Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Móni nagyon édes a kisfiad, és az a tortás kép nem semmi.

Évi örülök, hogy tetszett Flórának a tánc, szegény biztos jól elfáradt. Reméljük azért legközelebb többen lesznek.

Erika szegény kislányodnak még a szájában is volt pötty?
Akkor gondolom enni se nagyon tudott.
De legalább túl vagytok rajta.

Ha esetleg érdekel valakit:

Április 7-én (szombat) 10.00. órától a játszóházban

- húsvéti táncház Ágival, húsvéti mondókák, dalok, régi népszokások felelevenítése,
- tojásfestés,
- élő nyuszi simogatás.

Bea
csbeata
 
 


Szia Bea!

Látom te is korán, kelsz. :twisted:

Volt Mesi szájába is pötty. Joghurton élt szegény napokig. :cry:
Biztos nagyon jó lesz a szombati Húsvéttolás.
Sajnos nekem dolgoznom kell, pedig szívesen elvinném a csajokat. Nektek jó mulatást. Szombaton délután mi is tojás vadászatot tartunk a kertbe, már nagyon várjuk. Remélem jó idő lesz.

Na én el kávézni. Erika
mancsimano
 
 


Sziasztok!

Erika:
igen döntöttem :lol: A Kép utcai oviba viszem majd Flórát.
Sajnos mi is elkaptuk a bárányhimlőt :? :shock:
Ma reggelre kijöttek, most várjuk a többit.. +még az egész teste apró piros pötty.alig bírtam követni, hogy mit mivel kenegessek majd :?
Jövő hét pénteken kell visszamenni a doktornénihez.
Csak utánna héten lehet talán mennünk valamerre, de ezt még nem tudom :cry:
Már én is szerettem volna veletek találkozni :lol:

Az ovis nyílt napra majd megyünk áprilisban. Remélem akkor tudunk majd találkozni ha addig nem. :? :wink:
Itt a hegyen hol van a műv ház?

Vancsa:
Bölcsit én sem tudok ajánlani.

Bea:
Szombaton nem megyünk táncolni, se semmire a fent említett okok miatt. Hogy legközelebb mikor megyünk nem tudom.
:shock:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Erika nálunk 6-kor mindíg ébresztő van. Így kényelmesen elkészülnek a nagyok mire indulniuk kell a suliba.

Évi sajnálom Flórát, akkor ami a kezén volt piros kiütés, az már a bárányhimlő volt?
De legalább még ovi előtt túl esik rajta.
Remélem hamar és könnyen átvészeli.

Bea
csbeata
 
 


Sziasztok!

Évi nagyon sajnálom, hogy Flóra is baris lett. Reméljük, jobban fogja viselni, mint az én törpém. Lehet, hogy rajta nem lesz sok pötty. Mesi amúgy is nagyon érzékeny bőrű. Van olyan gyerek, akinek egyáltalán nem viszketnek a pöttyök. Neked meg kitartás nagyon rossz az 1 hét bezártság. Viszont nekünk már nem kell izgulnunk, ha az oviban járvány lesz.
Most már ide jártok gyerek orvoshoz?
Ha vége a karanténnak összefutunk majd valahol, összeereszteni a gyerkőcöket.
A Közösségi Ház az állomásnál van a Podmaniczky Zs. Utcában. Ott szokott lenni 2 hetente Baba klub.

Megyek Dorkáért a héten már nem, megy oviba, tavaszi szünet lesz.

Halihó Erika
mancsimano
 
 


Sziasztok!

Kisbetegeknek jobbulást; szerintem jobb hogy most vannak túl a bárányhimlőn mint később!

Magunkról:tegnap aláírtuk a hitelszerződést; holnap vesszük át a lakást! egy ideig nem leszek; mert az új lakásban még nincs internet; de nem szabadultok tőlem amint lesz jövök! szombaton költözünk; úgy tervezzük hogy vasárnapra ki is pakolunk! Marci mellett nem egyszerű a pakolás; de tegnap rájöttem hogyan lehet leszerelni: adtam neki is egy üres dobozt; és lelkesen pakolta bele a játékait!
Tegnapelőtt sikeresen lezúzta az arcát; elesett motorral. Felrepedt a szája és lejött az álláról a bőr; szerencsére már nem olyan csúnya neki!
De akkor nagyon megijedtünk; ömlött a vér a szájából!
Komolyan mondom ezeket a motorokat tuti valami bartellszerződés keretében a baleseti sebészet finanszírozza!

Na mentem is pakolni; költözés előtt még benézek!

Puszi:
Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsba, megyünk le Nagyihoz tojást festeni. :lol:

Ildi!
Jó kötözést nektek! Fog be Marcit is, Dorka lányom is szinte mindenben segítet, amikor építkeztünk. Ő nagyon élvezte mi nem annyira. :twisted:
Motorral mi is nagyokat szoktunk esni. Nekem mindig az a pánikom, hogy kiesik a gyerek foga.
Aztán gyorsan intézetek az új kecóba is nettet. Babanet nélkül nem élet az élet. :roll:

Évi Flóra, hogy van? :?: :?:

Festésre fel.
Sziasztok Erika & Csibéi
mancsimano
 
 


Menő Manók Alapítvány a Kőbányai MAMAVÁR-nál is!

Tapasztalataink alapján a szülők nagy része hiányolja azt a segítséget, amellyel a gyermeke fejlődésében esetlegesen fellépő problémákat felismerheti. Ha ez meg is történik, a megoldásig legtöbbször nem jutnak el.
Elengedhetetlen volna már az óvodában megkezdeni a szűrést, hiszen a terápia korai elkezdése megelőzhetné a későbbi tanulási problémák kialakulását! Amennyiben a szülők, illetve a pedagógusok problémát tapasztalnak, terapeutáink egy komplex vizsgálat segítségével ki tudják szűrni, hogy kinek van szüksége intenzív fejlesztésre. Az alapítvány által végzett tevékenység az alapozó mozgásterápia.

Milyen problémáknál hatásos:

Fejlődési dyslexia, Fejlődési dysphasia, megkésett beszédfejlődés, beszédindítás, Kiegészítő terápiaként a beszédprodukció zavarainál, Kivétel nélkül minden mozgáskordináció elmaradásával, gyenge voltával kísért esetben, Iskolaéretlen vagy dyslexia veszélyeztetett óvodásoknál a fejlődés elősegítésére, Organikus hátterű figyelemzavaros-hyperaktív-részképességgyenge gyerekeknél a mozgáskoordináció és anyanyelvi részképességek fejlesztésére, Dominancia problémás gyerekeknél (kétkezesség, átszoktatott kezesség) a dominancia megválasztására a jobb anyanyelvi készség elérésére, Enyhe fokban értelmi fogyatékosoknál idegrendszeri funkciók elérésére, serkentésére

Az alapozó terápia közvetlen (tapasztali) hatása:

Beindítja a megkésett beszédfejlődést; Beindítja a rajzkészség igen erős fejlődését óvodásoknál, Erősen segíti dyslaliák, paraláliák esetén a logopédiai munkát, a beszédhangok automatizálódását, beépülését, Technikai dyslexia esetén megkönnyíti az olvasást, főleg az olvasás gyorsasága nő, ezáltal a szövegértés is javul, A féltekei dominancia helyes megválasztása esetében igen erősen javítja az anyanyelvi készséget dominancia-problémás gyerekeknél, Fejlődési dyspraxia esetén a mozgástervezés megjavul, Mindig javítja a mozgáskoordinációt



Érdeklődni és felmérő órára jelentkezni a 06 20 9 604 214-es számon lehet.Első felmérő nap a MAMAVÁR-nál: május 10-e.

Játszóházról bővebben:www.mamavar.hu
aja
 
 


Sziasztok!!!
Mostanában nem nagyon tudtam a géphez ülni, sajnos a betegség, amin Levi átesett, Benit is megtámadta. És ő sokkal rosszabbul viseli. Egész nap rajtam lóg, nem tudom lerakni szinte egy pillanatra sem. Szegényke nagyon nyűgös, alig eszik. :-(
Ráadásul Levivel meg fül-orr-gégészetre jártunk most napokig, de kaptunk fél évet, még nem veszik ki a manduláját, mert nem egyértelmű, hogy rossz a füle.
Móni!
Remélem Ádám nem lesz beteg tőlünk, bár nem nagyon ölelgették egymást a gyerekek. :-D
Tényleg jó volt találkozni, de azóta is rágódom, hogy vajon honnan ismerjük egymást. :-D
Erika!
Örülök, hogy jobban vagytok, és hát igen, legalább valami előnye is volt az egész szenvedésnek! Mi így voltunk ezzel, amikor Bencém megégette a kezét egy tányér forró kajával, hogy 1 nap alatt leszokott az ujjszopásról! :-D
Szia Vancsa!
Összvissz négy bölcsi van a kerületben, úgyhogy nagyon figyelni kell, ha be akartok kerülni. Valószínűleg ti a Dormánd utcaiba tartoztok, 257-9085, ez a telefonszámuk. Egyébként az én kisebbik fiam is két éves, és készülünk a bölcsibe szeptembertől. :-( Csak mi a Sági utcába fogunk beiratkozni.
Évi!
Remélem Flóra hamar meggyógyul, és akkor találkozunk a következő táncházon! :-)
Hajni!
Ugyanazt tudom mondani, mint Móni, a Tanár utcai játszótér nagyon jó, nekünk kicsit messze van, de szívesen ülök autóba, hogy odavigyem a gyerekeket, mert nagyon szeretik! :-D
Mondjuk nekünk másik sincs közelebb, csak oda meg gyalog kéne menni. Akkor meg már inkább kocsival!!!! :-D Nem vagyok ám lusta!!!!! :-D
Ildi!
Veled úgy is beszélek!!!! :-D :-D :-D
Marci is vagány kiskölyök! :-D
Bea!
Holnap nem megyünk, gondolom ezt már sejtetted, mert ugye egyébként már szóltam volna. Pont 10-től 12-ig lesz holnap hastánc órám, Gábornak meg hiába mondtam, hogy vigye el a fiúkat holnap. :-( Valószínűleg mennek locsolkodni.

Képzeljétek, szörnyűség történt!!!!!!!
Anyósom elutazik több mint egy hétre! Nincs kihez lepasszolni a gyerekeket!!!! :-( :-( :-( :-D
Na, de komolyra fordítva a szót, örülök neki, hogy elmegy, mert szegényke évek óta nem volt sehol, nagyon régóta munkanélküli, most összejött, egy hét Horvátországban. :-)
Asszem, épp eleget írtam mára, csak győzzétek végigolvasni!!!!! :-D
Kriszti
bdkriszta
 
 


Kép

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!

Ünnepek után jövők bővebben, minden kis betegnek addig is jobbulást.

Erika & Dorka & Emese
mancsimano
 
 


Sziasztok!!

Bea:
Ami a kezén volt kiütés az egy harmadik dolog, de az is múlóban van szerencsére.bár még csunya egy kis helyen.

Erika:
Flóra is érzékeny bőrű sajnos. Szerdán és csütörtökön viszketett neki nagyon.Éjszaka is rosszul aludt, dobálta magát stb. Csütörtökön hőemelkedése is volt. Tegnap meg már nem viszketett neki és éjszaka is nyugis volt aludt reggelig.
Bari alat ugye nem kell fürdetni, de a másik pöttyök miatt meg olajban kellett fürdetnem.Tegnap este úgy döntöttem, hogy nem áztatom hátha akkor nem fog neki viszketni. hát nem is viszketett. Elég sok pötty van rajta.
Igen idejárunk már gyerekorvoshoz. A doktornénihez. Egyzserű dolog miatt választott:mindig is dokinénik volt.
Amúgy nagyon kedves volt ő is meg az aszisztense is. A Védőnővel is bezséltem még a múltkor.Majd jön valamikor családlátogatásra.


Ildi:
Gratulálok a szerződés aláíráshoz! Már biztos pakoltok ezerrel.Kitartás egyszer majd minden a helyére kerül!
Esést sajnálom nagyon, még jó, hogy nem lett komolyabb baj.
Az ősszel Flóra a relax fotelról esett le pont a műanyag kisszékre. Felrepedt az álla.Nagyon megilyedtem azt se tudtam mit csináljak vele, ömlött a vér. Apa éppen elment dolgozni, hívtam, hogy azonnal jöjjön haza!
Vittük a Bethesdába. Varrás helyett ragasztották, most ez a módi. Hamar összeforrt , de megmaradt a nyoma, még szerencse, hogy csak egy fél cm.


Kriszta:
Mi baja volt a gyerekeknek? Bíztos írtad csak elfelejtettem...
következő táncra remélem már mehetünk.
Hétvégente mi az Akadémia újtelepre szoktunk járni játszózni.Flóra nagyon szereti. Ha végre sikerül bringát venni nekem akkor majd megyünk többször is.
A férjedet Gábornak hívják?? Tök jó nekem a sógorom a tesóm is Gábor.Az egyik szomszéd is.Sőt 2 barinőm kisfia is Gábor:)

Nálunk már tegnap reggel jött a nyuszi.
Flóra kapott homokozót bele játékokat, szoknyákat és csokit.
Tegnap este lejöttünk a balatonra anyósékhoz. Ma reggel itt is nyusziztunk. Holnap reggel meg emgyünk anyuékhoz is.

Szó f.....m van, nagyszülők foglalkoznak Flórával :wink:


Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánunk!



Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Szia Évi!
Nem tudom konkrétan mi ez a betegség, hányás, hasmenés magas láz, ezek a tünetei. Levi egy napig volt beteg, minden kijött belőle, és 38,2 volt a láza, másnapra kicsit még gyenge volt, de harmadnapra már semmi baja nem volt.
Bence viszont szerda óta szenved, most már azért kicsit jobban van, de napokig semmit sem evett, és minden kijött belőle. :-(
Tovább most nem részletezem, ha nem gond. :-)
Nálunk reggel volt nyuszitojás keresés, most már mind a ketten mentek, tavaly még Levi egyedül szaladgált a kertben. Olyan aranyosak voltak!!! :-)
Még mindig: további kellemes húsvétolást!!!!!! :-D
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok,

Rég jártam erre, mi is betegeskedtünk.
Ádám náthás volt, estére be is lázasodott, hányt utána két napig semmi, de utána vissza esett. Nagyon utálja az orrszívót, de muszály :x

Kriszti,

Remélem a fiúk már jobban vannak. Ha mindenki meggyógyul találkozhatnánk a játszón. És is azon agyalok, hogy honnan ismerhetlek. Szerintem a szállítmányozás során, bár mivel konkurenciánál dolgoztunk nem hiszem, hogy munka terén találkozhattunk.
Te a Sarvajcz Zolit nem ismered? Nem lehet, hogy onnan vagy nekem ismerős? Na nem baj majd csak rájövünk.

REmélem mindenkinek jól telt a Hústvét.

Üdv,

Móni Kép
gmonika
 
 


Szia Móni!!!!!!
Igen! Akkor onnan!!!!! :-D
Te még szoktál Zolival beszélni? Sajnos, az esküvőnk óta én nem beszéltem vele, nem hívott, nem keresett. Mi van vele?
De jó, hogy kitaláltad!!! :-D
Annyit gondolkoztam rajta, de nem hiszem, hogy rájöttem volna.
Egyébként már egész jól vagyunk, Levi ment oviba, Beni is sokkal jobban van, de még mindig nagyon nyűgös. Esetleg csütörtökön, ha addigra meggyógyultok, aznap nincs semmi dolgunk délelőtt. :-)
Vagy ovi után. Az meg bármelyik nap jó! :-D
Kriszti
bdkriszta
 
 


Még valami, most nézem a fényképet! Hol csináltátok? Ismerőseink házánál van pont ugyanilyen tulipánfa. :-D Olyan szép!!!!! :-D
Kriszti
bdkriszta
 
 


Szia Kriszti,

Nem tudom hogy, de valahogy beugrott, hogy a Zoli révén ismerhetjük egymást. Emlékszem többször is találkoztunk. Rémlik valami? Így emlékszel rám?
Kicsi a világ :D . Rég nem beszéltem a Zolival.
Úgy tudom, hogy elköltözött a szüleitől már a saját lakását csinosítgatja. Lediplomázott, de mást nem tudok.
Csütörtök nekünk nem jó, egész nap rohangálni fogunk, doktor néni ügyintézés stb...
Péntek vagy jövő hét nektek jó? Mikor?
A kép Anyósoméknál készült. De ne mond, hogy ismered Őket a végén még az is kiderül, hogy nem csak régi ismerősök vagyunk hanem rokonok is :lol: , akkor aztán lehidalok.

Móni
gmonika
 
 


Szia Móni!
Lehet, hogy még a férjemmel is találkoztál, mert egyszer elmentünk együtt billiárdozni Tarcsára, de arra nem emlékszem, hogy Te is ott voltál-e.
Én már csak a Rékával szoktam találkozni néha, elköltöztek Gödöllőről anyukájával, és Isaszegen laknak most.
Zolival meg az esküvőm óta nem beszéltem, akkor megsértődött valami miatt, nem is jött el, és azóta nem is tudok róla semmit. :-(
Pedig nagyon jó barátok voltunk.
Na mindegy, örülök, hogy egymásra találtunk! :-D
Akkor jövő hét, de még nem tudom mikor, mert MEGYEK FESTENI!!!! :-D :-D :-D Hurrá!!! :-D
Addig még írok, ha már tudok valami pontosat.
A fa amit írtam, az Ovónő utcában van egy ismerősünknél, a kisfiú Levi csoporttársa az oviban.
Úgyhogy rokonok biztos nem vagyunk. Bááááár... :-D :-D :-D :-D :-D
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok,
örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra! Mi jelenleg Érden lakunk, 4 gyerekünk van (7-től lefelé), de el szeretnénk költözni onnan, már ki is néztünk egy házikót Rákosligeten. Elégedetlenségünk oka a borzalmas érdi infrastruktúra, rosszak az ovik és az iskolák, kevés a férőhely: 5 év alatt nem veszik fel a gyerekeket az ovikba, ha meg véletlenül mégis, akkor még rosszabb... Gyermekorvos egy katasztrófa. Úgyhogy minden szinten Bp. belvárosához vagyunk kötve, de immár elvisehetetlen az állandó ingázás a pici gyerekekkel.
Szóval most körültekintőbbek szeretnénk lenni a házvásárlás előtt. És ebben szeretném a segítségeteket kérni. A ház a számozott utcákban van, a Bóbita (ez a körzetes) és a Gesztenyés ovi között (esetleg számításbe jöhet még a Robogó utcai is), ill. a Hősök terei ált. iskolához van közel. Tud nekem valaki valamit mondani ezekről az intézményekről? Milyen a színvonal?, milyen a gyerekközeg?, mennyire kreatívak, munkájukat szeretők az óvonénik/tanítónénik?, vannak programok, vagy csak gyerekmegőrzőkként funkcionálnak?, mennyire túlterheltek az ovik (felveszik a gyerekeket 5 év alatt)? És általában tud valaki valamit mondani a környékről? Melyik részét érdemes esetleg elkerülni? Mennyire gyerekcentrikus, élhető a hely számotokra?
És tudtok jó gyerekorvost a környéken?
Válaszotokat és segítségeteket előre is nagyon köszönöm!
Sziasztok,
Ági
rivud
 
 


Szia Ági!
Bocs, hogy válaszolok, előre is, mert azokról az ovikról semmit nem tudok neked mondani, mi nem Ligeten lakunk, hanem Keresztúron (asszem :-D), de viszont van véleményem az egész kerületről! :-)
Szóval, én 5 éve élek itt kb., és nagyon szeretek itt lenni. Pedig nem egy csöndes utcában lakunk, de azért még mindig jobb, mint a belváros!
Minden van itt aránylag elérhető közelségben, ezt úgy értem, hogy ha bármit is kell intézni, nem muszáj beutazni érte a városba, olyan szerintem a kerület önmagában, mint egy kicsi város! :-)
Nagyon sok szuper játszótér van! :-)
Szerintem, ne feltétlenül az óvodát figyeld, hogy milyen, hanem azt próbáld megtudni, hogy az óvónő, akinek a csoportjába kerülne a gyereked, az milyen, mert lehet egy jó oviban is kevésbé jó gondozó, és lehet egy aránylag kevésbé elismert oviban is szuper, imádnivaló óvónéni.
Kriszti
bdkriszta
 
 


Kedves Kriszti!
Köszi a választ! Örülök, hogy jókat mondtál (pl. a játszóterekről, mert Érden pl. az sincs), meg hogy szerettek itt élni. Első látásra nekem is gyerekbarát kerületnek tűnik, ezért is gondolkozunk az ideköltözésen, de a látszat azért néha csalhat is... Meg előfordulhatnak csak a helyiek által ismert helyek, amiket messziről kerülni kell...

Igen, ezen én is gondolkozom, hogy esetleg el kéne menni egy nyílt napra, de egy négy hónapos baba mellől Érdről azért nagyon nehéz ezt a gyakorlatban megszervezni...

Ági
rivud
 
 


.Sziasztok!!

Flóra meggyógyult,c sütörtökön voltunk a doktornéninél.Mehetünk közösségbe.
Megyünk ma táncolni :wink: :lol:
Remélem most többen leszünk mint 2 hete :lol:

Kriszti jöttök??

Móni:
Aranyos a kis pasid :!:


Ági:
Üdv a fórumon :wink: :!: Sajnos én nem tudok infóval szolgálni az ovikkal és az iskolával kapcsolatban :cry: Mi Rákoshegyen lakunk.Kaposvárról költöztünk fel még augusztusban, de ide a hegyre februárban jöttünk. amúgy a kerület tényleg olyan mint egy kisváros én szeretem bár nekem még furcsa, de már nem vágyom annyira "haza" :wink:
Szerintem nincs itt olyan környék amit elkéne kerülni :roll:

Erika:
Az ovis nyíltnapra megyünk együtt?? Jössz egyáltalán? Legalább találkoznánk :wink: :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Szia Évi!
Igen, megyünk ma! :-)
Beni már alig várja! :-)
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Meg vagyunk mi is, de egész nap lent vagyunk. Emese lányom új dilije , hogy reggel 6-kor kell. Elég rosszul viselem, ebédig meg alig bírja lassan már 11-kor fogunk enni.

Remélem minden kis beteg meg gyógyult!

Sajna táncházba most sem tudunk menni, elég szűkre van szabva anyagilag ez a hónapunk. Kevesebbet tudtam menni, dolgozni és a gyes, meg mint tudjuk elég karcsú. Na mind1 majd nyerünk egyszer a lottón (csak mindig elfelejtek venni).

Szia Ági!

Üdv itt.
Anyukám is Érden lakik, ő szereti. Bár a VIII. kerületből költözött oda és neki a kis kertecskéje jön be.
Az általad említet ovikat sajnos nem, ismerem. A Hősök terei iskáláról jókat hallottam, Anyósom ott volt igazgató helyettes elég sokáig és egy barátnőm most is ott tanít. Gyerek orvoshoz itt Hegyen járunk. Én imádok itt lakni.


Szia Évi!

Jó, hogy meggyógyultatok. Flórán látszanak még a pöttyök? Emese még mindig elég bibisen néz ki, szerintem meg fog némelyik bari látszani neki. Amúgy meg vagytok elégedve a doktor nénivel? Én nem nagyon bírom őt, majd személyesen elmesélem, mert elég hosszú történet.
Megyünk az oviba nyílt napra. Mesi csak annyit lát belőle, hogy be rohamuk összeszedjük a tesot és rohanunk ki. Dorkával 3 éve nem volt még nyílt nap. Jövő héten baba klubba is jön egy ovo néni beszélni az oviról. Vicces, mert Dorka ovo nénije. Majd egyeztetünk és mehetünk együtt.

Mindenkinek jó táncizást aki megy és további szép napot.

Sziasztok Erika és babái

A levelet délután írtam mire elküldtem volna meg halt a babanet. Remélem jót tánciztak a csibék. Na én el, lányok már alszanak Apa meg kimenőt kapott csak holnap délután, jön haza.
Na akkor, sziasztok
mancsimano
 
 


Udvar-avató Tavaszi Mulatság a MAMAVÁR-ban!

Április 25-én,szerdán 10.00-13.00 óra között várjuk a gyerekeket a friss levegőre!

Program:

-Ugrálóvár a nagyobbacskáknak

-Mini mászóvár csúszdával a kisebbeknek

-Közös képkészítés az udvar díszítéséhez

-Aprók kézműveskedése

-Ár: 1000Ft/gyerek.Testvér kedvezmény: testvérenként 300 Ft.

Cím:X. Kis Gergely u.3. www.mamavar.hu
aja
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek.
Május elején költözünk a XVII kerületbe, Rákoshegyre, a Helikopter lakóparkba. Még nem nagyon ismerem a kerületet, mondhatnám azt is, hogy sehogy sem... Van esetleg valaki, aki szintén környékbeli? Illetve hol található itt a körzeti gyrekorvos, és a védőnői szolgálat. Tudtok-e jó gyerekorvost ajánlani?
Kisfiam Márk most 2 hónapos, és miatta egy kicsit félek a költözéstől... :? Gőzöm nincs hogy hova kell menni dokihoz, ha esetleg receptet kell feliratni, vagy ilyesmi...
SOS segítsetek légyszi!!

Előre is köszi a segítséget!

Üdv:
Dia

Kép
dijcsi
 
 


Szia Dia!

Üdv itt.
Én is Hegyen lakom ugyan nem a Lakóparkban. Ne izgulj a költözés miatt kis ember biztos, jól fogja viselni.
A gyerek orvos itt 2 van egy nő és egy férfi. Mi a doktor bácsihoz járunk, nagyon bírjuk.
Leírom neked a címét, hogy fel tud hívni: 1174 Bp., Kép utca 1/ B. tel. 258-2542.
Ugyan itt vannak a védő nénik, az ő számuk 258-0226.
Remélem, tudtam egy kicsit segíteni.
Jó lesz itt nektek én nagyon szeretek itt lakni. Honnan költöztök ide?
Amúgy nekem 2 lánykám van. Dorka 6, Emese 3 éves lesz.

Na megyek, mert nagyon visítanak.

Szia Erika
mancsimano
 
 


Szia Erika!

Nagyon köszi, hogy segítettél! Egyébként a lakóparktól messze vana Kép utca? Csak azért kérdem, mert én BKV-n közlekedek, a párom ugyan autóval, de ő látástól mikulásig dolgozik...
A IX. kerületből költözünk, ami kész felüdülés lesz. Nem szerettem itt lakni, eléggé zűrös környék. Kettecskén jó volt közlekedés szempontjából, illetve az albérlet is tök jó volt, de gyerekkel már nagyon gáz a környék...

Huuu, neked már nagy lánykáid vannak!

Juj, most mennem kell, mert üvölt a fiam

Üdv:
dIA

Kép
dijcsi
 
 


Szia Dia!

Átérzem, hogy milyen lehet a IX. kerületben lakni. Én mielőtt ide költöztem a VIII. kerületben laktam. Anno a nagy lányom sokat voltunk ott, szörnyű volt babakocsival közlekedni. Most már szerencsére Anyukám se lakik ott. Amíg nem voltak a csibék én is szeretem ott lakni, minden buliból haza találtam.
Nincs messze a leendő lakástól a Doki ,Rákoshegy állomásnál van a Kép utca 168 vonalán.
Na megyek Apa finit főzött és mulattuk egy picit.

Szió Erika
mancsimano
 
 


Szia Erika!

Engem a "törzsélakosság" borít ki itt a IX-ben :? nem merném egyedül kiengedni majd a gyerekemet az utcára... Még én is félek este sétálgatni itt a környéken.
Akkor jó, hgoy a 168-as busszal el tudok oda jutni.
Kicsit fura, hogy olyan messze leszünk a várostól, mármint megszoktam, hogy minden közel van, ott meg teljesen másképp kell értelmezni a távolságot. Na de tuti meg lehet szokni. Pár évig még úgy se kell dolgoznom :D Mondjuk jövőre folytatom a főiskolát, ami a Nyugatinál van, nem lesz egyszerű oda kijutni, de majd több időt szánok az utazásra.

És Ti melyik részét laktok? Még decemberben körbeautóztuk a párommal a környéket, és nekem nagyon tetszett. Szép, rendezett környék, egy kicsit falujellege van, nekem pont ez tetszik benne. Gyerekkel ideális környezet.

Remélem jól sikerült az apa főztje :) Nálunk az apa még csoda, hogy tudja merre van a konyha :D

na megyek, mert éhes a gyerkőcöm.

Hali
Dia

Kép
dijcsi
 
 


Sziasztok Mindenkinek!
Először is jelentem Ildiék jól vannak, imádják az új lakást, és nagyon jól érzik magukat, csak Ildinek kezdenek elvonási tünetei lenni az internet nélkül. :-D
Móni!
Jövőhéten találkozhatnánk a játszótéren megint, ha szép idő lesz! :-)
Levi most itthon van, kicsit taknyos és nem akartam oviba vinni. De semmi komoly.

Dia!
Köszöntelek én is a kerületben!!! :-D
Nagyon jó lesz itt nektek, szerintem jó itt élni, de asszem ezt már irtam valakinek fentebb. :-)
Milyen suliba jársz?
Kriszti
bdkriszta
 
 


Szia Kriszti!

Igen, sok jót hallottam a kerületről. Már várom, hogy túl legyünk a költözésen, és ott akarok lenni. Nem egyszerű így gyerkőccel költözködni.

BGF-re járok, azon belül a KVIF-re. Halasztottam 1 évet, de októbertől folytatom. Remélem marad energiám a tanuláshoz is.

Te hol laksz kerületen belül?

Üdv:
Dia

Kép
dijcsi
 
 


Szia Dia!
Mi Keresztúron lakunk, majdnem a központban, de már a családi házas részen, nem a lakótelepen.
Főleg egy ilyen pici babóval biztos nem lesz könnyű a költözködés, hiszen ő ha enni akar, akkor rögtön akarja, nem mondhatod neki, hogy jó, várj egy kicsit, vagy, hogy mindjárt! :-)
Dekódolnád nekem a BGF-et és a KVIF-et? :-D
Gondolom főiskola, az F...
Sok-sok kisgyerekes család él itt, úgyhogy biztos lesz társaságotok! :-)
Kriszti
bdkriszta
 
 


Kép
Ezt csináltam Ildiéknek!!!!! :-)
Szerintem naggyon-naggggyon jó lett! :-D Há, már nem azér, mer én csináltam... :-D :-D :-D
bdkriszta
 
 


Szia Kriszti!

Ezt te csináltad?! Nagyon szép lett!!!

Remélem is, hogy lesznek még anyuka társak ott a lakótelepen.
Igazából én is egy kertes házra vágytam mindig is, de nem állunk úgy anyagilag, hogy ilyet vegyünk :? Na de majd egyszer talán... Egyelőre egy hatlakásos társasházban vettünk lakást. Ahogy teherbe estem, rögtön jött a lakásvásárlási projekt :wink: És végre költözhetünk is. Huuuu, de telik az idő...

Jaj bocsi, hogy röviditéseket írtam, csak megszoktam, hogy mindenhova így kell írni. BGF-Budapesti Gazdasági Fősuli, kereskedelmi és vendéglátóipari főiskolai kar. itt tanulok a kereskedelmi szakon, van még 2 évem :?

Neked lánykád van, ugye?

Üdv:
Dia

Kép
dijcsi
 
 


Szia Dia!

Nem, két fiam van! :-)
Fönt láthatod a fényképet róluk, pizsomában. :-)
A verdás a Levente, 4 éves, óvodás, a Füleses a Bence, 2 éves, remélem szeptembertől bölcsis. Addig meg itthon boldogít engem.
Két igazi rosszaság! :-) Egyébként sokkal szebbek, csak a fénykép nem túl jó. :-)

Jó az a társasház is! Gondolom új. Én is szeretnék majd egyszer egy új lakást, vagy házat. Annyira más, beköltözni valahová, ahol még senki nem lakott előtted, és mindent olyanra alakítasz, amilyenre szeretnéd! Persze építkezni nem szeretnék... de beköltözni igen! :-D

Hát, gratulálok, hogy te tudsz tanulni még a gyerkőcke mellett is, én csak nyelvet tanultam, meg egy marketingtanfolyamot végeztem el, mellettük és az is nagyon megterhelő volt, nem hiszem, hogy egy fősulit végig tudnék csinálni.
És akkor mi leszel, ha nagy leszel? :-D :lol:
Kriszti
bdkriszta
 
 


Szia Kriszti!

Édesek és helyesek a fiaid! hOgy bírsz két rosszcsonttal? :D
Én kislányt akartam mindig is, de amióta fiam van ezer lányra sem cserélném el, sőt, úgy döntöttem, hogy a második is lehet kisfiu :D

Hááát, ha sikerül befejeznem a sulit, akkor közgazdász diplomám lesz kereskedelmi szakiránnyal. MÉg én sem tudom hogy fog menni gyerkőccel :? Az biztos, hogy be kell majd vonni az egész családot a segítségért.

Kép
dijcsi
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsba.

Dia!

Mi a Sóska utcában lakunk a Baross utcából nyílik az az út túloldalán, van a Kép utcai suli foci pályája.
Minden tiszteletem azoké, akik gyerek mellett tudnak tanulni. Én is azt hittem még régen, hogy mindenre lesz időm. Sajna most már tudom, hogy olvasni se nagyon tudok mellettük. Este meg mire elalszanak max a tévét, tudom csak bámulni. :twisted:
Apa nagyon finit főzött, nálunk általában ő a szakács én meg a kukta és a mosogató lány. :P
Kérünk képet a kis emberről. :idea:

Ildiéknek gratula a beköltözéshez és intézzenek gyorsan nettet. :lol:

Kriszti!
Gyönyörület a Mackó banda. Mennyi idő alatt festesz meg egy ilyen képet?

Jobbra elteregetni. Sziasztok Erika Kép
mancsimano
 
 


Sziasztok!!

Kriszti:
jó volt a tánc!! Flóra meg köhög..
A festésed csodálatos!!!!! Ügyes vagy nagyon!!

Erika:
6-os kelést nem irigylem.

Látszanak még a pöttyök Flórán, nem tudom mikor fog elmúlni...
doktornénivel eddig teljeden megvagyok elégedve! Nagyon kedves volt és rendesen megvizsgálta.
Arra kiváncsi vagyok, hogy neked mi a véleményed róla. Nekünk mindig doktornénink volt ezért választottam őt.
A nyíltnapra mehetünk együtt 3 nap közül melyiken menjünk?
Csajok nagyon aranyosak a kádban :lol: most legalább felismerem a lánykádat :wink:
Én férjem is szokott főzni én meg mosogatok meg pakolok.... :lol:

Dia:
már olvastam a múltkor is amit írtál, de csak most világosodott meg benenm, hogy ide költöztök a Helikopter lakóparkba :lol: :lol: Mi februárban költöztünk! Nagyon szeretünk itt lakni!!
Az orvos elérhetőségét Erika leírta.Mi a doktornénihez járunk, eddig megvagyok vele elégedve.
Megtudom érteni, hogy parázol, hogy ha baj van akkor mit csinálj.Én is így éreztem mikor felköltöztünk Bp-re Kaposvárról.költözés másnapján flóra egész éjszaka üvöltött reggel már vinnünk kellett orvoshoz.. Borzasztóan éreztem magam:( Zuglóban laktunk augusztustól februárig) Ott megszoktam mindent itt meg kezdhettem elölről, de itt valahogy sokkal könnyebben ment.Mire ideköltöztünk már jártunk párszor a kerületben és itt a telepen.sokkal jobb volt így költözni.Zuglóba mikor felpakoltunk akkor jártam először nem tudtam semmit mi hol van stb...
Nincs messze a lakóparktól a kép utca.Mi busszal járunk.
Mindjárt megnézem a dokinénink tel számát: ugyan az mint amit Erika írt. A rendelési időt is megtudom neked mondani.
Márknak egy kicsit furcsa lesz majd az új hely, de hamar megfogja szokni.Neki ott a legjobb ahol a szülei vannak!!
Itt tényleg másképp kell értelmezni a távolságot :wink: Nekem ez borzasztóan furcsa volt :shock: Van egy kis bolt is itt a telepen.Elég sok mindent árulnak.

Nekem egy 3és fél éves lánykám van Flóra. Melyik utcába költöztök??Mi a Wéber Károlyban lakunk.
Ja és gyerekkel tényleg nem egyszerű költözni, de kibírható :lol: :) és tényleg szuper itt lakni!!
Nagyon ügyes vagy, hogy gyerek mellett tudsz tanulni!!

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

kicsi évi
Tök jó, hogy ti is a Helikopterben laktok! :D És annak is örülök, hogy jó a véleményed róla. Mi a Lányi Antal utcába költözünk. Elvileg már be kellett volna költöznünk, de csúszik a használatbavételi engedély, és így május első-második hetében esedékes a végleges ottlét. Már várom :D
Flóra gyönyörű kislány! kis hercegnő :D

Mancsimano,
Nagyon édesek a lánykáid! Már jó nagyok! :D

Néhány kép Márky Márkról :lol: :
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 690.33.jpg[/img]

[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 715.07.jpg
[/img]

Kép

Kép
dijcsi
 
 


Hát én ezt nem értem :cry: nem sikerült mindent feltölteni. Na még egyszer...

Kép

Kép

Kép

Kép
dijcsi
 
 


Sziasztok!
Dia!
Eszméletlen milyen édes a kisfiad! És hogy tartja a kis fejét!
Én úgy voltam vele, amikor a második babát vártuk, hogy nagyon-nagyon szerettem volna, hogy lány legyen. Nézegettem a lányruhákat, és el se tudtam képzelni, hogy fiú legyen, mondjuk a családom is belém beszélte, hogy tutti, hogy lány lesz! :-D
De most már ugyanazt mondom, amit te, hogy semmi pénzért nem adnám Bencémet, imádom a kis rosszaságot! :-D

Mondjuk, mostanában vannak gondjaink, ha valamit nem tud megoldani, vagy felhúzza magát, akkor harap! Szegény Levin, most már két harapásnyom is van, mert ugye ők egymással elég sokat veszekednek. :-(
Nem igazán tudom, hogy mit csináljak. :-(

Mindenkinek köszönöm a dícséreteket! :-) Nagyon gyorsan kész voltam vele, másfél nap volt körülbelül. Én is nagyon meglepődtem, amikor hirtelen kész lett! :-D

Tényleg nagyon jó volt a tánc hétfőn, jövőhéten újra!!!! :-D

Bea!!!!!
Ha jársz erre, várom a híreket a babatornával kapcsolatban!
Tegnap mondta Karcsi mi a helyzet Tündével, majd írj, ha már lehet tudni, hogy mi lesz! :-(
Kriszti
bdkriszta
 
 


Dia:

Nagyon aranyos a kisfiad!!
Nem leszünk messze egymástól :lol: :wink:
Szívesen talizunk majd veletek :wink: ha lerendeződik majd a költözés.
Sétálhatunk majd együtt.Flóra nagyon szereti a babákat meg én is :wink: :lol:
Amúgy az én férjem is reggel elmegy este jön, egész nap egyedül vagyunk.

Ma már megint nagyon fúj a szél.Felborította a szárogatót,Flóra sátrát is lefújta a teraszról :lol:

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


sziasztok lányok!

Márk köszöni a bókokat! :wink:

ma egész nap nyűgösködik :cry: Nehezen aludt el, de ahogy kivittem sétálni végre elaludt. Nemrég jöttünk haza, és még mindig alszik. Amúgy meg tündéri. Egyre többet mosolyog, olyan kis virgonc mosolya van :D

Kriszti,
megnéztem a honlapot, és eszméletlenül szépeket festesz!! Nagyon ügyes vagy! Nehéz volt megtanulni? Én mindig is béna voltam az ilyen dolgokban, és felnézek azokra, akik képesek ilyet kreálni.

kicsi évi,
Én is szívesen talinék veletek! Majd írok az új lakásról.

Jaj, már úgy költöznék!!! És még mindig nincs meg a használatbavételi engedély... Álítólag amiatt csúszik, mert az önkormányzat a továbbiakban nem akarja engedélyezni a hatlakásos társasházak építését... A miénk pont hatlakásos. Jovő hétre igérík a használatbavételit. Háááát, nagyon remélem, hogy meglesz. Onnantól kezdve min. egy hét, amíg folyósít a bank.
Először úgy volt, hogy május 1-én költözünk, most meg már 1-2 hetet csucsik az egész.

Szép hétvégét Nektek!

Kép
dijcsi
 
 


Szia Dia!
Én azt hallottam, Ilditől, hogy egyáltalán nem adnak ki már építési engedélyt a kerületben! :shock:
Nem igazán értem, nem akarják, hogy ideköltözzenek az emberek?
Remélem minél hamarabb tudtok majd költözni! :-)

Köszi a dícséretet! :-D

Mire igazán szép idő lesz, addigra már itt lesztek, és akkor midennap a babakocsiban altathatod Márkot! :-)
Mondjuk, én emlékszem, amikor Levikém még egész kicsi volt, nagyon rossz alvó volt, és mindig kiraktuk az előszobába a babakocsiban, és ott sokkal hidegebb volt mint a lakásban, ott aludt. Egy egész picit kellett csak ringatni, és már aludt is, mint a bunda!!!!! :-D Levi decemberi, nála ez nagyon jól működött. :-)
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek!


Évi!

Nekünk a szerda vagy a csütörtök lenne jó nyílt napozni. Holnap, ha minden jól megy délelőtt a Ligetben, játszózunk. Ma kérdeztem az oviba, hogy bizti felveszik Emese lányomat. Egy picit elkeseredtem, azt mondták, hogy elsődlegesen a 4-5 éveseket. A pont 3 évesek közül még nem tudni, hogy hány gyereket. Nagyon remélem, hogy Mesi ovis lehet októbertől, különben nagy túróban leszünk. Meg próbálok optimista lenni. Sajna én elég parás vagyok, mindig a legrosszabbra készülök. Persze általában nem jön be, szerencsére.
A lánykád még mindig nagyon aranyos a képen.


Dia!

A kis ember nagyon cuki a képen. Elfogadnék egy ilyen kis legényt magamnak. A lányaim biztos imádnák.
Megy a drukk a mielőbbi használatba vételihez és a gyors költözéshez.

Kriszti!

Mi Mesit vártuk fiúnak, teljesen más tüneteim voltam vele. Apa már teljesen bele élte magát, hogy fia lesz.
A nevünk se fog kihalni. A 18 hetes ultrahangom kérdezte a doki, hogy mondja e mi lesz a gyerek. Persze tuti fiú. A doker meg, hogy tuti lány. Nem írom le mi volt emberem első reakciója. Persze az óta imádja a kis csajt, de azért minden Apa örülne egy trónöröksnek. Egyelőre nem kísérletezünk, hogy a 3. fiú lesz e. Talán majd egyszer később.


Elég érdekes éjszakám volt. Hajnali 1-kor csipogott a telefonom arra ébredtem. Persze egyből az ugrott be, hogy valami baj van. Na az okos sógornőm küldött SMS, aki épen New Yorkban van (ott d. u. van), hogy mekkora ruhákat vegyen a csajoknak. Írtam neki erre 20 perc múlva új SMS, hogy miért nem alszom. Nem tiszta a csajt.
Ajánlom, hogy jó rucikat hozzon.

Na megyünk turizni. Pusz Erika
mancsimano
 
 


Sziasztok Mamik!

Ne feledjétek,holnap 10.00-13.00 óra között kerti buli a MAMAVÁR-ban!

Ugrálóvár,mászóvár,közös kép festése és kicsi ajándék tárgyak készítése Ági óvonénivel a program!

Hétfőn és pénteken 10.00 és 11.00 órától zenebölcsi és játszószoba, illetve udvari mászóvár és egyéb játékok várják a kicsiket

keddenként és nemsokára csütörtökönként is,egy csapatnyi tornázó anyuka igyekszik leadni a felesleget 11.00 órától.Addig a gyerekek a játszószobában,vagy az udvaron játszhatnak Ági óvonéni felügyelete alatt.Csatlakozzatok!

Szerdánként 10.00 órától járók-szaladók mozgásfejlesztő tornája, 11.00 órától pedig kúszó-mászók ügyesítő tornája várja a kicsiket konduktor vezetésével.
Ugyanez a program kedden délután is látogatható + beszéd fejlesztő foglalkozást is tartunk!

Játszóházról bővebben: www.mamavar.hu
Várunk Titeket!
aja
 
 


Sziasztok!!

Végre sikerült belépnem :evil:

Erika:
holnap mehetünk nyílt napozni ha jó nektek?? Hány óra körül menjünk? Csütörtök is jó!
Írtam a babszobáról is üzenetet ezzel kapcsolatban.
Nem gondoltam, hogy még a mai napon babanetezni fogok :shock:
éjszakai sms:)


Dia:
kiváncs vagyok a lakásotokra :wink: :lol:
Használatba vételi meg majd csak megjön
:roll:

Kriszti:
Építési engedély és használatba vételi engedély szerintem nem ugyan az.
Olyan meg nincs, hogy egy már teljesen kész házra nincs építési engedély, mert most az önkormi úgygondolja. Ha nem akarnak többet engedélyezni akkor már felépülni sem engednék.

Az viszont lehet, hogy már nem adnak ki több építési engedélyt, mert már elég ennyi új ház.Az eladott telkekre amik itt is vannak azokra bísztos van, különben nem építhetnének rá.
A használatba vételi engedélyt a kész, költözhető házakra adják.

Ez csak a véleményem nem akarlak kioktatni!!
Remélem nem haragszol :roll: :wink:
Jó volt a tánc!! Levente meg majd megjavul :wink:
Bence nagyon kis ügyes volt :wink:

A babakocsis kinti altatás Flóránál is nagyon bejött :wink: Télen a hidegben is kint volt, persze nem minusz fokokban :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!!!!

Most nézem csak! Hiszen ma valakinek névnapja van!!!!! :-)
Boldog névnapot kívánok a kicsi Márknak!!!!! :D :D :D

Évi!
Tudom, hogy nem ugyanaz a használatba vételi engedély, meg az építési engedély, mindjárt visszanézem miket írtam a múltkor. :-)
Dia is azt írta, hogy a hatlakásos házak építését nem akarják engedélyezni.
De, ne aggódj, nem vettem kioktatásnak, amit írtál!!! :-D
Mondjuk, merem remélni, hogy nem kezdenek el építeni olyan házakat, amire nincs is építési engedély! :shock: Képzeld el, a legtöbb ilyen lakás, már el van adva, mire kész van. És ha nem kapnak engedélyt, vajon a vevő visszakapja a pénzét???? :( :( :(

Szerintem is nagyon jó volt megint a tánc, én most már várom a hétfőket, mert jól érzik magukat a gyerekek, meg én is! :-D :-D
Beni tényleg napról napra ügyesebb, Levinél kétségeim vannak, de tény, hogy azért vannak jobb napjai is. :-) Amikor nem ilyen duli-fuli, mint hétfőn volt. Azt hiszem volt valami az oviban, összeveszett a barátjával, lehet, hogy ezért volt rosszkedvű. De, egyébként nem nagyon mesél, hogy mi volt az oviban, hiába kérdezgetem, ezért nem tudom biztosan.

Na, sikerült már megint regényt írnom nektek!!!! :-) :-D
Kriszti
bdkriszta
 
 


Majdnem elfelejtettem!!!
Képzeljétek, úgy néz ki, hogy májusban fellépünk az Urániában!!! :shock:
Már most rosszul vagyok a gondolattól, ha eszembe jut! Borzasztóan izgulok!!!!!! :oops:
Kriszti
bdkriszta
 
 


Márknak nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kép

Kriszti:
Örülök, hogy nem vetted kioktatásnak :wink: :lol:
Csak nem építenek olyan házakat aminek nincs engedélye :shock: :roll: szívnának rendesen a vevők! Pénzt bíztos nem kapnák vissza :cry:
szerencsére mi egy nagyon megbízható, korrekt építettővel találkoztunk és egy szupi kecót csináltak nekünk :wink: :lol:

Mi is nagyon jól érezzük magunkat a táncon,főleg Flóra :lol:
Bencén mindig elcsodálkozom, hogy milyen pici és olyan okosan ügyesen csinál mindent :wink: :!:
Fellépéshez meg gratulálok!!! Bíztos ügyesek lesztek!!

Erika:
jó volt ma találkozni az oviban :lol: Bár nem sokat bezsélgettünk :roll: , de majd legközelebb. Lánykád nagyon aranyos!
pénteken akkor megyünk majd.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: