pedig tegnap du. már kezdtem örülni. Egész hétre esőt mondanak, sajnos. Kép

Zuzi, Évi, Barbara: minden OK? Kép

Sziasztok! Kép

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok!!

Orsi:
Remélem mindenki meggyógyult. A Honvéd utcai virágosnál szép az áru és nem drága. Mi mindig ott veszünk virágcsokrot. Szilárd mennyit alszik nappal? Könnyen le tudod tenni aludni? A Flóra néha csak fél órákat bóbiskol. Nagyon nehezen alszik el. Eddig kétszer sikerült, hogy leraktam és már aludt is szopi nélkül.

Tünde:
Flóra is két éjszaka nyüszög rendesen. Nem tudom mi baja van, reggel ötig szépen aludt eddigKép2 óránkét felsír, néha visszaalszik egyedül, de inkább csak egy kis szopival. Majd kezdődik előröl minden és reggel 6-kor már fent van.


Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Ha ma lesz egy kis "száraz" időszak, felkerekedünk.

Évi,
Szilárd elég sokat alszik napközben is. Reggeli szopi után 2-2,5 órát, ebéd után kb. 3 órát. Van, hogy fürdés előtt alszik még egy órát, de ez ritkán van. Most már egyre többször végig aludta az éjszakákat este 8-f9-től reggel 7-ig.
Azóta tudom lerakni aludni szopi nélkül, mióta megtalálta az ujjacskáját. Kép

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok !

Orsi :
Biztos azért tudtok olyan szabadon mászkálni, mert sok tejed van és akkor persze mindegy hol adod neki. Egyetértek. Nekem sajna folyematosan fejegetnem kell, hogy elég legyen. Azért van, hogy elmegyünk mi is (anyukámhoz, anyósomhoz) és nem tudok lefejni evés után, de 1-2 ilyen akció után 1 hétig tart míg visszaáll a rend. Ilyenkor többször eszik, mert nem elég neki ami van, kevesebbet alszik és nyügi. Este pedig jöhet a tartalék a fagyasztóból, miután mindkét cici üres.

Évi:
Hasonló helyzetben én már a cumira kényszerültem. Miután már végigaludta többször az éjszakát és nem evett, az óraátálláskor visszatért az ébredés, aztán egyszer így egyszer úgy, kipróbáltam, hogy cumit adtam csak neki és nem a cicit. Ugyanis ha felkeltem megszopiztatni, nem nagyon evett csak szórakozott és többnyire elaludt rajta. Így nem láttam értelmét az egésznek. Ez a módszer bejött. 2 perc alatt aludt és a cumit is kilökte a szájából. Most már nem kel fel éjjel ezért sem.

Egyébként én is 8, f9 legkésőbb 9-kor leteszem és f6-f7-ig alszik, aztán eszik és ismét alszik kb.f10, 10-ig. Aztán már többnyire fent van, csak du. alszik kb.1-1,5 órát, meg este fürdés előtt 1/2 órát, de nem mindig. Ez a normális napirend, de persze vannak eltérések, mikor vmi miatt kizökken. Ez ugyebár minimum 2-3 nap visszaállás, de van hogy 1 hét.

Most mennem kell épp most ébredezik Alexa.

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Sziasztok! Kép

Tünde,
tévedsz, nincs sok tejem, csak épp annyi, amennyi kell, néha még annyi se. Kép Sokszor volt, hogy kevés volt, izgultam is rendesen, ilyenkor többször szoptattam, aztán pár nap után visszaállt. (Éjjel is szoptattam 2-3x.) Én csak 3 hónapos koráig fejtem, nem volt tovább türelmem, mert mindig olyan keveset fejtem, ha 10 ml összejött, az már csúcsteljesítmény volt. Na meg Szilvi is mindig ott sündörgött körülöttem, és nem hagyott nyugton még pár percre sem. Egyébként bocsi, nem tudtam, hogy emiatt nem tudtok mászkálni. Szilárd most már gyümöécsöt is, főzeléket is eszik, úh könnyebb vmivel. Ha nem elég a szopi, jóllakik a főzelékkel. Persze ha nem répáról van szó. Az ui. nem nagyon tetszik neki. Már többször próbáltam, de mindig nyammogott rajta, és szabályosan ellökte a kezemet. Bezzeg a sütőtök! Kép
Jó, hogy Alexa szereti a cumit. Én próbáltam volna Szilárdnál is, mikor láttam, hogy rátalált az ujjára, de nagyon nem tetszett neki, undorodva kiköpte. Csak a bal hüvelykujját szopja, és már most kissé laposabb, szélesebb, mint a másik. Remélem, nem lesz maradandó.

Évi,
alvással mi a helyzet. Javult?

Holnap Apuci itthon lesz, úh megejtjük a húsvéti bevásárlást. Anyósomék meg a szüleim is jönnek vendégségbe, vmi finomat kell csinálnom. Ti mit főztök húsvétkor? (Sonkán kívül!Kép)

Szép muskátlit hol lehet venni?

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Zuzi!

Csalódtam az igazságszolgáltatásban! Kép

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok !

Orsi :
Akkor tejileg hasonló cipőben járunk, csak én gyávább vagyok, ami a mászkálást illeti. Most már majd én is bátrabb leszek talán, mert 3-4 hónaposnak már el lehet kezdeni, majd a gyümit. Ez megnyugtatóbb számomra, mert nem vagyok tápszerpárti és ha esetleg kevesebb lesz hosszabb távon a tejci, már lehet hozzápótolni gyümit. Én még gyötrődök kicsit a fejéssel, de már nem esek kétségbe, ha pl. du. kihagyom és inkább a lányokra szánom az időt. 2 gyerekkel biztos idegőrlőbb a fejés, ezt én is tapasztalom hétvégén.
Sajna, Anett a kezét szopizza fikuszban, ami még rosszabb, mint az ujjszopi. Ő már 2 hetesen megtalálta ezt a megnyugvást és most sem hajlandó lemondani róla 5 évesen.Kép Arról jobb ha nem is beszélek, hogy néz ki emiatt a mutatóujja. Ha így marad neki, az nagyon ciki lesz tinikorban. Alexa is próbálkozott a kezével, de nem tetszett neki és inkább sírt, így gondoltam próba szerencse a cumi. Neki ez tetszik jobban és szerencsére nem annyira függő, hogy ha kiesik felébredne, mert ezzel rémisztgettek.

Mi nem leszünk itthon Húsvétkor, ami a kajafőzést illeti, a mamákhoz megyünk.Kép

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok !

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenkinél szép volt az ünnep.
Most kivételesen nem mi utaztunk a szülőkhöz, hanem ők jöttek hozzánk. Először a férjem szülei jöttek, nagyon fincsi báránysültet csináltam nekik. Tegnap az én szüleim jöttek, nekik almás-narancsos csirkét csináltam. Az is szuper volt. Nem akarom agyondícsérni magam Kép, de tényleg nagyon jól sikerült mindkét kajcsi. Szilvi is nagyon élvezte a sok embert, meg a keresztlányainkkal rengeteget játszott. Persze jól becsokizott ebéd előtt, úh nem sokat evett, de Apja azt mondta, "most lehet, most húsvét van!". Kép
A sok készülődés mellett nem maradt időm tojásfestésre, de nem nagyon bántam. Locsolkodni hál'Istennek nem szoktunk. Műanyag dísztojást azért vettem a barkára, egész szépeket csinálnak már a kínaiak(Kép). Láttam nagyon szép igazi himes tojást, de nem mertem megvenni, mert tuti, hogy Szilvi összetörné.

Eléggé nyomaszt, hogy ilyen vacak az idő. Azt hittem, legalább húsvét után kiderül. Mikor lesz már jó idő???

Tünde,
voltam a kispiacnál, igaz csak 2-3 nénike volt, de a zöldséges tényleg jó volt. Meg virágot is sikerült vennem. Köszi.
Most szép, dús tűzvörös muskátlira vadászom.

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok !

Eltelt a Húsvét is. Nekünk főleg ide-oda autókázással telt, no és sok kajálással. Ez utóbbi miatt nem vagyok oda az ünnepekért, mert mindenhol hacsak a "nem akarom megbántani" adagot eszem is, az súlyos kilókat jelent. Kép Nekem legalábbis, hisz amúgy sem tartozom a karcsúak közé. A ledolgozással már hadilábon állok.
Aztán a másik "kellemes" oldala az ünnepeknek, az édesség. Megint sikerült annyit kapnia Anettnek (+ most már Alexának is Kép -"csak mutatóba"), hogy télapóig kitart.

Orsi :
Ügyi kis szakács vagy !
Tűzvörös muskátli ? Én a nagypiacon szoktam venni. Ott a legszebbek szerintem, többféle méret, szín stb., többféle ár. Bár idén megpróbáltam az átteleltetést a barátnőmnél. Nem tudom milyen sikeres lesz.

Ez az idő katasztrófális ! Hogy tud ennyi eső esni ! Egy kis napsütésre vágyom!!!!Kép

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Tünde!

Én is majd meghalok egy kis napsütésért! Nem bírom már ezt az esőt!

Nálunk is csokihalmaz volt, főleg Anyósoméktól. Szilvi egy hatalmas csokinyuszit is kapott. Szilárd is kapott egy csomó csokit, de mivel ő nem eszi, az is Szilvié. Vagy én eszem meg bánatomban! Kép

Nagypiac hétközben is szokott lenni? Már nagyon vágyom egy kis üde színfoltra az erkélyemre. Akár még esőben is hajlandó vagyok elmenni érte. (Én az egész mélyvörös muskátlit szeretem, az a kedvencem. A levele bordó csíkos szokott lenni, vagy ha nem, akkor egész sötétzöld.) Persze kocsival. Kép Tavaly volt nekem is, ill. szoktam teleltetni. A régi lakásunk olyan házban volt, amelynek a lépcsőházában teleltette mindenki a virágait. Mivel mi novemberben költöztünk, most nem teleltettem. Remélem,most találok szép erős töveket!

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Tünde!

Én is nehezen bírom ezt a csúnya időt! Szeretnék már egy kis napsütést!!!!

Nagypiac hétközben is van? Gyönyörű muskátlikért akár esőben is elmegyek. Legalább ha kinézek az ablakon, nemcsak a ronda időt látom, hanem a szép muskátlikat is!

Nálunk is volt csokihalmaz, főleg Anyósomék részéről. Hatalmas csokinyuszit kapott Szilvi. Szilárd is kapott csokit, pedig ő nem is eszi. Szilvié lesz, vagy én eszem meg bánatomban. Kép
Szilvi persze a két napot végig csokizta, de Apja megengedte, mert "most húsvét van, most eheti!".Kép
A fogacskáit is féltem, úgyhogy csak este eheti, vacsi után. Akkor úgyis jön a fogmosás. Egyébként ha nincs szem előtt a csoki, nem is jut eszébe. Tegnap este én "tukmáltam" rá a csokit. Kép Olyan szépen evett: egyedül, sokat, és nem hülyéskedett közbe, meg akartam vhogy jutalmazni. Megláttam a csokinyuszit, és megkínáltam vele. Naná, hogy elfogadta. Egyébként jó minőségú csokikat kapott, Lindt csokinyuszit (prémium csoki), nem kakaós tejfigurát. (Annak borzalmas íze van.) Olyan sokat beszélek a csokiról, hogy mindjárt megkívánom. Kép

Csináljon már vki jóidőt! Napsütést akarok, de gyorsan!!!

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Azt hittem, az előbbi levelem nem ment el. Bocsi az ismétlésért.

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok!!

Látom mindenkinek jól telt a húsvétKép Mi a Balatonon voltunk. Vasárnap szerencsére nem esett az eső így tudtunk egy kicsit sétálni is. A csoki halmaz nálunk is megvan. A tejem kezd elapadni, így a Flóra kap egy kis pépet is. Az alvás még mindig nem oldódott meg. Van olyan éjszaka mikor 2 óránként felkel. A cumi nem vált be, mert kiveszi a szájából és üvölt tovább.

Muskátlit én az Obiban vettem tavaly tízes kartonban. Nagyon szép volt.
Végre süt a napKép

Sziasztok

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Évi, miért kezd apadni a tejed? Tudsz pihenni napközben? Nem biztos, hogy apad, csak többet szeretne enni. Nálunk szerintem így van, gondolkodom is azon, hogy estére is kéne adni már neki vmi kajcsit.

Most itt vagyunk a szüleimnél Pesten, egy kicsit lazíthatok. Férjem meg konferencián Visegrádon, úh Apukámat kitúrtam a géptől, és enyém egész este. Kép
Anyu vett gyönyörű szép muskátlikat, vsz. én is onnan fogok venni, ahol ő vett. Kép

Jóidőről tudtok vmit?

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Szia Orsi!

Onnan gondolom, hogy kezd apadni a tejem, hogy elkezdünk szopizni szív kettőt sír, majd elfordul. Az is lehet, hogy már nem kell neki. Nem tudok pihenni mellette egész nap egy pillanatra se áll meg. Aktív gyerek csak azt nem tudom kitől örökölteKép Ha alszik akkor gyorsan főzök. Igazad van lehet, hogy este is meg kellene vacsiztatnom a Flórát, aztán alvás előtt egy kis szopi lehet, hogy nyugodtan aludhatnánk reggelig.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi!

Ha épp elkezd szopizni, és akkor nyűglődik, lehet, hogy a foga jön. Nálunk is így volt pár napig, mielőtt kibújt volna a foga. Fél percenként abbahagyta a szopit, megfeszítette magát, sírt, aztán vissza cicire. Ezt csinálta negyed órán keresztül. Éjszaka vmennyire nyugodtabban szopizott, pótolta a hiányt. 1-2 nap múlva kibújt a foga, és többet nem csinálta. Legyél türelmes vele.Kép Vagy az is lehet, hogy sztrájkol. Hú, de akkor mit kell csinálni, azt nem tudom. A szoptatás topicban biztos tudnak segíteni.

Orsi
orsi
 
 



Orsi
orsi
 
 


Orsi!!

Gondoltam már én is arra, hogy a foga jön, de három hete jött ki a felső kettő. Ilyen gyorsan jön a többi? Végül is nyáladzik rendesen. Éjszaka, ahogy mondod nincs vele semmi gond szépen eszik és alszik tovább. Csak néha egy kicsit sokszor kelKépAzért csak elmegyek a szoptatás topic-ba is.
El is felejtettem mondani a Flóra kapaszkodva fel tud állniKép

Mindenkinek kellemes hétvégét!

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi!

Nem semmi ez a felállás! Hurrá!Kép Szilárd még elég messze van ettől. Viszont már feltérdel, és rugózik!Kép

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok !

Látom beindultatok, amíg nem jártam erre.
A 2 nap szép időt kihasználtuk, amennyire lehet, de már megint esik és borús.Kép Ez csúcs !
A cumis műsor nálunk is beindult. Beleakasztja Alexa az ujját a cumi karikájába és kiveszi a szájából. Majd a kezével addig kever, amíg teljesen eltűnik a cumi valahol a lábainál. Így kissé mókásabb az alvás, mert ha nem "hullafáradt", akkor ezzel szórakozik és persze sír, mikor ráeszmél, hogy már nem is látja. Ebből a szempontból az ujjacskája sokkal praktikusabb lenne, de nem jön be neki továbbra sem.
Évi:
Ez a fajta szopizás nálunk is előfordul, de olyankor többnyire fáj a pocija. Felveszem, tartogatom kicsit és többnyire v. alul v. felül távozik a levegő. Ezután általában eszik tovább. De olyan is volt, hogy valóban üres volt a cici. Ilyenkor adtam a másikból is neki, annak ellenére, hogy felváltva szoktam hol az egyikből, hol a másikból szopiztatni. Tapasztalat :2-3 nap aggódás után, helyreállt a rend, vis. megint felváltva is elég volt. Persze Alexa még csak 4 hónapos lesz a köv. héten. Lehet, hogy később már nem így műkszik.

És mikor adtok a babáknak szilárd kaját? Uzsi, ebéd ?
Nekem volt az Anettnél egy szisztémám, ami bejött az evésátállással kapcsolatban, de nem tudom, hogy van-e tudományos alapja. Én először uzsit kezdtem adni neki, majd mikor ezt a szopit már kihagyta, estére több tejem maradt. Aztán ebédre kezdtem főzeléket adni és megint mikor kihagyta ezt a szopit is, megint elég volt a tej estére stb. Szó mi szó, én estére amíg bírtam adtam neki a szopit és ezt hagytam el legutoljára (1 éves korára).

Nem tudom tanulságos volt-e amit leírtam, de szerintem minden baba más.

Orsi :
Lehet, hogy már vettél muskátlit, de a nagypiacra kedden, pénteken és szombaton de. érdemes menni. Egyébként mindennap nyitva van, csak a falusi nénikék a fent említett napokon vannak többnyire, egyébként csak a kereskedők vannak kint.

No, jó hosszú irományomat befejezem, mert még a végén nem lesz kedvetek elolvasni.

Jobb időt mindenkinek ! Kép

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Ja ! Évi : Gratulálok Flórának a felálláshoz ! Ügyi !

Szisztok !
Tünde
tünde1122
 
 


Tünde!

Akkor kedden vsz. kimegyek a piacra, ha nem szakad az eső!
Én fordítva adtam a kajákat Szilvinél, először tízórai, utána ebéd, majd uzsi. A reggeli és esti tápszer sokáig megmaradt.Még most is van, hogy reggelire csak tejeskávét iszik.

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok !

Orsi:
Én ezzel a módszerrel kihagytam a tápszert és az esti szopi az megnyugtató volt Anettnek. Pláne, hogy a cumisüveget utálta. Amíg csak anyatejet kapott, kellett a lefejt tejecske üvegből este, de nem tudott cumisüvegből enni először és csak nyüglődött. Most Alexával is így vagyok jelenleg. Kell a pótlás este (lefejt anyatej), de a cumisüveg nem nagyon szimpi neki.
Már hazajöttetek a szüleidtől ?
Talán már jobb idő lesz. Most legalábbis úgy néz ki. Kép

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Tünde!

Még itt vagyunk a szüleimnél, csak este megyünk vissza.
Fagyitejet szoktam néha adni, de már nem sok van. Tegnap, tegnapelőtt nem kellett neki. Majd meglátjuk, még várok pár napot.

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok!!

Szerencsére a szopizás megoldódott a Flóra újra eszikKép Nem tudom mi volt a baja biztos csak ijesztgetni akartKép Ami sikerült is.

Én először uzsira adtam neki egy kis gyümit majd jó sokára ebédre főzeléket.
Milyen szép idő vanKép Megyünk is du. ki az udvarra. El kell szórnom a fakérget a tuják alá. Tegnap leástuk ezeket a fa cölöpöket (nem tudom, hogy hívják) Egész jól néz ki így az udvar.
A férjem Pesten van 2 napig. Sajnos egyedül vagyunk itthonKép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok !

Megint kiakadtam a kaposvári kórházra. Ma kellett visszamennünk a csípőuh.-ra, 2-re, mert ugye időpontot kell kérni.(3 hét átfutással) Azt hinné az ember, hogy mindenki kap egy időpontot, így gyorsabban megy minden. Hát az már érkezéskor kiderült, hogy a 10 baba, aki ott várakozott, mind 2-re ment.Kép Ám az orvos még 3-kor sem volt sehol. Sőt, 1/2 4-kor sem. KépMajd 3/4 4-kor közölte az aszisztensnő, hogy sajna ma elmarad a vizsgálat, mert a műtőből még nem ért ki a doki, így akit tud, átír jövőhétre. De mindenkit nem tud !Kép Mert azt sem kell mondanom ugyebár, hogy 1 héten 1X van babauh. Nekünk "szerencsénk" volt, bent voltunk a néhányban. Azzal senki nem foglalkozott, hogy 10 baba órákig mit tud művelni egy kis váróteremben. Kép Nem kívánom senkinek ! Jövő héten újra próbálkozunk, remélem több szerencsével.Kép

Bocsi ! Ezt muszáj volt kiírnom magamból, felfokozott lelkiállapotom levezetésére.

Mikor kezdtetek el gyümiket adni ? Alexa most lesz 4 hónapos a hétvégén. Lehet, hogy már el kéne kezdenem. Egyre több pótlás kell este neki.

Orsi:
Sikerült muskátlit venned ? Ilyenkor már ki is teszed ? Nincs még hideg neki éjjel ?

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Tünde!

Sajnálom, hogy nem jött össze az UH. Nekünk is menni kéne kontrollra, de még nem kértem időpontot. Egyébként amikor múltkor voltunk, senki nem volt ott. Tök üres volt a váró. A doktornő nekem két napot mondott, hogy mikor vihetem. Na, holnap majd felhívom, csak nehogy elfelejtsem. Mostanában annyi minden összejön. Zúdulnak a megpróbáltatások, de egyszer csak vége lesz, ugye? Kép Muskátlit még nem vettem, lusta voltam elmenni. Egyébként már ki lehet tenni őket, nincs fagy éjszaka. Több helyen is láttam. A házban is megelőzött vki. Kép Olyan szép idő volt tegnap, inkább a játszótérre mentünk. Találtam egy pici elkerített játszót, tele sok kisgyerekkel, Szilvi korosztálya, úh tök jól elvolt. Homokozott, motorozott stb. Szilárd meg forgolódott a babakocsiban, mindig hasra fordult, és feltérdelt, és úgy rugózott. Most ez az új, amit gyakorol.
Reggelre szépen bedurrant a mellem. Először azt hittem, a sok tejtől feszes. De egyre jobban fájt szopi közben, és utána sem múlt el. Próbáltam fejni, de nem nagyon megy, Szilárd meg nem akarja kiszopizni. Férjem meg nincs itt, hogy kimasszírozza. A kórházban is ő segített, mikor Szilárd megszületett. De. még a hideg is rázott, elég sz@rul éreztem magam, próbáltam volna pihenni, persze Szilvi nem hagyott, egyfolytában a fejemen ugrált. Du.-ra azért rendbejöttem. A mellem még fáj, várom a párom, hogy este kimasszírozza. Kép
Ja! Az is kissé kiborított, hogy Szilárd reggeli után nem akart aludni, ebédig viszont nem bírta ki, úh felváltva aludtak Szilvivel.
A gyümölcsöt mi 5 és fél hónaposan kezdtük, igazából 6 hónapos volt, amikor "rendes" mennyiségeket evett. Szerintem még várj vele.

Az elkövetkező napokban lesz némi remény egy kis napsütésre!Kép Már nagyon hiányzik!

A Somssich u-i bölcsiről tudtok vmit?

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok !

Orsi:
Azt hiszem bölcsiügyben is én vagyok az embered. Kép Anett 1,5 évet járt oda. Mire vagy kiváncsi ?

Reménykedem én is a jóidőben már végre ! Kép

Tünde
tünde1122
 
 


Tünde!

Szuper! Tudtam, hogy Te vagy az én emberem! Kép Arra vagyok kíváncsi, hogy milyenek a gondozónők; kb. hány gyerek jut egy gnőre; mennyit vannak levegőn; mennyire figyelnek oda, hogy ki mennyit eszik; mennyit foglalkoznak egy-egy gyerekkel; mennyire barátságos a berendezés stb. Szóval összességében milyen. És Anett szeretett oda járni?

Évi!
Hogy bírtátok az Apahiányt? Flórával minden OK szopi téren azóta is? De jó, hogy családi házban laktok!Kép Amíg a szüleimnél laktam, én is családi házban éltem, csak aztán elkerültem egyetemre más városba, ott már "csak" lakásban. Meg itt is. De nagyon hiányzik a kert. Nem is magam miatt, hanem a gyerekek miatt. Sokkal többet lehetne Szilvi a levegőn, nagyon szeret a szabadban játszani. Most gyűjtünk, hogy aztán pár év múlva építkezhessünk. Hogy hol, még nem tudjuk, meg hogy mikor, azt sem. De egyszer biztos. Kép

Zuzi!
merre jársz?

Sziasztok!
Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok!!

Szerencsére az apahiányt jól bírtukKép Van annyi tejem, hogy este rendesen jól lakik és nem kel fel éjszaka. Nagyon szeretek itt lakni. Igaz én nem akartam beköltözni a városba, amíg nem ismertem a férjemetKép Hamar megszoktamKép Nem laktam messze, suliba is idejártam.

Milyen szép idő vanKép Ma is megyünk sétálni. Nem lakik valaki a Kisfaludy utca környékén?

Mindenkinek szép napot!!

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok !

Évi:
Képzeld, én a Kisfaludy környékén lakom.Kép Bár attól függ melyik végét nézzük. Én Zaranyis vagyok. Csak nem a közelben laksz ?! Kép

Orsi:
Bölcsi: 2 csop. van, mindegyik vegyes. Mindegyikben 3-3 gondozónő váltogatja egymást+dadus. Általában reggel és du.1 gnő van, reggelitől uzsiig 2 van. 1 csop.ba 15 gyereket vesznek fel, de persze ennyien tán sosem voltak egyszerre. Vki mindig beteg. Levegőztetés nagyon tetszett, mert mikor nincs fagy v. nagyon hideg, párás, akkor du. is kint szoktak aludni a levegőn. És nem szokták felébreszteni őket, hanem ki hogy kel. Persze, azért csendespihi van fix a nem alvóknak is. Úgy rémlik, 12 - 2, 1/2 3-ig alszanak. Evésről nagyon nem tudok mit mondani, mert Anett nagyon jó evő, ott sem volt gond vele, ha úgy kapta ahogy szerette. pl. fasírozottat nem belevagdalva a főzelékbe, de ezt is megkérdezték tőlem az első nem evéskor és utána úgy kapta és nem volt gond. Mindig megkérdezték, ha nem evett meg vmit, hogy nem szereti v. csak nem volt kedve. Alma v. vmilyen gyümi mindig volt. Szerintem változatos kaják és többnyire főzelékek voltak, amit egyedül is meg tudott enni ügyesen. A berendezés nem a legmodernebb, de szerintem tökéletesen megfelel ekkora gyerekeknek. Nincs tele modern (esetleg használhatatlan) játékokkal, inkább egyszerűbbekkel. Szerintem ez nem rossz, mert tud kitalálni játékokat a csemete, fejlődik és nagyon sok mondókát tanultak, olyat amit el tudott játszani. Anettnek pl. ezek a mai napig megmaradtak és az óviban is 1-2t ő mutatott meg, amit még az ovónők sem ismertek. Aztán pl. Anett ott tanulta meg, hogy nem minden az övé, mert osztozni kellett a játékokon. Ezt pl. nagyon értékeltem, mert én itthon nem tudtam teljesen megértetni ezt vele. Egyébként Anett nagy szöveges volt, úh. nem unatkoztak mellette a gnők. Mindig volt kérdése a végtelenségig Kép és ezt is nagyon jól lekezelték, nem küldték el sosem, hogy "fogalmam sincs".Kép Egy szóval, nekem szimpi volt. Odavinném Alexát is, ha szükség lenne rá. Azt hiszem ezt elég részletesen kifejtettem, de ha még vmi kimaradt volna, kérdezz nyugodtan.

Sok levegőzést mindenkinek ! Kép

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Sziasztok!!

Tünde
Mi a Losonc utcában lakunk, fagyizó mögöttKép Sétáltunk már felétek is.
Találkozhatnánk valamikorKép

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Tünde!
Nagyon köszi a részletes leírást. Kép Azért kérdeztem a levegőztetést, mert én se de. se du. nem láttam még kint gyereket. Lehet, hogy csak rossz időben mentünk, nem tudom. Az nem rossz, hogy 3 gondozónő van 15 gyerekre, jó arány. Az is nagyon tetszik, hogy a szundiból nem ébresztik fel őket.
Amikor ideköltöztünk, és megláttam kívülről a bölcsit, kicsit elkeseredtem. Nem tűnt vmi szimpinek. De párszor láttam a gyerekeket reggel, amint a szüleik hozták őket, és úgy tűnt örömmel jönnek. Meg a szülők is normálisnak tűntek. Kép Mármint hogy jófejek, és fontos nekik, hogy hova jár a gyerekük. Aztán jan.-ban kezdtünk Szilvinek helyet keresni, hátha van vhol üresedés. Felvették várólistára. Most telefonált a vezetőnő, és nagyon szimpi volt a hangja. Kérdezte, hogy nem akarjuk-e inkább oviba íratni, mivel okt.-ben már 3 éves lesz. Ezen gondolkodva kérdeztem, hogy milyen ez a bölcsi. Szerintem az ovihoz még pici, ott egész más a rendszer (gondolom én), mások az elvárások, a bölcsiben még lehet "kisbaba". Mellesleg évvesztes lesz, ha oviba menne, akkor azt kéne ismételnie. Mivel ilyen jókat írtál a bölcsiről, szívesebben megyek élőben is megnézni, és inkább a bölcsit választom ovi helyett.

Mi a Somssich utcában lakunk (mindig elfelejtem, ki volt ez a Somssich Kép), de ha ilyen klassz az idő, mint ma, el tudunk sétálni a Kisfaludy utca felé. Főleg, hogy Szilvi megint rákapott a motorozásra. Kép Úgy örülök, hogy ilyen szép az idő, és jó meleg van. Állítólag vasárnap megint jön a léhűlés.Kép

Úgy néz ki, szombat reggel el tudok menni muskátliért (hétvégén hármasban leszek a gyerekekkelKép). Márcsak egy jó kertészet kéne, ahol szép dézsába való thujákat lehet venni. Van egy nagy dézsám, abban volt az első karácsonyfánk. Most üresen áll az erkélyen, és olyan jól mutatna benne egy szép thuja. Vmi különleges. Vagy tiszafa, az is nagyon tetszik. Szóval ha tudtok jó kertészetet, mondjátok el, légyszí. Köszi.Kép

Orsi

UI: nem baj, hogy állandóan kérdezgetek? De olyan jó, hogy tudtok segíteni. Kép

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok!

Ma de. megnéztük a bölcsit, és beiratkoztunk. A vezetőnő nagyon szimpatikus volt, mindent részletesen elmondott. Az is nagyon tetszett, hogy azért, mert én nem dolgozom még szeptembertől, Szilvi nyugodtan mehet bölcsibe, és nemcsak fél naposra. Megvan a helye, és kész. Persze nem hagyom ott egész nap, de mégis jó, hogy gyerekek között van, jobban fejlődik, másrészt én is tudok Szilárddal foglalkozni (többetKép), meg a saját dolgaimat intézni.

Olyan jó kedvem van ettől a gyönyörű napsütéstől!!!Kép
Elkezdtem csinálni a fotóalbumokat. Szilvié már félig kész van. Szilvi képei
Szilárdé is alakul: Szilárd képei

Szép napot mindenkinek!

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok !

Már megint esik ! Kép Kép KépHisz, oly "rég" esett már !Kép

Orsi:
Bölcsit nem fogod megbánni. Anett is decemberi és 2 évesen vittem oda + járt még 1 évet. Én is így gondoltam ahogy te, hogy még kicsi az ovihoz. Meg nagyon szimpi volt ahogy itt bántak Anettel. Igaz, a végén már nagy úrnak érezte magát a kicsik között, de az ovi így könnyebb volt. Elég önáló volt már mikor oviba ment, ezt az ovónénik is jobban szerették.
Képzeld, kertészet ügyben nem vagyok nyerő. Kép Emeletesházban nem érint annyira a téma, meg a muskátlin, ja és a néhány szobanövényen kívül, nem igen kertészkedek többet.
Engem nem zavar, ha kérdezgetsz, ha tudok szívesen segítek. Egyébként nagyon szimpi módját találtad meg a város megismerésének, nem biztos, hogy eszembe jutott volna hasonló helyzetben.
Jók a képek ! Mindkét csemete szemei gyönyörűek !Kép Szilvinél a telcsis teszik a legjobban, olyan kis huncut. Szilárdnál a lábacskás nagyon jó. Én is elkezdtem frissíteni, de mindig félbemarad. Talán a jövő héten, bár oltásos hét lesz. No, meg a kedvenc uh.-om.

Évi:
Én benn vagyok a "randiban". Ugyan az oviba Anettért inkább a kertek alatt járunk, de a fagyis felé sokat sétálunk, különösen, ha kijön a jóidő.

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Sziasztok!!

Tünde:
Ha egyszer megint jóidő lesz, akkor találkozhatunk. Mikor mentek az oviba és melyikbe?
Lehet, hogy már találkoztunkKép

Orsi:
Találtál már a dézsádba növényt? Szeretnék én is a teraszra rakni, de nem találtam még megfelelőtKép

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi,
még nem találtam. Most hétvégén beteg volt az egész család, úh most örülök, hogy élek.Kép

Tegnap teljesen lebetegedtem én is. Múlt hét elején Szilvi kezdte egy kis náthával, aztán csütörtökre Szilárd is elkapta,de igazán pénteken jött ki rajta: teljesen begyulladt a szeme, folyt mindene (szeme, orra, szája) Kép. Szombatra be is lázasodott, egész nap nyűglődött. Vasárnapra meg én lettem tök beteg, (én is lázas), úh nagyon jó volt! Lerobbant anyuka két beteg gyerekkel.Kép A férjem sajnos nem volt itthon hétvégén. De ma de. itthon maradt, ápolt engem, kialudtam magam, és most már tök jól vagyok. Hát ennyit a hétvégénkről.
És ti mit csináltatok ebben a remek időben?Kép

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok!!

Orsi:
Remélem már jobban vagytok? Tündériek a gyerekeidKép Megnéztem a képeket.
Raktam fel a profilba én is 2 képet.

Szép napot!

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon régen voltam már itt, de sajna mostanában a férjem nagyon sokat dolgozott a gépen, sokszor hajnalig, úgyhogy nem jutottam a nethez.Na meg húsvétkor elmentünk a zsüleimhez (Szabolcs megye) és ott voltam a gyerekekkel egy hétig. Látom számomra is érdekes dolgokról folyik a társalgás, mivel januártól Zsuzsit én is bölcsibe szeretném adni. Úgy látom, ti A Somssich utcai oviról beszélgettek, mi pedig ide szeretnénk menni a Búzavirág utcába, de gondolom a tapasztalatcsere így is jól jön.
Muskátli ügyben azt hiszem én vagyok a legügyesebb: az enyémek már szépen hajtanak, sőt ültettem futó petúniát, meg mini begóniát. És képzeljétek: kipróbálom, hogy magról sikerülnek-e afűszernövények, konkrétan bazsalikom, kakukkfű és kapor. Majd beszámolok az eredményről!
Ja és tettem fel új képeket az albumba, aminek Peti és Zsuzsi a neve.
Na mindenkinek puszi! Mostmár gyakrabban jövök majd!

Zuzi
zuzi
 
 


Utólag visszaolvastam amit írtam! Bocsi az elütésekért!!
Zuzi
zuzi
 
 


Sziasztok !

Sikerült elkapni nekünk is vmit. Anett hétvégén lázas volt, mandulagyuszi.Kép Most már jól van, de nagyon csúnyán köhög. Alexa is elkapta első betegségét, náthás és ő is nagyon rondán köhög, a torka is piros volt.Kép Ezért az oltást is ki kellett hagynunk. Vele nehezebb, még mindig nyügi. Anett viszont totál lefáraszt most, hogy itthon van a héten és már jól van. Még szerencse, hogy én nem kaptam el.
Orsi ! Teljesen együttérzek veled, bár ti már biztos meggyógyultatok.Kép
Tapasztalt anyukák, tanácsot kérnék orrszívó-ügyben ! A hagyományossal képtelen vagyok leszívni Alexa orrát. Nem jön semmi, ugyanakkor hallom, hogy szörcsög. Ilyen béna lennék ? Lehet. Kép Bár a dokink szerint a megduzzadt orrmandulák mögül hallom a szörcsögést, onnan meg elég nehéz leszívni. Vennék egy normálisabbat, de nem igazán tudom mi a jó. Hülyeséget meg nem szívesen vennék. Anettnél szerencsére tán 2X kellett mire ki tudta fújni az orrát, tehát nem volt ilyen gondom.
Évi:
A csigalépcsős oviba jár Anett, és a Buzsáki u.-Kossuth u. útvonalon szoktunk menni, kb. 1/2 3 és 1/2 4 között vmikor, etetéstől függően. Viszont a Bem u.-n szoktunk feljönni a Kisfaludyra egyéb sétánál.
Zuzi:
A képek nagyon jók, megnéztem. A sóskások nyerték meg legjobban a tetszésem.Kép

Végre jó idő van ! Kép Kép

Mindenkinek szép napot !

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Szép jó napot mindenkinek!Kép

Évi,
azért te sem panaszkodhatsz!Kép
Szép nagy fogai vannak Flórának. Szilárdnak még csak most jön a felső kettő.

Tünde,
nálad mi a hagyományos orrszívó? Pesztonka? MI porszívósat használunk, Ariana a neve, azt hiszem. Műanyag! nem üveg. (Nekünk a gyerekorvos mondta, hogy ezt vegyük, ne az üveget. Nem tudom, miért jobb a műanyag.) A nagyját ki lehet szívni, teljesen azért nem. (De gondolkodtam azon, hogy amikor jó náthás vagyok, én sem tudom teljesen kifújni az orromat.)

Még élek!Kép Iszonyú volt ez a hét eddig. KépMég senki nem gyógyult meg teljesen, legkevésbé én. Egyedül Szilvi nem kapta el a kórt. Ő tök jól van, hál'Istennek. Szilárdnál a szemgyull. úgy néz ki, meggyógyult, viszont jó kis köhögés jött elő. A vasárnap éjszakát végig köhögte, pont azon a napon voltam lázas, úh még aludni sem tudtam éjjel. Szegénykémet naponta többször kellett "kínozni": orrszívás, orrcsepp, szemcsepp, köptető. Aztán a nózija besűrűsödött, plusz még egy kis Sterimar. Most már egész jól van, csak köhög. Az én torkom viszont még mindig nagyon fáj. Alig tudok enni. Minden házi gyógymódot bevetek, de hiába. Hétvégére meg kéne gyógyulni, mert egy barátunk kisfiát látogatjuk meg Pesten, húsvétkor született. Asszem, csak maszkban megyek, ha meg is gyógyulok addigra.
Most, hogy ilyen jó idő van, sokat mászkálunk; Szilvi rákapott a motorozásra, így viszonylag gyorsan is haladunk.Kép Meg kellőképpen lefárad estére, aminek, mi szülők nagyon örülünk.Kép

Ha addig nem jönnék, napsütéses, vidám hétvégét mindenkinek!Kép

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok!

Szerintem Tünde te biztosan arra a gumipumpás kézi orrszívóra gondolsz, de az szerintem sem ér semmit. Mi a Pesztonkát használjuk, és nagyon szeretem. Ez egy kis elektromos motorral ellátott készülék, amit nem kell porszívóhoz csatlakoztatni. Tünde, ha több info kell, csak jelezz!!
Remélem Orsi már jobban lesztek hétvégére. Bár nekem ne lenne étvágyam!! Rámférne egy kis koplalás!! Ez csak vicc. 5 kilót sikerült leadnom, de sajna megállt a fogyás, pedig mindent elkövetek, hogy foggyanak ezek a fránya kilók. Mindjárt itt a nyár és én megint nem merek majd kimenni a strandra.
Na majd csak lesz valami. Mit csináltok a hétvégén? Remélem jó idő lesz az időjósok előrejelzése ellenére.

Jó "cstlakozási" hétvégét mindenkinek!!

Zuzi
zuzi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: