Új privát üzeneted érkezett!

Ez egy jó kis szombati családi program!
Kép
Kép
foltvarró_cili
 
 


Sziasztok!
Én ugyan nem vagyok anyuka (csak apuka), de dunakeszi vagyok.
Szeretném tudatni Veletek (bár lehet, hogy valaki már ismeri közületek), hogy novembertől működik egy Baba-mama klub.
A Szent János kápolna közösségi termében működik, úgy néz kis sikeresen.
Infót találhattok róla a www.dunakeszi.hu/babamama.html oldalon is.
cocas
 
 


Itt van Uttó Luca, 2004.12.02-án volt 1 éves, Dunakeszi alsón lakik. Sziasztok!
Kép
Kollar_aniko
 

 
 

Body vásár!!
56-86 os mérteig, 100% pamut badyk kapható!
Elöl vagy vállon patentolt hosszú ujjal,
tiszta fehér, kék, világos zöld szegéllyel, elején maci, zsiráf, elefánt, egérke ,stb.mintákkal. 640-700.- ft / db.
Rugik 56-62-68-as méret, vállon patentolt, lábfejjel vagy anélkül, 100% pamut, fehér, kék, sárga, rózsaszin, elején azonos szin himzéssel, aranyos baba mintákkal.
1150-1200.- /db.
Váci műhely: 30-501-45-27,
ikepuskas@dunaweb.huKép
irénke
 
 


Sziasztok!

Beleolvastam ebbe a topicba, de úgy látom itt mindenki dunakeszii.

Mi most költözünk Fótra, 25 hetes állapotos vagyok, nincs véletlenül valaki, aki arrafelé lakik?

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!

Mi is Dunakeszin lakunk a Tóváros lakóparkban. Máté (http://bogmat.freeweb.hu) fiam 2003. július 7-én szűletett. November végén költöztönk ide, jó lenne minél több környékbeli kismamát, babát megismerni.

Ági
kismazsi
 
 


Ági!

Följebb írtam a baba-mama klubról és küldtem mailt is! (Gratula a honlaphoz! :-) )

Cocas
cocas
 
 


hol van keszin szülészet?
beus974
 
 


és valaki a meder-kavics utcábol esetleg? gyerekes, babás? Kép
beus974
 
 


Nőgyógyászat van a "Szakrendelő"-ben.
(A városi honlapról - www.dunakeszi.hu - letölthető a rendelési időket tartalmazó táblázat is.)
cocas
 
 


Sziasztok!
Bocsanat, hogy igy "Rátok török".
En illetve mi Szodligeten lakunk de a sogornom Dunakeszin lakik es ott baby&gyermekruha keszito.
A honlapjat itt megtalalhatjatok, keresetek Ot bizalommal es hat nektek all a lehetoseg szemelyesen is felkeresni Ot Kép

http://www.hunex.hu/kids_collection
Koszonom, hogy elolvastatok,
Mariann
Kép
Kép
Kép
k_mariann
 
 


Sziasztok!

Szeptember 6-án kedden 10 órakor újraindul a zenebölcsi a Művházban! Mindenkit szeretettel várok!

Érdeklődni lehet a 20 398 1931-en, vagy emilben.

Cili
foltvarró_cili
 
 


A nyári szünet után újraindult a nagysikerű Baba-Mama klub a Szent Imre Plébánia Szent György termében (jóidő esetén a parkban), a szokott helyen.
A klub foglalkozásai minden kedden 10 órakor vannak.
A program ingyenes!
Mindenkit szeretettel várnak a szervezők!
( http://www.dunakeszi.hu/babamama.html )
cocas
 
 


Sziasztok!

Látom, hogy nem nagyon él ez a topik, de azért próbálkozomKép Mi ugyan nem Dunakeszin lakunk, hanem a szigeten, Horányban, de nagyon sok mindent intézünk Dunakeszin, és most aggódva hallom, hogy ha nem indul be jobban, akkor nem biztos, hogy megmarad a Kölyökvár játszóház.

Egy viszonylag új helyről van szó, azt hiszem nyáron indultak, rengeteg gyönyörű játékkal egy új családi házban. Szép nagy nappali, 2 kisebb játszószoba, alvószoba, konyha, fürdő, pelenkázó, tényleg minden van, amire szükség lehet. Tiszta, barátságos, hangulatos. Mi eddig kétszer voltunk, és mindkétszer végtelenül kedves, felkészült volt a személyzet is. Én azt terveztem, hogy a szép ősz után, ha már nehezebb kivinni a kisfiamat, sokkal többet járunk majd oda. Az áraik sem falrengetőek, én 1200 Ft-ot 2 órára. Gyermekmegőrző is, szóval ott is lehet hagyni a gyerekeket, egy napra úgy tudom, 4 ezer Ft. 50 körül van egy hónap, ha valaki magánbölcsit keres a csemetéjének. Szülinapokat is vállalnak.

Ha van kedvetek, nézzétek meg, mert szerintem érdemes, jó program lehet a hideg, latyakos időben. Hétköznap este 8-ig nyitva vannak.

A cím Kisfaludy u. 53, a Vasutas sportpálya közelében van. Mi a Rév utcáról szoktuk megközelíteni.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Valamelyik nap jártam arra, sötét volt. Azt hiszem, bezártakKép De itt se láttam túl nagy érdeklődéstKép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Nemrég költöztünk Dunakeszire és van egy 7 hónapos kislányom. Szívesen találkoznánk hasonló korú babákkal. Ha valaki szintén társaságot keres, örömmel venném, ha jelentkezne.

Addig is Kellemes Ünnepeket mindenkinek!

Üdv,
Bea
bodza_bébi
 
 


Szia Bea!

Én is Dunakeszin lakom, van egy 11 hónapos kislányom. Ti merre laktok Dunakeszin?

Csilla
bogacsi
 
 


Szia Csilla!

Mi a Rákóczi u.-ban lakunk. A víztorony
utcája. Ti merre vagytok?

Üdv,
Bea
bodza_bébi
 
 


Szia!

Mi a Barátság lakótelepen lakunk. Merre van a víztorony? Mi 2 éve költöztünk ide, de nem tudom merre van a víztorony. Leírod?

Csilla
bogacsi
 
 


Szia!

A családi házas részlegnél. Közel van a Fóti út, vagy a tóváros. Ha Pestről jövünk a vasút jobb oldalán. Én meg a Barátság lakótelepet nem tudom melyik!? Van kedved találkozni valamikor? Hogy hívják a kislányod? Az enyémet: Bodza.

Bea
bodza_bébi
 
 


Szia Bea!

Az én kislányomat Szonjának hívják. A Bodza nagyon tetszik, nagyon érdekes név és tényleg ritka, biztos nem fog sok ilyen nevű ember szembejönni vele az utcán.

A Barátság lakótelep pont a vasút másik oldalán van. Nem messze lakunk a 2-es főúttól, csak egy keveset kell a Duna felé jönni. Végülis az Sztk-tól sem lakunk messze. Ti közel laktok a vasúthoz, vagy távolabb?

Miket tud már Bodza? És mekkora? Mennyivel született és hol szültél?

Csilla
bogacsi
 
 


Szia Csilla!

Milyen messze lakunk a vasúttól? Az attól függ. A legközelebbi útvonal 5 percre van, de ahol át tudunk menni, az állomásnál, az kb. 15-20 percre van. Szoktunk arra sétálni. A dunaparton is gyakran vagyunk.

Bodza már stabilan ül, nagyon ügyesen áll - persze segítséggel. Mindig talál valamit, amin fel tud kapaszkodni, nagyon élvezi, mert már iszonyatosan unt feküdni. Édes hangokat ad ki, 12 órát alszik éjszaka (erre nagyon büszke vagyok, mert 2 hetes kora óta 11 órát alszik).

Az István kórházban szültem. Tündéri az orvosom, imádom. Elég nagy újszülött volt Bodza bébi. 55 cm és 3950 g. (Mi sem vagyunk alacsonyak.) Most 7 hónaposan 76 cm és 8750 gramm.

És Szonja mit tud már 11 hónaposan? Õ mekkora? Tudsz fotót küldeni a kislányodról? Te hol szültél? Ki a gyerekorvosod? Sok barátotok van itt Dkeszin?

Bea
bodza_bébi
 
 


Szia Bea!

Én is az Istvánban szültem, az orvosom dr. Mészáros László. Te kinél szültél?

Mi is sokat vagyunk a Duna parton, úgyanis van egy kutyánk, akit sokat kell sétáltatni.

Szonja 56 cm és 3860 gramm volt,most ő is 76 cm és olyan 9,8 kg körül van. Két hete elindult, így most mást sem csinál, mint megy reggeltől estig. Sokat magyaráz a maga nyelvén, de már mond pár szót, mint apa, anya, kérek, szóval ilyen egyszerűbbeket és már sok mindent megért, és elég jól ki tudja fejezni magát, főleg mutogatással.

Szonja is végig alussza az éjszakát, olyan 6 hetes kora óta, kb 11 órát alszik, de a nappali alvásaink mostanában már nem olyan jók.

A gyerekorvosunk dr. Jánosfy Éva, szerintem jó orvos, én meg vagyok vele elégedve.

Van pár ismerősünk itt Keszin, de még nem olyan sok. Nektek? Előtte hol laktatok?

Ja, és persze szívesen találkoznék veletek.

Fényképet holnap tudok feltenni, de ha tudsz várok rólatok is.

Csilla
bogacsi
 
 


Szia Csilla!

A mi szülészünk: dr. Kosztin Árpád, a gyerekorvosunk: dr. Nika Erzsébet - őt azért választottuk, mert alternatív módon is gyógyít.

Nekünk is van kutyánk, de szegénykém már 13 éves, így őt már nem merem hosszabb távra vinni. Bár tavaly még sétált velünk nagyokat. Talán nyáron majd újra megpróbálom. Õ egy fekete keverék kis kutya, bár nem is olyan kicsi, kb. a térdemig ér. Nektek milyen fajta kutyátok van?

Nekünk is van már egy pár ismerősünk, de csak az egyik családnál vannak gyerekek. Egy 5 hónapos és egy 5 éves.

Előtte Pesten laktunk a VI. kerületben. Ti honnan jöttetek?

Leírom a telefonszámomat,így majd könnyebben tudunk találkát egyeztetni. Bár sajna a héten már nekünk nem jó, de jövő héttől már igen. Szóval: 70/366-9936.
Tényleg, Ti hol szilvesztereztek? Nálunk anyukámék vigyáznak Bodzára, így el tudunk menni egy kicsit kettesben bulizni.

Én küldök képet Bodzáról. - mégsem tudok küldeni, mert túl nagy formátumban van. A kicsinyítéshez a férjem segítsége kell. Szólok neki.

Szonja is jó alvó. Ez annyira jó. Én éjszakai bagoly vagyok, így nagyon hálás vagyok Bodzának, hogy hagy aludni.

Bea
bodza_bébi
 
 


Szia Csilla!

Küldöm a képet Bodzáról!

BeaKép
bodza_bébi
 
 


Szia Bea!

Bodza szép kislány, olyan mint a neve.

Most talán sikerül képet feltennem.

Õ Szonja:
Kép

Csilla
bogacsi
 
 


Szia Csilla!

Nagyon szép és aranyos Szonja. Olyan huncut, ahogy a képen látszik?

Bea
bodza_bébi
 
 


Szia Bea!

Az én telefonszámom 20/9-118-740. A hét nekünk sem jó, de lehet, hogy a jővő hét sem, mert a férjem még lehet itthon lesz szabin, de azért majd kereshetjük egymást.

Nekünk egy 2,5 éves szálkásszörű tacskónk van, Vagány a neve.

Mi itthon leszünk szilveszterkor, jön egy baráti házaspár hozzánk.

Mi is Pestről költöztünk ki, a XIV. kerületből, de előtte a IV. kerületben laktunk. De amúgy én kalocsai vagyok, a férjem pedig váci. Ti pestiek vagytok?

Csilla
bogacsi
 
 


Szia Csilla!

Én Pesti vagyok és előtte én is a IV. kerületben laktam, Káposztásmegyeren. A férjem miskolci, de ő is kb. már 10 éve Pesten él.

Vagány, hogy Vagánynak neveztétek el a kutyusotokat. Õ, hogy viszonyul Szonjához? Ramcsi - Ramón, a kutyánk - sajnos nem túl jól. Gondolom a korából adódóan is, meg sajna egy vendég kisfiú jól elrontotta. Nem bántja Bodzát, csak nem tud vele mit kezdeni. Én pedig féltem a kicsi lányt, mert ugye ő még nem tud finoman bánni a kis kezecskéjével, Rami megijedhet, eztán kész a baj. Annyira sajnálom, mert úgy szerettem volna, ha a gyermekem még nagyokat játszik a kutyámmal. Hát..., erről már lekéstem.

Mit szólnál, ha e-mailen folytatnánk tovább a beszélgetést? takacs.bea@freemail.hu

Bea
bodza_bébi
 
 


Szia Bea!

Az én e-mail címem: gajas@freemail.hu

Addig is Boldog új évet kívánok. Érezzétek jól magatokat a bulin.

Csilla
bogacsi
 
 


Szia Csilla!

Nagyon Boldog Új Évet Kívánok Neked és Családodnak!

Jövőre újra!

Bea
bodza_bébi
 
 


Sziasztok,

Egy lehetőség gyesen/gyeden lévő anyáknak:

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS NÕKNEK: Helyi, munkaerőpiaci képzési programban való részvételre.
Gödöllőn és a környező településeken élő kismamák számára is.

Info: www.euconsult.hu

Üdv,
Kinga
milanka
 
 


Sziasztok!

Én ugyan nem dunakeszi vagyok, hanem fóti, de az nincs is olyan messze Kép
Nekem is kislányom van, Viktória, aki most lesz 7 hónapos, és szintén a Nika drnénihez járunk át Dunakeszire Kép
Ugye nem csak emailon vagytok, hanem azért itt is előfordultok még?
Mi elég sokat járunk át Dunakeszire, ott laknak édesapámék (pont a 2es és a vasút közti családi házas részen)

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxigén!

Megnéztem a profilodban a kislányodat, nagyon szép. Ilyen szép kék szeme van még vagy pedig megváltozott a színe?

Szonjának is kék szeme volt, de mára már nagyon barna neki.

Te hol és kinél szültél? Viki az első babád? Épp ma jártunk Fóton kirándulni a Somlyón.

Szia, Csilla
bogacsi
 
 


Szia Csilla!

Igen, ilyen gyönyrű kék szeme van. Mindketten kék szeműek vagyunk, úgy hogy valósznűleg ilyen is marad Kép
A Szent Imre kórházban szültem a 11. kerületben, Csabafi Csabánál. Viki az első baba.

És nálatok?

Mi itt lakunk közvetlenül a Somlyó mellett, fent a hegyen. Milyen sűrűn jártok errefelé? Kép
Megnéztem Szonját, igazi huncut ő is Kép

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxigén!

Jó, hogy egyre többen vagyunk hasonló korú kisbabával. Ennek igazán örülök.
Hogyhogy átjártok Fótról Nikához? Édesapádék melyik utcában laknak?

Nincs kedved fotót mutatni Vikiről?

Üdv,
bea
bodza_bébi
 
 


Sziasztok,

Mi nemsokára költözünk vissza Dunakeszire, az Alagliget lakóparkba. Van egy 2 éves és egy 3 hónapos kisfiam.

Szeretném megkérdezni, hogy hol rendel a Nika doktornő? És mit jelent az alternatív gyógymód (valamelyikőtök írta). Homeos? Mert próbálok olyan dokit választani. Egyelőre Zuglóban tudok egyet (én ott nőttem fel), de jobb lenne közelebb.

Előre is köszi.

Babákat én is meglestem, nagyon édesek.

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Szia Brigi!

Üdv Dunakeszin. Mikor költöztök?

Nika doktornő a Magyar u.-ban rendel. Ha érdekel megadom a számát. Õ aloe verás termékekkel is gyógyít, így pl. láz, fogfájás esetén nem kell Bodzát teletömnöm gyógyszerekkel. Illetve a saját dokink meg homeopátiával foglalkozik. Gyermeknek is szívesen ad tanácsot.

Hogy hívják csemetéidet? Küldesz róluk képet?

Üdv,
bea
bodza_bébi
 
 


Szia Bea,

Ha minden jól megy már csak hetek kérdése. Ha meg tudnánk szerezni az 1 db hiányzó papírunkat, akkor már pénteken megköthetnénk a szerződést a bankkal és állítólag 1 héten belül megjönne a pénz és már mehetnénk is.

Mi előtte is Dunakeszin laktunk (Bp-ről költöztünk ki), de akkor még dolgoztunk és nem nagyon ismerem a várost. Amikor megszületett a Marci kb fél év múlva kiköltöztünk ide a Pilisbe egy kertes házba ideiglenesen és most sikerült saját házat találnunk.

Szóval nem tudom melyik a Magyar utca. 2 rendelőt ismerek: a barátság ltp-it (oda jártunk/járunk a Marcival) meg egyet a Fóti úton.

Rólunk: Marci 2 éves. Barnus pedig 3 hónapos és egy mosolyalbum. Ma kapott oltást és olyan hősiesen viselte. Egyet nyüsszentett amikor megszúrták aztán semmi sírás. Épp most viszont nyűgös volt itthon és el is aludt. Egyébként nagyon jókedélyű baba. A Marci egy kis rosszcsont, de hát milyen lenne egy fiú egy kis huncutság nélkül...? Kép Egész nap be nem áll a szája. És napközben nem alszik egy fikarcnyit sem.

Egyelőre ennyit. Most megyek, mert a Marci hiányol csak stikában ültem le ide.

KépKép

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Sziasztok!

Bea: Fótról Dunakeszi csak egy pár km, és sajnos a fóti gyermekorvosban akkorát csalódtam, ogy azonnal eljöttem.

Brigi: Nika drnőnek magánrendelése van Dunakeszin, nem rendelőintézetben van. És ha jól tudom homeozik is.

Brigi: Édesek a babáid. Kép

És itt egy kép Vikiről: Pont egy hónapja készült.

Kép

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Brigi!

Nagyon tündériek a gyermekeid és jó, hogy jó gyerekek. Bodza is nagyon mosolygós baba és szerencsére mi is ilyen könnyedén estünk át eddig az oltásokon. Bár a Nikánál ez nem olyan nehéz, mert tök jó fej.

Képzeld, mi meg majdnem Piliscsabán kötöttünk ki. Vicces.

A Magyar utcában, ahogy írta Oxigén, Nikának magánrendelése van, azaz magánorvos, így mindenért kell fizetni nála. Nekem megéri, mert előtte olyan dokink volt, hogy menekültem tőle. Egy mosoly nem volt az arcán, mikor Bodzát vizsgálta és probléma volt neki, hogy sírt a gyerek. Megjegyzem, pedig egyáltalán nem sírós. Nikánál például állandóan vigyorog. Asszem ezt jelent valamit.

Üdv és várunk Dunakeszin,
Bea
bodza_bébi
 
 


Szia Oxigén!

Köszi a képet Vikiről. Nagyon aranyos. Õ mikor született pontosan? Bodza május 26-án.

Mint írtam Briginek, én is nagyon hamar megszabadultam a mienktől. Neked mi volt a problémád?

Üdv,
Bea
bodza_bébi
 
 


Szia!

Viki június 10-én született Kép

A mi doktornénink Vikinek vizsgálat nélkül írt fel antibiotikumot a gyereknek, miután harmadszor vittem hozzá, hogy köhög a gyerek.
Aztán kiderült, hogy a 3 hós oltástól szamárköhögése lett. A házi gyerekorvostól kiköphette volna a gyerek a tüdejét is Kép

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Mindenki eltűnt?

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxigén!

Mit csinál már Viki lányod?

Bodzácska már erősen gyakorolja a felállást. Nagyon élvezi. Négykézláb meg már úgy megy, hogy alig győzőm utolérni.

Üdv,
bea
bodza_bébi
 
 


Szia!

Viki is most próbál felállni Kép Mondjuk ő nem nagyon 4kézlábazik, mert nagyon későn engedte csak magát hasra rakni, addigra már majdnem ült is, de nem nagyon bánom, kicsi az alapterület, sok a lépcső, még baj lenne Kép Elég lesz aggódni, ha már megy majd Kép Aztán persze lehet, hoyg egyszer csak turbósít, mert mászik már, de olyan kis megfontoltan Kép
Nagyon szépen eszik, pohárból iszik, most kezd kicsit darabosabb kaját kapni, nagyon édes, ahogy szétnyomja az ínyével. Kép
Bodza miket eszik? Mit csináltok most ebben a cudar hidegben?

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi!

Bodza sem szeretett hason feküdni, de mostmár ezzel sincs baj. Mit eszünk? Sok mindent. Gyümölcsöt, kekszet. Kiflit, kenyeret. Zöldséget, túrót, sajtot, húst. Most kezdtem el fűszerezni a főzelékeket, mert azt vettem észre, hogy nagyon izgatja a mi kajánk.Kép Ezért rakok bele fokhagymát, póréhagymát, vöröshagymát, zöldfűszereket. És már nem turmixolom, hanem villával nyomom össze. Imádja.Kép Õ már 4 hónapos kora óta kap más kaját. Nálatok hogy van?

Utálom ezt a hideget. Hát..., sokat nem sétálunk! Ezért szeretnék barátokat Bodzának, mert imád más gyerekekkel lenni.Kép Egyébként meg viszonylag sokat csavargunk apával is. Szeret jönni-menni. S, ti?

Bea
bodza_bébi
 
 


Ti előrébb vagytok, mi most fogjuk csak kezdeni a túrót sajtot, de én is fűszerezek, petrezselyem, zellerlevél, fokhagyma, pici só, vegetalevél, ilyenek. Kép
Mi olyan 5 hósan kezdtük, kicsit előbb az almát, de csak kóstolásképpen, így volt ideje megszokni, hogy más is van, mint az anyatej. Viki szereti a hasát, bár ez nem látszik rajta, most már hatalmas mennyiségeket eszik. Kép

A hideget én is utálom, de mi azért tegnap is voltunk egy kicsit sétálni, ma meg Dunakeszin voltunk a doktor néninél. Elég sokat csavargunk Pestre is, meg hétvégéken is, Viki is imádja a társaságot, tanul a nagyobbaktól Kép

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szisztok kismamaként találtam egy tuti melot.jol fizet és még könnyü is ,Ha valakit érd. akkor a mariann10@freemail.on kérjen tájékoztatót. Mariann
mariann2
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: