Új privát üzeneted érkezett!

Hellóka mindenki! :P Már félig kész minden,holnapra hagyom a többit.De tutira be kell fejeznem mert este vendégek jönnek.Én hü__e elkeztem a téli cuccok kimosását és el pakolását.Hát bizti nem vagyok normi.Gözerővel fogok mostmár irni nehogy kihaljon ez a topic.Mégcsak most jöttem.Brigi73 gratula agyerekekhez.Most várod a negyediket?Van segítséged vagy könnyen boldogulsz?Anita ti akartok kistesót?Brigi73 ti merre laktok?Melyik ovikat néztétek?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sziasztok!

Brigi!
Olyan jó,hogy Te is itt vagy :P Mikor költöztök?Nagyon csodálom az energiádat,gondolom,hogy nem egyszerű 3 gyerekkel,de biztos vagyok benne,hogy jól megoldod a feladatot :D Sajnálom,hogy oviügyben nem tudok Neked segíteni,pedig hidd el szívesen megtenném :!: :!: :!: Amúgy megnéztem a térképen,hogy hol van a Szélső utca,s rájöttem,hogy nagyon közel leszünk egymáshoz :D
Csilla!
Igen,már alig várom az áprilist,ugyanis akkor kezdjük el a babaprojektet :lol: Nem szeretném,hogy túl nagy korkülönbség legyen a két gyerek között,s Fannira is elég sokat vártunk,remélem most nem így lesz :!:
Remélem is,hogy sokat jössz :P :P :P Nem akarok magammal társalogni :!: :!: :!:
Szurkolok,hogy mindennel készen legyél a vendégek érkezése előtt!

Jó munkát Neked és Kellemes Hétvégét Mindenkinek

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok!Én sem írtam 100 éve...Minden elismerésem a nagycsaládosoknak!Olyan szerintetek létezik,hogy valaki azzal az eggyel sem boldogul,aki neki jutott???Mert én szégyenszemre ilyen vagyok...Vagy csak a dackorszakot kéne átvészelnünk?MINDIG mást akar,mint ami éppen van!Ha programot szervezek,menjünk haza,ha otthon vagyunk,menjünk el,ha mamánál vagyunk,menjünk haza,ha otthon vagyunk,menjünk mamához!Szép szó nem használ,rászólni nem lehet,mert attól még gerjesztődik a rosszalkodás,és egyáltalán teljesen kiszámíthatatlan,hogy mire mi lesz a reakciója.Félek vele bárhova elindulni,de az otthonlét is őrjítő.Víííígaszt!!!!!

Marcsi
KépKép
grasso
Budapest X. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!Na vége a hétvégének..Jönnek a hétköznapok.Noel kicsit jobban alszik szerintem a géltől.meséljetek mit csináltatok a pár napban?Anita este nem leszel?Én 8körül bekapcsolom és feljövök ha Te is leszel.Vagy mond meg neked mikor jó és feljövök.Grasso nagyon sajnállak én előre félek ha a fiam nagyobb lesz mert igy is egy ördögfióka...Kitartás!

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sziasztok!

Marcsi!
Sajnálom,hogy ilyen nehezen boldogulsz a kisfiaddal,de hidd el,hamarosan vége lesz ennek az időszaknak.Én is csak azt tudom mondani Neked,hogy KITARTÁS :!: :!: :!: Nem kell szégyenkezned emiatt :!: Nem Te vagy a hibás,hiszen a gyermekeknek vannak ilyen dacos korszakaik :( Sajnos a gyermeknevelés nem egyszerű dolog,de mi anyukák, meg tudunk bírkózni a feladattal :P
Csilla!
Hát ......mit is meséljek Neked?Nálunk a hétvégék általában ugyanúgy telnek,mint a hétköznapok.A férjem szombaton és vasárnap is dolgozik,én meg itthon vagyok Fannival.Viszont tegnap egy kicsit rábíztuk a nagyira a kis tündért,s mi meg elmentünk vásárolgatni.Nagyon jó volt egy kicsit kikapcsolódni :P
Rendben,akkor este én is jövök.Nem biztos,hogy 8-ra készen leszek mindennel,de sietek.Lehet,hogy egy kicsit később,de itt leszek :D
Örülök,hogy jobbak az éjszakáitok,ezek szerint bevált a Dentinox gél :P :P :P

Sziasztok!
Este jövök :!:

KépKép
anita.kalota
 
 


Üdv Mindenkinek!

Itt bosszankodom, hogy milyen kihalt lett a topik, aztán rájöttem, már rég egy oldalnyi történésről maradtam le. :oops:
Ez a hetünk nagyon pörgős, holnap beszámolok.
Grosso Marcsi jelentkezem.

csoni
hellani
 
 


Sziasztok!

Hellani!
Várjuk a beszámolót :P

Csilla!
Itt vagyok :lol: Te tudsz jönni most?Nektek,hogyan telt a hétvége?sikerült végezned a takarítással?írj :P

KépKép
anita.kalota
 
 


Helló! :P még most főzők elmaradoztam egykicsit...Ahétvége jó volt kicsit ki tudtam kapcsolodni.vasárnap még elmentem Nolinak vásárolgatni mert úgy nő mint a gomba.74-es cuccokat kellet már vennem a68 már mind kicsi .Ha megkérdezhetem a férjed mit dolizik és te mit csináltál babázás elött?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Szió!

A férjem vállalkozó,már 15 éve autókkal foglalkozik.A Fővárosi Autópiacon van kereskedése.Én a vállalkozás papírmunkáival foglalkozom.Könyvelés,számlák kitöltése stb.Amúgy olasz tagozatos gimibe jártam,majd a szolnoki Kereskedelmi és Gazdasági Főiskola következett.A Te férjed mivel foglalkozik?És Te?
Már 74-es ruhák kellenek Noelnek :?: Hú, de nagy fiú :D
Mit főzöl?

KépKép
anita.kalota
 
 


:P helló! :P Kész vagyok.kaptam ma egy táblázatot,hogymit ehet egy 6hós gyerek.Sok mindent még nem próbáltam ki hátha bejön neki valami.Mindennap szoktál fözni?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Örülök,hogy készen vagy :!: Általában 2-3 naponta főzök.Szívesen főznék naponta,de nincs rá időm a pici mellett.
Amúgy az előbb pont egyszerre írtunk :P

KépKép
anita.kalota
 
 


:P Ez jó vot.. keresztezték egymást.Apárom asztalos egy vállalkozást csinálnak a társával.Én végzetségem bőrkonfekciósi teknikus de a szakmámban egy napot sem doliztam.Női ruhákkal foglalkoztam utána varrodám volt és gyerekruhákra tértem át.Szülés előtt felszámoltam mindent kivéve a műhelyt és a gépeket.elvégeztem pár éve egy svájci magánsulit+végzetségem lett a kozmetikus és a sminkes.pörköltöt csináltam tésztával ma semmi más ötletem nem volt. :roll:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Honnan sikerült táblázatot szerezned?Én is próbáltam,de sikertelenül :( Képzeld már 2 fogacskánk kezd kibújni :D Te kiszoktad vinni Noelt sétálni a hét minden napján?Mi a helyzet a vonalzóval?Segítsek?A múltkor már kérdeztem,de nem válaszoltál.

KépKép
anita.kalota
 
 


Kozmetikus és sminkes :?: Nagyon jó szakmák :!: Dolgoztál is mint kozmetikus vagy csak elvégezted a sulit ?

KépKép
anita.kalota
 
 


Ha kell a táblázat akkor leirhatom 18hóig van.Unokatesom külte át neki is van babója neki 8hós.A vonalzóban a segítséget megköszizném.Minden nap általában kimegyünk ha nem fúj a szél a szelet nem szeretem.Igaz nem mindig vagyunk az utcán hanem csak az ajtó elé kitolom a babakocsit addig is tudom a házimunkát csinálni.Kint hamar elalszik de nem sokáig.Gratula a fogacskákhoz :P Ti minden nap kint vagytok a levegőn?Irtad,hogy a hétvégén elmentetek kettesben..A nagymama közel lakik?Nekünk szerencsére igen. :P

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Egy szépségszalonom volt Káposztásmegyeren de rá kellet jönnöm ,hogy egy seggel két lovat nem lehet megülni. :twisted:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Nagyon szeretném a táblázatot :P Ha nem nagy probléma,írdd le légyszi :!: Elöre is köszcsi :D Igen,minden nap levegőzünk,de én általában elviszem sétálni a picit,mert már nem hagyhatom Őt egyedül a kocsiban,ugyanis kis örökmozgó,s kimászik,ha nem figyelek rá :!: Az egyik nagyi viszonylag közel lakik,Kispesten.Anyukámék sajnos nincsenek ilyen közel :( Őket Nagykátán hagytam :cry: ,sokszor hiányoznak.
A vonalzóval kapcsolatban még annyit szeretnék kérdezni,hogy olasz nyelvűt vagy német nyelvűt szeretnél?

KépKép
anita.kalota
 
 


Holnap d.e. leirom ha az jó?Nagyon jó mert sok mindent nem tudtam.első gyerköc...Inkább a németet majd előveszem a német tudásomat elvileg 5évig tanultam a suliba.Olaszul egy kukkot sem tudok.Te mennyire figyeled a márkákat a gyerek dolgaiba?Babakocsi.etetőszék stb.?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Nemsokára mennem kell...holnap mikor leszel?a választ megvárom de előbb elköszönök. :P Nyugodalmas éjszakát kivánok Nektek.Jó volt veled dumcsizni.Holnap ha leirod kb. mikor leszel f olytathatjuk. :P Sziasztok!

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Persze,jó lesz ha holnap leírod :P Kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Nekem is nagy segítség lesz.Általában az "aranyközéputat" választom.Nem a legdrágábbat,de nem is a legolcsóbbat veszem meg.Szerintem etetőszékből egyáltalán nem fontos márkásat venni.A lényeg,hogy a célnak megfeleljen :D A babakocsi esetében is azt kell venni,ami a baba kényelmét szolgálja,s ez nem feltétlenül a legdrágább :!: Nekünk Bergon van,s nagyon jó!
Nekünk most kellett babaülést venni az autóba,mert a hordozót már kinőtte a csajszi!Ebből márkásat vettünk,mert ezt találtam a legbiztonságosabbnak!
A vonalzókészítést én is csak holnap írom le,ha nem baj :!: Amúgy nagyon egyszerű lesz :!:

KépKép
anita.kalota
 
 


Holnap 11 körül leszek!Veled is jó dumcsizni,örülök,hogy megtaláltad ezt a topicot :D

Jó éjszakát Nektek is!

KépKép
anita.kalota
 
 


:P Jó reggelt! :P Jó lenne ha be tudnád irni az aimal cimedet mert elég hosszú a táblátat és akkor küldöm.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Szia!

A címem:kalotafanni@freemail.hu.Mindjárt írom a vonalzókészítést,csak a kislányom nem hajlandó aludni,így egy kicsit lassabban megy a pötyögés.

KépKép
anita.kalota
 
 


Vonalzókészítés lépései:
1,kattints rá az én vonalzómra,s ekkor megjelenik a Lilypie.com oldal.
2,a zászlók közül válaszd ki a németet
3,rákattintas a Geburtstage szóra Itt lesz egy rettentően hosszú szöveg.Ezt nemkell elolvasnod,csupán a bal oldalon található szavak közül válaszd ki az erster Geburtstag kifejezést,s kövesd az utasításokat.Azt írtad,hogy tudsz németül,úgyhogy nem írom le részletesen!
4,ha mindennel készen vagy,találni fogsz egy HTML és egy BBCode felíratot.A BBCode felírat alatt találsz egy szöveget,s ezt kell bemásolnod a profilodba az aláíráshoz,s be kell állítanod,hogy mindig csatolja az aláírásod.Ennyi az egész :!:

Remélem,érthető voltam :) Ha valahol elakadsz,szólj,s segítek!
Amúgy nekünk rettenetes éjszakánk volt.1 óra körül feküdtem le,s fél 5-kor Fanni felébredt,s csak 7-kor aludt vissza.Nyolckor már fel is ébredt.Most letettem,hátha elalszik!Nektek milyen éjszakátok volt?

KépKép
anita.kalota
 
 


Hellóka!
Kültem egy kis aranyos üzenetet remélem tetszik.Bocsi,hogy nem ide de ez nagyon hosszú.Később leszek csak egy picivel.Főzök...

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


:P Anita :P Ha megkaptad jelezd légyszi vissza mert a rendszer kezd megh___...ni.Úgye a bébiseket irtam át? :P

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Szia!

Annyira aranyos az üzi,amit írtál :D :D :D Nagyon jó kedvre derítettél,s ez most rám fért,mert egész nap rossz hangulatom volt :!:
Köszi szépen az üzenetet,s egyáltalán nem baj,hogy nem ide írtál :P
Fanni még nem alszik,úgyhogy én is csak később tudok jönni.
Sietek!Te minden nap főzöl :?:

KépKép
anita.kalota
 
 


:P Irtam egy másikat is! :P

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


:P A másikat nem tudom átküldeni de még megpróbálom.Átlagban 2naponta főzök de tegnapról most nem maradt semmi.Éjszaka jó volt de ma nappal alig aludt.Este 5-től már alig birtam vele tiszta hiszti volt.Apa altatta most el.Bizti nem sokára felébred.A vonalzót nem próbáltam mert bi-bi volt a rendszerbe. :P Miért volt rosz hangulatod ma?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Igazából nem is tudom,miért nem volt ma jó kedvem.Valószínűleg csak az volt a probléma,hogy nem aludtam eleget.Ma valahogy semmi sem volt jó :cry: Nem volt kedvem a házimunkához sem :( Egyszóval nyügi voltam :oops: Viszont már elmúlt,úgyhogy már visszatért a szokásos jó hangulatom :D :P
Miért gondold,hogy Noel mindjárt felébred?Szerencse,hogy a párod besegít a pici körüli teendőkbe :P
Mindjárt megnézem,hogy átjött-e a másik üzi.

KépKép
anita.kalota
 
 


Az üzi még nem érkezett meg.Közben eszembe jutott valami:Te,hogy bírod az állandó otthonlétet?Néha nem érzed azt,hogy be vagy zárva a négy fal közé?Sajnos nekem szokott lenni ilyen érzésem,s ez nem túl jó :cry:

KépKép
anita.kalota
 
 


Azért gondolom mert Apa altatta...Apakép=játék.Nem ment át az üzi.apás pellenkázásokról szól.A férjed szokott segíteni a gyerek körül?Szétdurran a fejem úgy fáj.Remélem nem kaptam el semmit.Nekem a múlthét volt katasztrófa igy hangulatügyileg.Apával párszor jól össze is zörrentünk. :twisted:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


:oops: Húha...
Ez nállam kényes kérdés...Ezért szoktunk összekapni.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


A bezártság a kényes kérdés? Bocsi,de nem értettem :oops: Ígérem nem firtatom tovább ezt a kérdést.Sajnos nálunk apa nem túl sokat segít,szerinte ez női munka!Hát ettől a felfogástól a falra tudnék mászni.Nálunk ez mindig vitatéma.

KépKép
anita.kalota
 
 


Ha ennyire fáj a fejed,menj,s pihenj le,majd holnap folytatjuk :P
Azt hiszem én is megyek lefeküdni,mert elég fáradt vagyok :(
Holnap mikor jössz?

Kellemes estét kívánok,s vigyázz Magadra!

KépKép
anita.kalota
 
 


:twisted: felkelt a bandita! :twisted:
Mennem kell,holnap kereslek.Ne haragudj.hogy csak ennyi voltam ma...Jó éjszakát Nektek.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sziasztok!

Ha jól látom itt tömörülnek a XVIII. ker-iek, ugyhogy én is bejelentkeznék ide. Én egyelőre még a XIX. ben lakom, de pár hónap múlva Imrére költözünk, és az ovi kérdés nagyon foglalkozatat engem is, mivel a nagyobbik lányom szemptember legelején tölti a hármat, a kicsi pedig 4 hónapos.
Körzetileg a Vackorba tartozunk, tud valaki róla valamit, milyenek az óvónénik, foglalkozások, a vegyes csoport hogy működik?
Bár nem tudom, hogy a szeptemberi szülinap miatt, illetve, hogy otthon vagyok gyeden, mennyit ront az esélyeinken, hogy egyáltalán felvegyenek.

Köszi

Ágnes
hÁgnes
 
 


:P Jó reggelt! :P
Anita ha minden igaz sikerült.Egy másikat is találtam az is édi..
Szia Ági üdv kösztünk.A Vackor merre van :?: mert én utca s
zerint tudom,hogy melyik hol van.
Anita a lánykád kiságyban alszik?
Ági mesélj magatokról... :!:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


:twisted: kezd virágozni a csüngő ágú barkám :twisted:
tuti,hogy húsvétra szétfagy :!:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok néha! :lol:

Csilla: igen a 4. gyerkőcöt várjuk :lol: Segítségem sajnos nem sok van :cry: A férjem elég sokat dolgozik, szüleim külföldön, anyós meg... Jó, néha ha orvoshoz kell mennem jön vigyázni a srácokra, de magától soha nem jön :roll: De ezt már megszoktam! Az ovikat még nem néztem meg, csak érdeklődés szinten vagyok. Majd ha ott leszünk körbejárok!

Anita: költözés most csúszik egy picit, de jövő hét végén már tuti ott leszünk! :lol: Még az asztalos nincs teljesen kész, meg tegnap vettük meg a tűzhelyet, és természetesen amit kinéztünk nincs raktáron ezért csak a hét elején tudják szálítani :cry: Mindegy, ezen már nem múlik. 3-4nap ide vagy oda :lol: De jó, hogy közel leszünk egymáshoz! Egyébbként van arrafele valahol játszótér?

Ágnes szia!
Hova fogtok költözni? Azt hiszem mi is a Vackor ovihoz tartozunk! Sajnos nem sok jóval bíztattak eddig engem az ovival kapcsolatban :cry: Elsőbbséget élveznek azok a gyerekek akik betöltötték az 5. életévüket, vagy azok akiknek a szülei dolgoznak! Gondolom a többieket akkor veszik fel, ha marad üres hely :roll: Többet én sem tudok, majd ha már ott leszünk személyesen is utánanézek!

Most mennem kell, további szép napot nektek, és jó csevegést! :wink:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Csajók!
Belenéztem másik topicba a betegségesbe...Bölcsöha...cimübe felidegesitettem magam.Nem szoktam minősíteni de most igen(ennyi primit....embert) és még leirják.Én ebbe sajna érintett vagyok.Ha érdekel valakit elmesélhetem hll Istennek nem végződőtt tragédiával :!:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


:P Anita merre vagy :?:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sziasztok!

Ma végre visszatért a jókedvem,s már nem látom olyan borúsan a dolgokat :P

Ágnes!
Üdvözöllek a mi kis csapatunkban :P ,nagyon örülök,hogy Te is csatlakoztál hozzánk!Imrén merre fogtok lakni?Mi is a Vackor ovihoz tartozunk,de én még semmit sem tudok mondani Neked,mert nálunk még nem aktuális!Megpróbálok a szomszédoktól információkat szerezni,s majd megírom,hogy mi a véleményük!
Mesélj magatokról!
Brigi!
Igen, van egy játszótér a közelben,s elég klassznak tűnik!Még nem voltunk ott,de ha jön a jobb idő kipróbáljuk :P Akkor már csak néhány nap és Ti is XVIII.kerületi lakosok lesztek :D :D :D :D
Nekünk is általában várni kellett minden műszaki cikkre,mert szinte semmi sem volt raktáron :(
A kis pocaklakó hogy érzi magát?És TE?Mesélj valamit!Olyan jó Neked,hogy már ott lakik a pocidban egy baba :D

Csilla!
Természetesen kiságyban alszik Fanni!Szerintem még túl pici a rács nélküli ágyakhoz!
Átjött mindkettő üzid,csak az a probléma,hogy nem tudom elolvasni,mert az egyiknél csak annyi látszik,hogy ki a feladó.A szöveg nincs meg.A másiknál meg meg kell nyitni a szöveget,de a gép nem engedi megnyitni.Még próbálkozom,nem tudom mi lehet a baj :(
Engem nagyon érdekel a történeted,s az is,hogy mit írtak,amin ennyire felhúztad Magad :!: :!: :!:

Ma ezer dolgot kell elintéznem,úgyhogy valószínűleg csak este tudok jönni!

További Szép Napot Mindenkinek!

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok!

Nagy a nyüzsi körülöttünk, ma pihenőt kaptunk.
Szóval, az a nagy harci helyzet, hogy húgom+a párja kávéházat nyit hamarosan. (nagyot álmodtak) A párom eredetileg programozó, így ő készíti a komplett programot, ami szelid számítások után is legalább 1 heti munka. Csakhogy neki ugye van munkahelye, szabadideje viszont sem sok, mert Zita imádja, ha végre itthon van és játszik vele. Ezért most végiglátogatjuk babás barátainkat és a dédit, hogy legyen 2-3 óra gyerekmentesen apának. Múlt szombaton bulit csináltam egykori osztálytársaimnak, volt 6 gyerkőc is. Naaaggggyon jó volt!!!!
Vasárnap hugit boldogítottam+próbánk volt, teljes nap apa nélkül! Hétfőn koncertem volt, a barátaimnál kihúztuk estig. Tegnap meglátogattuk a szülészünket és a dédit. Elég az hozzá, hogy ettőla 4 naptól totál felborult az alvás-evés, 2 napja "koszos" a gyerek, mert az alvása belelóg az estébe, de ma bepótoljuk!
Holnap megyünk pasizni (egykorú+3éves) este próba, pénteken zenebölcsi és próba, szombaton koncert és még valahol egy úszás. Na elég sűrű???
Ja hétfőn voltunk babamamatornán a Kondorban, nagyon jól esett!
(Grossonak utólag is bocsi) Kéne még egy a hétre, akkor újra formában lennék.
Visszanézve belekotyognék egy kicsit. Nekem nagyon fura, hogy ha kicsit több a felhő már üres a játszi. Zita nem volt túl jó alvó, így őt pár hetes korától babakocsiztuk, róttam vele a kilométereket. 2006 tele igencsak havas volt, de hát menni kellett.
Viszont megismertem a környék csendesebbik részét, találtam bababoltokat, néztem kulturprogramot, uszit, stb.
A kompot nem ajánlják a gerinc és a későbbi stabil járás miatt, nálunk szóba sem jött, meg kevés a hely. A járóka is idejétmúlt találmány, maradt a hordozó meg a szőnyeg. hamar megtanult járni.
A kajás táblázat a januári Kismama naptár hátán van, mondjuk, lehet útmutató. Azt már talán írtam, hogy a legelső ajánlott alma nálunk kiesett, mert úgy felfújta a gyereket, mint a lufi, szegény ordított éjjel, viszont a paradicsomot falta két kézzel. Én sokáig főztem neki külön, magamnak időnként rendelek, és ha van időm, akkor főzök előre.
Hétvégén bekrepált a mosógép, úgyhogy most gőzerővel pótolom, este benézek!

csoni
hellani
 
 


:P Sziasztok!
Anita a segítségedre lenne szükségem.Megpróbáltam a vonalzót de nem sikerült.A babafalvást is próbáltam.most ott tartok,hogy a címemre küldtek kódokat.Na most azzal mit és hova kell irni :?:
Köszike.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Szia Csilla!

Először is fontos,hogy a BBCode-ot kell beírni,mert a másikat nem engedélyezi.Belépsz a babanetre,felhasználói névvel,jelszóval,úgy ahogy máskor is szoktál.Ezután fennt találsz egy olyan ablakot,hogy segédletek,ezenbelül,pedig rámész a profil címszóra.Itt van egy olyan sor,hogy aláírás.Ide kell bemásolni a kapott kódot,s be kell jelölni a "mindig csatolja az aláírásomat".
Remélem,érthető voltam :!: Ha nem sikerül,szólj nyugodtan :!:

KépKép
anita.kalota
 
 


:P Szia szörnyüüü napom volt.A gyerek ma tiszta histi volt.1.5óra alatt lehetet elaltatni!Fanni alszik?Milyen napotok volt?Ma nem föztem. :P

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sajnálom,hogy nem volt jó napod :( :( :( Nekünk semmi problémánk nem volt,sikerült mindent elintéznem,s Fanni is jól viselkedett :P
Igen már alszik a pici,remélem,csak reggel ébred :!: Nem akarod leírni azt,amiről délelőtt beszéltél?Már olyan kíváncsi vagyok!!!

KépKép
anita.kalota
 
 


:P tegnapi kényes kérdésre vissza térve..
Nem azért kényes a kérdés,mert nem szeretek róla beszélni(bezártság,itthon ülés)hanem néha sok.Apával ezzen szoktunk vitázni.Néha el kell mennem egyedül bevásárólni meg ilyenek,hogy kiszellőzőn a fejem.Félre ne értsd IMÁDOM Őket csak utána nyugotabb vagyok.
Van olyan nap,hogy tiszta zizi vagyok és akkor Apa küld el és akkor nem veszünk össze.1 óra távollét tiszta felüdülés.
Amikor Apa hazajön és mondja,hogy Vele és Vele találkozott csöpög a nyálam..Mi is eljárunk a Manóval de az nem u.a.1óra készülődés(gyerekcucc,kaja,pellus stb.)Kétszer le izzadok mire felöltöztettem meg ilyenek.Utál öltözködni.De gondolom nem vagyok ezzel egyedül.Te könnyebben veszed az otthonlétet?Ja a másik:nincs eredménye a takaritásnak.Egésznap lotok-futok megsem látszik.. :oops:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Egyáltalán nem viselem jól az itthonlétet :( Én is imádom a családom,de néha egy kicsit sok,hogy szinte ki sem mozdulok itthonról :( Ha ez megnyugtat,nálunk sincs semmi látszata a takarításnak.Rendbe teszek mindent,s 10perc múlva kezdhetem újra :( Ez az egész idegtépő tud lenni,de muszály valahogy átvészelni ezt az időszakot :!: Én mindig azzal biztatom magam,hogy majdcsak jobb lesz :oops: Most elszaladok fürdeni,aztán jövök!Remélem,még itt leszel :P Egy kád meleg víz csodákra képes :D :D :D Imááááááádommmmmmmmmmmmmmm!
Sietek!

KépKép
anita.kalota
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: