Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Timi, sajnálom, hogy megint nem tudtatok eljönni, de remélem legközelebb már ti is jöttök és kiegyenlítődnek a nemi erőviszonyok! :lol: :wink:

Kata, jó volt titeket is megismerni :) Remélem többször is össze tudunk majd futni :) Akár a szerdai ringatón, akár máshol :)

Tényleg Timi, nincs kedved átjönni ide jövőhét szerdán ringatóra? Mi most mennénk előszőr Kyrussal! Hátha bejön a két csajszinak :lol:

Kyra evett pár falatot azután, hogy elmentetek, de az adagja felénél hisztirohamot kapott, és vittem is aludni...szó nélkül elaludt! Jól kifáradt, remélem alszik legalább 2 órát :)

Megyek addig rendet rakok meg eszek én is amíg ő alszik!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Kata, itt maradt az egyik kiscipőtök! Mármint a fél pár! :lol:
Beugrasz valamikor érte? Vagy hogy legyen?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a buli! Köszönjük a meghívást és a vendéglátást!
Jó lenne majd megismételni valamikor a találkozót.

Amikor Boldi ennyi idős volt, őt is nagyon megviselték ezek a babatalálkozók, utána alig akart elaludni, nyűgös volt, aztán meg teljesen kifeküdt, és 2-3 órát aludt, ami tőle ritkaság. Lehet, hogy Kyrus is ebben az életszakaszban van.

puszi mindenkinek

Kép

Kép
odod01
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon jól éreztük magunkat mi is! Örülök, hogy végre sikerült személyesen is találkozni veletek, és a két tündéri babával!
Orsi! A szandál, ami nálatok maradt, csak a Ringatóra kell majd, ha jöttök szerdán, akkor majd öszzepárosítjuk! :)

Timi! Sajnálom, hogy nem jöttetek, legközelebb nálunk találkozunk, remélem ti is jöttök majd!

Orsi! Kérlek, kérdezd meg a párodat, hogy mennyiért vállal egy csúzdát, vagy egy hintát!! Köszi!!!
Kata
chaniel
 
 


Sziasztok :) !

Én is sajnálom hogy nem tudtam menni :cry: .Örülök,hogy jól sikerült a találkozó.

Orsi:Valamelyik nap átmegyünk szivesen, csak most influenza vírus dömping van, nem tudom,hogy jó ötlet e a babókat közösségbe vinni :? .Vagy csak én parázom túl?
Most olyan szép idő van.Már voltunk a Rékával sétálni egy nagyot az erdőben.Gyönyörű volt.
Most néztem a börzefigyelőben, hogy pont ma volt Pátyon börze, 9-től délig.
Erről lecsúsztunk.Vagy ti voltatok?

Pusz a babóknak

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Timi, nem mi nem voltunk! Nem is tudtam róla, meg nekünk most nem is igen kell semmi, mert egy ismerőstől annyi de annyi ruhánk van, hogy nem is tudom hova tenni egyenlőre! Nyári és őszi is van már benne, ugyhogy ha itt lesz a jó idő átnézem, és max. szerintem egy két dolgot kell csak vennem, ezért nem is tartottam mostanába számon, hogy mikor van börze! :oops:

Kata, rendben, akkor majd viszem a Ringatóra!

Influenza! Hát igazából amit lehet szerintem hazahozza párom és az unokatesók! Mert, hogy nálunk ugye minden nap itt vannak minimum 5 percet az unokatesók meg a nagynénik, nagybácsik, nagyszülők munkából hazamenet, szóval ha nem is betegek (mert persze akkor nem jönnek) de elég ha a ruhájukon rajta van mi már elkapjuk, ugyhogy igazából nekünk mindegy a társaság :lol:
Persze remélem nem kapja el, de hát én nem nagyon tudom kiküszöbölni...sajna...ugyhogy én viszem Kyrát hétfőn a védőnői babamama klubba is, ha addig nem betegszik meg :?

De szólj, hogy neked milyen nap jó, és gyertek át nyugodtan Rékával :)

Tegnap nem kérdeztem még meg, de majd ma megkérdem a hinta-csúzda kérdést, de most néztem a neten, hogy 30.000 körül tök jók vannak, és szerintem párom se hozza ki olcsóbban, de azért megkérdezem :)

Most megyek mert Kyra ma sztrájkol, nem akar aludni... :?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi!
Hol láttál a neten 30000 ft-ért hintát, csúzdát??????
chaniel
 
 


Itt az oldal közepe felé van egy kettő 30 körül! Ezek fa hinták, mászókák meg minden féle:
http://www.nad.hu/1kertesz/kert2-butor/jatek.htm

Itt meg műanyagból-fémből vannak hasonló áron:
http://www.aktivsport.hu/kerti-j%C3%A1t ... c-287.html

Páromat kérdeztem azt mondta meg kell kérdeznie mennyi az anyag, mennyiért tudna szerezni, és utána meg kellene mondanotok, hogy mekkorát és milyet szeretnétek, és úgy tud árat adni!


Ezt pedig a vaterán találtam! Szerintem ilyen helyen is érdemes lehet körülnézni! Na már persze ha nem zavar hogy esetleg használt! Bár egy hintának nem tudom lehet-e baja, és lehet e gond a használtsága! :)
http://www.vatera.hu/kerti_hinta_48724838.html

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!
Lehet csatlakozni?
Mi is Pátyon lakunk, a Petőfi S. utcában. :)

Kép
Kép
patr
 
 


Szia! :)

Persze hogy lehet :)

De jó, te is itt laksz? :D

Nézem a lányod képét de nem igen tudom hogy láttalak-e itt...bár bizti elmentünk már egymás mellett párszor :lol:
Fura, hogy ennyi kismami van itt és nem ismerjük egymást :D

De itt a remek alkalom, hogy ezen változtassunk :)

Mesélj magatokról! A Petőfi utcába merre laktok? :roll: Majdnem egy idős terhesek vagytok Dórival :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Mi már tíz éve Pátyon lakunk. :)
És házszám szerint szomszédok vagyunk, mert a 9-ben. :D
Igaziból azért egy kis séta, mert a Munkás tér után, a 3. ház.

Kép
Kép
patr
 
 


Hát igen, eléggé bonyolult számozása van a Petőfi utcának :lol:
De akkor már értem, hogy miért nem láttalak még titeket :) Az azért nem itt van a szomszédba :D Vagyis de itt van, de mégse :D

És mesélj mit csináltok? Dologzol? Vagy már otthon maradtál? Zsuzska ovis még, vagy már elsős? Mesélj kicsit magatokról :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Igen, Pátyon jók, az utca beosztások. A Petőfi is kanyarban folytatódik.
Dolgozom még, Telkiben a suliban. Zsuzska most elsős, éppen iszonyú boldog, hogy megtanult olvasni!
Majd írok még, most nagyon elfáradtam, megyek aludni. :)

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Csak egy percre ugrottam be, hogy elujságoljam a Kyra elindult !!!

Néhány lépést meg kapaszkodás nélkül! Két tárgy között ha van 4-5 lépés akkor odamegy :lol: Olyan büszke vagyok rá! Tudom ez nem azt jelenti, hogy egy hét múlva sétál vagy, hogy flegmán szopizza az ujját zsebrevágott kézzel mint Boldi, :lol: :wink: de én ennek is nagyon örülök! :) Szerintetek innen mégmennyi idő az, hogy teljesen elinduljon? :roll:

Patr, Telkibe az általános iskolába tanítasz? Azt hiszem az egyik ismerősöm is ott tanít abba a suliba....de lehet nem...majd megkérdem tőle :) Milyen szakos tanár vagy? A lányod is odajár? Vagy ő ide a Pátyiba, vagy Keszire? A lányod meg nagyon ügyes! Gyorsan megtanult olvasni, ha szeptemberbe kezdte és már meg is tanulta...5 hónap alatt :roll: :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Patr, üdv a fórumon! Tényleg majdnem egyszerre fogunk szülni! Te melyik kórházban? Nem tudod véletlenül, hogy van-e a környéken valahol kismamatorna? Itt Pátyon tutira nincs, megkérdeztem a művházban. Szeptemberben még volt, de utána nem volt érdeklődés...
Pedig olyan is volt, hogy a nagyobb gyereket is lehetett vinni, és addig vigyáztak volna rá.

Orsi: Nagyon nagy puszi Kyrusnak!!! Boldi ilyenkor még nem is tudott felállni!!!! Innen már csak néhány hét és mehettek együtt a boltba. :lol:

pussz mindenkinek

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Napközis vagyok Telkiben, elsősökkel. Zsuzska is oda jár.
Gyorsan tanult meg olvasni, pedig szeptemberben még egyáltalán nem tudott.

Szerintem miután elindult, nagyon hamar elkezdett stabilan járni.
Úgy látszik mindent gyorsan csinál! :D

Dóri, én a Jánosban fogok szülni, te?
Nem tudom most van-e kismama torna, én még voltam a Petránál novemberben, akkor négyen voltunk. Csak aztán az orvos azt mondta egyelőre ne tornázzak, mert mélyen tapad a lepény.
De ha lehet majd tornáznom, akkor én is szeretnék menni.
Ha lennénk többen, akkor a Petra biztos tartana megint!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Orsi:Gratula!!!Nagyon ügyes a Kyrus!A Réka is ment már 1x 2x pár lépést de ennyit nem mint a Kyra.
Ti mikor értek rá,melyik nap?Holnapra jó időt mondanak.Esteleg ráértek,mert akkor átmennénk fél 10körül?

Patr:Üdvözöllek közöttünk!Örömmel látom,hogy egyre többen vagyunk :D .



Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Na, látom mindenki ide talált :D

Timi, mi szerintem holnap ráérünk! Legalábbis egyenlőre nem rémlik, hogy lenne programunk...dehát nálam tudod...ki tudja... :oops: :oops: :lol:
De szerintem beszéljük meg, hogy ok, és legfeljebb hajnalba küldök egy smst! :lol:

Kata, Patr, Dóri, ti jöttök?

Kata szerdán van a ringató? És mikor is pontosan?

A terhestorna majd engem is érdekelne ha lenne, mármint ha terhes lennék :lol: Szóval majd ha az leszek engem is érdekelne, ugyhogy akkor lehet majd fel lehetne lendíteni újra a művházba :)

Hát remélem most már hamar megindul az én drágám :) Olyan jó lenne ha már tavasszal sétálhatnánk :) Főleg, hogy kap szülinapjára egy kis motort, ugyhogy jó lenne ha azzal sétálhatnánk! Mert hát tudjátok, én arra gyúrok, hogy ne kelljen a babakocsi...testvérbabakocsi... :x :lol:

Na megyek, lassan összeszedem magunkat, mert ma Baba-Mama klub van a védőnőknél, és úgy tűnik ma el tudunk menni, ma nem beteg Kyra...legalábbis eddig! De ki tudja mi lesz ha felkel :shock: :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Holnap sajna nem tudunk menni. Majd a jövő héten, ha addig nem betegszünk meg...

Patr, én a Péterfyben szülök.
Szerintem is fel kellene lendíteni ezt a tornás dolgot, pláne, ha meg lehetne beszélni a "gyerekvigyázós" változatot. Azaz amíg mi tornázunk, valaki lekötné a gyerkőcöket a terem sarkában. Így még talán innen a Mézeshegyről is tudnék toborozni embereket.

Jó bulit holnapra, puszi mindenkinek

U.i.: milyen volt a védőnős baba-klub?

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Patr! Örülök, hogy itt vagy! Én is tanár vagyok, és Dóri is!!!!

Orsi! 10.10 körül kezdődik a Ringató, mi 9.50 körül indulunk holnap. Jöttök? Dóri, nektek nincs kedvetek kipróbálni?
Gratulálok Kyrának!
Kata
chaniel
 
 


Sziasztok!

Hát Timi, bocsi, hogy megint lemondtam! De párom mostanra kapott időpontot kivizsgálásra és nekem csak este szólt, és elkísértem! Ne haragudj!

A Ringató most a héten nem lesz jó nekünk sajna, de jövőhéten mindenféleképpen megyünk! És akkor mehetnénk 4en :D Mármint 8an, ha van hozzá kedvetek!

Védőnős buli jó volt, élvezte Kyra! Bár nem igen tudott megbarátkozni a gondolattal, hogy oda kell adni a játékot ami nála van, vagy hogy nem kaphatja meg azt ami a másik gyerekenél van, de én ezért is örülök, hogyha többször van gyerek társaságba és nem szokik hozzá ahhoz, hogy egyedül minden az övé! A figyelmem, a játékok és minden :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Ahogy egyszer beszéltünk is erről itt, a férjemnél ez a ringató, mint a többi "fejlesztő" foglalkozás is, feketelistán van. Úgyhogy ezt kihagyjuk (nem szokott sok dologba beleszólni, úgyhogy most én engedek a családi béke kedvéért). Azért ezen kívül is találkozhatunk.

pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a fogadtatást. :)
Dóri, Kata ti mit tanítotok?

Voltam ma dokinál, csinált uh-t is, ma volt az Afp-s vérvétel is, meg a genetikai is!
Mozgalmas napon volt!

Megyek is aludni.

P.

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Timi, jó volt hogy eltudtatok jönni :) Remélem a következő tali hamarabb lesz mint ahogy ezt össze tudtuk hozni :)

Patr, mi volt az uh-on? És mikor lesz meg az afp eredménye? Meg tudták már mondani, hogy kisfiú-e vagy kislány? :) Teszel fel ultrahangos képet? Dóri te is! Olyan kiváncsi vagyok! Rég láttam már uh-os képeket, ugyhogy hajrá kismamik :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hogy kell uh-os képet feltenni? Fényképezzem le?

Orsi, nektek is hajrá a babaprojekthez!!! Ma volt baba-buli a Mézeshegyen, nagyon jól sikerült. Olyan nagyot nőttek az itteni babák is. Öregszünk...

Patr, én latin-portugál-olasz szakos tanár vagyok (az olasz elvégzése még folyamatban...). Boldi előtt egy gimiben tanítottam olaszt és portugált. Nem tudom, hogy a második baba után is gimibe szeretnék-e visszamenni, majd meglátjuk.
Pénteken megyek afp-re, majd beszámolok.
puszi mindenkinek

Kép

Kép
odod01
 
 


Dóri, hát igen szerintem úgy a legjobb ha lefényképezed! Hacsak nincs scannered! Mert mondjuk ha legközelebb jöttök én bescannelem neked, mert nekünk van, de gondolom ezért most nem sétáltok ide :lol:

De tedd fel minnél hamarabb! :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Uh-n szerencsére minden rendben volt, még nem tudjuk, hogy fiú egy vagy kislány. Talán a 18. heti genetikai uh-n már meg tudják mondani.

Dóri neked ki a védőnőd?

P.

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Patr: nekem is és Orsinak is Ondrik Jánosné Rózsika a védőnőnk. Nektek ki?

Holnap kell drukkolni a dokinál, bár sok minden nem fog kiderülni, csak leveszik a vért az afp-hez, meg megkérem, hogy hadd nézzem meg uh-on, mert már annyira szeretném látni, meg felvenni videóra. A múltkor lányos zavaromban elfelejtettem, hogy volt nálam kazetta, és nem vettük fel a picit... :roll: Szóval ez lesz az első felvétel róla.
Majd megpróbálok feltenni képet is. Bár eddig még sosem sikerült olyan kicsit gyártani, hogy elfogadta volna a rendszer...

pussz mindenkinek

Kép

Kép
odod01
 
 


Dóri, nagyon drukkolok nektek :)
Várjuk majd a képeket és a videót is :)
Ha átküldöd nekem akkor lekicsinyítem szívesen! Egy bármilyen fényképkezelő program jó hozzá egyébként! De én mindent megcsinálok neked nagyon szívesen :)

Ha kéred akkor csinál UH-ot akkor is amikor nincs benne a programba? :) Az jó :)

Patr te is tegyél fel UH képet ha tudsz! Nagyon szeretem nézegetni a kis manókat :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Nekem is Rózsika a védőnőm!

Próbálok majd feltenni UH képet, csak még le kell fényképezni és feltölteni.
Megjött az integrált teszt eredménye, nagyon jó lett.
Minden negatív és 1:16000-hez a Down kór esélye.
Így kihagyom a hasbaszúrást!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Patr, örülök, hogy jók lettek az eredmények!!! Az az amniocentézis elég gázos dolog, annál is inkább, hogy sosem értettem, mit is lehetne csinálni a 18-20. héten, ha kiderülne, hogy a baba beteg...
Mindegy, lényeg, hogy erről szó sincs és minden rendben!!!!

Ma láttuk a kis picurit, olyan jó volt! Amikor az ember még nem egyértelműen érzi, hogy van, ez az uh az egyedüli biztos jel a létére. Tudom, nem kéne ennyire parázni, de a nyári "élmények" után most nem annyira megy a lazaság. :(
Annyira mozgott a pocakomban, hogy a doki el sem hitte, hogy alig érzem még. Ezért a nemét sem tudta 100%-ra megmondani, de nem látott herezacsit... Majd talán a 20. hetes genetikain jobban látszik/nem látszik.
Egyébként minden rendben, a gerinc épnek tűnt, a szíve szépen dobog, keze-lába van, kb.16cm. Most kép nem lett, csak videó, úgyhogy legközelebb teszek fel, ha kapok képet.

pussz mindenkinek

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Dóri:Örülök,hogy minden rendben van nálatok.Ne izguljál,biztos nem lesz semmi gond!

Orsi:Hogy vagytok?Nálunk végre kibújt az a fránya fogacska.Remélem egy darabig jobbak lesznek az éjszakáink.Bár már látom a 8.-at is fölül :shock: .

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Orsi! Most jött egy levél, hogy ezen a héten elmarad a Ringató. :(
Ráadásul Danó beteg lett. Nem vészes, de már szombat óta köhög, orra folyik. Szeptember óta most először volt ilyen sokáig egészséges, másfél hónapig! (Tudom ez nem hangzik soknak, de az ő esetében ez már haladás.)

Dóri! Akkor lehet, hogy lány? Jaj de jó!!!!

Patr, én a Budakeszi úton tanítok egy iskolában alsósokat.
Telkiben jó az az iskola? A Waldorf oviról jókat hallottál?
Kata
chaniel
 
 


Sziasztok!

Kata, szerintem jó a suli Telkiben, én szeretem, a lányom is oda jár, igaz még csak elsős. A Telki Waldorf oviról több félét is hallottam, volt aki nem dicsérte :oops:
Pedig általában a Waldorf ovik jók, szóval nem tudom.
A Lauderban tanítasz?

Kép
Kép
patr
 
 


Örülök lányok, hogy mindenkinél minden rendben van :)

Az UH képeket még azóta is várom ám :lol: :wink:

Fogacska nekünk továbbra is "csak" 3 van, bár ez haladás ahhoz képest, hogy egy hónapja még egy se volt! De jön a negyedik is, ugyhogy....a többit meg nem látom, nem enged oda! De nagyon jól viseli, észre se vesszük, hogy jönnek a fogai! Mindet csak a kanál jelezte, a koccanás :lol: Szóval nekünk bevállt a lánc :)

Kata, köszi, hogy szóltál hogy ne menjek le a Ringatóra! Mentem volna, de szerencsére kedd este benéztem ide olvasgatni, hogy irtatok-e és addigra már ott volt a hír, ugyhogy köszi :)
Remélem Danó már jobban van!

Dóri, akkor remélem Borostyán lesz :)

És Szőlőszemről mint lehet tudni? Megmutatta már a lába közét?
:lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Még tudni sajna semmit, de talán majd szerdán a genetikai uh-n kiderül!!

Kép
Kép
patr
 
 


Bocsánat a "nem" kimaradt! Szóval NEM tudni semmit. :)

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Na mi ujság veletek kismamik? Jól vagytok? :)

Timi, Kata?

Kicsit sűrűbben kéne jelentkezni csajok :lol:

Mi megvagyunk, Kyra elég nyűgös ma, valószínűleg jön a 4. fogacskája, szóval kicsit hiszti Panna, de majd csak jobb lesz :lol:

Na írjatok, na csak magammal beszélgessek ám :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk 4D-s UH-n és láttuk a kukiját!! Fiú!
Majd próbálok képet feltenni, de nem tudok, mert túl nagy.

Dóri, márciustól újra indul a Baba-mama torna Petrával! A műv. házban.

Kép
Kép
patr
 
 


Patr, szuper híreket hoztál!!! Egyrészt gratula a kis fütyishez, másrészt klassz, hogy lesz megint torna! Én nagyon igyekszem eljárni, mert be vagyok rozsdásodva, és ha az előző terhességből indulok ki, lesz itt még a végén egy-két finomság, amit a torna kissé tudna orvosolni...
Orsi, akkor már ti is gyertek majd! :D Hogy áll a projekt, ha nem vagyok indiszkrét?
Boldi is nagyon nyügi volt mostanság a rengeteg front miatt, lehet, hogy az Kyrának is betett a fogak mellé...

pussz mindenkinek

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Orsi! Holnap elvileg megyünk a Ringatóra. Jöttök ti is?
A kismama tornát én is most olvastam a Kurirban...

Patr! Gratulálok a kisfiúhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!
Igen, a Lauderben tanítok, és nagyon szeretem.

Jövő héten valamikor mit szólnátok nálam egy találkához?

Kata
chaniel
 
 


Sziasztok!


Sajna, Boldi lebetegedett... Nem nagyon egyelőre, csak egész nap sírdogál/nyafog, folyik az orra 1000-rel, meg egy picit köhögött reggel, aztán az elmúlt. A ma éjjel lesz a vízválasztó, ha nem lesz lázas, talán csak egy kis vírusos izé.
Drukkoljatok!
Meg azért is, hogy a jövő hétre meggyógyuljon, mert mennénk hozzátok, Kata!

pussz mindenkinek

Kép

Kép
odod01
 
 


Na, Kata, közbe végiggondoltam és persze hogy jövőhét szerdán is van programom! :?
Jön egy ismerősöm a kisfiával hozzánk! Ugyhogy max. két hét múlva tudunk menni! De remélem akkor nem felejtem el és nem jön közbe semmi :lol:

Dóri, hogy van Boldi? Remélem nem lett rosszabbul! :shock:

Remélem márciustól én is mehetek terhestornára :D
Hát a babaproject most úgy áll, hogy várjuk a 25.ét, hogy megjön-e! A hosszú ciklusnak ez a hátránya! Mert jó hogy hosszú, legalább nem tűnik úgy hogy alig múlt el, jön megint a télapó, de ezért meg rosssz, mert 4 nappal többet kell várnom mintha 28 napos lenne! :? Hát végülis ez még csak a második hónap, ugyhogy ha nem jött össze még nem keseredek el! :D Még optimista vagyok :)
De ha még májusba se lesz semmi, na akkor megyek dokihoz! :?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Nem kiabálom el, de eddig nincs rosszabbul a szemem fénye. :D
Csak nekem fáj a torkom...

Orsi, akkor nagy nap a 25-e, mert mi meg akkor megyünk a genetikai UH-ra, ahol már talán 100%-ra megmondják a picuri nemét (vagy legalábbis közel 100%-ra...).

pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Na sziasztok!

Nagyon le van lassulva a topik lányok! Mi van veletek? :cry:

Dóri, nagyon drukkolok ám neked 25.én :) Aztán majd rögtön írjál ám! Nagyon várom az eredményeket! Azt is hogy fiú e vagy lány meg azt is, hogy minden rendben van-e, és persze MÉG MINDÍG VÁROM AZ UH KÉPEKET! :lol: :wink:

Nekem azért is fontos nap a 25.e, mert jön haza nővérkém Angliából és megyünk ki elé a reptérre, és hát jó lenne kényelmesen kimenni elé, és nem télapóval együtt :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Boldi sajna még mindig beteg egy kicsit, ahhoz képest, hogy alig van valami baja, az jó sokáig tart... :roll:
Tényleg leült egy kissé a "beszélgetés", de ez biztosan csak az idő okozta kedvetlenségből adódik, ha kicsit kisüt a nap, visszatérünk.

puszi minden kiscsajnak, pasinak, maminak és magzatnak

Kép

Kép
odod01
 
 


SZiasztok!

Dóri sajnálom,hogy beteg a Boldi.Mi is most lábaltunk ki,mert torokgyuszink volt.
Azért is voltunk eltünve,meg végre a párom is ki tudott venni szabit végre.

Drukkolok mindenkinek 25.-én :D .

Réka is elindult már a mult héten :D .Simán megy már 5-6 lépést.

Orsi:Hogy vagytok?Remélem ti nem betegeskedtek.

Puszi

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Vörös a fejem a méregtől, úgyhogy muszáj egy kicsit kipanaszkodnom magam!!!
Ma reggel 9-re kellett mennem a genetikai UH-ra a Péterfybe. Oda is értünk f9-re, sehol senki. Leültem, 9.20-kor elkérte egy agresszív nővérke a beutalókat (akkor már 5-6 kismama várakozott). Közölte flegmán, miután valaki rákérdezett, hogy mi van, hogy a doktor még nem érkezett meg. Mi persze Boldival voltunk, rohadtul nem mindegy, hogy hány órán át kell lekötni a kis izgő-mozgó, rohangáló másfél évest! Szerencsére ilyenkor Gábor nagyon "odateszi magát" és végig elsétálgat, meg játszik vele. Szóval 9.45 körül került elő a dr úr, majd elkezdték hajtani az embereket, mintha én késtem volna 1 órát, az egész kb. 5 percig tartott, épphogy rávillantak a magzatomra, akivel szerencsére, úgy tűnik, semmi gond nincs. Esélyem sem volt, hogy legalább egy képet kérjek 900 Ft-ért, pedig szerettem volna, de a nagy rohanásban el is felejtettem... Nekem kellett arra is rákérdezni, hogy akkor most fiú, vagy lány, sőt arra is, hogy egyáltalán minden rendben van-e. Azt mondta, lány szagot érez, de nem biztos. (Lehet, hogy zuhanyozhattam volna reggel. :lol: )

Szóval totál kiakadtam, ráadásul a nővérke búcsúzásul még bunkózott egy sort, úgyhogy kénytelen voltam elküldeni finoman...

Mindenkinek kellemesebb, napsütéses hetet kívánok! A csajoknak jó "rohangászást", Orsinak jó tesózást és télapómentes hónapokat!

Ja, meggyógyultunk, úgyhogy állunk egy jó Katás-buli elébe!

pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Dóri:Remélem hogy kislány lesz :) és örülök,hogy minden renben .Jól kibabráltak veletek.Ezt úgy birom letojják,hogy gyerekkel vagy.Emlékszem amikor tehesen kb. a 8. hónapban mentem vérvételre és órákig várattak,már kiugrott a szemem,tök rosszul voltam,szédültem.Azokat is elém vették akik utánnam jöttek.Amikor meg meg mertem kérdezni,hogy ugyan már elfelejtettek vagy mi van ,akkor elküldtek a jó búsba,hogy sok a dolguk.
Pedig csókos voltam ráadásul.Na mindegy ez van.Az ember ha fizet,akkor sem feltétlenül jobb a helyzet.Akkor meg minek fizessünk nem?

Többbiek?Merre vagytok?

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Csak egy pillanatra ugrottam be elujságolni a jó hírt! Ami most persze még csak titok, de azért veletek már megosztom :)

Kép

Szóval kistesó lesz október végén ha minden jól megy :lol:

Ne haragudjatok de most rohanok, de még ma megpróbálok visszanézni! És szorítsatok, hogy minden ok legyen a 12.hétig! :)

Puszi mindenkinek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: