Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Mostantol egy pár hétig ismét többet tudok irni nektek.Bö fél orája ugyanis ismét ketten vagyunk itthon.Mit mondjak szivszorito volt ahogy Gaga elköszönt az apukájátol.Egyfolytában zokogott.Alig tudtam megnyugtatni.Egy pár nap biztosan igy fog eltelni.Aztán valahogy "beletörödik" hogy egy pár hétig csak velem lesz.Egyre jobban azt mondom hogy minél nagyobb Gaga annál nehezebb neki.

Nem tudom hogy mi lehet a bajom de két napja görcsösen fáj a hasam/persze nem erösen fáj/.A menstruáciomnak még nem kellene megjönnie/ most tartok a 20.nap/

Vera!Lesz ultrahangos megfigyelés.Szerintem nagyon fontos és ha az orvos nem mondta volna akkor én emlitettem volna meg.Sajnálom, hogy most "nem nagyon lesz értelme" a gyogyszerszedésnek.Egyébként szerinted meddig szedhetem majd ezt a gyogyszert? Az én esetemben dupla idöt kellene számolni amiatt,hogy a férjem csak minden második honapban van itthon.

Örülök,hogy szervezödik a szerdai találkozo.Én mindenképp ott leszek.

Jo éjszakát mindenkinek

Puszi
mona24
 
 


Sziasztok !

Most leginkább annyit, hogy egyelőre nekem is jónak tűnik a szerda 10 óra.
Krisztike az elmúlt napokban eléggé náthás volt, néha hőemelkedéssel, nyűglődéssel, foga jön, fáj neki, ideges, ingerlékeny...stb. Ma már kicsit jobb volt, ami az orrocskáját illeti.
Anginak fellépései voltak, vele is sok dolgom volt. Vendégek a hétvégén, szinte egymás után.
Ezen kívűl még ezer dolog, ami miatt nem tudtam írni.
Sokat gondoltam Rátok. Györgyire névnapján, "Trixire" és Kiscsabira - mikor Krisztike ugyanúgy hőemelkedéses - náthás lett - , Verára a vizsga miatt, Monára és a kis Gagára, hogy milyen nehéz is most újra elszakadni ...meg fel sem tudom sorolni...szóval tényleg sokat eszembe juttok Mindannyian.

Most elvonulok aludni, illetve még meg kell néznem egy-két szakmai dolgot a neten. Remélem, hamar végzek vele, mert nagyon álmos vagyok.

Sok puszi Mindenkinek :

Eleni
oxay
 
 


Sziasztok!

Csak rövid bejelenzkezés.

Úgy néz ki, hogy nekem is jó a szerda. Egy valami jöhet közbe: a teraszra rendeltünk "kitekerős" árnyákolót és még nem tudom, hogy mikor jönnek szerelni. Az biztos, hogy a héten.

Ha véletlenül nem tudnék menni, akkor is jelentkezem, hogy tudjátok.

Egyébként jól vagyunk, telnek a napok. Szerencsére most egy pár napig jó idő lesz. Kép

Mona! Remélem, hogy Gaga gyorsan visszatér a normális hétköznaokba, és elfogadja, hogy Apa most egy ideig megint távol van. Megy a drukk Neked, hogy a gyógyszer hatásos legyen! ++++++++++++++++ Kép

Vera! Remélem, hogy sikerült az írásbelid, és a szóbeli is sikeres lesz! Neked is megy a drukk: ++++++++++++. Kép
És nagyon szorítok, hogy a következő, a mostani ciklusod rendben legyen és a stimulálásnak köszönhetően meglegyen a gyümölcse is! KépKépKép

Györgyi! Németországban már elkapták a srácot, aki azt a vírust elindította, ami a Ti gépeteket is megfertőzte.
Orvosválasztás-ügyeleti rendszer: KépKépKép Értem is, meg nem is, de nagyon elszomorít... Kép

Eleni! Remélem, hogy Krisztike már gyógyul. Gyógyító energia Neki: +++++++++++++++++++Kép

Este még leszek!

Beatrix
beatrix28
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak gyorsan, mert net-megvonást rendeltem el magamnak a hétre. Kép

Szóval akkor végre összejött a tali.

MÁJUS 12-ÉN, SZERDÁN, 10 ÓRA KÖRÜL TALÁLKOZUNK A TISZAPARTI SÉTÁNYON, A JÁTSZÓTÉREN.

Különös ismertetőjegyek:

Mona - gyerek nélkül ténfereg
Eleni - egy kislánnyal nézelődik
Györgyi - egy kislánnyal őgyeleg
Beatrix - egy kisfiúval, aki nem hagyja szóhoz jutni
Vera - gyerek nélkül, v.szeg kerékpár kíséretében

Esetleg legyen nálunk Kismama újság? Mint a kémfilmekben. Kép Kép Legyen egy jelszó esetleg?
Na, jó. Nem szórakozok tovább.

Jók legyetek. Nagyon várom a szerdát. Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!Vera!Jot nevettem a soraidon.Természetesen én is nagyon várom a szerdát és én is ott leszek.Egyébként a gyogyszer neve:Nurcolut.Ha tudsz valamit erröl akkor légy szives üzendd már meg.Egyébként ma vissza kellett menni a dokihoz mert a recepten márciusi dátum szerepelt.Nem is vettem észre csak a gyogyszertárban nem tudtam kiváltani.

Puszi mindenkinek
mona24
 
 


Szia Mona!

A Norcolut, ha jól tudom progeszterontartalmú gyógyszer. Nem 100%.
Egyébként akkor is szokták adni, ha valaki sokáig nem menstruál. A gyógyszer megvonásával a méhnyálkahártya leválik, így lesz egy vérzés, ami után elméletileg újra beindul a ciklus.
De Te nem ezért kaptad.
Még ilyen figyelmetlen Doktorbácsit? Kép

Holnap találkozunk. Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok lányok!Nagyon örültem,hogy végre találkoztam veletek.A látszat ellenére én elég sokat szoktam beszélni.Most egy kicsit gátlásos voltam.Pedig most elég jo a hangulatom.Majd legközelebb beszédesebb leszek.Egyébként még csak most értem haza.Ebben a szép idöben nem volt kedvem hazajönni.És igy még a napjaim is gyorsabban telnek.Lassan mennem kell Gagáért aztán valoszinüleg lenn maradunk a focipályán.Nagyon remélem hogy nem fog délután esni az esö.Egyébként a lányok tündériek.Jo lenne azért ha legközelebb többen lennénk.

Kellemes délutánt mindenkinek.Majd jelentkezem.
Puszi
mona24
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy végre sikerült találkoznunk! Kép Azért egy kisfiú és egy (kis)lány hiányzott közülünk. Beatrix, vitték a napellenzőt?

Kellemes volt a mai délelőtt, azt kell, hogy mondjam. Részemről jöhet a folytatás. Kép Kép Legközelebb biztos, hogy kicsit oldottabbak leszünk. Ugye, mondtam, hogy sokszor írásban könnyebb!!! Kép
Mona, ez neked is szól. Legközelebb nem foglak békén hagyni, most még ráfoghattuk az oldódásra. Kép Küldöm neked a kereső linkjét: www.google.com. Ez az egyik legjobb kereső arra, amire nekünk kell, nekem elhiheted. Kép

Kaptam az arcomra is egy kis színt. Délután még el kellett kerékpározni a Férjemmel a pékségbe. Hát, mit mondjak. Ez már nem esett jól. Kíváncsi vagyok, holnap talpra tudok-e állni. Azért 6 hónap kihagyás után, ez volt az első nagyobb utam, de nagyon élveztem! Kép

Eleni, vettem szilvalekvárt és tofut is. Majd vizsga után megcsinálom. Beszámolok az eredményről. Szójaszószt persze elfelejtettem, de szerintem az olaj és fűszerek pácolás is jó lesz.

Györgyi, nem is mondtam, hogy Niki a bolt előtt át akart öltözni. Alig bírtam lebeszélni róla. Kép A fagyizást még bepótoljuk!

Most megyek, mert várnak a tételek. Legyetek jók!

V.
vera77
 
 


Sziasztok !

Nagyon nagyon örültem Nektek !!! Kár, hogy Beatrix nem volt ma velünk, de legközelebb bepótoljuk.
Krisztike megint az ölemben ül, úgyhogy keveset tudok írni. Nikikének azt üzeni : "hogy én szeretem" űűálppőé.áááék.éá-éé.élhhjd...séaééíééíéíééoldéá--.,mmckckloxklxv

Egyébként van egy meglepetés is a profilomban, főleg Nikikének.

Mikor hazamentem , olyan rettentően megkívántam a fagyit, hogy legszívesebben neki estem volna ....de nem volt minek neki esnem...Este szonban bepótoltuk, fagyiztunk egyet a két lányommal. Apuci is ott volt, de ő kibírta fagyi nélkül.
Délután hangversenyen kellett játszanom. Iszonyú rosszul esett, mert megint "bemigrénesedtem", bedobtam egy gyógyszert, attól meg nem a fejfájásom múlt el, hanem totál álmos lettem, és majd elaludtam a zongora mellett. Kínos volt. De lement.

Mona, ne búslakodj, megértelek, hogy nem könnyen oldódsz. Már az is jó, ha ezt el tudod mondani. Én is elég gátlásos vagyok, bár állandóan jár a szám, ezért nem tűnik fel. ( jajj, bocsi, ha túl sokat beszéltem)Legközelebb már mindannyian bátran szóra bírunk Téged is !!!!! ( Bár szerintem egy kicsit így is sikerült, nem ???)

Holnap Debrecenbe utazunk a szüleimhez, úgyhogy néhány napig megkíméllek Benneteket a fecsegésemtől.(haha)

Tényleg olyan jó volt ez a délelőtt, feltétlen meg kell ismételnünk, így van ?!?!

Egyébként nagyon jól esett látni, hogy jók voltak a megérzéseim. Tulajdonképpen olyanok vagytok, amilyennek elképzeltelek Benneteket. Szóval nem csalódtam, mert így képzeltem. Egész pontosan : Bíztam benne,éreztem, hogy ezt fogom tapasztalni. Ez olyan jó.

Jó éjszakát Mindenkinek !

Eleni
oxay
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom, hogy tegnap nem lehettem Veletek. Kép

Örülök viszont, hogy Nektek sikerült a tali. Kép Azt hiszem, legközelebb én leszek az, aki nehezebben oldódik, hisz' Ti már ismeritek egymást. Nem baj, majd "bemelegszek" én is. Kép

Tegnap jöttek is a napellenzőt szerelni. Azért kellett itthon maradnom a Csabikával, mert a férjemnek nem volt szabadnapja, így bármikor jöhetett a telefon (és jött is Kép), hogy indulnia kell dolgozni. De az eredmény kárpótol, nagyon klassz lett. Kép

Képzeljétek, életem első virágoskertjében kinyílt a rózsaszín rózsa. Nagyon jó érzés, hogy én dolgoztam vele, szinte csodálattal nézegetem. Kép

Remélem, hogy a következő talira már el tudunk majd menni, és én is megismerhetlek Benneteket.

Most mennem kell, de ma még leszek.

Legyen szép napotok!

Beatrix
beatrix28
 
 


sziasztok!Csak egy rövid idöre jelentkezem be.Lenne egy problémám.Két- három napja folyamatosan enyhén görcsöl a hasam.Mi lehet az oka?Sosem jártam még igy.Egyébként még csak a 24.nap vagyok tehát nem a menstruácio miatt fáj.Van valami ötletetek?

Szép napot kivánok mindenkinek
mona24
 
 


Szia Mona!

Kép Az nem jó, ha fáj a hasad. Együttérzek. Szerintem nagyon sokféle ok miatt lehet. Az sem lehetetlen, hogy meg fog jönni - először én sem hittem, hogy az, végül mégiscsak az lett belőle.
Szeded most a norcolutot, ugye? Szerintem hívd fel a Dokid, és kérdezd meg tőle, hogy ez mit jelenthet, és mit csinálj vele (elmenj hozzá, vagy várj). Egyébként hol fáj? Ott, ahol mensikor, vagy oldalt? Ha oldalt, az lehet a petefészek is.

Eleni, jó utat, és kellemes hétvégét kívánok Nektek! Kép

Beatrix, biztos vagyok benne, hogy be fogsz tudni melegedni! Kép Gratulálok a napellenzőhöz és a virágoskertedhez! Ez utóbbihoz jobban, mert a Te munkád. Egyszer tényleg elmegyünk nyársalni, és majd megnézzük.

Képzeljétek! 86%-os lett az angol írásbelim. Kép KépÜgyi vagyok? Kép

Megyek vissza tanulni. Ez most nagyon motivál!

V.
vera77
 
 


Sziasztok!Vera!Ugy fáj a hasam mintha menstruálnék csak enyhébben görcsöl.A menstruácio elött egyáltalán nem szokott fájni.Igy szerintem más oka van ennek.Lehet hogy a gyogyszertöl van.A papirján azt olvastam hogy elöfordulhatnak gyomorbántalmak.Másra nem tudok gondolni.Az az igazság hogy emiatt nem nagyon akarom felhivni a dokit.Beszedem a gyogyszert aztán meglátom hogy folytatodik e.Ennyit az én bajomrol.

Gratulálok az angol irásbelidhez,nagyon ügyes vagy.Egyébként azt is megállapitottam hogy ilyen téren is kilogok közületek.Arra gondolok hogy te tanulsz a többieknek is nagyon jo végzettségük van.

Jo tanulást!A többieket is puszilom
mona24
 
 


Sziasztok!

Pár sor Monának! Ugyan én még nem ismerlek személyesen Kép, de ÉRZEM, hogy nem lógsz ki közülünk. Nekem sincs egy szuper végzettségem, ráadásul, nem is dolgoztam a szakmámban, csak egy hónapot, szóval szinte mintha nem is tanultam volna. És a végzettség nem jelent semmit, főleg a BARÁTSÁGOKBAN!!!!!!!!! KépKépKép

Vera! Nagyon ügyes vagy!!!! KépKépKép

Este még leszek!

Puszi Mindenkinek: Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Mona, hogy mondhatsz ilyeneket!!!!! Egyáltalán nem a végzettség, a papír teszi az embert. Én, ahogy megismertelek, simán "feljebb helyezlek" (már, ha muszáj egyáltalán ilyesmit csinálni) némelyik diplomás "ismerősömnél". Az embert nem az iskolai végzettsége határozza meg!!!! Teljesen mindegy mennyi diplomád van, mennyit, mit tanultál, ha emberileg egy nulla vagy. Te viszont igen sokat érsz. Elég, ha csak a kisfiadra gondulunk. Kép Kép Sokkal több van benned, mint gondolnád. Csak engedni kellene felszínrejönni a dolgokat.
Ennyi fejmosás remélem elég lesz. Kép Ilyen hülyeségeket! MEgállj!! Legközelebb nem foglak békén hagyni. Nem lesz olyan, hogy még nem oldódtam fel. Majd adok én neked! Kép Kép És még mit fogsz kapni Györgyitől és Elenitől is!

Azért, ha jobban elkezdene fájni a hasad, valamit csak tegyél, ne hagyd annyiban. Mikor fogy el a gyógyi?

Én ma már nem leszek. Jó éjt mindenkinek! Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Én még nem jelentkezetem be a találka óta.Én is nagyon jól éreztem magamat,és remélem hamarosan újra összejöhetünk.Reméljük akkor már Beatrix és Csabika is ott lesz.

Beatrix!Nagyon sajnálom,hogy most nem értetek rá,de biztosan nem érzed majd a idegennek magadat köztünk.

Mona!Most én is "összeszidlak".Milyen dolog az,hogy kilógsz közülünk?Pláne,hogy ilyen téren is?Mert milyen téren gondolod még úgy?
Egyébként az embereket nem végzetségben vagy diplomában mérik.Tudod,hány diplomás bunkót láttam már!(Elnézést a szóért,de nem akartam szépíteni.)Nem ezen múlik.Ez ne izgasson.Szerintem rajtad kívül senkit sem zavar.Ha jól érzed magad velünk,úgy érzed,hogy van közös témánk (és ez itt nagyon úgy látszik) akkor semmi gond.Legközelebb kicsit nyíltabb és beszédesebb leszel és kész.Nem mindenkinek jár egyből a szája,mint mondjuk nekem.

Vera!Mondtam én,hogy sikerülni fog az angol.Hogy miért nem fogadtunk...(Mondjuk,mert elvből nem szoktam,de ez most mindegy!)Így legyen igazam a baba-projekttel is.Júniusban szívhang hallgatás!!!

Eleni!Tudom,hogy most nem olvasod,de majd bepótolod.Először is nagyon tetszik a kép,amit Nikikéről csináltál.Köszönjük a meglepetést!
Csalódásról nálam sem volt szó.Mindenkit hasonlóan képzeltem el.Számítottam rá,hogy Mona lesz a legcsendesebb.Bejött,de legközelebb biztosan jobban belendül Ő is.Pláne,ha sikerül a kisebbségérzését legyőzni.

Szép álmokat mindenkinek!

Györgyi
györgyi27
 
 


Vera!

Csak most olvastam a hozzászólásodat.Megint nagyon egyet írtunk.És igazad lett!Megkapta tőlem is.

Mona!Ne vedd bántásnak!Mi jót akarunk és tényleg így gondoljuk!

Na!Tűzök,mert kijön a vírusom!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!Köszönöm a fejmosást.Lehet hogy egy kicsit tényleg eltuloztam.Igazatok van abban hogy a barátságunk nem ezen mulik.Viszont akkor lehet "tökéletes" az életünk ha megprobálunk minden területen megfelelni.Nekem sokkal fontosabb a családom mint a munka,tanulás.Viszont ehhez a mondatomhoz azt is hozzá kell füznöm,hogy a férjem munkája miatt megtehetném,hogy még egy ideig itthon maradjak.Remélem hogy ebben a dologban néhányan igazat adnak nekem.
Nem szeretném ha ugy tünne,hogy "visszaélek ezzel".
Bocsi ha valakit terheltem a hülye gondolataimmal.
Még egyszer köszönöm,hogy megprobáltatok lelket önteni belém.Nagyon sokat jelent nekem.
Tényleg ugy van,hogy irásban jobban kinyiltam mint a személyes találkozáskor.
Na jol van megprobálok én is aludni.
Jok legyetek és holnapra szép napot kivánok
mona24
 
 


Sziasztok!Miután elküldtem a hozzászolásomat utánna olvastam a tiéteket.Mindent nagyon köszönök.Egyébként én is ilyennek képzeltelek titeket.Egy dologban szeretnék bocsánatot kérni.Sokszor ugy érzem,hogy csak a saját gondjaimat irom le és nem adok tanácsot ha valamire nektek lenne szükségetek.Nem vagyok önzö söt figyelmesen szoktam elolvasni a soraitokat.
Lehet hogy nincs elég élettapasztalatom vagy csak egyszerüen ugy érzem,hogy engem ért a legnagyobb tragédia és nincs eröm másokat vigasztalni.Remélem megértettétek hogy mit akarok nektek mondani.
Természetesen minden sikernek örülni fogok ami veletek történik.
Esküszöm nem akartam ilyen komoly lenni,de ez most kijött belölem.
Most már tényleg elköszönök.
Millio puszi
mona24
 
 


Drága Mona!

Egy hatalmas ölelés Neked! KépKépKép

Jó éjt Mindenkinek!

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziaztok!

Látom, zajlottak az események, amíg én távol voltam. Ne haragudjatok, de majd csak holnap reagálok. Nagyon eltelt ez a mai nap. Mondom a lényeget is. 5 lett az angol szóbelim! Kép Kép A végeredményt még nem tudom, mert nem volt ma tanulmányi, és így index nélkül mentem el vizsgázni. Szerencsére a tanárnő emlékezett rám írásbeliről, így elhitték, hogy én vagyok (persze a személyimet is megmutathattam volna, ha muszáj). A tanárnő még azt is felajánlotta, hogy be fogja írni az indexembe, nekem nem kell vele foglalkoznom Kép Nagyon rendes volt. Most már aztán védésre, államvizsgára fel!!!!
Holnap majd jövök. Szép álmokat mindenkinek! Kép
V.
vera77
 
 


Drága Mona !

Most jöttünk haza Debrecenből, és hihetetlen álmos vagyok, szóval nem akartam írni, majd holnap. De azonnal elolvastam az üzeneteket, és muszáj hozzászólnom a Tiédhez.
NEM LÓGSZ KI SEMMIVEL KÖZÜLÜNK!!!!!!!! Nagyon kedves, barátságos, melegszívű ember vagy, szereted a családodat, a kisfiadat, velük akarsz a legtöbbet törődni... KELL ENNÉL TÖBB ?????! Ez a legszebb dolog, amit el tudok képzelni. Igenis tisztelem azokat az Anyákat, akik mernek így érezni és gondolkozni. Nekem itt mindenkiben szimpatikus az, hogy az első helyen a GYEREK áll. Nem a karrier, a társaság...stb. Olyan jó, hogy Ti itt nem arról "nyavalyogtok", hogy már gyes- betegségetek van, hogy unjátok az otthonlétet, vagy hogy elegetek van a gyerek miatti kötöttségekből. Egyetlenegyszer sem olvastam senkitől közületek, hogy így éreznétek. És ez nekem nagyon tetszik. És az, hogy Te nem vagy rákényszerülve , hogy elmenj dolgozni, az egy olyan jó dolog, amit- ha jól érzed magad otthon - , nyugodtan ki lehet használni. ( nem nevezném semmiképpen visszaélésnek) Örülj annak, hogy olyan ANYA vagy, hogy a gyermeked, a gyermekeid ( a jövendő kisbabád) a legfontosabbak Neked. Nem bírom elviselni, mikor egy anya azon panaszkodik, hogy a gyerek mellett már rabnak érzi magát, nem tud élni, szórakozni...stb.Ez igenis ÖNZÉS, és aki így érez, annak talán nem is kellene gyereket vállalni. Itt most nem arra gondolok, hogy az rossz lenne, hogy valaki szereti a munkáját, hanem arra, hogy a gyereket szinte csak "kelléknek" használják, és minden fontosabb nála. Annyi ilyen anyát ismerek, hogy hihetetlen. Jajj, inkább nem megyek bele, mert csak felhúzom rajta magam. Mindig olyan kemény vagyok.

Egyébként elkezdtünk beszélgetni valamiről, amivel kapcsolatban majd sok gondolatom lenne, lett volna, csak Krisztike hintázni hívott ( köszi Györgyi, hogy egy ideig helyettesítettél), de ha személyesen találkozunk, feltétlen el szeretném mondani. Megértem Beatrixet, amikor azt írja, hogy "egy hatalmas ölelés Neked". Én is csatlakozom hozzá.
A diploma pedig olyan dolog, hogy nem jelent semmit. Nekem sem azért van, mert úgy gondolom, hogy ettől okosabb lennék ( áááá, dehogy !), hanem mert ez kellett ahhoz, hogy addig tanulhassak zenélni, ameddig csak lehet. De ettől még egy szemernyit sem vagyok értékesebb ember, mint TE. Nem a papírtól válunk azzá. Ez sokkal - sokkal összetettebb dolog. Igaza van Györgyinek, hogy hány diplomás bunkó van a világon ?!Bocs, de ez van tényleg. Ha mi úgy éreznénk, hogy Te emiatt kilógsz közülünk, akkor mi lennénk az elsők.( De mi nem így érzünk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Másrészt pedig mi nem érdemelnénk meg a Te barátságodat. Érted ?

Mennem kell, mert mennem kell. Ez értelmes volt, ugye ? Holnap remélem tisztább fejjel ülhetek itt Veletek. Addig is mindenkinek nagyon sok puszi , ölelés, köszönet !!!

Jó éjt !

Eleni
oxay
 
 


Szisztok!Annyira örültem az üzeneteknek.Már kezdtem azt hinni,hogy mostanában nem lesz szolnoki hozzászolás.Gondolom nekem van a legtöbb idö az internetezésre.

Annyira meghatodtam a soraitoktol.Nagyon sokat jelent ,hogy megprobáltok vigasztalni.Gondolkodtam arrol hogy miért beszélek magamrol ilyeneket.Lehet,hogy ebben egy kicsit a férjem a ludas.Hosszu évek távlatábol ugy látom,hogy neki fontos,hogy "mire viszem" az életben.Nagyon fontos neki is a család de nem tudom hogy én mennyire vagyok fontos az ö életében.Nektek elég bizonyiték lenne az hogy évek ota értünk dolgozik külföldön?Nagyon fontos nekem az a környezet amit biztosit a számunkra de ez nem minden.A tv ben sokszor látok olyan családokat akik kilátástalan helyzetben élnek.Én nem tudom milyen érzés az amikor nem tudok a gyerekemnek enni adni.Van tökéletes boldogság?Arra gondolok hogy anyagilag is jol áll a család és a nö maximálisan boldog a férje mellettt.Vagy csak én vagyok telhetetlen?

Oxay! Nagyon szépeket irtál nekem.El is gondolkodtam a soraidon.Annyira még nem ismerjük egymást de nagyon örülök hogy barátotoknak tartotok.Valahogy ugy éreztem hogy az állitolagos barátaim eltávolodtak tölem.Nincs olyan igaz barátom akivel mindent megbeszélhetek.Irdd már meg légy szives,hogy miröl kezdtünk el beszélgetni a játszotéren!Fontos lenne.

Nem akarok nagy szavakat irni,de fontos lenne nekem hogy mindig öszinték legyetek velem.Remélem senkit sem fogok ezzel megsérteni.Szoval ne csak jokat irjatok hanem mindent csak öszintén ahogy gondoljátok.Remélem érthetö voltam.

Vera!Millio gratulácio a vizsgádhoz.Gondolom ugy szoktál hozzáállni a tanuláshoz ,hogy márpedig minden vizsgának sikerülnie kell.A "babatémához" is ugy állsz?

Egyébként hál istennek a hasfájásom elmult.Most szedtem be a gyogyszeradagnak a felét.

Apa tegnap küldött sms t.Ez nála "csodának" számit mert általában több hét után szokott üzenni.Annyira örültem annak a pár sornak.Nem tudom,hogy eszébe jut neki milyen napunk van ma /az évfordulókat általában elfelejti/.Ma van a 6.házassági évfordulonk.Gyorsan telik az idö.

Szép délutánt mindenkinek.Puszi
mona24
 
 


Sziasztok!

Mona, ugye mondtam, hogy majd megkapod mindenkitől! Kép Nagyon sokmindent szeretnék mondani Neked, de nem itt és nem most. A következő talin mindenféleképpen megbeszéljük a gondolataidat. O.K?
Örülök, hogy a Férjed eszébe jutott az évfordulótok. Talán nem múlt el hatás nélkül az a pár hét, amit itthon töltött. Küldj neki "hiányzós" SMS-t, hagy örüljön!
A vizsgákhoz egyébként úgy állok, hogy sosem érzem úgy, teljesen felkészültem. Általában úgy megyek, hogy nem v. rosszul fog sikerülni. Persze nem így lesz. Erre szokták azt mondani, hogy stréber vagyok! Kép Pedig nem, csak, ahogy a Férjem mondja: kishitű. Mint, Te is!
A babatémához viszont úgy állok, hogy sikerülnie kell! Az nem lehet, hogy én ne legyek édesanya!

Györgyi, ezt még sokszor mondd el, légyszííííííííí: "Így legyen igazam a baba-projekttel is.Júniusban szívhang hallgatás!!! " KépCsak aztán nehogy elkiabáljuk.

Eleni, milyen volt Debrecenben? Volt sok süti? Elfelejtettem Neked mondani szerdán, hogy már előre megkaptam a húgomtól és anyukámtól a szülinapi ajándékom (vagyis ez csak a fele, a többi persze meglepi). Tudod mit kaptam? Egy kb. A4 lap magasságú Snoopy-t, aki énekel és mozgatja hozzá a mancsait is!!! Eszméletlen. Sírtam-nevettem egyszerre, amikor megláttam. Majd a legközelebbi talira elviszem, és megmutatom a gyerkőcöknek is.

Beatrix, nagyon csendes vagy mostanában. Gondolom a jó idő kicsalogat mindig a kertbe. Készülsz már a nyaralásra? Végül is feladtad a fogyózást, vagy csinálod még? Csabika mit csinál ilyen szép időben? Szereti a "játszóterét"? Szoktatok már nyársalni?

Szeretnék tenni egy észrevételt a saját írásomhoz. Már korábban kellett volna. A tali után azt írtam, hogy hiányzott egy kisfiú és egy (kis)lány. Két megjegyzésnek is helye van.
Egyrészt nem szeretnék plagizálás bűnébe esni, ezért elmondom, hogy ezt Eleni mondta a talin, amikor elkezdtünk hintázni. Nagyon megtetszett, talán ezért is indítottam így a hozzászólásomat. Bocsánat, Eleni! Ez nagyon nyomta már a szívemet, muszáj volt megjegyeznem.
A másik, hogy két kisfiú hiányzott, nem pedig egy. Hiszen Gaga sem volt, nemcsak Csabika. Csak ennyit szerettem volna.

Szeretném megköszönni a gratulációkat a vizsgámhoz! Kép Bárcsak már az államvizsga miatt lehetne! De már csak 3 hét! Hi-hi-hi, tra-la-la...

Kedden megyek Uh-ra. Most már egyáltalán nem izgulok. Kezdek megedződni, úgy tűnik.

Most már megyek aludni, mert napok óta nem volt egy rendes éjszakám. A closti mellékhatásaként kora estétől "hőhullámaim" vannak minden nap. Hirtelen rámjön a melegség, leizzadok tetőtől-talpig. Alvás közben ilyenkor kitakarózok, majd fázni kezdek, ekkor vissza, és ez így megy egész éjszaka. Ráadásul nagyon felületesen alszom, nem tudom kipihenni magam. Ma szabályosan rosszul voltam, hullámokban tört rám a rosszullét (mondjuk a hidegfront is közrejátszhatott). Ja, és nagyon nagy hülyeségeket álmodtam.

Mit szólnátok esetleg egy újabb szerdai találkozóhoz? Most vagy a jövő héten?

Nektek legyen nagyon szép álmotok!

V.
vera77
 
 


Sziasztok !

Igaz, hogy tegnap akartam írni, de töredelmesen bevallom, nem bírtam ideülni a géphez. Angival összeszedtünk egy jó kis torokgyuszit, náthával megspékelve, úgyhogy a tegnap a nyögdécselés jegyében telt. Semmihez nem volt kedvem, csak kínlódtam, unatkoztam, tébláboltam.
Ma kicsit jobb, a torkunk sem fáj már olyan elviselhetetlenül, csak a papírzsepiket dobáljuk sorozatban kifelé. Angival orvosnál is voltam, holnap sem kell suliba mennie.
Szerintem Debrecenben lettünk betegek. Angival bementünk a városba, rengeteget sétáltunk kettesben, miközben iszonyatosan fáztunk a nagy szélben. Csodálkoztam volna, ha nem lett volna semmi bajunk. Aztán persze a nagy evészetek. Süti ugyan nem volt, de annál több palacsinta, és én annak legalább annyira nem tudok ellenállni, mint mondjuk mások a Ferrero Rocher-nak...

Vera, már megint csak fecsegek, és még nem is gratuláltam a szuper angolodhoz !!!! Tudtam én, hogy ügyes "lyány" vagy. Egyébként én is mindig azt érzem minden megmérettetés előtt, hogy semmit nem tudok. Szerdán is úgy ültem ki zongorázni, hogy most aztán égés lesz. Aztán valahogy mégis sikerül, hogy hogy, azt én sem tudom. De általában ez van. Szerintem egyszerűen csak többet várunk magunktól, illetve mi tudjuk igazán, hogy mennyi mindent kellene még jobban tudni.
Kicsit (nagyon) megijedtem, hogy már megint meggondolatlanul beszéltem, és megbánthattam vele valakit. Amikor azt mondtam, hogy hiányzik egy kisfiú és egy kislány, én azzal Kiscsabikára és Anyukájára gondoltam, mert hogy ők ígérték még , hogy jönnek. Természetesen bénaság volt Beatrixet kislánynak nevezni, de ezzel semmi rosszat nem akartam mondani. Persze, hogy hiányzott Gaga is !!!! De Mona írta, hogy ő oviban van, így nem ért váratlanul, hogy nem volt ott. ( Pedig nagyon jó lenne, ha ő is ott lehetne velünk,ill. a gyerekekkel.) De akkor már én is tovább megyek, mert végülis Angi is szeretett volna Benneteket megismerni, csak neki a suli... És ha még tovább megyek , akkor természetesen hiányzott a kis Luca, vagy egy kisfiú ( az ő neve nem jut eszembe, pedig talán már írtad, Vera !), sőt egy másik kisgyerek Györgyitől, Monától, Beatrixtől...stb...Most nem magyarázkodni akarok, csak ábrándozom, hogy milyen jó is lenne, ha egyszer tényleg így találkozhatnánk, hogy mindenkinél ott van a rég áhított első, második, harmadik gyerek is. Mert ez lenne csak igazán szép, ugye ?????
Kérlek Vera, ne haragudj, ha tapintatlanul fogalmaztam akkor, vagy ha meggondolatlan voltam. Sajnos gyakran megesik velem, pedig nem szeretnék SOHA SENKIT megbántani. Ezt remélem tudod.

A Snoopydhoz is gratulálok, biztos nagyon aranyos !!!A következő találkozás nekem is jó lenne szerdán, de csütörtökön sokkal jobb lenne, sőt akkor lenne a legjobb, ha tényleg minden gyerek jelen tudna lenni. Ez azt jelenti, hogy Gagának haza kellene jönni az oviból...
Mona, nyári szünetben is jár Gaga oviba ? Kinek mikor jó az újabb találkozás ??????? Írjátok meg, aztán egyeztetünk.
Megyek Angihoz kicsit " Kőszivű ember fiai"-t olvasni. Annyira szereti, ha együtt csináljuk.
Képzeljétek, a kicsi Krisztikém ma ELMOSOGATOTT !!!! De teljesen profin. Még a csapot, a mosogatót is kitisztította utána. Olyan kis ügyes, úgy örülök neki.
Mindenkinek szép napot !!!
Puszi : Eleni
oxay
 
 


Kedves Vera !

Most nagyon idétlennek érzem magam, de eszembe jutott valami.
Próbáltam visszaidézni, hogyan is történt az a bizonyos megjegyzésem. Úgy emlékszem, Te ott ültél velem szemben a hintán, én Krisztikét hintáztattam, Mona akkor még a hinta oldalsó korlátján ült, Györgyi ugyanazt csinálta, amit én.
És most úgy rémlik, hogy bár először Kiscsabikára és Anyukájára gondoltam, de aztán Rád néztem, és a Te jövendőbeli gyerekeid is eszembe jutottak. Tudom, ez most olyan gyerekes, hogy emiatt még egyszer írok, de az előbb ez kezdett derengeni, és így teljes a kép, azt hiszem....
Mindez persze azért van, mert mostanában mindent elfelejtek, ezerszer meg kell kérdeznem valamit, és bár figyelek a válaszra, utána pillanatokon belül elfelejtem.
Bocs, ilyen vagyok.
Ugye nem haragszol ?
oxay
 
 


Sziasztok!

Vera! Csak azért vagyok "csendes" mostanában, mert olyan sűrűek a napok, hogy estére szinte ájultan zuhanok ágyba. Azért olvaslak Benneteket és nagyon örülök, hogy ilyen klassz társaság jött itt össze.

Szombaton buliban voltunk, igaz nem messze, a szomszédban, Csabikát este fél 10-kor hoztam haza lefeküdni, nagyon jól érezte magát. Még táncolt is (igaz Ő egyedül), nagyon élvezte. Kép A buliból hozott magával egy lufit, azzal feküdt le aludni. Morgott vele: "Aludj máj te kék lufi! ... Tixi vidd innen ezt a lufit nem akaj aludni. Vigyázz já!" Kép
Előtte kint voltunk a Tisza parton, és ott szedtünk együtt százszorszépet, megkötöttük kiscsokorba és Csabika azt adta a "szomszédnéninek" szülinapjára. A Tisza partra kivittük a biciklijét is, nagyon élvezte az egész sétát, meg a hajó látványát is, ami a Tisza szállónál volt kikötve. Vasárnap pedig engem köszöntött a család, szóval, a hétvége is programdús volt.

Hát..... a fogyókúra...... Kép Kicsit feladtam, de már szedem össze magam és folytatni fogom. Az önbizalmam miatt (főleg), mert a felesleg engem zavar nagyon.

Jaj, bocs Vera! Gratulálok a vizsgádhoz, nagyon ügyes, okos voltál (és vagy is!). Kép

Eleni! Olyan jó olvasni, ahogy arról írsz, hogy majd egyszer (nem is olyan soká', remélem!) már milyen sokan leszünk együtt. Kép Képzeld, elfoglalnánk az egész játszóteret annyi gyerkőccel. KépKépKép

Györgyi! Hogy vagytok? Köszi a bíztatást! Kép Nikikével mi újság? Tart még az állatszeretet? Csabika most még a hangyákat is szereti, mindenáron etetni akarja őket, azt mondja: "Tixi ugye megengeded hogy adjak nekik enni biztos éhesek!" Kép

Mona! A családhoz való hozzáállásod nagyon hasonlít az enyémhez. Én sem megyek vissza dolgozni (majd csak talán a második gyerek 3 éves kora után, bár a férjem azt szeretné, ha tovább itthon lennék, ha anyagilag megoldható lesz akkor is). Ez nem a helyzet kihasználása. Hidd el, sok nő, feleség, anya szeretné, ha ezt megtehetné. És legyél büszke arra, hogy Neked a CSALÁD az első! Kép És ne aggódj, az én férjem sincs mindig képben a szülinap/névnap/évfordulók terén. Olyan típusú ember, akit óvatosan figyelmeztetni kell, vagy jelezni Neki valahogy, hogy "ünnepnap" közeleg. Ha ez megtörténik, vagy netán magától eszébe jut, akkor viszont minden oké. Kép
Örülök, hogy már nem fáj a hasad! Lehet, hogy csak a gyógyszer miatt volt, nem?! Azért továbbra is megy a drukk, hogy a gyogyi hasson majd!

Legyen szép napotok!

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Eleni, jajj, nagyon félreértettél!!!! TE NE HARAGUDJ RÁM, mert úgy tűnik nagyon rosszul fogalmaztam. Én ebből csak azt akartam kihozni, hogy nem akartam a Te gondolataidat átvenni, és saját magaménak feltüntetni. Csak azért írtam le, hogy Te mondtad a játszótéren, mert tényleg Te mondtad, és én utálom azt, ha valaki valakit "utánoz". Persze, óhatatlan, hogy átvegyünk embertársainktól ezt-azt. Oh, érted már mit szeretnék! Az, hogy nem is 1 kisfiú és 1 kislány, azzal pedig szintén a magam hülyeségét akartam javítani vele, és nem Téged. Kép Kérlek-kérlek-kérlek! Ne haragudj!!!!!!!
Jobbulást kívánok Neked és Anginak is! Még jó, hogy nem fagyiztatok a nagy szélben! (Vagy igen? Kép)
Krisztike igazi kis házitündérke! Kép
Aranyos vagy, hogy emlékszel a Lucára, ha kislány lesz. Kép Így van. Ha pedig kisfiú, akkor Marcell. Ez már el van döntve! Így is készül. Kép Valahogy úgy érzem, hogy ezekkel a nevekkel rossz emberek nem lehetnek.

Beatrix, tényleg jó húzósak a napjaid. Gondolom, már alig várod a nyaralást. Akkor pihenhetsz egy kicsit.
Isten életessen! KépKép
Tetszett nagyon a lufis és a hangyás sztori is! Kép
A fogyókúrádhoz annyit, hogy, ha már agyalsz rajta, akkor előbb utóbb sikerülni is fog. Igazán el kell határozni, és tényleg csak akkor elkezdeni, amikor biztos, hogy készen állsz rá. Még így is lehet, hogy abbamarad, de kezdésnek ez is jó. A következő biztos sikeresebb lesz. És tudod, a kis eredményeknek is örülni kell. Kép

Györgyi, nagyon eltűntél? Nálatok is sűrű a program?

Mona, láthattalak ma a városban?

Most megyek, mert hajat vágunk. Holnap majd este jelentkezem az UH-s hírekkel. Addig legyetek jók, töltsétek kellemesen a napot!

Szép álmokat! Kép
Kép
V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Hű!Most nézetem vissza,és tényleg elég régen jelentkeztem.Pedig itt voltam mindig.És mennyi mondanivalóm lenne...

Lesz valami az újabb taliból?Nekem a szerda végig jó,csütörtökön csak a délután.Jövő héten viszont szinte biztos,hogy egy nap sem.

Eleni!Jobbulást!Én is olyan sok mindenhez hozzászólnék,amiket írtál,de most nincs hozzá erőm.

Beatrix!Te mit szólsz a találkozóhoz?Mikor érnél rá?Szeretnénk már Téged is megismerni.És természetesen Csabikát is.Nagyon tetszettek az újabb sztorik.

Vera!Holnapra megy a drukk!Nagyon várjuk a beszámolót!

Mona!Hogy vagytok?Merre vagy?

Legyetek jók!

Szép álmokat!

Györgyi
györgyi27
 
 


Bocsi!Nem nézetem,hanem néztem.Látszik,hogy nagyon fáradt vagyok!Remélem nincs több hiba.

Megyek is aludni!
györgyi27
 
 


Sziasztok!

Most csak beugrok, a "tali kérdés"-re válaszlva: most úgy néz ki, hogy jó a szerda egész nap és a csütörtök délután is.

Legyen csodaszép napotok!

Beatrix
beatrix28
 
 


sziasztok!Tegnap nem sikerült elküldeni a hozzászolásomat.Olyan mérges voltam hogy potyára irtam.Valami hiba lehetett a rendszerben.

Vera!Tudom hogy ma vagy ultrahangon.Gondoltam rád délelött.Remélem csak jo hireket fogsz velünk közölni.Egyébként láthattál a városban mert aznap délelött benn voltam.

Beatrix!Örülök hogy megegyezik a véleményünk család ügyben.Az én családomban eléggé "elitélnek" emiatt.Igenis el kellene mennem dolgozni mert a gyerek nem lehet "akadály".Ugy beszélnek mintha lenne valami beleszolásuk.Végül is szerintem ez kettönk dolga a férjemmel kell"tisztázni" ezt a dolgot.

Tegnap szülöértekezlet volt az oviban.Nem gondoltam arra hogy junius 4 töl már összevont csoportok lesznek.Kezdödik ugyanis az ovonénik szabija.Igy természetesen onnantol kezdve Gaga is itthon marad.Igy sem szereti mostanában az ovit nem még ha majd idegen ovonénik vigyáznak rájuk.Ezt a hosszu szünetet aztán a szülö ugy oldja meg ahogy akarja.Egy két hétig esetleg a szabik miatt együtt lehet a család aztán pedig jöhetnek a nagyszülök.Már ahol van ilyen "lehetöség".Szoval erre a nyárra biztosan nem keresek munkahelyet öszre pedig nagyon remélem hogy összejön a kistesó.

Nekem inkább a csütörtök délután lenne jo találkozni.Elmennék Gagáért az oviba és aztán egész délután ráérnénk.A holnapi nap nekem rohanással fog eltelni.Délelött például kimegyek a temetöbe a kisfiamhoz aztán délután is sürü programmom lesz.

Örültök a szép idönek?Már igazánk ránkfért a jo idö.A hangulatom is jobb.

Remélem most sikerül az üzenetküldés.Millo puszi mindenkinek
mona24
 
 


sziasztok!Tegnap nem sikerült elküldeni a hozzászolásomat.Olyan mérges voltam hogy potyára irtam.Valami hiba lehetett a rendszerben.

Vera!Tudom hogy ma vagy ultrahangon.Gondoltam rád délelött.Remélem csak jo hireket fogsz velünk közölni.Egyébként láthattál a városban mert aznap délelött benn voltam.

Beatrix!Örülök hogy megegyezik a véleményünk család ügyben.Az én családomban eléggé "elitélnek" emiatt.Igenis el kellene mennem dolgozni mert a gyerek nem lehet "akadály".Ugy beszélnek mintha lenne valami beleszolásuk.Végül is szerintem ez kettönk dolga a férjemmel kell"tisztázni" ezt a dolgot.

Tegnap szülöértekezlet volt az oviban.Nem gondoltam arra hogy junius 4 töl már összevont csoportok lesznek.Kezdödik ugyanis az ovonénik szabija.Igy természetesen onnantol kezdve Gaga is itthon marad.Igy sem szereti mostanában az ovit nem még ha majd idegen ovonénik vigyáznak rájuk.Ezt a hosszu szünetet aztán a szülö ugy oldja meg ahogy akarja.Egy két hétig esetleg a szabik miatt együtt lehet a család aztán pedig jöhetnek a nagyszülök.Már ahol van ilyen "lehetöség".Szoval erre a nyárra biztosan nem keresek munkahelyet öszre pedig nagyon remélem hogy összejön a kistesó.

Nekem inkább a csütörtök délután lenne jo találkozni.Elmennék Gagáért az oviba és aztán egész délután ráérnénk.A holnapi nap nekem rohanással fog eltelni.Délelött például kimegyek a temetöbe a kisfiamhoz aztán délután is sürü programmom lesz.

Örültök a szép idönek?Már igazánk ránkfért a jo idö.A hangulatom is jobb.

Remélem most sikerül az üzenetküldés.Millo puszi mindenkinek
mona24
 
 


Bocsi de kétszer sikerült.
mona24
 
 


Sziasztok!

Csak nagyon gyorsan. Este v.szeg nem tudok majd jönni.

Először az UH-ról. Ahogy sejtettem. Most sincs semmi. Vagyis a bal petefészkemben pár db néhány mm-es tüsző. Viszont az endometrium 8 mm. Ez nagyon jó. Legközelebb pénteken megyek. Sajnos a Doki nem lesz itthon, de leszervezi, hogy Erdődi megcsinálja. Ő legalább tudom, hogy nem vadállat.

A csütörtök délután nekem is jó. Akkor ebben megegyezhetünk? Hány órakor legyen? Mondjuk 3 körül? Akkor kb. 5-ig tudunk maradni. Kép

Írjatok! Legyen szép napotok! Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!
Vera!Örülök hogy azért valamennyire jo hirt mondtak neked.Szurkolok hogy pénteken mégjobb legyen.
Nekem azért nem jo a csütörtök délután 3 ora mert fél 4 re megyek Gagáért az oviba.Ha sietünk akkot is csak 4 ora után érünk a Tisza partra.Lehet hogy atöbbieknek is korán lesz mert a legtöbb gyerek ilyenkor szokott délután aludni.

Ennyit tudok most irni mert megyek a fiamért az oviba.
Puszi
mona24
 
 


Sziasztok !

Mona, örültem, hogy összefutottunk !!!!!!!!
Györgyi, nem lehet, hogy Téged láttalak ma délelőtt a Móra F.úti bölcsiben ?
Vera, jaj, dehogy haragszom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Értem már, hogy értetted, amit írtál, de ugye Te is érted, hogy én csak attól féltem, hogy megbántottam valakit. El sem hiszed, mennyire gátlásaim vannak ezen a téren. Mindig azt érzem, hogy hülyeségeket beszélek, és jobb lenne, ha inkább hallgatnék. Ez lehet, hogy a kamaszlányom túlzott kritikai érzéke miatt van, de szerinte mindig rosszkor szólalok meg, és olyanokat mondok, amivel kárt okozok. ( Na, most erre azt mondaná, hogy most is minek pletykálok ?!)

Egyébként ma reggel már zavartam volna iskolába, de arra hivatkozva, hogy a dokinéni kiírta, nem akart menni. Igaz, azt is mondta, hogy rosszabbul érzi magát, de azt gondoltam, ez az iskolaundortól van... Erre délutánra belázasodott, fájt a mandulája, hányingere lett .Most aztán mehetünk megint az orvoshoz, mert szerintem a mandulájára is ráment a gyulladás.
A csütörtök délután éppen ezért bizonytalan. Csak az a biztos, hogy 16.30-nál előbb nekem sem lenne jó, mert Titi ( ez rövidebb, mint a Krisztike , és
ő is igy hívja magát)ma is pl. 17 óra után kelt fel. Tegnap is. Most ezt csinálja. Este viszont még 22 órakor sem bírom ágyba dugni.
De most Angi miatt még a csütörtök du. is bizonytalan, úgyhogy nem ígérhetek semmit. Kár nagyon.

Juj, de álmos vagyok. Puszi, jó éjt mindenkinek !
Eleni
oxay
 
 


Sziasztok!

Eleni!Nagyon valószínű,hogy én voltam.10-11-ig voltunk a játszócsoportban.Most,hogy jó idő van,az udvaron vagyunk.Én vaklégy voltam,vagy nem néztem arra?Azon sem lepődnék meg,ha néztem,de nem láttam! :-)))
Jobbulást Anginak.
Egyébként szerintem is inkább 4 körül kellene találkozni.
Jelzem nálunk is rezeg a léc,de este már többet tudok.

Vera!Nagyon biztatók az eredmények.Előzőleg ilyenkor még semmi sem volt,ugye?Csak így tovább.Szorítok,hogy pénteken is minden rendben legyen!

Mona!Szerintem is teljesen rendben van az értékrended.Nincs abban semmi rossz,ha valakinek a család az első.Szerintem itt mindenki így van ezzel.Én is tanulni akartam Nikike mellett,de miután meglett nem tudtam rávenni magam.Nem volt szívem itt hagyni azokra a napokra amikor suli van,és akkor még itthon is tanulni kellene.Ezt az időt mind tőle venném el.Majd,ha nagyobb lesz.Lehet még rá alkalmam.Most Ő az első.Ez az időszak soha többé nem jön vissza.

Szép napot mindenkinek!
györgyi27
 
 


Sziasztok!Vera!Hallottál már a Méhpempö készitményröl?Olvastam rola,hogy használják a meddöség kezeléséhez.Eddig nem kaptam a városban.Tegnap anyuval bementem a piaci gyogynövény boltba.Más miatt mentünk be de aztán véletlenül megláttam a polcon.Kapszula formájában kaphato.A dobozán az szerepel hogy étrendkiegészitö készitmény.Van benne vitamin,ásványi anyag. fehérje.Szoval szerintem vitaminként is nagyon jo.Egyébként at olvastam az elöbb rola hogy a férfiak potenciáját is növeli.Szerintem érdemes kiprobálni.Valahogy jobban beszedem ezeket a termékeket mint a különbözö hormongyogyszereket/persze azt is beszedem amit a doki felirt/

Szép napot mindenkinek

Puszi
mona24
 
 


Sziasztok!

Tegnap olyan szép idő volt, jól telt a napunk. Apa délelőtt volt dolgozni, aztán 3-4 órát velünk volt és újra indult, éjszaka ért haza. Kép Azt a pár órát viszont jól kihasználtuk, elmentünk az Evezős csárdába ebédelni (nyam, nyam... fincsi volt Kép), utána pedig bementünk a városba. Vettünk Csabikának kettő szandált, egy utcait, meg egy olyat, amit a strandon vagy a Balatonnál (vagy a Tisza-tónál) tud használni. Ma felváltva hordja a szandikat, mikor milyen kedve van. Kép Vettünk magunknak végre valahára napszemüvegeket (mindkettőnk szeme elég "érzékeny" a napra, főleg vezetés közben), és a Csabikának is vettünk egyet. Nagyon vagány benne. Kép Majd ha a férjem itthon lesz, megkérem, hogy töltse fel a számítógépre a fényképeket és akkor majd töltök fel ide is. (Tudom, ezt már ismeritek!!! Kép)

Eleni! Sajnálom, hogy Angi rosszabbul van, mielőbbi gyógyulást kívánok Neki! Gyógyító energia megy: +++++++++++++++++++++++++++++ Kép

Vera! Szerintem is jó, amit az UH-on láttak, szorítok Neked a péntekire, remélem, jó híreket mondanak. Én fent nevezett dokit nem szívlelem, de az biztos, hogy UH terén nagyon profi (állítólag a legjobb a Hetényiben).
A tali ügyében, ha lesz, én igazodom Hozzátok!

Györgyi! Klassz dolog ez a játszócsoport a bölcsiben. nekünk felajánlották a Kertvárosi oviban, hogy bármikor mehetünk, de minden nap úgy eltelik az idő, hogy csak azt veszem észre, hogy megint nem tudtunk elmenni. De mostmár Kiscsabi is kezdi emlegetni, így muszáj lesz valahogy máshogy szervezni a napokat. Nem akarom megfosztani ettől a klassz élménytől. Kép
Gondolom Nikike is nagyon élvezi, és biztos sokat jelent ez a heti két alkalom majd abban, hogy könnyebben beilleszkedjen az oviba, ha arra kerül sor.

Mona! Gaga megszokta már, hogy Apa nincs itthon? És Te hogy viseled?
Mások (negatív) véleményére pedig ne adjál! Érzed Te, hogy mi jó Nektek, Gagának, és csak örülj neki, hogy anyagilag is megengedheted magadnak, hogy maximálisan a családnak éljél. Kép Úgyis eljön majd az az idő, amikor újra dolgozni fogsz, nem kell azt siettetni, ha nem muszáj.

Várom az infokat a talival kapcsolatban (és bevallom, nagyon izgulok is). Kép

Este leszek, legyen szép napotok!

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Eleni, jobbulást kívánok ANginak! Természetesen Neked is, ha még benne lennél. Krisztike nem kapta el, ugye?
Értem a lényeget. Majd szóban még lerendezzük. Szerintem egyáltalán nem beszélsz hülyeségeket. Kép Kamasz lányod kritikája érthető. Én is ilyen voltam. Most utólag visszagondolva..... szegény anyukám!!! Próbáld meg "visszafogni" magad egy kicsit, úgy csinálni, hogy az Anginak is jó legyen. Persze szerintem sehogy sem jó. Na, ezt majd megint szóban, mert belekavarodok ismét. A hely pedig nem alkalmas a kamasz lélek rejtelmei c. kiselőadás megtartására.

Mona, a méhpempőről már hallottam. Nagyon hatásosnak tartják. Szedd csak nyugodtan. Egyetértek abban, hogy inkább a természetes gyógymódok, mint a mesterséges gyógyszerek. Sajnos esetünkben ezek már nem elegek, bár biztos vagyok benne, hogy segítenek. Meg vagyok győződve arról, hogy a méhnyálkahártyám is a cinknek és a sok-sok fehérjének (túró hegyek, kefír, tej, szója, tojás) köszönhető. Talán a következő ciklusban én is kipróbálom a méhpempőt. Egyelőre elég az a sok marhaság, amit beszedek (lsd. Clostilbegyt, e-vitamin, cink, folsav, multivitamin). Egyébként méhpempőt a DM-ben is lehet kapni, ha legközelebb venni akarsz.
Csak szóban akartam, de leírom inkább most. Sokat gondolkodtam a "dilemmádon" a család-dolgozás témában. Szerintem nagyon szubjektív ez a dolog. Van, aki tud teljes szívvel a családjának élni, ahogy Te is. Van, aki el sem tudja képzelni, hogy otthon maradjon évekig. Ha szereted így, akkor örülj, hogy ilyen lehetőséget kaptál, és igyekezz azt maximálisan kihasználni. Találj valami hasznos, értelmes elfoglaltságot magadnak mellé, amivel úgy érzed, tettél valamit magadért, vagy a családodért, vagy csak úgy. Most nem tudok konkrét ötletet mondani, de gondolkodom rajta. Hangsúlyozom, ez az én véleményem, én így gondolom, és csak az egyszerűség kedvéért írok sokszor Felszólító módban, egyes szám 2. személyben. EGyébként én nem tudnám eldönteni, hogy mi is lenne a jó. Kép V.szeg én is dilemmáznék. Most azt mondom, hogy itthon maradnék a gyerekekkel, de lehet, hogy később ez változna.

Beatrix, nálatok tényleg zajlik az élet! Kép Gondolom, örült Csabika a szandáloknak. Nem győzi váltogatni. Várom a fényképeket, napszemüveggel is. Kép
Tudom, hogy Erdődi az egyik legjobb UH-s. Ezért teljesen nyugodt vagyok.

Györgyi, előzőleg tényleg nem volt semmi még a 10. napon. Akkor képet sem kaptam. Most itt vannak az apróságok. Kép Mi van Nikikével? Élvezi a jó időt? Kép Kép

Köszönöm mindenkinek a drukkolást! Kép Nagyon jól esik! Egyszer tényleg elviszlek benneteket magammal, és akkor az ajtó előtt mehet a szurkolás. Kép Kicsit sem lennénk feltűnő jelenségek.
Kép
Tuti kitiltanának minket egy időre a Hetényiből. Kép Nem nagyon bánnám. Miért is nem lehet nekünk választani a kórházak között? Vagyis lehet, de mivel ez van a legközelebb, és első a baba biztonsága, így kénytelenek vagyunk behódolni. Hmmm...
Találtam ezt a képet. Nagyon morbid!
Kép

Oh, a legfontosabbat majdnem elfelejtettem. Sajnos holnap délután nem tudok menni talira. Kép A húgommal lesz elfoglaltságom. Ne haragudjatok! Ezt ma tudtam csak meg.

Megyek, tanulok még egy kicsit. Pontosabban még csak tételkidolgozok. A tanulás majd ezután jön.

Legyen kellemes estétek! Szép álmokat!

V.
vera77
 
 


Sziasztok!Mielött elfelejteném a holnap délutáni találkozo nekem sem jo.Kimegyünk tesomékkal a telekre.Ma este is ott voltunk.Annyira elvoltak a fiuk,hogy alig akartak hazajönni.Homokoztak,fociztak.A következö találkozora biztosan megyek/megyünk.Csak idöben egyeztessünk.

Képzeljétek ma kimentem anyuval a Corába.Meg is bántam.Még ennyi embert.Számitottam rá,hogy sokan lesznek de ennyire nem gondoltam.A sorokba nem tudtunk bemenni szétnézni mert annyira hosszu volt a sor a pénztárhoz.Igy alig tudtunk mit venni.Vettem egy szendvicssütöt,Gagának egy nagyon dögös rövid száru fürdösortot.Szoval nem kellett volna ma kimennünk.Söt.Szerintem egy-két hétig biztosan nem érdemes kimenni.

Jo éjszakát mindenkinek és millio puszi
mona24
 
 


Sziasztok!

Sikerült elröptetnem egy hozzászólásomat!Hurrrrrá!Most nincs erőm megismételni,így csak a lényeg jön:

Nekünk sem jó a holnap.Így azt hiszem,hogy már szinte senkinek.Majd máskor!

Szép álmokat!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!

Látom, mindenkinél sűrű a program, dehát úgy szép az élet, ha zajlik. Kép Azért remélem, hogy mindannyian jól vagytok és tényleg csak az elfoglaltság tart távol Benneteket a géptől.

Tegnap klassz napunk volt, férjem szabadnapos volt (ebben a hónapban ez volt a második Kép teljesen szabad nap), sokat csavarogtunk, Csabikának megint vásárolni kellett. Nő, mint a gomba Kép, így venni kellett Neki nadrágokat. Olyan klassz ruhák vannak Kép, bár az áruk kissé kiábrándítóKép

Voltunk a piacon is, és nagyon finom epret és dinnyét (sárgát és görögöt is) vettünk, meg egy csomó pipihusit is (bocs a vegetáriánusoknak! Kép).

Délután pedig a Csabikát hintáztattam és közben napoztam is, fürdőruciban. Kicsit látszik is, hogy megfogott a nap. Apa volt a Corában, hősiesen végigküzdötte magát és mindent hozott, amit megbeszéltünk. A bevásárló túra cirka 4 órát vett igénybe. De élvezte, imád vásárolni, velem ellentétben.

Vera! Írj, ha végeztél az UH-on, nagyon drukkolok, hogy jót lásson a doki! KépKépKép

Eleni! Angi jobban van már? Remélem, már meg is gyógyult! KépKépKép

Györgyi! Szépszemű Nikike jól van? Hazavinni még nem akarta a csigákat? Kép

Mona! Részvétem a Cora-túra miatt. Kép Gaga megint jól érezte magát a telken tesódékkal? Gondolom, Neked is jó kikapcsolódás az ilyen családi összejövetel. Kép

Most mennem kell, remélem jól vagytok, legyen csodaszép napotok!

Beatrix
beatrix28
 
 


Elfelejtettem írni: Csabikát felvették a Kertvárosi oviba, június 8-án megyünk szülői értekezletre.

Annyira örülök neki! Hát még Csabika! Kép
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Nagy a csönd! Nem baj! Itt a jó idő. Lesz még majd zord telünk. Brrrr....

Voltam ma UH-n. Kb. ugyanaz a helyzet, mint az előző ciklusban. A bal petefészekben egy 14x15 mm-es tüsző. Semmi több. A jobb oldaliban sem. A méhnyálkahártya 8,5 mm. Alapjában véve jó, bár nem olyan lelkesítő. Semmi perc alatt "végzett velem" Erdődi. Túl sokat nem mondott. Kb. annyit, hogy vasárnap-hétfőre várható a tüszőrepedés. Mindegy. Hétfőn reggel hívom a Dokit, és majd meglátjuk, hogyan tovább.

Beatrix, gratulálok az ovihoz. Örülök, hogy sikerült. Legalább efelől nyugodt lehetsz. Tényleg! Nálatok mikor is kezdődik a baba-projekt. Mostanában, nem?

Lányok, a Corát én semmi pénzért nem vállalnám mostanában be. Inkább várok még néhány hetet.

Kipróbáltam a tofut. Hirtelen jött ötlet, gyors ebéd. Elkezdtem pirítani v.hagymát, majd jött a fokhagyma, utána a kockára vágott tofu (kb. kockacukor nagyságú). Amikor már nagyon kezdett leragadni egy marék csíkokra vágott spenót, ismét ragadáskor kissé beáztatott hajdina (kis kávéspohárnyi), tovább pirítottam. Amikor elpárologta a nedvességet jöttek a zöldségek (répa, zöldség, cukkini, zellerzöld, mert ezek voltak még a fagyóban, és gondoltam fogyjon). Felengedtem 4x vízzel, mint a hajdina volt. Tengeri só, kömény, majoranna, szerecsendió, és a végén bors. Addig főztem, amíg el nem itta a levét. Állt egy kicsit, és isteni lett! Hát, így szoktam én főzni. Hozzá uborkasaláta. Szintén a fagyasztóból. Kép Muszáj, hogy fogyjon.
Egyébként a Férjemnek természetesen nem kellett. Inkább ripp-ropp + sült krumpli. Kép Legalább ubisalit evett.

Beatrix, húsevőknek csirek-pulykamellből is el tudom képzelni, úgy, hogy előtte belisztezni a csíkokra vágott húst, hirtelen sütni kevés olajon, és így hozzáadni a hagymához.
Amúgy miért kérsz bocsánatot, mert húst vettél. Én sem szoktam azért, mert nem eszek húst, vagy mert mondjuk imádom a spenótot. Ízlések és pofonok. Kép

Annyira rossz hangulatom van két napja. Nem tudom, mi van velem. Tegnap délután még sírtam is. Kép Nem megy a tanulás, semmi sem. Kezdődő depressziós tünetek. Igyekszem kilábalni belőle. A mai éjszaka felét tételkidolgozásra szánom, mert ez a nap is eltelt a nagy semmivel. Hátha így jobb kedvem lesz. Na, nem is szomorítalak benneteket tovább. Meséljetek sok-sok vidámságot nekem. Kivel mi újság? Kivel mikor fog valami érdemleges történni. Szóval mindenről. Kép

Jók legyetek! Vigyázzatok magatokra!

V.
vera77
 
 


t kellene megjönnieSziasztok!Nem tüntem el,de ezen a héten nem nagyon volt idöm.A nagymamámnál találtak egy rosszindulatu daganatot.Ö persze nem tudja.Annyit tud,hogy egy nagyon csunya gyomorfekélye van.Természetesen az egész család kiborult.Igaz hogy 80 éves de anyukám szegény nagyon bizik a csodában.Én megprobálom reálisan nézni a helyzetet.Ha viszont esetleg valamelyik orvos elvállalná a mütétet valoszinüleg beleegyezünk.Igaz hogy mostanában egy kicsit eltávolodtam a mamámtol de most engem is nagyon rosszul érintett a hir.Legföbbképpen anyukámat féltem mert már most is nagyon nehéz neki.

Vera4 Az ultrahangeredmény miatt nem nagyon tudok vigasztalo szavakat irni,de természetesen nagyon szurkolok neked.

Tegnap letelt az a tiz nap ami alatt a gyogyszert szedtem.Elvileg most kellene megjönnie?Hány napig számithatok hogy megjön?

Mindenkinek nagyon szép hétvégét kivánok

Millio puszi
mona24
 
 


Bocsi egy kicsit zavarosra sikerült az irásom.Vera!Remélem nem bántottalak meg.Fel a fejjel.Muszáj sikerülnie!!!!!!!!!!
mona24
 
 


Sziasztok!

Csúnya, hűvös, szeles idő van. Kép Az én hangulatom is hasonló, de igyekszem magamra erőltetni egy kis életkedvet.

Vera, most kezdődik majd a baba-projekt, tegnap jött meg először a fogigátló abbahagyása óta. A ciklusom 34 napos volt, ami nem sok jót ígér, de a gyógyszermentes időkben mindig is ilyen ciklusokat produkáltam. Kép Aggódtam is, hogy legalább megjöjjön, ne kelljen dokihoz menni gyógyszerért. Most viszont nagyon görcsölök, persze a fogigátló miatt nem voltak "rendes" mensi-tüneteim. Most megint tudom, hogy milyen is ez igazából. De remélem, nem sokáig kell így kínlódnom! Kép Tegnap elkezdtem szedni az Elevitet is, szóval készülök!!! Kép

Szerintem az UH eredményed nem rossz, ebből még lehet valami, de legalább "rendesen működsz". Kép Erdődi "alig mondok valamit" stílusa miatt jó, hogy van Neked is a Doki, akivel mindent rendesen meg lehet beszélni. Kép Amúgy amellett, hogy E. dr Uh-os képességeit elismerem, én nagyon-nagyon nem szeretem, erről majd személyesen (mint már régebben is ígértem).

Mona! sajnálom, hogy nagymamádnál ilyen csúnya betegséget találtak. Kép Az én nagyimnál kb 15 éve találtak ilyen daganatot, és megműtötték, azóta is jól van, persze sűrűbben kell mennie kontrollra, több a vizsgálat. Ezt csak azért írtam le, hogy ne adjátok fel a reményt, imádkozzatok sokat, és szeressétek nagyon!!! Kép

Most mennem kell, mert a "Főnök" türelmetlen. Ja, még annyit: Csabika fülét úgy megcsípte egy szúnyog, hogy a duplájára dagadt az egész fülkagylója és tiszta vörös volt. Pénteken du. kijött a dokibácsi, megnézte és írt fel rá sprayt és kenőcsöt (hozzátette: ennél nagyobb bajunk sose legyen! Kép). Viszont elgondolkodtató, hogy a szúnyogírtás után 1-2 nappal mit okoz egy vegyszerrel "mérgezett" szúnyog csípése. Lehet, hogy nincs igazam, de én ennek tudom be ezt a túlzott reakciót a csípés után (és a szomszéd kisfiú is így járt Kép). Talán dőben, még lárva korukban kellett volna írtani ezeket a vérszívó dögöket!

Na megyek, legyen szép napotok, pihenjetek sokat!
Vera! Neked jó tanulást! Egyél egy kis csokit, hátha jobb kedved lesz! Kép

Üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!Örülök,hogy legalább te bejelentkeztél.A többiekkel mi van? Ki hogyan töltötte el a hétvégét?

Elég hülye idönk van ismét.Nem nagyon lehet kimenni mert annyira fuj a szél.Készültem lemenni a focipályára de elfujná a labdát szél.Tegnap hál istennek jobb idö volt.Egész délelött kinn voltunk a tiszaligeti stadionban.A széchényis ovodásoknak ovimozgatot tartottak.Fociztunk a nagypályán közben kutyabemutatot néztünk.Csoportonként fözés is volt.Igy ott ebédeltünk.Gaga azt mondta,hogy nagyon jol érezte magát.

Beatrix! Jobbulást Csabikának,hogy a szunyogcsipés helye hamar elmuljon.Felháborito,hogy "kis dolgokbol" ekkora problémák lehetnek.Igazán elvárhatnánk,hogy idöben megtörténjen az irtás.Vagy ez most a szeszélyes idö miatt csuszott?

A mamád hogy "menekült meg" a szörnyü korbol?Nagyon kiváncsi lennék,hogy mitöl lenne nagyobb esélye?Veletek elég régen történt igy gondolom nem lenne annyira" fájdalmas" ha megirnád röviden a történetet.

Vera!Nagyon remélem,hogy jobb már a hangulatod.Velem is csak rossz dolgok történnek mostanában igy nem tudok eröt sugározni feléd.Pedig igen nagy szükséged lenne rá.Máskor te vigasztalsz másokat és most neked kellene egy pár vigasztalo szo.Közhely,de fel a fejjel.Minden sikerülni fog neked,mert te nagyon megérdemelnéd.
Egyébként a menstruáciom még mindig nem jött meg.Már 4 nap eltelt amiota a gyogyszert beszedtem.Mi lehet a gond?

Jok legyetek és millio puszi mindenkinek
mona24
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: