Új privát üzeneted érkezett!

Bejja!

Nem tudom a Bánkit felhívni a megadott számon.Nem tudnál valami másik számot szerezni?
Köszi!

Andi
Dandy
 


Andi!

Valószínûleg a megadott szám a lakásuk telefonszáma, mert múltkor én is azt hívtam,- egy barátnõm kislányát jelentettem be-és egy kisfiú vette fel.Sajnos most más számot nem tudok, de vasárnap megkérdezem az oktató mobilszámát.Azért javaslom, hogy próbáld még a 325-572-t.

Bea
Bejja
 


Sziasztok!

baba-mama torna a Viktória utcai oviban kedd du-án 15.30-16.30-ig Paál Gyuláné Maja vezeti. Babamasszást is tart, de az tanfolyam jellegû 5 alkalom jelenleg is megy az 1. bölcsiben kedd du 14-15-ig, szintén a Maja tartja. most lesz a 3. alkalom. járunk Jankával.
Folytatásokban írom ám a szülést a másik topicban, csak nincsen túl sok idõm. egyébként jól vagyunk, Janka már 3900 gr és 55 cm (2520, 48 volt az induláskor) Tegnap volt 10 hetes csak szopizik, de azt állandóan. Nincsen cumija így engem használ annak. Fárasztó, de olyan szép.. és olyan gyorsan elmegy ez az idõszak. még mindig két óránként eszik, ami annyit jelent, hogy egy óra szopi, egy óra szünet... de nagyon picike volt, sokat is kell ennie, meg elég lassan csinálja és kis hatásfokkal.


sziasztok, mindenkinek minden jót!

Imola
imolka
 

 
 

Imola!

Köszönöm az információkat a baba-mama tornáról, remélem, sikerül egyszer eljutnunk, bár nem olyan egyszerû a dolog, mert vidékiek vagyunk, meg mostanában olyan szörnyû idõjárás van, hogy nincs kedvem kimozdulni a lakásból, de nagyon szeretnék elmenni kipróbálni, kisfiamnak is biztos nagy élmény lenne.

Bea
Bejja
 


Sziasztok!

Norka! Hány hetes vagy? Nektek már vannak név-ötleteitek? Nekünk nem volt, az Ábel a szülõszobán süvített át az agyamon. Kétszer is Kép
Ott voltatok a Domcsi Házban? Mi igen. Lehet, hogy találkoztunk??
Sajnos nem valami jól alszok mostanában, Ábel éjjelente 3-4szer kel fel... Kép
Én sem láttam még fekete szopis melltit. A Metroban fehér Dorina van, a Tescoban kétféle fehér, az egyik uaz, mint a Metrós. Nagyjából uannyiba kerülnek. Nekem a metrós a mell alatti részen meglazult, és most nagy, nem igazán tart, úgyhogy csak itthon használom. De lehet, h csak a fogyás miatt? Nemtom. Amúgy az szerintem szebb, mint ami csak a Tescóban van. Ha nincs bebújós vagy sport melltid, szerintem azt is érdemes beszerezni, mert éjjelre kényelmesebb. Nekem azért kellett éjjelre is, mert az elején 0-24-ig dõlt a tejcsim, és a bebújósat ki lehetett tömködni textilpelussal, hogy ne árasszam el az ágyat (teljesen). Egyetértek Andival, normális melltartóban is lehet szoptatni, ha kicsit mélyebb a kivágása, vagy puha az anyaga.
Vár az úszópelus! Kép

Bea!
Én 13-án szültem, Varga Tomcsinál. 17-én egy óra körül már mentünk haza, addigra már borzasztóan kivoltam a kórház miatt. Te 17-én hánykor jöttél a gyerekágyra, és hányas szobában voltál? A Tóth Zsolt az a vékony, barna bõrû, hátul kis kunkori hajtincses? Kép
Hol laksz?

Andi!
Nekünk az idõpontot illetõen: jók a szombatok, ha Kertvárosban, vagy messze lenne a tali, akkor hétköznap 4 után, ha vhol közelebb a központhoz, vagy Uránban, akkor 10-tõl kb kettõig.
Ti is írjátok meg a jó idõpontokat, lehetséges helyeket.

Imola!
Ábel most, majdnem 7,5 hónaposan is 3óránként eszik (illetve iszik, illetve cumizik rajtam)! Kép De most már legalább nem 1-1,5 órát! Ebben ez a szép Kép

Tudja vki, hol kell módosítani a jelszót, amit a mélcímre megküldtek? Köszi!

Szép vasárnapot mindenkinek!

Kisanya
kisanya
 
 


Sziasztok!

Kisanya!

A kisfiam 17-én,hétfõn, 13óra 20 perckor született meg,a gyerekágyra 4 óra után vittek át, az 1-es szobát kaptam, ez egy kétszemélyes szoba volt.Minket csak a 8.napon, a következõ hétfõn engedtek haza, úgyhogy rendesen tombolt rajtam a baby-blues, fõleg azthiszem a mérlegeléstõl, meg attól, hogy már mindenki régen hazament, aki utánam szült, az is, meg a sebgyógyulásommal is voltak problémák. Ennek a késõi hazaengedésnek egyébként az volt az oka, hogy picikém kapott valami fertõzést- a doki szerint még a hasamban-, amitõl hányt, és egész héten antibiotikumot kapott.Nagyon izgultam, hogy tudok-e szoptatni majd, mert a kórházban csak 20-30 gr-t evett csak(be is volt sárgulva),engem kiakasztott a mérlegelés, de az egyhetes antibiotikumozás után mindenképpen szerettem volna, ha természetes úton sikerül megerõsíteni az immunrendszerét.A gyógyszert a fejébe kapta egy kis csövön keresztül, ami állandóan benn volt, így még ez is nehezítette a szopizást.Szerencsére itthon minden szépen alakult:igaz, hogy volt mérlegem, de egyszer sem használtam, és mégis 3 nap múlva elhagyhattuk a tápszeres pótlást, és féléves koráig csak szopizott, azóta már imádja a zöldséget-gyümölcsöt és még 2-3-szor szopizik, bár már elég rendetlenül néha, fõleg nappal, mert minden el tudja vonni a figyelmét, izeg-mozog szopi közben.
Igen, a személyleírásod alapján õ a Tóth Zsolt.Állítólag a nem fogadott betegeivel- finoman szólva-nem valami kedves.De én orvosilag és emberileg is meg voltam elégedve vele, a férjemnek is jó véleménye volt róla mind a terhesség, mind a szülés alatt.

Mi Pécsváradon lakunk (15 km Pécstõl), májusban költöztünk vissza (3 év után)Pécsrõl, én itt nõttem fel.

Ha már alakulna a találkozó, nekem bármikor jó lenne.

Bea
Bejja
 


Bejja!
A megadott szám tényleg az otthoni számuk, idõközben az internetes telefonkönyvbõl kiderült! Majd próbálkozom még, ha nem tudnál másik számot szerezni.
Nekem tulajdonképpen bármikor jó a tali, a lánykám már elég nagy, de azért õ is alszik még du.-ként 2 és 5 között 2-2,5 órát.
Norka!
Mi popsitörlõt vettünk a Tescoban, a bodyk nem tetszettek, és nem is volt a méretünkben.

Andi
Dandy
 


Sziasztok!

Megvan az úszásoktató -Arató Zoltán- telefonszáma:
- mobil:06-20-522-84-74
- otthoni(este 9 után)72-212-301

Bea
Bejja
 


Bejja!
Köszi a telcsiszámokat!
Andi
Dandy
 


Bejja!
Sikerült a mobilján elérnem az oktatót.
Úgy néz ki, hogy vasárnap de. megyünk körülnézni.
Andi
Dandy
 


Andi!

Én fekete , a szélén zöld-kék csíkos Speedo úszódresszben leszek, ha összefutnánk, szólj!

Bea
Bejja
 


Sziasztok!

Bea! Akkor biztosan nem találkoztunk. Te szegény! Milyen nehéz lehetett nektek is ott. Amikor én voltam, akkor is volt egy anyuka, akinek a babája a fejébe kapta a gyógyszert, de gondolom, nem õ vagy (még volt egy nagy fia meg lánya, szõkék mind. A kislány sírt is, mert úgy féltette a pici babát...) Engem is kiakasztott a mérlegezés, hogy nem lehettem vele, amikor megszúrták, megvizsgálták, hogy nem mondtak semmit a vizsgálat eredményeirõl, hogy elsõ éjszaka elvették, hogy nem mondták, hogy akkor éjjel is meg "szabad" szoptatni, hogy kérdezés nélkül teáztatták és megtápszerezték, hogy elvitték kékfényezni, pedig a SeBi alapján nem is kellett volna, hogy akkor sem szoptathattam rendesen és nem lehettem vele, hogy nem tartották be az ígéreteiket ("reggel már elviheti", "majd szólunk, ha sír"), hogy fenyegettek, ez meg az lesz, ha nem eszik ennyit meg annyit, mert neki már ennyit "kell", hogy nem adhattam az apukája kezébe, hogy lekezeltek az gyerekorvosok és a nõvérek is...... Kép
És még õk írják magukról a Születéskalauzban, hogy "a bababarát cím várományosa"?? És még ez lenne az enyhébbik szülészeti intézmény a városban?
Ha mégegyszer kórházban szülök, 1000%, hogy saját felelõsségre hazamegyek szülés után néhány órával. Ezt soha többet.

Mi is körbenéztünk a Tescoban, nem vmi nagy szám.

Mekkora a babád, Bea? Tök jó, h imádja az egyéb kajákat, Ábel nem. Szopi után semmit sem kér. Ezért szopik között próbálom adni neki, több-kevesebb sikerrel. De így csak eggyel több kajálás, nem váltott ki még egy szopit sem a hatból. Ti hogy csináltátok?

Bea, egy volt osztálytársam is pécsváradi. Az anyukája védõnõ. A csajszit úgy hívják, Ormai Eszter. Nem ismered véletlenül?

Ha vkinek a tali helyszínét illetõen ötlete van, dobja fel.

Sziasztok
Kisanya
kisanya
 
 


Bea, bocs, hülye vagyok, hiszen Ármin ugyannnyi idõs, mint Ábel!!! :0

Lesz babamasszázs tanfi a Módszertani bõcsiben feb 10-tõl du. kettõkor. Mariann védõnõ tartja, jelentkezni a 325 163-on lehet.

Kisanya
kisanya
 
 


Kisanya!

A volt osztálytársadat, Ormai Esztert ismerem, és éppen az anyukája a mi védõnõnk szeptember óta.

Árminnal azthiszem szerencsém van az evést illetõen, ugyanis minden gyümölcsöt és fõzeléket imád már a kezdetektõl fogva. Én 5 hónapos kora körül kezdtem el vele délutánonként gyümit kóstoltatni, aztán jött a zöldség, és most kb. 1 hónapja már csak hajnalban és este szopik.

Ábelnek nem próbáltad még szopi elõtt adni a másik kaját, és a szopit utána csak innivalónak?

Igaz, hogy még nem voltunk játszóházban, és azt sem tudom pontosan, hogy hol van, de ott nem lehetne találkozót tartani?

Bea
Bejja
 


Norkini!

Régen írtál már, hogy vagy?Mikorra vagy kiírva?

Bea
Bejja
 


Sziasztok!
Én is gondoltam játszóházra, de nem tudom, hogy mit szólnak hozzá.
Mi is csak 1x voltunk, pedig nem volt rossz tapasztalatunk, csak nehezen indulunk el.
Egyéb ötlet sajnos nem jutott eszembe.

Norkini a friss kismamák topikba rendszeresen irogat. Napokon belül megszülhet, már nyitva van a méhszája.

Dandy
Dandy
 


Dandy!

Nem voltatok ott az usziban vasárnap?

Bea
Bejja
 


Bejja!

Nem voltunk, a kispapának hirtelen el kellett utaznial, én meg egyedül nem akartam elindulni, mert nem is tudom pontosan, hogy hol az uszi.

Andi
Dandy
 


Sziasztok!

Norkini 15.33-kor megszült. Jázmin baba 45 cm és 2600 g.

Andi
Dandy
 


Ezúton is nagy nagy gratula Norkini családnak és Isten éltesse Jázmin babát!
Babumami
Vendég
 


Drága Norka,

tiszta szívembõl gratulálok! Gyönyörû a babád neve! Hogy vagytok? Te hogy vagy? Milyen volt? Olyan megható, elgondoltam, hogy mit csináltam vasárnap fél négykor - csupa jelentéktelen dolgot, de Te életet adtál.

Puszi
Kisanya
Névtelen
 


Bea!
Próbáltam én adni Ábelnek mindenhogy és mindenkor, de sehogysem jó. Minimális, amit meg hajlandó enni. Majd biztos lesz valahogy!
Tényleg az Eszti anyukája a védõnõtök? Milyen? És hogyhogy az Esztert is ismered? Mióta?

Andi!
Szerintem lehetünk játszóházban. Hol van még a városban? Én csak a Budait ismerem.

Sziasztok!
Kisanya

Valami miatt állandóan azonosítási hibát ír ki! Pedig minden jó. Kép Mitõl lehet ez? Lehet, hogy vki belekontárkodott? Úgyhogy egyelõre névtelenként írogatok.
Névtelen
 


Sziasztok!

Én Kertvárosban hallottam még kettõrõl, de biztos van máshol is.

Andi
Dandy
 


Norkini!

Nagyon-nagyon gratulálok Jázmin babához, és nagyon várom, hogy leírd az élményeidet!

Kisanya!

Nagyon kedves a védõnénink, de kicsit visszafogott, legalábbis az elõzõ védõnõmhöz képest.Nem nagyon kérdez, inkább nekem kell kihúzni belõle dolgokat.
Az Esztit személyesen nem ismerem, csak látásból.Tegnap a tanácsadáson mondtam az anyukájának, hogy levelezünk, mondtam a neved is, úgyhogy biztos mondja majd a lányának.

Bea
Bejja
 


Sziasztok!

Nagyon koszonjuk, kedvesek vagytok!!!! Kép
Mar majdnem 1 hete itthon ismerkedunk a vilaggal. Es ugy tunik egesz jol megy! Sok a tejem, Jazmin pedig ugyesen szopizik. Volt1kis gond a teas cumi miatt, de szepen elraktuk a polcra, azota megint szopizik mint a bajnok.
A szules nagyon rovid volt es konnyu. Azt hiszem masodszor is vallalkoznek ra... Kép Sok volt a pozitiv elmeny a Klinikan, de ezt majd a masik topicban leirom,ha lesz 1 kis idom!
Mi jol vagyunk, gatseb begyogyult ,Jazminnal semmi gond!

Kesobb meg jelentkezem!
Sziasztok
Norka + a 11 napos Jazmin
( U.I. tettem fel kepet a profilomba rolunk Kép )
norkini
 
 


Lanyok!
Marc. 9-en a Nevkoban bababorze lesz, ha valakit erdekel!

Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

A Börze 8-án lesz, a többi stimmel.

Dandy
Dandy
 


Sziasztok!

Merrre jártok? Nagyon elcsendesedett a topic.Kép

Dandy
Dandy
 


Sziasztok!
Tenyleg 8an volt, pedig a vedononel a papiron 9ike volt. Meg jo,hogy meglestuk az ujsagban is! Apa vett 7 db. rugit Jazminnak! Kép
Lanyok
Nem tudjatok ,hol lehet Rigojancsi sutit venni a varosban?
A buvarbebi tarsasag csinalja a Banki Donatos uszast, nem tudja valaki? (Lenne oda kedvezmenyunk, de Tiborc utcai cim van mellekelve..?! )

Dandy
Veletek mi ujsag?


Tavaszt szeretneeeek! Kép
Norka
norkini
 
 


NOrkini!

A búvárbébi úgy tudom, hogy a Hullámfürdõben csinálja!
Mi köszönjük megvagyunk, 2 hete átestünk valami lázas víruson.
Szoktalak olvasgatni a friss mamák/babákban!
Én is szeretnék tavaszt, jó volt az a pár nap jó idõ. Jövõ hétvégére is igérik-

Dandy
Dandy
 


Dandy

Csaladostol estetek at a viruson v. csak a leanyzo?
Mi szerencsere itthon vagyunk v. setalunk, szoval semmi kozossegbe jaras... igy meg semmi bacit nem kaptunk el (KOPP-KOPP)!
Lassan szokom az anyasagot! Nagyon elvezem. Jazmin tegnap tunder volt, szerintem pihizte ki a tegnapelotti nyugos nap faradalmait!
Ma legalabb a nap sut. Du. megyunk is setalni, ha nem fuj nagyon a szel.
Szio
Norka
U.I. Merre jarnak a tobbiek? Mindenki telel?
norkini
 
 


Norki!

Családostul estünk át a betegségen (5 fõ)! Dorka is "csak" 4-5 hónaposan volt elõször beteg (hasmenés), utána meg kb. 1 évesen. Szerencsére azóta sem beteges. Igaz, közösségbe mi sem sûrûn járunk, viszont sokat vagyunk levegõn!
Örülök, hogy nyugis napjaitok is vannak! Nekünk az elsõ 3 hónap "több" emberes volt du.-ként, esténként Dorka. Utána ez megszûnt, de azóta is igényli folyamatosan a társaságot, amellett, hogy lefoglalja magát. Remélem a következõ bébi "könnyebb" lesz.
Úgy tûnik mindenki telel.

Dandy
Dandy
 


Dandy
Remelem azota mindenki jol van! Kép Ilyen jo idoben?!

A nyugis napok mostanaban elegge sirosak lettek. Du. Jazmin sirdogal, de kozben szerintem nem a szelek bantjak! A Gripe Water nagyon sokat segit, latom a pocija, hogy 1altalan nincs felpuffadva. De azert sir..:0/
Tegnap voltunk nagyot setalni! Olyan jo ido lett VEGRE! Kép

Mennem kell, nyekereg.. Kép

Norka
norkini
 
 


Norkini!

jó hogy néha ide is írsz. Talán így elõkerülnek a többiek is. Tényleg jó, hogy megjött a tavasz. Mi is sokat vagyunk kint. A lányom imád kinnt lenni, nehéz is becsalni, ha jó az idõ. A lányom is sokáig nyekergõs volt (kb. 3 hónapig) du.-ként, esténként, pedig szerintem õ sem volt hasfájós.

Dandy
Dandy
 


Szia!
Persze,hogy irok! Kép
Arra gondoltam, hogy nemsokara mar maszkalunk a varosaban is es mi lesz, ha Jazmin megehezik. Szerinted, hol szoptassam meg? A Mcdonaldas elott? Kép De komolyan, szerinted van a varosban olyan hely, ahol szoptatni lehet? Vagy naiv vagyok?

Norka
norkini
 
 


Norkini!

Jó a kérdés, hogy hol szoptasd meg. Tegnap gondolkodtam egy kicsit rajta, amikor olvastam a dilemmádat egy másik topikban, de sajnos nem jutott eszembe semmi. Elõször a MEP jutott eszembe, de rájöttem, hogy ott is csak pelenkázásra kijelölt hely van és az nyitott is. Majd gondolkodom még, ha valami eszembe jut, akkor szólok.
De ha esetleg te találsz ilyent, akkor te is szólhatnál, bár nem hiszem, hogy mostanában szükségem lesz rá.
Dandy
Dandy
 


Szia
Hat nem konnyu! :0/ De tenyleg azon gondolkodtam, hogy olyan sok anyuka van, es szerintem egyre tobben szoptatnak tapszerezes helyett. Szoval szerintem nem csak 1-2 ember igenyelne. Mert ok itt kertvarosba hazaugrom, de bent?!
Holnap megyunk (csaladostul Kép ) a 6 hetes vizsgalatra. Eloszor fogunk a belvarosban kozosen flangalni!
Voltatok vegul jatszohasaz topikos talalkozon? Vagy elmaradt?
Kepzeld megyunk ket7mulva babamasszazs tanfolyamra. Nagyon dicserik a vedonot aki tartja. Mar nagyon varom, mert itthon szoktam neha masszirkazni Jazmint es nagyon szereti. De jo lenne normalisan megtanulni. Ti jartatok?
Sulit csinalod meg?
Jo ejt
Norka
norkini
 
 


Szia!

A találkozó végülis nem jött össze, a topik már elõbb elcsendesedett. Valahogy vidéken nehezebben lehet megszervezni, mint Bp.-en. Igaz kevesebben is vagyunk.
Biztos jó lesz a városban flangálni! Hordozókendõvel mentek? Nehéz volt megtanulni felkötni és belerakni a babát? Nekem annak idején csak kengurum volt, a kendõ nem volt még ilyen népszerû. Nem is nagyon használtam, mert eleinte nem lehetett, aztán meg már nehéz is volt a babó, meg nehéz is volt beletenni.
A babamasszázs biztos jó lesz. Én annak idején itthon akartam próbálni, mert tanfolyamot nem találtam, de az itthoi sem jött nagyon össze, mert nem volt túl meleg a lakás, meg elég sírós is volt a babó kicsinek.
A sulit természetesen csinálom. Ma adtam le a szakdolimat.
Máj.14-én lesz a védés, 26-án, 3-án és valószínûleg 4-én leszek még az államvizsgáim. (teszt, gyakorlat, elmélet-szóbeli)
Úgy emlékeztem, hogy annak idején leírtad a telefonszámát a 3D-s UH-nak, de nem találtam meg. Leírnád, ha nem nehéz elõkeresned?
Köszi
Ja, és jól sejtem, hogy kertvárosban laktok? Merre felé?
Andi
Dandy
 


Szia Andi!

Kisdajatitjuk a topikot! Kép
Ma is sokat maszkaltunk, olyan jo ido volt, hogy nem volt kedvem hazajonni! Igaz, csak itt a kornyeken voltunk. Tenyleg kertiben lakunk, a Nevko mellett kozvetlen. Ti? Azt hiszem irtad regebben, csak nem emlexem...
Igen, kendobe tekertem a kis csajt. Nem nehez. Eleinte kicsit benaztam, de most mar nagyon jol megy. Es nagyon, nagyon kenyelmes. Igaz, szoktak olyat kerdezni az emberek, hogy kap-e levegot.. Kép Nekem nagyon bejott! Kistesonal ajanlom figyelmedbe! ;0)
Ma is massziroztam a babat es nagyon szereti. Mar varom, hogy vedoneni profin megmutassa,mit ,hogy kell. Bar igy konyvbol is elegge 1ertelmu, de gyakorlatban latni biztosan jobb lesz.
Kozben rajottem, hogy Apa novere a belvarosban lakik , u.hogy valoszinuleg hozza fogok majd felugrani szopiztatni. Bar mire ezt ugyesen kitalaltam, jon a rossz ido..pedig mar nagyon mehetnekem van! Kép
Akkor iden le is tudod a sulit? Gondolom mar ideje lesz.Mennyire komoly az allamvizsga? Mirol irtad a szakdolid? En annak idejen a "Fuvola az internneten" c. fantasztikus muvel rukkoltam elo. Lovesuk nem volt hozza. Kép
Na jo ejt, bocsi a litaniaert! Kép
Sziaa
Norka
norkini
 
 


szia Norka!

Igen, valóban úgy tûnik, hogy kisajátítjuk a topikot.
Mi is, ill. Dorka is egész nap kinnt volt a levegõn. Imád kinnt lenni, alig lehet behozni a házba.
Mi régi kertvárosban lakunk, a Honvéd tér alsó sarkán, az utcánkban van egy gyógyszertár is.
Igen, elvileg jun. elején befejezem a sulit. Én a szívmûtétre várók mûtét elõtti betegellátásáról és a tájékoztatásról írtam.
Gondolom, hogy nem volt a témádhoz sok ismeretük. De írhatnál nekem is egy pár szót róla, hogy mit lehet találni a fuvoláról az interneten! Bár gondolom azóta már még több dolog van.

Szia!
Andi
Dandy
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is! Ritkán jutok a géphez, mert mindig van valami jönni-menni vagy tenni való. Meg valahogy nem épült be az életünkbe a gép.
Norkini! Nagyon gratulálok neked!! Remélem jól vagytok. Mi is jártunk masszásra a Majához. Azóta is minden nap masszírozom a Jankát és nagyon élvezi. Akkor is volt egy Jázmin nevû kislány, õk is Kert.-ben laknak, mert láttam õket itt sétálni. Mi január közepétõl jártunk. Mi is itt lakunk a közelben, Rózsadomb alján. A Nevkóból hozom az ebédet, mert nincsen semmi segítségem, mindent egyedül csinálok, és a fõzésre már nem marad energiám.
Janka már több mint 5 kg 62 cm, csak szopizik, még mindig 2 óránként, de már 15-20 perc alatt végez. 14-én lesz öt hónapos. Nagyon nyugis, jókedvû gyerkõc, bár nem egy hétalvó, de már megszoktam az ezzel járó srtapát.

sziasztok, mindenkinek minden jót!

Imola

Mi is szeretnénk járni a Bánkiba úszni, lehet, hogy már most is megyünk.

Vasárnap bababörze lesz a Vásárcsarnokban!!
imolka
 


Sziasztok!

Andy
Biztosan olvastad a "Friss babak"-ba, hogy nagyon el vagyok havazva. Jazi valahogy ma nagyon nyugos. Tegnap, tegnapelott pedig a varosban flangaltunk es iszonyuan lefarasztott. De olyan jol esett kicsit mozogni! Kép Szoval irok bovebben is, ha hagy a rosszcsont.

Imola, de jo, hogy beneztel! Kép
Janka mar ilyen nagylany? ES jo, hogy ilyen nyugis.
Milyen a Nevkos kaja? En is gondolkodom, hogy hozni kellene egy ideig.
Ma megyunk masszazsolni, hat nagyon kivancsi vagyok mi lesz, Jazmin tenyleg turbonyugos....

Sziasztok
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Jöttök a börzére?
Norka! A börzén a Libero pelenkát olcsóbban árulják, mint bármely boltban.
Ha nagyjából egy idõben megyünk, esetleg találkozthatnánk ott is, ha van kedvetek.

Andi
Dandy
 


Szia!
Meg nem 100%, hogy megyunk, mert lehet, hogy elutazunk, de ha nem akkor jo lenne talizni! Kép Ha itthon leszunk, szombat este mindenkepp jelentkezem, hogy hol, mikor. ok?
Jazmin ma egesz du. sirt ha letettem. Kendoben rogton elaludt...nem tudom, hogy a hasa fej-e, mert nem nyomkon, mint maskor. Kicsit felek, nehogy valami mas legyen. Nincs tipped?
Norka
norkini
 
 


Szia!

Ne aggódj, ha valami baj van(betegség) azt úgy is észreveszed. Valószínûleg csak egy kis kényeztetésre, anyára vágyott! Várom a jelentkezésedet/ jelentkezéseteket!

Andi
Dandy
 


Szioo!
Szerencsere este mar rendesen elaludt 8kor, ahogy szokott! Kép Csak olyan sosem sirt meg ennyire es ilyen hosszan... de ma mar megint egy tunder! Kép
Utazasrol meg nem dontottunk, de lehet, hogy halasztjuk. Ti mikor menneket ki? Hany korul?
Norka
norkini
 
 


Helló!

Norka!
A masszásra viszi az Anett /Kamilla-mama/ a telszámomat, ha gondolod...?
a Nevkós kaja szerintem megfelelõ. Nem az iskolait eszem, hanem az elõfizetésest, az választékosabb, és nem sokkal drágább. Amikor még csak pocakos voltam, bõven elég volt, most nem marad semmi, mert a szoptatás miatt eszem mint a bajnok.
Vasárnap megyünk elõször usziba, a Bánkiba. Nagyon kíváncsi leszek.
Nekünk is van hordozókendõnk, de a Janka nem szerette, a kengurut se bírja, mert nem szereti, hogy nem lát kifele, meg szorosnak találja, de lazán meg kidõl oldalra. Ha nagyobb lesz, akkor az oldalamon ülve biztos lehet majd hordozni. Nagyon szeretném majd. Kézben sokat volt-van, de a vállam felett kukucskál. Nagyon irigyellek Norka, hogy neked sikerült, és Jázmin szereti a kendõt.
Én is szeretnék menni a börzére majd, de nem tudom, hogy az uszás után Janka milyen állapotban lesz.

Sziaztok, minden jót, és jó vásárlást a börzén!

Imola
imolka
 


Sziasztok!

Én valószínûleg 10 körül megyek, de 9 elõtt biztos nem. Szerencsére jó alvó a lányom, csak 16 9-9 körül kel.

Andi
Dandy
 


szóval: fél 9-9
Dandy
 


Sziasztok
Bocsi Andy, most ertem csak ide. Szoval sajna mivel ilyen pocsek ido van, csak Apat kuldom a borzere. Mi maradunk itthon melegedni Kép De ha kicsit jobb ido lesz ,es raertek szivesen taliznek! Kép

Imola
Szoval akkor ezexerint teged kerdezett Anett? Kép Nem volt ismeros a nev, es el nem tudtam kepzelni, hogy honnan tudja, hogy Jazi baba ma aztanp masszazsra megy! Kép Oksi, hivlak majd! Kép
Kaja
Mi az, hogy elofizeteses? Nekem anno ajanlottak a suliban, hogy nem-e akarok ott kajalni, de nem volt aktualis. Azt kulon kernem kell? (marmint az elofizeteseset...)
Milyen volt az uszi? 1 honap mulva mar mi is mehetunk!!! Kép
Kar, hogy Jankanal nem valt be a kendo. En nagyon szeretem!

Jo ejt nektek! ES holnap jo borzezest!
Norka
norkini
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: